هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اعضا سایت خودشونو معرفی کنن
پیام زده شده در: ۱۴:۲۲ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴

chong

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 94
آفلاین
سلام
اسم من ستاره است 22سالمه و مهندس رشته محیط زیست هستم از سال 79 با کتابای هری پاتر آشنا شدم و از اونجایی که علاقه خاصی به کتابای تخیلی دارم فوراً جذبش شدم هر کدوم از کتاباش رو یه 10 باری خوندم
بیشتر از همه جام آتش رو دوست دارم و بی صبرانه منتظر کتاب هفتم هستم
از فیلمای هری پاتر چندان خوشم نمیاد تفاوتاش با کتاب ناراحتم می کنه
فیلمای اکشن و ترسناک رو دوست دارم و تقریباً هر ترانه ای رو گوش میدم به جز چند تا از خواننده ها که خیلی مزخرف می خونن

تا ابد خیر بر شر و روشنایی بر تاریکی پیروز است
زنده باد اعضای محفل

پیام زده شده در: ۱۲:۳۵ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴

بورومیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۱ دوشنبه ۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۰۷ جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۸۵
از میناس تی ریت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
سلام من اسمم سیاوش هستش.22 سالمه.دوستام سیا هم صدام میکنن.عاشق ارباب حلقه ها و هری پاتر هستم.ولی بیشتر از ارباب حلقه ها خوش میاد.وقتی کتاب هابیت و ارباب حلقه ها تموم کردم زد به سرم رفتم همۀ کتابای هری پاتر (از سنگ جادو تا محفل ققنوس) و یکجا خریدم بعدشم که شاهزادۀ دورگه رو خریدم.موسیقی زیاد گوش میکنم.از موسیقی ایرانی سلطان صدا ابی،داریوش،فرهاد و فریدون فروغی بیشتر گوش میکنم.از خواننده های خارجی عاشق کریس دی برگ هستم.موسیقی بدون کلام هم ژان میشل ژار و یانی گوش میدم.تازگیها چَتم زیاد میکنم.کار با کامپیتور هم انجام میدم. بازیهای کامپیوتری هم بعضی وقتا انجام میدم.عاشق فوتبالم.مخصوصاً عاشق تیم ملّی آلمان وتیم بایرن مونیخم.در ضمن پرسپولیسیم هستم.فیلمم زیاد میبینم.عاشق رابرت دِ نیرو هستم.اگه فیلم Awakenings (بیدار کننده) رابرت دِ نیرو دیده باشی اونوقت میفهمی هنر پیشه به کی میگن.کتاب هم میخونم کتابهای مربوط به اسطوره شناسی.از شخصیتهای ارباب حلقه ها به بورومیر،گیملی و گاندالف علاقه دارم.از شخصیتهای هری پاتر به هاگرید و دامبلدور علاقه دارم.به نظر من ریچارد هریس بهتر نقش دامبلدور رو بازی میکرد.وقتی شنیدم مرده خیلی ناراحت شدم .خدا رحمتش کنه بازیگر بزرگی بود.به نظر من تالکین و رولینگ بزرگترین رمان نویسهای دنیا هستن.ولی تالکین یه چیزه دیگس.

ویرایش شده توسط بورومیر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۸ ۱۶:۰۵:۲۴

بورومیر پسر دنتور از گوندور

پیام زده شده در: ۱۱:۰۹ دوشنبه ۷ آذر ۱۳۸۴

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
اسم من گلنوش و 11 سال دارم.من هم خیلی اتفاقی با هری اشنا شدم.دوست من به هری علاقه مند بود و همیشه به من می گفت که هری پاتر یه دنیای خارق العاده ست.من هم یواش یواش علاقه مند به هری شدم و دیگه طوری شده بود که من و دوستم با هم مسابقه ی عکس گذاشته بود یم.کمدم هم که شده بود البوم عکس.خلاصه ولی از روزی که ارباب حلقه ها به بازار اومد اون دیگه هری رو دوست نداشت و هر موقع از هری براش صحبت می کردم گوش هاش رو می گرفت.این هم از داستان اشنا شدن من با هری پاتر.

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

پیام زده شده در: ۸:۲۶ دوشنبه ۷ آذر ۱۳۸۴

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
من اسمم احسان 14 سال دارم
من هیچ وقت کتابی رو تمام نکرده بودم و به همین خاطر من وقتی هری پاتر و سنگ جادو و حفره اسرار و زندانی ازکابان رو خوندم دیگه ادامه ندادم ولی بعد از 2 ماه که همه به من گفتن که بخونم و حتی قسمت هایی از ادامه ان را برای من تعریف کردند و من یه چند فصل از جام اتش را خواندم که همین شد که من موتاد شدم و همه کتابا رو در شهریور تمام کردم که یه وقت میان درسا نشه

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۸:۱۴ دوشنبه ۷ آذر ۱۳۸۴

مهیار

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۶ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۳۴ جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۸۴
از نامعلوم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
سلام

اسم من مهیار 16 سالمه و عاشق هری پاترم. آشنایی من با هری پاتر خیلی اتفاقی بود . یه روز دوستم کتاب حفره ی اسرارآمیز (تالار اسرار) رو بهم داد تا بخونم اما من یه هفته اصلاَ لاش رو باز نکردم!!
یه روز از روی بیکاری شروع کردم به خوندن که یهو منو گرفت،حالا کی بخون کی نخون ؟!
من هم شدم دوستار هری پاتر.لطفاَ :bigkiss:

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده
[img]h

پیام زده شده در: ۲۲:۳۰ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

هکتورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۱ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۸ دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۹
از تالار راونکلا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 255
آفلاین
:نام حسین
2:سن 16
قد 183

علایق:1 ورزش بسکتبال والیبال و بدن گازی هم هستم من به داستان های صادق هدایت علاقه ی زیادی دارم موسیقی به سیاوش قمیشی علاقه دارم(بقیشون در پیت میخونن)آهنگ های خارجی اولSlipknotبعد system of a downفیلم های مورد علاقم اول فارست گامپ است بعد ذهن زیبا اگه تا حالا ندیدی حتما بور ببین فیلم های ایرانی هم که خودتون میدونین نمی خوان پول خرج کنن عاشقانه میسازن آخه چقدر اما خدائی شارلاتان بد نبود البته اونم عاشقانه بود . کامپیوتر: این که گفتی یعنی چه؟

پیام زده شده در: ۱۸:۱۰ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
خب خداييش كريچر جونم كه بياد يه پست بزنه ما هم بايد يه پست بزنيم چون كلاس داره

نام:سهيل
قد:176

علايق===>موسيقي:از خواننده هاي ايراني شادمهر رو ترجيح ميدم البته آهنگ ايراني زياد گوش ميدم ولي زياد خوشم نمياد.
در خواننده هاي زن خارجي از Evancense و در خواننده هاي مرد از GIGI D'AGOSTINO خوشم مياد از توي گروها هم از metallica و linkinpark و back street boys خوشم مياد.(البته كلا آهنگ خارجي زياد گوش ميدم خيلي زياد و به Trance علاقه دارم.)

ورزشها:ايول كريچ جون ميخوامت يه هاي لوپ نصيبت كنم
منم به پينگ پونگ علاقه دارم ولي به صورت حرفه اي اون رو دنبال نميكنم,فوتبال كه ديگه معلومه همه دوست دارن,به جز اينا شنا رو هم خيلي دوست دارم.شطرنج با مانع هم روي شاخمه

فيلم:فيلمهاي ايراني رو دوست ندارم چون كلا از فيلم هپندي و دار و دستش خوشم نمياد كه سينماي ايرانم داره به اون سمت سوق پيدا ميكنه البته فيلماي قشنگي هم وجود داره كه نگاه ميكنم,بيشتر فيلمهاي خارجي رو هم پيگيري ميكنم(البته هرچه باناموسيتر بهتر) و خيلي علاقه دارم بازيگر مورد علاقمم يكي تام كروز بود(الان ديگه نيست به دليل اينكه خودشو لوس كرده)و يكي ديگه هم آنتينيو باندراس(توي فيلم شرك خيلي درخشيد)

كامپيوتر:والا من از اوناييم كه تو كامپيوتر فقط بلدم بازي كنم و آهنگ گوش كنم و فيلم ببينمو كانكت شم,البته كمي هم برنامه نويسي بلدم.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

سیدنی بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۶ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۰۰ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵
از دارکهم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
من شیما هستم
متولد:16/12/1991 (14 سالمه)
قد:163
وزن:53
علایق ورزشی:بسکتبال/ کشتی کچ/بوکس/زیدان/چلسی
خواننده و بازیگران مورد علاقم:بریتنی اسپیرز/اکسنت/قیصر/قمیشی(خواننده)لئوناردو دیکپریو/پل نیکولس/آنجلیا جولی(بازیگر)
معرفی کوتاه
شیرازی هستم دختر بدی نیستم درسم خوبه یک کم شلخته هستم به هیچ چیز وابستگی ندارم به نظر دوستام یک کم زیادی بیخیالم دیگه حسش نیست که از خودم بگم
فکر کنم برای معرفی کافی باشه

زندگی چیست
ثانیه در پس ثانیه ای دیگر
پس چنان زندگی کن که گویی تا ابد ز

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
پست خونم کم شده بود گفتم حداقل یک پست موجه بزنم

نام : متین
ملقب به : tower
متولد : 1985/2/18( میلادیش باکلاس تره)
قد : 191
سال دوم مهندسی عمران پیش سیریوس جان شهید درس میخونم
علایق :
به ادبیات و شعر علاقه خیلی زیادی دارم از قیدمیا به استاد سخن سعدی ارادت خاصی دارم و از جدیدا شعرای اخوان ثالث و سهراب رو بیشتر دوست دارم
برا بازی کردن ورزش پینگ پونگ رو انتخاب میکنم ( سوسکین) و برای تماشا فوتبال رو ترجیح میدم , نمیدونم علاقم به تیمای فوتبال چی جوری به وجود اومده ولی همواره از تیمهای قوی بدم می اومده به طوری که تو انگلیس از نیوکسل و تو ایتالیا از پارما( الانش رو نگاه نکنین برای خودش تیمی بود) خوشم می یاد.
توی موسیقی به پاپ بیشتر از بقیه علاقه دارم درواقع از رپ و راکی که گلوشون رو پاره میکنن تنفر دارم , همیشه دوست دارم از خواننده ای آنگ گوش کنم که بقیه کمتر گوش میکنن از همین رو آهنگهای era & enigma رو واقعا دوست دارم و خیلی گوش میکنم .

سه شنبه حضور من تو این سایت یک سال میشه و از این که این مدت رو در کنار دوستان خوبی مثل شما بودم خوشحالم

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۶:۱۲ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴

آرمان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۱ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۳۲ شنبه ۸ مهر ۱۳۸۵
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
سلام اسم من آرمانه 19 سالمه یه جورای مثل خودتون عاشق هری پاترم از فیلم هاش زیاد خوشم نمیاد ولی میمیرم واسه کتاباش همه کتاباشو 3 بار خوندم
تو خیلی از سایت ها هم عضو هستم ولی همشون سایت های فلش هستند

رشته کامپیوتر فنی حرفه ای می خوندم
ساله سوم دبیرستان رو تموم کردم اما نتونستم دیپلوم بگیرم همش هم به خاطر چند تا معلمی که سر کلاس باهاشون دعوا کردم ((یه وقت فکر نکنید من دعوای ام ها)) تقسیره خودشون بود
تو کنکور هم قبول شدم ولی چه فایده
در هر صورت ما همینیم که هستیم

وقتی هم حوصلم سر میره فلش میسازم
هر چند هیچ وقت حوصله نمی کنم فلش های حرفه ای بسازم اما ای...

من به غیر از هری پاتر کتاب های دیگه هم می خونم
نویسنده مورد علاقمم پاولوکویلو
حالا اگه تو از خوندن خسته نشدی من از نوشتن خسته شدم
اگرم خواستی جوابی چیزی بدی به این id بده khiyarshour

ویرایش شده توسط grap در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۸ ۷:۴۸:۳۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.