هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲:۵۴:۱۱ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲

ریونکلاو

بردلی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۹:۳۹ شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۰:۴۷:۵۰
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
پیام: 40
آفلاین
گودریک کمپانیحشره ای بال زنان در میان جمعیت عظیم به جلو پرواز می کرد و گاها جا خالی می داد. بالاخره به ابتدای جمعیت و روبروی در ورودی وزارتخانه سحر و جادو رسید. جمعیت فریاد میزدند:
" نه گال داریم، نه سیکل داریم نه نات داریم!... یه جیب خالی داریم!"
سپس عکس بزرگی را در میان جمعیت به اهتزاز درآوردند که همه با دیدن او شروع به هو کردن کردند و سیل تخم مرغ جادویی به سمت عکسش روان شد:
تصویر کوچک شده


ریتا اسکیتر که حالا از شکل حشره به ساحره تغییر شکل داده بود،موهایش را پشت سرش جمع کرد و به سمت لیدر اصلی اعتراضات رفت و بعد از کمی مقدمه، شروع کرد به مصاحبه کردن با او:

- سلام. چرا امروز اینجا جمع شدید؟ چه خبره؟ چقدر جمعیت زیاده!
- سلام ریتا. ممنون که برای مصاحبه اومدی. حقیقتش یه شرکتی به اسم "گودریک کمپانی" چند ماه قبل تو همین پیام امروز آگهی داد که "جغد رسمی" رو به قیمت 2 گالیون میفروشه، در حالی که قیمتش اونموقع تو کوچه دیاگون 5 گالیون بود. بنابراین من و بقیه وسوسه شدیم و رفتیم اونجا ثبت نام کردیم و گالیون هم واریز کردیم تا چند هفته بعد جغد ها رو بهمون بده. خلاصه اونا هم همینکارو کردند ولی نامردا به جای "جغد رسمی" به ما "جغد کارخونه ای" دادن که به مفت گرونه.

- چرا نرفتید جلوی دفتر همون شرکت؟
_ دفترشو بسته و فرار کرده لامصب!
_ مدیرش کی بوده؟
_ حسن المصطفی!

در همین لحظه، مانند اسمشونبر که روی اسمش حساس بود، صدای شترقی آمد و فردی در آنجا ظاهر شد و مستقیم به سمت ریتا آمد! از آن سمت، لیدر اعتراضات، انگشت اشاره اش را به سمت فرد تازه ظاهر شده گرفت و گفت:
_ خود شارلاتانشه!

ریتا رو به آن مرد کرد و گفت:
- شما حسن المصطفی هستید؟

آن مرد بادی به غبغب انداخت، هوایی از بینی خارج کرد و جواب داد:
_ المصطفی باباته! من ال ندارم!

ریتا ادامه داد:
_ اوکی! حالا بگو چرا پول اینارو بالا کشیدی؟
_ کدوم پول؟ کدوم کشک؟ کدوم مشک؟

لیدر اعتراضات:
- کدوم پول؟! مرتیکه همه حساب های ما خالیه! برو تو پروفایلمون ببین! گالیون، سیکل، نات، همه صفر!

حسن مصطفی:
- حساب منم خالیه! برو تو پروفایلم ببین!

لیدر:
- معلومه که حساب تو باید خالی باشه! شما گالیون هاتونو میبرید بانک گرینگوتز سوییس!

در همین لحظه جناب وزیر سحر و جادو که نامی بس سخت و پیچیده دارند، به همراه تنی چند از کارآگاهان زبده وزارتخانه، سراسیمه خودشان را به حسن مصطفی رساندند! و او را محاصره کردند. ریتا اما سعی میکرد دوباره به حسن برسد و مصاحبه اش را ادامه دهد که ناگهان وزیر، رو به یکی از کارآگاهان کرد و ادا و اصولی عجیب درآورد و چشمانش را قیچ کرد!
کارآگاه که دوزاریش نیفتاده بود با تعجب چانه اش را خاراند و از بغل دستیش پرسید:
- این چی میگه؟!

بغل دستیش پاسخ داد:
- بابا خنگه! این علامتمونه دیگه! میگه حسنو غیب کنید!
- آهــــان!

سپس آن کارآگاه به سمت حسن مصطفی رفت، دستی روی شانه اش گذاشت و فی الفور هر دو از آنجا ناپدید شدند!

از آن سو، کمی که گذشت، جمعیت معترضین متوجه شدند که وزیر و کارآگاهان در واقع فرد کلاهبردار را فراری داده اند، بنابراین به سمت آن ها و ورودی وزارتخانه هجوم آوردند!

در این میان، دوباره حشره ای بال زنان از میان جمعیت ناپدید شد...


تصویر کوچک شده


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۰:۴۸ شنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۱

پلاکس بلک


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۰:۴۹:۲۸ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
از ما هم شنیدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
درود مخاطبین محترم پیام امروز.

به وسیله این مهم، قصد دارم اطلاعات شمارو از وزارت خودم تکمیل کنم. البته کاری که زودتر باید انجام میشد ولی نشد... .
اولین دلیل تاخیر، این بود که هرچند اشتباه، اما فکر کردم چون شرح مختصری از اهدافم رو در درخواست کاندید شدن گفتم، دوباره گفتن اونها تکراری میشه و خب قطعا تفکر درستی نبود.
دلایل دیگه هم بماند.

اهداف و اقدامات اینجانب در دوران وزارت، به شرح زیر می‌باشد.
توجه کنید این اقدامات اولین و سطحی ترین برنامه‌ها محسوب میشن و در آینده حتما برنامه های جدیدی متناسب با شرایط اضافه میشن.

تاپیک های غیر فعال:
به نظر بنده یکی از وظایف اشخاص، به عنوان ناظر انجمن ها، فعالیت مداوم در تاپیک های مربوط به اون انجمن و چرخوندن چرخ سوژه هاست.
وظیفه ای که هرچند خیلی مهمه اما فقط تعداد کمی بهش پایبند هستن.
من و هرشخصی که در کابینه من جای بگیره، تمام تلاشمون رو میکنیم این عمل به درستی و به طور دائمی انجام بشه!
به جز زنده نگه داشتن تاپیک ها، راه اندازی تاپیک های جدید هم سو با شرایط کلی ایفای نقش هم مهمه.
قصد دارم در زمان های مختلف، تاپیک های جدیدی، با مشورت و همفکری مدیران و پیش‌کسوتان ایفای نقش تاسیس کنم.
برای مثال این مورد رو میگم، اداره رسیدگی به امور پیکسی شهر، اگه سوژه جالبی برای پیدا بشه و بهش رسیدگی بشه، میتونه تاپیک جذابی برای رول زدن باشه.
به غیر از ایفای نقش تاپیک های دیگری هم هستن که رسیدگی لازم دارن، مثل راهنمای وزارت، ارتباط با ناظرین انجمن و... که رسیدگی خواهد شد.

تقویم جادویی:
در ادامه بحث تاپیک های غیرفعال...
وقتی روی علامت مرلینگاه، درست زیر چت باکس کلیک میکنیم، صفحه مربوط به وزارتخونه برای ما باز میشه. من بارها توی این صفحه به تقویم جادویی برخورده بودم، اما چون فکر نظارت و وزارت توی سرم نبود توجه زیادی بهش نکردم. اما بعد از اعلامیه انتخاب وزیر جدید، وقتی وزارتخونه رو برای شناختن وظایف و موقعیت ها میگشتم، این تقویم به شدت مورد توجهم واقع شد. تقویم جادویی پتانسیل خیلی زیادی برای تفریحات و اردو ها داره. توی هر مناسبتی میشه برنامه‌ی ویژگی راه انداخت، یا حداقل برنامه‌ی غیر ویژه ای راه انداخت. اما تا به حال خیلی بهش توجه نشده.
مناسبت های فوق العاده ای مثل روز اسپم نویسی واقعا میتون شور و نشاط زیادی به ایفای نقش تزریق کنن. بازهم با همفکری بقیه اعضا و بررسی موقعیت های مختلف، بها دادن به تقویم جادویی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

فوق برنامه:
همانطور که به اختصار در اهداف شرح دادم، در زمان هایی که _کم هم نیستن_ سکوتی سایت رو فرا میگیره که صدای اعضا رو درمیاره. شاید دلایل مختلفی داشته باشه اما یکی از راههای برطرف کردنش، برنامه های وزارتخونه است. انجمن وزارتخونه و همچنین آزکابان قابلیت به وجود آوردن چالش های چند روزه‌ی خوبی دارن. نمیشه توی این زمان کم جزئیات یک برنامه‌ی خوب رو چید و ارائه کرد، اما قول میدم که تمام تلاشم رو برای این فوق برنامه ها انجام بدم.

آزکابان:
من به شخصه با وجود رعب و وحشت واقعی در ایفای نقش مخالفم. شاید جدی بودن انجمن آزکابان به مذاق اعضای قدیمی خوش بیاد. کسانی که سالها پیش کتابهای هری پاتر رو خوندن و مدت زیادی منتظر فیلم ها بودن، بعد توی این سایت بخشی از رویا هاشون رو پیدا کردن و مدتی خیلی طولانی موندگار شدن. اما برای اعضای جدید، کسانی که اغلب کمتر از یکسال در ایفای نقش میمونن و رنج سنی شون بیشتر، اوایل دوره نوجوانیه، سلیقه‌ای پذیرنده خشم و خشونت هرچند در قالب ایفای نقش ندارن.
خشونت آزکابان، باید طوری باشه که هرچقدر درصد وحشت بالا میره، درصد طنز هم بالا بره. تا طنز و وحشت در کنار هم تعادل خوشمزه و خوبی بسازن. این تعادل به همه تاپیک های طنز و خشن در تمام ایفای نقش مربوط میشه. اما انجمن آزکابان بیشتر از هرجایی با خشونت عجین شده و اگر این خشونت بیش از حد باشه، باعث زدگی اعضا از ایفای نقش میشه.
به جز ایفای نقشِ طنز، دادگاه آزکابان میتونه جایی برای تذکرات جدی هم باشه.
یادمه اوایل ورودم به سایت، هرچند وقت یکبار تذکرات دلسوزانه ای از مدیران دریافت میکردم که اگر نبودن، شاید اشتباهات من تا همین امروز ادامه پیدا میکردن.
اما حس میکنم امروز این تذکرات خیلی کمتر از قبل شدن و اعضای تازه وارد زیادی رو میبینم که بعد از ماه ها عضویت هنوز روی بعضی ایرادات پافشاری میکنن.
دادگاه میتونه جایی برای ثبت شکایات جدی و واقعی، پیگیری دستگاه و دفاع فرد خطاکار باشه. و در نهایت با تذکراتی به صورت پیام شخصی یا عمومی، باعث از بین رفتن اشکالات افراد بشه. البته نه اونقدر جدی و ترسناک که به نظر میرسه.

همونطور که اول هم گفتم، اینها فقط ایده هایی هستن که توی این چند روز به ذهن من رسیده و در آینده با مشورت کابینه و بقیه اعضا حتما گسترش پیدا میکنن.

ممنون از توجه تون، امیدوارم بهترین رای ممکن رو بدین.


ویرایش شده توسط پلاکس بلک در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۲۵ ۲۰:۵۶:۱۵


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۵:۰۷ سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰

اركوارت راكارو


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۴ سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲:۱۶ پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۲
از سی سی جی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 128
آفلاین
به مصاحبه ای که به تازگی از نوگل باغ جادوگران عضو تازه و وارد و کاندیدای وزارت سحر و جادو، منتشر شده توجه کنید!
این عضو مرموز و مثلا تازه وارد با خبرنگار ما که مایل نبود نامش فاش شود صحبت کوتاهی داشت.سلام خوش اومدید آقای راکارو!

بالاخره یکی گفت "آقا" چه عجب!


خب برنامه هاتون واسه وزارت که مشخصه، چیزی هست که بخواین ضمیمه کنید؟

چیزی که میخوام به مردم شریف جامعه جادوگری بگم اینه: این اواخر یه سری زمزمه هایی به گوش میاد که بعضی از اعضا میگن چون وزرای قبل برنامه داشتن و به برنامه هاشون عمل نکردن، به یکی رای بدیم که برنامه جدی نداشته باشه همینطور واسه محض خنده اومده، تا چشمش رو باز کرده همه چی جدی شده و یه عده هم ازش طرفداری می کنن!
سوال من اینه؟ واقعا به نظرتون برنامه جدی نداشتن، دست روی دست گذاشتن بهتر از برنامه داشته؟
من قبول دارم وزرای قبلی خراب کردن یکی که کلا فعالیت نکرد، یکیم رفت و وظایفش رو روی دوش معاونش گذاشت، حالا اسم نمی بریم ولی می دونم اعضای قدیمی می دونن منظورم کیه. من خودم کاندیدای اون دوره بودم (الان شاید بعضی ها حدس بزنن من کی ام) کلی داد زدم "گفتم اینهمه برنامه نمی شه، اجرایی نمیشه باز اون جناب کلی طرفدار پیدا کرد و رای آورد. اون حناب وزیر مذکور یه سری برنامه های فضایی داشت و معلوم نبود چقدر وعده نظارت به" چند نفر داده بود.
حرف من اینه من وعده ندادم، وعده نظارت به کسی ندادم، گفتم سعیم رو می کنم، گفتم مسابقه برگزار می کنم تا جایی که امکانش باشه و زوپس اجازه بده، گفتم تاپیک ها رو احیا می کنم، گفتم آزکابان خاک خورده رو راه می ندازم، واقعا واسم سواله، اگه یه وزیر نتونه اینکارا رو بکنه پس مسئولیتش دقیقا چیه؟ به مرلین که اینا وعده نیست وظیفه ست! به نظرم این کمترین انتظاریه که یک عضو می تونه از وزیر داشته باشه.
چون با صداقت اومدم جلو و برنامه هام روئه، دروغ می گم و قراره بزنم زیرش؟
وقتی یه وزیر با کلی وعده و وعید جلو اومد و از مسئولیت شونه خالی کرد، وقتی ایده داشت و رفت؛ از کسی که بدون برنامه و فقط محض خنده اومده جلو چه انتظاری میره واقعا؟!
من چند بار گفته ام، اگه بتونم هزاران بار هم می گم، من معجزه نمی کنم، منجی سایتم نیستم فقط میخوام وظایف یک وزیر رو به درستی انجام بدم!


که اینطور... به نظرتون شانس رای آوردنتون چقدره؟
حمل بر خود ستایی نباشه ولی معلومه که وزیر بر حق رای میاره!


چه امتیازی به برنامه های باقی وزرا می دید؟
۲/۱۰ خیلی عذر می خوام ولی من هیچ برنامه اجرایی از وزاری دیگه ندیدم که بخوام امتیاز بدم؛ صرفا به ایفای نقش خوبی که تو ستاد داشتن امتیاز دادم!بعضی از کاندیداها_ یعنی جمع کثیری از اونها_ و اعضای سایت بر این باورن که هیچ کاری نکردن بهتر از وعده دادن و عمل نکردنه؛ نظرتون راجع به این دیدگاه چیه؟

مردم عزیزمون از بی برنامگی وزرا قبلی دلخور هستن.
همونطور که گفتم من وعده ندادم فقط وظایفی که باید انجام شه رو نام بردم، تک تک حرفام وظیفه بودن نه وعده. من کاملا درک می کنم که اعضا نگران هستن، ولی اینکه وزرای قبلی زیر وعده هاشون زدن و از مسئولیت شونه خالی کردن دلیل محکمی نیست که هر کسی که برنامه داشته باشه رو به بی مسئولیتی متهم کنید.اگه وزیر شدید آیا از کاندیدا های دیگه هم در کابینه تون استفاده می کنید؟

اگه خودشون مایل به همکاری باشن چرا که نه؟
یکی از برنامه های دولت من این بود که همه اقشار جامعه دستی تو وزارت داشته باشن. البته اگه خودشون مایل به همکاری باشن.چه تضمینی هست که شما از زیر بار مسئولیت شونه خالی نکنید و پس از وزیر شدن، فلنگ رو نبندین؟

اونهایی که منو می شناسن می دونن آدم بد قولی نیستم، حتی از حق خودم برای احقاق حقوق بقیه، می گذرم؛ به نظرم تنها زمان می تونه ثابت کنه که چقدر نسبت به وظایفم مسئولیت پذیرم.


سخن آخر؟
تنها چیزی که میخوام بگم اینه: لطفاً با چشم باز انتخاب کنید و تر و خشک رو باهم نسوزونین چون وزیر قبلی مسئول خوبی نبود قرار نیست همه اونجوری باشن!

پ ن: همه اعضای محترم به صرف پیتزا و نوشابه در ستاد بنده، دعوت هستند!
اصلنم استفاده سوء نمی کنم!


ویرایش شده توسط اركوارت راكارو در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۱۵ ۱۵:۱۴:۴۲پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۷:۵۰ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۰

حسن مصطفی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲:۱۱:۳۲ سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 168
آفلاین
ستون انتخابات وزارت سحر و جادو
مصاحبه با آقای ووی ووی ووی!

بی شک هفدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو می تواند به یکی از عجیب ترین و متفاوت ترین دوره های انتخابات وزیر جامعه جادوگری مبدل شود. عدم احراز صلاحیت شخص وزیر حاج تراورز و حضور کاندیداهای پوششی و روکشی حواشی این انتخابات را دوچندان کرده است. این دوره از انتخابات با رقابت بین ده کاندیدا آغاز شده که در نوع خودش کم نظیر است. از میان نامزدهای محترم و بسیار بی برنامه، گفتگویی مختصر با حسن مصطفی داشته ایم که در ستاد انتخاباتی ش از برنامه های مختلف و رنگارنگی رونمایی کرده است:

جناب آقای مصطفی، هدف شما از حضور در این دوره از انتخابات چیست؟
ووی ووی ووی! [می خندد]

جناب آقای مصطفی، به نظر شما علت عدم موفقیت شما در دوره قبل چیست؟
عاقایون گفتند حسن اصلحه ولی حتماً میره کنار. ما موندیم ولی رای ندادن! ووی ووی ووی! [می خندد]

جناب آقای مصطفی، آیا واقعیت دارد که فجایع مربوط به دولت خمار اخیر را پیش بینی کرده بودید؟
همینجا دو سه تا پست برین پایین تر! ووی ووی ووی! [می خندد]

جناب آقای مصطفی، برنامه های شما برای وزارتخانه تا چه اندازه جدی هستند؟
خیلی! ووی ووی ووی! [می خندد]

جناب آقای مصطفی، مهم ترین ویژگی رقبای انتخاباتی شما چیست؟
بی برنامه بودن! ووی ووی ووی! [می خندد]

جناب آقای مصطفی، جدی ترین رقیب انتخاباتی شما کیست؟
آرای باطله! ووی ووی ووی! [می خندد]

جناب آقای مصطفی، آیا خود را پیروز انتخابات می بینید؟
یک رای هم یک رایه! اگه دست توی دستام نذاری، خدانگهدار! ووی ووی ووی! [می خندد]


ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۱۳ ۷:۵۳:۱۹


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲:۱۷ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

گریفیندور، محفل ققنوس

سیریوس بلک


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۶:۴۳:۴۶
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 171
آفلاین
خوووونه دار و بچه دار! زنبیل رو بردار بیارررر !

دیسک آخرین تحلیل استاااااد شائفی پور در مورد دور اول انتخابات رسید! بدویید که چندتا دیگه بیشتر ندارم. بشتابید! بشتابید!
پشت پرده زوپس برملا شد!

Put Disk on your drive


تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹

حسن مصطفی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲:۱۱:۳۲ سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 168
آفلاین
آخرین بیانیه انتخاباتی حسن مصطفی

آهای ملت! دیدین چگونه زوپس میلیون ها آرای من، خادم شما امت شریف جادوگری رو بلعید؟ به راستی چگونه این زوپس نشینان حتی به کارگر ساده خودشون هم رحم نکردن که 9 ساله زیر سیستم چرک گرفته له شده و تف هم کف دستش انداخته نشده؟ اینها شب چگونه میخوابن؟ گرفتن 10 میلیون رای من رو خوردن و فقط 5 عدد رای برای من ثبت کردن. اون همه میتینگ های انتخاباتی! اون همه کفش دم در ستادم! ووی وووی ووی! عح عح عح عح عح! نه کی خندید؟ نمیخندوم. خرد میشم. هـــــــــــــــاع.

حالا که دل تو شده پر از نیرنگ و ریا
حالا که دل تو شده فرسنگها دور از حسن مصطفی!
به من نگو دوستت دارم که به منوی زوپسمم نیست!


بنده سیاست رو برای همیشه خواهم بوسید (فرنچ) و ترجیح میدم به دفتر محقرم در هاگوارتز برگردم و کار ارزشمند تدریسم رو پیگیری کنم. سیاست بمونه برای همین تازه به دوران رسیده ها.

اما در مورد تکلیف سیاسی شما ملت شریف و دور دوم انتخابات! ببینید دوستان! همونایی که دیروز این دوست عزیزی که پایین من نشسته بیانیه میده رو دست مینداختن و یقه ش رو گرفته بودن بابت هر حرفی که میزد، حالا رفتن سراغش حلالیت بطلبن و طرف رو دعوت به حمایت کنن.

این دوست سست عنصر هم فهمید هیچی نمیشه، همه چیو فراموش کرد و فراخوان حمایت از کاندیدای ایکس داد برای دور دوم انتخابات و من حالا نمیخوام نام ببرم ازشون. عاقو حداقل انتقام می گرفتی! خدا اینقدر رعوف نیست! آیا به راستی شما فکر می کنید نیت خالصی پشت عذرخواهی ها بوده؟ من که چنین فکر نمی کنم. همش برای رای جمع کردنه!

فردا روز که به قدرت برسن، اون دوست عزیز بور و خوش تیپ و گل پسر رو که مدت هست میخواد ناظری مدیری چیزی بشه و مسئولیت جایی قبول کنه رو تبدیل به پدرام دو میکنن. اون وقت این دوست خوشتیپ میاد در بیانیه ش میگه موفقیت هافل و محفل و وزارت در گروی انتخاب کاندیدای ایکس است. اگر مرلین رو تو دست راستم بذارن و پدرام رو تو دست چپم، به عله قسم باز زیر بار این دروغ بزرگ نخواهم رفت. خود بنده هافلی. زمانی در سال هزار سیصد و سنگ و چوب در هافل بودم که هیشکی نبود. اون عاقوی کاندیدای ایگرگ هم هافلی و حتی کارکشته تر و قدیمی تر از اون بوربوری گستاخ. نتیجتاً موفقیت هافل در گروی موفقیت کاندیدای غیر هافلی ایکس نیست قطعاً. در مورد محفل هم اون کاندیدای ایکس نه تنها محفلی نیست بلکه گذشته تیره و تاری داره. به عنوان یکی از خادمین ققنوس عرض میکنم که عاقو محفل رو جناحی نکنید، محفل رو بذارین بمونه واسه دامبل.

هدف از این بیانیه شفاف سازی بود. هدف این بود که بگم کریس چمبرز دیگری در راه است اگر به حرف این بوربوری پایینی گوش بدین و کاندیدای ایکس رو انتخاب کنید. بنابراین با چشم باز هر شخص دیگری رو انتخاب می کنید بکنید، من رو دوباره انتخاب کنید حتی ولی به افراد جناح ایکس اعتماد نکرده و گول آسلام رو نخورید. بدون شک اگر کسی بود که میخواست پرچم دار واقعی آسلام باشه اون من بودم: جادوگری مسلمون با اسمی کاملا آسلامی... حسن مصطفی!پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۷:۴۹ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
اطلاعیه دولت داس و چکش اسمیتی

دولت داس و چکش ضمن تشکر از تمام کسانی که به داس و چکش رای دادند از مردم و حمایت کنندگانش درخواست میکند به تراورز رای دهند که موفقیت محفل و هافلپاف و کلا وزارت در گرو حمایت از اوست.هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۶:۳۲ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

مرلین old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۹ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۰:۰۱:۴۲ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از بارگاه ملکوتی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 116
آفلاین
رفت و آمد های مرموز در بارگاه ملکوتی


خبرنگار پیام امروز گزارش می‌دهد:
همزمان که به ساعات منتهی به شروع رای گیری انتخابات وزارت سحر و جادو نزدیک می‌شویم، تنش ها و هیجانات اوج می‌گیرند. هر هشت کاندیدا بشدت تحت نظر هستند و هرگونه حرکت از جانب آنها توسط خبرنگاران و مردم عادی ثبت و ضبط می‌شود.

اما مورد عجیب امروز رفت و آمد های مکرر به درگاه ورودی بارگاه ملکوتی، واقع در شهر لندن بوده است. مرلین که شهردار لندن نیز است به تازگی اقدام به بازکردن یک شعبه جدید از بارگاه بر روی زمین کرده است تا با احتساب شعبه خانه ریدل، اکنون 2 راه دسترسی به بارگاه ملکوتی بر روی کره خاکی موجود باشد.

این گذرگاه که از ابتدای انتخابات افتتاح شده است به شدت تحت مراقبت و محافظت کارگزاران محافظتی مرلین می‌باشد. اما از ابتدای امروز صبح و همزمان با صدور اعلامیه جدید ستاد برگزاری، ماشین های اسکورت در چندین نوبت از طریق این گذرگاه به بارگاه ملکوتی مراجعت کرده اند.

از هویت افراد داخل ماشین اطلاعی در دسترس نیست اما چندین منبع ناشناس ادعا می‌کنند که دیگر کاندیدای اسلام گرای این دوره، یعنی حاجی تراورز، اقدام به برگزاری چندین جلسه با مرلین کرده است.

به نظر می‌آید این دو کاندیدا روز به روز به یکدیگر نزدیک تر می‌شوند و بر سر مسائل دینی-مذهبی به توافقاتی رسیده اند. حال باید دید در این ساعات پایانی فعالیت ستاد های انتخاباتی چه تصمیمی از جانب این دو اتخاذ می‌شود.

پایان گزارش.


شروع و پایان با ماست!


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۱:۰۵ پنجشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹

زاخاریاس اسمیت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
از وقتی که ناظر بشم پدر همتونو درمیارم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
برنامه های زاخاریاس اسمیت برای وزارتش اعلام شد.


دقایقی پیش خبرنگار ما که در ستاد انتخاباتی زاخاریاس اسمیت حاضر بود اعلام کرد که زاخاریاس از برنامه های پنجگانه جادوگرانی اش رونمایی کرده. زاخاریاس اسمیت در حالی که کلاه پوستی روسی در گرمای تابستان روی سرش گذاشته بود، اعلام کرد:
-آهای مردک!سوسیس هارو کش نرو. خوب سلام خدمت تمامی حمایت کنندگان عزیز. با توجه به گفته سانتورمون قرار شد از برنامه های پنج گانه وزارت رونمایی کنیم:
1.برگذاری کردن مسابقات کوییدیچ خارج از هاگوارتزی: خوب ده بیست تا استادیوم داریم که همشون درشون تخته شده و دارن اون گوشه خاک میخورن. گفتیم یه استفاده ازشون بکنیم برای همین قراره از این به بعد 3 ماهی یک بار مسابقات کوییدیچ داشته باشیم.

2.دوئل بین جبهه ای: قراره هر روز روز مرگخواران مسابقه دوئل بین جبهه ای برگزار کنیم که در اون 5 نفر از هر جبهه به علاوه ناظرشون قراره با هم دوئل کنن.

3. مسابقه سینمایی: قراره ماه شهریور یه مسابقه سینمایی داشته باشیم. جزئیاتمو نمیگیم نگن از ما کپی کردین و فلان و بهمان.

4.مسابقه مافیادور:قراره 21 مهر به مناسبت روز گریفندور مسابقه مافیادور داشته باشیم. در باره جزئیات به زودی تصمیم میگیریم.نکته: این مسابقه کاملا ایده دولت داس و چکش بوده و هرگونه کپی پیگرد قانونی دارد.

5.ویزنگاموت: خب همونگونه که عرض کردم تو بیلبورد وزارتخونه قراره ویزنگاموتو گسترش بدیم. جوری که کلا رویه کاریش عوض شه. میخوایم اونجارو مکانی برای آموزش تازه واردا و تشویق اونا به فعالیت کنیم. سطح فعالیتم بالا تر ببریم.میخوایم مهلت پاسخگویی اونجارو هم از 3 چهار روز به 3 چهار ساعت برسونیم.

بعد از بیان برنامه های پنج گانه وزارت زاخاریاس اسمیت به درون ستاد شتافت و در را رو به طرفداران خود بست.هرکسی از ظن خود شد یار من

از درون من نجست اسرار من

تصویر کوچک شده


پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۸:۱۰ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹

محفل ققنوس

ریموند


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۰ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۲۶:۴۰
از میان قصه ها
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 320
آفلاین


برگی از تاریخ


قسمت اول
(پشت پرده ی وزارت آبی ها)


در انتخابات قبلی بود(انتخابات پانزدهم) که (ت.ج) ملقب به پدرام به زور خودش را قاطی باقالی ها کرده و وارد کابینه وزیر دو دست قبل، آقای چسبناک شد.

حقیقتا به اسم یک طراح گرافیکی وارد شده و به کمک دست هایی پنهان و در پشت مشت های پرده، شورش کرده و وزیر جوان را از صحنه روزگار محو کرده و بر مسند درجه دوم قدرت نشست!

وزیر جوان آن روز ها در خوابش هم نمیدید که خنجری بدان بزرگی از جلو بخورد! شاید هم تقصیر خودش بود که از دستورات پیروی نمیکرد.
حتی حواسش به پشتش بود اما...
دست های پشت پرده اَبایی نداشته و از جلو خنجری به قلب وزیر فرو کردند.

نویسنده خود به شخصه شاهد بود، که بعد از استعفای اجباری و از قبل تعیین شده ی وزیر چسبناک، در طی اعلامیه ای ساختگی(بعد از آنکه او را از جامعه ی جادوگری تبعید کرده ) اورا مرده نامیدند.

بعد از برکناری وزیر جوان، که هنوز که هنوزه اخباری ضد و نقیض از سرانجامش به گوش میرسد، ت.ج سعی کرد بر مسند قدرت بنشیند!
اما دستوراتی از بالا رسیده بود که نمیشد اینگونه شود!
ت.ج سودای قدرت در سر داشت و یک دوره کامل وزارت را خواستار بود! (این همان دستور از بالا بود)
مگر نه ت.ج همان موقع ها وزیر متقارن دولت پاکیزگی را هم کنار میزد و جایش مینشست! هر چند که او هم از خودشان بود!
همانطور که وقتی ت.ج آمادگی لازم را در خود دید وزیر اسبق را مجبور به استعفای زود هنگام کرده تا شرایط برای انتخابات زود هنگام مهیا شود.

همه ی این اتفاقات به همین سرعتی رخ داد که خواندید، حتی قمر های سیارکان از این دسیسه ها ریخته بود، مدرکش هم همان سیارک کوچکی است که به زودی از کنار سیاره ی مان رد شده و تمام جهان جادوگران و ماگلی را تهدید به نابودی میکند. این شاید تنها یکی از عواقب شومی و منحوسی ت.ج و بالا دست هایش باشد!

این ها همه زیر سر دستهایی است که ت.ج را از پشت پرده به جلو پرتاب کرده تا قدرت را تسخیر کرده و جامعه ی جادوگری را به قهقرای نابودی بکشاند!

هم اکنون دولت جادوگری به چشم خود میبیند که اکثر کاندیدا های وزارت، با اسم بردن از پدرام یا همان ت.ج ، جامعه ی فهیمه ی جادوگری را آشکارا به دنباله روی از ت.ج تشویق میکنند!
خبر ها حاکی از آن است که کاندیدا های مذکور میخواهند در آخرین لحظات به نفع ت.ج از قدرت کناره گیری کنند!
کسی به درستی نمیداند این قدرت شگرف که در تلاش است تمامی مسند های قدرت جادوگری را آبی کند کیست!
لذا هشدار ها را جدی گرفته و اگر سودای قدرت در سر دارید بدانید که جانتان در خطر است!
همانطور که دیدید جامعه آبی به خودی ها هم رحم نمیکند و عاقبت وزیر چسبناک، مدرکی بر جدی بودن این دست های قدرتمند است.
شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.