هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۲۱:۱۸ پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

هرماینی گرنجر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۱ جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۲:۵۶ پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴
از دره ی گودریک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 96
آفلاین
بسم الرب المرلین و الذینَ لا صدیقین با انضمام سه گانه ی طاهرین

1. اولین مرلینگاه کجا و توسط کی ساخته شد؟ (5 نمره)
2. چرا اسم مرلینگاهو روی دستشویی دنیای جادوگری گذاشتن؟ (5 نمره)

بنابه ارتباط این دو سوال یه جا جواب میدم. به زرس(ظرص ، ذرث ، حالا هر چی ) قاطع یکی از دشمنان مرلین ، مرلینگاهو پایه گذاری کرده و صد البته اون اسمو رو دستشویی گذاشته تا مردم تمام فشار روحیشون رو به سمت روح مرلین هدایت کنند ، بنابه ادله و ادعاهایی مروپی گانت اقدام به همچین کار متوحشانه ای !!! کرده چون مرلین ذره ای از انسان زاده گان (مشنگ هم خودتی) حمایت کرده بود ولی چون مطمئن نیستم ترجیح میدم برای محافظت از خانوادم از شر مرحمت فرزند لعین ایشون محترم ایشون به چنین زر هایی اهمیت ندم...

3. اگه بخواین 4 موسس رو به آغوش گرم همدیگه بفرستین، کی رو به کی میدین؟ چرا؟ (10 نمره)
بنابه قوانین ینگ قبل از این که هر گونه آغوشِ گرمی پذیرای دیگری بشه میشن فلذا بانو ریونکلاو رو به عقد دائم جناب گریفیندور در میاوردم چون هوش با قلبی بزرگ به تعالی میرسه و بانو هافلپاف رو میدادم به سالازار تا شب تا صبح دعوا کنند ، روح مرلین شاد بشه...

4. به نظرتون اگه مرلین الان وجود داشت و بینمون زندگی میکرد، توی کدوم یک از چهار گروه هاگوارتز میفتاد؟ خیلی کوتاه دلیلشم بگین! (5 نمره)
اگه حضور داشت اونقدر بز بود که وارد هیچکدوم نمی شد ، اصلا هاگوارتز نمی رفت ، می رفت واسه خودش یه حوزه ی مرلینیه راه مینداخت.

5. یه نقاشی از چهره ی مرلین درون ذهنتون بکشین. (5 نمره)
کلا عادت ندارم بلند بنویسم، امیدوارم اندکی پیشرفت کرده باشم

پیوست:

jpg  merlin.jpg (20.63 KB)
35519_52e1566f51a0b.jpg 270X427 px

پارسال ایفای نقش هرماینی گرنجر بودم!! بیکارم کردن !!بـــــــیکار!!
(البته از بروبچ جادوگران متشکرم چون واقعا زمان برای ایفای نقش نداشتم، رول نباید بیکار بمونه)

تصویر کوچک شده

به توئیترم هم سری بزنید!!
https://twitter.com/hamed__n

پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲

پادما پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۱ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
از چادر سرخ پوستى
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 271
آفلاین
تکالیف:

.1. اولین مرلینگاه کجا و توسط کی ساخته شد؟ (5 نمره)

به نام خداوند بسيار آمرزنده و مهربان كه جان آفريد من پادما پاتيل ساحره ى مرگخوار دو رگه كه خواهر دوقولويى به نام پروتى دارد و جزو سازمان ساحره ها و گروه ريونكلاو هستم و...

إ ببخشيد از اون معرفى ها شد!

اولين مرلينگاه در دنقوز آباد آمريكا قبل از كشف قاره ى آمريكا ساخته شد.

اين جا توسط جان اوردين منقلب به جى . ش كه نمى دونم براى چى ساخته شد.

چون بعد از ساخته شدن مرلينگان مرلين در آن جا تفكر مى كرد و بسيار از فش هاى دنياى جادوگرى را در آن جا ساخت كه داشت به مخترع مرلينگاه فش مى داد.

3. اگه بخواین 4 موسس رو به آغوش گرم همدیگه بفرستین، کی رو به کی میدین؟ چرا؟ (10 نمره).

ريونكلاو رو به اسلاترين مى دم چون ريونكلاو اينقدر باهوش هست كه يه اصيل زاده رو به يه شجاع ترجيح بده.

البته اصلا ساحره ها نبايد ازدواج كنن.

والا مى رفت تو خونه بايد عين چى كار مى كرد.

اصلا براى چى بايد يه ساحره ازدواج كنه اونم باهوش ترين ساحره ى جهان!

حالا من هافپاف رو با گريفندور جفت مى كنم چون اينقدر پست كار داره كه اون مرد رو بتونه تحمل كنه.

والا !

اصلا كلا مرد ها غير قابل تحمل هستن!

من بهتره ديگه ساكت شم!

. 4. به نظرتون اگه مرلین الان وجود داشت و بینمون زندگی میکرد، توی کدوم گروه مى افتاد ٥نمره)

الان هم پيش ما هست!

معلومه ديگه ريون .

هر جادوگر يا ساحره موفق و خوبى توى ريون هست.

هيچ جاى بحثى هم نداره.

. یه نقاشی از چهره ی مرلین درون ذهنتون بکشین. (5 نمره)

بيا
نمى دونم چرا اين شكلى شد!

به ياد قديما

پیام زده شده در: ۱۵:۳۰ یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۷ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۲۷ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
از خوابگاه اساتید هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 288
آفلاین
بسم المرلین

سوال نخست

اولین مرلینگاه مشخص نیست کی و یا چگونه ساخته شده ولی مطمئنا به دست مرلین و یا دوستانش ساخته شده.

البته شایعاتی هست که یکی از دختر هایی که می خواسته به مرلین برسه و نمی تونسته می رفته یک جایی می شنسته و زار زار گریه می کرده، بعدا چون اون برای مرلین گریه می کردهف اسم اون مکان رو گذاشتن مرلینگاه.

این شایعه است ولی اگر واقعیت داشته باشه اتمالا بعدا کارکرد دیگری هم به جز فکر کردن، گریه کردن بهش اضافه شده ...

سوال دوم

تو سوال قبلی پاسخ دادیم استاد!

احتمالا چون در اون مکان اون دختر برای مرلین نقشه می کشیده و گریه می کرده و از اینا، اسم مکان رو مرلین گاه گذاشتن.

سوال سوم

عاقا این کارا خیلی سخته ... اصن با موازین و شئونات آسلامیک ما جور نیست ... ما از ذکر توضیح عاجزیم، دیدی یهو آرشاد داشت رد می شد.

روونا ===> سالازار
گودریک ===> هلگا

سوال چهارم

هیچ یک !

به دلیل اینکه مرلین مخلوطی از شجاعت، اصالت، هوش و درستکاری و سختکوشی بود. همه این عناصر به اندازه درست درش وجود داشت.

پس نباید انتظار داشته باشیم مثل چهار موسس، فقط یک عنصرِ اصلی درونش باشه. مرلین نیازمند یک گروه چهار جانبه است.

ولی چون معمولا گریفیندوریان و ریونی ها، هر چهار عنصر رو به خوبی درونشون دارن ، این دو گروه انتخاب های آخرین خواهند بود. هر چند گروهی شایسه مرلین وجود نداره.

سوال پنجم

عاقا این مرلین ما از نواحی و جوارح مختلف دارای نقص عضو هستن، به پر جوارحی خودتون ببخشید.

تصویر کوچک شده

استاد به نقاشیمون امیدوار باشیم ؟ عایا ؟

دربرابر شرارت وزیر و مدیر خیانت کار و مفسد و چیزکش جامعه ساکت نمی مانیم ... !

تصویر کوچک شده

با هم، قدم به قدم، تا پیروزی ...

- - - - - - - - - - - - - - - - -

تصویر کوچک شده

تا عشق و امیدی هست؟ چه باک از بوسه دیوانه سازان!؟

پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

آپولین دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۸ جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۱ دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 69
آفلاین

بنا به احادیث و روایات...اهم اهم ببخشید گفته شاهدان عینی ٬اولین مرلینگاه توسط شخص شخیص٬ام مرلین( بیسواد یعنی مادر مرلین ) ساخته شده.داستان ساخته شدنش هم به این صورت بود٬که یهروز هنگامی که مرلین 4 ماهه بود٬گلاب به روتن هی کارای بد بد میکرد٬ومادر بیچارشم مجبور بود توی برف و بوران وسرما یخ حوض بشکنه و کار خرابی های مرلینو درست کنه.

تا این که یه روز مادر مرلین از این همه کار خسته شد و گفت« ذلیل بشی بچه٬از صبح تاحالا سه بار کار خرابی کرده شیطونه میگه بذارمش تو جوب آب»

اما از آنجایی که مهر وعطوفت مادر مرلین خیلی زیاد بود نه تنها بچشو تو جوب آب ول نکرد بلکه با استفاده از آجر و سنگ اتاقی کوچک در مجاورت خانه درست کرد که در آن همیشه آب گرم برای شستشو موجود بود دیگر اعضای خانواده نیزکه اینطور دیدند تصمیم گرفتند کارشان را در همان اتاق انجام بدهند و اینگونه مرلینگاه توسط ام مرلین کشف شد.

در زبان نه چندان شیرین فارسی « گاه » پسوند مکان است مثل
کارگاه= محل کار
خوابگاه+محل خواب و...
پس واضح و مبرهن است که مرلینگاه به معنای محل مرلین است.علت این نام گذاری این است که مرلین همواره از بیماری خشکی مزاج (گلاب به روتون یبوست) رنج میبرد به همین دلیل بخش زیادی از عمر خود را در آن مکان سپری کرد.و همانطور که میدانید در مرلینگاه همواره فکر های بکری به ذهن انسان میرسد و به نظر من دلیل موفقیت مرلین در جادو همین حضور زیاد در اتاق فکر(!!!) بوده است.

3. اگه بخواین 4 موسس رو به آغوش گرم همدیگه بفرستین، کی رو به کی میدین؟ چرا؟ (10 نمره)

استاد٬ما بسیار به مثلث عشقی علاقه داریم به همین دلیل گودریک و سالازار را عاشق روونا میکردیم اما روونا اصلا به آن ها نظر خوش نشان نمیدهد.اما دو عاشق دلخسته نیز تسلیم نمیشوندو هر یک به روشی سعی در جلب توجه روونا میکنند.سرانجام روونا از هردو نفر میخواهد گه ساختمان بلندی بسازند.سالازار یک ساختمان 3طبقه میسازد وگودریک هم که حسودیش شده میرود روی سه طبقه ی سالازار 4 طبقه دیگر میسازد و این ساختمان هفت طبقه را به اسم خود ثبت میکند.سالازار نیز که بسیار زورش گرفته(مورچه گازش گرفته) تصمیم به کشتن گودریک میگیرد و نصف شب با یک تبر تیز میرود بالای سر گودریک وتبر را بالا میبرد تا گگردن گودریک را قطع کند اما گودریک ناگهان بیدار میشود و با شمشیرش به سالازار حمله ور میشود .دوئل بین این دو تن مدتی طول میکشد اما سرانجام گودریک بر سالازار پیروز میشود. و سالازار نیز کشته میشود هنگامی که روونا خبر مرگ سالازار را می شنود و میفهمد که او در راه عشق او مرده بسیار ناراحت و افسرده میشود و خودکشی میکند.گودریک نیز پس از شنیدن خبر خودکشی روونا سر به بیابان جادویی میگذارد.و هافلپاف که حالا تنها مانده آن ساختمان هفت طبقه را تبدیل به مدرسه میکند و با این کار به همه ثابت میکند که عشق کشک است.

استاد به نظرتون اینو بذارم تو نود و هشتیا؟؟؟؟

4. به نظرتون اگه مرلین الان وجود داشت و بینمون زندگی میکرد، توی کدوم یک از چهار گروه هاگوارتز میفتاد؟ خیلی کوتاه دلیلشم بگین! (5 نمره)

هوووووووووم بسیار سخته ٬ بذارین فکر کنیم.................
خب مرلین دارای هوش سرشاری بوده پس انتخاب اول ریون کلاوه.
همچنین ایشون سختکوشی بسیاری داشتند پس هافلو هم در نظر میگیریم.
همچنین ایشون از هفت نسل قبل جادوگر بودن پس اسلیترین هم ممکنه.

اجازه بدین ده بیست سی چهل کنیم(دَ بی سی چِِِل)
ده
بیست
سی
چهل
پنجاه
شصت
هفتاد
هشتاد
نود
صد
٬ آش ماش بیرون باش منتظر منم باش
بله استاد متاسفانه اسلی حذف شد.
ده
بیست
سی
چهل
پنجاه
شصت
هفتاد
هشتاد
نود
صد
٬آش ماش بیرون باش منتظر منم باش

بله استاد متاسفانه ریون هم حذف شد پس نتیجه میگیریم مرلین تو هافلپاف بوده!!!

تصویر کوچک شده

با تشکر از بیل گیتس و ویندوز 7

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۹ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
با سلام

خب وقتی چهار بنیان گذار مدرسه جادوگری و خیلی مکان های دیگر جامعه ی جادوگری را ساختند ، در یک جلسه سری ، تصمیم گرفتند تا یک مکانی بسازند تا آلودگی های ایجاد شده در جامعه ی جادوگری و مدرسه جلوگیری کنند. چهار بنیان گذار نیز دستشویی را ایجاد کردند و همگان را به تحسین وا داشتند.

توسط فردی به نام جیسوف آمبریج که بزرگ خاندان آمبریج ها می باشد. این فرد همیشه با انسان های خوب و سفید مشکل داشت و در آن زمان که تازه مرلینگاه کشف شده بود ، هنوز جامعه ی جادوگری براش اسمی پیدا نکرده بودند و نیاز به یک اسم داشتند. این فرد خبیث که در ان زمان نیز وزارت را در دست داشت ، با استفاده از این قدرت خود که زوری بدست آورده بود ، این اسم را بر روی این تکلونوژی نو قرار داد تا مرلین را خار و ذلیل کند.

شوخی شوخی با دم شیر هم شوخی؟ .... خب من هلگا رو می فرستم بغل گودریک (خودم!) رونا رو هم می فرستم بغل گودریک! ... نمیشه؟!چرا؟! ... خب اینطوری نمیشه که!

خب من هلگا و خودم رو یه جا قرار میدم! من شجاع ، هلگا هم یه همدم و همیشه امیدوارم با پشتکار فراوان! یک زوج موفق می شیم!

سالازار و رونا هم یه زوج دیگه! رونا عاقل و هوشیار می تونه یک همکار خوب و همیشگی باشه برای سالازار!

خب گریفندور! اصلا تو گریف بود! کی گفته اول اون بوده بعد بنیان گذاران؟ من خودم کلاه گروه بندی رو گذاشتم تو سرش! کلاه بدون درنگ گفت گریفندور! مرلین یه پسر شجاع و بسیار بی باک بود و برای خوبی ها می جنگید!

پیوست شد!

پیوست:

jpg  Untitled.jpg (12.95 KB)
32151_52d6e0d969b44.jpg 292X300 px

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲

آليس لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۷ چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۵۲ چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳
از پسش برمیام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 266
آفلاین

اولین مرلینگاه توسط یکی از طرفداران پروپا قرص مرلین ساخته شده است. این شخص عاشق شخصیت مرلین بوده است و او را اسوه و الگوی خود قرار داده بود و در بعضی از کتب اشاره شده که حتی درصدد خریدن کش تنبان با تکنولوژی پیشرفته بوده است.
روزی این شخص مجهول به دنبال کارهای مرلین پسند خود بود که به ماگلی برخورد. این ماگل مهمان نواز شخص مجهول ر ا به خانه برده و پس از پر کردن شکم، او را راهی جایگاه می کند. شخص مجهول با دیدن این جایگاه درصدد کارهای مرلین پسند برآمد، تا ملتی را از بدبختی نجات دهد. فوقع ما وقع.

اولین مرلینگاه توسط یکی از طرفداران پروپا قرص مرلین ساخته شده است. این شخص عاشق
همان طور که اظهار شد، این شخص مجهول مرلین را اسوه و الگئوی خود قرار داده و برای این که نام مرلین در تاریخ ماندگار شود و همه در هنگام تفکر- که کار مورد علاقه مرلین بود - یاد او باشند، نام این مکان را مرلینگاه گذاشت و دعای خیر هزاران میلیارد جادوگر و ساحره را نصیب مرلین کرد.

من روونا را به گودریک و گودریک را به هلگا و هلگا را به سالازار و سالازار را به روونا میدادم.

گودریک و روونا: چون شجاعت بدون هوش و عقل و بی جا کار دست آدم می ده. طی یک ضرب المثل «شجاعت سرخ سر آبی یر باد میدهد.»
هلگا و سالازار: چون تنها کسی که از پس سالازار برمیومد، هلگا بود. شاید که با تلاش و سخت کوشی خودش بتونه سالازار رو کمی آدم کرده و تحویل جامعه بدهد.

گریفی جماعت از اولم انصاف رو رعایت کرده و می کنه.
مرلین به خاطر هوشش در ریونکلاو، سخت کوشیش در هافلپاف، شجاعتش در گریفیندور و به خاطر علاقش به محبوب شدن و بودن در اسلایترین می افتاد. اما چون این المکان پذیر نیست، پس در گریفیندور میوفته که هم دارای هوش هو سخت کوشی و هم شجاعت بسیارند. فقط اون محبوب بودن رو دیسگه نداره که از اول گفتن برتی بات بهتر از هیچی.

بفرمایید.
بخدا ما دس به قلممون خوبه. کار خودمونه. اصلنم از وسایل ماگلی استفاده نکردم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۲

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۱ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵
از همین پشت مشتا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 217
آفلاین
با نام چیز و لرد بزرگ و زنده باد چیز .

جونم براتون بگه که آره.اولین مرلین گاه توسط یه آدمی به اسم آلبوس سوروس پاتر درست شده. این آقای مرلین(دوست آسپ) یه روز داشته کوییدیچ نیگا میکرده و تخمه میشکسته که ناگهان زنگ در خونشو میزنن. وقتی میره درو باز کنه یه ملتی میریزن تو خونه و شروع میکنن به تخلیه کردن خودشون :pashmak:
وقتی که تخلیه کردنشون تموم میشه مرلین یه نیگا میکنه به باقی مانده های ملت. بعد یه نیگا به ریشش . بعد یه نیگا به باقی مانده ها . بعد یه نیگا به ریشش و بعد یه نیگا به باقی مانده ها و گریه :ball:
بوی گند باقی مانده ها خونشو پر میکنه و اون تصمیم میگیره که یه دور چیز بکشه تا بوی گند خیلی به چشم نیاد ولی میبینه که عه ؟ ! بوی چیز و بوی باقی مانده ها مخلوط شده و یه چیز وحشت ناکی در اومده ازش . از اونجایی که نمی شد اون همه باقی ماندرو جمع کرد یه جغد برای آقای آسپ میفرسته و میگه بیاد و یه کمکی بهش بکنه . و آقای آسپ یه مرلینگاه جای خونه ی مرلین میسازه و اسمشو میزاره مرلینگاه تا ملت برن اونجا تخلیه کنن

خب این سوال خوبیه.چون والا اولین مرلینگاه روی خونه ی آقای مرلین ساخته شده و نمی تونستن اسمشو بزارن آلبوس سوروس پاتر گاه!پس اسمشو میزارن مرلینگاه تا ساده تر باشه و از ابهت آقای آسپ کم نشه .

والا من خودم اول خواستم رونا رو به هلگا بدم دیدم که عه نقص فنی داره پس تصمیم گرفتم هلگا رو به گودریک بدم تا همیشه قهرمان باشیم و سالازار رو به رونا بدم تا همیشه آخر باشن تو امتیازات دیگه . (دست های پشت پرده و مافیای آغوش گرم )

خب به نظرم میومد تو هافل
چون معمولا افراد خاص مثل پسر هری پاتر پسر رون ننه هلگا و پسر ننه باباشون میان تو هافل و از اونجایی که مرلین پسر کسی نبوده و شاید دختر کسی بوده که ریش داشته و خاص بوده میاد تو هافل تا با بروبچز چیز بکشه و حال کنه عه یعنی نقشه بکشه و حال کنه . و از اونجایی که ما عضو کمی کم داریم و فقط افراد خاص رو میپذیریم مرلین رو اوردیم دیه.

بفرمایید:
تصویر کوچک شده

والا فقط یه چیزی بگم که من از رو بقیه کپ نزدم اونا از رو من کپ زدن

برای شرکت در بزگترین همایش جادوگران سال اینجا کلیک کنید .

زوپس! بلاک! زمستان! دیگر اثر ندارد!
حتی اگر شب و روز، بر ما برف ببارد!

تصویر کوچک شده

باشد که هیچ کس نباشد باشد که فقط که خودم باشم.

گروهک تروریستی الهافلیه ...

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین

اولین مرلینگاه، توسط شخص شخیص مرلین درست شد.
کجا درست شد؟!
یه روز مرلین داشت از شهری سفر میکرد به شهر دیگه. کلا آخه مرلین خیلی سفر میکرد دیگه، هی میرفت اینور و اونور که بهترین محل واسه جادو رو پیدا کنه و البته بعضی مردمم میگن که به دلایل دیگه ای بوده
به هر حال، مهم اینه که یه بار توی یکی از این سفر ها، مرلین احتیاج شدیدی پیدا کرد به مرلینگاه.
بعد اومد طبق معمول یه جایی کار خودشو راه بندازه، دید که هر جا میره یه ماری، جوجه تیغی ای، دیگه کم کمش یه مارمولکی نشسته!
خلاصه که اعصابش خرد شد و اومد چهار تا سنگ بزرگو با جادو جا به جا کرد و کردش عین یه مربع دور خودش. با خیال راحت به عملیاتش پرداخت و بعدشم خودشو غیب کرد و بیرون اون چارتا سنگ ظاهر کرد!
سنگا رو جا به جا نکرد که دفعه بعدی هم بتونه ازش استفاده کنه( احتمالا مسیر برگشت مثلا!) و این شد که محل ثابتی به وجود اومد برای این جور کارا و تعدادش کم کم بیشتر شد!

به دو دلیل. دلیل اول اینکه خب بالاخره مرلین برای اولین بار ساخته بودش.
دلیل دوم اینکه این محل معمولا محلیه که بهترین ایده ها به ذهن آدم میرسه و خب مرلین هم آدم متفکر و خفنی بود دیگه

یعنی با دلیل توضیح بدین که به نظرتون کدوم یکی عاشق کدوم میشه؟ هرچهار تاشونو جفت کنین.

اول اومدم بگم که من بودم گودریک و سالازار رو به هم می رسوندم و هلگا و روونا رو به هم تا تعادلی توی رفتارهای نسل آینده شون به وجود بیاد، دیدم ای دل غافل! نمیشه که!
به هر حال با توجه به این شرایط، من می اومدم سالازار رو به روونا میرسوندم. چون که یه مقدار خباثت، در کنار یه مقدار هوش، میتونه خعلی کارا انجام بده!
هافلپافم میدادم به گودریک، چون بازم ترکیب شجاعت و سختکوشی و تلاش معجون جالب و قدرتمندیه!
البته... در روایات داریم که سالازار مدرسه رو ترک میکنه.
پس در نهایت میشه به این نتیجه رسید که گودریک به تک همسری اعتقاد نداشته. شجاعت و هوش البته زیاد چیز ترسناکی نمیشه، ولی اگه نوادگان این نسل با نوادگان شجاع-سختکوش وصلت کنن، شاید فایده ای داشته باشه

ببینین چقدر من آینده نگرم. اصلا همه ش به فکر نسل های آینده شون بودم

به نظر من می افتاد توی هافلپاف.
از اینکه آدمای خفن، معمولا می افتن توی گروهای خفن بگذریم، میشه گفت ایشون واقعا سختکوش بودن که این دنیای جادوگری رو تونستن یه تنه راه بندازن!
و خب دلیل دیگه مم اینه که هافلپاف عضو کم داره، مرلین هم جادوگر قدرتمندیه، به درد میخوره

خدمت شما!

باید در توضیح بگم که ایشون ردا به تن دارن، چون خیلی خیلی قدیمین خب موهاشونو زیاد کوتاه نمیکنن!
بعد دیگه چوبدستی شون بدون جادو هم ازش جرقه میزنه بیرون که علتش وفور قدرت جادوییه!

استاد لازم میدونم در نهایت به دوستی چندین ساله مون اشاره ای هر چند کوتاه کرده باشم

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۶ یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۲

هلگا هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱:۱۴ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 211
آفلاین

روایات در این مورد زیاده، ولی مورد قبول ترین اون ها اینه که زمان مرلین و اینا، دستشویی وجود خارجی نداشته. به همین دلیل ملت برای انجام کار های کتبی و شفاهی خویش هر جا که می تونستن وارد عمل می شدن.
یه روز که مرلین رفقاش رو دعوت کرده بود خونشون بعد از رفتن اونا دید جاهایی از قبیل پشت صندلی، زیر تخت، پشت بام و جاهای هیدن خانه که در دید نبوده پر از بقایای رفقاشه.
به همین دلیل مرلین تصمیم گرفت دیگه مهمونی نده و یه اتاق های خونه ش رو هم به انجام کار اختصاص داد.

از اونجایی که مرلین اولین کسی بود که این ابتکار رو به کار برد، و مجدداً از اونجایی که رفقای مرلین که مرلینگاه نداشتن دم به دیقه خونه ی مرلین اینا بودن و از اون اتاقه استفاده می کردند این مکان به مرلینگاه معروف شد.

خب عزیزم من خودم این قضایا رو به چشم دیدم.
گودریک و سالازار که هر جفتشون عاشق من شدند و منم که کلاً می خواستم درسمو ادامه بدم.
به همین دلیل با هم دعواشون شد و از اونجایی که ابروهای سالاد تا نزدیکی زانوش ادامه داشته علاوه بر این که هیچ جا رو نمی دید، توی دست و پاش هم بود، در نتیجه گودریک، سالازار رو ترکوند.
سالازار هم جنبه ی باخت نداشت و عمراً دلش نمی خواست روونا با اون قیافه ش به آغوشش بیاد تصمیم گرفت تالار اسرار رو بسازه و سریع جیم بشه که یه وقتی روونا آویزونش نشه.
پس به این ترتیب گودریک و بنده به هم رسیدیم و زندگی عاشقانه ای داشتیم و روونا هم ترشید و سالازار هم متواری شد.

به نظر من هافلپاف. چون فقط هافلپاف وجود داره و کسانی که از درکش عاجز اند.
مرلین هم که ظاهراً فوق العاده با درک و فهم و شعور بوده.

تصویر کوچک شده

الان که بیشتر دقت می کنم چندان با شخصیتم نبوده!

پیام زده شده در: ۱:۰۱ جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
تدریس جلسه دوم

لینی پیچید و وارد راهروی کلاسش شد. بلافاصله بعد از اتمام پیچ و نمایان شدن راهرو، تعدادی از دانش آموزان با فریاد "اومد" به درون دری حمله ور میشن که همون کلاس تاریخ جادوگریه.

بی توجه به این حرکات، به راهش ادامه میده و وقتی پشت در میرسه، ابتدا گلوشو صاف میکنه و بعد درو وا میکنه و وارد میشه. کلاس آروم و ساکت بود و همه سرجاشون نشسته بودن، بنابراین لینی سلامی میکنه و میره تا سرجاش بشینه.

عکس ها و جزوه هایی که همراهش داشت رو روی میز میذاره و شروع به جستجو بینشون میکنه. هر از گاهی صدای پچ پچی از جانب دانش آموزا شنیده میشه که اصلا مهم نیست.

بالاخره عکس مورد نظرش رو پیدا میکنه و بعد از اجرای چندین طلسم، کاغذ بزرگ میشه و معلق وسط کلاس قرار میگیره تا همه به وضوح بتونن مشاهده ش کنن.

- مرلین اعظم! جد تمام جادوگران، ساحرگان و فشفشه های جهان. کسی که خودشو تونسته وارد اصطلاحات دعایی ما کنه. انشاالمرلین و تو رو به مرلین و ...

صدای پوزخندی از انتهای کلاس به گوش میرسه و باعث توقف سخنان لینی میشه. لینی که متوجه علت خنده ی طرف شده، خودشم لبخندی میزنه و میگه:

- تصویر تایید شده ای از مرلین تو تاریخ به ثبت نرسیده، یعنی هرکس یه تصوری از قیافه ی ظاهری مرلین داره. اینم تصورات یکی از دانش آموزان من تو ترمای پیشین بود.

یک دانش آموز ممدی تیکه ای میندازه و میگه: تصور یکی از دانش آموزات یا خودت؟

کل کلاس پر میشه از پوزخندا و ریشخندای کوچیک و بزرگ، اما لینی بی توجه به اونا ادامه میده:

- حالا وقتی نقاشی های خودتونو تحویل دادین و از این خنده دار تر بود، اونوخ میبینمتون!

خنده رو لبای ملت خشک میشه و دوباره ساکت میشن که تا به ادامه ی درس گوش بدن.

- داشتم میگفتم! کلا هیچ چیز مستندی از مرلین وجود نداره، دقیقا به دلیل همین ناشناخته بودنشه که ما اونو مثل خدا میدونیم و اینقدر قبولش داریم. چون اصولا ندانسته ها هستن که چیزی رو برای ما عجیب و شگفت انگیز میکنن. افسانه های زیادی هم از دلاوری ها و شجاعتای مرلین وجود داره که به این تصور ما دامن زده و اونو بیش از پیش در نظر ما مهم جلوه داده.

لینی عکس مرلین رو عوض میکنه و کاغذای دیگه ای مشابه دفعه ی قبل بزرگ میشن و جای عکس رو میگیرن. لینی با حرکت چوبدستیش شروع به عوض کردن کاغذا و نشون دادن پشتیاش میکنه و روی هر کاغذ فقط چند ثانیه توقف میکنه تا موضوع کلی کاغذا دست دانش آموزا بیاد.

- اینا مطالبیه که توی کتاب تاریختون مختصرا در موردش توضیح داده شده. همونطور که دیدین تمام برگه ها شامل توضیحاتی در مورد چهار موسس بزرگ مدرسه ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتزه که چون همه به اندازه کافی ازشون میدونیم، توضیحی نمیدم. جلسه ی دیگه بیشتر راجع به این 4 موسس صحبت میکنیم.

لینی نگاهی به ساعتش میندازه و میگه: خب دیگه خیلی وقت نداریم. تکالیف رو یادداشت کنین و بعدشم کلاس تعطیله. خدافظ!

لینی خدافظی میکنه و از کلاس خارج میشه و دانش آموزا شروع به یادداشت کردن تکالیف میکنن.

تکالیف:

یعنی با دلیل توضیح بدین که به نظرتون کدوم یکی عاشق کدوم میشه؟ هرچهار تاشونو جفت کنین.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۲۰ ۱:۰۷:۲۵

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.