هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گروهک قطب سوم
پیام زده شده در: ۲۰:۱۷ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
مرلین به همراه چند داف خوشگل در پارک نشسته بود و براشون صحبت میکرد.دخترا هم به صورت نوبتی براش عشوه میومدن و با ناز به ریش های سفیدش دست میکشیدن.مرلین که هر لحظه بیشتر لبخند میزد و خوشحال تر میشد چشمکی به یکی از اونها زد و گفت:
-واقعا من هزاران سال جوون میشم وقتی در کنار شما جیگر ها حضور پیدا میکنم.شما مایه خوشحالی و افزایش عمر من هستید.

یکی از دخترا ها دستی به موهای مرلین میکشه و خودش رو به مرلین نزدیک تر میکنه.دهانش رو به آرومی به گوش مرلین نزدیک میکنه و خیلی آهسته میگه:
-من همیشه آرزو داشتم با پسری..اهم با مردی مث تو ارتباط داشته باشم.

یکی از دختر ها دست مرلین رو در دستانش میگیره و با لحن دلربایی میگه:
-مرلین یه چیز رو میدونستی؟من تو رو خیلی خیلی دوست دارم!

ناگهان نگاه مرلین رو یه دختر جیگر که داشت از پارک خارج میشد قفل شد.با سرعت از جاش بلند شد و به طرف دختره نزدیک شد.

------------
کمی اونورتر پرسی جلوی یه پسربچه رو گرفته بود و با لبخندی شیرین به بچه آب نبات چوبی میداد.پسربچه هم با خوشحالی آب نبات چوبی رو از پرسی میگیره و در دهانش میذاره و وقتی بیرون میکشه فقط چوب آب نبات باقی میمونه!

پرسی:
-عمو پرسی ،یکی دیگه میخوام!
-بستته بچه دیگه امروز.این دهمیشه که داری میخوری!الان دیگه باید بریم سراغ اصل مطلب!

پسر بچه به شدت(!)میزنه زیر گریه و پاهاش رو محکم به زمین میکوبونه.پرسی قیافش ناراحت میشه و با علاقه پسربچه رو بغل میکنه و میگه:
-عزیزم من تحمل گریه های تو رو ندارم.بیا بازم بهت آب نبات بدیم.فقط باید دنبال من بیایی تا ببریم دفتر توجیهات!اونجا یه عالمه آب نبات هست!

------------
هوکی و آسپ بر روی چمن ها نشستن و به شدت دارن دوران وزارت هوکی رو کارشناسی میکنن و کار های هوکی رو بررسی میکنن.هوکی یکی از کاندیدای های انتخابات هست و قصد داشت که بازم کاندید بشه و برای همین باید اشکالات وزارت قبلیش رو بررسی میکرد.در همین احوالات بود که نگهبان پارک اومد و اون دو رو از جاشون بلند کرد و با خشونت به بیرون پارک هدایتشون کرد.
-هییی هوکی..این روزا دیگه حرمت سیا ست مدارا رو هم حفظ نمیکنن!

--------------------------
چهار نفر دم خروجی پارک به هم بر میخورن.نفری بعدی باید این رو دنبال کنه که اولن چجوری این چهار نفر به هم برخورد میکنن و تا دفتر توجیهات میرن تا در مورد یه کار سیاسی مشترک صحبت بکنن.

ویرایش شده توسط مرلین در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۶ ۲۱:۲۴:۲۷

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

گروهک قطب سوم
پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
توضیحات این تاپیک:

1-تو این تاپیک ما پست هایی به سبک رول مینویسیم.هیچ پستی غیر از رول در این گروهک نباید زده بشه.پس اگر رول دوست ندارید ،میتونید جز مخالفان و دشمنان ما باشید!(البته اگر زنده بودید.)

2-یکی از سیاست های مهم ما این هست که عضو گیری نمیکنیم.شورای مدیریتی حزب که از مرلین،پرسی ویزلی،هوکی و آلبوس سوروس پاتر تشکیل میشه به دنبال شما هستن.پس از همین الان سعی کنید که بهترین باشید چرا که زیر چشمان تیزبین ما قرار دارید.

3-ما علاقه زیادی داریم که افراد فعال در این تاپیک رول های کوتاه بزنن.چرا که رول های بلند باعث میشه که حس رول زنی بقیه از بین بره و بعد از چند تا پست طولانی دیگه حس خوندن پست ها هم از بین بره.پس ای کاربر عزیز رول کوتاه بزن تا پستت دچار حملات شدید قرار نگیره و مفید واقع بشه!

4-هدف از این تاپیک این هست که ما یه جبهه قدرتمند دیگه تشکیل بدیم و در کنار مرگخواران و محفلی ها فعالیت کنیم.اما از اونجا که ما نیاز به جاسوس در گروه های محفل و مرگخواران داریم اعضای اون دو گروه هم ممکن هست به تشخیص ما عضو گروهک بشه.

5-فعالیت های ما بسیار هماهنگ هست.با هم رول میزنیم،با هم ماموریت میریم،با هم تحریم میکنیم،با هم بیانیه صادر میکنیم،با هم فحش میدیم،با هم مرلین گاه میریم و کلن خیلی با هم های دیگه!

6-ما به کمک هم تو دهن همه میزنیم.تو دهن مدیریت این سایت میزنیم.اصن ما به کمک هم وزیر تعیین میکنیم و وزیر برکنار میکنیم.پس اگر میخواید تو دهن کسی بزنید،سعی کنید مورد قبول ما واقع بشید.

7-در ادامه فعالیت ها این پست بیشتر ویرایش خواهد شد و قوانین جدیدی اضافه خواهیم کرد.

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.