هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی گیلدروی لاکهارت
پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ جمعه ۳ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
در جهت رفع پاره ای ازابهامات...از گیلدروی لاکهارت به مادران و پدران دلسوز!

درست است که من به بی ناموسی و پارتی هایی از آن دست ارج مینهم... اما این بدان معنی نیست که کودکان و خردسالان شما در فساد و بی ناموسی غرق خواهند شد!!! کودکان شما تا قبل از 12 سالگی در محیطی سرشار از معنویت و باناموسی بزرگ خواهند شد!!! من به کسی اجازه نخواهم داد کودکان و امیدهای باغ جادوگران را خراب کنند و به فساد بکشانند!!! من بی ناموسی را کنترل خواهم کرد... ریشه همه این همه فساد در جامعه امروز، نادیده گرفتن بی ناموسی است!!! با کنترل آن میتوانیم جلوی این فسادها را بگیریم!!! مبارزه با بی ناموسی، باعث ایجاد عقده ها و بیماری های روانی در جوانان و سایر اعضای جامعه خواهد شد!!! بیایید بی ناموسی را کنترل کنیم و از آن در راستای شکوفایی سیاسی و اقتصادی جادوگران بهره ببریم! :bigkiss:

گیلدروی لاکهارت، کاندیدی از جنس اعضا!!! :bigkiss:

پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ جمعه ۳ تیر ۱۳۸۴

شری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴
از كوچه ناكترن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
همه با هم به گيلدي راي خواهيم داد و تا ابد از او حمايت كرده با مخالفانش خواهيم جنگيد...
به اميد روزي كه گيلدي بتواند از تمام جادوگران جهان حمايت كند

The worl is not enough but it is such a perfect plce to start
and if you are strong enough together we can take the world apart

پیام زده شده در: ۱۳:۴۷ جمعه ۳ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ای مردم، بدانید و آگاه باشید که کسانی هستند که سعی در تحریم سایر کاندیدها دارند... کسانی هستند که به سایر کاندیدها تهمت ارتباطات پشت پرده ای میزنند... کسانی هستند که سعی در مسموم کردن جو انتخابات دارند... کسانی هستند که سعی میکنند با از راه به در کردن سایر کاندیدها شانس خود را بیشتر کنند... کسانی هستند که تا کنون چهره خود را به کسی نشان نداده اند و اصلا معلوم نیست که کله شان اسموت هست یا نه.... ای مردم، تنها چیزی که از شما میخواهم این است هوشیار باشید!!!
با آرزوی روزی سرشار از گیلدی و بی ناموسی برای شما، کاندیدی از جنس اعضا!!!
======================
شری عزیز خودتو ناراحت نکن... درسته که بعضی از افراد در خانه هایشان صدها جن خانگی را اسیر کرده اند و به آن ها دستور میدهند به چه کسی رای دهند ولی در میان این جن های خانگی نیز افرادی روشن فکر مانند دابی و کریچر پیدا میشوند که چشم و گوششان باز است و خود را به اینگونه افراد نمیسپارند! به هر حال همیشه مشکلات بزرگی بر سر راه افراد بزرگ قرار داشته!!! به هر حال جن های خانگی نیز در جامعه جادوگری سهم زیادی دارند و آن ها هم حق دارند که در انتخابات شرکت کنند!!! حق، حق همه اعضای جامعه جادوگری است! در دولت آینده من با این مسئله نیز مبارزه خواهم کرد و نمیگذارم چنین افرادی از جن های خانگی سوءاستفاده کنند!

پیام زده شده در: ۱۲:۵۶ جمعه ۳ تیر ۱۳۸۴

شری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از كوچه ناكترن
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خداي من!!!
مگه جن هاي خانگي هم حق راي دادن دارن؟
اونا به هر كسي كه رييسشون دستور بده راي ميدن...اين عادلانه نيست!!!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۲ جمعه ۳ تیر ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
نقل قول:

1- زیاد کردن حقوق جن های خانگی به اندازه 40% برای هر فرزند!!!
2- جن های خانگی حق شرکت در همه نوع بی جمه پارتی رو دارن و بلیتشون هم نیم بها هستش!!!
3- دو روز مرخصی در هفته!!!
4- در نظر گرفتن وام ازدواج برای جن های خانگی نیازمند!!!
5- یک ماه مرخصی تشویقی برای زوج های جوان تازه ازدواج کرده!
6- آموزش رایگان به کودکان جن های خانگی و آماده کردن آن ها برای حضور در اجتماع!!!!
و غیره...

جن های سایت در یک اقدام خز و بسیار دهن بینانه اعلامیه ی قبلی خود را رد کرده حمایت خود را از گیلدی به عنوان یک کاندید اصلح اعلام کردند
آنها خاطر نشان کردند که حمایت انها بسیار مهم است چون حتی یک رای ممکن است نتیجه ی انتابات را عوض کند

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
با تشکر از پاسخ ستاد انتخاباتی جناب عالی ارتباطات پشت پرده و سیاسی و دست های پنهان این طوری رو می شود!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۳ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
گیلدروی لاکهارت: هری پاتر را تحریم نمیکنم، اما تحریم کنندگان را دوست دارم...

پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
گیلدی از سوراخ ستاد انتخاباتیش میاد تو... میبینه ملت تجمع کردن حفن...همه صندلی ها هم پر شده و یه ساحره هم وایساده چون براش صندلی نیست!!! گیلدی در کمال تواضع دولا میشه و اون ساحره میاد روی کمر گیلدی میشینه که خستگی در کنه!!!
گیلدی: واقعا شوکه شدم... نمیدونم چه جوری میتونم از این همه لطف و محبتتون تشکر کنم!!!
ملت شروع میکنن به دست زدن...
گیلدی: سام... دوست داریم....
دوباره ملت دست میزنن.....
گیلدی:در جواب یکی از دوستان عزیز که پرسیده بودن برای خوانندگان و نوازندگان جادویی چه کاری انجام میدی باید عرض کنم که بنده تنها عضو غیره ساحره گروه خواهران عجیب هستم و همزمان توی اون گروه هم درام میزنم و هم میخونم و هم هد میزنم! تصویر کوچک شدهاز طرفی همونطور که توی عکس مشاهد میکنید پس از کناره گیری هتفیلد از صنعت موسیقی جای اونو من گرفتم! کسی که اینجوری با دنیای موسیقی قاتی شده باشه، دیگه هیچ جوری نمیتونه از اون فاصله بگیره... و من هم به عنوان یه همچین آدمی در دوران وزارت موسیقی رو از یاد نخواهم برد و همیشه به آن ارج مینهم!!! از فعالیت هایی که در این زمینه انجام خواهم داد آموزش موسیقی به صورت رایگان به جوانان و نونهالان و همچنین ایجاد سالن های مناسب و با امکانات بالا برای برگذاری کنسرت ها و پشتیبانی همه جانبه از خوانندگان و نوارندگان دنیای جادویی و دادن مجوز برای انواع عملیت تنفس مصنوعی و بی ناموسی در هنگام کنسرت هست!!! باز هم اگه به نظرتون کار دیگه ای از دستم برمیاد بگید، انجام میدیم! با دنیس هم خودم صحبت میکنم و پولشو بهش میدم!
در این هنگام یه نفر از افراد اخفال شده توسط مخالفان که به خودش ترقه بسته بود خودشو میکوبه به ستاد گیلدی!!! و یه نفر از هواداران گیلدی زخمی میشه!!! گیلدی سریع خودشو میرسونه و با اجرای یک ورد ساده، سلامتی رو به فرد مجروح برمیگردونه!!!
گیلدی دوباره طرفدارانشو ساکت میکنه....
گیلدی: هم چنین از دیگر برنامه هام برگزاری کلاس های «چگونه جذاب تر شویم»هست... که اگه انتخاب بشم، حتما این کلاسارو برگزار میکنم!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۱ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
از : ستاد انتخاباتی امپراطور تاریکی
به: ستاد انتخاباتی آقای گیلدروی لاکهارت
پیوست شماره : 2324/1

موضوع : کاندید شدن آقای هری پاتر رهبر جامعه جادوگران

بدینوسیله به دور از هر گونه دشمنی و درگیری انتخاباتی از ستاد انتخاباتی شما خواهش می شود تا کاندید شدن آقای هری پاتر را مورد تحریم قرار دهید! چون ایشان به عنوان بالاترین رده مدیریت اجرایی حق کاندیداتوری در این انتخابات را نداشته و کاندیداتوری ایشان مشکوک و حمایت عجیب ایشان از یکی از کاندیداها! با وجوداینکه خود کاندید هستند از آن مشکوک تر است! به موجب همین امر از شما کاندیدای محترم دعوت می شود تا این نامه تحریم را امضا کرده و با جمع آوری امضاها باعث خروج شخص آقای پاتر از انتخابات شویم

با تشکر
آبرفورث دامبلدور
سخنگوی امپراطوری
حزب آستکبار

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

شری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از كوچه ناكترن
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

گیلیدی نوشته:
هوم... ایول!!! شری جان، تو هم برای خود قصری در بهشت و خانه ای مجلل در قلب گیلدروی لاکهارت خریداری کردی!!!

بیگودیهامم قابل تو رو نداره... چیزی که تو این دنیا زیاده بیگودیه!

البته بايد راز اون نگاه هاي جذابتم بهم بگي گيلدي جون!!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.