هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مرگ دامبلدور: حقه یا حقیقتی تلخ؟
پیام زده شده در: ۲۲:۴۴ دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۴

پر پري!

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۰ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۸ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
از خيلي دور خيلي نزديك(درياچه ي نقره اي)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 144
آفلاین
در مورد مرگ دامبلدور بايد يك چيزي بگم
دامبلدور مرگ خيلي الكي داشت خيلي الكي مرد
اصلا مثل مرگ سيريوس نيود
ولي به نظر من اصلا حقش نبود جامعه به اون نياز داشت
ولي چون اون معجون ضعيفش كرده بود ممكن بود تا ساعاتي ديگر بيشتر زنده نمونه
ولي خدا بيامرزتش

هیچ کسی لایق اشک های تو نیست!!! اگر بود باعث اشک ریختنت نمیشد!

وقØ

پیام زده شده در: ۱۸:۲۴ دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
آقای جیمز . پاتر جان

من الان رفتم یک دور توی کتاب رو بخونم تا با شما مخالفت کنم اما برعکس همیشه کاملا کم آوردم

بله حق با شماست ! احتمالا حرف شما درسته . من اشتباه فکر میکردم .

آخه من فکر میکردم که مک گونگال تابلوی دامبلدور رو از روی یک میزی برداشته . ولی با مطالعه دوباره کتاب دیدم که نوشته که این تابلو به ردیف مدیرهای سابق اضافه شده !

و از اونجایی که با کشته شدن دامبلدور مدیر هاگوارتز عوض شده پس بنابراین غیر از مک گونگال کس دیگه ای نمیتونسته از دمه مجسمه اون اژدها بگذره و مک گونگال هم که تمام مدت توی درمونگاه بوده پس میشه اینطور نتیجه گیری کرد که در زمان بین مرگ دامبلدور تا اون موقع هیچ کس وارد دفتر مدیر نشده ولی تابلوی بر روی دیوار پدید اومده !

پس در نتیجه از اینجا میشه اینطور به موضوع نگاه کرد که در صورتی که توی این زمان هیچ کس وارد دفتر دامبلدور نشده پس تابلو خودبه خود بر روی دیوار سبز شده .

من خیلی معذرن میخوام مثل اینکه دلیل شما کاملا درست بوده و من اشتباه میکردم . همینجا از بقیه کسانی هم که در این مورد باهاشون مخالفت کرده بودم معذرت میخوام .

منم با شما موافقم تابلوی دامبلدور نشان دهنده کشته شدنش میباشد

پیام زده شده در: ۱۸:۰۴ دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۴

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
آقای زابینی جان در مورد تابلوی دامبلدور فکر می کنم تابلو خود به خود به دیوار زده شده.
چون تو دنیای جادویی هر چیزی ممکنه.
به هر حال این نظر منه .
و ممنون که دربارش نظر دادین

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

Re: مطمئن باشید که آلبوس دامبلدور نمرده است !
پیام زده شده در: ۱۷:۵۷ دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
خوب بازم هم سلام
اول در مورد حرف بلیز باید بگم که من هم با تمام حرف هاش موافقم(چه عجیب)
و در مورد اون اختلاف نظر هم نظر من این بود که اسنیپ طرف دامبل هستش ولی نظر بلیز این بود که اسنیپ طرف ولدی هستش
بلیز به یه قسمت اشاره کرد و من با توجه به اون قسمت فکر میکنم که حق با اون باشه و اسنیپ طرف ولدی هستش (البته زیاد مطمئن نیستم ولی شواهد اینجور نشون میده در هر حال بای تا کتاب 7 صبر کرد)

خوب در مورد فمکس من فکر میکنم که در اون موقع خواص کاری از اون هم بر نم اومده البته درسته که در کتاب 5 در برابر طلسم ولدی از دامبل محافظت کرد ولی در بالای برج وضع دامبل خیلی فرق میکرد و احتمال کمی وجود داشت که بدن کمک اسنیپ زنده بمونه(که البته خود اسنیپ هم به جای کمک اون رو کشت)

البته من هنوز به این عقیده هستم که دامبل نقشه داشت
البته این رو هم میدونست که با نقشه ی ولدمورت کشته میشه
ولی خوب توی اون نقشه دامبل اسینیپ رو طرف خودش حساب کرده بود ولی در هنگام اجرا یه مقدار خراب کرد
البته من با این نظر که خود دامبل نقشه ی اون شب رو کشیده بوده مخالفمچون در اون مورد هیچی نمیدونسته
به نظر من دامبل فکر میکرده که در بدترین حالت اون با دراکو مواجه میشه و همینطور با اسنیپی که فکر میکرده طرف خودشه و من هنوز میگم که دامبل نقشه کشیده بوده که اسنیپ اون رو بکشه و بره پیش ولدمورت ولی این نقشه ی دامبل درست عمل نکرده چون من دیگه مطمئن نیستم که اسنیپ طرف دامبل بوده

ابته من یه نظر در مورد نقشه ی ولدمورت دارم چون بلیز میگفت نقشه ی ولدی انتقام از لوسیوس بوده و بعد کشتن ولدی ولی من میگم که ولدی این نقشه رو کشیده تا از جاودانه ساز هاش محافظت کنه
البته دلایلم رو هم در قالب یک مقاله برای سایت میفرستم(احتمالا امروز)و اگه لازم شد این جا هم مگذارمش

پیام زده شده در: ۱۵:۴۵ دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۴

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
خیلی ممنون که تاپیک رو منتقل کردین ولی خب من با ماندانگاس راحتتر بودم در ضمن جیمز عزیز من قبل از اینکه این تاپیک رو بزنم تو تالار اسرار درخواستم رو مطرح کرده بودم لطف کن بیشتر رسیدگی کن و نظریه ی 3 :
.3.فوكس هيچ تلاشي براي محافظت از دامبلدور نكرد.
.ماديديم كه فوكس در اخرين لحظات به كمك هري امد ودر تالار اسرار هري .را نجات داد. و همچنين دامبلدور را.
.مي دونيم كه فوكس در اطراف برج بوده چون بعد از مرگ دامبلدور خود را
.نشان داد.پس چرا اين بار به كمك دامبلدور نيامده بود تا جونش را نجات بده؟
.من فكر مي كنم كه دامبلدور خودش نمي خواست كه زندگي اش حفظ شود
.واين حرف تئوري اي را كه همه ي اينها نقشه دامبلدور بوده را تائيد ميكنه.
.يعني او خودش مي خواست كه اون شب بالاي برج بميره.

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۳۰ دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
خوب ما از وقتی که به اصطلاح دامبلدور مرده دلایل کاملا منطقی آوردیم که تمام این گفته ها بر اساس منبی نوشته شده.
اما مثل اینکه شما یا نخوندید و نگاهی به منابع ننداختید یا حرف های مارا رد میکنید و زحمت چند وقته ی ما را از بین می برید .
ولی این دفعه نمی توانید این گفته را نقض کنید .

خب عزیز من ! من با توجه به موضوعی که شما نوشتید باید بگم که فکر میکنم که کاملا برعکس این قضیه ای که شما میگید درسته ! چون که قبلا ده ها بار در مورد این موضوع بحث شده و منم تا حالا بارها نظرم رو در مورد این دلایل گفتم .
البته این نکته رو اینجا یادآدوری کنم که این تاپیک ها برای اینه که ببینینم کدوم مسئله درسته ! اگر شما فکر میکنید که دامبلدور نمرده خب بیا به من ثابت کن که دامبلدور نمرده . وقتی که دلیل درست حسابی نمیارین نباید انتظار داشته باشید که منم حرف شما رو قبول کنم !

این مسئله رو هم بگم که میگی دلیل های منطقی میاری . باشه خب قبول . مگه دلیلای من منطقی نیست ؟ اگر فکر میکنی که دلایلم الکیه خب ثابت کن . بیا راجع بش بحث کنیم .

و باز این نکته رو لازمه که یادآری کنم که اگر به طرفداری از مونتاگ جان این حرف رو زدی ، باید به اطلاعت برسونم که خود مونتاگ هم فکر میکنه که دامبلدور مرده و کاملا با هم توافق داریم اما بحث ما سر یک چیز دیگه بودش .

نقل قول:
اگر کتاب را با دقت خوانده باشید وقتی اسنیپ به فرض محال دامبلدور را کشت چطور می شود که طلسم هری از بین رفته باشه ولی طلسم هایی که دامبلدور برای مدرسه گذاشته بود از بین نرفتند مثلا : نمی توانستند در مدرسه غیب و ظاهر بشوند .
اگر یادتون باشه اسنیپ و دراکو با هم فرار کردند و طبق گفته ی کتاب بیرون مدرسه غیب شدند

در مورد این مسئله بارها و بارها بحث شده :

نظر من اینه که اولا تمام طلسم ها اینجوری نیستن ! به عنوان مثال بعضی از طلسم ها بعد از مرگ شخص از بین میرن و اثری ازشون نمیمونه . بعضی دیگر از طلسم ها با از بین رفتن شخص از بین نمیرن و باز باقی میمونند .

نکته دوم اینکه تا جایی که من یادمه دامبلدور طلسم ضد غیب شدگی رو بر روی هاگوارتز اجرا نکرده بود ؛ بلکه این طلسمها از زمانهای دور در قلعه اجرا شده بود و همچنان هم باقی است . اصلا نکته ای که اینجا مطرح اینه که دامبلدور هیچ ربطی به طلسم های بکار رفته درون هاگوارتز ندارد .

طبق کتاب دامبلدور در سال ششم چند طلسم رو بر روی قلعه اجرا کرد تا دیگه امکان هیچ نوع نفوذی را به دشمن ندهد اما خودش وقتی میخواست وارد هاگوارتز بشه تمام آن طلسم ها رو باطل کرد .

پس در نتیجه دیگه هیچ طلسمی در قلعه باقی نمونده بود که دامبلدور آن ها رو اجرا کرده باشه پس در نتیجه با کشته شدن دامبلدور اثر هیچ طلسمی نباید از بین بره !

نقل قول:
در کتاب دو دامبلدور گفت من فقط زمانی از مدیریت مدرسه برکنار می شوم که حتی یکی از دانش آموزان من هم به من وفادار نباشد

قطعا منظور دامبلدور این بوده که تا زمانی که زنده هست هیچ کس نمیتونه اونو از هاگوارتز بیرون بندازه . وگرنه اگر این طور نبود که دامبلدور هم جاودانه میشد چون همیشه طرفدارانی رو داشت .

در ضمن فکر میکنم که استنباط این جمله رو کلا بد متوجه شدی . چون که با توجه به کتاب دامبلدور از مدرسه نرفته !

بله درسته دامبلدور مرده اما از مدرسه نرفته ! منم یادم نمیاد که گفته باشم دامبلدور از مدرسه رفته باشه !

تا جایی که من میدونم آرامگاه دامبلدور توی هاگوارتز قرار داره و این یعنی اینکه دامبلدور از مدرسه نرفته ! یعنی اینکه هنوز دامبلدور توی هاگوارتزه چون که توی حیاط هاگوارتز به خاک سپرده شده !

نقل قول:
و دلایلی که دوستان دیگر کشف کردند که در آن ذکر شده بود : avadakedavra هیچ اثری بجا نمی گذارد ولی طی گفته ی کتاب رشته ی خونی از گوشه ی لبش جاری بود و بعدی که این طلسم منحدم نمی کند یعنی کسی بوسیله ی این طلسم پرت نمی شود ولی در کتاب نوشته شده که دامبلدور از پله ها پرت شد .

خب اولا اون رشته خون باریکی که از دهن دامبلدور جاری شده بود بخاطر طلسم آواداکدورا نبودش بلکه بخاطر سقوط دامبلدور از بالای برج بود ( اینو به دوستانی که این مسئله رو کشف کردن هم بگو )

در اینجا نکته ای رو که باید بهش توجه داشته باشید اینه که دامبلدور بعد از اینکه طلسم آواداکدورا بهش برخورد کرد از بالای بلندترین برج هاگوارتز به پایین پرت شد . پس قاعدتا نمیتونید انتظار داشته باشید که دامبلدور بعد از اینکه با اون شدت خورد زمین همچنان سالم مونده باشه ! پس حداقل صدمه ای که میتونسته دیده باشه همین باریکه خونه که از دهنش جاری شده و کاملا هم طبیعیه !

نکته بعدی اینکه من فکر میکنم علت اینکه دامبلدور پرت شده این بوده که در اصل رولینگ میخواسته مرگ دامبلدور رو هر چه با شکوه تر و با عظمت تر توصیف کنه و همه اینها هم در اصل میخواستند قدرتمند بودن و با شکوه بودن دامبلدور رو نشون بدند .

حالا با اینکه من نمیدونم چطوریه که با اینکه اسنیپ فریاد زده : آواداکدورا . باز هم شما اصرار دارید که یک ورد غیر کلامی رو بکار برده ولی اصلا فرض میکنیم که حق با شماست ! اصلا طلسم آواداکدورا نبوده . میشه یکی به من بگه پس چطور ممکن هست که دامبلدور بعد از سقوط از ارتفاع به اون بلندی سالم برسه زمین و پا به فرار بزاره و هیچکسم متوجه نشه ؟ میثل اینکه شما متوجه نیستین ! دامبلدور از بالای برج افتاده پایینننننن !

در ضمن بهتره که این نکته رو هم به یاد داشته باشید که دامبلدوری که بعد از خوردن آن نوشیدنی در غار به آن روز افتاده ، بدون چوبدستی ، و در آن شرایط نامتعادل ( تازه در صورتی که زنده باشه ) هیچ کاری از پسش بر نمیامده که بتونه خودش رو نجات بده .

پیام زده شده در: ۹:۰۲ دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
سلام بروبچ
خوب بیدین
ها

خوب بلیز چون که من مدرسه نمیرم اول صبح میتونم بیام توی سایت و با یک پست فرا ارزشی جواب دندون شکنی به تمام پست های ارزشی بدم

ها ها ها (دلم براتون میسوزه که هنوز میرین مدرسه بابا اون هری پاتر هم مدرسه رو ول کرد شما هنوز از رو نمیرین)

ای هری ایجیمز ای پاتر
من یه سوال داشته بیدم شما کجا ای اینترنت به اصطلاح دلیل منطقی اوردی برادر احتمالا توی این سایت که نبوده چون به نظر با تعداد پست های شما نیخوره برای این مطلب حد اقل 20 تا پست لازمه

ولی من هم با یک سری دلیل فرا منطقی این دلیل های منطقی رو نقض میکنم

در مورد طلسم هری : ما به این توافق رسیدیم که بعضی از طلسم ها بعد از مرگ از بین میرن البته باید بگم که طلسم ضد قیب شدن رو قبل از دامبلدور توی مدرسه گذاشتن احتمالا از زمان ساخت مدرسه و بعد از اون زمان هم اون افراد مردن ولی طلسمشون از بین نرفته دامبلدور چند تا طلسم برای مدرسه گذاشت که در آخر کتاب هم اون رو باطل کرد(به شما پیشنهاد میکنم کتاب رو با دقت بخونین البته هر 6 تا رو اون وقت تمام این حرف ها رو توش میبینید

در مورد حرف دامبل در کتاب 2 اون حرف مربوط به زمان زنده بودن دامبل بوده نه زمان مرگش و اگه به آخر کتاب 6 یه نگاهی بندازین میبینید که
اون جا هم هری به این منوضوع اشاره میکنه ولی نتیجه ی دیگه ای از اون میگیره

در مورد طلسم خوب دامبل بعد از طلسم از بالای برج به پایین پرت شد و اون خون هم نتیجه ی این عمله البته اگه شما بعدا بگی که چرا دامبل بعد از زطلسم پرت شد من به شما میگم که برو فیلم چهار رو ببین تا اون جا اثر طلسم رو به طور کامل ببینی

در آخر اگه شما لطف کنی این منبع ناشناس رو به من هم معرفی کنی خیلی خوب میشه چون اون وقت من هم میتونم بهتر نظر بدم

با تشکر

راستی برادر هری من جملات با لا رو با یه مقدار طنز به زبان شیرین پارصی (جدید اومده) مخلوط کردم امیدوارم ناراحت نشی

راستی بلیز :یو هو ها ها ها
حال من با شما هم بحث دارم جیگر

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴

دوركاس ميدوز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۵۳ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از روز اول می دونستم ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین
خوب ما از وقتی که به اصطلاح دامبلدور مرده دلایل کاملا منطقی آوردیم که تمام این گفته ها بر اساس منبی نوشته شده.
اما مثل اینکه شما یا نخوندید و نگاهی به منابع ننداختید یا حرف های مارا رد میکنید و زحمت چند وقته ی ما را از بین می برید .
ولی این دفعه نمی توانید این گفته را نقض کنید .
می توانید به این منبع نگاهی بیندازید و نظر خود را برای من بفرستید.
اگر کتاب را با دقت خوانده باشید وقتی اسنیپ به فرض محال دامبلدور را کشت چطور می شود که طلسم هری از بین رفته باشه ولی طلسم هایی که دامبلدور برای مدرسه گذاشته بود از بین نرفتند مثلا : نمی توانستند در مدرسه غیب و ظاهر بشوند .
اگر یادتون باشه اسنیپ و دراکو با هم فرار کردند و طبق گفته ی کتاب بیرون مدرسه غیب شدند .
2. در کتاب دو دامبلدور گفت من فقط زمانی از مدیریت مدرسه برکنار می شوم که حتی یکی از دانش آموزان من هم به من وفادار نباشد.
و دلایلی که دوستان دیگر کشف کردند که در آن ذکر شده بود : avadakedavra هیچ اثری بجا نمی گذارد ولی طی گفته ی کتاب رشته ی خونی از گوشه ی لبش جاری بود و بعدی که این طلسم منحدم نمی کند یعنی کسی بوسیله ی این طلسم پرت نمی شود ولی در کتاب نوشته شده که دامبلدور از پله ها پرت شد .
و دلایلی دیگر که کاملا مشخص می کند که بزرگترین جادوگر جهان نمرده است.
با تشکر
harry.james.potter

Can You Forgive Me Again, You're My One True Friend, And I Never Ment To Hurt You

[url=http://meadowsisadorc.livejournal.com/profile]حقایق ت

پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
خب مونتاگ جان منظورم من این بود که کلا اصلا به نظر من اسنیپ از اول طرف دامبلدور نبوده و طرف ولدمورت بوده این نظر منه !

خب وقتی که من میگم که اسنیپ خیانتکاره خب قطعا میگم که کشته شدن دامبلدور نه سودی برای هری داشته و نه خودش بلکه این وسط تمام سود این قضیه میرسه به ولدمورت چون که من میگم که اسنیپ طرف ولدمورته !

به همین دلیل من فقط این حرف رو زدم چون که اصلا اعتقاد نداشتم که این کار برای دامبلدور و هری سودی داشته باشه !

خب در مورد اینکه گفتی چند خط پایین تر نوشته شده که سیوروس گفته که لرد سیاه این کار رو در آخر به من واگذار میکنه بله حق با توئه ! ولی اینو در نظر داشته باش که زمانهای این دو جمله با هم نامتناسبه ! یعنی اسنیپ قراره بعد از دراکو این کار رو انجام بده ! یعنی به عبارتی بعد از اینکه دراکو مردش ( قرار بود بمیره ) !

اون گفت که ولدمورت در اصل اول میخواسته این کار رو به عهده دراکو بزاره و وقتی که احتمالا دراکو در کارش موفق نشدش و کشته شد کشتن دامبلدور رو به عهده من بزاره !
( چنانچه دیدیم در آخر کتاب این جمله به حقیقت پیوست )

یعنی فکر میکنم با توجه به این حرفها پست قبلیه من هنوز بر قوتش خودش پا برجاست چون که فکر میکنم توی اون قسمت از کتاب هم باز به این نکته اشاره شده بود که ولدمورت این نقشه رو در درجه اول برای انتقام گرفتن از لوسیوس گرفته ( از دامبلدور به عنوان یک سلاح استفاده کرده ) و در درجه دومم برای کشتن دامبلدور !

در مورد حرف آخرتم که دیگه چون نه مخالفت کردی و نه موافق بودی منم حرف خاصی ندارم بگم . غیر از اینکه این نکته رو یادآوری کنم که از جمله کتاب این موضوع به نظر میرسید که دامبلدور از کارهایی که قبلا اسنیپ انجام داده بی خبر بوده !

-------------------------

پرسی جان توی کتاب دامبلدور به دراکو گفته که اگر تو این پیشنهاد رو قبول بکنی ما میتونیم تو مادرت رو مخفی کنیم ! ولی جایی از صحنه سازیه مرگ حرف نزده ! منم درست متوجه منظور شما نمیشم .

ولی این نکته رو میدونم که اگر دراکو حرف دامبلدور رو قبول میکرد . فرار آنها چندان کار سختی نبود ! یا همگی میرفتند زیر شنل هری مخفی میشدند و یا اینکه با جارو فرار میکردند و آخر سر هم دراکو رو مخفی میکردند دیگه فکر نکنم در اینجا نکته خاصی وجود داشته باشه که بحث برانگیز باشه ! همه چیز کاملا روشنه !

پیام زده شده در: ۲۰:۲۲ یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۸۴

Phoenix

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۷ سه شنبه ۷ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۹ پنجشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۰
از دره گودریک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 63
آفلاین
عزیزان شما باید مقاله اسنیپ خائن یا وفادار رو بخونین اونوقت متوجه می شین که دامبلدور خودش رو فنا کرد تا جایگاه اسنیپ رو محکمتر کنه .
اگه کسی نظری خلاف این داره بگه تا دلیلهای بیشتری براش بیارم.

ققنوس تنها موجود مجرد و جاودانه ی پروردگار
[size=large][color=990000]دارای نشان افتخار برای همراهی جادوگران سفید به خصوص داÙ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.