هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   5 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۵۰ چهارشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۴

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
سلام

پیشنهاد اول شمارو بررسی کردیم که البته تایید نشد. دلیلش رو می تونید از طریق پیغام شخصی پیگیری کنید.

و اما در مورد پیشنهاد دومتون، پیشنهاد خوبیه. جالبه. اما این هم در حال حاضر اجرایی نمیشه. دلیلش اول زمان نامناسبی هست که توش هستیم. دوم اینکه تعداد اعضای سایت به قدری نیست که بخوایم یه بخش جدید اضافه کنیم. فعلا بهتره که تمرکزمون روی بخش های فعال فعلی باشه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۳ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۹:۴۶ شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶
از دور دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 44
آفلاین
سلام
چند تا ایده داشتم که می خواستم به مدیران سایت ابلاغ کنم .

اولیش اینه که یک انجمن با عنوان بانک گرینگوتز درست بشه که در اون تمام اشخاص ثبت نام کنند و یک حساب دارایی درست کنند و هر ماه اون کسی که بیشتر از همه گالیون یا امتیاز برنده بشه عنوان پولدار ترین پولدار ها را نصیب خود می کند .

برای امتیاز جمع کردن اشخاص می توانند در همین انجمن تاپیک هایی را در قسمت های مختلف ارائه بدهند و ناظر یا ناظران محترم ( که ترجیح میدم خودم هم یکی از ناظران باشم به علت اینکه چون ایده مال من هست مطمعنا باهاش بیشتر اشنایی دارم البته هر چی مدیران عزیز بگن ) بر حسب اون چیزی که صلاح میدونند به ان ها گالیون اهدا می کنند ( البته شایان ذکر است که در عنوان ذکر می شود که مثلا برای تاپیک ها بین 10 تا 30 گالیون مثلا به ارائه دهندگان تاپیک ها تعلق می دهند و ناظر یا ناظران محترم بسته به تاپیکی که ارائه می دهند مقدارگالیون اصلی را که بین این اعداد باشد را می دهند . البته راه دیگری برای جمع کردن گالیون وجود دارد که به علت مرتبط بودن با ایده ی دوم بنده در انجا توضیح می دهم .

البته افرادی که ثبت نام می کنند با سرمایه ی صفر شروع نمی کنند و رییس یا رییسان بانک که همان ناظران محترم باشند به ان ها 100 گالیون برای شروع می دهد . و ناظران می توانند در قسمتی اون گالیون هایی که افراد می گیرند را به حسابشان بیفزایند .

ایده ی دوم که مرتبط با موضوع بالایی است این است که در انجمن مدرسه ی دورمشترانگ افراد مراجعه کنند و نسبت به شغلی که میخوان ( مثلا تدریس که خود باز شاخه های مختلفی دارد و یا کاراگاه و مصاحبه گر و منتقد و وکیل و ریاست های قسمت های مختلف وزارتخانه و ... ) به اون سوالاتی که ناظر یا ناظران محترم ( که باز ترجیح میدم خودم هم جزوشان باشم دلیلش هم اشنایی بیشتر خودم نسبت به دوستان دیگرم است که البته باز هر جور مدیران صلاح بدونند ) در قسمت های مختلف ( یعنی برای شغل های مختلفی باید به قسمت های مختلفی در مدرسه دورمشترانگ مراجعه کنند ) قرار داده اند پاسخ صحیح بدهند و پس از قبولی کهخود ان مدارک مختلفی مثل لیسانس و فوق لیسانس و از این قبیل دارد نسبت به مدرکی که گرفته اند حقوق هفتگی دریافت می کنند که به حسابشان در بانک گرینگوتز واریز می شود .

به نظر من این تغییرات باعث جذاب تر شدن سایت و قسمت ایفای نقش شده و از طرفی باعث می شود که مثلا همه اشخاص برای وکالت هری پاتر ثبت نام نکنند و فقط کسانی که مدرک وکالت دارند بتوانند ثبت نام کنند و نسبت به مدرکی که دارند میتوانند از هری پاتر مبلغ مورد نظر خود را دریافت کرده .

موفق باشید

پیام زده شده در: ۱۹:۰۶ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
به محض ورود در شناسه الادورا که پیش فرض ورود خودکار براش تیک خورده، این لینک رو کپی و لود کن در آدرس بار گوگل کروم:
http://www.jadoogaran.org/user.php?op=logout

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۸:۵۸ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
عزیزان یک مساله ای رو من الان بهش برخورد نمودم و فکم هم به زمین برخورد نمود. از چه قرار؟ عرض می کنم!
من تو مرورگر گوگل کروم باز می کنم سایت رو همیشه. بعد اون تیک «ورود خودکارم» هم از اونجا که یه هافلپافی اصیلم خورده بود و در نتیجه من هروقت سایت رو باز می کردم با شناسه الا وارد می شد خودش.

بعد الان که الا بسته شده، من با گوگل کروم سایت رو باز کردم و هیچی نیومد. یعنی در واقع پیغام داد «شما به این قسمت دسترسی ندارید» و بعد هیچی لود نشد به جز هدر.
صفحه اصلی، انجمن ها، قوانین ایفا، تماس با ما، آقا بگو هیچی! یعنی من الان نه تو گوگل کروم با الا می تونم کاری کنم، نه میتونم بیام بیرون با وندل کاری کنم! الانم که منو میبینید با خانم اوپرا وینفری نشستیم جلو مانیتور داریم هی کش پاک می کنیم، هیستوری پاک می کنیم بلکه بتونیم الا رو بندازیم بیرون از تو گوگل کروم!

فقط جان من نگو کوکی ها رو پاک کنم، شیشه عمرمه کوکی ها!

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۱:۵۷ سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۳

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
سلام.

این شکلکه عزیز:
تصویر کوچک شده
کار نمیکنه! اگه دستی کدشو بزنی که فقط همون کدو نمایش میده، اگه هم تو جدول شکلکا روش کلیک کنی تا به پست اضافه شه حرکت خاصی ازش سر نمیزنه.

رسیدگی رسیدگی.

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به جیغول:
اگه حل نشده مشکل اطلاع بده دوباره.

به دیکتاتور:
از دستم در رفته بود. برش گردوندم.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
دلیل خاصی داشت که این (همه پست ها | همه عنوان ها | عنوان‌های خوانده نشده | نظرسنجی | بازدید انجمن‌ها) از صفحه اصلی حذف شد؟ امکانش هست برگرده؟

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
نمیخواد، تا شماها لاگین کنین خودم مشکلمو حل کردم! باشد تا نباشید!

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
من دارم خفه میشم برم توی چت باکس تیکه بندازم نامردا ولی نمیتونم لاگین کنم توی چت باکس!
نمیدونم چرا! یوزر پسورد همونه، هیچ خطایی هم نمیده که اشتباه باشه پسوردم. فقط وقتی دان میشه من لاگین نشدم، انگار اصن اقدام نکردم برای ورود. کمک!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.