هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اتاق ناظران هاگزميد
پیام زده شده در: ۱۶:۱۲ جمعه ۲۳ دی ۱۳۸۴

هاگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۲ شنبه ۱۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۶ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
سلام
ببخشيد.من توي زز بازار يه چيزي نوشتم بعد الان رفتم ديديم ديدم كه يك تيكش رو قرمز كردين نوشتي سانسور.سانسور چرا شد؟من كه چيز بدي ننوشتم:

روي تخت بصورت دمر دراز كشيده بود.چه اندام نازنيني.چقدر ريزه ميزه بود.من از بدو تولدم عاشق زن هاي ريزه ميزه بودم.او هم فقط 3 متر قد داشت.و يك تن وزن.چقدر تناسب اندام.لباس نازكي پوشيده بود.

اين خيلي بد بود؟اگر واقعا بده لطفا بهم بگين كه ديگه اينجوري ننويسم
ممنون

شما الان اینو مینویسی پس فردا یه چیزه دیگه بهتره از الان جلوش گرفته بشه قبل از اینکه کار بجاهای باریک کشیده بشه

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۳ ۱۶:۵۰:۳۲

پیام زده شده در: ۲۱:۵۱ پنجشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۴

کارداک دیربون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۰ شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۵ جمعه ۶ مهر ۱۳۸۶
از ولايتمون!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
بنده به مجاورت انكه ديدم اينجا هاگزميده ولي اداره ي پستي نداره با خودم فكر كردم كه يك دفتر پست بزنيم و....
در اونجا كار ما تنها ارسال نامه ها نيست ...اهم اهم با اجازه شما نامه ي خصوصي افراد رو مي خونيم و كلي مي خنديم!!
مثلا نامه اكبر پاتر به ياسي گرينجر!!(مثال عرض كردم) بعد از اينكه نامه ي افراد رو خونديم ممكنه از بعضي افراد هم كتك بخوريم!! در اينجا همه گان مي توانند پست بزنند
با تشكر

پي نوشت من كمال خواهش رو دارم برا ي اينكه بگذاريد

بزن برادر ببینم چی کار میکنی فقط دو هفته آزمایشی البته.اگه خوب نبود یا احتمالا کسی توش پستی نزد پاک میشه.موفق باشی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ جمعه ۱۸ آذر ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
سلام ناظر محترم.

من ریاست و مدیریت تاپیک ژاندارمری هاگزمید رو به طور موقت به هلگا هافلپاف واگذار کردم.
تقاضا می کنم که اگر هلگا درخواستی یا کار مهمی در مورد اون تاپیک داشتند بهشون نگید مگه شما مسئول آن تاپیک اید یا به شما مربوط نیست...گفتم که مطلع باشید...

با آرزوی موفقیت برای ناظران هاگزمید...

ممنون که اطلاع دادین

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۱۸ ۱۷:۲۰:۰۲

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

بدون نام
سلام
خب من تصمیم گرفتم یک روزنامه با نام صبح جادوگران درست کنم که در ان همه احوالات روز جادوگران و خلاصه طنز و اینجور چیزا در اون مینویسم

خسته نباشی.ما یه روزنامه به نام پیام امروز داریم همینجوریش اون داره خاک میخوره چه برسه به اینکه دو تا بشه در ضمن اینجا قسمت رول پلینگه تو باید بری قسمت دیگه ای در خواستت رو بدی.البته اینم بگم که ما تو انجمن مطالب اشتراکی یه مجله به نام پارازیت داریم که بی صاحب مونده اگه فکر میکنی میتونم ادارش کنی بسم ا.. خودم مجوزشو بهت میدم ولی تو قسمت رول فکر نکنم کسی با تاپیکت موافقت کنه حالا خود دانی

پیام زده شده در: ۱۴:۳۹ یکشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من می خواهم تو این تاپیکی که عنوانشو گفتم رول پلیینگ راه بندازم. این تاپیک محل اجتماع کارآگاه هان و مامور دولتی در هاگزمید هستش. به همراه رول پلیینگ جالب تر هم میشه. مجوز بدید اگه میشه. بسیار بسیار ممنون.

مایک عزیز من اجازه زدن این تاپیک رو بهت میدم ولی به مدت یک هفته اگه طرفدار داشت و بچه ها توش پست زدن میتونی کارت رو ادامه بدی در غیر این صورت پاک میشه.موفق باشی

اینو نمیگفتم رو دلم میموند : من اگه جای لوپین بودم تائیدت نمیکردم ( حیف که اون موقع دی سی بودم)چون هیچ ربطی به رول نداری و بعد از دیدن فیلم پسران بد جو گرفته بودت اومدی تو جادوگران عضو شدی این تاپیکی که میخوای بزنی هم اصلا ربطی به هری پاتر و رول و کلا جادو نداره , چون همش ماگلیه مامور دولتی کیلو چنده ولی از اونجایی که ناظر اینجا به گردن اینجا حق داره من اصلا کاری در مورد مجوز ندارم( کریچر ناظر بد دهن)

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۱۵ ۱۵:۱۷:۰۵
ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۱۵ ۱۵:۲۴:۱۱

پیام زده شده در: ۱۹:۲۱ شنبه ۱۴ آبان ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با مجوز ناظران مجوز زدن تاپیک می خوام.
عنوان تاپیک: ژاندارمری هاگزمید

تو رو به به خاطر اون کسی که می پرستی مجوز بده. من اگه این تاپیک رو بزنم به نفع سایت و همچنین این انجمنه. این تاپیک خیلی خوبه. اگه بذارید بزن بعد از 2 روز خودتون می بینید که منظور و هدفم چیه. ریموس لوپین تا حدی در جریان هستش.

دوست عزیز من باید به شما مجوز بدم نه لوپین عزیز پس لطفا اهدافتون رو دقیقا بنوسید و بگین میخواین تو این تایپیک چیکار کنید

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۱۵ ۱:۵۲:۰۱

پیام زده شده در: ۱۵:۱۰ شنبه ۱۴ آبان ۱۳۸۴

پنه لوپه کلیرواتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۹ شنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۹
از پشت دریاها!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 239
آفلاین
البته منظورم ریونکلاو نبود.روان کاوی بود.
به جز معتادا همه ی افرادی که مشکل شغلی دارن مشکل تحصیلی دارن مشکل ازدواج دارن مشکل مسکن دارن مشکل با شخصیت خودشون دارن مشکل با شخصیت دوستشون دارن مشکل با خانواده شون دارن مشکل با شخصیت عمه شون دارن مشکل با مادر زنشون دارن مشکل با دوستان اینترنتیشون دارن خواهر شونو نمیتونن تحمل کنن برادرشونو نمیتونن تحمل کنن افسردگی فصلی دارن افسردگی ژنتیکی دارن افسردگی محیطی دارن افسردگی...
خواهش میکنم مجوز بدید...یه جایی باید باشه که مردم بریزن اونجا مشاوره کنن.مشکلات روحی روانی شونو حل کنن...

اجازه زدن این تاپیک داده نمیشود لطفا بیش از این اصرار نکنید

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۱۴ ۱۶:۰۹:۳۱
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۱۴ ۱۶:۱۲:۳۹

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ یکشنبه ۸ آبان ۱۳۸۴

پنه لوپه کلیرواتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۹ شنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۹
از پشت دریاها!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 239
آفلاین
ا...سلام
من میخوام یه تاپیک بزنم با این عنوان:مرکز مشاوره و روانکاوی کلیر واتر
برای هر بدبختی که معتاده از جامعه طرد شده...چه میدونم.
لطفا مجوز بدید.

شلام...اوف...چه حال ميژه تاپيكت...

سلامي به گرمي روانكلا كه هر چي رواني شديم از دست اين روان بود!(سوء تفاهم نشه...روان با روانكلا فرق داره)
اخه عزيز دل برادر خواهر مادر پدر عمو عمه..دختر دائي...دختر خاله داري؟...و الخ...اي عزيز...ريونكلا چه ربطي به هاگزميد داره؟
اگر ميخواي كه به داد معتاد ها برسي ماشلا در همين هاگزميد يه تاپيك هست.رستوران سه دسته پارو..براي ترك اعتياد...به جاي اينكه براي معتاد ها جنس جور كني خواهر...برو تركشون بده..برادر...
در ضمن«چه ميدونم» آخرت چي بود؟وقتي خودت نميدوني چي ميخواي بزني انتظار داري مجوز بدم؟
تو قبلا زن تام كروز نبودي و بعد فاميليت رو عوض كردي؟
سرژ.....!
..

ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۸ ۲۱:۴۸:۳۰

پیام زده شده در: ۲۱:۱۷ چهارشنبه ۲۷ مهر ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
نه سرژي ميدوني برا چي كاخ نگرفت چون امپراطور ولش كرد,اتفاقا اين شبيه فيلم نيست و اگه كمك كنيد و مثل كاخ امپراطور كمك كنيد من قول ميدم بگيره,در ضمن شوخي كردم گفتم ميزنم بابا هرچي باشه اين مملكت صاحاب داره.حالا اگه موافقي و خودتم كمك ميكني بزنم وگرنه بيخيخيل ولي مگيريه قول ميدم.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۱۹:۵۴ چهارشنبه ۲۷ مهر ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
فلور جان.اره.من پاكش كردم.چند بار ميگي؟به كرام.به همه گفتي.ميخواي منو خفه كني راحت بيا خفم كن ديگه.اين چه كاريه كارت اينترنت حروم ميكني..اقا.يه چيز بگم خيال همرو راحت كنم:من غلط كردم.خوبه؟من گه خوردم خوبه؟ولم كنين ديگه.مگه فقط اين شناسنامه جادوگران بود؟اگر اون جادوگراني كه شما ميگين تو دوران ا.ج بود فقط يه تاپيك شناسنامش بود پس چه بهتر تمام تاپيكهاش پاك بشه.اين همه شناسنامه.تو خودت شناسنامه اي.چرا الان شناسنامه درست نكنيم؟تازه جادوگران دوسالشه.بايد بره مدرسه.بزرگشه.دانشگاه.زن بگيره(ماگل نت)...

سام عزيز.
يعني رول پلينگجدي و خشك؟همون كاخ امپراطوري؟
خودت ديدي كه طرفدار نداره.
در ضمنموضوعشم طوريه كه انگار خودت فقط بايد بنويسي نه؟چون تو حالت فيلمه.پيشنهاد ميكنم بنويس فيلم كن.هر چي باشه تو مارغولكو نوشتي.برنده جايزه بهترين فيلم قرن.
ولي.چون گفتي اجازه من مهم نيست و خودت ميزني و چون من نميخوام خودمو سبك كنم پس ميگم بزن كه اگر بگم نزن و زدي من ضايع ميشم.
ولي با اين تاپيك هم مثل تاپيك هاي ديگه برخورد ميشه و اگر فعاليت زياد نكنه پاك ميشه.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.