هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۴:۲۹ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸

روونا ریونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۱۱ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از ل مزل زوزولـه .. گاو حسن سوسولـه!
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 553
آفلاین
ببخشيد . ما هم مي تونيم تدريس كلاس ها رو به عهده بگيريم؟

اگه ميشه كه فكر نكنم بشه مي خواستم تدريس كلاس طلسم ها رو به عهده بگيرم . البته اگه گرفته نشده . چون طبق اطلاعيه توي تالار خصوصي ريونكلاو گرفته نشده بود .

با تشكر : روونا ريونكلاو

»»» ارزشـی متفکــر «««
.
.
.

باید که شیوه ی سخنم را عوض کنم!
شد..شد! اگر نشد دهنم را عوض کنم!!

I have updated a new yahoo account, plz add the last one!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۴ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
خب ... دو تا کلاس رو من هفت جلسه ای زده بودم و بقیه همون شش جلسه بودن ! اشتباه شده بود ، درستش کردم .

با توجه به موافقت شورا ، کمترین تعداد شرکت کننده همون سه نفر میمونه و قوانین ویرایش شد !

فردا آخرین مهلت برای ارائه اسامی تیم کوییدیچ ، معرفی بازرس عالی رتبه و داور هست ! مسئولین گروهها توجه کنن به این مسئله !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۱:۳۸ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
سلام...

اول این رو بگم ! توی پست قبلی هم گفتم حالا دیدم ایگور هم تایید کرده ! اینکه شورا طبق ترم های پیش منطقا" باید یک پله بالاتر از مدیر باشه ! یعنی ببین درست مثل رهبر و مجلس خبرگان

فکر میکنم پرسی باید توی برخوردش با شورا و تعیین قوانین شورا تجدید نظر بکنه !

بعد نکته دوم :

نقل قول:
1. هر درس در مجموع شش جلسه خواهد بود ، که جلسه ی آخر آن امتحان میباشد . در واقع اساتید پنج جلسه تدریس میکنند .

خیلی خوب و منطقیه ! اما ...

نقل قول:
شنبه ها : پیشگویی - پرواز و کوییدیچ
30 خرداد ، 13 تیر ، 27 تیر ، 10 مرداد ، 24 مرداد ، 7 شهریور ، 21 شهریور ( امتحان )

توی برنامه هفت جلسه برای هر کلاس تعبیه شده که جلسه هفتم امتحانه و شش جلسه تدریس ! یا برنامه کلاسها رو عوض کن یا اون نکته ای که توی تابلو اعلانات نوشتی !

در کل میخواستم تذکر بدم چون داشتم گیج میشدم

شاد باشی ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۰:۳۸ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اوهوم ، مشاور همون عضو شوراس ... خب ببین اشتباه فک میکردی دیگه ، اینجا ازین خبرا نیست ، مدیر حتی تو دهنه شورا هم میزنه

دقیقا همینطوره ، گروه ها موظف هستن معرفی کنن اعضاشون رو ، ولی تا الان گروه ها نتونستن یه داور و یه بازرس معرفی کنن ! برای همین تصمیم این شد که استرجس خودش اعضای شورا رو از گروها پیدا کنه .

تصمیم اینکه کی عضو شورا باشه ، به عهده ی ناظرین گروه ها هست ، و اگر ناظرین گروه با عضو بودن یک فرد در شورا مخالف باشن ، اون فرد نباید به شورا بیاد .

اگر ناظرین اسلیترین با مشاور بودنت تو شورا موافقن کی بهتر از تو برای این کار .

پیام زده شده در: ۱۰:۳۲ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
یه سوال!

مشاور کیه؟همون عضو شورا؟

بعد ببینم سوالم اینه که رئیس شورا چرا باید اعضا رو انتخاب بکنه؟من فک میکردم شورا یه جمعیه که حتی میتونه مدیر رو هم عزل کنه ولی اینجوری که شما یه رئیسی بذاری و بعد اونام اعضاش رو انتخاب بکنه میشه ریاست جمهوری و مجلس فعلی ما!

کلن خواستم بگم که قراره هر گروه یه عضو معرفی کنه برای شورا و وظیفه مدیر شورام فقط جمع آوری نتیجه بحث ها و یا دعوت اعضا به نظر دادن هست.هیچ ارجعیت دیگه ای نباید داشته باشه.

یه توضیح کامل خلاصه بده که اگر جاییش به نظرم رسید خوب نیست،یه بحثی با هم بکنیم!جیگرتم خام خام!

---------------
در مورد بازرس،من بازرس گروهم هستم.عضو شورام هستم.

داور رو هم به زودی بلا معرفی میکنه!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۰:۱۹ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
هووم ، مثل همیشه !

آره ، هم داور ، هم مشاور و هم بازرس باید معرفی کنید ... البته مشاور رو که استرجس انتخاب میکنه ، ولی بازرس و داورتون میتونه یک نفر باشه که بتونه رسیدگی کنه

پیام زده شده در: ۲۳:۳۰ جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
سلام:

خب حالا الان هر گروه باید هم یه مشاور معرفی کنه هم یه بازرس هم یه داور کوییدیچ درسته؟

خب همینجا رسما" اعلام می کنم که اسلیترین در کوییدیچ شرکت نمی کنه! در نتیجه می خواستم بپرسم با این حال باز هم باید داور معرفی کنیم؟

ممنون!

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اون قانون رو ویرایش کردم !

اصلا الان وقت این بحثا نیست ، فقط برای روشن شدنش میگم ، بازرس و شورا برای اینه که به مدیر توی بهتر اداره کردن کمک کنن ! چون مدیر نمیتونه هم به کارای مدرسه برسه ، هم به امتیاز دهی صحیح اساتید و هم رسیدگی به قوانین مشکل دار !

اگر کوییدیچ وارد شورا بشه ، نمیشه روی عادلانه بودنش حساب کرد چون چهار نفر از چهار گروه میخوان نظر بدن ! حالا هر کسی که میخوان باشن ! ضمنا ، همونطور که توی قوانین اومده و توی قوانین اولیه شورا هم بوده ، شورا فقط وظیفه ی نظارت رو کار مدیر و دادن انتقاد و پیشنهاد داره ، نه کمتر و نه بیشتر

موفق باشی

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۲۹ ۱۸:۵۳:۱۵

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:
آره خب ، منم منتظره یه نظر بودم ! برای اینکه یه قوانین خوب داشته باشیم همه باید همفکری کنن دیگه ... بهتره قانون رو ویرایش کنم و بنویسم که اساتید نباید امتیازی به اون پست بدن . ولی خب اینکه اگر کسی شرکت کنه بعد از وقت و امتیاز ازش کم شه ، توی قوانین اصلی بود و مورد تایید چهار مدیر قبلی هم واقع شده بود !

پس بی زحمت این قانون رو کلا حذف کن !

نقل قول:
قانون هشت که دقیقا قانون قبلی بود و فقط کپی شده ... مدیر کسی هست که هم عادلانه رفتار کنه و هم بیشترین اختیارات رو در مدرسه داره !

توجه کن ! مدیر قرار هست امتیاز بده به اساتید ، نه هر کسی که از در اومد ، مدیر هم نمیره بگه خب تو چون عضو گروه من ده امتیاز ! همه ی امتیازات با دلیل و مدرک اضافه میشن و بازرسین هم برای این گذاشته میشن ، نه اینکه بشینن منو نگاه کنن که !

وظیفه بازرس اینه که به همه ی امتیازاتی که توی شرح امتیازات داده میشه نظارت داشته باشه و اگر کم و زیادی شده بود رسیدگی کنه .

سر گردنه چیه دیگه ؟! مدیر اختیار داره اساتید رو عزل و نصب کنه ، بازرسین رو هم همینطور ، داور های کوییدیچ رو و همه ی مسائل مربوط به هاگوارتز رو ، بعد امتیاز اگر بخواد بده میشه سر گردنه ؟! وا !

در کل اینکه هیچ چیزی بی قانون نیست و عدالت همونطور که گفتم کاملا اجرا میشه .

در مورد قانون نه هم ، حرف عجیبی میزنی ! مدیر فعالیت میکنه که امتیاز بگیره ! وگرنه کی حاضره همینطوری الکی تو این همه کلاس شرکت کنه ؟! تو خودت حاضری ؟! ضمنا من هم گفتم که این ترم من هر امتیازی که بگیرم به پای گروهم نوشته نمیشه ( قبلا با مدیر شورا صحبت شده بود و قرار بود امتیازات مدیر به گروهش اضافه بشه ، چون مدیر قبل از مدیر بودنش عضو اون گروه هست و قرار نیست امتیاز الکی به گروهش اضافه بشه ) ولی خب ، من تصمیم گرفتم که امتیازاتم برای خودم بمونه و اضافه نشه !

اینطور که نوشتی مدیر اختیار تام داره ! یعنی « مطلقه » و همونطور که آقای موسوی گفتن «مطلقه» فقط مخصوص خداوند است

درست نیست ! بازرس و شورای دقیقا برای اینه که اختیار تام از مدیر گرفته بشه ! مدیر هم حق نداره هرجور دلش بخواد بازرس ها و اعضا شورا و داورای کوییدیچ رو عزل و نصب کنه ! اصلا درست نیست !

عدالت هم بله ! مدیر یعنی کسی که عادل باشه ! اما همیشه توی هاگوارتز شاهد بودیم که در هر ترم حداقل چند مورد بی عدالتی شده مختص شخص خاصی هم نیست همه مدیرا تا حالا از این کارا کردن ! شورا اولین بار برای همین تشکیل شد

نقل قول:
اگر این مسئله بره توی شورا به مشکل بر میخوریم ، چون هر کدوم نماینده یک گروه هستن و نمیتونن عدالت رو اونطور که هست برقرار کنن ، بهترین اجرا کننده این مورد مدیر هست . همونطور که مدیران پیشین تخلفی نکردن و عدالت برقرار بوده در آینده هم همینطور هست و از اونجایی که مدیر مدرسه از چندین نفر رد میشه ، کسی رو که توانایی اداره و اجرای عدالت رو داره انتخاب میشه برادر من

مساله عدالت مدیر رو گفتم ! فقط ببین : اگر بره تو شورا چهار نفر آدمی که بر عدالتشون شکی نیست نظر میدن که نظر معتبر تری خواهد بود از نظری که فقط یک نفر آدم عادل بده ! روش فکر کن

و ممنون از پاسخت !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۵:۱۰ جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۸۸

بیدل آوازخوانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۹ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ جمعه ۹ مرداد ۱۳۸۸
از همین دو رو برا
گروه:
شناسه های‌بسته شده
پیام: 69
آفلاین
درس تاریخ جادوگری رو اگر امکانش باشه تدریس میکنم.
کلاس به صورت کاملا غیر رول می باشد.
ممنون

ان زمان که بنهادم سر به پای ازادی
دست خود ز جان شس�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.