هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران *محفل ققنوس*
پیام زده شده در: ۲۱:۵۶ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

مسخرست !! آلبوس دامبلدور و ريموس لوپين ! نيازي نيست که براي خورد کردن اعصاب ملت از هر راهي استفاده کنيد !
دراکو مالفوي که محبوب ترين و پر کار ترين لرد ما به حساب مياد بعد از صحبت با شما ( دامبلدور ) استعفا داده ، من اطلاعي ندارم که چه چرت و پرت هايي(ویرایش ناظر: نبینم کسی تحقیر شه، دفعه بعد پاک و گزارش می شه به علاوه ارائه ی این تذکر!) گفتيد که باعث شده انقدر ارباب ما ناراحت بشه !
ولي به نمايندگي از مرگخواران بايد بگم که از اين ساعت به بعد ، تا بازگشت مجدد لرد و عفو شما ، تمام ماموريت هاي مرگخواران کنسل ميشه و هيچ شرکتي با محفل در رول نويسي صورت نميگيره و به راحتي ميتونيد پست هاي بي ارزشتون(ویرایش ناظر: شما در جایگاهی نیستی که اینجور راحت و توهین آمیز اظهار نظر کنی، اخطار می دم که اگه تکرار شه گزارش می شه) رو بفرستيد و خيالتون راحت باشه که کسي نيست بخواد مقابله کنه باهاتون !
فقط ! در صورتي که اسمي توي رول هاي محفل ققنوس در هر انجمن و تاپيکي بياد ، اون سوژه توسط يکي از مرگخواران به صورت کاملا مسخره بسته ميشه و در صورتي که اين مورد در محفل ققنوس رخ بده ، سران محفل حق حذف پست و يا برخورد با مرگخوار مورد نظر رو ندارن(ویرایش ناظر: فکر کنم این شمایی که حق نداری برای سران محفل تعیین تکلیف کنی. مراقب حرفهات باش لطفا.)

بي احترام
پرسي ويزلي
مرگخواري خيلي عصباني

سلام پرسی عزیز ، مسلما ما قصد این کار را نداریم.لرد ولدمورت هم بدلیل صحبت با من استعفا ندادند ، من و ایشان هم به شخصه هیچ مشکلی با هم نداشتیم و امیدوارم از خود ایشان هم بپرسید ، نه بحثی در کار بوده و نه صحبت تندی.مسلما من ارادت خاصی خدمت لرد ولدمورت یا همان دراکو مالفوی چه خارج و چه داخل سایت دارم بنابراین دلیلی برای بحث نیست.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۴ ۲۲:۰۸:۵۲
ویرایش شده توسط سیریوس بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۰ ۲۱:۲۷:۵۲

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۰۷ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
ياهو

خب ! روزهاي خوبي (!) بود !!
با آرزوي موفقيت براي ناظرين مهمترم محفل !!
رسما ميخواستم استعفاء خودم رو اعلام كنم !!
باشد تا عضوهاي خوبي همچون خيلي از شما محفل رو پر آوازه تر نشون بدن !!
خوش باشين !!

موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۳ ۲۲:۳۶:۵۵

پیام زده شده در: ۲۰:۳۱ شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت ناظران
بايد به عرض شما برسونم كه من يه مدتي توي تاپيك **ثبت نام الف دال ** پستي زدم ولي هنوز جوابي نگرفتم طبق پاسخ پروفسور كوييرل عزيز به پست من در تاپيك انتقادات ...پيشنهادات...نظرات بايد پيگيري اين مساله توسط ناظران محفل ققنوس ققنوس انجام بگيرد.
با توجه به مطالب گفته شده فوق من از ناظران محترم محفل ققنوس تقاضا دارم كه مطلب ذكر شده هر چه سريعتر پيگيري نمايند.

با سپاس و احترام فراوان
ويلهلمنا گرابلي پلنك

رسیدگی می شود.با احترام.موفق باشید.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۰ ۲۲:۱۴:۲۴

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

پیام زده شده در: ۱۵:۵۷ شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
الو .... الو ناظر ؟ ناظر محفل ققنوس ؟ الو
اه .. این تلفن های ایران هم که خط نمیده ... الو ... الو آقا این راهنمایی من چی شد ؟ الو ؟ :phone:
آلبوس ... کجایی ... آره .. صدات قطع و وصل میشه ... راهنمایی هات تیکه تیکه میاد ... الو :phone:

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۳:۵۱ جمعه ۹ شهریور ۱۳۸۶

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۵ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۲ جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۸۹
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
سلام به ناظرهای گل محفل

من که نفهمیدم جنگ کجاست. اگه ممکنه لینک محل جنگ رو بدید یا توضیح بدین که چکار باید کنیم.

با تشکر از شما
فایرنز

فایرنز عزیز ، جنگ در تاپیک ماجراهای مرموز مدرسه هاگوارتز بود که تمام شد ، اگر جنگ دیگری بود سریعا به شما اطلاع رسانی خواهد شد.در ارتباط با سوالتان در مورد اینکه باید چه کار بکنید ، در پیامی که برایتان ارسال شده است ، بطور کامل تشریح شده است.سوالی در این مورد داشتید از طریق پیام شخصی در خدمت شما هستم.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۹ ۱۷:۵۵:۳۶

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=181728#forumpost181728

پیام زده شده در: ۰:۱۱ پنجشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 130
آفلاین
ها سلام.
از ارباب عذر خواهی میکنم که پا در این****... گذاشتم.قول میدم که بعد از خروج،خودم رو به شدت تمیز کنم و به مدت دو روز زیر آفتاب بخوابم.
داشت یادم میرفت.
خوبید بروبکس؟شنیدم رفتید گنده(بزرگ) آوردید.از این سیریوس هم بخاری بلند نمیشه
ها....بریم سر اصل مطلب.این لیست اعضای محفل رو از کجا میتونیم ببینیم.امضا که ندارید.لیست هم که ندارید.ما از کجا بفهمیم باید با کدوم کاربر کل کل کنیم؟

برای دیدن لیست اعضا کلیک کنید

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۸ ۱۲:۱۵:۲۲

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2115/c29]هری پاتر و شاهنامه(به دست آمده ا�

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
خوب سلام ...

ناظرین اینجا رو به جز سریوس بلک می شناسم و اونها هم منو میشناسن و تا حالا خیلی راهنمایی و کمکم کردن !
حالا از ناظرین محفل ققنوس یک کمک می خوام . اونم معرفی نوع فعالیت محفل ، تاپیک هایی که نیاز به توضیح داره (مثل محل تمرین دوئل محفل و ارتش وایت تورنادو ) و کلا هر راهنمایی کع یک تازه وارد نیاز داره رو در چند خط بهم بگن دیگه ... از هر کدوم از ناظرا که این لطف رو بکنه ممنون میشم

ممنون از لطفت پیوز جان.ضمن اینکه سیریوس بلک عزیز ، همان هدویگ قبلی می باشند.توضیحاتی در ارتباط با تاپیکها تا شنبه برای شما از طریق پیام شخصی ارسال خواهم کرد.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۷ ۲۳:۲۹:۳۸

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۰:۴۲ چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۸۶

پرد فوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۶
از در به در!خوابگاه برای من جا نداشت!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 136
آفلاین
سلام
آلبوس جان ببخشید من از دوئل انصراف میدم.به طور کامل قضیه رو فراموش کرده بودم و چون نمی تونم دوئل خوبی رو به اجرا بگذارم،انصراف خود را به طور رسمی اعلام می دارم.

پرد عزیز متاسفانه شما ابدلیل شرکت نکردن حذف شدید.در دوره بعد منتظر شما هستیم.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۷ ۲۰:۵۸:۲۱

تصویر کوچک شده

عضو رسمی محفل ققنوس

-------------------------------------
در مسابق

پیام زده شده در: ۱۶:۰۷ چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۸۶

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
ياهو

سلام!
پروفسور دامبلدور عزيز ميخواستم بپرسم نتيجه ي دوئل بين من و ويولت بودلر چي شد ؟! من اسمم رو توي ليست برنده يا بازنده نديدم ، درحالي كه اسم بقيه هست!! اگه جاي ديگه بيان كردين ممنون ميشم راهنمايي كنين!!

سلام جسیکای عزیز ، نتایج دوئل شنبه زده خواهد شد .اسامی برندگان و بازندگانی که شما مشاهده کردید مربوط به مسابقاتی بود که یک طرف آن در مسابقه شرکت نکرده بود.ضمن اینکه از تاخیر پیش آمده برای نقد پستهای محفل عذر میخوام چون تا شنبه به نت دسترسی کمی دارم .تمامی پستها تا شنبه شب نقد خواهد شد.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط جسيكا پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۷ ۱۶:۱۱:۰۸
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۷ ۱۸:۵۱:۴۸
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۷ ۱۹:۰۸:۵۲

پیام زده شده در: ۰:۲۵ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۵ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۲ جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۸۹
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
سلام

پس جنگ چی شد؟

اوضاع اینترنت توی شهر ما خیلی خرابه. میترسم تا جنگ شروع بشه من دیگه نتونم کانکت بشم. چند روزیه که دیتا قطع و وصل میشه.

با تشکر

فایرنز عزیز متاسفانه بدلیل عدم حضور مرگخوارها ، جنگ تازه از امروز آغاز شد و اکثر اعضا هم در مسافرت بسر می برند.من عذرخواهی می کنم بابت این موضوع.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۷ ۱۸:۴۷:۳۴

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=181728#forumpost181728

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.