هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۰:۰۶ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
پرفسور عزیز!

معلم معجون سازی در تکلیفشان گفته اند "بروید و معجون خودتان را به ثبت برسانید"!

خب این جمله خیلی مبهم است و کاربر فکر میکنه که باید بره رول بزنه و تایید بگیره برای معجونش!

در هر حال!الان پست های رول ما قبول نیست؟یعنی دوباره باید پست بزنیم؟

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
برای هفته دوم فرصت نکردم بالای کلاسها نام درس رو به همراه استاد اون درس اعلام کنم.خود اساتید زحمتشو بکشن ( بینز و کورن که اینکارو کردن ایگورم که فعلا هیچی میمونه دو تا استادد آخری)

به بینز در مورد تدریس جلسه اول کلاس دوئل:
خوب بود ولی من چیزی برای تدریس ندیدم. اگه حداقل برای دوئل یکی دو تا طلسم یا حداقل نحوه دوئل را یادآوری میکردی بهتر بود.
یه سری از پستها رو خوندم، خوب بودن و کوتاه.

به کورن در مورد تدریس جلسه اول کلاس دوئل:
تدریستون خوب بود فقط یه اشتباه کردید.تاپیک معجون سازان رول نیست باید اینو به دانش آموزان یاد آوری میکردید که پست رول در اون تاپیک ارسال نکنند. باید به همون سبک تاپیک پستها ارسال بشن.

پیام زده شده در: ۱۲:۳۵ جمعه ۸ تیر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
هری پاتری بودن نمایشنامه ها یعنی پایبند بودن به کتاب.
وقتی من به شما میگم نامی از هاگوارتز یا دانش آموز در پستها نبرید به این دلیل هست که نمی خوام در اون تاپیک مشخص بشه که دانش آموزان هاگوارتز دارند پست میزنند در اصل نمی خوام پستها حالت تکالیف داشته باشه.
بارها گفتم بازم تکرار میکنم اون تاپیک ها، فقط تاپیکهای رول هستند که مشخص برای فعالیت توسط دانش آموزان شدند. اگه برای مثال شما بخواید در تاپیک مغازه های شوخی های ویزلی (که جزو تاپیکهای انتخابی برای هاگوارتز نیست) پست بزنید مسلما به عنوان یه عضو نمیرید از زبان دانش آموزان نمایشنامه بنویسید.

حرف من این هست که هر کاربر و یا دانش آموز در تاپیکهایی که اساتید مشخص می کنند نمایشنامه هایی رو با توجه به سوژه و تدریس اون کلاس در تاپیکها ارسال کنند ولی نه از زبان یک دانش آموز.

پیام زده شده در: ۲۲:۳۵ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
ببخشید من نمی فهمم از یک طرف شما بر هری پاتر بودن تکلیف تایید دارید ولی از طرفی نه اسمی هاگوارتز برده بشه نه اسمی از دانش آموزا؟
به نظرم این درست نباشه و خب اگر دقت کنید ما از شخصیت های دانش آموز هاگوارتز به عنوان اشخاص پستمون استفاده میکردیم که خب میشه یک رول!
چه رولی که از شخصیت های خود سایت جادوگران استفاده بشه چه از شخصیت هایی که داخل هاگوارتز هستن باز هم روله ولی وقتی که شما میگید هری پاتری باشن رول ها خب با تجه به تکالیف هاگوارتز خب کسی که میره بپسته باید اسامی دانش آموزان رو هم به کار ببره!

پیام زده شده در: ۱۸:۰۰ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
به همه اساتید:
پیشنهاد چو خیلی خوبه .اگه لینک پست رو بدید و در زیرش نقد کنید خیلی بهتره و اعضای دیگم میتونن هم پست رو بخونن و هم نقد رو و وقتی برای پیدا کردن پست تلف نمیشه.

*اگر در تاریخ های تعیین شده برای تدریس مسافرت هستید و یا نمیرسید در دفتر مدیریت اعلام کنید.

به کورن اسمیت:
تدریست خوب بود اما زیاد از پستهای ارسالی در اون تاپیک راضی نیستم فکر کنم باید یاد آوری میشد که سالن ورزشی یه جایه سرپوشیدش و نباید مثل یه زمین بازی کوییدیچ توش پست بخوره.

به لیلی:
پست شما خوب بود اما تدریس خاصی توش نبود. در ضمن من چند بار تاکید کردم که به دانش آموزان حتما بگید در پستهای ارسالی نامی از دانش آموز و هاگوارتز نبرن.وقتی شما مینویسی قراره به دادگاه برای دیدن یه محاکمه بریم مسلما اعضام نوشتشون با این متن آغاز میشه.اون نکات رو در پست قبلیم حتما در تدریستون یاد آوری کنید.

پیام زده شده در: ۱۷:۳۰ چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۸۶

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
هومک...میخواستم یه پیشنهاد بکنم به جمیع اساتید!

وقتی مثلا من دانش آموز روز سه شنبه برای کلاس کوییدیچ پست بزنم، دو هفته بعدش که پست من نقد میشه، دیگه من یادم نیست که چه پستی زده بودم! واسه همین به نظرم خیلی بهتر میشه اگه هر استاد، موقعی که داره امتیازهارو میده، لینکی از پست هر فرد رو قرار بده! اینجوری من وقتی اشکالاتم رو میبینم بدون هیچ مشکلی رجوع میکنم به پستم و اینجوری بهتر میفهمم اشکالاتم کجا و چی بوده!

البته میدونم کار سخت و وقت گیریه، ولی اگه قراره که نقد ها تاثیری هم داشته باشن، میتونه خیلی خیلی لازم باشه!

نکته: این فقط یک پیشنهاد بود!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۴:۳۰ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اول چند تا نکته به همه اساتید:
با توجه به اینکه اساتید نمیتونن در بیست خط هم نمایشنامه هم درس و هم نکات رو بنویسند این قانون تعداد خط برای اساتید برداشته میشه.سعی کنید طوری بنویسید که خیلی هم طولانی و خسته کنند نشه.
هر دانش آموز یا بهتر بگم هر عضو میتونه هر چند تا دوست داشت پست تو تاپیک ذکر شده ارسال کنه ولی فقط اجازه داره یه پستش رو برای امتیاز دادن و نقد لینک بده.
به دانش آموزان تاکید کنید که به هیچ عنوان به عنوان دانش آوز هاگوارتز پستی در این تاپیکها ارسال نکنن اون تاپیکهای مشخص شده هم مثل تاپیک هایه رول دیگس و نمیخوام نامی از دانش آموز و هاگوارتز در اون ذکر بشه. در اصل مثل یه عضو عادی یه پست عادی بزنند حالا تک پستی یا ادامه دار.
پستها خیلی بهتر هست ادامه دار باشه چون هم کوتاه تر ارسال میشه و هم جالب تر هست.
زمان رزور برای ارسال پست فقط یک ساعت هست در غیر اینصورت هر کسی میتونه اون رزو رو نادیده بگیره و اگر بعد از تمام شدن مدت رزو و خوردن چند پست بعد از آن، شخصی رزو کننده پستش رو ارسال و در هاگوارتز لینک بده شما باید پست ایشون رو نادیده بگیرید و از ناظر درخواست کنید اون رو پاک کنه.
سعی کند اولین پستها رو خودتون ارسال کنید و سوژه رو شما بدید. وقتی یه نفر که نویسنده چندان خوبی هم نیست پستی رو برای اولین بار در اون تاپیک ارسال میکنه کل سوژه رو خراب میکنه و سخت میشه اون پست رو ادامه داد.
به دانش آموزان یاد آوری کنید به هیچ عنوان در بالای پستشون ننویسن تکلیف هاگوارتز بازم تاکید میکنم اون تاپیکها رول هستند و نباید ربطی به هاگوارتز و تکالیف داشته باشن.

* این موارد رو حتما در پستهاتون به عنوان نکته به دانش آموزان یاد آوری کنید: زمان رزو یک ساعت ، در نمایشنامه ها نامی از هاگوارتز و دانش آموز برده نشه ، در بالای پست تکلیف نوشته نشه ، تعداد ارسال پست آزاده ولی فقط یک پست رو باید لینک بدن و ادامه دار بودن یا تک پستی.

به جوزف ورانسکی در مورد تدریس جلسه اول کلاس تغییر شکل:
در نمایشنامه ارسالی حتما ذکر بشه می خواید پستها به چه طریقی ارسال بشن. بازم میگم من با نمایشنامه های ادامه دار بیشتر موافقم بنظر من پستهای دانش آموزان کلاس هدویگ خیلی قشنگ بود تا پستهای تکی کلاس ایگور
وردهایی که در آخر پست ارسال کردی مخالف اون چیزی بود که من مد نظرم هست شما میتونستید از وردهای کتابهای هری پاتر استفاده کنید.
به دانش آموزان نگید وارد فلان تاپیک بشن و فلان کار رو انجام بدن چون دقیقا همون کارو انجام میدن. (به عنوان مثال در تاپیک مینویسند گروهی از دانش آموزان به همراه استاد کلاس...)

به کورن اسمیت:
خب همونطور که خواستید (شما و سایر اساتید) محدودیت برای تعداد خط رو برای اساتید برداشتم.

پیام زده شده در: ۱۱:۴۶ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
با سلام و خسته نباشید خدمت پروفسور کوییرل عزیز

یکی از مشکلاتی عمده ای که من توی تدریس داشتم محدودیت خطی بود!
یعنی نمایشنامه بین 5 تا 20 خط!
من اول یه نمایشنامه نوشتم که حدود 26 خط شد!به همین دلیل مجبور میشم خیلی از مطالب درسی و فضاسازی نمایشنامه مو حذف کنم تا به اون بیست خط مورد نظر برسه!الان هم همون نمایشنامه ی اصلی رو توی کلاس زدم اما اگه شما بخواید من می تونم قست هاییش رو حذف کنم.اما من از شما می خوام اجازه بدید تا این محدودیت نقض بشه و لطافت بیشتری به نمایشنامه داده بشه و علاوه بر اون مطالب درسی بیشتری بهش اضافه بشه.
درسته که می شه توی بیست خط یک نمایشنامه ی خوب و عالی زد اما باید به این نکته هم توجه داشت که توی بیست خط فقط نکات کمی از درس رو میشه جا داد و خب این خیلی از اهداف این ترم هاگوارتز دوره.خودتون می تونید پستمو بخونید و بگید کدوم قسمت هاش اضافیه!
من پیشنهاد می کنم محدودیت 20 خط رو به 30 خط افزایش بدید!

با تشکر
کورن اسمیت
استاد درس پرواز و کوییدیچ

ویرایش شده توسط كورن اسميت در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۵ ۱۱:۵۷:۳۱

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۲۱:۰۷ یکشنبه ۳ تیر ۱۳۸۶

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
صحیح ... متوجه شدم ... در اشتباه بودم ... مرسی بابت تذکر ... اول از همه پست کلاسم رو ویرایش می کنم ... دلم نمی خواد تدریس مورد داری داشته باشم ... دوما من در ابتدا یه رول حدودا بیست خطی نوشته بودم که یه سری محتوا توش بود ولی به دلیل نکات زیادی که زیر تدریس مجبور شدم متذکر شم، گفتم بلند شده و احتمالا مورد خشم مدیر محترم قرار می گیرم... سوما هم تکلیف ِ دانش آموزان رو تغییر نمی دم تا تغییری در روند کلاس ایجاد نشه ... چهارما در مورد کریچر حق با شماس ولی در مورد اش من اطلاعی نداشتم ... پنجما هم بازم هم ممنون از تذکر ... ششما موفق باشید

پیام زده شده در: ۱۹:۰۲ یکشنبه ۳ تیر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
به هدویگ:
شما فقط در کلاس نمایشنامه زدید و اصلا تدریس نکردید. من برای شما و سایر اساتید نوشتمکه با توجه به نوع درس باید تدریس کنید. همچنین گفتم اگه مثلا درس مراقبت از موجودات جادویی رو تدریس میکنید حتما از کتاب جادوگران شگفت انگیز و یا مطالب کتاب استفاده کنید.
شما بهتر بود حداقل یکی دو تا موجود رو نام ببرید و از دانش آموزا بخواید از اون در نمایشنامه استفاده کنند.
هاگوارتز جدا از اینکه برای فعال کردن تاپیکها این کارو انجام میده میخواد یه چیزی هم یاد بده و گرنه فعال کردن تاپیک ها به تنهایی فایده ای نداره.

من تاکید کردم پستها تماما هری پاتری باشن و این جمله شما اصلا ربطی به کتاب نداره:" و با لب خونی بهش می گه : ناظرت می کنم"

در مورد این جملتوت:
"تکلیفتون اینه که در تاپیک ِ دفتر حمایت از موجودات ِ جادویی با پستهای ادامه دار از حقوق ِ موجودات ِ مظلوم ِ سایت یعنی کریچر و مک بون و بادراد ریشو و ادوارد جک و مرحوم اش ویندر و باقی ِ جک و جونورها دفاع کنید!"
تکلیف ندید بلکه طوری نمایشنامه بدید که دانش آموزا خودشون متوجه منظور شما بشن.
اش ویندور در کتابها نبود پس در نمایشنامه ها نباید استفاده بشه.

همه دانش آموزان باید حتما لینک نمایشنامه رو بدن و شما فقط همون پستها رو نقد کنید. مثلا من به عنوان مدیر هاگوارتز نمی خوام نمایشنامه هام امتیازی برای گروهم بیاره پس لینکش رو نمیدم.

یه بار گفتم فعلا تا این شرایط برای دانش آموز و اساتید جا بیفته یکی دو هفته طول میکشه.

ممنون امیدوارم تدریس جلسه بعدیتون واقعا تدریس یه چیزی باشه نه فقط نمایشنامه.موفق باشی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.