هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

دابیold4

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷
از اين دنيا چه ميدوني؟!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 82
آفلاین
سلام عليكم به ريش پرسي

برادر !! مثل اينكه آفتابه مرلين جلويه ديدگانت را مورد عنايت و پوشش قرار داده ، توصيه ميكنم نيم نظري به پست بنده بندازي و اون حرف (ك) خوشگل رو كه جلوي اسم دابي خود نمايي ميكنه تشخيص بدي.

ولمرلين سورس سرش شلوغ بود و تصميم بر اين شد كه در اين مقطع زماني بنده كاپيتان تيم باقي بمونم و اگه زاويه ي آفتابه اي كه جلوي ديدگانت هست رو تغيير بدي متوجه ميشي كه خود اسنيپ هم پستي مبني بر تاييد كاپيتانيش نزده و تاپيك عضويت در كوئيديچ رو مورد عنايت قرار نداده.

حالا اگر هم مثل شما با افتابه اي به جلوي چشم به قضيه نگاه كنيم در ميابيم كه اگر به همين شرتي با يك پست ، بنده از كاپيتاني كنار گرفتم پس به همين زرتي هم با يك پست جديد دوباره به عنوان كاپيتان منصوب ميشم.

امان از اين علاقه مندي من به زبان فارسي كه به جاي ترويج فرهنگ بيگانه از علايم و اختصارات فارسي استفاده كردم و از انجايي كه گويا شما بچه اصل فرنگي متوجه نشدي.

پ.ن:اصلا اين قسمت بالاي پست رو جدي نگيريد يه سري چرت و پرت بود توي ذهنم شكل گرفته بود گفتم بذار تبديل به پستش كنم

خب اون قسمت بالا كه همش شوخي بود حالا قسمت جدي پست:

پرسي جون ، چون سورس وقت نداره به من گفت كه در اين مقطع زماني كاپيتان تيم بمونم و اسامي رو اعلام كنم اگر نه يه وري كه نبود خودش ميومد اعلام ميكرد.

بازم تاكيد ميكنم قسمت ابتدايي پست شوخي اي بيش نبود.

مجبور بودي ما رو جلو بروبچز ضايع كني ؟!

ویرایش شده توسط دابی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۸ ۱۵:۵۱:۵۳

A man is talking to God.

The man: "God, how long is a million years?"
God: "To me, it's about a minute."
The man: "God, how much is a million dollars?"
God: "To me it's a penny."
The man: "God, may I have a penny?"
God: "Wait a minute." .

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
نقل قول:
اسپانسر اسلیترین طی پیام های شخصی حاضر شد که اسپانسر تیم ما ( گرین فایر ) بشه. اگر شک دارید از نمایندش بپرسید.

اینجانب بارتی کراوچ ملقب به بارتی بازیکن تیم پالمری دراگونز که هیچ ربطی به صحبت الانم نداره اعلام می دارم که من به عنوان نماینده ی اسپانسر گروه اصیل زاده ی اسلیترین اسپانسرینگ تیم گرین فایر به کاپیتانی الیواندر را قبول می کنم و این حرفا !

کاری باید بکنم ؟

تائید میشه !

تنها کاری که باید بکنی اینه که از جلوی چشمم کلا دور بشی

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۴ ۲۲:۳۱:۴۰

پیام زده شده در: ۲۰:۳۶ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶

آقای الیوندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۴ چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۲۴ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۰
از دستت عصبانیم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 266
آفلاین
اسپانسر اسلیترین طی پیام های شخصی حاضر شد که اسپانسر تیم ما ( گرین فایر ) بشه. اگر شک دارید از نمایندش بپرسید.

اسپانسر باید تائید کنه !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۴ ۲۲:۲۸:۳۶

چوبدستی ساز معروف
چوب می خوای؟
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

در مورد اسپانسر ها ، پستی در لیست بازیکنان و اسپانسر ها خورده شده :
لیست اسپانسرها(بترتیب اعتبار):

1 - شرکت اواتار سازی لیلی و لارتن (اسپانسر تیم چیورون)

2- محفل ققنوس (اسپانسر تیم پاورداس)

3- تالار ریونکلاو (اسپانسر تیم ترنسیلوانیا )

در مورد اسپانسر کوییدیچ شدنت ، این موضوع رو توی نظارت گریفیندور مطرح کن ! چون این کار باید رسمی باشه که بعدا سوال و مشکلی پیش نیاد !

در مورد لیست تیم ها ، به لیست بازیکنان و اسپانسر ها مراجعه کن . کاملا آپدیت نشدن ! فعلا باید صبر کنی تا من این کار رو بکنم ، در واقع این کار بعد از بسته شدن تیم ها صورت میگیره

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۶

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
با سلام خدمت ناظر محترم ، در مورد کوییدیچ سه تا سوال داشتم :
1 _ سه اسپانسر برتر کدوم ها هستن ؟
2 _ آیا باز هم می تونم نماینده اسپانسری گریفیندور بشم ؟
3 _ بودجه ی آپدیت شده و جدید تیم هارو در کجا می تونم ببینم ؟

[

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

به اسکاور :
اینطوری نیست ، لطف داری ... در مورد مسئول تدارک و این مسائل نه نمیشه ! ولی من یه عنوانی مد نظرم هست ! سرایدار زمین بازی کوییدیچ ! کسی که عضو تیم کوییدیچ نیست ، میتونی برای دریافت این عنوان درخواست بده ، سرایدار های کوییدیچ وظیفشون این هست که بعد از هر مسابقه ای که برگزار میشه ، بیان و زمین بازی رو توی رول مرتب کنند ، غر بزنن ، جارو بکشن و ... ! ایده ای که خیلی انتحاری به ذهنم رسید و اگر داور نبودم حتما این وظیفه رو میگرفتم . به هر سرایداری برای هر پستش در پایان هری بازی 250 گالیون تعلق میگیره و به قیمتش اضافه میشه

به اینیگو :
این مورد رو باید بازیکنای تیم ها زودتر اطلاع میدادن تا زودتر اقدام بشه ! تاپیک زمین بازی باز شد ... برنامه بازی تمام تیم ها رو یک روز عقب میندازم ، در واقع زمان شروع بازی به 2 بهمن تغییر میکنه و 8 بهمن تموم میشه ! ممنون از اطلاعت

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۴:۱۰ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام

عذر ميخوام، قصد انتقاد يا اعتراض ندارم ولي امروز 2 بهمنه و بازي كوييديچ اسليترين و راونكلاو از 1 بهمن تا 7 بهمن برگزار ميشه(اونطور كه تو تابلوي اعلانات زده شده). ولي تا اين لحظه تاپيك زمين كوييديچ هنوز باز نيست. يك روز هم گذشته! فقط خواستم علت رو بدونم و ببينم برنامه چيه و ما بايد چه كنيم؟!

ممنون

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۶:۴۷ دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
آقا من با حرف هایی که پرسی در مورد رای ها زد متقاعد شدم که رای ها دلیل درست و حسابی نداره دمت گرم!...پس تکلیفشم مشخص کن ببینیم چی میشه!

سوالی که اومدم بکنم اینه که واقعاً میشه به عنوان مسئول تدارکات یا دکتر تیم یا مثلا توپ جمع کن کسی رو خرید!؟!!

اگه میشه بگین دقیقاً بدونیم چه شکلیه!...ممنون میشم اگه سریعتر جواب بدین چون اگر بخوام کسی رو با مثلاً عنوان دکتر تیم بخرم باید سریعتر این کار رو بکنم!

با تشکر!

ویرایش: دلیل مهمی که باعث شد برای رای ها دیگه بحث نکنم اینه که از پرسی خوشم اومد چون دقیقاً گرفت حرفمو!...قدرت نظارت یعنی این!...ایول!

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱ ۱۶:۵۴:۴۲

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۷:۲۸ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
سلام به پرسی
نه تورو خدا بگو این لیسته به ما دادی از توش کاپیتان انتخاب کنیم.
یکیشون که میگه من سالی یه بار سرم تو دیوار بخوره میام.
یکیش که مال اولین تیک کوییدیچه که 500نفر پشتش خوابیدن.
یکیش هر هر به حرفای ما میخنده خودشم خیلی باحاله ولی میگه توی گوج جمع کنا هم 5 نفر ذخیره دارم
خوب حالا ما باید باکدومشون عقد میکدیم.
من گفتم یه تیمی بده تو دروازش تار عنکبوت بسته باشه سالی یه بار اونم به همت تیم بچه های زیر 5 سال کوچه بقلی ناکترن کنار هم جمع شن که حداقل یه جایی واسه سرخگون قل دادن ما باشه.
متشکرم.

لیست تعدادی از کاپیتان ها بود ، میتونی به جوزف ورانسکی اطلاع بدی ، اگر خواست که به عنوان کاپیتان بمونه و اگر تواناییش رو داشت و خواست توی لیگ شرکت کنه ، وارد تیمش بشی ، در غیر اینصورت من دیگه تیمی سراغ ندارم !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۳۰ ۲۱:۱۸:۰۰

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

به لودو :
در مورد بیمه سازی باید بگم که ، هر تیمی که بازیکنش مدتی آن نشده و میخواد توی لیگ شرکت کنه و تیمش بیمه شده ، میتونه توی بیمه سازی پست بزنه ، ما سه چهارم از قیمت بازیکن رو میپردازیم به اون تیم ، ولی در صورتی که بازیکن بیاد حق شرکت در مسابقات رو نداره و همینطور تیم نمیتونه بازیکن جدیدی بیاره !

در مورد رای ها باید بگم که ما توی تاپیک بهترین بازیکن لیگ دوم ، خواستیم که بهترین بازیکن لیگ دوم معرفی بشه ! کسایی که رای دادن یا در مورد خوب بودن بازیکن نوشتند یا درباره اینکه اون بازیکن یا کاپیتان چطور از سقوط تیم جلوگیری کرده و این موارد ، ما اینجا بهترین بازیکن رو میخوایم یعنی باید توضیحات درباره نکات مثبت پست هایی که اون بازیکن توی مسابقات زده باشه ، نه درباره نحوه هماهنگی تیم و این ها !

مثلا چند رای رو نگاه میکنم :
کورن اسمیت گفته که اسکاور خوبه نه به خاطر اینکه کاپیتانش هست به خاطر اینکه بهترین نویسنده هست ... باید بگم که این چهار نفر از بهترین نویسنده ها بودن که کاندید شدن ، در نتیجه این دلیل قبول نیست چون شامل هر چهار نفر میشه !

ایگور کارکاروف گفته که دنیس پست های قشنگی زده و تیم رو نگه داشته و خوب هماهنگی کرده ... باید بگم که هر چهار کاندید پست های خوبی زدن و هماهنگیشون هم مناسب بوده که به اینجا رسیدن ، اصلا هماهنگی و نگه داشتن تیم جزو وظیفه کاپیتان هست ، وگرنه نیازی به کاپیتان نیست !

تره ور که به خوب نوشتن اسکاور اکتفا کرده که همه این شرایط رو داشتن.

لودو بگمن گفته که همه عالی نوشتن ، ولی دنیس رهبری عالی ای داشته ، از سقوط تیم جلوگیری کرده ، مسئولیت تیم رو به دوش کشیده ... همونطور که گفتم رهبری عالی ، هماهنگی عالی ، جلوگیری از سقوط تیم و این موارد همه جزو وظایف کاپیتان هست و اگر قرار باشه کاپیتان این کارو نکنه که یه عضو تازه واردم میتونه بیاد بشه کاپیتان ! اینجا به نحوه کاپیتانی پرداخته نمیشه ، بلکه نکات مثبت پست ها برای اثبات برتری بازیکن باید باشه !

مگورین و سیریوس و سوروس و آمیکوس و اریکا و آلبوس سوروس هم که کلا دلیل موجهی نگفتن و همین موارد رو تکرار کردند !
اگر صد تا پست دیگه هم بزنن بازیکنان ، نظر من درباره انتخابات همین هست که گفتم ، تا دوم بهمن اگر رای ها با دلیل موجه بودن که بهترین بازیکن انتخاب میشه و 500 گالیون به قیمتش اضافه میشه ، اگر اینطور نبود ، خود ما از بین همه بازیکنان ، یه بازیکنی رو انتخاب میکنیم و معرفی میشه !

به ایگور :
تاپیکی که قراره توی هاگوارتز بزنم رو بخون !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.