هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پیام زده شده در: ۱۱:۳۷ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۲

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
باید بگم که من دارم همه روشهارو میگم و اصلا منظورم این نیست که خودم اینا رو انجام میدم یا نه

کلا در عمل معلوم میشه که چه کسی میره پیش استاد و موس موس میکنه
اگه این کاره بودم که الان وضعیتم ریدیف ریدیف بود که

کلا یادم نمیاد در امتحانی کمتر از 17 نوشته باشم حالا چه با تقلب چه بدون تقلب

ولی همین روابط غیر حسنه با اساتید بوده که گند زده تو نمره هام

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۱:۲۶ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۲

Witch Queen

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۲ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۰:۵۸ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴
از آنگمار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین
بايد رگ خواب هر استاد را بدست آورد ...
ولي خوب چون پاچه خواري واقعا سخته ( اونم بودن اينكه كله استاده را بكني )
براي همين سنگين باشيد درستونو بخونيد

و يك حلقه براي ملكه خون آشام ها ...
كه آغازي شد براي يÙ

پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۲

لیدی ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۳۴ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 41
آفلاین
نقل قول:
در این جلسه می خوام راجع به بقیه مقدمات تقلب موفق صحبت کنم و اگر رسیدم کمی از موارد تقلب رو هم خواهم گفت
اول در جواب لیدی و هرمایونی عزیز باید بگم که
اولا روشهای دخترها در تقلب جزو روشهای ابتدایی محسوب میشه و
ثانیا دخترها میتونن از روشهای دیگه ای نمره بگیرن و زیادم به تقلب نیاز ندارن

خب مورد بعدی مطالعه بر روی استاد درس است این موارد رو لیست میکنم:

1- خلق و خوی و خانواده : ممکنه عده ای بگن که اونقدرام لازم نیست عمیق رفت جلو ولی بهتون بگم که آشنایی با خلق و خوی استاد خیلی لازمه چون تقریبا جواب خیلی از سوالها رو میده مثلا اگه طرف خیلی عصبی باشه باید حواست جمع باشه که نمیشه اونقدرا باهاش بازی کرد
یه نکته مثبت دیگه این کار اینه که میتونی خودت رو فرمت مناسب استاد در بیاری مثلا اگه طرف 5 شنبه ها والیبال بازی میکنه میتونی تو هم همون موقع مثلا اتفاقی به سالن بری و شروع به بازی با اونها بکنی تا دید استاد روت مثبت بشه.
البته در این کار زیاده روی نکن مخصوصا اگه استاد از اوناس که از موس موس کردن خوشش نمیاد.

2- امتحان رو چطور میگیره : این یک مورد کلیدیه مثلا اگه یهو سر امتحان رفتی دیدی که همه رو تستی داده و تو خبر نداشتی نباید کسی رو سرزنش کنی مگر خودت رو.
باید از اول بری و تحقیق کنی که طرف با چه سبکی امتحان میگیره جزوه باز یا بسته و الی آخر اگه استاد از اونهایی باشه که هر ترم سبکش رو عوض میکنه اونوقته که کار سخت میشه

3- از چه تیپ دانشجویی خوشش میاد : از اول بگم کسانی مثل من که نمیتونن خودشون رو هر روز به یه رنگی دربیارن به مقدار زیادی موفقیت رو از دست میدن مثلا اکثر استادا از دانشجوهایی که سر کلاس تیکه بندازن بدشون میاد حتی اگه در ظاهر لبخند بزنه در باطن اسمت تو لیست سیاه رفته
پس اگه مثل من نمیتونی سر کلاس جلوی زبونت رو بگیری فقط کار رو برای خودت سخت کردی ( این مورد یکی از مواردی است که دخترها از پسر ها جلو ترن)

4- چه سوالایی رو در ترمای گذشته داده : باید نمونه سوالا رو از زیر سنگم که شده پیدا کنی چون در بعضی موارد مهمترین کاره
آخه بعضی از استادا فقط عدد های مساله رو عوض میکنن و سوال رو میدن
این رو هم که استاد چه تریپی سوال میده آیا مثل ترمای پیشه یا هر ترم عوض میکنه رو باید در بیاری و این که کلا از کدوم مباحث بیشتر خوشش میاد برای سوال دادن
و خلاصه هر چیزی که وابسته به این باشه

5- کف و سقف نمرش چقدره : اینم خیلی مهمه مثلا اگه یارو همه رو 15 به بالا میده و تو برات 15 به بالا بودن مهمه میتونی کلا بی خیال تقلب و اینا بشی وبری کیفتو بکنی
یا اینکه اگه مثلا دیدی هر ترم کف نمرش 12 و سقف نمرش 14 هستش به نظر من ارزش نداره خودت رو برای 2 نمره اذیت کنی و خلاصه این مورد رو هم بررسی کن شاید که رستگار شوی

6- ورقه رو صحیح میکنه یا نه : شاید این به نظرتون خنده دار باشه ولی من خودم شخصا 4 استاد رو میشناسم که اصلا ورقه رو صحیح نمیکنن ( به دلایل مختلف )
حتی یه بار قضیه اونقدر تابلو شد که از سر جلسه اومدیم بیرون دیدیم نمره ها رو برده یعنی روی board

پس اگه طرف از روی اسم نمره میده باید درس و امتحان آخر رو بیخیال بشی و بری سراغ چیزای دیگه ای که استاد از روش نمره میده که ممکنه از حاضر جوابی سر کلاس تا حضور به موقع در تمام جلسات و خلاصه هر چیزی که فکرش رو بکنی باشه

7- اصلا خودش درس رو بلده؟ : اینم به نظر بیشتر خنده دار میاد ولی حقیقتیه که خودم نمونه های بسیاری رو دیدم
استاد از روی جزوه میگه و شما در طول ترم کپ میزنی آخر ترم هم سوالها رو از روی یه کتاب من در آوردی میده و همه رو تو کف میزاره بعدشم که نمره ها رو برد میاد
در واقع این مورد یکی از دلایلی است که باعث تصحیح نکردن ورقه توسط استاد میشه. این رو هم که استاد چیزی از درس بلد هست یا نه باید از ترمهای گذشته استخراج کنی یا تو همین ترم در بیاریش
............
............
............
مطالعه روی مکان امتحان : این هم یکی از مواردی است که باید حتما در موردش تحقیق کنی تا کلاه سرت نره مواردی رو که باید در بیاری لیست میکنم:
1- با شماره صندلی یا بدون شماره : مطمانا اگه شماره صندلی در کار نباشه کار تقلب خیلی راحتتر میشه ( به خصوص تقلب دو نفره و بیشتر) و اگه شماره صندلی سر امتحان مشخص کنن کارت سختتره و شاید کلا باید تقلب با دوست جون جونیت رو بی خیال بشی
امتحانایی که شماره صندلی دارن خودش دو حالت داره:
1-1- شماره ثابت یا متغیر : اگه شماره صندلیت تا آخر امتحانا ثابته باز خودش یه تیر تو تاریکیه چون میتونی یواش یواش با دور و بریات آشنا بشی و زمینه رو برای تقلب حاضر کنی ولی در مواردی که شماره صندلی و حتی مکان امتحان در هر مورد تغییر میکنه باید تقریبا فقط به خودت متکی باشی مگه اینکه شانس بیاری و یه متقلب کار درست کنارت بیافته

2- چند مراقب به علاوه استاد سر جلسه میان : البته ممکنه اینو نتونی بفهمی یا مشخص نباشه ولی دنبالش برو که اگه بتونی این رو دربیاری برات خیلی بهتره

3- موقعیت های سوق الجیشی : بعضی وقتا در جایی که امتحان برگزار میشه مکانهای بهتری برای نشستن وجود داره ( مثلا یه جایی که از پشت دیده نشی ) بهتره اگه میتونی قبل از اینکه امتحان برگزار بشه این مورد رو هم بررسی کنی
.........
.........
.........
خلاصه حرفام در بالا اینه که باید تو خط و خوط دراوردن استاد باشی تا موفقیتت بیشتر بشه کلا این دراوردن خط و خوط در همه موراد زندگی به دردت خواهد خورد.

=============
=============
=============
خب می خوام روشهای تقلب رو شروع کنم ولی قبل از اون راجع به اینکه بعضیا میگن تقلب درست نیست و حرام هستش توضیح بدم:
کلا من این حرف رو قبول دارم که تقلب به دلیل اینکه در اون حق بقیه خورده میشه درست نیست ولی به این هم معتقدم که در بعضی موارد چاره ای جز تقلب وجود نداره مثلا وقتی یه استاد کلا بلد نیست درس بده یا وقتی انقدر بد اخلاق و عصبیه که حالت رو به هم میزنه یا خیلی مواقع دیگه.
کلا به این معتقدم که اگه استاد کار درست باشه و همه چی رو روی اصول جلو بره اصلا موردی برای تقلب نمیمونه و واقعا تقلب در این مواقع نهایت حق نشناسی تو رو میرسونه

ار این مورد که بگذریم یه تقسیم بندی اولیه ارایه میدم تا روی اون جلو بریم.
کلا روشه های تقلب به سه دسته ابتداییBasic Cheat Procedures )BCP) ، میانی Intermediate Cheat Procedures (ICP و پیشرفته Advance Cheat Procedures ACP تقسیم میشن
که اکثر شماها روشهای ابتدایی رو بلدید و با یه سری از روشهای میانی هم آشنایی دارید عده قلیلی هم هستن که با روشهای پیشرفته ای تقلب میکنن که این عده کلا از توانایی های خاص بایدبرخوردار باشن.
---------------------------------------------------------------------
روشهای ابتدایی تقلب Basic cheat Procedures:

به طور کلی این روشها پر هزینه ، وقت گیر و دارای ریسک بالا هستن و اکثر شماها اونا رو میدونید منتهی برای اینکه یه لیست کامل جلومون داشته باشیم مواردش رو میگم:

1- ورقه تقلب و تقلب نویسی (درجه *)
این دیگه اولین چیزیه که ممکنه به فکر هر کسی برسه حالا ممکنه توی یه کاغذ بنویسه و اون رو در هز جایی قایم کنهاعم از توی خودکار ، لای پا و غیره
این روش اصلا توصیه نمیشه چون اولا مدت زمان لازم برای نوشتن تقلب به اندازیه که اگه تو همون مدت درس رو بخونی خیلی بهتره
ثانیا خیلی ریسک بالایی داره چون یک ورقه تقلب به راحتی قابل شناسایی هستش و نمیتونی زیر چیزی بزنی به طور کلی همین ریسک بالای این روش هست که اکثر افراد متخصص در امر تقلب از اون دوری میکنن چون کلا هر گونه مدرک کتبی ممکنه باعث بدبختیت بشه

2- نوشتن روی دست ، روی پا و جاهای مختلف بدن (درجه *)
این هم در واقع همون بالاییه ولی فقط این یه حسن رو داره که کمتر جلب توجه میکنه

3- بردن کتاب و جزوه (درجه *)
کلا اگه خود کتاب، جزوه یا حلل رو ببری سر امتحان حداقل این یه حسن رو داره که از نوشتن خلاص شدی و وقتت رو تلف نکردی ولی باید ریسک خیلی بالایی رو قبول کنی که اصلا نمیارزه توصیه میکنم این روش رو در مواردی که استاد خیلی بوق هست انجام بدید طبیعتا خصوصیات استاد رو باید قبلا در اورده باشید

4- تقلب نویسی روی نیمکت (درجه **)
این مورد کمی از روشهای قبلی بهتره چون اولا قبل از اینکه امتحان شروع بشه داری این کار رو میکنی در نتیجه حداقل حسنش اینه که با حرف زدن با بقیه حواست پرت نمیشه و اضطرابت زیاد نمیشه ویکی هم اینکه خودش تمرین خوبیه
ضمنا خطرش خیلی از روشهای قبلی کمتره هر چند بی خطر هم نیست

مرسي از عشق مدرن به خاطر توضيحاتشون! ولي من در كل با جور كردن شاگرد با معلمش مخالفم!و هرچه قدر هم كه معلم عصبي و ديونه باشه آدم نبايد در مقابلش كوتاه بياد!هيچوقت!در هيچ شرايطي! براي تقلب هم هميشه يه راهي هست!با تمام ريسكهاش اگه آدم كارشو بلد باشه هيچ چيز رو نميشه ثابت كرد! يه چيز ديگه كه خيلي مهمه اينه كه تو تمام روش ها رو بلد باشي و هيچي در مورد امتحان معلم و مراقب هم كه نميدوني در زمان مناسب بتوني تصميم بگيري كه چي كار كني!
نقل قول:
ای لعنت بر هر چی پاچه خواریه!
آقاجون پاچه خواری یاد میدی؟
کار ازین کثیفتر توی دنیا هست؟
اه اه اه
اگه کل ترممو حذف کنم حاضر نیستم از پاچه این استادای بی جنبه و عوضی که فکر می کنن از دماغ فیل افتادن برم بالا!

كاملا موافقم!در هيچ شرايطي نبايد دست به پاچه خواري زد!در اذيت و آزار معلم مقدار رو بايد كم و زياد كرد!

بدون نام
ای لعنت بر هر چی پاچه خواریه!
آقاجون پاچه خواری یاد میدی؟
کار ازین کثیفتر توی دنیا هست؟
اه اه اه
اگه کل ترممو حذف کنم حاضر نیستم از پاچه این استادای بی جنبه و عوضی که فکر می کنن از دماغ فیل افتادن برم بالا!

پیام زده شده در: ۹:۲۱ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۲

Witch Queen

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۲ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۰:۵۸ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴
از آنگمار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین
دستتون درد نكنه مدرن جان استفاده برديم

و يك حلقه براي ملكه خون آشام ها ...
كه آغازي شد براي يÙ

پیام زده شده در: ۷:۰۱ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۲

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
در این جلسه می خوام راجع به بقیه مقدمات تقلب موفق صحبت کنم و اگر رسیدم کمی از موارد تقلب رو هم خواهم گفت
اول در جواب لیدی و هرمایونی عزیز باید بگم که
اولا روشهای دخترها در تقلب جزو روشهای ابتدایی محسوب میشه و
ثانیا دخترها میتونن از روشهای دیگه ای نمره بگیرن و زیادم به تقلب نیاز ندارن

خب مورد بعدی مطالعه بر روی استاد درس است این موارد رو لیست میکنم:

1- خلق و خوی و خانواده : ممکنه عده ای بگن که اونقدرام لازم نیست عمیق رفت جلو ولی بهتون بگم که آشنایی با خلق و خوی استاد خیلی لازمه چون تقریبا جواب خیلی از سوالها رو میده مثلا اگه طرف خیلی عصبی باشه باید حواست جمع باشه که نمیشه اونقدرا باهاش بازی کرد
یه نکته مثبت دیگه این کار اینه که میتونی خودت رو فرمت مناسب استاد در بیاری مثلا اگه طرف 5 شنبه ها والیبال بازی میکنه میتونی تو هم همون موقع مثلا اتفاقی به سالن بری و شروع به بازی با اونها بکنی تا دید استاد روت مثبت بشه.
البته در این کار زیاده روی نکن مخصوصا اگه استاد از اوناس که از موس موس کردن خوشش نمیاد.

2- امتحان رو چطور میگیره : این یک مورد کلیدیه مثلا اگه یهو سر امتحان رفتی دیدی که همه رو تستی داده و تو خبر نداشتی نباید کسی رو سرزنش کنی مگر خودت رو.
باید از اول بری و تحقیق کنی که طرف با چه سبکی امتحان میگیره جزوه باز یا بسته و الی آخر اگه استاد از اونهایی باشه که هر ترم سبکش رو عوض میکنه اونوقته که کار سخت میشه

3- از چه تیپ دانشجویی خوشش میاد : از اول بگم کسانی مثل من که نمیتونن خودشون رو هر روز به یه رنگی دربیارن به مقدار زیادی موفقیت رو از دست میدن مثلا اکثر استادا از دانشجوهایی که سر کلاس تیکه بندازن بدشون میاد حتی اگه در ظاهر لبخند بزنه در باطن اسمت تو لیست سیاه رفته
پس اگه مثل من نمیتونی سر کلاس جلوی زبونت رو بگیری فقط کار رو برای خودت سخت کردی ( این مورد یکی از مواردی است که دخترها از پسر ها جلو ترن)

4- چه سوالایی رو در ترمای گذشته داده : باید نمونه سوالا رو از زیر سنگم که شده پیدا کنی چون در بعضی موارد مهمترین کاره
آخه بعضی از استادا فقط عدد های مساله رو عوض میکنن و سوال رو میدن
این رو هم که استاد چه تریپی سوال میده آیا مثل ترمای پیشه یا هر ترم عوض میکنه رو باید در بیاری و این که کلا از کدوم مباحث بیشتر خوشش میاد برای سوال دادن
و خلاصه هر چیزی که وابسته به این باشه

5- کف و سقف نمرش چقدره : اینم خیلی مهمه مثلا اگه یارو همه رو 15 به بالا میده و تو برات 15 به بالا بودن مهمه میتونی کلا بی خیال تقلب و اینا بشی وبری کیفتو بکنی
یا اینکه اگه مثلا دیدی هر ترم کف نمرش 12 و سقف نمرش 14 هستش به نظر من ارزش نداره خودت رو برای 2 نمره اذیت کنی و خلاصه این مورد رو هم بررسی کن شاید که رستگار شوی

6- ورقه رو صحیح میکنه یا نه : شاید این به نظرتون خنده دار باشه ولی من خودم شخصا 4 استاد رو میشناسم که اصلا ورقه رو صحیح نمیکنن ( به دلایل مختلف )
حتی یه بار قضیه اونقدر تابلو شد که از سر جلسه اومدیم بیرون دیدیم نمره ها رو برده یعنی روی board :-D

پس اگه طرف از روی اسم نمره میده باید درس و امتحان آخر رو بیخیال بشی و بری سراغ چیزای دیگه ای که استاد از روش نمره میده که ممکنه از حاضر جوابی سر کلاس تا حضور به موقع در تمام جلسات و خلاصه هر چیزی که فکرش رو بکنی باشه

7- اصلا خودش درس رو بلده؟ : اینم به نظر بیشتر خنده دار میاد ولی حقیقتیه که خودم نمونه های بسیاری رو دیدم
استاد از روی جزوه میگه و شما در طول ترم کپ میزنی آخر ترم هم سوالها رو از روی یه کتاب من در آوردی میده و همه رو تو کف میزاره بعدشم که نمره ها رو برد میاد
در واقع این مورد یکی از دلایلی است که باعث تصحیح نکردن ورقه توسط استاد میشه. این رو هم که استاد چیزی از درس بلد هست یا نه باید از ترمهای گذشته استخراج کنی یا تو همین ترم در بیاریش
............
............
............
مطالعه روی مکان امتحان : این هم یکی از مواردی است که باید حتما در موردش تحقیق کنی تا کلاه سرت نره مواردی رو که باید در بیاری لیست میکنم:
1- با شماره صندلی یا بدون شماره : مطمانا اگه شماره صندلی در کار نباشه کار تقلب خیلی راحتتر میشه ( به خصوص تقلب دو نفره و بیشتر) و اگه شماره صندلی سر امتحان مشخص کنن کارت سختتره و شاید کلا باید تقلب با دوست جون جونیت رو بی خیال بشی
امتحانایی که شماره صندلی دارن خودش دو حالت داره:
1-1- شماره ثابت یا متغیر : اگه شماره صندلیت تا آخر امتحانا ثابته باز خودش یه تیر تو تاریکیه چون میتونی یواش یواش با دور و بریات آشنا بشی و زمینه رو برای تقلب حاضر کنی ولی در مواردی که شماره صندلی و حتی مکان امتحان در هر مورد تغییر میکنه باید تقریبا فقط به خودت متکی باشی مگه اینکه شانس بیاری و یه متقلب کار درست کنارت بیافته

2- چند مراقب به علاوه استاد سر جلسه میان : البته ممکنه اینو نتونی بفهمی یا مشخص نباشه ولی دنبالش برو که اگه بتونی این رو دربیاری برات خیلی بهتره

3- موقعیت های سوق الجیشی : بعضی وقتا در جایی که امتحان برگزار میشه مکانهای بهتری برای نشستن وجود داره ( مثلا یه جایی که از پشت دیده نشی ) بهتره اگه میتونی قبل از اینکه امتحان برگزار بشه این مورد رو هم بررسی کنی
.........
.........
.........
خلاصه حرفام در بالا اینه که باید تو خط و خوط دراوردن استاد باشی تا موفقیتت بیشتر بشه کلا این دراوردن خط و خوط در همه موراد زندگی به دردت خواهد خورد.

=============
=============
=============
خب می خوام روشهای تقلب رو شروع کنم ولی قبل از اون راجع به اینکه بعضیا میگن تقلب درست نیست و حرام هستش توضیح بدم:
کلا من این حرف رو قبول دارم که تقلب به دلیل اینکه در اون حق بقیه خورده میشه درست نیست ولی به این هم معتقدم که در بعضی موارد چاره ای جز تقلب وجود نداره مثلا وقتی یه استاد کلا بلد نیست درس بده یا وقتی انقدر بد اخلاق و عصبیه که حالت رو به هم میزنه یا خیلی مواقع دیگه.
کلا به این معتقدم که اگه استاد کار درست باشه و همه چی رو روی اصول جلو بره اصلا موردی برای تقلب نمیمونه و واقعا تقلب در این مواقع نهایت حق نشناسی تو رو میرسونه

ار این مورد که بگذریم یه تقسیم بندی اولیه ارایه میدم تا روی اون جلو بریم.
کلا روشه های تقلب به سه دسته ابتداییBasic Cheat Procedures )BCP) ، میانی Intermediate Cheat Procedures (ICP و پیشرفته Advance Cheat Procedures ACP تقسیم میشن
که اکثر شماها روشهای ابتدایی رو بلدید و با یه سری از روشهای میانی هم آشنایی دارید عده قلیلی هم هستن که با روشهای پیشرفته ای تقلب میکنن که این عده کلا از توانایی های خاص بایدبرخوردار باشن.
---------------------------------------------------------------------
روشهای ابتدایی تقلب Basic cheat Procedures:

به طور کلی این روشها پر هزینه ، وقت گیر و دارای ریسک بالا هستن و اکثر شماها اونا رو میدونید منتهی برای اینکه یه لیست کامل جلومون داشته باشیم مواردش رو میگم:

1- ورقه تقلب و تقلب نویسی (درجه *)
این دیگه اولین چیزیه که ممکنه به فکر هر کسی برسه حالا ممکنه توی یه کاغذ بنویسه و اون رو در هز جایی قایم کنهاعم از توی خودکار ، لای پا و غیره
این روش اصلا توصیه نمیشه چون اولا مدت زمان لازم برای نوشتن تقلب به اندازیه که اگه تو همون مدت درس رو بخونی خیلی بهتره
ثانیا خیلی ریسک بالایی داره چون یک ورقه تقلب به راحتی قابل شناسایی هستش و نمیتونی زیر چیزی بزنی به طور کلی همین ریسک بالای این روش هست که اکثر افراد متخصص در امر تقلب از اون دوری میکنن چون کلا هر گونه مدرک کتبی ممکنه باعث بدبختیت بشه

2- نوشتن روی دست ، روی پا و جاهای مختلف بدن (درجه *)
این هم در واقع همون بالاییه ولی فقط این یه حسن رو داره که کمتر جلب توجه میکنه

3- بردن کتاب و جزوه (درجه *)
کلا اگه خود کتاب، جزوه یا حلل رو ببری سر امتحان حداقل این یه حسن رو داره که از نوشتن خلاص شدی و وقتت رو تلف نکردی ولی باید ریسک خیلی بالایی رو قبول کنی که اصلا نمیارزه توصیه میکنم این روش رو در مواردی که استاد خیلی بوق هست انجام بدید طبیعتا خصوصیات استاد رو باید قبلا در اورده باشید

4- تقلب نویسی روی نیمکت (درجه **)
این مورد کمی از روشهای قبلی بهتره چون اولا قبل از اینکه امتحان شروع بشه داری این کار رو میکنی در نتیجه حداقل حسنش اینه که با حرف زدن با بقیه حواست پرت نمیشه و اضطرابت زیاد نمیشه ویکی هم اینکه خودش تمرین خوبیه
ضمنا خطرش خیلی از روشهای قبلی کمتره هر چند بی خطر هم نیست
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در اینجا بحث راجع به روشهای تقلب بیسیک رو تموم میکنم کلا ممکنه خیلیاتون روشهای دیگه ای از این دست رو بلد باشید ولی بدونید اگه یکی یا چند تا از خصوصیات ذکر شده در بالا رو داشت جزو روشهای بیسیک محسوب میشه

اگه بعدا وقت کنم تصمیم دارم روشهای تقلب میانی رو توضیح بدم

فعلا خوش باشید و عید بهتون خوش بگذره

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

بدون نام
نقل قول:

لیدی ولدمورت نوشت
من اينجا اين نكته رو متذكر ميشم كه درسته كه تقلب لازمه امتحانه ولي بعدا هر وقت حال داشتين درس رو بخونين!هميشه نميشه به اميد تقلب بود!

آبجی جون نذار بگم که شما خودت عجب متقلب زبر دستی هستی!

پیام زده شده در: ۱۴:۰۵ سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۲

لیدی ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من اينجا اين نكته رو متذكر ميشم كه درسته كه تقلب لازمه امتحانه ولي بعدا هر وقت حال داشتين درس رو بخونين!هميشه نميشه به اميد تقلب بود!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۲

لیدی ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
نقل قول :

لیدی ولدمورت نوشت
نقل قول :
نقل قول :

لیدی ولدمورت نوشت
نقل قول :
من در ضمينه ي تقلب رسوني استادم.......از اشاره و رو كاغذ نوشتن گرفته تا ورق طرف رو براش كامل پر كردن.............البته به همين منوال تقلب كردنم از روي دست و پا نوشتن روي مانتو , كاغذ((كه معمولا تا مي شه يا زير ساعت يا تو كفش يا كنار درز مانتو قايم مي شه)) گرفته تا پرو پرو در جوار معلم حرف زدن

ايوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول
حال كردم!
هرجا حرف تقلب و معلم آزاري باشه من هم هستم با تمام قوا!
هرميون جان مثل اينكه اينجا من و تو بايد كم كم دست به كار شيم!
از روش هاي ساده تقلب براي مبتدي ها شروع كنيم خوبه؟ بعد يه ذره كه راه بيافتن ميريم سراغ پررو بازيهايي كه مهارت ميخواد!
پايه ام همه جوره

خوب از كي شروع كنيم؟

ايول بابا ايول!
من فردا از صبح هستم! يه مشورتي هم با بقيه ميكنم ميام كه هرچه زودتر كارو شروع كنيم!

ok

مي گما بيا پوز اين هري رو بزنيم داره بد جوري بلبلي مي كنه

كاملا موافقم!
بعد هم در تقلب واقعا جنسيت خيلي مطرحه و اولين چيزيه كه تو طبقه بندي بايد بهش توجه كرد!البته همونطور كه هري هم گفت اولين نكته اعتماد به نفسه و اون هم در مقدار زياد!يعني اگه از مطلب شوتي و تاحالا لاي كتاب رو هم باز نكردي و اصلا در جريان نيستي با اعتماد به نفس كامل و با پررويي تمام بري سر جلسه امتحانتم خوب بدي!
اگه همه موافقم شروع كنيم؟
(البته بعد از موارد مقدماتي و همگاني من و هرميون در بعضي تقلب هاي منحصر به فرد خانم ها مهارت بيشتري داريم كه اين تقلب ها مختص خانم ها هستند! كه به اونها هم خواهيم پرداخت!)

پیام زده شده در: ۱۹:۲۶ دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۲

کینگزلی شکلبوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۵ شنبه ۲۰ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۱۶ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷
از فضا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 402
آفلاین
عالیه عالیه
خوبه حداقل من که هیچی از تقلب سرم نمیشه یچیزایی اینجا یاد میگیرم!
من به عنوان وزیر اینجا رو به طور رسمی به کانون فرهنگی آموزش انواع تقلب تبدیل میکنم!
دبیران:
هری پاتر
هرمیون گرنجر
لیدی ولدمورت
از کسانی که در امر تقلب خبره هستند تقاضا میشود برای دبیر شدن به اینجا مراجعه کنند.

یوزر آیدی شماره ی 57.
یکی از اعضای فوت شده،سوخته و خاکستر شده ی جادوگران.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.