هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۰:۱۴ سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶

ملانی استانفورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۳ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۶:۰۵ سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
نام: ملانی استانفور
چوبدستی: 29 سانت چوب درخت بلوط موی تکشاخ
ویژگی های ظاهری: مو مشکی که همیشه کوتاه و بامزن. چشم آبی. قد بلند. لاغر. سبزه
ویژگی های اخلاقی: فقط حرف نمی زنه و عمل می کنه . خوش خنده. پی دردسر و ماجراجویی. کتاب خون . زیاد خشمگین نمی شه.
گروه: گریفندور
زندگی: دختر دورگه خانواده استانفور. پدر ماگل زاده و مادر اصیل زاده . دومین فرزند خانواده. یه برادر بزرگ ماگل( از نظر من) که بزور فقط برای اصالت ساحره شد. تا الان تو هاگوارتز دنبال ماجراجویی و دردسر می گشت. ولی تا کنون نتونسته که دردسر درست کنه.
حیوان : جغد قهوه ای رنگی که به سیاه می زنه
سپر مدافع : گرگ
نام والدین : مایکل استانفور و رایلی جانسون
توانایی : کوییدیچ- ارتباط با حیوانات
لقب: تو خانواده عجیب غریب . تو هاگوارتز: بادیگارد
تولد: در 10 سپتامبر 2002 در خانه جنگلی
مامان تو هافلپاف و بابا تو ریونکلا
برادر هم تو اسلیترین

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۱ ۱۴:۱۲:۵۳

من عجیب غریبم و بهش افتخار می کنم
جای من تو هاگوارتز. تو سرزمین شمالی و نایت واچه
تو خیابون بیکر استریت نه میون این همه ماگل
جای من تو سرزمین میانه اس

پیام زده شده در: ۲۳:۳۱ دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶

میراندا فلاکتون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۱ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۲۰ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام : میراندا
فامیل : فلاکتون
گروه:ریونکلاو
نژاد:اصیل زاده
علاقه مندی:رفتن به هاگزمید-عضو در تیم کوییدیچ-سربه سربه بقیه گذاشتن-کلاس تاریخ جادوگری-معجون سازی
پاترونوس:قاقم(یه نوع سمور)
چوبدستی:چوب درخت نارون و هسته ی موی تک شاخ به اندازه ی 24سانتی متر و کاملا انعطاف پذیز
خصوصیات ظاهری:رنگ چشم آبی ، رنگ مو قهوه ایی یک زخم پیشونی سمت چپ روی ابرو
خصوصیات اخلاقی:دوستامو شدیدا دوست دارم و براشون هرکاری میکنم-زیاد عصبی نمیشم ولی وقتی عصبی بشم دیگه از نوع ناجور عصبی میشم:|
زندگینامه:
میراندا فلاکتون در سال 2003 در یه خانواده ی اصیل زاده به دنیا اومدم اسم پدرم توردن فلاکتون و مادرم لاوورا مستریس بوده
اونا اسم من رو بخاطر اینکه به خانم مینروا مک گونگال بابت اتفاقی مدیون بودن با کمی تغییر میراندا گذاشتن البته با میرا راحت ترم
در زمان جنگ هاگوارتز پدر و مادرم به لرد پشت میکنن و به محل ایی کوچک میرن که توسط یکی از افراد لرد هم اونها هم افراد اون محل به قتل میرسن و چون من در اون تایم پیش مادربزرگم بودم زنده موندم
مادرم توانایی دیدن اینده رو داشت و از این ماجرا خبر داشت برای همین من رو به مادربزرگم داد
بعد از مدتی مادربزرگم فوت شد و من به یک یتیم خانه فرستاده شدم و اونجا یکی از بهترین دوستای جادوگرم رو به نام تامی پیدا کردم
بعد مدتی تامی از اونجا توسط خانواده ایی انتخاب شد و رفت و من تنها موندم ولی بعد چندسال همو توی هاگوارتز دیدیم
بعد از رفتن تامی از پرورشگاه شخصی منو پیش خودش برد
بعد مدتی بهم گفت پدربزرگمه و اونم یکی از بهترین جادوگرا بوده
بیشتر تعطیلات رو توی هاگوارتز میمونم
یه مقدار کمی زیاد عاشق دردسرم و دردسر درست میکنم
علاقه زیادی به کوییدیچ دارم ولی هنوز نتونستم وارد تیم بشم
دوست دارم بتونم معجون یا ورد خاصی اختراع کنم و همینطور یه زمان برگردان
از اینکه گروهم ریونکلاو هست خیلی خوشحالم و تلاش میکنم همیشه برنده باشه

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۰ ۲۳:۳۵:۵۸

پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶

جما فرلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۰ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام و نام خانوادگی : جما فرلی

گروه : اسلیترین

هویت : اصیل زاده

چوبدستی : از جنس یاس کبود و مغز پر ققنوس ، 28 سانتی متر ، مناسب برای دوئل.

جارو : آذرخش

سپر مدافع : مار کبری

تاریخ تولد : 14 جولای

دروس مورد علاقه : دفاع در برابر جادوی سیاه ( البته با تدریس پروفسور سوروس اسنیپ)، معجون سازی و تغییر شکل.

بوگارت : باسیلیسک

ویژگی های ظاهری : او دختری زیبا با موهای مشکی پر کلاغی و چشمانی سیاه است و پوست روشنی دارد. قد جما 167 سانتی متر است.

ویژگی های اخلاقی : بسیار مغرور و خودرأی و رهبری مادر زاد، بلند پرواز ، باهوش و بسیار زیرک ولی در عین حال جدی، خود خواه و کمی حسود، بسیار سیاست مدار و از دوستان نزدیک دراکو مالفوی.
او نسبت به خانواده و دوستانش خیلی وفادار است ولی با تمامی این ها او بسیار مهربان و در بعضی شرایط بسیار احساساتی است.

معرفی کوتاه : جما فرلی در خانواده‌ای اصیل زاده به دنیا آمد ، پدرش عضو اسلیترین و مادرش عضو ریونکلاو بود پس او هوش و ذکاوتش را از مادر و اصالت و غرورش را از پدر به ارث برد. در 11 سالگی به هاگوارتز دعوت شد و کلاه گروهبندی او را به دلیل غرور زیاد و اصالت و بلند پروازی به اسلیترین فرستاد و معتقد بود او کاملا به پروفسور اسنیپ شباهت دارد، به همین دلیل در مدرسه او از دانش آموزان مورد علاقه پروفسور اسنیپ است. جما ارشد گروه اسلیترین است ، همچنین به دراکو مالفوی بسیار نزدیک است.
در جریان تالار اسرار بعد از هری پاتر شک و گمان ها به سمت جما رفت ، همه فکر می کردند که او وارث سالازار اسلیترین است اما از آنجایی که جما قلبی پاک و مهربان داشت و شدیدا با لرد ولدمورت مخالف بود و همچنین از باسیلیسک می ترسید نمی توانست وارث باشد.
در زمان جنگ هاگوارتز و مرگخواران جما به هری پاتر پیوست و تلاش کرد تا دراکو مالفوی را نیز به سمت خوبی سوق دهد اما موفق نشد.
جما از معدود اسلیترینی هایی است که همانند سوروس اسنیپ قلب پاک و خالی از سیاهی و شرارت دارد.

او همواره به دامبلدور و محفل ققنوس وفادار بوده ، هست و خواهد بود.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۰ ۲۱:۵۲:۳۴

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶

دافنه مالدونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۶ جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۵۴ یکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶
از این دنیا اخرین چیزی که برایم باقی می ماند،خودم هستم.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 229
آفلاین
نام و نام خانوادگی:دافنه مالدون.

گروه:گریفیندور.

سپر مدافع:آهو.

حیوان جانورنما:آهو.

مشخصات چوب دستی:از چوب درخت تمشک، موی دم تک شاخ،11 اینچ ،انعطاف پذیر.

بوگارت :جسد بهترین دوستانش.

جارو:آذرخش.

رتبه ی خون:دورگه پدر ،اصیل زاده است و مادر ماگل زاده.

او یک خواهر ساحره به نام دیانا دارد.

درس های مورد علاقه:دفاع در برابر جادوی سیاه و ریاضیات جادویی.

مشخصات ظاهری:کنار ابروی سمت راست او یک رنگین کمان دیده میشود به همراه یک ستاره ی ابی ،رنگ موهای او قهوه ای است ولی در بعضی مواقع به رنگ ابی دیده میشود،(از بس که همش ابیه، خطای دید بوجود میاد.)رنگ پوستش سفید،رنگ چشمانش آبی روشن است که در مواقعی که کسی اوراعصبانی کند به رنگ بنفش پررنگ درمیاید،چشم هایش هم درشت هستند.قد او، 172 سانتی متر است.

خصوصیات اخلاقی:مهربان ،شجاع ،باهوش،خجالتی ، شوخ طبع و خیلی کنجکاو و عاشق ازمایش کردن است.

اسم مادر:ایوانا ایمبالی ینس و اسم پدر: ادواردو مالدون.

تاریخ تولد:
در روز 29 جولای در کوچه ای به نام براوایل در خانه ی پلاک شماره ی 31 بدنیا امد.

ازمایشات :
وقتی به سن 11 سالگی رسید در دستشویی دختران در مدرسه،یک آزمایشی انجام داد و در واقع داشت دستگاهی را میساخت که رویا های انسان"خواباشان"را به صورت فیلم نشان بدهد، او یک کلاه ساخت که روی سر انسان ها قرار میگیرد. یک روز این دستگاه را روی خودش امتحان کرد،همه چیز داشت خوب پیش میرفت تا اینکه اتصالی رخ داد و به قسمتی از اعصابش اسیب رسید و تا چند روز مشکل راه رفتن داشت.

عینک:
عینک خیلی عجیبی دارد، به کمک این عینک در اسمون نور های بنفش و صورتی میبیند که در شرایط مختلف، معانی مختلفی هم دارد.

کشفیات :
♡اولین کسی بود که درخت های فلمارو را کشف کرد این درختان مثل افتاب پرس تغییر رنگ میدهند و میتوانند حرکت کنند.
♡رنگ های ایکابال را هم از نزدیک دیده، که سمی هستند و باعث میشودکسی که فقط واسه یک دقیقه بو کردنشان،یک روز بیهوش شود.

به درس هایش هم خیلی اهمیت میدهد ولی در یک درسی همیشه گند میزند و آن درس نجوم است،خیلی راحت میتواند درک کند ولی نمیتواند تو ورقه ی امتحان ان چیز هایی که درک میکند را بنویسد.

موسیقی هم بلد است و معمولا در خلوت خود پیانو میزند، در رقص هم افتضاحه.)))):

همیشه هر جا که میرود دردسر درست میکند.(از بس که فضوله)

القاب:
دوستانش لقبش را گذاشتند پونگ سان، یعنی کسی که شکارش را ول نمیکند و تا به هدفش نرسد دست بردار نیست ولی مرگخواران لقب او را گذاشتند نفله البوم!

اختلاف سنی او با خواهرش:
یک ثانیه به همین دلیل حرص او را همیشه در میاورد و از او بزرگ تر است.

این را هم بگویم که او محفلی است و در جایی که برای مرگخواران علامت مار وجود دارد،برای او در همان جا، یک گل آبی رنگ وجود دارد.

وقتی عصبانی میشود،روی هوا معلق میماند، موهایش روی هوا شناور میماند، رنگ چشمانش بنفش میشود. در این لحظات، اطراف او هم یک گردبادی درست میشود.

توصیه :
وقتی عصبانی میشود از او دوری کنید،البته بیشتر اوقات ارامشش را حفظ میکند فقط در مواقعی خاص عصبانی میشود مثلا یکی به دوستانش بی احترامی شدید بکند!

یه دفتر ابی رنگ هم داره که هرچی استادان میگویند رو درونش مینویسه و به کمک همین دفتر به بقیه نامه میرساند.

تیکه کلامش:اسمون چقدر قشنگه، صورتیه و بنفشه!دینگ!

مداعفان :حشرات، گیاهان و جانوران.

از دوستانش میتوان به آملیا فیتلوورت وجینی ویزلی اشاره کرد.

لطفا ابنو نمیدونم برای بار هزارم جایگزین کنید.

جایگزین شد.

ویرایش شده توسط دافنه مالدون در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۰ ۱۵:۴۲:۳۳
ویرایش شده توسط دافنه مالدون در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۰ ۱۵:۴۴:۱۸
ویرایش شده توسط دافنه مالدون در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۰ ۱۵:۴۵:۲۳
ویرایش شده توسط دافنه مالدون در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۰ ۱۵:۴۸:۴۵
ویرایش شده توسط دافنه مالدون در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۰ ۱۵:۵۱:۰۸
ویرایش شده توسط دافنه مالدون در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۰ ۱۵:۵۳:۲۷
ویرایش شده توسط دافنه مالدون در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۰ ۱۵:۵۴:۲۹
ویرایش شده توسط دافنه مالدون در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۰ ۱۶:۰۰:۱۸
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۲۰ ۱۶:۲۷:۴۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶

کروینوس گانتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۶ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام:کروینوس گانت
از نوادگان:سالازار اسلیترین
چوب دستی: از جنس چوب زبان گنجشک ریسه قلب اژدها ۳۱‌سانتی متر و انعطاف ناپذیر
وضغیت خون:اصیل زاده
توانایی:مار زبان بودن
پاترونوس:Mongrel Dog
خصوصیت اخلاقی: وی از طرفداران مهم جدا سازی مشنگ زاده ها و اصیل زادگان است و طرفدار استفاده از جادوی سیاه است
زندگی نامه کوتاه:
وی در خانواده ای ثروتمند متولد شد اما بر اثر ولخرجی زیاد کم کم فقیر شدند
به محض تماس کلاه گروهبندی با سرش وارد گروه اسلیترین شد
وی از توانایی مار زبانی اش به ندرت استفاده می کرد و به کسانی که با وی دشمن بودند صدمه می زد اما کسی نمی توانست ثابت کند که کار وی بود.
وی یک جانورنما ی ثبت نشده بود و به شکل مار تبدیل می شد
وی پدر مارولو گانت بود

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدی.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۲۲:۴۱:۵۳

پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶

آرنولد پفک پیگمیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۲ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۵۹:۴۹ جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
از هررررررررررچی که منفوره، خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 95
آفلاین
آرنولدِ پُفَک پیگمی، یه گربه‌‌ی زرشکی‌رنگه که اعضای بدنش از همدیگه جدا هستن و موهای پُف‌کرده‌ای هم داره. همیشه نیشش تا فرق سرش بازه و به دیوونگیِ اهالیِ این دنیا هرهر می‌خنده.

نکته‌ی عجیبی که میشه درباره‌ی آرنولد گفت، اینه که اون تحت هر شرایطی برعکسه.
ینی وقتی که بهش سلام می‌کنین، انتظار داشته باشین که در جواب‌تون، بگه خدافس. و وقتی باهاش خدافسی می‌کنین، تعجب نکنین اگه بهتون سلام کرد.
سقف، براش کفه. کف هم براش سقفه.
شدیداً به افعالِ جملاتش دقت کنین! همیشه برعکسن! منفی‌ها، مثبت میشن و مثبت‌ها هم منفی.
چه آدم‌هایی که با شنیدن توصیه‌های برعکسش، بدبخت نشدن.
چه دروغ‌ها و راست‌هایی که اشتباهی نگفت.
چه گربه‌های بیوتیفولِ مؤنثی که معنیِ اصلیِ "نه"هاش رو نفهمیدن و ولش کردن.
چه گربه‌های زشتِ مؤنثی هم که معنیِ اصلیِ "آره"هاش رو نفهمیدن و سیریشش شدن.

این وسط، بعضیا با اسمش جوک می‌سازن و میگن که وقتی توی معرکه‌های مرگبار گیر میفته، عینهو آرنولد شوارتزنگر، توی یه دستش، کلاشینکف می‌گیره و با اون یکی دستش، پُفَک می‌خوره.
امّا اون شایعه‌ها رو تکذیب و اعلام کرده: "من برخلاف شوارتزنگر اهل بزن‌بزن و بُکُش‌بُکُش هستم و مخالف صلحم. ضمناً، علاقه‌ای به پفک نمکی دارم و چیپس رو ترجیح نمیدم. مخصوصاً فلفلی!"

اون عادت داره که دورِ پاهای یوآن آبرکرومبی بچرخه و خودشو به پاهاش بمالونه و لوس‌بازی در بیاره، ولی از وقتی که اون روباه غیبش زده، آرنولد هر روز جلوی پنجره چمبره میزنه، منظره‌ی بیرون رو نگا میکنه و زیر لب میگه: "دلم برا اون روباه تنگ نشده... کاش دوباره نیاد!"

چوبدستی: توی دُمِش قایم کرده. با تکون‌دادن دُمِش جادو میکنه.
گروه: ریونکلاو
نژاد: گربه
القاب: آرنولدِ پُفَک‌صفّت، پفک نمکی، چیپس سرکه‌ای و...
نام: آرنولدِ پُفَک پیگمی

بله! اون حتی معرفیش هم برعکسه!

سابقاً!

تایید شد.
شناسه ی قبل هم بسته شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۲۲:۳۸:۴۱

Rock 'n' Roll 'n' Rule 'n' Role!

پیام زده شده در: ۰:۴۷ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶

خرچالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
خرچال یا Pigwidgeon

«خرچال» به معنی مرغابی بزرگ، غاز یا هوبره است و معادل انگلیسی آن، Pigwidgeon، به معنای کوچک!

«خرچال» نام جغد رون ویزلی، دوست و هم‌گروهی هری پاتر، است. جینی، خواهر رون، علت این نام‌گذاری عجیب و بامزه است. از زمانی که این جغد وارد خانه‌ی ویزلی‌ها شد، جینی او را با همین نام صدا کرد و وقتی رون تصمیم گرفت نام دیگری برایش انتخاب کند کار از کار گذشته‌بود و «خرچال» به هیچ‌کدام از آن‌ها واکنش نشان نمی‌داد! گاهی رون او را به نام «خر» صدا می‌زند که مخفف همان «خرچال» است و معادل انگلیسی آن می‌شود Pig، به‌معنی خوک!

«خرچال» دومین حیوان خانگی رون است و هدیه‌ای از طرف سیریوس بلک، پدرخوانده‌ی هری پاتر. هنگامی که سیریوس، خال‌خالی، موش رون را به‌عنوان پیتر پتی‌گرو، جاسوس ولدمورت و مسبب قتل پدر و مادر هری معرفی کرده و او را را به‌صورت واقعی‌اش برگرداند، پتی‌گرو گریخته و نزد ولدمورت می‌رود. به‌همین‌خاطر سیریوس با اولین نامه‌ای که در سال 1994و بعد از فرار از آزکابان توسط «خرچال» برای هری می‌فرستد از رون می‌خواهد که درصورت تمایل جغد را نزد خودش نگه دارد:
«اگر دوستت رون از این جغد خوشش اومد، اونو به‌عنوان هدیه‌ای از من بپذیره. هرچی باشه تقصیر منه که دیگه موش نداره!»

درهرحال، رون جغد را می‌پذیرد و نکته‌ی جالب این‌که احساس متقابل رون و «خرچال» در اولین ملاقات‌شان شکل می‌گیرد. وقتی جغد کوچک پس از تحویل نامه‌ی سیریوس، با نگاه‌های خصمانه‌ی هدویگ، جغد هری و کج‌پا، گربه‌ی هرمیون گرنجر، روبه‌رو می‌شود، رون او را می‌گیرد تا هیچ خطری تهدیدش نکند و درمقابل، جغد با نوک زدن پی‌درپی به انگشت رون، از او قدردانی می‌کند.

«خرچال» یک جغد نر پرانرژی است که اغلب هیجان‌زده به‌نظر می‌رسد! با وجود جثه‌ی کوچکش صدای بلند و ناخوشایندی دارد و به‌خاطر ایجاد مزاحمت برای ارول و هرمس، جغدهای دیگر خانواده‌ی ویزلی، معمولا در اتاق رون از او نگه‌داری می‌شود. او عاشق شغلش است! او برای رساندن نامه‌ها و حتی بسته‌هایی که نسبت به جثه‌اش بزرگ و سنگین به‌نظر می‌رسند، بی‌قراری می‌کند؛ وقتی‌که برای اولین‌بار نامه‌ی سیریوس را به پنجره‌ی قطار سریع‌السیر رساند، به‌خاطر بزرگی پاکت نامه و شدت وزش باد در اطراف قطار، مدام به این‌طرف و آن‌طرف تاب می‌خورد اما پس از تحویل بسته، بی‌نهایت خشنود به‌نظر می‌رسید. همین‌طور زمانی که فاج، وزیر اسبق سحر و جادو، حرف‌های سیریوس درباره‌ی پیتر پتی‌گرو را باور نمی‌کرد و او را مرگ‌خوار و مسبب قتل پدر و مادر هری می‌پنداشت، سیریوس به پیشنهاد پروفسور دامبلدور در غاری در دهکده‌ی «هاگزمید» پنهان شده‌بود و ناچار با خوردن موش روزگار می‌گذراند. پس از این‌که هری متوجه شد، تصمیم گرفت برای او غذا بفرستد. از آن‌جا که سیریوس گفته‌بود ممکن است پرواز مداوم هدویگ و دیده‌شدن مکرر او در دهکده، مشکوک به‌نظر برسد، هری از خرچال برای فرستادن غذا استفاده کرد و آن جغد کوچک به‌خاطر انتخاب‌شدن برای رساندن بسته‌ی بزرگ غذا سر از پا نمی‌شناخت!
«خرچال» یک جغد خاکستری کوچک به اندازه‌ی توپ تنیس است و به گفته‌ی «جی.کی.رولینگ» در مشت انسان جا می‌شود! او در وبسایتش اشاره می‌کند که «خرچال» یک جغد جادوگر است. این نوع جغدها که یک کاکل کوچک از جنس پر روی سرشان دارند، معمولا در کشورهای آزادی زندگی می‌کنند که پر از درخت و جنگل است و البته در ساختمان‌های قدیمی، غارها و پارک‌هایی که به عنوان زیست‌گاه ساخته شده هم یافت می‌شوند.

رون ویزلی وابستگی زیادی به حیوانات خانگی‌اش نشان می‌دهد؛ حتی به خال‌خالی یا همان پیتر پتی‌گرو! همان‌طور که می‌دانیم، رون حاضر نشد به راحتی، خال‌خالی را تسلیم سیریوس کند اما درمورد دلیل علاقه‌ی رون به خرچال حرف‌های مختلفی زده می‌شود؛ مثلا این‌که خرچال، اولین جغد رون است که با توجه به وضعیت مالی نه‌چندان خوب خانواده‌ی ویزلی تاحدودی منطقی به‌نظر می‌رسد. اما دلیل هری پاتر بیش‌تر از آن گویای واقعیت است:
«خرچال یک هدیه از طرف سیریوس بلک است، به‌همین‌دلیل یکی از اعضای خانواده‌ی رون به حساب می‌آید.»

با توجه به علاقه‌ی هری و رون به سیریوس بلک، این دلیل موجه‌تر از دلایل دیگر است.

تایید شد.

ویرایش شده توسط LuLu در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۰:۵۷:۵۵
ویرایش شده توسط LuLu در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۱:۰۰:۰۲
ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۸ ۱۴:۲۹:۴۹

LuLuB

پیام زده شده در: ۱۸:۳۰ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶

هازال سامرز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۸ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۴:۴۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
دافنه سامرز هستم از گروه خفن هافلپاف. دختری هستم که به خاطر کشته شدن دوست صمیمی ام به وسیله مشنگ ها به سوی سیاهی و همچنین لرد سیاه کشیده شده است. دو خواهر کوچک تر دارم اما رابطه مان اصلا خوب نیست. ۱۵ سال سن دارم. خیلی وراج و بد اخلاق هستم و زبان تندی دارم. به مجسمه سازی خیلی علاقه دارم و به بازی های ذهنی و به خصوص منچ علاقه دارم. بعضی ها بخاطر عینکم مسخره ام میکنن. البته یه آوادا میزنی حله!
مجسمه سازی بلدم فقط یه کم کندم!
جانورنمای ثبت شده هستم و به شکل مار درمی ام.
اصیل زاده هم هستم
بعضی مواقع هم خواهر ۵ ساله ام رو توی سطل آشغالی میندازم.
از مامان و بابام ترسی ندارم.
یک مدتی هم با آملیا فیتلوورت دوست بودیم اما پس از عضویت او در محفل ققنوس، این دوستی به هم خورد.
دیالوگمم از وقتی به هاگ وارتز اومدم شده : چرا گریفندر قرمزها
از آب بازی و شوخی های خرکی خیلی خوشم میاد.
خلاصه که آدم بدیم و از عالم و آدم بدم میاد و هرکی مسخرم کنه اذیتش میکنم (کروشیو یا آوادا) و مجسمه سازی هم دوست دارم

تایید شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۷ ۲۰:۵۵:۲۸
ویرایش شده توسط رز سامرز در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۷ ۲۱:۰۵:۳۴

پیام زده شده در: ۲۰:۳۵ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶

جاستین استیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۰ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۴۰ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام : جاستین
فامیل :استیل
گروه :ریونکلاو
رنگ چشم :مشکی
رنگ مو : قرمز آتشین
رنگ پوست : سفید پوست
پاترونوس : سگ هاسکی
عضویت در:تیم کوییدیچ ریونکلاو
نژاد:اصیل زاده
چوبدست:۲۵س چوب درخت افرا هسته موی قلب اژدها
حیوان خانگی:جغد شاخدار
جارو:آذرخش آتشین
علاقه مندی ها:کوییدیچ_معجون سازی_ریونکلاو
توانمندی ها:کوییدیچ_خوانندگی
خصوصیات اخلاقی:باهوش و زیرک_مغرور_مهربان_شجاع
زندگی نامه: جاستین استیل در یک خانواده ی اصیل زاده به دنیا آمد. پدرش جری عضو گروه ریونکلاو و مادرش ایزابل در گروه هافلپاف .وی تنها فرزند خانواده نبود. او یک خواهر کوچک تر و یک برادر بزرگ تر به نام ادوارد دارد که عضو گروه ریونکلاو است.
جاستین در ۱۱سالگی به مدرسه ی هاگوارتز دعوت شد . کلاه گروهبندی به هوش او پی برد و او را در گروه ریونکلاو قرار داد.
جاستین در هاگوارز در تیم کوییدیچ بازی می‌کند و دوستان زیادی پیدا کرده است.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۵ ۲۰:۳۹:۰۵

@ \/\/ i /\/

پیام زده شده در: ۱۷:۴۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶

جاستین استیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۰ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۴۰ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
از اصفهان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام:مارکوس
فامیل:بلبی
گروه :رونکلاو. سن:۱۶
رنگ چشم :سیاه
رنگ مو:قرمز آتشین
رنگ پوست :سفید پوست
عضویت در:تیم کوییدیچ رونکلاو
_پست: مدافع
نژاد :دو رگه
چوبدست:2۵س چوب درخت افرا هسته ی موی قلب اژدها
علاقه مندی ها:بازی کوییدیچ ورونکلاو و معجون سازی
پاترونوس :سگ هاسکی
توانمندی ها کوییدیچ خوانندگی

جارو:اذرخت آتشین
حیوان خانگی :جغد شاخ دار
خصوصیات اخلاقی:باهوش زیرک شجاع مهربان مغرور
زندگی نامه:
مارکوس بلبی،در خانواده ی ماگل به دنیا آمد که در دنیای هاگوارز او را دو رگه می نامند.
نام پدرش جک بود و فروشنده ی کتاب و مادرش،مریا یک مشنگ بود.
وی تنها فرزند خانواده نبود او یک خواهر کوچک تر به نام جینی و همچنین یک برادر بزرگ تر به نام مایکل داشت که عضو گروه هافلپاف بود
مارکوس در سن ۱۱ سالگی به مدرسه ی هاگوارس دعوت شد.کلاه گروه بندی به هوش او پی برد و او را در گروه رونکلاو قرار داد.مارکوس علاقه ی زیادی به کوییدیچ داشت و همچنین معجون سازی مارکوس در هاگوارز دوستان زیادی پیدا کرد .

این شخصیت گرفته شده. لطفا یه شخصیت دیگه از لیست شخصیت‌ها انتخاب کن.
تایید نشد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۹:۲۷:۴۰

@ \/\/ i /\/

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.