هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۱:۲۸ شنبه ۳ تیر ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 433
آفلاین
گزارش کار برای اجرای یکی از این طلسم ها :
من يه بوته گوجه فرنگي داشتم خيلي دوستش مي داشتم (!!!) وقتي كلاس تموم شد بلافاصله به خوابگاه رفتم و يه نگاه بهمش انداختم ... بعد وردي رو كه پ.دامبلدور گفته بود روي بوته اجرا كردم :
- آنتونيو ديتائلا !!!
منتظر موندم ... هيچ اتفاق خاصي نيفتاد ...بعد تازه يادم اومد كه آنتونيو ديتائلا اسم مخترع اين ورد بوده به رو خودم نياوردم كسي هم اون اطراف نبود كه به روم بياره ! دوباره سعيمو كردم و اين بار به سرعت گفتم :
- آنتونيواديتل !!!
نور زرد رنگي با گرماي خيلي زياد در اطراف بوته ظاهر شد گرما بيشتر و بيشتر مي شد من از بوته فاصله گرفتم ... در يك لحظه بوته به سرعت شروع به ميوه دادن كرد و پس از گذشت ده ثانيه آتيش گرفت و به خاكستر تبديل شد ! من هنوز به اون صحنه خيره شدم ... شكه شده بودم . بعد از يك ساعت به خودم اومدم و همون جا نشستم و زير لب به دامبلدور و خاندانش نا سزا گفتم .
معرفی یک طلسم و طرز استفاده ی از آن :
ورد وينگارديوم له ويوسا كه براي به پرواز در آوردن اشيا از آن استفاده مي شود . براي استفاده از اين ورد بايد سريع و فرز باشيم زيرا اين ورد با حركت سريع و زيباي مچ دست همراه است . اين ورد بايد چنين تلفظ شود : " وين- گار- ديوم له وي- يو- سا " قسمت " گار " نسبت به بقيه ي قسمت ها بايد بهتر و كشيده تر تلفظ شود . تلفظ شمرده ي اين ورد بسيار مهم است . در صورتي كه تمام نكات گفته شده رعايت شود شئ مورد نظر به پرواز در مي آيد .
در دوران قبل از تولد مرلین، بیشتر چه طلسم ها و وردهایی ساخته می شدند و اونها چه نقشی در زندگی حالا دارند، یعنی هنوز هم استفاده می شوند یا طلسمهای دیگه ای جای اونا رو گرفته.
در دوران قبل از مرلين طلسم ها به مقتضاي (!) نياز مردم و توسط خود آن ها ساخته مي شد . اغلب جادوگرها هنگام برخورد با مشكل يا براي آسان كردن زندگي روزمره به ساخت وردهايي هر چند بسيار ساده روي مي آوردند. بيشتر اين وردها متناسب با زمان آن ها ساخته مي شد يعني امروزه ديگر از آن ها استفاده نمي شود . مانند ورد آنتي گردباديوس (!!!) كه براي جلوگيري از گردبادهاي بسيار قوي بود كه در آن زمان هر ساله چندين بار به مزارع كشاورزان آسيب مي رساند . امروزه ديگر از اين ورد استفاده نمي شود . بعضي ديگر از وردها با اينكه بسيار ساده هستند و در گذشته استفاده ي بسياري از آن ها مي شد امروزه نيز همانند سابق پر استفاده هستند . مانن ورد لوموس كه براي ايجاد روشنايي در شب يا اماكن تاريك به كار مي رود . بعضي از وردها نيز در قديم بسيار پركاربرد بوده اند ولي امروزه توسط افراد خاصي مورد استفاده قرار مي گيرد مانند ورد كرشيو كه در قديم در شكنجه افراد و در جنگ هاي قبيله اي (!) بسيار كاربرد داشت اما امروزه تنها توسط ولدمورت و مرگخوارانش استفاده مي شود . برخي از وردهاي قديمي نيز امروزه با تغيير جزئي در آنها متناسب با نيازهاي روز مورد استفاده قرار مي گيرند مانند ورد جريوس كه امروزه كاربرد بسيار دارد و با ايجاد تغيير در ورد قديمي بوجود آمده است .

پیام زده شده در: ۱۱:۲۱ شنبه ۳ تیر ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
آنیتا جان جلست رو اون بالا بزرگ بنویس تا بعدا دچار اشتباه نشی
------------------------------------

1- گزارش کارتون رو برای اجرای یکی از این طلسم ها می می خوام که 7 امتیاز داره و به حالت نمایشنامه چه طنز و چه جدی باشه!

ابتدا تمرکز عمیقی گرفتم . سپس چوبدستیمو به ارامی در مقابل هدف بلند کردم و فریاد زدم مکستیل و سریعا شروع به چرخوندن چوب دستیم کردم . اما به جز چند جرغه ارغوانی که از نوک چوبدستیم خارج شد اتفاق دیگری رخ نداد .
ناگهان احساس کردم شخصی بر کارم نظارت داره به همین دلیل برگشتم و پروفسور دامبلدور رو دیدم که بالای سرم ایستاده بود .
پروفسور آنیتا دامبلدور با خوش رویی گفت :
- نه ، وایسا بهت نشون بدم .
او چوبدستیمو ازم گرفت و به آرامی به من فهموند که به کفشهای کریچر نگاه کنم سپس زیر لب گفت مکستیل و هم زمان دایره فرضی رو در پیش رویش درست کرد .
سپس در حالی که لبند شیطانی برلب داشت که اصلا به تریپ معلمیش نمیامد گفت :
- کریچ جون بلدی بند کفشتو باز کنی ؟
کریچ : پس چی پروفسور نگاه کن !! د.... این چرا باز نمیشه ! د... وایسا بلدما نمیدونم چی شده....
آنیتا و بلیز
پروفسور دامبلدور : تا این جن داره بند کفششو باز میکنه ببین میتونی این کیف رو طلسم کنی ؟
من به کیف خیره شدم و با خونسردی تمرکز کردم سپس چوبدستیمو به ارامی بالا گرفتم و زیر لب گفتم (( مکستیل )) و دایره فرضی رو بر روی هوا ایجاد کردم . اول فکر کردم اتفاقی نیفتاده اما بعد احساس کردم که حاله نقره ای دور کیفمو گرفته .
پروفسور که خوشحال به نظر میرسید گفت :
- آفرین آفرین !!! هییییییییییی !!!!
در همون لحظه کفشهای کریچر آتیش گرفته بود .
کریچ : اهههههه این چرا باز نمیشه !
ملت

- معرفی یک طلسم و طرز استفاده ی اون که 8 امتیاز داره.

طلسم الوهومورا . به درد باز کردن قفل درها میخوره البته درهایی که طلسمهای ساده توشون است . ابتدا چوبدستیه خودمون رو به سمت سوراخ کلید میگیریم . سپس این طلسم رو بر زبان میاوریم . هیچ حرکتی هم لازم نیست به چوبدستیه خودمون بدهیم .

این طلسم علی رقم ساده بودنش کاربردهای بسیاری دارد و در باز کردن قفلها بخوصوص قفل های ماگلی بسیار کاربرد دارد . البته با پیشرفت جادو طلسمهای قفل کنی اختراع شده اند که این طلسم بر آنها اثری ندارد . اما هنوز که هنوزه هم این طلسم دارای کاربردهای بسیاری است .

بهتر است بدانید که این طلسم از زمان جادوگران اولیه بوده و برای ماقبل تاریخ است و کسی به طور دقیق نمیدونه کی این طلسم به وجود امده . ( آخه ما قبل تاریخ درها همشون قفل داشتند )

3- مقاله که باید توضیح بدید در دوران قبل از تولد مرلین، بیشتر چه طلسم ها و وردهایی ساخته می شدند و اونها چه نقشی در زندگی حالا دارند، یعنی هنوز هم استفاده می شوند یا طلسمهای دیگه ای جای اونا رو گرفته. که 15 امتیاز داره.

هیچ طلسمی در دنیای جادوگری یافت نمیشود که بی کاربرد بماند و یا طلسم دیگری جای آن را بگیرد . هر چند که شاید طلسمهای اختراع شده دیگر قدرت بیشتری داشته باشند اما باید قبول کرد که هر طلسم در جای خودش کاربرد مناسب خودش را دارد .

طلسمهای باستانی از جمله طلسمهایی هستند که حتی در زندگی روزانه نیز کاربردهای فراوانی دارند .

اما طلسمهایی که در قدیم بود با طلسمهایی که جدیدا هستند فرقی اساسی دارد و آن این است که تعداد این طلسمها محدود بوده و همچنین این طلسمها به صورت تخصصی وجود نداشته . به همین دلیل جادوگران برای بعضی از کارهایشان هیچ طلسمی برای استفاده کردن نداشتند و برای بعضی دیگر از کارهایشان نیز فقط ا یک نوع طلسم استفاده میکردند مانند تمیز کردن خانه هایشان . در جهان امروز هر کس برای تمیز کردن خانه اش دست کم از چهار یا پنج نوع طلسم مختلف استفاده میکرده اما اون موقع تنها در این زمینه یک یا حداکثر دو طلسم اختراع شده بود که در نتیجه دقت تمیز کاری خانه را پایین میاورد .

به همین دلیل میتوان اینجور گفت که طلسمهای جدید جایگزینی برای طلسمهای قدیمی نیستند بلکه این طلسمها مکمل طلسمهای قدیمی هستند . حداقل در نود درصد مواقع که اینگونه بوده است .

البته جالب آن است که بدانید بیشتر طلسمهایی که در وسایل بخصوص وسایل شوخی به کار میرود از طلسمهای باستانی هستند . و کلا میتوان این گونه نتیجه گرفت که طلسمهای جدید و قدیم فقط مکمل هم هستند و جادوگری موفق است که بیشترین و موثر ترین طلسمها را بداند .

پیام زده شده در: ۹:۲۹ شنبه ۳ تیر ۱۳۸۵

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
1- گزارش کارتون رو برای اجرای یکی از این طلسم ها می می خوام که 7 امتیاز داره و به حالت نمایشنامه چه طنز و چه جدی باشه!
خب اینم از جلسه ی امروز چه طلسم و ورد جالبی یاد داد . ولی چه قدر تکلیف داد تازه باید یکی از اون ورد هام تمرین کنیم.
خب من که درخت ندارم بهتره اون طلسمی رو که برای جلوگیری از دزدی هست رو تمرین کنم .
اینم از کیفم خب : مکستل!!! چرا نشد؟ جزوه ی پروفسور رو نگاه کردم . آهان !!! فهمیدم .
-مکستل و با چوبدستی مربعی کشیدم چرا نشد؟؟؟ دوباره جزوه رو نگاه کردم وای چه قدر سخته !!!
- مکستل و با چوب دستیم دایره ای در هوا کشیم و ... خدای من !!!!دمای 0 1 درجه رو حس می کنم!!! عجب نقره ای براقی داره .
خب اینم از گزارش کار تمام
.
2- معرفی یک طلسم و طرز استفاده ی اون که 8 امتیاز داره.
نام : پورتوس . طلسمی است که برای تبدیل کردن اشیا به رمز تاز به کار می رود . دارای نور آبی کمرنگ و درخشانی است و دمایی معادل 15 درجه دارد. برای اجرا ی این طلسم چوبدستی را موازی با بینی قرار داده و جسم را طلسم کرده تا تبدیل به رمز تاز شود

3- مقاله که باید توضیح بدید در دوران قبل از تولد مرلین، بیشتر چه طلسم ها و وردهایی ساخته می شدند و اونها چه نقشی در زندگی حالا دارند، یعنی هنوز هم استفاده می شوند یا طلسمهای دیگه ای جای اونا رو گرفته. که 15 امتیاز داره.
اکثر طلسم هایی که قبل از دوران تولد مرلین ساخته و اختراع می شدند بسیار ساده بوده و بیشتر برای کمک به کشاورزان دامداران و ... استفاده می شده . همان طور که پروفسور مثال زدند یکی از ورد ها برای کمک به یک کشاورز به دست همان کشاورز ساخته شده است . مثلا یکی از اون ورد ها ورد ریپارو هست که هنگامی که کوزه ی زن روستایی که به لکنت دچار بوده می شکند و آن خانم می خواسته حرف بدی از دهان خارج کند که می گوید ریپارو و باعث شده کوزه ی شکسته تعمیر گردد.
یکی دیگر از ورد ها که در قبل از تولد مرلین ساخته شده به دست کشاورزان بوده و نام آن آگومانتی می باشد که از آن برای آبیاری زمین های کشاورزی به کار می رفته است.

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۴۴ شنبه ۳ تیر ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
اولین جلسه ی طلسمات و وردهای جادویی بود. کلاس روشن، پر نور و وسیع، مملو از ساحره ها و جادوگرانی که مشتاق یادگیری بودند. غلغله ای در کلاس بود و همگی در مورد استاد آن درس نظر می دادند:
_ آره... میگن دختر پروفسور دامبلدوره!
_ راست میگه!... میگن دفعه ی اولشه داره تدریس میکنه و خیلی هم سختگیره!
_ نه بابا...من دیدمش، فقط نمیدونم چرا همیشه اخماش توهمه!
_ پدرم اون رو می شناسه، میگه خیلی مقرراتیه!...تازه می گفت خیلی چیز می دونه!
ناگهان صدای در بلند شد و به تمام این صحبتها خاتمه داد. آنیتا دامبلدور، با ردایی به رنگ آبی، موهایی کوتاه و سگرمه هایی در هم، ساحره ای با اقتدار می نمود! کتابهایش را بر روی میز قرار داد و با لحنی سرشار از شادی و نشاط و با لبخندی بر لب گفت:
_ سال جدید رو بهتون تبریک می گم. ما وقت کم داریم، پس کتابهاتون رو ببندید و فقط به من گوش بدید. ممکنه اون وسطها از یکی هم بپرسم. پس خوب گوش بدید...
بچه ها هاج و واج مانده بودند. و با شک و تردید و البته خوشحالی، حواسشان را به او معطوف کردند.
پ. دامبلدور وسط کلاس ایستاد و با صدایی رسا، شروع به سخن گفتن کرد:
_ خب... قبل از میلاد مرلین، جادوگر بزرگ تمامی اعصار، در ایتالیا، شخصی زندگی می کرد به نام "آنتونیو دیتائلا". او یک باغبان بود و با این کار امرار معاش می کرد. یک سال زمستان سختی شروع شد و تمام محصولات دیتائلا نابود شد. و او با داشتن قرضهای فراوان در مضیقه قرار میگیره. در نتیجه با کمک پسر بزرگش یعنی "ادواردو دیتائلا" وردی رو" برای به عمل رسیدن سریع میوه ها" اختراع کرد. مشخصات این ورد از این قراره:
دارای نور سبزرنگ، گرمای 132 درجه. برای انجم آن باید چوب جادو را بر روی تنه ی درخت قرار بدید و با لحنی کشدار این کلمه رو بگید:" آنتواددیتل".
میوه های درخت شما، پس از یک هفته می رسند!
سخن دامبلدور که در اینجا تمام شد، همهمه ای در میان بچه ها در گرفت. این چیزها اصلا در کتاب آنها نبود! دامبلدور با خوشحالی و خنده به آنها گفت:
_ بچه ها!...جالب نبود؟!... درسته که توی کتابتون این چیزا نیست، اما اینجوری بهتره!...خب... حالا بریم سر طلسم این جلسه:
این طلسم توسط " استیو مک براید" ساخته شده. که 123 سال قبل از میلاد مرلین زندگی می کرده. یک بار یک دزد به خونش می زنه و اون از این بابت خیلی ناراحت میشه. و تمام سعیش رو میکنه تا طلسمی اختراع کنه تا اگه کسی خواست به چیزی بدزده، نتونه این کار رو بکنه! و بلاخره این طلسم رو می سازه که مشخصاتش از این قرارند:
دارای رنگ نقره ای، گرمایی معادل 10 درجه. هنگام طلسم کردن وسیله یا خونه، باید چوبمون رو به صورت مستقیم در برابر اون چیزی که می خوایم طلسمش کنیم، بگیریم. بعد در حالی که زیر لب زمزمه می کنیم:
"مکستیل"، دایره ای فرضی در هوا رسم میکنیم.
اونوقت دور جسممون، حاله ای نقره ای رنگ قرار میگیره که تنها بوسیله ی کسی که ورد رو خونده و با طلسم :" مکاستیل" باز میشه. ببینید، اینجوری...
و سریعا کیف یکی از بچه ها را طلسم کرد و با خنده گفت:
_ خب جن خونگی کوچولو!...کیفت به وسیله ی من طلسم شد! می تونی بازش کنی؟!
جن خونگی که کریچر نام داشت، با خنگی (!) تمام به اون نگاه کرد و سعی کرد تا بازش کند! اما نتونست و دامبلدور دوباره کیفش رو باز کرد! و به سمت میزش رفت و گفت:
_ خب بچه ها... برای جلسه ی بعدی:
2- معرفی یک طلسم و طرز استفاده ی اون که 8 امتیاز داره.
و در حالی که از کلاس خارج می شد گفت:
_ هومکیوس!... هر جور راحتید رول بزنید!.. خوش باشید!

برنامه ی این ترم درس طلسمات و وردهای جادویی:
خب!
با سلام، حالا که گروه دارم، میخوام تقاضای تدریس بکنم.
کلاس: طلسم ها و وردهای جادویی
نکته: قرن ها رو از تولد مرلین شروع می کردیم دیگه، نه؟!
جلسه اول: آموزش یک طلسم آموزنده و یک طلسم جالب قبل از مرلین با ذکر تاریخ و سرگذشت چگونگی به وجود آمدن آن
جلسه دوم: آموزش یک طلسم آموزنده و یک طلسم جالب در دوره ی مرلین با ذکر سرگذشت
جلسه سوم: آموزش یک طلسم آموزنده و یک طلسم جالب در دوره ی اولین جادوگر سیاه بعد از مرلین با ذکر سرگذشت آن
جلسه چهارم: آموزش یک طلسم آموزنده و یک طلسم جالب ظهور اولین گرگینه ها با ذکر سرگذشت آن
جلسه پنجم: آموزش یک طلسم کارآمد و یک طلسم جالب در دوره ی ساخت اهرام ثلاثه به همراه سرگذشت آن
جلسه ششم: آموزش یک ورد کارآمد و یک طلسم جالب در قرن دوازدهم و ظهور اولین دیوانه ساز به همراه سرگذشت آن
جلسه هفتم: آموزش یک ورد کارآمد و یک طلسم جالب در ظهور اولین خون آشام و همراه سرگدشت آن
جلسه هشتم: آموزش یک ورد کارآمد و یک طلسم جالب در دوره ی ظهور والفریک دامبلدور به همراه سرگذشت آن
جلسه نهم: آموزش یک ورد کارآمد و یک طلسم جالب در دوره ی ساخت هاگوارتز
جلسه ی دهم: آموزش چند ورد و طلسم جالب و خنده دار برای جلسه ی اخر به همراه سرگذشت آنها

ویرایش شده توسط آنیتا دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳ ۹:۲۴:۴۲

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۳:۲۳ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
این کلاس از سوم تیر با تدریس پروفسور آنیتا دامبلدور در روزهای شنبه آغاز خواهد شد

پیام زده شده در: ۱۲:۲۱ چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۴

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۳ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۷ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶
از تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
1-ورد از بین بردن حشرات چیست؟و به چه شکلی اجرا میشود؟

3)پتریقوس توتالوژ

2-ورده اواداتوتالوستا چندمین ورد سخت است؟

4)30

3-پادورد اواداکورا چیست؟

1) اواداتوتالوستا

4-ورد اواداتوتالوستا به چه علت جزء سی ورد سخت قرار گرفته است ؟

1)طولانی بودن

5-جای خالی را پر کنید{ بر اساس خاصیت ........ برای ورد اواداکورا پادوردی ساخته اند .}

2)زهره

6-لقب ورد الپناتاسوس چیست؟

2)روح

7-ورد الپناتاسوس بر چه کسانی تاثیر ندارد؟

4)همه موارد

8-تاریخ ساخت الپناتاسوس(به میلادی با ذکر ماه و روز)

3)11 جولای 1928

9-كدام ورد، كم خطرتر هست؟

3)اينكارسروس

10)كدام طلسم نابخشودني است؟

ب)كرسيو

سوالات غیر تخصصی:
1-((میتوان ورد های با قدرت متوسط را کنترل کنه )) تعلق به کدام ورد است؟
1)بولوقاموتو

2-ورد مقابله توسط چه کسی درست شده؟

1)البوس دامبلدور

3-درچه وردی باید صدایمان ارام باشد؟

4)حالوفودو کامرت

4-((این ورد به صورت دایره وار باید تکان داده شود))کدام ورد است

2)فیتیکیمومانت

-مدت زمان اجراي ورد حالوفودو كامرتو چند ثانيه است؟

الف)5 ثانيه

6-مخفف ورد كراسياتوس كارس چيست؟

ب)كرشيو

7-وردي براي به پرواز درآردن اجسام:

الف)وين گارديم له ويوسا

8-وردي براي مقبله با لولوخرخره

الف)ريديكلوس

9-وردي براي تبديل جغد به آتابه داريم!مدت زمان اجراي آن چقدر است؟

د)بستگي به جغد دارد!

10-كدام طلسمها باعث پديد آمدن هاله اي مجازي مي شوند؟

ب)دفاعي

[مواظب افکارت باش که تبدیل به گفتار می شود.
مواظب گفتارت باش که تبدیل به رفتارت می شود.
مواظب رفتارت

پیام زده شده در: ۱۱:۴۱ چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۴

پ.ح.س.گ. گويل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۹ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۶ دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۴
از اسلي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 83
آفلاین
سوالات تخصصی:
1)اواداتوتالوستا
2)آوادادورا*
3)پتریقوس توتالوژ
4)هیچکدام!
1)15
2)19*
3)45
4)30
3-پادورد اواداکورا چیست؟
1)اواداتوتالوستا
2)کریشو*
3)اکسپکتو پاترونوم
4)ندارد
1)طولانی بودن
2)سخت تلفظ شدن*
3)قدرت ذهنیه بالا
4)همه موارد
5-جای خالی را پر کنید{ بر اساس خاصیت ........ برای ورد اواداکورا پادوردی ساخته اند .}
1)اشک ققنوس
2)زهره *
3)مردمک چشم باسیلیسک
4)خون اژدها
1)جسم
2)روح
3)توپ*
4)سیاه
1)روح ها
2)جادوگران حرف ای
3)من*
4)همه موارد
1)21 جولای 1964
2)11 جولای 1945
3)11 جولای 1928*
4)21 جولای1928
1)سكتوم سمپرا
2)آواداكداورا
3)اينكارسروس*
4)اينسنديو
الف)ريلاتوشيو
ب)كرسيو
ج)كنتنسيوريس
د)هر سه*
سوالات غیر تخصصی:
1)بولوقاموتو
2)اينسنديو
3)اينكارسروس*
4)آواداكداورا
1)البوس دامبلدور
2)لرد ولدرمورت
3)ایگور کارکاروف*
4)ارماندو دیپت
1)بولوقاموتو
2)اينسنديو
3)اينكارسروس
4)حالوفودو کامرتو*
1)بولوقاموتو
2)فیتیکیمومانت
3)اينكارسروس*
4)حالوفودو کامرتو
الف)5 ثانيه*
ب)طولي نمي كشد
ج)2 ثانيه
د)هيچ كدام

الف)آوداكداورا
ب)كرشيو*
ج)رلاشيتو
د)فتيكتوتيلاس

الف)وين گارديم له ويوسا
ب)اكسيو
ج)لوكوموتوركراس
د)هيچ كدام*

8-وردي براي مقبله با لولوخرخره:
الف)ريديكلوس
ب)اكسپكتوپاترونوم
ج)لوموس
د)الموهورا*
الف)6 ثانيه
ب)2 ثانيه
ج)12 ثانيه*
د)بستگي به جغد دارد!

الف)تهاجمي
ب)دفاعي
ج)هر دو
د)هيچ كدام*

جنگ را از لابه لايه اتش و خون بيرون كشيديم تا نفرت از جنگ اييني جاودان شود

پیام زده شده در: ۱۰:۲۱ چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
سوالات تخصصی:
1)اواداتوتالوستا
2)آوادادورا@
3)پتریقوس توتالوژ
4)هیچکدام!
1)15
2)@19
3)45
4)30
3-پادورد اواداکورا چیست؟
1)اواداتوتالوستا
2)کریشو
3)اکسپکتو پاترونوم
4)ندارد@
1)طولانی بودن
2)سخت تلفظ شدن
3)قدرت ذهنیه بالا
4)همه موارد@
1)اشک ققنوس@
2)زهره
3)مردمک چشم باسیلیسک
4)خون اژدها
1)جسم
2)روح@
3)توپ
4)سیاه
1)روح ها
2)جادوگران حرف ای@
3)من
4)همه موارد
1)21 جولای 1964
2)11 جولای 1945
3)11 جولای @1928
4)21 جولای1928
1)سكتوم سمپرا
2)آواداكداورا
3)اينكارسروس@
4)اينسنديو
الف)ريلاتوشيو
ب)كرسيو@
ج)كنتنسيوريس
د)هر سه
سوالات غیر تخصصی:
1)بولوقاموتو
2)اينسنديو@
3)اينكارسروس
4)آواداكداورا
1)البوس دامبلدور@
2)لرد ولدرمورت
3)ایگور کارکاروف
4)ارماندو دیپت
1)بولوقاموتو
2)اينسنديو
3)اينكارسروس
4)حالوفودو کامرت@
1)بولوقاموتو
2)فیتیکیمومانت@
3)اينكارسروس
4)حالوفودو کامرتو
الف)5 ثانيه
ب)طولي نمي كشد
ج)2 ثانيه@
د)هيچ كدام

الف)آوداكداورا
ب)كرشي@
ج)رلاشيتو
د)فتيكتوتيلاس

الف)وين گارديم له ويوسا@
ب)اكسيو
ج)لوكوموتوركراس
د)هيچ كدام

الف)ريديكلوس@
ب)اكسپكتوپاترونوم
ج)لوموس
د)الموهورا

الف)6 ثانيه
ب)2 ثانيه
ج)12 ثانيه
د)بستگي به جغد دارد!@

الف)تهاجمي
ب)دفاعي@
ج)هر دو
د)هيچ كدام

پیام زده شده در: ۱۸:۵۹ سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
سوالات تخصصی:
1)اواداتوتالوستا
2)آوادادورا===
3)پتریقوس توتالوژ
4)هیچکدام!
1)15
2)===19
3)45
4)30
3-پادورد اواداکورا چیست؟
1)اواداتوتالوستا
2)کریشو
3)اکسپکتو پاترونوم
4)ندارد===
1)طولانی بودن
2)سخت تلفظ شدن
3)قدرت ذهنیه بالا
4)همه موارد===
1)اشک ققنوس===
2)زهره
3)مردمک چشم باسیلیسک
4)خون اژدها
1)جسم
2)روح===
3)توپ
4)سیاه
1)روح ها
2)جادوگران حرف ای===
3)من
4)همه موارد
1)21 جولای 1964
2)11 جولای 1945
3)11 جولای ===1928
4)21 جولای1928
1)سكتوم سمپرا
2)آواداكداورا
3)اينكارسروس===
4)اينسنديو
الف)ريلاتوشيو
ب)كرسيو===
ج)كنتنسيوريس
د)هر سه
سوالات غیر تخصصی:
1)بولوقاموتو
2)اينسنديو===
3)اينكارسروس
4)آواداكداورا
1)البوس دامبلدور===
2)لرد ولدرمورت
3)ایگور کارکاروف
4)ارماندو دیپت
1)بولوقاموتو
2)اينسنديو
3)اينكارسروس
4)حالوفودو کامرتو===
1)بولوقاموتو
2)فیتیکیمومانت===
3)اينكارسروس
4)حالوفودو کامرتو
الف)5 ثانيه
ب)طولي نمي كشد
ج)2 ثانيه===
د)هيچ كدام

الف)آوداكداورا
ب)كرشيو===
ج)رلاشيتو
د)فتيكتوتيلاس

الف)وين گارديم له ويوسا===
ب)اكسيو
ج)لوكوموتوركراس
د)هيچ كدام

الف)ريديكلوس===
ب)اكسپكتوپاترونوم
ج)لوموس
د)الموهورا

الف)6 ثانيه
ب)2 ثانيه
ج)12 ثانيه
د)بستگي به جغد دارد!===

الف)تهاجمي
ب)دفاعي===
ج)هر دو
د)هيچ كدام

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۲:۱۰ سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
سوالات تخصصی:

1)اواداتوتالوستا*
2)آوادادورا
3)پتریقوس توتالوژ
4)هیچکدام!

1)15
2)19
3)45
4)30 *

3-پادورد اواداکورا چیست؟
1)اواداتوتالوستا
2)کریشو
3)اکسپکتو پاترونوم*
4)ندارد

1)طولانی بودن
2)سخت تلفظ شدن
3)قدرت ذهنیه بالا
4)همه موارد*

1)اشک ققنوس*
2)زهره
3)مردمک چشم باسیلیسک
4)خون اژدها

1)جسم
2)روح
3)توپ
4)سیاه*

1)روح ها
2)جادوگران حرف ای
3)من
4)همه موارد*

1)21 جولای 1964
2)11 جولای 1945
3)11 جولای 1928 *
4)21 جولای1928

1)سكتوم سمپرا
2)آواداكداورا
3)اينكارسروس
4)اينسنديو*

الف)ريلاتوشيو
ب)كرسيوx
ج)كنتنسيوريس
د)هر سه

سوالات غیر تخصصی:

1)بولوقاموتو *
2)اينسنديو
3)اينكارسروس
4)آواداكداورا

1)البوس دامبلدور*
2)لرد ولدرمورت
3)ایگور کارکاروف
4)ارماندو دیپت

1)بولوقاموتو
2)اينسنديو*
3)اينكارسروس
4)حالوفودو کامرتو

1)بولوقاموتو
2)فیتیکیمومانت
3)اينكارسروس
4)حالوفودو کامرتو*

5-مدت زمان اجراي ورد حالوفودو كامرتو چند ثانيه است؟
الف)5 ثانيه*
ب)طولي نمي كشد
ج)2 ثانيه
د)هيچ كدام

الف)آوداكداورا
ب)كرشيو*
ج)رلاشيتو
د)فتيكتوتيلاس

الف)وين گارديم له ويوسا*
ب)اكسيو
ج)لوكوموتوركراس
د)هيچ كدام

الف)ريديكلوس*
ب)اكسپكتوپاترونوم
ج)لوموس
د)الموهورا

الف)6 ثانيه*
ب)2 ثانيه
ج)12 ثانيه
د)بستگي به جغد دارد!

الف)تهاجمي
ب)دفاعي*
ج)هر دو
د)هيچ كدام

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.