هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۴

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
ستون مصاحبه
پیام امروز
12 فروردین 1394

مصاحبه با زندانبان آزکابان در مورد اقدامات اخیر وزارت سحر و جادو.

با سلام و درود بر خوانندگان روزنامه ی پیام امروز! ما امروز میخوایم با زندانبان آزکابان جناب آرسینوس جیگر مصاحبه ای انجام بدیم تا اطلاعات بیشتری در مورد واکنش محفل و اقدامات وزارتخانه به دست بیاریم... پس با ما همراه باشید!

- با سلام بر جناب جیگر! لطفا خودتون رو معرفی کنید تا خوانندگان دیگر هم با شما آشنا بشن.

- سلام بر خوانندگان عزیز! بنده آرسینوس جیگر هستم... و مدتی هست که سمت ریاست زندان آزکابان بهم محول شده!

- خوب... جناب جیگر به عنوان سوال اول ازتون میپرسم... شما به چه دلیلی هری پاتر یعنی پسر برگزیده رو دستگیر کردید؟

- هری پاتر چند شب پیش همراه با گروهی از دوستانش با حالتی اعتراض آمیز اومدن جلوی زندان و شعار های ضد وزارتی سر دادند!

- آیا منظور شما از شعار های ضد وزارتی شعار " باشد تا وزارت نباشد" هست؟

- بله... جناب پاتر دقیقا همین شعار رو درست در مقابل ساختمان وزارتخانه فریاد زد... البته... باید بگم که ما در ابتدا قصد نداشتیم ایشون رو دستگیر کنیم تا اینکه وزرا دستور دادن معترضین رو دستگیر کن و البته بنده فقط گفتم:« هر کس که میخواد دستگیر بشه خودش رو معرفی کنه!» و البته تمام دوستان آقای پاتر به سرعت از محل متواری شدن ولی ایشون جلو اومد و خودش رو معرفی کرد و چیزی که مشخصه اینه که ما هم دستگیرش کردیم!

- اهم... خوب... درسته... و در جواب اخبار و بیانیه های اخیر محفل چه صحبتی دارید؟

- بله... در مورد محفل ققنوس... من به عنوان سخنگوی وزارت از همینجا بهشون اعلام میکنم که اگر بخوان هر کاری بر علیه ما انجام بدن به شدت باهاشون برخورد میکنیم! لازم به ذکره که بگم تاریخ دادگاه هری پاتر کاملا نامشخصه تا محفل ققنوس نتونن به طور ناگهانی در دادگاه دخالتی انجام بدن!

- بله... و به عنوان حرف آخر میخواید چی بگید؟

- به عنوان حرف آخر هم از همینجا میگم که محفل ققنوس اگر بخواد کاری بکند ما مشت محکمی بر دهانش میکوبیم! یا به عبارت دیگر باشد که محفل قق نباشد!

- با تشکر از جناب جیگر که در این مصاحبه شرکت کردند!

ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۱/۱۲ ۱۶:۱۶:۱۷

پیام زده شده در: ۱۵:۰۸ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴

فرد ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۵ جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
از پنج صبح تا حالا علاف کردی مارا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 380
آفلاین
هری پاتر به صورت مظلومانه ای دستگیر شد

خبرنگار: فرد ویزلی

همان طور که میدانید، هری جیمز پاتر، یکی از یاران محفلی که در حین یک ماجرای کوچک دستگیر شد، در حال حاضر در زندان آزکابان به سر میبرد. این واقعا برای دولت ننگ آور است که پسر برگزیده ای چون هری جیمز پاتر را در بند بی اندازد و او را سوژه ی تفیح دمنتور ها و گرگینه های آزکابان کند. در طی این ماجرا ها آلبوس پرسیوال وولفریک برایان دامبلدور اعتراض نامه ای نوشت تا شاید بتواند پسر برگزیده را آزاد کند، اما تنها جوابی که حاضل شد این بود:
-اگر باری دگر تهدیدی به عمل بیاورید شما را هم زندانی خواهیم کرد!

این جواب توسط کسی با نام آرسینوس جیگِر که در واقع زندانبان آزکابان است داده شده. همینطور درباره ی وزرا، سوروس اسنیپ با بی توجهی کامل به موضوع فقط پوزخندی به پیرمرد جادو زدو از کنار او رد شد. سیریوس بلک هم فقط در حال صحنه سازی است که: بنده هیچ ربطی به این پرونده ندارم!

در حالی که ایشان یک وزیر پر قدرت هستند.. ایشان میتوانند با بیانیه ای به عنوان وزیر سحر و جادو با وزیر سوروس اسنیپ مخالفت کنند و پسرخوانده ی خود را از بند آزکابان آزاد کنند.

من خود به عنوان یک محفلی، یک دوست خوب، یک سرباز و یک روح از جانب تمامی محفلیان اعلام میکنم که چیزی در حال حاضر جز آزادی هری پاتر، سرباز محفلی برای ما مهم نیست. امکان دارد شما آقای سوروس اسنیپ به خاطر محفلی بودن هری پاتر وی را زندانی کرده باشید.
من خود به عنوان یک محفلی این عمل شما را به شدت محکوم میکنم، شاید من حق حکم دادن را نداشته باشم، اما محفل ققنوس این اجازه را در دست دارد تا هر عمل غیر منطقی شما را محکوم سازد.

امکان دارد این عمل شما باعث شورش بزرگی در کل مناطق جادوگری شود و حتی من که یکی از سربازان شما هستم بر ضد شما به پا خیزم و بر ضد شما، به همراه کل گریفیندور، محفل ققنوس و گروه هایی چون هافلپاف و ریونکلا شعار ها و شورشی صورت دهم.

آری من یک محفلی ام و به عنوان محفلی، این قدرت را در دستان خود دارم! و السلام!

میجنگم، زیرا من...

یک ویزلی ام

خوشحالم از تیم کارآگاهان بیرون آمدم و خداحافظ را گفتم! خداحافظ جن خانگی!!!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۷ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۴

فرد ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۵ جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
از پنج صبح تا حالا علاف کردی مارا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 380
آفلاین
[center]هری پاتر به صورت مظلومانه ای دستگیر شد![//center]

خبرنگار: فرد ویزلی

همان طور که میدانید، هری جیمز پاتر، یکی از یاران محفلی که در حین یک ماجرای کوچک دستگیر شد، در حال حاضر در زندان آزکابان به سر میبرد. این واقعا برای دولت ننگ آور است که پسر برگزیده ای چون هری جیمز پاتر را در بند بی اندازد و او را سوژه ی تفیح دمنتور ها و گرگینه های آزکابان کند. در طی این ماجرا ها آلبوس پرسیوال وولفریک برایان دامبلدور اعتراض نامه ای نوشت تا شاید بتواند پسر برگزیده را آزاد کند، اما تنها جوابی که حاضل شد این بود:
-اگر باری دگر تهدیدی به عمل بیاورید شما را هم زندانی خواهیم کرد!

این جواب توسط کسی با نام آرسینوس جیگِر که در واقع زندانبان آزکابان است داده شده. همینطور درباره ی وزرا، سوروس اسنیپ با بی توجهی کامل به موضوع فقط پوزخندی به پیرمرد جادو زدو از کنار او رد شد. سیریوس بلک هم فقط در حال صحنه سازی است که: بنده هیچ ربطی به این پرونده ندارم!

در حالی که ایشان یک وزیر پر قدرت هستند.. ایشان میتوانند با بیانیه ای به عنوان وزیر سحر و جادو با وزیر سوروس اسنیپ مخالفت کنند و پسرخوانده ی خود را از بند آزکابان آزاد کنند.

من خود به عنوان یک محفلی، یک دوست خوب، یک سرباز و یک روح از جانب تمامی محفلیان اعلام میکنم که چیزی در حال حاضر جز آزادی هری پاتر، سرباز محفلی برای ما مهم نیست. امکان دارد شما آقای سوروس اسنیپ به خاطر محفلی بودن هری پاتر وی را زندانی کرده باشید.
من خود به عنوان یک محفلی این عمل شما را به شدت محکوم میکنم، شاید من حق حکم دادن را نداشته باشم، اما محفل ققنوس این اجازه را در دست دارد تا هر عمل غیر منطقی شما را محکوم سازد.

امکان دارد این عمل شما باعث شورش بزرگی در کل مناطق جادوگری شود و حتی من که یکی از سربازان شما هستم بر ضد شما به پا خیزم و بر ضد شما، به همراه کل گریفیندور، محفل ققنوس و گروه هایی چون هافلپاف و ریونکلا شعار ها و شورشی صورت دهم.

آری من یک محفلی ام و به عنوان محفلی، این قدرت را در دستان خود دارم! و السلام!

میجنگم، زیرا من...

یک ویزلی ام

خوشحالم از تیم کارآگاهان بیرون آمدم و خداحافظ را گفتم! خداحافظ جن خانگی!!!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳

ریتا اسکیتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۵ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۳:۵۹ پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
از شماها خسته شدم! از خودمم همین طور!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 243
آفلاین
آشنایی با چهره های اصلی وزارت S & S

بخش اول

ریتا اسکیتر

این روز ها حتی نمی شود به چیزی که میبینید، اعتماد کنید! حرف های همه دروغ دارد. بله.. همه! حتی منِ ریتا اسکیتر و حتی شخص وزیر سحر و یا جادو.
نمی خواهم نگاهتان را به اطراف بد کنم. اما بدون فکر عمل نکنید. فساد زیاد شده است. از کوچه و خیابان های لندن تا همین وزارت خانه سحر و جادو! از همان ابتدا معلوم بود این وزارت نمی تواند همه چیز را کنترل کند! مشنگ ها خوب می گویند! « آشپز که دو تا شد، آش یا شور میشه، یا بی نمک! »
وزارت خانه ای که دو وزیر داشته باشد، یکی مرگخوار و دیگری محفلی، یکی سیاه و آن یکی سپید، معلوم است که به فساد می کشد!
اما.. میپردازیم به شخصیت های اصلی این فساد در وزارت خانه:

سیریوس بلک!

تصویر کوچک شده

بلک از همان اول پشتوانه خوبی داشت. او از حمایت محفل و شخص دامبلدور برخوردار بود و فکر می کرد با کسب مقام وزیر سحر و جادو، می تواند به محفل کمک کند. بیشتر طرفدارانش هم محفلی و به طبع، گریفندوری بودند!
او نسبت به دیگر کاندیدا ها، هم پشتوانه خوبی داشت و هم طرفداران بیشتر. اما این پایدار نبود و با روی کار آمدن " سوروس اسنیپ " کمی از رای ها برگشت.. به طوری که در انتخابات وزارتخانه، برای بار اول، با در نظر گرفتن آرای حدف شده، این دو به تساوی رسیدند و پس از مدتی مشخص شد که برای ایجاد اعتدال، هر دو می بایست وزیر می شدند!
سیریوس بلک، به هدفش رسید! اما نه آنگونه که می خواست. با وجود اسنیپ، او نمی توانست تمامی وزارت خانه را به سمت هدف شوم خودش، حرکت دهد! اما تاحدودی توانست محفل را نجات دهد. هنوز هم خیلی از منتقد کنندگان وزارت، از این دوره به عنوان شوم ترین دوره یاد می کنند!

سیوروس اسنیپ!
تصویر کوچک شده

همانند بلک، او هم از پشتوانه خوبی برخوردار بود! لرد سیاه و مرگخواران و جماعت رو به رشد اسلیترین در آخرین لحظات رای گیری به یاری او شتافتند و توانستند شرایط را برای وی بهتر کنند. از شایعاتی که درباره ی این وزیر وجود دارد، میتوان گفت این است که لرد سیاه، با سوزاندن رای های محفلیون، باعث برابر شدن نتیجه ی رای گیری شد. عده ای هم بر این باورند که لرد، خاندان ویزلی را تهدید کرده که اگر رای بدهند، تک تک ویزلی ها را خواهد کشت!
به هر حال، اسنیپ به عنوان وزیر سحر در کنار بلک مشغول شد. باز هم همانند بلک، او به دنبال تقویت نفوذ مرگخواران به خصوص لرد سیاه در وزارت خانه بود. سیریوس بلک و اسنیپ به عنوان وزرای سحر و جادو، کار خود را آغاز کردند. آنها، خود را دولت ائتلافی خاکستری نامیدند. نامی که به نظر برخی منتقدان و بنده، با عمل این وزیران، کمی در تضاد است!
در کل، بیایید نیمه پر لیوان را هم ببینیم!
این وزارت، با تمامی مشکلاتی که داشت، توانست برای بیشتر افراد جامعه جادوگری شرایط شغلی فراهم کند. از مسائل حاشیه ای دور بود و سعی می کرد در ظاهر، طرف کسی را نگیرد و خود به عنوان بخش خاکستری فعالیت کند!
البته، انتخاب افراد نالایقی مثل ویلبرت اسلینکرد و آرسینوس جیگر، کمی از جنبه مثبت آن کم کرد.
سعی کردم به عنوان فردی بی طرف، وزارت خانه را مورد نقد خود قرار دهم. از این فرصت استفاده کنم و درباره ی وضع کنونی خودم هم بگویم!
هم اکنون در مهمانخانه ای در غرب لندن هستم.. از وقتی که با ضمانت آزاد شدم، تنها با جغد های قابل اطمینان با پیام امروز رابطه برقرار کردم. هنوز هم زندان بان آزکابان، جیگـَر به دنبال من است و آرزوی دستگیر کردن من را در خودش می پروراند.. یک چیزی را به تو بگویم از همین جا:
سعی نکن افرادی را به اینجا بفرستی! هنگامی که داشتی روزنامه را می خواندی، من قطعا مایل ها از اینجا دور شدم و دست تو و هیچ فرد دیگری هم به من نمیرسد.. باشد تا بدانی!

منتظر قسمت بعدی باشید!
متشکرم!

دلتنگ آن گوشه گیر قدیمی!

به امید بازگشتِ سیریوس بلک

گوشه گیرم، باز گشت!

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳

ایرما پینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۹ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۸ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 184
آفلاین
ملت آگاه و وزارت مدار سایت،آخرین اخبار رسیده حاکی از آن است که شخص جدیدی به ارتش سیاهی پیوسته.
منبع موثقی که خواهان افشا نشدن نامش بود،خبر را تایید کرد و افزود" البته هنوز ماهیت این عضو جدید مشخص نیست "

اما خبرنگاران همیشه در صحنه ما پس از بررسی های فراوان به حقیقت پی بردند.
در حقیقت این عضو جدید کسی نیست به جز،مادام ایرما لیدیا پینس نامبرده که چهره آشنایی برای عموم مردم میباشد،سالیان متمادی به سمت کتابداری مدرسه هاگوارتز اشتغال داشته و فعلا هدف وی از مرگخوار شدن مشخص نمیباشد.

گفتنی است نامبرده دارای روابط بسیار خوب و حسنه ای با وزیر سحر و همکار سابقش پرفسور اسنیپ است.به طوری که وی به کرات با وزیر سحر بر سر یک میز شام خورده.

Underfed Vulture

قبل از صحبت کردن فکر کنید.
قبل از فکر کردن مطالعه کنید.

پیام زده شده در: ۱۳:۵۶ دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳

آلبوس سوروس پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۸ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
بسم المرلین

خوب دوتا شرکت کننده داشتیم و دوباره برگشتیم.. بالافاصله میریم سر امتیازا
هرمیون گرنجر نوشته:
نقل قول:
چت باکس با نبودن رودولف خاموش شد!

گزارشگر: هرماینی گرنجر

توجه
توجه

در زمان های قدیم، فردی با نام رودولف لسترنج در چت باکس حضور داشت که همش به ساحره های با کمالاتی مثل من، گیر میداد. ماهم که اصلا ایشان را دوست نداشتیم، از ایشان دوری کردیم. ایشونم رفتن به کسانی مانند:"هلنا راونکلا، روونا راونکلا، مادام پینس "که البته دیگر جرات این کار را ندارد که به ایشان گیر دهد" خودم، آشا، لاکرتیا، مورگانا و ..." گیر دادن..!

به نقل قول از آشا نوشتیم:

نقل قول:
والله ما یه روز دمبمونو گذاشته بودیم رو کولمون داشتیم میرفتیم. یهو یه مرد قمه به دست، مثل یه بوووووق جلو من ظاهر شد. منم که نمیدونستم کیه! همینجوری رفتم جلوش، خواستم تا از کنارش رد شم یهو گفت:
-والله، من علاقه ی خاصی به بانوانی که شبیه سوسمارن و به ما اعتنا نمیکنن داریم!

هیچی دیگه، ما از ترس این چهارتا پامونو داری؟ چهارتا دیگه قرض گرفتیم رفتیم!

به نقل قول از خودم نوشتم:

نقل قول:
من روز ها و شب ها در حال مطالعه ی کتاب "مانند: چگونه نیکلاس فلامل مرد، چگونه طلسم آواداکداورا را بدون آنکه کسی بفهمد بزنیم و ..." بودم که ناگهان یک گشت ارشادی از کنارم رد شد! والله به من که لباسم ناجور بود گیر ندادن و رفتن. دو دقیقه بعد یهو با یه دیو بوق برگشتن! طرف اومد یه نگاهی به من کرد و گفت: من علاقه ی خاصی به دخترایی که لباسای ناجور میپوشن داریم!

این روز ها نقل قول بسیار زیاد است! اما غیرت شوهر ها بسیار کم...
ما داریم به کجا میرویم؟ به کجا خواهیم رفت؟ و در گذشته به کجا رفتیم؟

اما این روز ها، رودولف حالش خوب نیست و ساحره ها هوای پی در پی آزادی را میکشند.
مرلین را شکر میکنیم زیرا گفته اند، قدر غیرت بی غیرت شناسد قدر همسر شوهری!

بله.. بله.. خواهرمونم اولین پستشو تو این انجمن زدن به به..
امتیازت: 6 از 10 آبجی!

و حالا ایرما پینس:

نقل قول:
ملت شریف جادوگران!
با افتخار به استحضار میرساند..

ریتا اسکیتر دستگیر شد.!

به گزارش خبرنگار جدید پیام امروز ایرما پینس،ساعاتی قبل،وزیر محترم جادو جناب آقای بلک در اقدامی داهیانه و هوشمندانه،خبرنگار معلوم الحال ریتا اسکیتر را با خفت و خواری بسیار روانه مجمع الجزایر بالاک نمودند.

ما به عنوان نماینده قشر فرهنگی و کتابدار جامعه،این عمل وزیر سحر و جادو را میستاییم و از مرلین برای ایشان علو درجات الهی را میخواهیم.
باشد که با انجام چنین اقداماتی ریشه افراد معلوم الحال از جای کنده شود.

اما ریتا اسکیتر کیست؟

به شهادت افراد عادل و آگاه،ریتا اسکیتر از اعضای ارزشی و خطر ناک برای سلامت
روانی،جسمی و اجتماعی جامعه جادوگران بود.که با اخبار اکثرا کذب خود زمینه پیدایش اختلافات بسیاری در جامعه جادوگری شده بود.

همچنین به شهادت آقای رودلف لسترنج،این خبرنگار فتنه،قصد راه اندازی جریان بی ناموسی نویسی و اغفال کاربران را داشت،که با اقدامات دشمن شکن آقای بلک،نیت شوم وی عملی نشد.

سلام خانم کتاب جدید چی دارین؟
امتیازت:
8 از 10

ممنون از شرکتتون.
خبرنگار برتر: ایرما پینس

تصویر کوچک شده

خبر نگار شماره دو: هرمیون گرنجر
تصویر کوچک شده

لطفا مدال خودتون رو در امضائتون قرار بدید

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ ۱۷:۱۵:۲۵
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ ۱۷:۱۶:۰۳
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۸ ۱۷:۱۸:۲۲

پیام زده شده در: ۲۱:۰۲ یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۳

ایرما پینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۹ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۸ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 184
آفلاین
ملت شریف جادوگران!
با افتخار به استحضار میرساند..

ریتا اسکیتر دستگیر شد.!

به گزارش خبرنگار جدید پیام امروز ایرما پینس،ساعاتی قبل،وزیر محترم جادو جناب آقای بلک در اقدامی داهیانه و هوشمندانه،خبرنگار معلوم الحال ریتا اسکیتر را با خفت و خواری بسیار روانه مجمع الجزایر بالاک نمودند.

ما به عنوان نماینده قشر فرهنگی و کتابدار جامعه،این عمل وزیر سحر و جادو را میستاییم و از مرلین برای ایشان علو درجات الهی را میخواهیم.
باشد که با انجام چنین اقداماتی ریشه افراد معلوم الحال از جای کنده شود.

اما ریتا اسکیتر کیست؟

به شهادت افراد عادل و آگاه،ریتا اسکیتر از اعضای ارزشی و خطر ناک برای سلامت
روانی،جسمی و اجتماعی جامعه جادوگران بود.که با اخبار اکثرا کذب خود زمینه پیدایش اختلافات بسیاری در جامعه جادوگری شده بود.

همچنین به شهادت آقای رودلف لسترنج،این خبرنگار فتنه،قصد راه اندازی جریان بی ناموسی نویسی و اغفال کاربران را داشت،که با اقدامات دشمن شکن آقای بلک،نیت شوم وی عملی نشد.

ویرایش شده توسط ایرما پینس در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۷ ۲۱:۳۱:۳۴
ویرایش شده توسط ایرما پینس در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۷ ۲۱:۳۵:۲۰

Underfed Vulture

قبل از صحبت کردن فکر کنید.
قبل از فکر کردن مطالعه کنید.

پیام زده شده در: ۲۰:۵۸ جمعه ۱ اسفند ۱۳۹۳

هرمیون گرنجر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۱ جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۷:۰۴ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴
از شما گفتن... از ما نشنفتن...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 60
آفلاین
چت باکس با نبودن رودولف خاموش شد!

گزارشگر: هرماینی گرنجر

توجه
توجه

در زمان های قدیم، فردی با نام رودولف لسترنج در چت باکس حضور داشت که همش به ساحره های با کمالاتی مثل من، گیر میداد. ماهم که اصلا ایشان را دوست نداشتیم، از ایشان دوری کردیم. ایشونم رفتن به کسانی مانند:"هلنا راونکلا، روونا راونکلا، مادام پینس "که البته دیگر جرات این کار را ندارد که به ایشان گیر دهد" خودم، آشا، لاکرتیا، مورگانا و ..." گیر دادن..!

به نقل قول از آشا نوشتیم:

نقل قول:
والله ما یه روز دمبمونو گذاشته بودیم رو کولمون داشتیم میرفتیم. یهو یه مرد قمه به دست، مثل یه بوووووق جلو من ظاهر شد. منم که نمیدونستم کیه! همینجوری رفتم جلوش، خواستم تا از کنارش رد شم یهو گفت:
-والله، من علاقه ی خاصی به بانوانی که شبیه سوسمارن و به ما اعتنا نمیکنن داریم!

هیچی دیگه، ما از ترس این چهارتا پامونو داری؟ چهارتا دیگه قرض گرفتیم رفتیم!

به نقل قول از خودم نوشتم:

نقل قول:
من روز ها و شب ها در حال مطالعه ی کتاب "مانند: چگونه نیکلاس فلامل مرد، چگونه طلسم آواداکداورا را بدون آنکه کسی بفهمد بزنیم و ..." بودم که ناگهان یک گشت ارشادی از کنارم رد شد! والله به من که لباسم ناجور بود گیر ندادن و رفتن. دو دقیقه بعد یهو با یه دیو بوق برگشتن! طرف اومد یه نگاهی به من کرد و گفت: من علاقه ی خاصی به دخترایی که لباسای ناجور میپوشن داریم!

این روز ها نقل قول بسیار زیاد است! اما غیرت شوهر ها بسیار کم...
ما داریم به کجا میرویم؟ به کجا خواهیم رفت؟ و در گذشته به کجا رفتیم؟

اما این روز ها، رودولف حالش خوب نیست و ساحره ها هوای پی در پی آزادی را میکشند.
مرلین را شکر میکنیم زیرا گفته اند، قدر غیرت بی غیرت شناسد قدر همسر شوهری!

تصویر کوچک شده
پسر شوهر، خواهر شوهرم..

we love you emma
فرد میگه..

به یاد اون قدیما

من اغتشاش گرم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳

آلبوس سوروس پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۸ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
توجه
توجه

به نام مرلین بزرگ!

به علت این که هفته ی اول فقط یک شرکت کننده داشتیم و کس دیگری حاضر به این گزارش نویسی نشد ما فقط به کسی مدال میدهیم که حضور داشته!
لطفا شرکت کنید!

پست اول و آخری:

نقل قول:
آلباتروس ها را بیشتر بشناسیم!

سیسرون مندالیوس هارکیس

آلباتروس ها! موجوداتی بسیار زیبا و کم یاب از دسته کبوترهای دریایی عظیم الجثه که به سختی در خلیج موگلاداخ اوسکولاش در کشور غیور پرور موزامبی یافت می شوند.این حیوانات بسیار ملوس قدی در حدود یک متر و هفتاد و پنج سانتی متر داشته و بالهایشان هرکدام چیزی غریب به دو متر طول دارند. خب حال سوالی در ذهن شما خواننده عزیز شکل گرفته است ( در شرایط عادی باید شکل بگیرد دوستان!) و آن اینکه این مطلب چه ربطی به جوامع جادوگری دارد؟ جواب سوال شما نه در آستین من است!

آلباتروس ها خواص جادویی بسیاری دارند، خواصی که برای اثبات کردنشان با چند تن از کسانی که آلباتروس ها مسیر زندگیشان را عوض کردند مصاحبه ای کردیم:

یارویی که به مورفین چیز می دهد:

نقل قول:
عاقا ما داشتیم شیژو با اون یکی شیژه خاطی می کلدیم یهو یه گنگیشک گنده ژبون نفهمی اومد وشطش شیژ کرد. ما هم دیدیم ملت خمارن همون ژوری دادیمش به خلق الله. آقا بعد اون روژ دیگه دشت اژ شلمون بل نمی دالن. هی می گن ما قبلا همه اش تا ملیخ می لفتیم، شی کالش کردی یهو تا اون ته تهااش رفتیم. یالو می گه تا اون ته تهاااااااااش.

ادوین کلّه، ازجاروندگان کمربندی هاگزمید:

نقل قول:
آقا یه روز ما سوار این یارومون شدیم، این یاروی ما خیلی چی چی بود و هی چیز بازی در می اورد داداش.قبلا خیلی چی چی بود هااا ولی این اواخر خیلی یارو شده بود.هی هرچیم چی چی می کردیم که فلان بشه، نمی شد! خلاصه یه روز که واسه چیز، چیز نه هااا! واسه چیز رفته بودم پیش فلانی، یهو یه چی چی خورد به یارومون، اصن نمی دونی آقا، این یاروی ما یه چی چی بازی درآورد آقا! آقا انصافا این یارو خیلی چی چیه هاا!

خالهِ عمه اقدس خسرو :

نقل قول:
ننه من داشتم یه روز می رفتم بازار، بعدش یهو برگشتم خونه.

گزارشگر ما ارتباط این قضیه رو با آلباتروس ها از ایشون می پرسند.

نقل قول:
نمی دونم ننه، اصن من از کجا باس بودونم؟ خجالت نمی کشی مزاحمم می شی! اصلا این سوال ها چی هستن از من می پرسی؟ حالا که ××××××××××××××× حساب کار دستت می آد!

اما بگذارید در نهایت شما رو با سه خاصیت مهم مدفوع آلباتروس ها آشنا کنیم:

1. افزایش باور نکردنی هر گونه چیز. منظورمان حقیقتا چیز است.یعنی آن که نه چیز بلکه چیز.( بحث را با امید درک بالای شما به پایان می رسانیم. همون چیز بود.)

2. یارو کردن چی چی ها و همینطور چی چی کردن یاروها.

3. ایجاد خود درگیری مضمن.

امیدواریم که با این موجودات ملوس آشنا شده باشید و اگر هم نشده اید با مقالات بعدی ما همراه باشید.

گروه « دانش فرو کن در حلق جماعت روزنامه »

امتیاز 10 از 10
دلایل: سیسرون عزیز خیلی ممنون از پستت. اولین و آخرین داوطلب بودی، اشکالی تو پستت ندیدم! اما یه چیزی، مگه نگفته بودم از داخل سایت باشه فقط؟ اما با این حال این مدال با ارزش رو تو امضات بذار لطفا خیلی ممنون!

گزارشگر هفته: سیسرون مندالیوس هارکیس!

مدال: طلا تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳

سیسرون هارکیس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۱ پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۲:۱۵ چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 96
آفلاین
آلباتروس ها را بیشتر بشناسیم!

سیسرون مندالیوس هارکیس

آلباتروس ها! موجوداتی بسیار زیبا و کم یاب از دسته کبوترهای دریایی عظیم الجثه که به سختی در خلیج موگلاداخ اوسکولاش در کشور غیور پرور موزامبی یافت می شوند.این حیوانات بسیار ملوس قدی در حدود یک متر و هفتاد و پنج سانتی متر داشته و بالهایشان هرکدام چیزی غریب به دو متر طول دارند. خب حال سوالی در ذهن شما خواننده عزیز شکل گرفته است ( در شرایط عادی باید شکل بگیرد دوستان!) و آن اینکه این مطلب چه ربطی به جوامع جادوگری دارد؟ جواب سوال شما نه در آستین من است!

آلباتروس ها خواص جادویی بسیاری دارند، خواصی که برای اثبات کردنشان با چند تن از کسانی که آلباتروس ها مسیر زندگیشان را عوض کردند مصاحبه ای کردیم:

یارویی که به مورفین چیز می دهد:

نقل قول:
عاقا ما داشتیم شیژو با اون یکی شیژه خاطی می کلدیم یهو یه گنگیشک گنده ژبون نفهمی اومد وشطش شیژ کرد. ما هم دیدیم ملت خمارن همون ژوری دادیمش به خلق الله. آقا بعد اون روژ دیگه دشت اژ شلمون بل نمی دالن. هی می گن ما قبلا همه اش تا ملیخ می لفتیم، شی کالش کردی یهو تا اون ته تهااش رفتیم. یالو می گه تا اون ته تهاااااااااش.

ادوین کلّه، ازجاروندگان کمربندی هاگزمید:

نقل قول:
آقا یه روز ما سوار این یارومون شدیم، این یاروی ما خیلی چی چی بود و هی چیز بازی در می اورد داداش.قبلا خیلی چی چی بود هااا ولی این اواخر خیلی یارو شده بود.هی هرچیم چی چی می کردیم که فلان بشه، نمی شد! خلاصه یه روز که واسه چیز، چیز نه هااا! واسه چیز رفته بودم پیش فلانی، یهو یه چی چی خورد به یارومون، اصن نمی دونی آقا، این یاروی ما یه چی چی بازی درآورد آقا! آقا انصافا این یارو خیلی چی چیه هاا!

خالهِ عمه اقدس خسرو :

نقل قول:
ننه من داشتم یه روز می رفتم بازار، بعدش یهو برگشتم خونه.

گزارشگر ما ارتباط این قضیه رو با آلباتروس ها از ایشون می پرسند.

نقل قول:
نمی دونم ننه، اصن من از کجا باس بودونم؟ خجالت نمی کشی مزاحمم می شی! اصلا این سوال ها چی هستن از من می پرسی؟ حالا که ××××××××××××××× حساب کار دستت می آد!

اما بگذارید در نهایت شما رو با سه خاصیت مهم مدفوع آلباتروس ها آشنا کنیم:

1. افزایش باور نکردنی هر گونه چیز. منظورمان حقیقتا چیز است.یعنی آن که نه چیز بلکه چیز.( بحث را با امید درک بالای شما به پایان می رسانیم. همون چیز بود.)

2. یارو کردن چی چی ها و همینطور چی چی کردن یاروها.

3. ایجاد خود درگیری مضمن.

امیدواریم که با این موجودات ملوس آشنا شده باشید و اگر هم نشده اید با مقالات بعدی ما همراه باشید.

گروه « دانش فرو کن در حلق جماعت روزنامه »

وقتی که می بری نیاز به توضیح دادن نداری ولی وقتی می بازی چیزی واسه توضیح دادن نداری

ارزشیوانوانئه

تصویر کوچک شده

{سرهنگ دوم ساواج}

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.