هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: رویارویی با ناظران دیاگون
پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
سلام بر ناظران عزیز و تمیز و لذیذ دیاگون ! من مجوز یک تاپیک رو می خواستم به نام فروشگاه حیوانات اهلی ورانسکی سوزه ی خوبیه . لطفا مجوز بدید ، ارزشی نمیشه .

[

پیام زده شده در: ۱۴:۲۶ شنبه ۷ بهمن ۱۳۸۵

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
توی سالن مد جادوگری ، من یه پست زدم .
نفر بعدی که حدودا بیست دقیقه بعد از من پست زده ، پست قبلی رو ادامه داده . یعنی انگار اصلا پست من رو ندیده !

تکلیف این دو تا پست رو روشن کنین .

بادراد

رسیدگی شد و پست مورد نظر پاک شد!

ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۷ ۱۵:۳۳:۲۰

فقط حذب ، فقط سرژ !

پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵

مالدبر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
از همونجا که بقیه میایُن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 319
آفلاین
سلام
میشه درخواست کنم آفتابه سازی رو باز کنین؟
سوژه ی خوبی دارم که بهتون پیام شخصی کردم
ممنون

رسیدگی میشود و به زودی نتیجه اعلام میشود!

ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۲ ۱۸:۰۰:۱۲

I Was Runinig lose

پیام زده شده در: ۲۰:۳۱ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
جواب مارکوس!!!

مارکوس جان در مورد موضوع اولی که مطرح کردی.دقیقا همین موضوع را من در نظر داشتم و میخواستم که تا بینز را دیدم باهاش مشورت کنم تا بسیاری از تاپیک های ارزشی را قفل کنیم و تاپیک های مفید و پرسوژه فقط باز باشد.باز از این پیشنهادی که دادی ممنون.در مورد پست هم حتما این کار را میکنیم.از این به بعد پست های ارزشی بدون اخطار پاک میشود و اگر یک نفر زیاد این کار را تکرار کند به شدت برخورد میکنیم.

در مورد تاپیکت.به نظرم موضوع جالبیه.تاپیکت را بزن.فقط با عنوان کوچه ناکترن!برای عضویت هم نمیتونم فعلا تاپیک جدا بهتون اختصاص بدم.فعلا میتونند اعضا برای عضویت در گروه ها در اینجا درخواست بدند فضو مسولیت تایید اعضا باید با ناظرین باشد و توسط من و بینز انجام میشود.پس تاپیکت را بزن.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۵:۲۳ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
سلام علیک!
من نمی خواستم دخالت بکنم ولی فقط یه چیزی که در همین پست های اخیر دیدم رو می خوام بگم شاید شما هم کمی توجه بشیشتری بکنید بعدش میرم سراغ مجوز قاپی!!!!!

چند ماه پیش که درواقع میشه سال پیش و اایل عضویت من بودش، وقتی به دیاگون می اومدم، از این که این انجمن فعال هستش و توش رول های زیبا و معروفی زده میشه خوشم میومد ( اخه اون موقع ها من زیاد با تایپ فارسی اشنایی نداشتم به همین خاطر همش از پست های طولانی میف می کردم )
اما الان توهین به ناظرین نباشه هاااااا فقط همین جوری می خواستم بگم که مواظب بعضی عوامل مخرب باشن که این انجمن را دارن رو به نابودی می برن.
الان با این انجمن خیلی کاره ها می شه کرد تا توجه مدیرا هم به این انجمن جلب بشود. ولی الان خودتون هم میبینید که در همین چند روز اخیر بیشتر به دلیل پست های ........ مالدبر در بعشی تاپیک ها ، باعث شده اون تاپیک ها به طور کامل نابود بشن!!!!
حالا من یه پیشنهادی دارم!! الان شما به انجمن های معروفی مثل خانه ی ریدل نگاه کنید! الان هیچ کس به خاطر خانه ی ریدل ها بودنش نمی رن توش... فقط به خاطر این که موضوعاش و پست هاش خیلی خوب هستش و توجه بیشتر افراد به اون جلب هستش، به طرف اون پیشتاز میشن.
ولی توی دیاگون بیشتر تاپیک هایی وجود داره که ادم اسمش رو میبینه، بیخیال ورود به داخلش میشه. به نظرم یه همچین تاپیک هایی رو باید جمع کرد. حالا حذف هم نه! می تونید قفل بزارید تا بره آخر های انجمن تا دیگه بالا نیان.
تاپیک هایی مثل: " مغازه روغن موی سوروس اسنیپ " ؛ الان خودشتون این تاپیک رو اسمش رو که میبینید دیگه تا تهش میرید که این تاپیک ارزشی هستش و هیچ تمایلی به داخل رفتن ان ندارید( امیدوارم واقعیت رو معیار قرار بدید! ) یا مثلا تاپیک دیگری به نام " بستني فروشي فلوريان فورتسكيو " یا " مغازه ی الیوندر " ؛ خوب اینا دیگه عمر خودشون رو هم کردن و دیگه هم به درد الان سایت نمی خورن !
ما نمی تونیم بگیم که چون توی کتاب بیشتر به مغازه داشتن این کوچه توجه شده، پس ما هم می تونیم تاپیک های مغازه بزنیم، همون طور که توی خانه ی ریدل هیچ وقت دژ مرگ نبوده.
پس می تونیم تاپیک های بهتری هم زده بشه البته با همت ناظرین محترم این تالار که هم به تاپیک ها بیشتر رسیدگی کنن و هم به هر تاپیکی مجوز ندن که دوباره همین آش و همین کاسه بشه!
پس بهتر هستش که این تاپیک های یه جورایی دکوری رو قفل کنید تا در کار بهتر تالار اصطکاک ایجاد نکنن. البته بین این تاپیک ها یه چند تایی هستن که میشه روشون کار کرد تا یک تاپیک عالی بشن که اسم همشون رو من می نویسم تا با تاپیک هایی که در این لیست نیستن اشنا بشید و بتونید قفل کنید:
تاپیک های خوب و ماندنی:
" بانک گرينگوتز-بانک جادوگران" ، " پیام امروز " ، " المپیک دیاگون " ، " کتابسرای جادویی دیاگون " ، " سالن ورزشي دياگون "
به نظر من بقیه ی تاپیک ها نباشن بهتر هستش. و این 5 تاپیک می تونن خیلی خوب باشن که من برای همشون ایده دارم و امیدوارم روزی به کار بیان.
اما تاپیکی که من می خواستم بزنم اینی هستش که زیر معرفی می کنم ولی اول می خواستم که این موارد بالا را مهمتر قرار بدهید و اگر با ان ها موافق هستید، من بیشتر در مورد این موشوع با شما حرفق خواهم زد.
نام تاپیک: قرارگاه جنگ ها!
توضیح تاپیک: خوب از قراری که گذاشتیم، قرار شد که تاپیک ها خیلی خوب باشن و ناظران سخت گیری کنن و من امیدوارم که تمام جنبه های این توضیح من را در نظر بگیرن و بعد مجوز را صدور کنند.
توضیحش باید بگم که در این تاپیک دو گروه وجود دارد که با هم جنگ هایی پیاپی انجام می دهند ، ولی هیچ وقت این جنگ ها بدون قوانین نبوده و نخواهد بود ، همچنین برای جنگ ها روز و تاریخ مشخصی را اعلام می داریم تا در اون روز جنگ بین دو گروه شروع شود. این جنگ برای دو گروه مختلف امتیاز های خاص خود را دارد که توسط سرور گروهشون ، امتیاز ان ها اعلام خواهد شد.
این جنگ ها بیشتر در اطراف کوچه ی دیاگون هستش ولی بعضی اوقات به دلیل تنوع، به خارج از ان هم خواهد رفت. جنگ ها ، معمولا برای به دست اوردن چیر مخصوصی هستن و یا جنگ بر اثر اختلاف دو گروه خواد بود که البته این مورد بیشتر در زمان راه افتادن تاپیک معلوم خواهد شد.
و اما اسم گروه ها هم به صورت زیر است:
گروه1: Light Wand یا همون چوبدستی نورانی
گروه2: Black Wand یا همون چوبدستی سیاه
خوب بقیهی توضیحاتش رو باید توی خود تاپیک بدهم و راستی اگه از تاپیک راضی هستید می خواستم بگم برای بهتر شدن کیفیت این تاپیک می توانیم تاپیک دیگری کنار ان برای ثبت نام افراد بگذاریم تا دیگر در یک تاپیک دو کار انجام نشه و پست های یکی دو خطی نخوره.
متشکرم
مارکوس فلینت

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۱۴:۵۰ سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
نقل قول:
هن؟
ببخشید، دلیل اینکه 2/3 تاپیکای دیاگون خاک میخوره،(غیر المپیک) اینه که خیلی خیلی سوژه های خزی شدن!
مثلا آفتابه سازی!
چیچی سازی!
یک چیز مانوس تر میخوام بزنم:
ــ فروشگاه محصولات فرهنگیِ دیاگون ـ
پست اولیش حاضره.
اجازه ی زدنش رو میدید؟
(البته این تاپیک نوآوریه و خز نیست، یعنی عمرا از کلمه ی سیدی توش استفاده نخواهد شد، خواهید دید!)

به نظر من زدن چنين تاپيك خزي از جانب شما تالار رو خز ميكنه مجوز داده نميشه

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۲۰:۰۸ دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
توبیاس جان!!!

چون اسنیپ هم هستی من برات تاپیک را باز میکنم و فعالش کنی.ولی پست های ارزشی رو پاک میکنم پس مواظب تاپیک باش.

تاپیک مغازه روغن موی اسنیپ باز شد!!!!!!!!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۵

توبیاس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۵
از پیش پدرخوانده
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 294
آفلاین
با سلام خدمت ناظران محترم

از ایگور عزیز ممنون هستم که نظرشان را درباره مجوز فرمودند.به نظر من هم کمی ارزشی بود ... به حر حال ....

من میخوام مغازه روغن موی سوروس اسنیپ رو دوباره باز کنین و من فعالش کنم
البته اگه مشکلی نیست
از سوژه اش خوشم اومد فقط کمی همت میخواد
اگر ممکنه این تاپیک رو باز کنین
با تشکر
توبیاس اسنیپ

فقط فروم وجود دارد و کسانی که از زدنش عاجزند

[b]فقط اسل

پیام زده شده در: ۲۰:۴۲ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
توبیاس اسنیپ جان!اصلا این تاپیک به نظر میاد ارزشیه چه برسه مجوز هم بدیم.همین که اینقدر دنبال مجوز هستی معلومه مغز پرکاری داری و ایده های جالب.

مالدبر جان ایده ی جالبی هست.بعد از مشورت با بینز نتیجه درخواستت اعلام میشه.البته چون من شک دارم میخواهم با بینز مشورت کنما!!!!!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۱:۴۵ شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۵

مالدبر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
از همونجا که بقیه میایُن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 319
آفلاین
هن؟
ببخشید، دلیل اینکه 2/3 تاپیکای دیاگون خاک میخوره،(غیر المپیک) اینه که خیلی خیلی سوژه های خزی شدن!
مثلا آفتابه سازی!
چیچی سازی!
یک چیز مانوس تر میخوام بزنم:
ــ فروشگاه محصولات فرهنگیِ دیاگون ـ
پست اولیش حاضره.
اجازه ی زدنش رو میدید؟
(البته این تاپیک نوآوریه و خز نیست، یعنی عمرا از کلمه ی سیدی توش استفاده نخواهد شد، خواهید دید!)

I Was Runinig lose

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.