هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   5 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۵۶ جمعه ۵ خرداد ۱۳۸۵

Reza & Harry

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۱ شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۸:۴۳ شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
سلام آقایون.داشتم انجمن های گفتگو رو می دیدم که متوجه شدم این چند وقته اعضا بد جوری با هم درگیر بودن شما نمی تونین جلوی این چیزارو بگیرین.تو بعضی تاپیکها حسابی کار بع دعوا کشیده.تالارهای گفتگوی زیادی هستن که تو هیچ کدوم اعضا این قدر به جون هن نمی افتن.یه فکری برای این موضوع بکننن

این طورا هم نیست اعضا همه با هم دوستن این افرادی هم که دیدی با هم دعوا میکردن همش داخل ساتیه و موقت وگر نه خارج سایت خیلی با هم رفیقن

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۶ ۹:۵۹:۵۰

Reza & Harry:نمایندگان انحصاری دانشگاه هاگوارتز (HUP)در ایران
Hogwartz University Press

پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ جمعه ۵ خرداد ۱۳۸۵

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

ببخشید من یه مشکلی دارم:
میشه بگین چرا اون قسمتی که مربوط به ایفای نقشه توی پروفایلم نیست؟
یعنی ندارم کلا اون قسمت رو
میشه بگین چرا؟؟

یک دنیا ممنون

درست شد

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۶ ۹:۵۷:۴۳

پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ جمعه ۵ خرداد ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیت(old)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۴۷ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۱ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
از نميگم تا تو خماري بموني ...!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
سلام ..
منم يه مشكلي پيش اومده برام :
تعداد پستهاي من 207 تا بود ولي چند روز پيش كه آن شدم ديدم كه ايول فقط 165 تا مونده و بقيه در اين چند روزه آب شده رفته .. خواستم ببينم از پستاي همه كم شده يا اين مشكل فقط براي منه ؟

بله از پستهای همه کم شده

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۶ ۹:۴۰:۳۵

كسي كه كوههاي شامخ را زير پا ميگذارد ، به همه شدايد اعم از شوخي و جدي ميخندد .

پیام زده شده در: ۸:۴۱ جمعه ۵ خرداد ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
سلام
ببخشید که من زیاد مزاحم میشم
ولی یه مشکلی پیش اومده بود و من فکر کردم برای مطرح کردن اینجا باید پست بزنم

من چند روز پیش با مجوز پروفسور یه اسم کوچیک برای خودم گذاشتم ولی از اون موقع وقتی وارد بخش ویژگی های فردی خودم میشم
توی کادر کوچیک سمت چپ که قرار نقش گرفته شده باشه به جای کلمه ی آناکین مونتاگ برای من نقش مورفین گانت نوشته شده ولی در جدول سمت راست اون بالا نوشته همه چیز در باره آناکین مونتاگ و زیرش اسم من (حسین) نوشته شده

========================
بله این یه ارور در سیستمه که هر وقت یکی ادیت میشه فیلد ایفای نقشش میره روی مورفین گانت و باید دستی درست بشه . هری پاتر

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۵ ۱۱:۰۶:۱۴

پیام زده شده در: ۰:۲۰ جمعه ۵ خرداد ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
بلیز عزیز اون گزینه آنلاین و آف لاین فقط در مورد کسانی که در خود تاپیک آنلاین هستند به کار میره یعنی دقیقا اونایی که بالات نوشته « در حال دیدن این عنوان: » و ابدا آن لاین های سایتو نشون نمیده و نبایدم بده چون آنلاین های سایتو شما داری در کنار مشاهده میکنی و آنلاین های فروم هم مشخص هستن و فقط مهم اینه که ببینی چه کسی در تاپیک آنلاینه و چون اونم بالای تاپیک مشخصه تقریبا اون آیکن برای خوشگلیه فقط

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۸۵

آرسینوس جیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۶ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۴ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵
از قربونت از همین دورو اطراف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
با سلام تبریک و تهنیت آزادی سازی خرمشهر(خرمشهر را خدا آزاد کرد(امام ره)))
بله بنده خواستم به اطلاع مدیران ناناز برسونم که من عضو تالار هافلپاف بود ولی الان نیستم چرا؟!!این آفلاین آنلاین ها رو هم درست کنید بابا اگه دافی بخواد به من پی ام بده نمی فمه من آنلاینم یا آفلاین

برای عضویت مجدد توی گروههای چهارگانه باید دوباره معرفی کنین

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۵ ۱۹:۰۵:۴۴

هوووووووÙ

پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
خوب ضمن اینکه خواهشمندم نیمچه نظرکی هم در مورد پست قبلیم بدین من متوجه یه اشکالی در درون سایت شدم که بعد از مشورت با مونتاگ عزیز متوجه شدم که اونم همین مورد رو داره .

----------------------

گویا این شکله تصویر کوچک شده تنها یه شکل سر کاریه و من یه نه ماهی سر کار بودم

اونجور که من متوجه شدم . این آف لاینو آنلاین نشون میدن که اون شخص در سایت هست یا نه .

طبق تحقیقاتی که من کردم ( ) این آف لاین ها و آنلاین ها توی پیام شخصی و گالری و مقالات و .... جواب میده و احتمالا شما هم بارها متوجه این موضوع شدید . ولی توی انجمن ها گویا سرکاریه .

در اصل هر کس که توی تاپیک ها هست فقط زیر پستهای خودشو آنلاین میبینه و بقیه آفلاین هستن حتی اونایی که توی سایت حضور دارن .

یه امتحان ساده هم برای این کار وجود داره . شما برید نگاه کنید که چند نفر توی سایت آن هستن . بعد برید توی یه تاپیکی که اونا اونجا پست زدن . اونوقت میبینید که زیر آواتارشون زده آفلاین . در اصل این قسمت فقط خود آدم رو نشون میده که هر موقع آن میشه . اونجا هم آنلاین نشون میده . و احتمالا علت این موضوع هم که کسی تا به حال متوجه این قسمت نشده همین بوده که هر کس خودشو آن میدیده بقیه رو اف و با یه استدلال ساده به این نتیجه میرسیده که چون بقیه آفن اونا رو آف نشون میده اما اونجور که من فهمیدم حتی اگر کسی هم واقعا توی سایت باشه باز اونجا اون شخص رو اف لاین نشون میده .

پ ن : تا به حال شما دیدید کسی غیر از خودتونو آنلاین نشون بده ؟

پیام زده شده در: ۱۸:۵۱ پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
به چو:
توی لینک آگاهی ها: http://www.jadoogaran.org/notifications.php چه چیزایی وجود داره میتونی یه اسکرین شات ازش بهم بدی؟

به مونتاگ:
خب هر کسی میتونه خودش اعضای جدیدو راه نمایی کنه نیازی به اینکه کسی بهش بگه نیست اعضای جدید مشخص هستن.
البته ما یکی دو تا تاپیک برای آموزش افراد جدید داریم که توسط مافلدا در اولین ورود به همه پی ام زده میشه ... اتفاقا تو این سایت ما خیلی دوست داریم که اصطلاح عضو تازه واردو ول نکنیم و همیشه چیزی بهش برای خوندن و دیدن بدیم.
همین تاپیک اصطلاحات سایت برای تازه واردین که الان نمیدونم کجاست برای همین کار بود

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۸:۳۶ پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت جادوگران

من میخواستم یه پیشنهاد بکنم

با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان و ورود افراد جدید به سایت و همچنین توجه به این نکته که بخش رول سایت برای تازه واردین خیلی گیج کننده است ( که این موضوع توسط خود مدیریت سایت هم چند بار اعلام شده)

میخواستم پیشنهاد کنم گروهی از کاربران فعال سایت که وقت کافی داشته باشن به عنوان مسئول راهنمایی تازه واردین به سایت انتخاب بشن و این افراد وظیفه داشته باشن که باه هر نفر که تایید شخصیت میشه تماس بگیرن ( هم مسنجر هم پیام شخصی) و اون فرد رو با محیط سایت و همچنین فروم های موجود و عملکرد اون ها آشنا کنند و اون فرد رو ترقیب به پست زدن و فعالیت کردن توی سایت کنن

همچنین با افرادی که در سایت فعال ند ولی جز گروه ایفای نقش نیستن تماس گرفته و اون ها رو ترقیب به معرفی شخصیت کنن

و همچنین این گروه مسئول آموزش و بالا بردن سطح توانایی افراد تازه وارد در پست زدن باشن که یا بهصورت تماس با شخص و مطرح کردن نکته های مربوطه و همچنین پست زدن در تاپیک های که محل های مورد علاقه یتازه واردین هستش که با این کار اولا روند فعالیت تاپیک ثابت بمونه و منحرف نشه و همچنین این مشارکت باعث بالا رفتن کیفیت پست های افردا تازه وارد بشه

و در آخر با مشارکت و راهنمایی ناظرین انجمن این گروه مسئول فعال کردن تاپیک های غیر فعال وباشن و همچنین با زدن پست در تاپیک های که از نظر ناظر در روند اصلی خودش نیست اون تاپیک ها رو به شکل اصلی برگدونن

چند نکته
1 من چند وقته در مورد این پیشنهاد فکر میکنم و بهتر دیدم اون رو باشما مطرح کنم تا نظر شما رو هم بدونم

2 اگه احیانا بعضی از حرف های من دخالت در کار ناظرین یا مدیران سایت بوده شما این موضوع رو به حساب نا آگاه ی از وظایف افراد یاد شده بگذارید چون من به هیچ وجه قصد دخالت ندارم

3 اگه با اصل پیشنهاد و این نکته که بعضی از تاپیک ها محل فعالیت تازه واردین باشه موافقید میخواستم پیشنهاد کنم در مورد اون تاپیک ها ناظر کمتر سختگیری کنه چون عدم اجرای قانون یا فعالیت های خلاف قوانین سایت که توسط تازه واردین انجام میشه بیشتر به علت آشنا نبودن با قوانینه

یه نکته ی دیگه که به بحث بالا مربوط نیست

توی بحث های سایت و نقد های ناظرین عبارت های نظیر فضاسازی و دیالوگ ... به چشم میخوره
و همونطور که میدونید این عبارت ها در سینما - تئاتر - داستان نوسی و همچنین شکلی از رول نویسی این سایت که ترکیبی از نمایشنامه نوسی و داستان نویسه یک مقدار متفاوت هستش

و ممکنه خیلی از افراد تعریف درستی از این بحث ها نداشته باشن میخوئاسیتم در خواست کنم محلی( ترجیحا تاپیگی) برای معرفی و بحث در مورد این موضوع ایجاد بشه تا افراد با مراجعه به اون محل اطلاعات لازم رو به دست بیارن و همچنینافراد بتونن در مورد این موارد با هم بحث کنن چون احتملا نظرات خیلی متفاوته

البته اگه شما با بحث کردن در این موردمخالفید( به دلیل مغایرت با موضوع سایت) حد اقل اقدام به آموزش این موارد به افراد بکنید تا تازه واردین و افراد کم اطلاع( مثل خودم) بتونن با مراجعه به این محل اطلاعات لازم رو به دست بیارند

با تشکر و عرض پوزش به خاطر دخالت در کار مدیران

پیام زده شده در: ۹:۴۹ پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۸۵

غزل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۱ شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۴۳ چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۸۵
از همان جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
من از تما می دست اندر کاران این سایت متشکرم .
--------------
البته یک سوال داشتم . می خواستم بدونم که چرا وقتی برای عکسی نظر می دم نظرم را نمی گذارید؟
------------
باز هم ممنون

سلام . نظري كه براي عكس ميدي بعد از تاييد مدير گالري گذاشته ميشه پس بايد منتظر تاييد مدير گالري باشي ، البته اگر نظرشما مفيد و بجا باشه تاييد ميشه در غير اين صورت قرار نميگيره...

ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۴ ۱۱:۴۵:۱۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.