هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۴۲ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نقل قول پرنس در چت باکس:

نقل قول:

فکر کنم آقایون قوانین سرشون نمیشه.. هوم؟!
لازمه دسترسیتون به چت باکس رو ببندم؟
به مورفین، جیمز.. بیل، عضو کمیته ی اصحاب کهف یا هرکس دیگه.. چت باکس در وهله اول واسه " پیغامهای مهم همگانی " و بعد صرفن واسه یه گفتگوی ساده س!

مدیر روابط عمومی مگه دسترسی هم میبنده؟! در شرح وظایفش اصلا هست؟! اصلا دسترسی داره که ببنده؟! روابط عمومی تا جایی که سواد ما قد میده یعنی ارتباط با کاربران و یه پل واسط بین کادر مدیریت و کاربران و اتفاقا جذب کاربران نه تهدیدشون. بگذریم که تهدید تو خالیه. حالا باز اگه وبمسترا یه چیزی میگفتن یه چیزی! بگذریم که اون چیز چه چیزی باشه و باید روی اون چیز بحث کرد.

_____

الان 7 تا وبمستر داریم یکی نیست بتونه ما رو از این ابهام در بیاره و بلد باشه جواب بده که وقتی میگین چت باکس قبلی روی سرور بار زیادی وارد میکنه یعنی چی؟ چت باکسی که پیام هاش متنی هستن با حداکثر چهار تا اسمایلی ناقابل چه بار خاصی میتونه روی سرور وارد کنه؟! منظور این بود که زود به زود پیام میدادن بچه ها؟ هر چقدرم پیام میدادن بالاخره محدودیت داشت دیگه. مثلا به صد تا پیام میرسید قبلیا حذف میشد. هیچ وقت از اون محدوده تجاوز نمیکرد که. سواله خب واسم!

_____

آقا این مورفین رو چرا مدیر نمیکنید؟ چیش از شماها کمتره؟! معتاد نیست که هست! بدبخت نیست که هست! بهترین نویسنده سال و مرگخوارا و اسلایترین نیست که هست! الان یعنی وضع ایفا و انجمنا اینقدر خوبه که واقعا به مدیری تو این بخشا نیاز نیست؟! کلا فاتحه انجمنو خوندید؟ اربابم اگه نباشه که دیگه هیچی. اکسپلیارموسم که خوابه.

___

آره دعوا دارم! خوب کاری میکنم!

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نه منو مجبور نکن تشکر کنم! بلد نیستم!

حالا چون مرگخواری همینقدر بگم که خوب توضیح دادی و متوجه شدم. کلک رشتی خوبی زدی. فقط چون دوست دارم مسائل فنی رو متوجه بشم و تو هم خوب توضیح میدی این برام مبهم موند که یه شات باکس با یه حجم محدود پیام اونم بیشتر پیام متنی با چهارتا اسمایلی چقدر حجم میگیره و چه بار خاصی روی سرور وارد میکنه؟! منظور از این لحاظه که زود به زود آپدیت میشد؟

فونت و تعداد پیام هام خوب شد. بعد از چند وقت احساس کردم یه چت باکس درست توی جادوگران میبینم.
بعد از مدت ها مدیری پیدا شده که میتونه در حد هری به مسائل فنی رسیدگی کنه.

پیام زده شده در: ۱۹:۳۹ پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
سلام

نقل قول:

آنتونین دالاهوف نوشته:

میخواستم تشکر کنم... اوووم یعنی بگم هر کس چت باکسو درست کرده وظیفه ش بوده. بعدم بیاد خودشو معرفی کنه و تعداد پیام هارو هم بیشتر کنه. اینجوری کمه و سایز فونت رو هم اگه میتونه بزرگتر کنه اینجوری ناخواناست. روی هم رفته از چت باکس قبلی بهتره. میشه نگاش کرد اقلا.

مجبوریم. چت باکس نصب هست روی سایت اما فعالش نکردیم. چونکه ریسکه برای سرور سایت و باز ممکنه متوجه بشن و با دردسر مواجه بشیم. بنابراین از چت باکسی باید استفاده میکردیم که این داستان ریسورس های سرور رو پیش نکشه دوباره و روی سایت ذیگه ای میزبانی شده باشه، نه سایت ما. منم آی شات باکس رو پیدا کردم. فعلاً قابل استفاده ست. به قول شما از نبودش بهتره و قلش نیست و از موبایل هم حتی قابل مشاهده ست.

مشکلایی که داره یکی اینه که اتو رفرش نیست در حالت بلاک جادوگران (در حالت خارج از جادوگران اتو رفرشه) که این قضیه به خاطر تاخیرشه و کندی لودینگ اون هست تا حدودی.

مشکل دیگه اش هم میتونه عدم نمایش آواتورها باشه. البته به نظر می اومد از طریق سایت گراواتار و ثبت ایمیل ثبت نامی در همین چت باکس قابل نمایش باشه. مشکل دیگه اش هم همونه که باید شناسه براش بسازید مثلا و اتوماتیک اسم شما رو تشخیص نمیده و پارک نشده روی سیستم کاربری جادوگران که اصلا امکانش هم وجود نداره چون اختصاصی نیست کاملا این چت باکس.

مدت زمانی محدودیت حذف و ویرایش پیام برای کاربر از یک دقیقه به پنج دقیقه اقزایش داده شد. تعداد نمایش پیام ها رو هم الان از 20 تا به 40 تا افزایش دادم. بیشتر از 40 تا هم که میره توی صفحات آرشیو.
اندازه فونت رو هم از 11 به 13 پیکسل افزایش دادم.

نقل قول:

مورفین گانت نوشته:

چرا وقتی من در چت باکس پیام می نویسم، پیام این بنده ی حقیر را نمی فرستد و می گوید:Token not correct.
ای که الان وگفته، ای یعنی چه؟

اوایل برای منم یکی دو بار پیش اومد. فکر کنم پس از وقفه طولانی در ارسال ممکنه پیش بیاد. شایدم به خاطر ترافیک سایت سروریس دهنده باشه. رفرش بدی و دوباره بفرستی درست میشه. بهتره اصلا با کانت وارد چت باکس بشی. با ایمیلت ثبت نام کنی توی این چت باکسه خیلی بهتره و کمتر با مشکلاتی مثل این ارور مواجه میشی قاعدتاً.

_________
ویرایش:

تعداد اسمایل ها 17 تا بود. چند تا دیگه از جادوگران اضافه کردم، شد 25 اسمایل. تعداد 25 تا دیگه که مجموعاً بشه 50 تا، ظرفیت وجود داره. فعلا فرصت نکردم شکلک های دیگه رو هم انتقال بدم.
شکلک های جدیدی که منتقل شدن:

:sot3، :love، :laugh2، :wait، :prayer:
:
noach، :awful، :yoho:

روی اون آیکن تصویر کوچک شده
کلیک کنید می بینید از انتها اضافه شدن این شکلک ها برای چت باکس. کدشون رو کافیه وارد کنید داخل فیلد پیام.

لیست

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۲/۵ ۲۰:۰۹:۵۶

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
ای مدیران زحمتکش!
ای قدرقدرتان و قوی شوکتان!
ای وبمستران و وب اسلیوان!
حقیقتا زحمات طاقت فرسای شما برای برپا نگه داشتن و فعال ماندن سایت بسی بسیار قابل تقدیر و تشکر است و باید که تمام کاربران قدر این زحمات را بدانند و اینقدر پرمدعای پرروی بی ادب و احیانا در پاره ای مواقع بی تربیت نباشند که اگر جز این باشد گناهیست بس نابخشودنی در حد آواداکداورا به ارباب و باید که اعدام و بلاک و شکنجه را در حق کاربران خاطی بی دریغانه اعمال کرد!

ای بزرگواران!
من! یک کاربر عادی معمولی ساده ی پاپتی به درگاه شما اعیان و امپراتوران آمده و تقاضا دارم بفرمایید چرا وقتی من در چت باکس پیام می نویسم، پیام این بنده ی حقیر را نمی فرستد و می گوید:Token not correct.
ای که الان وگفته، ای یعنی چه؟

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۰:۰۲ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
میخواستم تشکر کنم... اوووم یعنی بگم هر کس چت باکسو درست کرده وظیفه ش بوده. بعدم بیاد خودشو معرفی کنه و تعداد پیام هارو هم بیشتر کنه. اینجوری کمه و سایز فونت رو هم اگه میتونه بزرگتر کنه اینجوری ناخواناست. روی هم رفته از چت باکس قبلی بهتره. میشه نگاش کرد اقلا.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
من بارها تاکید کردم به هری اما همچنان مشکل هست از سرور. هری هم پیگیره.
این چت باکس رو من گذاشتم. از یه سایت فلش گرفتم. اوپن نبود که دست ببرم مثلا راست به چپ کنمش و ساپورت فارسی انجام بشه. مشکلش فقط عدم نگارش درست فارسیه و راست به چپ نبودن. وگرنه مدرن تره یه کم.
من بازم میگردم، برای چت باکس موقت، شاید جاوا پیدا کنم جای فلش که شماهایی که نمی بینید هم ببینید.
البته گاهی هم خودم با داشتن فلشر پلیر برام نمایش داده نمیشه و خالیه بلاکش. گاهی. اما اکثر اوقات نشون میده.

من راستش نمیدونم باید چیکار کنم. اگه بر می اومد برمیگردوندم چت باکس رو. این یه مورد رو باید از هری خواست.
توجیه نداره اصلا و باید فراهم کنه مدیریت سایت این امکانات رو. قرار بود اصلا چت حرفه ای بذاریم. فایلاشو دادم به هری. اما تا این مشکل سرور سایت حل نشه، نمیشه چت باکسو گذاشت.

همین برخی دوستان از جمله اسپم کنندگان و ارسال کنندگان چندین پیام متوالی در چت باکس بودن و کم نقش نداشتن توی امثال این مشکلات. فرهنگ استفاده از این هم مسئله ست. توجیه ای وجود نداره. اما اون اواخر، وقتی که در دسترس بود رو هم یادتون باشه. خصوصاً اون دقایق آخر عمر چت باکس و تعداد اسپم های برخی دوستان.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۹:۳۴ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ارباب
حقیقتا کریه تر و بیریخت تر از این یارو پیدا نکردم. و البته این یارو واسه خودش شخصیتی داره در یک سریال که توضیحش در این مقال نگنجد. ممنونم از پشتیبانی شما و اینکه یه مقدار دیگه هم صبر کنیم، اگر ترتیب اثری داده نشد تهدید شما رو عملی کنیم. وزارتخونه رو از هری پاتر پس بگیریم و ننگ اکسپلیارموس را بشوییم.

نقل قول:

دوستان اگه چت باکس ندارین ایراد از فلش پلیرتون هست.

فلش پلیر آخرین ورژن رو هم داریم، بحث اینجاست که اصلا حوصله و رغبت پیدا نمیکنی این چت باکسو نگاه کنی.

نقل قول:

من خودمم چت باکسو ندیدم ولی جا داره بگم که هری پاتر عزیز دارن با سرور مکاتبه میکنن

یادمه خیلی وقت پیش قبل از عید هم همین حرف گفته شد یعنی خود هری پست زد و این مطلبو گفت. فکر کنم به فکر راه حل جایگزین باشید بهتره.

پیام زده شده در: ۱۴:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲

آقای باودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۴ دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۸
از جایی که نمودار ناپذیر است
گروه:
کاربران عضو
پیام: 146
آفلاین
دوستان اگه چت باکس ندارین ایراد از فلش پلیرتون هست.

یا هم که از بیخ فلش پلیر ندارید.

آقای باود؟
خیلی خسته ام!!!

پیام زده شده در: ۶:۴۶ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

آنتونین دالاهوف نوشته:
الان که دارم این پستو میزنم یاد بلیز مرحوم افتادم!(اینجوری میگم تحریک شه برگرده!) در کل جادوگر بیخودی بود(برای اینکه بیشتر تحریک شه!!) هر چند وقت یه بار از این پستا میزد ما هم میومدیم بش میگفتیم تو نشستی بیرون گود میگی لنگش کن! اینجاش ایراد داره اونجاش ایراد داره خودت هیچ کاری نمیکنی! اونم میگفت من مسئولیتی ندارم که کاری بکنم شما مدیرید باید رسیدگی کنید! مام اینجا نمیگفتیم ولی تو دلمون میگفتیم انگار داریم حقوق میگیریم که این توقع داره! حالا در کل خواستم بگم این چت باکس هیچ راهی نداره درستش کنید؟ بابا هری پاتر که بلده! یه اکسپلیارموس بزنه درستش کنه دیگه!

نقل قول:
جهت محکم کاری اومدیم حرفهای این دالاهوف مدال دار رو تایید کنیم.

چت باکس موقتتونو من یکی که کلا ندیدم!...ولی اونطوری که تعریفشو شنیدم کاربرد چندانی نداره.
چت باکس شاید ظاهرا زیاد مهم به نظر نرسه.ولی روح ایفای نقش سایته.
سایت الان بی روح شده.حوصله آدم سر میره.علاوه بر اینکه حرفهای ارباب تو دلشون جمع شده.مثلا من چند دقیقه اس که میخوام به آنتونین بگم "موجود زنده ای زشت تر و کریه تر از این برای آواتارت پیدا نکردی؟"...ولی زیر سایه شما نمیتونم بگم.
البته اینو با پیام شخصی هم میشد گفت.ولی هدف من تحقیر ایشون در انظار عمومی بود.

خلاصه اینکه...راست میگه!یه فکری بکنین.اگه سر در میاوردم با کمال میل خودم براتون فکر میکردم...ولی نمیارم!

در پایان تهدید میکنم که اگه چت باکس درست نشه از همین تاپیک به عنوان چت باکس استفاده کرده و سلام و احوالپرسی روزانه با تک تک مرگخواران رو در همین تاپیک انجام خواهم داد.

سلام
من خودمم چت باکسو ندیدم ولی جا داره بگم که هری پاتر عزیز دارن با سرور مکاتبه میکنن
چون فشار روی سرور خیلی بوده چت باکس حذف شده اگر گفتگوها نتیجه بده که هیچ اگر نداد میریم سراغ راه حل دوم که استفاده از یک سیستم دیگس !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۱۶ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۱۸:۳۱
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6946
آفلاین
جهت محکم کاری اومدیم حرفهای این دالاهوف مدال دار رو تایید کنیم.

چت باکس موقتتونو من یکی که کلا ندیدم!...ولی اونطوری که تعریفشو شنیدم کاربرد چندانی نداره.
چت باکس شاید ظاهرا زیاد مهم به نظر نرسه.ولی روح ایفای نقش سایته.
سایت الان بی روح شده.حوصله آدم سر میره.علاوه بر اینکه حرفهای ارباب تو دلشون جمع شده.مثلا من چند دقیقه اس که میخوام به آنتونین بگم "موجود زنده ای زشت تر و کریه تر از این برای آواتارت پیدا نکردی؟"...ولی زیر سایه شما نمیتونم بگم.
البته اینو با پیام شخصی هم میشد گفت.ولی هدف من تحقیر ایشون در انظار عمومی بود.

خلاصه اینکه...راست میگه!یه فکری بکنین.اگه سر در میاوردم با کمال میل خودم براتون فکر میکردم...ولی نمیارم!

در پایان تهدید میکنم که اگه چت باکس درست نشه از همین تاپیک به عنوان چت باکس استفاده کرده و سلام و احوالپرسی روزانه با تک تک مرگخواران رو در همین تاپیک انجام خواهم داد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۹۲/۱/۲۷ ۳:۱۷:۴۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.