هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ایا در سالهای اینده وقتی به سن مثلا 40 سال به بالا برسیم بازم هری پاترو دوست داریم؟
پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۳

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
عزيز من افرادي مثل هري پاتر كه سنشون بالاي بيسته زودتر هري رو فراموش ميكنن و افراد زير بيست سال ديرتر ولي در هر صورت فكر نميكنم كه كسي تا سن چهل سالگي به هري علاقه داشته باشه.
معلوم شد هنوز بچه در غير اين صورت سنتو ميدادي. مگه چه اشكالي داره؟

سلطان سوسك بي همتا!

Re: نسل بعد مثل ما هرى پاترى مىشه؟
پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۳

پیتر پتیگرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۳۹ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۸
از هرجا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 231
آفلاین
در کل به نظر من هری پاتر چیزی جز تخیل و این چیزا نیست .... در ضمن ما باید کاری کنیم که یه چیزی از فرهنگ ما به کل دنیا بره نه مثل بدبخت ها همه چیز وارد فرهنگمون بشه.

در جنگ سرباز بی طرف وجود ندارد .....
دامبلدور نمرده ....

بدون نام
مسلما تب هري پاتريمون رفته رفته کمرنگ ميشه
در ضمن انسان باکذر زمان دلبستگي ها و عقايد متفاوت تري رو پيدا ميکنه امکان داره موقعي که به اون سن رسيديم دلبستگي به هري پاتر به نظرمون خنده دار بياد اما خوب ممکن هم هست که با وجود افزايش سن
نه به اندازه ي الان اما کم و بيش به هري علاقمند باشيم و از هري بعنوان يادگار اين دوره ياد کنيمbigkiss: :bigkiss: :bigkiss: :bigkiss: :bigkiss: :bigkiss: :bigkiss:

ویرایش شده توسط lavender_brown در تاریخ ۱۳۸۳/۸/۱۳ ۱۵:۱۴:۴۵

Re: نسل بعد مثل ما هرى باترى مىشه؟
پیام زده شده در: ۱۲:۵۸ چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۳

پادما پتیلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۶ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴
از لندن(india town)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 67
آفلاین
من 3 تا از دوستامو هری پاتری کردم علاقه ای هم ندارم که نسل بعد هری پاتری بشه چون جای ما رو تنگ می کنن
و همچنین مامان بابام مامانمو که خودمو بکشم لای اونارو باز نمی کنه چون ار رولینگ بدش میاد و میگه رولینگ با این کتاب یه نون دونی درست کرده
بابام یه کم خونده ولی چون ارباب حلقه ایه می گه خیلی سطحش پایینه بو هر حال من دوستم داره سر اینکه کدوممون بیشتر هری پاترو دوست داریم با من رقابت می کنه

Just green day

ایا در سالهای اینده وقتی به سن مثلا 40 سال به بالا برسیم بازم هری پاترو دوست داریم؟
پیام زده شده در: ۱۲:۵۰ چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۳

پادما پتیلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۶ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴
از لندن(india town)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 67
آفلاین
من میترسم دیگه دوسش نداشته باشم اخه حیفه هم داستانش هم 2 هزار تا عکسی که دارم از فیلماش که تا اون موقع سر به فلک می کشه.
حالا شمت هم بگین که تا اون موقع هری پاتری هستین یا نه؟من نمیدونم چرا به خودم شک دارم؟ ولی خیلی حیفه

ویرایش شده توسط پادما پاتیل در تاریخ ۱۳۸۳/۸/۱۳ ۱۲:۵۲:۴۰
ویرایش شده توسط پادما پاتیل در تاریخ ۱۳۸۳/۸/۱۳ ۱۲:۵۹:۵۵

Just green day

پیام زده شده در: ۲۲:۳۲ پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۸۳

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
آ’قاى بادمور كسى زور نكرده بياييد همجين تابيكى
من جون غصيه اين كتابو مىخوردم همجين تابيكى باز كردم دلم مىخواست نظرات بقيه رو بدونم ببينم كه به نظر اونا ممكنه هرى مثل كتابهايى معروف بشه كه اسمشونو همه مىدونن؟
من خودم راستيتش دلم مىخواد بعديا هم بخونن نمىدونم جون اين كتابو دوست دارم همجين نظرى دارم
آقاى بادمور يكدفعه مىكفتيد خانم فلور بيكار بودى همجين تابيكى زدى؟ همين منظورت بود ديكه نبود؟ منظورت اين بود كه برايه طرز تفكر ديكران ارزش قائل نيستى

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۰:۵۰ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۳

مایکل گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۴ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۲:۲۷ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
از غرب تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
آقا حالا کی مرده اس کی زنده؟ نسل بعد کیلو چنده؟ ما همین الانش هم منقرض هستیم . نوه؟ کی میره این همه راه رو؟ همین پدر و مادر های ما میخان خیلی چیزارو به ما تحمیل کنن ولی مگه ما زیره بار میریم؟ چه برسه به بچه های ما . مگه ما شاه نامه ای شدیم که بچه هامون بخان هری پاتری بشن؟دلیلش هم نوع فکر بچه هاس که عوض میشه. و یکی از دلایل اینکه ما هری پاتر رو دوس داریم اینه که به قول سوزان زنده هست یعنی ما منتظر میشیم که کتاب های بعدی و فیلمهای بعدی بیاد.اگه همه ی کتاب های هری پاتر یهو میومد به بازار انقدر هیجان داشت؟ :no:

آیا؟

پیام زده شده در: ۲۲:۲۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳

آنجلینا جانسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۴ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۷ یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
من فکر می کنم هر کدوم از ما ها که بخايم می تونيم مثلا بچه ها يا نوه هامونو هری پاتری کنيم وقتی يه بچه از کودکی اسم هری پاتر تو گوشش خونده بشه خوب حتما اون هم علاقه مند می شه مخصوصا اگه کتاباش رو هم بخونن ولی مسلما به اندازه حالای ما که امکان نداره چون الان اوجش هست و هنوز همه کتاباش نوشته نشده و همه منتظر ادامش هستن و خلاصه همه جا بحثش هست ولی اون موقع که اين طوری نيست . البته من تو هری پاتری کردن بابام و ۲ تا از دوستام موفق شدم اما امان از بقييه باورتون می شه کسايی هستن تو مدرسه ما که از اوردن اسمه هری تو مدرسه بدشون مياد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ..... واقعا براشون متاسفم . . . . . . .

بهترين بازيکن کوييديچی که تا حالا هاگوارتز به خودش ديده

پیام زده شده در: ۱۰:۰۷ شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۳

بیگانه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۸ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۵۵ سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۸۸
از بعد از پل, دست راست دومين كوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
کسی میدونه استقبال از کتاب هایی مثل سه تفنگدار مثل زنگ ها برای.... مثل خیلی از کتاب های معروف دیگه در زمان خودشون چقدر بوده
میدونید هر جند سال که میگذره سطح شعور بالا میره به فیلم ها یا کارتون هایی که بچه بودید می دیدید فکر کنید بچه گانه نبودند
شاید بگید اون موقع بچه بودیم ولی نه در مورد پدر مادراتون هم فیلم هایی که ده یال پیش دیدن با الان نظرشان فرق می کنه
مکنه نسل عد مااز هری پاتر ها خوششون بیاد ملی جند نسل بعد را مطمئن نباشید!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۳ شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۳

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
منم براي اينكه اقوامم هرى پاترى بشن تلاش كردم ولى نشد مىدونيد دوست دارم بقيه بخونن ولى.......... فكر مىكنم هرى رو ازم مىگيرن چون يكى از دوستامو هرى پاترى كردم اينقدر زياده روى كرد ديكه اعصابم خورد شد ولى كاش همه مىفهميدن هرى پاتر يعنى چي.......

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.