هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: انتقادات...پيشنهادات...نظرات
پیام زده شده در: ۲۰:۴۱ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

هرميون جين گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۲۶ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۹
از زمان های نه چندان دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 284
آفلاین
با سلام خدمت...پروفسور اسپروات...من برام يه سوالي پيش اومده شما در درس گياه شناسي جلسه ي اول به تمرينات من تنها 9 امتياز داديد يعني در واقع بايد بگم تمرين شماره ي 3رو ناديده گرفتيد...لازم دونستم بگم نه تنها من بلكه همه رو اين تمرينات وقت ميذارند...خواهشا يك مقدار منصف تر باشيد...من هيچ وقت در كار شما دخالت نميكنم ولي واقعا برام جاي سوال بود كه چرا اين موضوع پيش اومده .....همون طور كه ديديد حتي شما در نمايشنامتون هم منو دعوت به سكوت كرديد در حالي كه ميدونيد هرميون از دانش آموزانيست كه هيچ گاه در كلاس حرف نميزند..اگه شما مشكلي با من داريد يا وجودم ناراحتتون ميكنه ميتونيد خيلي راحت به من بگيد تا من هم با اجازه ي مدير مدرسه در كلاس شما شركت نكنم تا اذيت نشيد..ممنون ميشم زودتر جوابمو بديد

با تشكر ..هرميون گرنجر

ببخشيد پروفسور كوييرل اگه اينجا جاي اين حرف نبود ولي واقعا نميدونستم كجا بگم...

ما به اوج باز می گردیم و بر تری گریفیندور را عملا ثابت می کنیم...منتظر باشید..

پیام زده شده در: ۱۷:۱۳ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به دارن و استرجس و اندرومیدا و سارا:
اعتراض در دفتر مدیریت باید صورت بگیره نه تاپیک پیشنهادات.در هر صورت میتونید جوابی رو که به اندرویدا در تاپیک اتاق اساتید دادم بخونی.

به سارا:
از پیشنهادتون ممنون ولی قوانین به هیچ عنوان برای این ترم تغییر نمیکنن.در واقع پیشنهادتون رو یکم دیر دادید.

پیام زده شده در: ۹:۰۴ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
انتقاد و پیشنهاد

با سلام خدمت پروفسور کوییرل عزیز!

همان طور که مشاهده شد 10 امتیاز از گریف کم شد! به این دلیل که گفتن باید پروفسور بلک زودتر، یعنی در محدوده زمان تعیین شده پست رو می زدند!
ما میاییم این طوری در نظر می گیریم که برحسب اتفاق پروفسور بلک صبح دیر از خواب بلند شدن به این امید که وقتی میان تو سایت هنوز وقت زدن پست رو دارن و خب خیالشون راحته! با آرامش تمام کارهاشون رو انجام می دن و خب شاید یه کلاسی این وسطا برن و خب تا برگردن میشه ساعت 12 که دیگه سایت خراب بود!
خب ایشون نمی تونن بزنن! ولی باز هم نگران این مسئله بودن و با داشتن شرایط روحی نامناسب که یکی از اقوامشون توی بیمارستان هست، باز هم اونجا سعی می کنن بیان و پستشونو بزنن! اما باز هم سایت خراب بود!
خب حالا تصور میکنیم پزشک مربوطه که لب تابشونو در اختیار پروفسور گذاشتن ساعت 7 شب از بیمارستان خارج میشن! مطمئن باشید پروفسور بلک خودشون خیلی از این مسئله ناراحت بودن ولی با در نظرگیری شرایط می بینیم که موندن در کنار یکی از اقوام خیلی مهم تر از تدریس یک درس مجازیه!
خلاصه پروفسور شب ساعت 11، 12 برمی گردند. این در حالیه که بیش از 10 ساعت در بیمارستان بودند! با این وجود اگر پدر و مادر هم اجازه بدن قطعا ایشون سلامتی بدنشونو به پست زدن توی جادوگران ترجیح می دن و خب با خستگی تمام بدون آسایش خیال می خوابن و خب صبح هم ساعت 9 از خواب بیدار میشن!
اگر شما یا هر کس دیگه ایی خودش رو به جای پروفسور بلک بزارن قطعا همین میشه که نمی تونن پستشونو بزن! این یکی از سخت گیری های خیلی نامربوطه! بله باید امتیاز کم بشه ولی در شرایطی که همه چیز محیا و آماده باشه ولی خود شخص کم کاری کرده و پشت گوش انداخته نه کسی که حتی در بد ترین شرایط به فکر بوده!
در این صورت امیتاز کم کردن جناب دالاهوف کاملا بی معنی هست! مگه اینکه ایشون بگن پروفسور بلک همه اینها رو دروغ گفته و برای این بوده که بخواد بهانه تراشیده باشه این ها رو گفته که در اون صورت کاملا زیر سوال میرن!
چون فکر نمی کنم کسی برای اینکه فقط 10 امتیاز ناقابل که باید بگم فدای سر پروفسور بلک عزیز و هیچ اشکالی نداره بیاد و دروغ بگه! ما از این بی عدالتی ناراحتیم! کسی که در بهترین شرایط پستشو نزده خیلی تفاوت داره با کسی که در بد ترین شرایط هم به فکر بوده!
این یه انتقاده نه به عملکرد شما بلکه به عملکرد بازرس ها که دارن از همین اول سال ترم رو به اوقاته همه تلخ می کنن! واقعا سخته که من بشینم و هیچی نگم و بزارم بر اساس یه بی عدالتی همه چیز بهم بخوره!
ما اومدیم اینجا که با هم و در کنار هم و با صلح و صفا و دوستی احساس خودمون رو برای درک بهتر هری پاتر تقویت کنیم و لذت ببریم نه اینکه همش مشغول جنگ و جدال باشیم!
بهر حال بهتره به این موضوع پرداخته بشه چون در غیر این صورت فکر میکنم ترم سخت و ناخوش آیندی خواهیم داشت که این اصلا باب میل هیچ کدوم از گروه ها و حتی خود شما هم نیست!
امیدوارم هر چه زود تر این مشکل حل بشه و اوقات خوب و خوشی رو در پیش ر.و داشته باشیم!
در آخر می خواستم یه پیشنهاد هم داشته باشم:
فرمایش شما کاملا درسته که می گید باید یه قانونی باشه که اساتید در طول روز تعیین شده پست بزنن! بله این کاملا به نظم مدرسه کمک میکنه! ولی بهتر نیست بگید اگر دو دفعه خلاف مقررات عمل کردن امتیاز کم بشه؟ چون بعضی مواقع واقعا شرایطی بوجود میاد که شخص نمی تونه پستشو بزنه و فرداش می زنه!( مانند همین مسئله بازگو شده!) یا مثلا کسی که 30 دقیقه بعد از وقت مقرر می زنه فکر نمی کنم نظم رو بهم زده باشه! امیدوارم این نظر رو در نظر بگیرید چون برای همه بهتره! البته من فکر نمیکنم هیچ کدوم از اساتید قصد بهم ریختن نظم انجمن رو داشته باشن!
بیایید خوش بین باشیم و به همه چیز با نگارش مثبت اندیشی بنگریم!

به امید موفقیت همه!
سارا اوانز

ویرایش شده توسط سارا اوانز در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۱۰ ۱۳:۰۰:۴۷

پیام زده شده در: ۲۰:۰۹ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵

اندرومیداold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 660
آفلاین
من همان طور هم که در تاپیک "دفتر اساتید" گفتم ساعت سه و پنج به سختی تونستم بیام که البته نشد!
شب هم به نظر شما کدوم پدر و مادر مسئولیت شناسی اجازه ی اومدن به نت به جای خوابیدن در ساعات نیمه شب رو می دن؟ من خودم رو هم می کشتم چنین اجازه ای رو نداشتم.
به هر حال ممنون اگه یه کم ملایمت به خرج بدید و رسیدگی کنید.

با تشکر فراوان

" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
اعتراض و انتقاد

با سلام خدمت پروفسور كوييرل
پروفسور كوييرل عزيز من شديدا نسبت به كم شدن امتياز از گريفيندور اعتراض دارم چون:

1.من صبح معمولا توي سايت هستم صبح سايت خراب بود...چند تا از بچه ها شاهد هستند!!!
2.سايت ظهر درست شد ولي مساله اين بود كه به مدت 2 ساعت درست بود از 2 تا ساعت 6 بعد از ظهر سايت خراب بود...شما در چت باكس گفتين كه سايت مدت زيادي درست بوده ولي يك مساله اي وجود داره خيلي نميتون شب آن بشن و وارد سايت بشن...شما هم كمي بايد حق بدين...ديروز كلا شايد 10 تا پسن هم نخورده باشه توي سايت!!!
3.من خودم در مواقع خرابي سايت باهاتون صحبت كردم و دقيق اون ساعات رو يادمه!!!(2 تا 6)
4. در ضمن وقتي سايت خرابه چه لزومي داره كه تا اين حد سخت گيري شود!!!

ممنون ميشم رسيدگي كنيد!!!

ارادتمند
استرجس پادمور

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۱ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
انتقاد از بازرسي هاگوارتز

با سلام خدمت پروفسور كوييرل گرامي‌

آقاي دالاهوف بازرس هاگوارتز 10 امتياز از گريفيندور به خاطر تاخير در درس دادن پروفسور اندروميدا بلك كم كردند.درسته ايشون بايد ديروز درسشو مي گفت ولي ديروز از صبح تا حدود ساعت 7 سايت كلا خراب شده بود و ايشون هم نتونستند درسشون رو ارائه بدن.شب هم كه بيشتر افراد نمي تونن آن بشن.علت اين تاخير اختلال در سايت بوده نه كم كاري و بي توجهي پروفسور.پس نبايد اين ده امتياز كم بشه.
ممنون مي شم رسيدگي كنيد.

با تشكر
دارن

ویرایش شده توسط دارن الیور فلامل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۱۰ ۱۲:۲۶:۱۸
ویرایش شده توسط دارن الیور فلامل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۱۰ ۱۲:۴۰:۴۰

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۰:۴۸ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
ببخشید یه پیشنهاد داشتم .شما می تونید در هاگوارتز کارنامه ی ماهانه ارائه بدین.این جوری می فهمیم هر ماه چه کار کردیم

ما فقط یه بار کارنامه میدیم اونم آخر هر ترم هست.ولی اگه شد امتیازات هر دانش آموز رو در آخر هر ماه در تاپیک کارنامه قرار میدیم تا ازشون مطلع بشن.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۶ ۱۷:۳۸:۳۰

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
1- چرا فقط دروس اصلی استاد دارند و برای دروس فرعی استادی نیست ( مثلا جادوی سیاه تخصصی

خب خود دروس اصلی با اینکه تازه چند تاشم مثل ریاضیات جاویی یا کلاس جسم یابی ننوشتم در کل شده دوازده تا درس که اگه چند تا دروس فرعی هم اضافه میکردیم خیلی زیاد میشد.
من اول ده تا درس رو انتخاب کردم اما دیدم 12 تا خیلی بهتره.چون قراره این ترم کارنامه به دانش آموزان بدیم دوست داشتم درسها همونایی باشه که تو کتاب بوده و دروس عجیب غریب رو تایید نکردم

نقل قول:
چرا به جاي دوبرابر كردن امتيازها، امتياز گروه ها رو تقسيم بر تعدادشون نمي كنيد؟ دو برابر كردن امتياز راونكلا و هافلپاف عادلانه نيست

شاید شما درست می گید البته اینم فکر بدی نیست که امتیازات تقسیم بر تعداد اعضا بشه حتما در موردش فکر میکنم.
نمیشه امتیازات رو کمتر داد یا گفت کی فعالیت میکنه یا نه فکر کنم این تقسیم کردن از همه بهتر باشه.

پیام زده شده در: ۱۶:۵۳ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
میگم شاید بهتر باشه به جای دوبرابر کردن امتیازات استادا به گریف و اسلی کمتر از ریون و هافل بدن..مثلا اگه به ریونی 10 میده به اسلی 6 بده ولی خیلی ناعادلانه میشه و دوبرابر کردن هم درست نیست در ضمن از این لیست خیلی از گریف و اسلی فعالیت نخواهند کرد و همینجوری الکی عضو شدن...معمولا که همین میشه...

تازه شاید کم بودن تعداد ریون و هافل باعث بشه اعضای این گروهها بیشتر کار کنن و امتیاز بیشتری بیارن...و اونوقت دوبرابر شدن منصفانه نیست!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۸:۴۸ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۵

یونا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۴ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۱۸ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
از بيمارستان سوانح و بيماري هاي سنت مانگو-طبقه ي اول نه،طب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
پروفسور كوييرل!
چرا به جاي دوبرابر كردن امتيازها، امتياز گروه ها رو تقسيم بر تعدادشون نمي كنيد؟ دو برابر كردن امتياز راونكلا و هافلپاف عادلانه نيست.

هنوز در همين نزديكي شايد منتظر ماست
يك جاده ي جديد يا كه دروازه اي مخفيØ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.