هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۳:۰۰ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

تئودور نات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۷ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۰ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از كنار بر بچ مرگ خوار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
امروز خبر جدید از هالی ویزارد رسیده است در این خبر لیست فیلمهایی که قرار است در تابستان امسال توسط هالی ویزارد پخش شود اورده شده است.
لیست فیلمهای تخیلی
محفل همیشه پیروز !
دامبلدور قویترین جادوگر!
شکست لرد سیاه!
وایت تورنادو ارتش یگانه!
هدی بهترین جغد جهان!
...............لیست فیلمهای هندی
دامبل باچان عاشق میشود!!
هدی کومار و عشق یگانه!
محفلی باش و نترس!
محفل همیشه پیروز!
..............لیست فیلمهای ترسناک
بازگشت لرد ولدمورت
مرگخواران
..............لیست فیلمهای سیاسی
افشای حقیقت دامبلدور و محفل!
هدی از لپ لپ در آمده است!
.............بزودی فیلم ها در هالی ویزارد ساخته میشود!

گزیده ای از برداشتهایم...
جوانا کاتلین رولینگ،بعد از نوشتن کتاب هری پاتر و Ø

پیام زده شده در: ۲۱:۴۷ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
نامه ی ته گشاده! ی یکی از مردان آسلام به پرزیدنت کوییرل

با سلام ... اینجانب ، بسم المرلین الکبیر العظیم الحلیم! ، حجت الآسلام ِ دانا حاجلایی هدویگ ساکن ِ احمد آباد ِ شمالی نه ، احمد آباد جنوبی نه ، احمد آباد مرکزی هم نه ، یوسف آباد هستم !!!

غرض از مزاحمت اینکه شهردار ِ محترم روستای یوسف آباد ... لوله های فاضلاب روستای ما فرو رفته اند توی ... اِ ! ... پیرممد؟ ... بازم که اشتباه کردی ! ... اونیکی نامه رو بده من ببینم !

اهم اهم ... بابت ِ اشتباه ِ پیش آمده معذرت می خوام ... به همچنین ، خدا به شمام عقل بده !
از آنجایی که مبحث آسلام مبحثی بسیار حیاتی است ، بنده هنگامی که در حیاط خانه ی خود قدم می زدم و بوی فاضلاب روستا که لوله هاش فرو رفتن توی ... هیچی بماند ، در حالی که بوی فاضلاب خفم می کرد یهو نمی دونم چرا یاد شما افتادم و تصمیم گرفتم ارشادیه ای برای شما بنویسم !
حالا از اینکه بوی فاضلاب ما رو خفه کرده بگذریم ... همانطور که واقفید نیروی آسلام روز به روز در حال افزایش است و حتی بیشتر از اینکه بوی فاضلاب منو خفه کنه ، قدرت آسلام در حال خفه کردن استکباره ... پس اگر شما کمی عقل تو کله داشته باشید و لوله فاضلاب های روستاتون هم فرو نرفته باشه توی ... استغفرالله ، باید متوجه بشید که پیوستن به آسلام بهترین و عاقلانه ترین راه است و شما باید به آسلام بپیوندید ... چون دولت تصمیم گرفته یه کاری کنه که لوله فاضلاب های همه روستاها فرو بره توی ... توی ... حالا بگذریم ، لوله ی روستاهای همه روستاها می خواد غیر آسلامی ها رو هدف بگیره و این یعنی اینکه هر که با ما نباشد از ما نیست !

ضمنا در کنار این صحبت ها ، شما باید بدانید که آسلام بی طرف است و استفاده از منوی مدیریت و قدرت مدیریتی و حتی پست زدن در یک تاپیک ِ قفل ، از نظر ما حرام است و اگر این کار را بکنید ما نفرینتان می کنیم که لوله ی فاضلاب روستایتان فرو برود توی ... هیـــچ بگذریم !

در آخر از شما خواستارم به آسلام بپیوندید و هرروز آسلامی تر از دیروز باشید .

با امید به اینکه هیچگاه لوله ی فاضلاب روستایتان فرو نرود توی حلقتان و از بویش خفه نشوید ! آخیش ... بالاخره گفتمش !!!

و من المرلین توفیق

پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
لرد سیاهی تازه تر ، نیرومندتر ، برتر ، اندیشمندتر و مقتدرتر از همیشه !

ارباب های متفاوتی برای مرگخواران انتخاب و تعویض شده بود ، مجددا لرد جدیدی آغاز به کار کرد ، وی هشتمین لرد جادوگران است . با فعالیت هایی که در کارنامه فعالیت وی ثبت شده ، اربابی متفاوت با ارباب های پیشین انتظار میرود .

بله مسلما همین طور است ، چرا که او از بین مرگخواران و با نظر مرگخواران انتخاب شده . امیدواریم که او پیشرفت برتری نسبت به لرد های پیشین داشته باشد و بتواند کم و کاستی های این جرگه عظیم و پر شکوه را برطرف نموده و خواسته ها و نیاز های مرگخواران را ارضا نماید .

قول فعالیت و حمله ای عظیم به سپید و طرفداران سپیدی داده میشه ، و این مهم به زودی زود به انجام خواهد رسید.

نهایتا اینکه باشد تا برای همگان عبرت شود !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۸:۰۳ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
مشکلات ناهنجار محفل!!

پیام امروز ص 5 بخش حوادث

(( خبرنگار اعزامی ما به محفل که دیروز قرار بود از صحت بازگشت لرد خبر بیاورد ، چندین خبر ناخوشایند نیز آورد که هم اکنون می خوانید:
1.محفل، آلوده شده ، خبرنگار ما مینویسد: محفل پر شده ازسیگار ، پوست موز و سرنگ های تزریق مواد توهم زایی مانند عصاره ی کروشیو و ... . و آلبوس دامبلدور رهبر سفید ها تنها چیزی که می گوید این است که: من نمیدونم این نورممد بوقی که قرار بود نظافت کنه کجا رفته...ما داریم اینجا سرطان دماغ می گیریم با این بوی گند...

2.محفل از مشکلات اخلاقی رنج می برد، خبرنگار ما مصاحبه ای با چند تن از محفلی داشته که به شرح زیر است:
خ.ب:سلام آقای کرپسلی ، حالتون خوبه؟؟
ل.ک: بله ، اگه شما با ما بیاید بوووق، بهتر هم میشیم! بلا ، گوگولی ، بووووق
خ.ب:خب...خب... شما اینجا آدم با ادب ندارید؟؟
ل.ک:چرا . بوووووووووق
از نوشتن ادامه ی مصاحبه معذوریم تنها بدانید که خبرنگارمان گفت: اگر رفته بودم قزوین، وضعم بهتر بود!!!

3.محفل از مشکلات مالی رنج می برد، خبرنگارما می گوید وقتی می خواستم وارد محفل شوم چند تن از قل چماق ها را دیدم که به زور می خواستند وارد محفل شوند، آنها اعلام می کردند که از محفل طلب های چند هزار گالیونی دارند و تا به حال رسیدگی به آنها نشده ، همچنین آنان اعلام کردند قصد شکایت به وزارتخانه را دارند.))

پایان خبر

آگهی تبلیغات:

مغازه ی لوازم آرایشی چوب خشک،با مدیریت پیرممد و رفقا ، روانتان را پاک می نماییم.

ویرایش شده توسط مورگان الکتو در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۲ ۱۸:۱۴:۳۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۵۴ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
-پیام امروز..پیام امروز..اخبار جدید از اسمشو نبر..بدو بدو فقط 10 گالیون.

هدویگ در حال پرواز بعد از صبحانه بود که صدای پسرک را شنید.کنجکاو شد و به طرف زمین رفت.

-
-10 گالیون باید بدی.دفعه پیش بهت همینجوری بهت روزنامه دادم تا حالا پولشو نیاوردی.
-میگم اما بیاد قورتت بده ها.
-ها!...ایول ایول اشکال نداره بیاد قورتم بده.
-هووووی یارو!سرژ رو صدای میکنم ریشش بکن تو چشمتا.
- ،بیا بابا اینم روزنامت فقط سریعتر از اینجا برو اون سرژ نیاد اینجا.

هدویگ گوشه ای رفت و شروع به خواندن روزنامه کرد.

آیا لرد ولدومورت به قدرت رسید!؟

طبق آخرین خبر هایی که به دست ما رسیده است،عوامل وزارت سحر و جادو،اسمشو نبر را در حالی که درون جکوزی خانه ریدل بوده است دیده شده است.

ما با یکی از این عوامل که شخصی عکاس به نام کالین کریوی است گزارشی داشته ایم تا جزییات را برای ما تعریف کند:

-آیا درست است اسمشو نبر بازگشته است؟
-ما شخصی را در جکوزی مشاهده نمیدونیم ولی به دلایل آسلامی نتوانستیم با دقت به صحنه نگاه کنیم.
-آیا درست است که شما همراه لرد به سونا خشک رفتید؟
-به شدت تکذیب میکنم.اینا هم توطئه آمریکاست.میخواد تفرقه بندازه بین ما آسلامی ها

---------------------------

ببخشید مزخرف شد یک مقدار!در کل موضوع این بود که لرد بازگشت.بقیشم نخوندی نخوندی

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۱:۴۴ جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
گفتگوي جنجالي كيفسون و جي جي سي!
ققي كيفسون: با ارزشي هاي حذب قاطعانه برخورد ميشود!
كيفسون تاكيد كرد: عده اي ارزشي با دوز و كلك خود را به حذب چسباندند و قصد تخريب آن را دارند!
اين افراد كه مشخص است از طرف مخالفان ما، براي از بين بردن محبوبيت حذب وارد شدند دست به هر عملي ميزنند تا به اين نظام مقدس ضربه وارد كنند!

دكتر ققي كيفسون در ادامه نام يكي از اين منافقان را فاش كرد: بله! من همينجا اعلام ميكنم كه پرفسور بينز يكي از ماموران بيل ويزلي(گرگينه وحشي و... معروف) هست تا او بتواند از طريق ارزشي بازي هاي بينز ، حذب را به سخره گيرد و ارزش آن را پايين بياورد!

وي افزود: اگر تلاش حذبيان براي آباد كردن جامعه شبانه روزي شود ولي اين نوع اعضا با نام حذب به ريش ديگران بخندد، هيچ پيشرفتي در جامعه صورت نميگيرد و چهره حذب روز به روز ارزشي تر ميشود!
كيفسون با بيان«من خودم پرفسور بينز را ميكشم» ختم گفتگو را اعلام كرد و به سوال:مگر پرفسور بينز يك روح نيست؟! جوابي نداد!

سرژ تانكيان:مديران براي مذاكره درخواست رسمي بدهند!
سرژ تانكيان،يكي از بنيانگذاران حذب ليبرا«ت» دموكرات جادوگرياليستي گفت: اگر مديران آنطور كه ادعا كردند مايل به مذاكره هستند، بايد درخواست رسمي بدهند!
تانكيان در پاسخ به سوال«مذاكره در مورد چي و براي چي؟»گفت: آقا ما ورشكسته كه شديم رفتيم انباري ساختمان مديريت(كاخ صورتي) رو اجاره كرديم...آقا چشمتون روز بد نبينه! همين هري پاتر..آره..همون خود نامردش...يك پول پرستيه كه لنگه نداره! دو روز ..فقط دو روز پول اجاره دير شد...آبرو واسه ما نذاشت! هي جيغ ميكشيد و داد ميزد كه من ميكشم و من هري پاترم و ولدي هم حتي از من حساب ميبره و اگر پول ندين ميدم ولدي بخورتتون و از اين حرفها...خلاصه آخرش گفت بايد انباري رو تخليه كنين!مارو ميگي...همينجوري هاج و واج مونديم! دهن اينقدر باز....د لامصب تازه داشتيم عادت ميكرديم...چي؟ آره بابا...قرار بود عروسي ادي و مك بون هم بگيريم اونجا...خلاصه آقا گفتيم پا نميشيم! اين شد كه گفتيم بهتره مذاكره كنيم!!

به علت انفجار بمب در محفل ققنوس، 6587456 نفر كشته و دو نفر زخمي شدند!
به گزارش «ايجكينپاناتريبالاتاستاسجاجا» ديروز ساعت پنج و پنجاه و پنج دقيقه و پنجاه و پنج ثانيه بمب شيمياي( كود حيواني جهش يافته) در محفل ققنوس تركيد و خسارات مالي و جاني زياد بر جاي گذاشت!
اسمشو نبر و مرگخوارانش مسئوليت اين عمل تروريستي را بر عهده گرفتند و كلي خنديدند!
خبرنگار: ببخشيد آقاي اسمشو نبر، انگيزه شما از اين حركت چي بود؟
اسمشو نبر: هيچي...جون تو خواستيم تفريح كنيم! فكر نميكرديم اينقدر قضيه جدي بشه!

لازم به ذكر است كه در آن زمان هيچ يك از افراد اصلي محفل ققنوس در محل حضور نداشته و مردم عادي كشته شدند!

خبرنگار: آقاي پاتر، آيا شما از قبل خبر داشتيد كه ميخواهند بمب بتركانند؟
هري پاتر: نه!
خبرنگار: پس چطور همه كله گنده هاي محفلي كه هميشه در آن ساعت از روز در محفل بوديد در لحظه انفجار بمب در يكي از پاركهاي خيابان هاي اطراف در حال بدمينتون بازي كردند بوديد؟
خبرنگار:...

_________
جدي نگيريد! دقيقا دو ماه ديگه كنكوره و نبايد كسي انتظار زيادي از مغز و روان ما داشته باشه!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۹ جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۸۶

اش‌ویندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۵۹ چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
ققنوس دزدیده شد
آخرین خبرها ،از دستگیر شدن ققنوس،رئیس پرورشگاه جانوران جادویی حکایت میکند.ظهر امروز،هنگامیکه این پرنده ی نیکوکار برای نقد کردن چکی به بانک گرینگوتز رفته بود؛متوجه شد که ا چکش، برگشت خورده است و متعلق به شرکت کاوشگران طلا میباشد.
هنوز مشخص نیست که این چک چگونه به دست ققنوس رسیده .عده ای از شرخران موجود در محل با دزدین ققنوس بیانیه ای را صادر کردند:

سامولی علیک...ببین داش این بیانیه رو که میخونی،جیک نزن.
کاری نداریم که چه شکلی چک ما به دست ققی افتاده.مهم پوله.هروقت پول رو دادید،این ققی آزاد میشه.افتاد یا بندازمش؟

داکسیتنها همراه ققنوس،با بیان اینکه من عمو ققی رو میخوام،از دادن هرگونه اطلاعات مفید پرهیز کرد و بیاناتش در سطح پفک نمکی بود

بررسی های تیم اکتشافی وزارت خانه ،نشان میدهد که ممکن است شرکت جویندگان طلا متعلق به مدیران باشد.

همچنین با دزدیده شدن ققنوس،پرورشگاه تعطیل شده و این احتمال وجود دارد که تمام موجودات جادویی که در آن میزیسته اند ،معتاد،بدبخت و جانور خیابانی شوند و در آینده ای نه چندان دور،به درون جوی بیفتند.در همین راستا قیمت کارتن به بالا ترین نرخ خود در طول قرن اخیر رسید.اقتصاد دان ها دلیل این تغییر قیمت را،افزایش تعداد کارتن خواب ها میدانند.

ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۳۱ ۲۰:۰۲:۳۰

[b][size=small][color=660000]گریه میکردم که کفش ندارم،یکی را دیدم ، پا نداشت[/c

پیام زده شده در: ۱۶:۴۶ یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
آشوب در کافه سه دسته جارو
پیوز : ممکنه کنترل مامورت از دست ما خارج بشه !

امروز خبرنگار ما ریتا اسکیتر به پیوز ، معاونت گروه اوباش مصاحبه ای داشته است :
ریتا : سلام ... می خواستم اطلاعاتی در مورد ماموریت گروه اوباش بورگین و رفقا از شما بگیرم.
پیوز : بنال !
ریتا : از اونجایی که شما خیلی با ادب تشریف دارین می خواستم بدونم ماموریت چطور پیش میره ؟
پیوز : خیلی عالی ، فقط مشکل اینجاست که در پی دعوا هایی که در سه دسته جارو اتفاق افتاده هافلپافی های اصیل به اونجا راه پیدا کردند و مامورت رو دچار مشکل کردند. در واقع باید بگم ممکنه کنترل مامورت از دست ما خارج بشه !
ریتا : می تونم بدونم تا کجا پیش رفتید...
پیوز : البته حقش رو ندارین که بدونید ولی من می گم ، ما تونستیم لودو رو به شدت بترسونیم و این موفقیت بزرگی بود ولی با وارد شدن مرگخواران ، آبی پوشان و بعد از اونها وارد شدن هافلپافی های اصیل کمی دچار مشکل شدیم که برای رفع اون مشکل ها ناچار به یک عملیات گروگان گیری شدیم.
ریتا : و اون گروگان کیه ؟
پیوز : علیرضا ، گورکن لودو بگمن !
ریتا : دوستان برای اینکه بتونند عضو گروه شما بشن چکار باید بکنن؟
پیوز : خوب نخاله ، یک بار هم که بورگین گفت باید بیان تاپیک دسته اوباش بورگین و رفقا
ریتا : خیلی ممنون .
پیوز : خواهش.

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۲۶ ۱۶:۵۴:۴۸

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۴:۳۴ شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
آشوب! دسته اوباش بورگین و رفقا شروع به کار کرد

خبرنگار پیام امروز ، ریتا اسکیتر ، طی مصاحبه ای که با بورگین ، سرپرست دسته اوباشش بود اینگونه گزارش کرد.
ریتا:می تونید در مورد گروهتون توضیح مختصری بدید؟
بورگین: صد در صد! گروه ما عملاً گروهی با اعضای فوق العاده خوب و عالی می باشد. همچنین کار این گروه سرک کشی به تمامی تاپیک های سر تا سر سایت جادوگران و آکنده کردنآن مکان ها از پست های زیباست!
ریتا: در مورد عضو گیری گروهتون نیز می تونید توضیحی بدید؟
بورگین: البته.ما تا به حال 9 عضو گرفته ایم و فقط سه عضو دیگر قبول می کنیم. پس می گم که اگر کسی مایل به عضو شدن در این گروه به تاپیک دسته اوباش بورگین و رفقا بیاد و خیلی سریع عضو بشه چون ماموریت اول شروع شده!
ریتا: حرف از ماموریت شد... میتونید توضیحی مختصر از اولین ماموریتتون بدین؟
بورگین: باید عرض کنم که ماموریت اول از پنج شنبه هفته پیش شروع شده و قسمت اولش تا همین پنج شنبه می باشد.
ریتا: و داستان ماموریتتون؟
بورگین: دسته اوباش برای گرفتن باج به کافه سه دسته جارو می روند ( که هم اکنون محل اجرای ماموریت است) و از لودو ، صاحب جدید مغازه ، درخواست باج می کنند.در همین بین ، مرگ خواران که در مخمصه مالی گیر کرده اند ، از این فرصت استفاده می کنند و برای باج گیری به مغازه ی لودو می آیند.حالا هر دو گروه شاخ هستند و بر سر گرفتن باج لودو جر و بحث می کنند و دعواهایی نیز در این بین انجام می شود که دیدن آنها خالی از لطف نیست.
ریتا: و می تونین شعبه اصلی تاپیکتون رو بگید کجا هست تا عزیزان علاقه مند برای عضویت بتونند به تاپیک بیاییند؟
بورگین: البته. از اینجا یک راست میرید به تاپیک دسته اوباش بورگین : دسته اوباش بورگین و رفقا ولی اگه احیاناً خواستین معمولی برید تاپیک واقع در دهکده هاگزمید می باشد.
ریتا: با تشکر فراوان!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۶ جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۸۶

ارنی مک میلانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۳ جمعه ۱۷ آذر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶
از دوردست ترین قله
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 135
آفلاین
تیتر پیام امروز : جادوگران , -16

طبق آخرین اخبار که از هاگوارتز به دست ما رسیده , گروه گریفندور برای بار پیاپی قهرمان هاگوارتز شد ... خبرنگار اعزامی ما , " آنتی گریف " خبر از کشته شدن یک گریفی در روز 24 فروردین ماه , سال 1386 داد ...
گریفندور , تنها گروهی که ازدیاد مدیر در آن به وضوح به چشم میخورد , برای دومین سال پیاپی به طور " مارموزی " نه ببخشید " موزماری " قهرمان مسابقات ترم هاگوارتز شد ...
پروفسور بینز , یکی از کسانی که به شدت از این رای ناراضی است در پی پیامهای مکرر این تصمیم را غلط دانسته و درخواست تجدید نظر در این مورد را دارد ... برخی از پیام های او عبارت اند از : نقل قول:
چرا ترسیدیدن میانگین بگیرین ؟ چون صد در صد ریون اول میشد گریف یه گروه خزه که هر کی هنوز نمیدونم چی به چیه میاد اونجا برا همین اعضاش زیادن

خبرنگار اعزامی ما " آنتی گریف " به میان جمعیت هولناکی که بر ضد این تصمیم مدیریت شورش کرده اند رفته است و در این بین با برخی از شورشیان مصاحبه ای داشته است .. متن مصاحبه به قرار زیر است :
خبرنگار : بله بینندگان محترم این فردی که در کنار من ایستاده اند , ارنی هستند , ارنی نظرتون در مورد قهرمانی این ترم چیست و دلیل این وقایع اخیر چیست ؟
ارنی : سلام میکنم به شما و بینندگان محترم , خب همونطور که میبینید این جمعیت عزیم جادوگر , از سیاه پوست بگیر تا سفید پوستش , همگی به این رای معترضند ... آخه شما یه دقتی بکنید , همونطور که آنیتا گفت ما بیکار نیستیم , مثل اعضای بعضی از گروها نیستیم که شبانه روز تو نت باشیم .. ما اومدیم حقمونو بگیریم , به ما چه که گریف سیستم جوجه کشی روش نصب هست , ما تلاش کردیم , هم ما هم راون , خداییش اگه راون قهرمان میشد ما حرفی نداشتیم ولی ظلم شده به ما ... اِی گریف ( صوت صوت صوت )
...
بله , خبر تکان دهنده ای بود , مخصوصا اون قسمت صوت ... در ادامه نظر ارنی مک میلان رو در مورد پست پرسی ویزلی جویا می شویم ..بلــــه , به من اشاره میکنند که ارتباط تلفنی با ایشون برقرار شده .. آقای مک میلان , هر چی میخوای بگو ...
ارنی : با سلام دوباره خدمت همه کسانی که میبینن این برنامه رو , در اول عرض کنم که این پست پرسی ویزلی برای این بود که آمدن وی به هافلپاف با مشکل مواجه شد و خیلی خلاصه میشه گفت , ایشون شوت شدن بیرون و برگشتند به گروه خودشون ( برای اطلاع بیشتر پیام شخصی بزنید ) .. اما در ادامه توجه شما رو به این نقل قول جلب میکنم ..

نقل قول:
سوزش هر چه بیشتر گروه های هافلپاف و راونکلاو :اعضای گروه هافلپاف و راونکلاو امروز نشان دادند که در حال سوختگی هر چه بیشتر از مسئله پیروزی گریفندور هستند ، اعضای هر دو گروه با آوردن دلایل فوق العاده ارزشی اقدام به بهتر نشان دادن گروه خود کرده بود .

باید بگم که از یک فرد زیر 16 سال بیشتر از این انتظار نمیره , در مورد سوختگی هم باید بگم , اگر به چت باکس نگاه کنید تنها فردی که از هافلپاف با قهرمانی گریف مشکل داشت من بودم پس شما وقتی میگی هافل , حواستو جمع کن و اگه نمی ترسی بگو ارنی مک میلان ...

پ ن : پرسی جان شما اومدی تو هافل گفتی منتظر جواب دوستان هستم , دوستان جواب دادند شما از هافل رفتی و فکر نکنم دیگه برگردی ... الان هم میگی منتظر پست دوستان در نحوه برخورد هستم , فکر کنم دیگه از سایت بری ... البته ما سنگ پا قزوین رو فراموش نخواهیم کرد ...
نکته : من از اینکه جزو دانش آموزان برتر شدم هیچ ادعایی ندارم ..

---> با آغوش باز بلاک شدن رو میپذیرم ( عمرا !! ) <--

ویرایش شده توسط ارنی مک میلان در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۲۴ ۲۰:۵۹:۴۴
ویرایش شده توسط ارنی مک میلان در تاریخ ۱۳۸۶/۱/۲۴ ۲۱:۱۴:۲۳

پاتر , رولینگ خزیده کردت !!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.