هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: رادیو وزارت!
پیام زده شده در: ۱۷:۴۴ چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
ملت پـرشور و آگـاه جادوگــــران!

توجه شمارو به متن زير كه بين گفتگويي ميــان سه تن از كانديداي وزارت است، جلب مي كنــم:

نقل قول:

ُسوروس اسنیپ
سوالات من کو جا ست آنتونین ؟

تـام ريـدل
سوال ميخواي چيكار ؟! تو هم مثه چارلي برو همينطوري جواب بده ديگه!

ُسوروس اسنیپ
اگر فکر کردی من همینجوری سوالات استفاده شده و دست دوم یکی دیگه رو بر میدارم جواب میدم ، اشتباه فکر کردی چون من این کاره نیستم !

تـام ريـدل
با كلاس شدي تازگيــا ! پيشنهاد ميكنم خودت براي خودت سوال طراحي كني چون مصاحبه ها به تو نميرسه!

ُسوروس اسنیپ
با کلاس بودم ، تو چشم دیدن کلاس من رو نداشتی ! منم بهت پیشنهاد میکنم کنار بکشی تا بیل و پرسی رو نفرستادم خونتون !

لودوی همیشه در صحنه
سوروس چه امضای قشنگی داری بیا بریم پشت صحنه با هم راز و نیاز ... نه چیز ... مذاکره کنیم

تـام ريـدل
من كنـار بكشـم؟توي خواب ببيني! الان فعلا پشت صحنه به شما براي راز و نياز‌، احتياج داره.تشريف بياريد به پشت صحنه!

لودوی همیشه در صحنه
سوروس اگه بزاری من از پشت توجیهت کنم به نفعت کنار میکشم

تـام ريـدل
شخصا اگه هردوتو بزاريد بنده هم از جلو و هم از پشت توجيهتون كنم، براتون راي جمع خواهم كرد اصلا!

ُسوروس اسنیپ
آهااا بالاخره مجبورش کردم که حرف از رای و اینا بزنه و تبلیغ کنه اینجا ! الان بنت میکنم به مدت 1 سال !

لودوی همیشه در صحنه
فرزندم توجیه کردن یک سری پیشنیاز داره و شما فاقد قدرت توجیه کردن هستی! هر وقت بر ناتوانیت غلبه کردی بیا مذاکره کنیم

تـام ريـدل
سوروس شما اصلا منو براي هميشه بلاك كن! ميزاري توجيهت كنم يا نه؟!

ُسوروس اسنیپ
-link- بیا اینجا عزیز دلم !

همونطور كه مشاهده مي كنيد جناب ريــدل، طي نقشه اي بسيار زيـركانه توانستنـد چهره ي واقعي دو تن از كانديد هاي وزارت را آشكار كننـــد!

سوروس اسنيپ يكي از كانديد هاي توجيه شده () وزارت سحر و جادو، جناب ريـــدل را به اين مكان جهت راز و نيــاز هاي توجيهاتي (!) دعوت كردند.همچنين جناب آقاي لودو بگمن، وزير فاسد اسبق، هر دو كانديد را به پشت صحنه جهت توجيه كردنـــشون، دعوت كرده اند!

آخرين عكس گرفته شده از سوروس اسنيپ عزيـز نشان دهنده ي گرايش ايشون به جبهه ي بي ناموسيــه! توجه داشته باشيد كه تمامي اطلاعيه هاي ارسال شده توسط شخص ايشون هيچگونه اعتباري نداره!

- هميــن الان از اتاق فرمان اعلام كردند كه تماسمون با جناب آقاي اسنيپ برقرار شده،جناب اسنيپ صداي مارو داريد؟
- بـله،بـــلــه! صداتون مياد.فقط اگه ميشه لطفا دو مين ديگه زنگ بزنيد.الان مشغول توجيـه كردن لودوي عزيز هستـــم پرسي پس كجــــــــــايي؟! بـــدو بيا تا راز و نيازمون تموم نشده.بهت نمي رسه هااا ..!

ديــــد ديــــد‌ ديــــــد (افكت قطع شـدن تلفن!)

پیام زده شده در: ۱۶:۳۰ چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۴۷:۵۰
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آفلاین
-بله بله بله بله ، امروز با خبر جذابی در خدمتون هستیم از رادییییو وزارت . لحظاتی پیش خبری دریافت کردیم که تام ریدل مادر ... ببخشید پدر به جبهه بی ناموسی اسنیپ پیوست . در حال حاضر در تلاش هستیم که با ایشون یا پروفسور کبیر و بزرگ و یکی یدونه و خلاصه جیگرطلا سوروس اسنیپ ( ) تماس بگیریم . در این فاصله شما رو دعوت میکنم این عکس تام ریدل رو نشون دهنده جبهه گیری ایشون به طرف حزب بی ناموسی هست رو ببینید .

تصویر کوچک شده

-بله بالاخره تام ریدل رو بر روی خط هامون داریم . سلام عرض میکنم جناب ریدل !
-من هم به شما و تمام مردم عزیز که در حال گوش کردن این برنامه هستن سلام عرض میکنم . فقط اگر لطف کنید سریع سوالاتتون رو بپرسید ، اسنیپ دیشب من رو به پرسی معرفی کرد ، قرار دارم برم دفتر توجیهاتش یه ذره توجیح بشم که واقعا نیاز دارم . هر کسی هر از گاهی نیاز به یک توجیح شدن خوب داره .
-بله بله متوجه هستم . سوال ما این بود که آیا شما به جبهه بی ناموسی اسنیپ پیوستید ؟
-والا بعد از توجیهات سختی که ایشون انجام دادن بر روی من ، نمیشد طرفدارشون نشم . ایشون به من نشون دادن که من و بی ناموسی دو چیز جدا ناپذیر هستیم . به زودی از انتخابات هم کنار میکشم به نفع اسنیپ کبیر !

پیام زده شده در: ۱۸:۳۵ دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
سلام صدای مارا از رادیو وزارت می شنوید الان در خدمت یکی از کاندیداد هستیم. جناب بفرمایید:به نام خدایی که جادوگران را افریدکه ورد درست بگویدچارلی ویزلی هستم ملقب به شاخدم. برای چه وارد انتخابات شدید؟من برای تجربه ی بیش تر واردشدم. سابقه ی شما چقدر هست؟من از4ماه پیش وارد سایت شدم ولی چند روز درایفای نقش عضو شدم. پس شما تجربه ندارید به نظر خودتون تایید صلاحیت می شوید؟نخیر برنامه ی شما چیست؟اتحاد 4گروه هواگوارتز-احداث ارتشی به نام مرگخوار آوادا کداورا-گرفتن مرگخوارها-فرصت دادن به جوانان(الکی)گرفتن حق جن خانگی وجادوگران وساحران و... حرف اخر:شعار من ای است که اژده هاخوابیده را قلقلک ندهید. زنده باد گودریک گرینفدوروارتش دامبلدور . .

ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۱ ۱۳:۳۴:۳۹

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۲۰:۲۶ شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۲

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
عالی جناب ویزلی : انقلابی در راه است,انقلابی از جنس هویج!!!

گزارشگر صدای خود را صاف میکند و میگوید:
با سلام خدمت جادوگران و ساحره های عزیز در خدمت جناب اقای ویزلی کاندیدای وزارت سحر رو جادو هستیم,سلام اقای ویزلی
-سلام,خوبین خانواده خوبه چه خبرا,چیکار میکنی؟
-اقای ویزلی ما الان رو انتن هستیم لطفا با شنوندگان حرف بزنید.
-واقعا؟ینی الان همه صدای منو میشنون.
-بله جناب
هوگو دستی به موهاش کشید گفت : اصغر داری میری خونه 3 نون هم با خودت ببر.
گزارشگر که دست پاچه شده بود گفت: قربان بیایین در مورد.انتخابات حرف بزنیم.نظر شما در مورد دیگر کاندیدا ها چیه؟
-راستش رو بخوایید به گمانم کاندیدا ها کمی عجولند و از حالا خودشون رو وزیر اعلام کردند.اقا وایسید ببینید تایید میشین اصن یا نه.
گزارشگر جرعه ای اب مینوشه و ادامه میده:خوب اقای ویزلی.تاحالا یک ماگل و یک جن خونگی به عنوان کاندید نداشتیم.بنظرتون وجود انها در کار وزارت اخلال ایجاد نمیکنه.
هوگو شونه هاشو بالا میندازه و میگه چرا که نه,یکی از اهداف من هم از بین بردن این اختلاف طبقاتیه.
-خوب اقای ویزلی کمی از شغل قبلیتون در وزارت بگین.
-من اونجا ابدارچی بودم ولی نه ابدارچی معمولی.تقریبا همه کاره بودم و وزیر مثل موم تو دستام بود,یه آتو ای ازش داشتم:d

-وقت برنامه تموم شده دوستان عزیز شما رو به مرلین میسپارم.

هوگو:ینیچی اقا شام نمیدین؟گلوم خشک شد یه لیوان اب بدین دستم حداقل.

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

پیام زده شده در: ۱۶:۳۰ شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۲

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین
اعلیحضرت وزيــر ريــدل: با تبعيض نژادي مرا ماگل مي خواننـد ولي حقوق يك جـن خانگي را حفظ مي كنند!

اعلیحضرت، والامقــام، وزيـــر ريدل از ماشين شبيـه اتوبوسـش كه گويي ليـموزين نام دارد، به آرامي پياده مي شود و در همان لحظه سيـل عظيمي از خبرنگاران به سمت او هجوم مي آورند.پس از بـرداشتن دو ســه قدم با عصاي چوبي اش، رو به سمت خبـرنگاران مي كند و مي گويد:
- عجله نكنيـد عزيــزانــم، وزير ريــدل پاسخگوي شماست!

درحـالي كه صداي همهمه جمعيت و دوربين ها در همه جا پيچيده بود، صداي يكي از خبرنگاران به گوش رسيد كه مي پرسيد: جنـــاب ريدل...جنــاب ريدل! به نظرتـون مـاگل بودنتون ميتونه تاثيري در انتخابات داشته باشه؟!

جناب ريدل در حالي كه به قدم هايش به آهستگي ادامه مي داد،گفت: ببينيد دوستان! ما الان يك جن خانگي رو به عنوان يك كانديد داريم.پس اينكه يك ماگـل كانديد بشه،موضوع خيلي عجيبي هم نيست.مسئله مهم تبعيض نـژادي از سوي برگزار كنندگان انتخابــاته!

همچنيــن در خطاب به جناب بانو دلــوروس افــزود:

نقل قول:
دوران تبعيـض نژادي ديگه گذشته.الان عصر عدالت و تعادلـه! كي ميخواين بزرگ بشين؟! من كاخ نشين ام؟ من اسب ميلياردي دارم؟! خونه من پايينه انباركي توي قصره ريدله.اما قصر هاي شما و مورفين خان در ولنجك چي؟! بله،شما بانو دلوروس!

در همان لحظه خبرنگار ديگري دوربين و ميكروفونش را به سمت جناب ريدل آورد و پرسيد: طبق آخرين اطلاعيه ي جناب آقاي هوكي، مورفين گانت رو برادر خودش خونده.چقدر احتمال مي ديد كه هر يك از اين كانديدا به نفع يكديگر كنار بكشن؟

جنـاب ريـدل در پاسخ به اين خبـرنگار خاطر نشان كرد: با اينكه براي هردو كانديد احترام زيادي قائلم اما هيچكدوم از اونهارو حريف جدي خودم به حساب نمي آرم و منتظر كانديد جدي خواهـم بود! حتي اگر هر كدامشان به نفع ديگري كنار بكشند،خطري مرا تهديد نخواهد كرد!

- جنــاب آقاي ريدل لطفا..!
- خواهش ميكنم صبـر كنيد!
- فقط يك سوال ديگه...!
- اجازه بديد جناب ريدل!

اما در لحظه اي اعلیحضرت ريدل ماننـد دودي غيب شد و به سمت محل منــاظرات حركت كــرد!

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۸ ۱۷:۰۷:۳۱

پیام زده شده در: ۱۵:۲۰ شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۲

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۶ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
عالیجناب هوکی: مورفین گانت یکی از طرفداران من است، و از اینکه وی در ستاد اینجانب فعالیت میکند خرسندم

عالیجناب هوکی در پاسخ به خرنگار وزارت خانه که پرسید نظر شما در مورد سایر رقبای انتخاباتی چیست؟! گفت: مورفین گانت برادری خود را به من ثابت کرده و از طرفداران بی چون و چرای من است.

او در مورد رابطه اش با گانت گفت:

گانت به من ارادت خاصی دارد، چرا که هزینه درمان ترک اعتیادش، به طور کامل در دولت ششم، که بنده وزارت آن را بر عهده داشتم و تماما از بیت المال پرداخت شد.

وی در مورد اینکه مورفین در انتخابات ثبت نام کرده و عکسی با کلاه وزرات نیز انداخته، خاطر نشان کرد:

مورفین از هواداران من است و از هر عملی برای جلب توجه و تبلیغ برای بنده سر باز نمیزند، کلاهی که او بر سر گذاشته، توسط ستاد انتخاباتی بنده در دوره ی ششم، برای تبلیغات به طرفداران اهدا شد، پشت این کلاه شعار "وزیر منتخب هوکی" نوشته شده است، مورفین با نگاه داری این کلاه بعد از این همه مدت و بر سر نهادن آن در این موقعیت حساس هواداری خود را از من اعلام کرده است.

خبرنگار رادیو وزارت، برای پی بردن به صحت ادعاهای عالیجناب هوکی، به سراغ مورفین گانت رفت و عکسی از پشت سر وی انداخت، که برای شنوندگان رادیو فکس میشود.

عکسی که خبرنگار انداخته:

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط هوکی در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۸ ۱۵:۲۷:۲۱

آیینه خود بین
-------------------------------------
[url=http://www.jadoogaran.org/edituser.php]انجام اصلا�

پیام زده شده در: ۰:۳۵ شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
با عرض سلام خدمت شنوندگان عزیز

همونطور که مستحضرید ساعاتی پیش جناب مورفین گانت با حضور در ستاد انتخابات وزارت برای شرکت در نهمین دوره ی این انتخابات ثبت نام کردن. هم اکنون نشست خبری ایشون در سالن کنفرانس وزارت در حال برگزاریه. بنده بیش از این صحبت نمی کنم و توجه شما رو به پخش زنده و مستقیم این نشست جلب می کنم.

چلیک چلیک!
چلیک چلیک چلیک چلیک!(افکت دوربین های عکاسی خبرنگاران)

- سلام عرض می کنم جناب گانت. بنده ویژویژوی جوشان هستم از خبرگزاری شیون آوارگان. سوالم از شما اینه که اگه ممکنه بفرمایید که انگیزتون از ثبت نام در انتخابات چیه؟

- بله. خیلی ممنونم از جناب ویژویژو. بنده حقیقتا علاقه ای به حضور در انتخابات نداشتم و خیلی امیدوار بودم که شاهد حضور مهره های تاثیرگذار در عرصه ی انتخابات باشم. ولی متاسفانه بعد از آغاز مهلت ثبت نام هر چی منتظر شدم که افراد باصلاحیت و تاثیرگذار بیان و ثبت نام کنن، یک ساعتی گذشت، دیدم خبری نشد و کسی نیومد. کم کم یک احساس تکلیف خفیفی رو در وجودم حس کردم ولی خیلی توجهی نکردم. یک ساعت دیگه هم گذشت. خبری نشد. احساس تکلیفم شدیدتر شد. بازم سعی کردم خودمو نگه دارم. یه 10-20 دقیقه دیگه گذشت. دیدم واقعا کسی نیومد. احساس تکلیف هم شدیدا فشار می آورد. دیدم دیگه نمی تونم احساس تکلیفمو نگه دارم. این شد که بدو بدو اومدم و ثبت نام کردم. در واقع این احساس تکلیف بود که منو وادار به ثبت نام کرد.

- با عرض سلام. بنده دوستدار ققنوس هستم از خبرگزاری ققنوس نیوز. می خوام بدونم ثبت نام جناب هوکی که از اعضای دوستدار ققنوس هستن رو چطور ارزیابی می کنید؟ با تشکر.

- خیلی ممنونم از این دوست عزیزمون که ققنوس دوست دارن. بنده هم خیلی ققنوس دوست دارم. مخصوصا اگه با سبزی پلوی شب عید باشه که دیگه علی النوره! خب... در مورد جناب هوکی، بنده حرف برای گفتن زیاد دارم که در مناظره ها خواهم گفت. در اینجا فقط از ایشون سوال می کنم که جناب هوکی! شما در سنین جوانی، هشت سال دولت رو در اختیار داشتید. ارتش وزارت و مرگخواران و ارباب قدرقدرت به طور همه جانبه از شما حمایت می کردن. مخالف سفت و سختی هم نداشتید. اما حاصل دولت شما چی بود جز تورم 50 درصدی؟!
حالا که دیگه سنی ازتون گذشته و شرایط جامعه بسیار متفاوت تر و سخت تر از دیروزه و مخالفین هر روز در صدد ترور و تخریب و تحریفند، شما با کدام کارنامه ی درخشان وارد رقابت شدین؟!
بنده موکدا از شورای محترم مدیران تقاضا دارم در تایید صلاحیت ها نهایت دقت رو به خرج بدن تا جامعه هزینه ی اضافی نپردازه.

- سلام جناب گانت. بنده دوک عسلی هستم از خبرگزاری فلورینوفورتسکیو. لطفا در مورد راهکارهایی که برای حل مشکلات جامعه دارین کمی توضیح بدین.

- بله خیلی ممنونم از شما که این سوال بجا و خوب رو پرسیدید. بنده نام دولتم رو گذاشتم دولت آزادی و پرواز. بنده اعتقادم بر اینه که چیز کلید حل همه ی مشکلات هست و باعث آزادی و پرواز میشه که همین آزادی و پرواز برطرف کننده ی تمام مشکلات موجوده. بنده همینجور رو هوا حرف نمی زنم. فقط شعار نمی دم. ضمانت اجرایی دارم.
ببینید... اجازه بدین... تو کدوم جیبم بود؟!... نکنه همون بود که دیروز شستم... نه... آهان! ایناهاش! پیداش کردم... بله. بنده با کلید آزادی و پرواز قفل همه ی مشکلات رو باز می کنم... امممم... اجازه بدین. ظاهرا اشتباه شد... این کلید قفل شلنگی جارومه... پس کوش؟!... آه! اینه! پیدا شد! بله این کلید آزادی و پروازه!... دِ بیا!... اینم که قفل صندوق خرت و پرتای سالازاره... عذر میخوام از همگی... یه لحظه اجازه بدین من این کیفمو روی میز خالی کنم... اگه ممکنه این لوگوها و میکروفن هاتون رو بردارین میز یکمی خلوت شه... ممنونم...

جررررررررررررررریییینگگگگ!

... بله... یه کدوم از اینا کلید آزادی و پروازه که اگه بگردین پیداش می کنین. خواهش می کنم از همه ی خبرنگاران محترم. نزدیکتر بیاین. کمک کنین این کلیدو پیدا کنیم... بفرمایید... بفرمایید...

- جناب گانت، این نیست؟
- نه. اون کلید انبار خانه گانته.
- پیداش کردم. بفرمایید جناب گانت.
- نه عزیز من. اینکه کلید دولت تدبیر و امیده. اینجا چیکار می کنه؟! ببر بده به صاحبش. بدو.
- آقای گانت. ما کلید در گاراژمون گم شده. فکر کنم این بهش بخوره. میشه ورش دارم؟
- نه آقا. بذار سر جاش. اون کلید اتاق تسترال هاست. گم بشه ارباب بیچارم می کنه.
- اینه آقای گانت؟
- نه... اون یکی چیه دستت؟... قایم نکن. بذار ببینم... کلید تالار خصوصی اسلیترینو واسه چی برداشتی، گریفندوری خون لجنی؟! آواداکداورا!
- اینه؟
- نه بابا...

خب شنوندگان عزیز. تا کلید مورد نظر پیدا بشه توجه شما رو به یه سرود انتخاباتی جلب می کنیم.

پیوست:

jpg  key1-2.jpg (2.92 KB)
27009_51b2da431108f.jpg 160X120 px

jpg  key3.jpg (4.56 KB)
27009_51b2da7c98ff9.jpg 160X133 px

jpg  keys.jpg (18.20 KB)
27009_51b2da9ee37ea.jpg 200X255 px

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۸ ۰:۴۴:۳۱
ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۸ ۱۰:۴۴:۰۹
ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۸ ۱۰:۴۵:۲۳
ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۸ ۱۰:۴۸:۵۰
ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۸ ۱۰:۵۳:۰۵

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۸:۵۸ جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
صدای یکنواخت و خواب آلود مجری : بله شنوندگان عزیز! همونطور که در 2563 جلسه ی قبلی خدمتتون عرض کردم جناب لودو بگمن بسیار فرد با کیاست و پرقدرتی هستند و حکومت ایشون واقعا یک نعمت بزرگ هست برای جامعه ی جادوگری. از وقتی ایشون به قدرت رسیده همه چی آرومه و ما همه خوشبختیم. هر چند فشار و گرانی و تحریم هست ولی همه ی این ها به خاطر دست های پشت پرده ی مافیای قدرت و ثروت و فساده که میم.گاف در پس پرده ی همه ی اون ها قرار داره و نمیذاره که کارها اونطور که باید پیش بره و جناب بگمن حرف های نگفته ی بسیاری دارند که تنها به خاطر مصلحت جامعه از گفتن اونا خودداری می کنند و اگه فرصتش پیش بیاد مسائلی هست که با شما مردم شریف در میان خواهند گذاشت. حالا هم توجه شما رو جلب می کنم به پخش مجدد سخنرانی سه سال پیش جناب وزیر بگمن در جمع وزرای جادوی کشورهای جهان در سازمان ملل جادوگری. لطفا... خششششش... توجه... خشششششش... چی شده؟! چه خبره؟!... خششششششششش... شما کی هستین؟!... خشششششششش...

صدای زد و خورد و فریاد و طلسم و شلیک تانک از داخل استودیو شنیده می شود و در ادامه صدای یک معتاد:چرا اینقدر یهویی آمبریج؟ حداقل میذاشتی کت شلوارمو بپوشم آخه با رکابی و پیژامه که نمیشه کودتا کرد.
-یهویی شد دیگه مورفین! لباس خونه که بهتره! آزادی عمل بیشتری داری!
- حالا اونو ولش، الان لازمه انتخابات برگزار... هوی مرتیکه! شعبون کارواش! بیا پایین از پشت سالار! ای بابا! مگه تانک هدیه ارباب اسباب بازیه؟ بخوای شلوغ کنی تو دولت آینده از پست و مقام خبری نیستا! گفته باشم!

صدای دو ضربه به میکروفن شنیده می شود: اِ! مورف! اینکه روشنه!
- مرگ من؟ اتاق فرمان! مارش آزادی پخش کن...

ای مورفین! وزیر جدید/ای چیزهات نهال امید
بنگر کزین منقل و دود/دولتی مفید سر رسید

مارش آزادی همچنان به صورت پس زمینه پخش می شود و صدای مورفین گانت در سرتاسر جامعه ی جادویی منتشر می شود:

شنوندگان عزیز! توجه فرمایید!
شنوندگان عزیز! توجه فرمایید!
این صدای انقلاب آزاد ملت جادوگران است!
وحشت و اختناق و تهدید به سر رسید!
حکومت استبداد و دیکتاتوری سرنگون شد!
فریاد سکوت شما ملت رنجدیده تبدیل به تانک مورفین شد و بگمن را ترکاند!
دیگر نگویید مرگ بر دیکتاتور! دیکتاتور مرد!
زنده باد آزادی!
زنده باد پرواز!
زنده باد چیز!
زنده باد جامعه ی نوین!
زنده باد مورفینیسم مطلق!
اینجانب مورفین گانت به عنوان وزیر جدید...
- اهم!
- و خادم شما ملت قهرمان...
- اهههمممم اههمم!
- پایان دولت استبداد...
- اههههههممم اهههههههههممممم اهههههههههههممممممم!
- ای کوفت و اهههممم! این گلوی صاب مرده ی تو خوب نشد آمبریج؟! برو جراحی کن حنجره ات رو بردار دیگه، اعصاب نذاشتی واسه ما!... با عرض پوزش از شما شنوندگان عزیز. عرض می کردم که پایان دولت استبداد و آغاز دولت مورفینیسم... آییییییییی!

آمبریج که دیده بود مورفین گوشش بدهکار نیست کروشیویی در کرده بود و حالا او پشت میکروفن بود:
ملت جادوگران عزیز! ضمن اعلام پایان کار دولت پیشین اعلام می گردد به زودی انتخاباتی آزاد با حضور تمامی سلایق جامعه برگزار خواهد شد. با تشکر فراوان توجه شما رو جلب می کنم به پخش مجدد سخنرانی پانزده سال پیش جناب هری پاتر اعظم؛ مدیریت کل جامعه ی جادوگری در جمع پسران برگزیده ی کشورهای جهان در سازمان ملل جادوگری.

- چرا نذاشتی حکومتمو اعلام کنم؟
- مگه کشکه؟ باید بری شورای نگهبان ویزنگاموت تایید صلاحیت بشی.
- بابا! من صلاحیتم تاییده! پاک پاکم جون تو! بذار حکومتمو اعلام کنم به مملکت داریمون برسیم.
- نمیشه! پاشو بریم آزمایشگاه!
- آزمایشگاه؟ با پیژامه و تانک بریم آزمایشگاه؟ واسه چی؟ بذار بعدا آزمایشم میدم برات! جون من! بذار حکومتمو اعلام کنم! تو رو ارواح خاک آقاجون ماروول! ولم کن بابا! نـــــــــــــــــــه! حکومتم! من کودتا کردم که بدون انتخابات وزیر شم. کجا می بری منو؟ نــــــــــــــــــــــــه!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۶ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۱

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۴۷:۵۰
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آفلاین
مجری : با سلام خدمت بینندگان ...
کارگردان از پشت با عصبانیت اشاره میکنه : بوقی کی تو رو میبینه آخه از پشت رادیو ؟
مجری : اصلاح میکنم ، با سلام خدمت شنوندگان عزیز برنامه تحلیل خبر ها ! امروز در خدمت شما هستیم با موضوع داغ این روزهای دنیای جادوگری ... جام آتش ! در خدمت یکی از تحلیل گران و با سابقه های این مبحث هستیم . جناب آلبوس دامبلدور .
دامبل : با سلام خدمت تمام بچه های سیفیت و ناز دنیای جادوگری ... اهم اوکی باب چقد دست تکون میدی . منظورم تمام جادوگران و ساحره های عزیز بود .
مجری : بله جناب دامبلدور شرایط رو چطور میبینید ؟
دامبل : والا از وقتی که عینک زدم شرایط بد نیست ، قبلا خیلی خوب نمیدیدم راستش رو بخواین .
مجری که به سختی خندش رو کنترل میکرد : منظورم این بود که شرایط جام آتش و نحوه برگذاری اون رو .
دامبل : آها بله اون هم خوب هست . ماجرای جالب اینه که امروز متوجه شدیم نه تنها وزارت خونه در برگذاری جام آتش شرکتی نداره بلکه خود جناب وزیر هم یکی از شرکت کننده هاست .
مجری : بله به نکته خوبی اشاره کردین . اتفاقا در این مورد مصاحبه های جالبی داریم . امروز در ابتدا با سوروس اسنیپ مدیر هاگوارتز و مسوول جام آتش صحبتی کردیم .

نقل قول:
خبرنگار : سلام جناب اسنیپ . مستقیم میرم سر اصل مطلب ، آیا وزارت خونه در جام آتش دخالتی نخواهد داشت ؟
اسنیپ : والا باید بگم که من آدمی هستم که از جناب وزیر خوشم نمیاد ، اول چون اینکه یک مرگخوار هستن و دارن سعی میکنن جای قدیم من در نزد لرد سیاه رو بدست بیارن و دوم اینکه چون چند تا از ساحره های جیگر سال هفتمی هاگوارتز رو با وعده کار و آینده شغلی به وزارت خونه بردن .
خبرنگار : پس شما دارید میگید که به خاطر مسائل شخصی با وزارت در مورد جام آتش مشورت هم نمیکنید ؟
اسنیپ : البته ولی دیروز سالازار ، جد عزیزم به نزد من اومد و ازم خواهش کرد که با وزیر همکاری بیشتری بکنم . البته من حرف ایشون رو نمیتونم قبول نکنم . در حال حاضر دنبال راهی هستم تا بتونم کمی وزارت خونه رو هم در جام آتش بیارم .

مجری : بله پروفسور اسنیپ حرف های جالبی زدن . نظر شما در مورد این چی هست آلبوس ؟
دامبل : والا هم لودو خیلی جادوگر جیگریه هم سوروس . واقعا سخت هست که بین یکیشون انتخاب کنم .
کارگردان در حالی که از اون پشت خودش رو به در و دیوار میکوبید با صدای خیلی آرومی گفت : نظرت در مورد جام آتش رو بگو !
دامبل : اوه بله ، به نظر من دخالت وزارت در جام آتش اونقدرا هم بد نیست . حداقل میشه جایزه های نقدیش رو بعدا از وزیر گرفت که پول های هاگوارتز خرج نشه .
مجری : بله . متاسفانه وقت بیشتری در اختیار نداریم . در آخر مصاحبه جناب وزیر رو براتون پخش میکنیم ولی از همینجا با تمام شما عزیزان خدافظی میکنیم . به امید اینکه هفته بعد دوباره در کنار شما عزیزان باشیم .
دامبل : بله من هم از تمام ساحره ها خدافظی میکنم و اگر جادوگران مایل به برقراری رابطه بیشتری بودن با شماره 23-245678543 تماس بگیرن .
کارگردان :

نقل قول:
خبرنگار : سلام جناب وزیر ، ممنونم که کمی از وقتتون رو به ما اختصاص دادین . میخواستم بدونم که هدف شما از ثبت نام در جام آتش چی بود ؟ آیا این یک نوع حرکت اعتراض آمیز نسبت به حرکت مدیر هاگوارتز هست ؟
لودو : نه آقا این حرفا چیه ، من کاملا با سوروس دوست هستم . همین دیروز با هم اتفاقا غذای چینی خوردیم .
خبرنگار : پس هدفتون چی بوده ؟ آیا واقعا قصد شرکت دارید ؟
لودو : بله فک کردید وزیر احساسات نداره ؟ وزیر دیگه نمیتونه تو مسابقات شرکت کنه و لذت ببره ؟ فک کردید من در کنار مردمم قرار نخواهم گرفت ؟ به نظرتون من آدم مردمی نیستم ؟ البته خب این رو راست میگید زیاد مردمی نیستم ، ولی بقیش رو اشتباه میکنید . من در این مسابقه شرکت خواهم کرد و پیروز خواهم شد .

Re: رادیو وزارت!
پیام زده شده در: ۲:۵۳ پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۱

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
مبادا یک شب در هوسی باشی ، مبادا روزی مال کسی باشی !

من تو گوش تک تکتون زدم ! گرمید فعلا متوجه نشدید !

بیانیه شماره 3

با عرض سلام و درود خدمت ملت دلاور و بمب روحیه و هنوز 16 ثانیه مونده آیه داور و مارتینتی (به همراه عمه اش ) و سایر ملت قهرمان پرور جادوگر !

بسیار خرسندم که این فرصت رو مرلین نصیب بنده نمود که حداقل چند روز گرچه کم ولی در خیال هایمان هم اجازه ی ساختن اتوپیای جادوگری را با وزارت بنده تصور کنیم ولی چه باید کرد که زمانه وفا ندارد و امروز هم چهره زشت و کریه اش را به من و هوادارن مشتاقم نشان داد .

امروز در محافل جادوگری خبری با محتوای این که بنده از انتخابات کناره گیری کرده ام ، به صورت گسترده اعلام شد و خیل عظیمی از مردم را با شک و بهت مواجه کرد . بسیاری بر این باور بودند که این ها شایعه ای بیش نیست و نماینده محبوبشان در صحنه مانده تا سیلی محکمی در صورت معتادها ، قرتی ها ، لوس ها ، پیرپاتال ها و دیکتاتور ها بزند ولی افسوس که این خبر نه تنها شایعه نبود بلکه درست هم بود .

حال که از عرصه ی رقابت کنار رفته ام ، بر خود لازم میبینم تا از پشت پرده ی انتخابات و دست های آلوده سخن بگویم ! تنها عاملی که موحب کناره گیری بنده شد ، فشار های مافیای قدرت بود که حاضر نبود تا خادم و دلسوز مردم بر سر کار بیاید . هرروز تعداد زیادی نامه که همه چیزی جز تهدید نبودند ، برای بنده فرستاده میشد ولی بنده به عشق ملت جادوگر دم نمیزدم و از عرصه کنار نمیکشیدم . ولی امروز با دیدن قدرت زیاد این مافیای کثیف ، که حاضر بود تا هر شخصی را انتخاب کند جز رای اصلی مردم ، راهی جز کناره گیری از عرصه انتخابات ندیدم تا بیش از این شاهد تلخی و ضربه خوردن محبوب دلشان (قربون مرفتت) نباشند .

بنده زین پس ساکت نخواهم نشست و همچنان به سیلی زدن به دشمنان مردم ادامه خواهم داد و به ملت دلیر جادوگران قول میدهم که تا دور بعد ریشه هرگونه بداخلاقی های انتخاباتی را بکنم و خودم با رای شما ملت پهلوان بر مسند وزارت تکیه بزنم !

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.