هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲۲:۲۰ جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

آلکتو کرو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۰۰ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
1. بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد رو یا توصیف کنین که چه شکلیه، یا نقاشیشو بکشین. قاعدتا اگه نقاشی می‌کشین کله‌شو هم باید رسم کنین. (3 امتیاز)

خب عرض شود به خدمتتون که، این موجود نازنین و زیبا، بدن گرد و قلنبه داره که با راه راه های سیاه خیلی خوشگل شده. رنگ این حیوون یکی در میون زرد صورتیِ!
پاهاشم عین پاهای چهار پایانِ ولی به جا سم انگشت میمون داره!
ملاحظه کنید!

2. چرا لینی رفت تو دهن این جانور؟ (1 امتیاز)

شما چیکار داری؟
مگ فضولِ لینی هسی؟
عه... خودت که لینی هسی!
خو ع قدیم گفتن عقد دختر عمو پسر عمو رو تو آسمونا بستن! لینی قصد ازدواج داره! چشم ورقلمبیدهِ دماغ گندهِ دهن گشادِ( چه اسم نفس گیری!) پسر عمو لینیه! لینی رفت که تو دهن چشم ورقلمبیدهِ دماغ گندهِ دهن گشاد، گل بچینه چون عروسه دیگه!

3. اتفاقاتی که بعد از رفتن لینی به داخل بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد میفته رو توضیح بدین. (3 امتیاز)

همون طور که گفتیم؛ لینی رفت که تو دهن اون موجود (دستمون شکست ع بس که اسمشو تایپ کردیم!) گل بچینه! اما غافل ع اینکه تو دهنش گلی وجود نداره! نه تنها تو دهنش بلکه تو تموم بدنش هم نداره! خو لینی رفت و رفت؛ ع مری گذشت، رفت تو معده، وقتی رسید به روده؛ دیگه با خودش گفت" از این جلوتر ممکنه اتفاقات ناجور بیوفته و از مسیر های ناجور تر سر دربیارم." بنا براین کلا ع همون راهو پیش رفت ع دهنش اومد بیرون و کلا قید عقد، پسر عمو، ازدواج و تشکیل خانواده رو زد!

4. ویژگی بارز این جانور به نظرتون چیه؟ چرا؟ (1 امتیاز)

این جانور زیبایی چشم گیری داره!
جوری که دیگران رو محو خودش می کنه!( یکی شونم لینی بود!)
خیلیا بهش پیشنهاد ازدواج دادن ولی رد کرده قصد ادامه تحصیل داره بچمون!
یکی دیگه ع ویژگی های بارزش، صداقت شه! بچه مون هرگز دروغ نمی گه علف خوارم هس تازه! تواضع هم پیشه می کنه!

5. توصیفی از محل زندگی چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد با توجه به اونچه که تو سوال 4 گفتین ارائه بدین. (1 امتیاز)

همونطور که گفتیم هم خوشگله، هم گیاه خوارِ، هم صادقِ، هم متواضعِ!
بهترین جا برای زندگی این موجود جنگلِ که هم توش گیاه بخوره، هم دروغ نگه هم متواضع و تارکِ دنیا شه!

6. انتقادات و تعریفات و پیشنهاداتتون به این کلاس رو بدون تعارف وارد کنین! (1 امتیاز)

انتقاد:
شما خیلی استاد خوبی بودینا! ولی خو این نقاشی یکم همه رو اذیت کرد! ما که خودمون به شخصه استرس گرفتیم! کاش فقط تو یک جلسه استفاده از نقاشی صورت می گرفت، که یکم خسته نشیم.

تعریف:

همین نقاشی خیلی به خلاقیت کمک کرد. ما خودمون به شخصه نقاشیمون بهتر شد!(قابل توجه ما تو هنر 14می گرفتیم!)
کلاساتون کسل کننده نبود؛ هیجان داشتیم!
تدریس و سوالات عالی بودن!
همینطور نحوه نمره دادن عالی و منصفانه بود!
ما که راضی بودیم.

پیشنهاد:

پیشنهاد خاصی نداریم. ولی اگ می شه ع دفعه بعد یکم چاشنی نقاشی رو کم تر کنین!

اگر بار گران بودیم رفتیم!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

پنه‌ لوپه کلیرواتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۰۴:۱۴ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
از گریمولد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
سلام استاد! اسم من توی لیست نبوداااا. اگه بوده هم بدخط بوده ندیدم!

1. بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی  دهن‌گشاد رو یا توصیف کنین که چه شکلیه، یا نقاشیشو بکشین. قاعدتا اگه نقاشی می‌کشین کله‌شو هم باید رسم کنین.
آقا چاااااقه! خیلیم چاقه! سه تا چشممم داره عین وزغ به رنگ قهوه ای اسها... ببخشید! قهوه ای روشن! قدش نیم متره ولی عرضش ۷ متر! پوستش نرم و مخملیه موهاش فرفریه موی غزل های منی بانو جا... ینی منظورم اینه که موهاش پیچ پیچی و آبیه! صورتش مو نداره مثل بدنش ها! صورتش رنگ کِرِم روشن و پر از کک و مک های ریزش! دماغش ولی کوچولوعه انقد کوچولو و عروسکی و نازه که نگو! به خاطر این اسمشو گذاشتن دماغ گنده چون حسود و بدنظر زیادداریم آقا! چشم نداشتن یه دماغ درست و حسابی به موجود طفلیمون ببینن حش
سودا! دهنش از گوش چپ شروع میشه و به چهار سانتیمتر اونوَر تر از گوش راست ختم میشه درشت و پروتزیم هست مثل آنجلینا جولی!
مونداره و کچله! دستاشم ریزه میزه و چاقه پا هم نداره به چاش چکمه داره که نقش پا رو داره!

2. چرا لینی رفت تو دهن این جانور؟
چون بزاق دهان پیکسی غذای این جانوره و نقش شیر مادرو براش ایفا می کنه!
3. اتفاقاتی که بعد از رفتن لینی به  داخل بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد میفته رو توضیح بدین.
اول یکم ریلکس می کنه و دراز می کشه! بعد یه لبخند بزرگ روی لبش می شینه! بعدم شما از تو دهنش میاین بیرون و اونم به پشت دراز می کشه و یه... گلاب به روتون البته، یه آروغ می زنه و با همون لبخند به خواب فرومی ره!
4. ویژگی بارز این جانور به نظرتون چیه؟ چرا؟ توبغلیه! به خاطر اینکه عضله نداره حوصله باشگاه و سیکس پکم نداره همش چربیه! آدم دوست داره بچلونتش!
5. توصیفی از محل زندگی  چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد با توجه به اونچه که تو سوال 4 گفتین ارائه بدین.
بغل آقا! تو بغل ها زندگی می کنه! چرا؟ با توجه به اینکه خیلی نرمه و همه هم تو بچگی بغلش کردن خیلی توبغلی شده بذاریش پایین می زنه زیر گریه و از بس جیغ می زنه طرفو عاصی می کنه!همشم روی پیشونیش یه سربند با شعار "آی وانت هاگ" داره!
6. انتقادات و تعریفات و پیشنهاداتتون  به این کلاس رو بدون تعارف وارد کنین!
انتقاد؟
شیب؟
بام؟
خب خب جدی می شیم ادای مردمم درنمیاریم! شما استاد نویسنده خیلی خوبی هستین! رولای کلاستون حرف نداره و واقعا کامله! من یکی که حیفم میاد رول کلاس شما رو نزنم!
تکالیفتون خیلی خوبن، نمراتتونم واقعا منصفانه و بیطرفه!
خلاصه اینکه کلاستون خیلی خوبه من انتقاد خاصی ندارم! پیشنهادم که اصلا!

💙
خوشی ها حتی در بدترین لحظات هم می تونن پیدا بشن ، فقط در صورتی که یادتون بمونه چراغ ها رو روشن کنید. (پروفسور جانِ جانان😍)💙

🎈ریونکلاوو عشقه!🎈

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
1. بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد رو یا توصیف کنین که چه شکلیه، یا نقاشیشو بکشین. قاعدتا اگه نقاشی می‌کشین کله‌شو هم باید رسم کنین. (3 امتیاز)

بدن چشم ورقلمبیده دماغ گنده دهن گشاد، بسی خپل با پاهایی کوچیک و شبیه به پای اردکه. دستایی شبیه به پنجه گربه و دمی بلند مثل دم اسب داره. پوشش بدنش قابل تغییره و میتونه از جنس مو، پولک، پشم و یا حتی پوسته ای سخت مثل پوست تمساح باشه.

لینی برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر درباره سیستم درونی این جانور و نوشتن اونها و ثبتشون به اسم خودش، وارد دهن گشاد جانور شده و مدت بسیار زیادی رو صرف تحقیقات درباره این موجود نمود.

3. اتفاقاتی که بعد از رفتن لینی به داخل بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد میفته رو توضیح بدین. (3 امتیاز)

والا اتفاق خاصی نیافتاد. استاد بعد از چند ساعت رفتن به درون بدن اون بزرگوار و انجام تحقیقاتشون و معطل کردن جادو آموزان، با یه لگد به زبون کوچیکه وی که نام و یاد استاد بروسلی رو زنده کرد، دهن گشاد جانور را باز نمود و با ابهت خاصی بیرون اومدن. البته این برای زمانی بود که ایشون داخل بدن وی بودن. بعد از خارج شدن استاد از بدن جانور، این بزرگوار چشم ورقلمبیده و اینا، شروع کردن به ویبره رفتن و خوردن به در و دیوار و نابود کردن دو سه تن از جادو آموزان و سپس سر جاشون نشستن و دوباره به رو به روشون خیره شدن.

این جانور میتونه در هر فضایی زندگی کنه. زیر آب، روی آب، کنار آب، روی درخت، زیر زمین، توی فضا، اینور دلم، اونور دلم... چیز... خلاصه در هر شرایطی میتونه زنده بمونه. همچنین این کره خر میتونه از درخت بالا بره و یا حتی خودش رو به شکل اشیای دور و برش در بیاره.

5. توصیفی از محل زندگی چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد با توجه به اونچه که تو سوال 4 گفتین ارائه بدین. (1 امتیاز)

این موجود میتونه در هر جایی زندگی کنه ولی اکثرا زیر آب دیده میشن و خودشون رو شبیه به تکه سنگ هایی در کف دریاچه ها و رودخونه ها در میارن.

6. انتقادات و تعریفات و پیشنهاداتتون به این کلاس رو بدون تعارف وارد کنین! (1 امتیاز)

انتقادات: 1.نمیشه توی شیوه تدریس استادی دخالت کرد ولی این فقط یه پیشنهاده. به نظرم دادن نقاشی به رول نویس ها خیلی میتونه به خلاقیتشون کمک کنه و حتی ذهنشون رو برای نوشتن باز تر کنه. ولی میشد که فقط توی دو تا از تدریس هاتون از رول نویس ها نقاشی بخواید. اینجوری نویسنده خسته هم نمیشد و طی کلاس های هاگ میتونست راحت تر رول بزنه.
2.میتونستید سوال 2 و 3 رو با هم و سوال 4 و 5 رو هم با هم توی یه سوال جا بدید. تکالیف این تدریستون طولانی تر دیده شد و در نگاه اول نویسنده اپیلاسیون آنی میشه.

تعریفات: 1.سر وقت نقدها و نمرات رو ارسال میکردید و تدریس جلسات رو میذاشتید.
2.عادلانه نمره میدادید. هرچند سختگیر هم بودید ولی به هر فرد به اندازه ای که باید نمره میدادید.
3.کلا همه چیز توی تدریستون عالی بود به جز موردی که گفته شد.

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

پیام زده شده در: ۱۵:۲۳ یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

آندریا کگورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۱۳ دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۱ سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
از کوچه دیاگون پلاک شیش
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 144
آفلاین

این برادر برعکس اسمش خیلی ناناسه، خب شایدم من فکر میکنم اینطوره ولی مهم نیست هرکسی یه نظری داره خب... از اونجایی که من دوست دارم خودم برای هرچیزی یه اسم انتخاب کنم اسمشو میزارم بیژن شقایق نخواه هیچ دلیل خواصی هم نداره هرگونه شباهت اسمی و ظاهری هم کاملا اتفاقی میباشد
خلاصه بیژن مثل همه ادما...یعنی فک و فامیلش یه دهن داره دوتا گوش نه نه اشتباه نکن دوتا چشم نداره یدونه هم نداره بلکه چهارتا چشم داره، خو بچه دوست داره ساختار شکنی کنه به ما چه اصلا ما بریم سر تکلیفمون چشمای بیژن بسی زیبا و دخترکش میباشد به طوری که تا به من برسه دوسه تا دختر اون وسط به تشنج دچار شدن و به دلیل نبود استاد و نداشتن داوطلب حلال احمر بین بچه ها بعد دوتا فیلم و عکس واسه روزنامه مسیجِ پس فردا گذاشتیم به حال خودشون ویبره برن خلاصه از تعریف و تمیجیدات بیژنمون دور نشیم چشای بیژن خیلی سبز و براق و متناسب صورت کوچولو و گردش بود، دماغ خیلی خوشگل و قلمی داشت که اگه تو هاگوارتز اجازه میدادن عین خودش عمل میکردم اما حیف که ازادی انتخاب نداریم، لبای درشت و سرخ رنگش انقدر قشنگ بودن که به قول یه دیالوگ ماندگاری "گل سرخ رو خجل می کرد" موهاش مشکی مشکی بود و به حالت جاستین بیبری مدل داده بودشونو نه یک کیلو نه دوکیلو سه کیلو ژل خالی کرده بود رو موهای خوشگلش، خلاصه هرچی بگم کم گفتم از جبنات و جبروت این بیژن اقامون(یادم باشه یه اسپند براش دود کنم بچه چش نخوره)

یعنی جواب این جور سوالات رو هم من باید بدم؟! ما اومدیم از موجودات جادویی مراقبت کنیم یا پی به زندگی خوصوصیه استادمون ببریم؟! دوست داشت عشقش کشید رفت تو دهن بیژن به تو چه به من چه به ما چه؟! خودش میدونه و بیژن والا!
دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن یه قیام خونین دیگه تو هاگوارتز راه ننداز حدسیات مضخرفتو هم قبول داریم فقط سوال و جواب بده(خیلی ارادت دارن به من این بزرگوارن)
حدسیات مضخرف من :
از اونجایی که هنوز کلاس به اتمام نرسیده بود اون علمای ته کلاس تخمه میشکوندن و هر وکری راه انداخته بودن که گوش عرش و جر داده بود استاد تصمیم گرفت سر به بیابون بزاره اما بیابون بسی دور جلوه میکرد و استاد هم حال و حوصله راه دور نداشت بنابراین به جزایر حلق و مری و معده ی بیژن مشرف گشت

والا از کسی که پنهون نیست از شما چه پنهون بعضیا هورا کشان میرفتن پیژنو بقل میکردن و ازش تشکر میکردن بخواطر پاقدم خوبش که دیگه استاد مراقبت از موجودات جادویی نداریم و این یعنی امتحانم کشک بعضیای دیگه مثل ریونکلاوی های عاقل و باهوش هم میدونستن که این فقط یه مانوره واسه اینکه ببینن کیا از مرگ استاد خوشحال میشن تا اخر ترم از تک تکشون 20 امتیاز کسر کنه (به حق پنج تن مدیونید اگه فکر کنید لینی از قبل بهمون گفته بود )

خیلی خانواده دوست و مهربون و کاری و ... درکل بچه خوبیه آشپزیشم که دیگه زبان از بهر تعریفش الکن است اصلا نداریم کلمه ای برای توصیف یه همیچین دستپخت فوق العاده ای. چراشم که دیگه همه میدونن چون بیژنه چون خانواده خوبی داشت چون از همون روز اول رو پای خودش وایساد و بعد سکته پدرش خودش همه کارارو پیش برد چه روزا که توی گرمای فلسطینی میرفت بیرونو برتی بات و ردا میفروخت خدا شاهده که با پول همونا خرج تحصیل دوتا برادر و خواهر کوچولوش رو داد ... حرف منو باور نداری؟ برو از در و همسایشون بپرس به هرکی بگی بیژنو میشناسی میگه بیژن آدم نبود جنم نبود فرشته بود!

جز سرزمین داریوش کبیر کدام سرزمین را میشناسی که صمیمیت و مستقل بودن درون مردمانش موج میکزیکی بزند.
بلی این است خون آریایی

خب من که فقط دوجلسه در محضرتون شاگردی کردم و هرچی دیدم خوبی بوده. تعارفات اینچنینی رو که کنار بزاریم میرسیم به بخش پیشنهادات:

1)کلاس شما اولین کلاسی بود که اشتیاق داشتم توش شرکت کنم چون واقعا واسه نوشتن دستمون بازه و اغلب اوقات موضوعات جالب و قابل بحثی رو پیش میکشین که همیشه مورد علاقه من واقع شده. تنها چیزی که اگه میشد توی تکالیفمون داشته باشیمش کلاستون رو بعنوان کامل ترین کلاس باید اعلام میکردیم، روله اگه میشد در جواب بعضی سوالات رول بزنیم یا اصلا جواب هارو با رول بدیم خیلی هیجان انگیز تر میبود

2) موضوع دیگه که میخواستم درمودش بهتون پیشنهاد بدم حذف نقاشیه، یا حداقل نقاشی رو بعنوان یه نمره اصلی درنظر نگیرین مثلا بعنوان یه امتیاز یا نمره ویژه یا اضافه. چون نقاشی خیلی وقت گیره و اکثر بچه هایی که اینجا هستن یا ابزار مناسبی برای نقاشی ندارن(مثلا با گوشی میان سایت و کشیدن جزئیات براشون سخته) یا اصلا به نقاشی علاقه ای ندارن و چون هدف اصلی این سایت نوشتن و نویسندگیه یجور با نقاشی کردن جور در نمیاد. امیدوارم منظورمو فهمیده باشید.

3)یه چیزی که ازش خیلی ناراضیم و ربطیم به استاد عزیز نداره نحوه نمره دهیه. خب شما فرض کنید از گروهتون چهار نفر میان توی این کلاس (یا فرقی نداره کلا کلاس های عمومی) شرکت میکنن و کلی هم خلاقیت به خرج میدن ولی اخر موقع نمره دهی حتی اگه ینفرتون یه اشتباه خیلی کوچیک کرده باشه روی امتیاز گروه تاثیر میذاره و کلا به فنا میرین(اینجاست که اون امتیاز ویژه نقاشی بدرد میخوره) ...

4)درمورد بقیه چیزهای در ارتباط با کلاس مثل نقد و اینجور چیزا باید بگم که خیلی عالیه و من خودم رو در حد حتی پیشنهاد دادن درمورد این مسائل نمی بینم و خیلی اینکه خیلی معلممون رو دوست می داریم

سر افراز و سر بلند باشید.(چقد فک زدم)

ویرایش شده توسط آندریا کگورت در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۱ ۱۵:۲۹:۴۰

پیام زده شده در: ۱۹:۱۰ شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

ماتیلدا استیونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۱ پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
از کالیفرنیا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 359
آفلاین
سلام به پروفسور آبی مثل دریای خروشان خودم! جلسه ی آخری رو داری ما رو نصف جون می کنی؟ چرا شیش تا سوال دادی؟ آدم تا بیاد بنویسه که مرده...
اینم مشقتون:

۱-بدن چشم ورقلمبیده ی دماغ گنده ی دهن گشاد رو یا توصیف کنین که چه شکلیه، یا نقاشیشو بکشین.قاعدتا اگر نقاشی می کشید، کله شو هم باید رسم کنین.(۳ امتیاز)

این اسمو شما روش گذاشتین یا تو شناسنامش نوشته بود؟ فکر کنم که گزینه ی یک،احتمال نود و نه درصد رو به خودش اختصاص میده. به هرحال... بدن چشم ورقلم... اون تقریبا اندازه ی یه بچه گربه ی اسکاتیشه خدایی!( خیلی بزرگ نیستن.حدود هفتاد، هشتاد سانتن) یعنی همه چیشا!! گوشایی تا خورده که به پیشونیشم میرسه. چشای سبز تیره و گرد.

دمی اندازه ی یه تریلی! دندان های مرتب و تمیز و در کل واقعا یک چشم ورقلنبیده ی دماغ گنده ی دهن گشاده. چون وقتی پارچه رو برداشتم، دهنش سه متر باز بود و چشاش از حدقه بیرون زده بودن و اگه هم چشمش انقدر ورقلمبیده نبود، نمی تونستیم چشاشو ببینیم. چون دماغش نمی ذاشت! اما تنها چیزی که اونو چندش می کنه، نداشتن موئه که اونو مثل یه گربه ی الف می کنه.

خیلی چیز جالبی نیس!!

۲-چرا لینی رفت تو دهن جانور؟( ۱ امتیاز)

من از کجا بدو... معلومه که می دونم! از اونحایی که لینی وارنر، خسته و کوفته بعد از طرح کردن سوال و حرف زدن برای بچه های نفه... مغز تعطیل( آخه برق نداریم که فیوز مغزمونو به برق بزنیم)، بالهایش گرفته بود. پس در نتیجه نمی تونست پرواز کنه.

بهترین راه حلم این بود که بره تو دهن اون حیوون، که صدای بچه های کلاسش رو نشنوه! اینکارم کرد. تازه علاوه بر اینکار، بعد رفتن تو روده، بزاقای دهن حیوون رو کرد به عنوان پتو و بالش و گرفت خوابید. تازه با آب دهن، ساعت درست کرد که سر ساعت تعیین شده، براش زنگ بزنه که بلند شه!

و بعدشم، می خواست به اون جونور دستور بده که ببرتش به تالار ریونکلاو. و هر کیم اذیتش کرد، بخورتش!

۳-اتفاقاتی که بعد از رفتن لینی به داخل بدن چشم ورقلمبیده ی دماغ گنده ی دهن گشاد میفته رو توضیح بدین.(۳ امتیاز)

بله؟! اولش که همه بهت زده به هم نگاه می کردن. بعدش چودد( مخفف اسم قشنگش!) به پشت خوابید. دست و پاهاشو باز کرد. حدود هفتاد بار آروغ زد.( با تشکر از گذاشتن یه پنجره) خودشو بیست بار خاروند. رو چند تا سر بچه ها، خرابکاری کرد و بعدش گاز م... همونی که خودتون می دونید، خارج کرد. که فکر کنم مژه هام، ذوب شد! و در آخر، از بیست نفر، ده نفر فوت کردن. پنج نفر مجروح شدن و بقیه خودشونو از پنجره پرت کردن بیرون( از جمله خودم)

۴-ویژگی بارز این جانور به نظرتون چیه؟ ( ۱ امتیاز)

به ترتیب میگم:
۱- اسکاتیش الفی( ترکیب هر دو گربه). ۲- بامزه و در عین حال زشت! ۳- بی تربیت. ۴- باهوش. ۵- قاتل. ۶- دماغ پینوکیویی.

خب من واسه همشون یه دلیل می یارم.

۱- خب واقعا این شکلیه. توضیحات سوال اول.
۲- بامزه بخاطر چشای سبز و اسکاتیشی بودنش و زشت بخاطر نداشتن مو. و ناقصیش کلا.( بخاطر بزرگ بودن دماغ و این جور چیزا)
۳- خب اینو که خودتون می دونید.
۴- اون می دونست که بعد رفتن شما تو دهنش، می خوایم بکشیمش( و البته بعضیا هم می خواستن از دست شما راحت بشن که من جزوشون نیستم لینی جان!). بخاطر همینم جونور دیوونه بازی کرد. ۵- خب ده نفرو گذاشت رو دستمون. از اون کارای وحشیانش.
۶- دماغش از خودش اندازه ی راه هاگوارتز تا آسمون هشتم( پیش مرلین) فاصله داشت.

۵- توصیفی از محل چشم ورقلمبیده دماغ گنده ی دهن گشاد با توجه به اونچه که تو سوال ۴ گفتین ارائه بدین.( ۱ امتیاز)

با توجه به این که،۱-گربه های الفی از آمریکا و گربه های اسکاتیش از اسکاتلند ، ۲-بامزه ها از روس، ۳-بی تربیت از آفریقا،۴-باهوش از استرالیا،۵- قاتل از ایران و ۶-دماغ پینوکیویی از ناکجا آباد میان، در نتیجه این باید تو جزایر برمودا زندگی کنه.فکر کنم اونجا یه کشور و یا یه شهری به اسم آسسیلیا وجود داشته باشه.

۶- انتقادات و تعریفات و پیشنهاداتتون رو بدون تعارف وارد کنین( ۱ امتیاز)

انتقادات:خدایی انتقادی ندارم! ولی، چرا انقدر خودتو خسته کردی؟

تعریفات:۱- خیلی خوشحالم که معلمم شدی.۲- سنگ تموم گذاشتی واقعا. ۳-جوابا و تدریسو، خیلی سریع می ذاری و این عالیه.۴- متن تدریسات خیلی خوبه و آدم حال می کنه.۵- از کلاس تو همیشه خوب میارم.۶- مرسی که نقاشی میدی.۷- سوالات و در کل کلاست، اندازه ی انفجار صد تا اورانیوم، پرفکته!

پیشنهادات: ۱-میشد که دو تا سوال سخت می دادید به جای این همه؟ الان انگشتایی که باهاش تایپ کردم، می تونه یه هندونه ی سه کیلویی رو بلند کنه! امتحان آخرو سخت نده. یا می تونی بیای تو چت باکس، به همه تقلب برسونی. اگر اینکارو بکنی، میام عضو میشم تو چت باکس.

Cause i don't wanna lose you now
I'm looking right at the other half of me

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

آرتمیسیا لافکین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۱۳ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
از زیرزمین هافلپاف و خانهٔ شمارهٔ ۱۲ گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
این موجود چشم ورقلمبیده ی دماغ گنده ی دهن گشاد همونطور که از اسمش معلومه صورتی با دو چشم ورقلمبیده و دماغی گنده و دهنی گشاد داره و با توجه به وضعیت صورتش میبایست قد کوتاه و چاق باشه با شکمی که رو به جلو اومده به همراه دست و پایی کوتاه.گوشاشم دراز و بلند مثه گوشه فیله و سرشم کچله و هیچ مویی نداره البته بجز چند تار موی ناقابل.برای درک و فهم بیشتر حرفام نقاشیه این موجودو هم کشیدم.
چشم ورقلمبیده ی دماغ گنده ی دهن گشاد

*بخاطر اثبات شجاع بودن پیکسی ها!
*بخاطر محاکمه نشدن توسط جادو آموزانی که اسمشون توی لیست بود!

بعد از داخل شدن پروفسور وارنر درون دهن موجود...جادو آموزان یه نگاهی بهم میندازند و سکوتی مرگبار کل کلاس را در بر میگیرد.طولی نمیکشد که آن موجود عجیب و غریب باد میکند و به رنگ آبی در می آید و بعد دوباره بادش خالی میشود و به حالت اصلی خود برمیگرد.این عمل بار ها و بار ها انجام میگیرد و سرانجام موجود مذکور میترکد و لکه هایی آبی رو در و دیوار و جادو آموزان می پاچد و در نهایت پروفسور وارنر در مقابل جادو آموزان متعجب و آبی شده خودش را می تکاند و میگوید:
-خو چیه؟دهنش بو بد میداد نمیتونستم تحمل کنم...!
و سپس از کلاس خارج میشود و جادو آموزان را به حال خود رها میکند...

*فوضول
*شکمو
*لاف زن
فوضول بخاطر اینکه چشماش ور قلمبیده اس!اون با چشم های ورقلمیده اش میتواند از سوراخ کلید در ها و ترک های دیوار و یا از زیر در به خانه و زندگی مردم سرک بکشد و فوضولی کند.
شکمو بودن بخاطر دماغ گنده شه!اون با دماغ گنده اش میتواند بوی غذا های خوب را حس کند و مکانش را پیدا کند و مثل جت همه را ببلعد.
لاف زن بودنم بخاطر دهن گشاده شه!اون میتواند با دهن گشاد اش هرچقدر که میخواهد لاف بزند و پز بدهد.

با این ویژگی ها...این موجود احیانا جایش در زباله دانیست!چرا که در آنجا میتواند در زباله ها فوضولی کند و هر چقدر که میخواهد پس مانده غذا ببلعد و با دوستان دیگرش لاف بزند و پز خودش را بدهد!

تنها چیزی که میتونم به شما بگم پروفسور وارنر...
شما خیلی سخت گیر و بی رحمین!!!
آخه چطور دلتون میاد با جادو آموزانتون از این کارا بکنین؟؟؟

ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۰ ۱۵:۰۵:۳۱
ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۰ ۲۰:۴۷:۱۶
ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۰ ۲۰:۵۰:۱۳
ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۰ ۲۱:۳۲:۱۸
ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۰ ۲۱:۳۹:۳۵
ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۰ ۲۱:۴۲:۲۶
ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۲۱ ۱۰:۲۹:۱۹

در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سوسو می‌زنند... فرزندان هلگا می‌درخشند!

شادی رو می‌شه در تاریک‌ترین لحظات هم پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغ رو روشن کنه!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۱۰:۲۴
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
تدریس جلسه چهارم (آخر)

دانش‌آموزان این‌بار به محض ورود به محوطه‌ی کلاس متوجه چهره‌ی نه‌چندان خوشنود پروفسورشون می‌شن. دیگه مثل جلسه قبل و حتی قبل‌ترش خبری از سبد و قفس و هیچی نبود. لینی بدون اینکه منتظر مستقر شدن همه دانش‌آموزا سرجاهاشون بشه، با تکون چوبدستیش چیزی رو تو هوا ظاهر می‌کنه و کلاسو شروع می‌کنه.
- کسایی که اسمشون تو این لیسته از حالا باید خودشونو تو این کلاس رد شده بدونن!

دانش‌آموزا اول برای چند ثانیه چشماشونو تیز می‌کنن و با دقت به لیست نگاه می‌کنن و بعد کسایی که اسمشون تو لیست اومده بود اعتراضشون به هوا بلند می‌شه. لینی با حرکت دستش کلاسِ در حال اغتشاش رو به سکوت دعوت می‌کنه.
- هیس باشین ببینم! تقصیر خودتونه. این کلاسِ مراقبت از موجودات جادوییه، بعد شما با موجودات می‌جنگین؟ این بود آرمان‌های کلاس؟

دانش‌آموزا با بهت و حیرت نگاهی به هم می‌ندازن.
- ولی پروفسور شما خودتون بهمون گفتین باشون مبارزه کنیم!
- ما چرا باید بخوایم با موجودات بجنگیم و آسیب ببینیم؟

غرغر ملت فایده‌ای نداشت چون موضع لینی واضح بود!
- این چیزیه که من باید از شما بپرسم نه شما از من. جمله‌ی من انحرافی بود! شما خودتون باید می‌فهمیدین که نباید پاتونو تو میدون مبارزه بذارین. چطور تونستین به خودتون اجازه‌ی حمله به یه حیوون بی‌دفاع رو بدین؟

دانش‌آموزا برای دقایقی به بی‌دفاع بودن جانورانی که باشون مبارزه کرده بودن فک می‌کنن و بعد سعی می‌کنن قیافه‌ی شرمنده‌ای به خودشون بگیرن، ولی موفق نمی‌شن!

- به هر حال اون جانورا واقعا جانور نبودن و در واقع یه سری جانورنمای بسیار قدرتمند بودن که برای آشنایی بیشتر شما با این موجودات جادویی اومده بودن. پس هنوز هیشکی رد نشده چون شما در واقع با یه سری جادوگر و ساحره دوئل کردین.

در حالی که دانش‌آموزا گیج شده بودن و سر در نمیاوردن چی داره می‌شه، متوجه چیزی می‌شن که فک می‌کردن تخته سنگه، اما در واقع نبود! چون همون موقع لینی بخشی از پارچه‌ی خاکستری رنگیو کنار می‌زنه و کله‌ی یه جونور زشت ازش بیرون می‌زنه.

- این موجودی که می‌بینین چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد اسمشه. کاری که این جلسه باید بکنین اینه که به ترتیب جلو بیاین و پارچه رو کنار بزنین و گزارشی از جزئیات این حیوون بدین.

لینی بعد از گفتن این جمله در کمال خونسردی جلو می‌ره، دهن حیوونو باز می‌کنه و توش قدم می‌ذاره. بعدش دهنو پشت سرش می‌بنده و از دیده‌ها ناپدید می‌شه!

تکالیف:

توضیح سوال 4: مثلا خنگه، تنبله، باهوشه چیه؟ یک صفت بهش نسبت بدین و بگین چرا اینطوریه.
توضیح سوال 6: در جریان باشین که اگه چیزی نگین امتیاز این سوالو از دست می‌دین! وگرنه به صورت کاملا مفتی 1 امتیاز گیرتون میاد.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
آفلاین
تدریس جلسه چهارم (آخر)

دانش‌آموزان این‌بار به محض ورود به محوطه‌ی کلاس متوجه چهره‌ی نه‌چندان خوشنود پروفسورشون می‌شن. دیگه مثل جلسه قبل و حتی قبل‌ترش خبری از سبد و قفس و هیچی نبود. لینی بدون اینکه منتظر مستقر شدن همه دانش‌آموزا سرجاهاشون بشه، با تکون چوبدستیش چیزی رو تو هوا ظاهر می‌کنه و کلاسو شروع می‌کنه.
- کسایی که اسمشون تو این لیسته از حالا باید خودشونو تو این کلاس رد شده بدونن!

دانش‌آموزا اول برای چند ثانیه چشماشونو تیز می‌کنن و با دقت به لیست نگاه می‌کنن و بعد کسایی که اسمشون تو لیست اومده بود اعتراضشون به هوا بلند می‌شه. لینی با حرکت دستش کلاسِ در حال اغتشاش رو به سکوت دعوت می‌کنه.
- هیس باشین ببینم! تقصیر خودتونه. این کلاسِ مراقبت از موجودات جادوییه، بعد شما با موجودات می‌جنگین؟ این بود آرمان‌های کلاس؟

دانش‌آموزا با بهت و حیرت نگاهی به هم می‌ندازن.
- ولی پروفسور شما خودتون بهمون گفتین باشون مبارزه کنیم!
- ما چرا باید بخوایم با موجودات بجنگیم و آسیب ببینیم؟

غرغر ملت فایده‌ای نداشت چون موضع لینی واضح بود!
- این چیزیه که من باید از شما بپرسم نه شما از من. جمله‌ی من انحرافی بود! شما خودتون باید می‌فهمیدین که نباید پاتونو تو میدون مبارزه بذارین. چطور تونستین به خودتون اجازه‌ی حمله به یه حیوون بی‌دفاع رو بدین؟

دانش‌آموزا برای دقایقی به بی‌دفاع بودن جانورانی که باشون مبارزه کرده بودن فک می‌کنن و بعد سعی می‌کنن قیافه‌ی شرمنده‌ای به خودشون بگیرن، ولی موفق نمی‌شن!

- به هر حال اون جانورا واقعا جانور نبودن و در واقع یه سری جانورنمای بسیار قدرتمند بودن که برای آشنایی بیشتر شما با این موجودات جادویی اومده بودن. پس هنوز هیشکی رد نشده چون شما در واقع با یه سری جادوگر و ساحره دوئل کردین.

در حالی که دانش‌آموزا گیج شده بودن و سر در نمیاوردن چی داره می‌شه، متوجه چیزی می‌شن که فک می‌کردن تخته سنگه، اما در واقع نبود! چون همون موقع لینی بخشی از پارچه‌ی خاکستری رنگیو کنار می‌زنه و کله‌ی یه جونور زشت ازش بیرون می‌زنه.

- این موجودی که می‌بینین چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد اسمشه. کاری که این جلسه باید بکنین اینه که به ترتیب جلو بیاین و پارچه رو کنار بزنین و گزارشی از طرح بدن این حیوون بدین.

لینی بعد از گفتن این جمله در کمال خونسردی جلو می‌ره، دهن حیوونو باز می‌کنه و توش قدم می‌ذاره. بعدش دهنو پشت سرش می‌بنده و از دیده‌ها ناپدید می‌شه!

تکالیف:

توضیح سوال 4: مثلا خنگه، تنبله، باهوشه چیه؟ یک صفت بهش نسبت بدین و بگین چرا اینطوریه.
توضیح سوال 6: در جریان باشین که اگه چیزی نگین امتیاز این سوالو از دست می‌دین! وگرنه به صورت کاملا مفتی 1 امتیاز گیرتون میاد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۲۷ پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
آفلاین
امتیازات جلسه سوم

سوال دو رولی نبود. چرا بعضیاتون رول نوشتین.
یه جاهایی یکم زیادی مهربون امتیاز دادم.

هافلپاف: 9.8

آرتمیسیا لافکن: 1 + 5 + 4 = 10
مبارزه‌ی خوبی بود!

ماتیلدا استیونز: 1 + 5 + 4 = 10
شاهد عجب صحنه‌های خشنی بودیم.

نیمفادورا تانکس: 1 + 4.5 + 4 = 9.5
سلام. مرسی نیمفا. نقاشیت زیادی بیش از حد خوب بود! دوست داشتم 10 بگیری، ولی مبارزه‌ت یکم ساده بود.

گریفیندور: 9.1

لیزا چارکس: 1 + 4 + 4 = 9
یکم زیادی راحت جونورتو شکست دادی.

آرتور ویزلی: 0.5 + 4.5 + 3.5 = 8.5
چرا سوال یک هیچی در مورد شکل ظاهری جونورت توضیح ندادی؟

آلکتو کرو: 1 + 5 + 4 = 10
همه چی عالی! از تغییرات جانورت از نوزادی تا بالغ شدن خوشم اومد!

ریونکلاو: 9.8

پنه‌لوپه کلیرواتر: 1 + 5 + 3.5 = 9.5
شاخکای منو خورد؟ جونورتو کم به جزئیاتش پرداخته بودی تو نقاشیت.

آندریا کگورت: 1 + 5 + 4 = 10
سلام. البته که می‌بخشم و می‌پذیرم. آندریا بسیار منو خندوندی، چه با جوابات چه با نقاشیت! =))

لایتینا فاست: 1 + 5 + 4 = 10
چقد لا رو خوب کشیدی! موجوداتت هم بانمک بودن. =))

اسلیترین: 10

سلینا مور: 1 + 5 + 4 = 10
همه‌ش حس می‌کنم یه جا باید یه امتیازی کم می‌کردم! ولی نشد که نشد. نقاشیا خیلی خوب بودن!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۲۷ دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لایتینا فاست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۳ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۲۷:۲۴
از زیر بزرگترین سایه‌ جهان، سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ریونکلاو
ایفای نقش
گردانندگان سایت
پیام: 375
آفلاین
1. جانورتون چیه و چه شکلیه؟ (1 امتیاز)

جوور ما بابای همون موجود غرغرو انار خوره بود. راستش استاد اول فکر کردم همونه فقط یه کم بزرگتر شده چون اندازه‌ش یه بند انگشت بزرگتر بود و لااقل میشد دیدش. اما بعد از این که دقت کردم و موجود رو گذاشتمش زیر ذره بین فهمیدم نه خیر این فرق داره! اول این که این اصن دهن نداشت که اخم کنه مثل دخترش. بعدش فهمیدم یحتمل دهنش زیر یه مشت سیبیلشه. بعدشم دخترش سرتاپا قرمز بود، این یه رگه هایی از رنگ سیاه هم داش. مثلا تاج اناری که رو سرش بود تماما قرمز نی و سیاهم داش.

2. با جانور جادوییتون مبارزه کنین! گزارشی از شرح وقایع رخ داده بین خودتون و جانورتون بدین. نتیجه‌ی مبارزه فراموش نشه! (5 امتیاز)

استاد من وقتی با جونورم مواجه شدم کلی شاد شدم که قراره مبارزه راحتی باشه و لهش میکنم و تموم. اما سخت در اشتباه بودم!
این باباهه یه قابلیتی داشت که در یه ثانیه تکثیر شد و تا من به خودم اومدم دیدم صد ها موجود ریز عصبانی وجود داره. منم تنها راهی که به ذهنم میرسید این بود که با کفش لهشون کنم اما خیلی باهوش بودن چون کلا کفشامو انقدر گاز زدن که تجزیه شدن. مثل موریانه بودن! منِ بی دفاع سعی میکردم کنارشون بزنما ولی نمیشد. آخرش کلا لباس اینامو هم تیکه پاره کردن و در نهایت من شکست خوردم و محاصره شدم.

2. عکسی که در انتهای مبارزه از خودتون و جانورتون گرفته شده رو بکشین. (4 امتیاز)

ایناهاش پروفسور. میبینین منو به چه بدبختی‌ای انداختن؟

ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۵ ۲۲:۳۳:۰۸
ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۵ ۲۲:۳۹:۳۹

The MUSIC is making me growing
The only thing that keeps me awake is me knowing
There's no one here to break me or bring me down

Onlyتصویر کوچک شدهaven

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.