هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بعد از تموم شدنه سری هری پاتر تا چه حد به این سایت سر میزنین؟
پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
من اصلاً گمان نمیکنم که تموم شدن هری پاتر ملاکی برای سر زدن اعضا به سایت باشه.هر عضو تا وقتی به اینجا میاد که یا فرصت و حوصله داشته باشه یا این سایت براش سرگرم کننده و یه مکان صمیمی باشه.اعضا نقش خیلی مهمی رو توی اومدن یا نیومدن دیگه ایفا میکنن.اینکه جو سایت چطوری باشه،چه بسه که خیلی ها به خاطر دعوا از سایت رفتن.
همون طور که ایگور عزیز اشاره کرد هیچ کس تا ابد توی سایت نمیونه.بالاخره هر کدوم از ما یه روز از سایت جدا میشیم.در مورد خودم فکر میکنم تا زمانی که هنوز جو صمیمی و گرمی که میشناسم توی سایت باشه منم هستم.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۲:۲۳ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب هيچكس نيست كه در اين سايت باشد و بگويد،من تا آخر عمر در سايت خواهم ماند و حرفش از روي احساسات نباشد!

نقل قول:
تا هر وقت که زنده باشم و امیدوارم این سایته هم تا هر وقت که زنده باشم زنده یاشه !!!

من احساسات شما نسبت به سايت رو خيلي خوب ميدونم.ولي زماني كه ازدواج كني و يا اصلا مجرد هستي ولي سنت زياد هست ديگر وقت نداري بيايي سايت به صورت خيلي جدي.شايد هفته اي سر بزني.

من خودم شخصا تا زماني كه در توانم باشد،وقتش را داشته باشم و حوصله اش باشد و همچينن عضوهاي خوب ديگر هم باشند،هستم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۸:۵۱ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

آماندا لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۵۷ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 240
آفلاین
...خب من بیشتر از قبل میآم ! چون که قبلنا کتابای قبلی هری پاتر رو خونده بودم و بین منتشر شدن دوکتاب برای ایجاد سرگرمی واسه خودم میومدم اینجا ولی الانکه دیگه کتاباش تموم شده همیشه و البته بیشتر از قبل میآم . تا هر وقت که زنده باشم و امیدوارم این سایته هم تا هر وقت که زنده باشم زنده یاشه !!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۲۵ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
اخیش اخر یکی اومد اینجا حرف مارو بفهمه
اولش بگم این اخرین پستم تو این تاپیکه
دوما نگاه کنید کیرا چقدر خوب گفت فقط با نظر اولش مخالفم چون من از 9 سالگی با هری پاترم و هرگز فراموشش نمی کنم قول شرف می دم
درباره ی بعقیه ی نظراش کاملا موافقم
تا کید میکنم این اخرین پستم تو این تاپیکه وامیدوارم ناظرا این تاپیک ها رو ببندن که مجوز ندارن ( عوض این که بیاین تاپیکای مارو الکی ببندین )
خوب اگه زیاد تند رفتم ببخشید به امید پاک شدن این تاپیک
امیدوارم شما هم درخواست بدین
ممنون از همتون مخصوصا کیرا ( بازیگر مورد علاقه ی من با اون بازی فوق العادش تو دزدان دریایی کارائیب )

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

پیام زده شده در: ۱۷:۳۸ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶

*keira knightley*

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۸ چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۰۷ چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 16
آفلاین
اينجا بايد چند تا مسئله روشن شه:

1. اين سايت مثل خيلي سايت هاي ديگه بسته مي شه... ببينين مثلا شما 5 -4 سال بعد از اتمام و انتشار فيلم 7 رو در نظر بگيرين:
اولا و مهم تر از همه، همگي ما به سني رسيديم كه به دلايلي مختلف (مثل مشغله كاري و...) نمي تونيم به اين سايت سر بزنيم ثانيا پس از گذشت اين زمان در حالي كه تموم دنيا هري پاتر رو فراموش كردن (نگو فراموش نكردن كه باهات مخالفم) اون وقت ما بيام و در رابطه با مسائل مختلف دنياي جادوگري بحث كنيم؟!!! (امكان پذير نيست...

2. در صورتي مي تونه اين سايت پابرجا بمونه كه مسائل مرتبط با دنياي جادوگري ادامه پيدا كنه... ما نمي تونيم آينده رو پيش بيني كنيم شايد كسي پيدا بشه كه بخواد از داستان هاي رولينگ الهام بگيره و تعدادي كتاب ديگه (اما ن مثل رولينگ ولي تخيلي) چاپ كنه! حالا اگه اين نويسنده بخواد اين داستان هاي تخيلي رو در راستاي جادوگري بنويسه در اون صورت هنوز مي شه از اين سايت براي نقد كارهاي اون استفاده كرد...

3. با وجود اينكه عضو تازه واردي هستم اما مي دونم كه از اين تايپك، 100 نمونه ي ديگه ش توي تالارهاي ديگه عنوان شده و نمي دونم چرا مديران سايت به اين مسائل ترتيب اثر نمي دن؟!!! اصلا چرا اجازه ي زدن اين تايپك ها رو مي دن تا اين مشكلات پيش بياد؟

4. اما هنوز هم دير نشده مي شه كاري كرد كه اين سايت به قول فوکس دوباره انقلاب كنه اما فقط به يك شرط اونم اين كه اعضاي قديمي دوباره به سايت برگردن...

پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶

زحل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۴ جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۰ پنجشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۰
از اتاق آبی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 189
آفلاین
نمی تونم بگم تا آخر عمرم می مونم چون حتی خود مدیران سایت هم روزی به این نتیجه می رسن که هری پاتر تموم شده! ولی من تا اون جایی که می تونستم( یعنی از اواخر سال 82 که تو این سایت به طور رسمی اومدم) تا امروز که سال 86 موندم تو این سایت! دوستان قدیمی هم همگی این سایت رو ترک کردند!و به قول اون عزیزی که گفته بود بچه های جدید جای اونا رو گرفتن! خیلی هم دلم می خواد ده سال بعد به این سایت سر بزنم ببینم آخرین خبرا و آخرین پستا و آخرین عکسا چی بودن! و چند کاربر آن لاین هستند.در هر صورت همه ی ما می دونیم دنیای جادویی که رولینگ خالقشه جاودانه نیست!
در آخر فقط می تونم بگم : درود بر جادوگران

خطاط اتاق آبی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۵۳ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶

استن شانپایکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۰ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 440
آفلاین
در مورد این تاپیک اینقدر داد زدم گلوم گرفت
بابا این تاپیک ها ارزش پست زدن ندارند هزارتای دیگه هم مثل همینا تو سایت هستش
نمیدونم چرا ناظرا گیر نمی دن
بیشتر پست هاشم مسنجری هستش

ٌٌدر حال پاشیدن بذر

پیام زده شده در: ۲۳:۱۲ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶

پدرام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۵ جمعه ۲۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۱۴ شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۱
از دفتر دامبلدور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 207
آفلاین
يادمه آخر تابستون سال 83 بود که جادوگران حسابي جا افتاده بود و واقعا انقلاب کرده بود. توي يه تاپيک همچين موضوعي پيش اومده بود. همه قسم مي خوردن که هميشه با جادوگران بمونن. البته تعداد کمي از اونا رو امروز ميتوني تو سايت پيدا کني. خوشبختانه آدمهاي جديدي جاي اونا رو گرفتن. بعد ها هم توي يسري تاپيک هاي ديگه مثلا (( آیا در سالهای اینده وقتی به سن مثلا 40 سال به بالا برسیم بازم هری پاترو دوست داریم؟)) اين حرفا رو گفتيم. من سعي کردم در هر شرايطي حداقل هفته اي يک بار به سايت سر بزنم. آره من ميمونم.
به هر حال من اميدوارم که يه روزي نوه هاي ما جاي ما جادوگران رو بچرخونن.
اميدوارم

آخرين باري که مي دونستم و گفتم کسي جدي نگرفت پس از اين به بعد

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2168]مودونوم او نوموگوم[/u

بدون نام
اگه سری هری پاتر تموم بشه که دیگه کار این بازیگرانی که ما از کودکی باهاشون بودیم تموم نمیشه تازشم اومدیم و رولینگ یه کتاب دیگه نوشت بهتر از این یکی و خیلی هیجان انگیز تر و این سایت امیدوارم تا اخر در مورد تمام این هری پاتریست ها مطلب بزاره و من که تا اخر همراهشم.

پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶

سيموس  فينيگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۵۲ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 392
آفلاین
من در این تاریخ قسم می خورم که تا ابد به جادوگران وفا دار بموونم
20 آگوست 2007
7:40 عصر

[size=large][b]و جسم سیمو

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.