هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ یکشنبه ۹ دی ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۸ جمعه ۲۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۰۶ جمعه ۱۳ خرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
miSs اوانز من در اينجا فقط مي خوام يه نكته كوچولو رو متذكر شم
تعداد اعضاي سايت 1000 تا نيست 10000 تاست اما خداييش با پايه بودنت حال كردم فك كردم فقط منم كه سيريشم و به همه جا سرك مي كشم و همه چيو مي خونم:D

پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ یکشنبه ۹ دی ۱۳۸۶

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
به وب مستر:

اینطور که به نظر می رسه تا حدودی سوء برداشت پیش اومده و شما تقریباً تمام صحبت های من رو با تأکید بر بحث بلاک های اخیر مورد بررسی قرار دادید و پاسخ هاتون هم بیشتر در ارتباط با همین مسئله بود در حالیکه فقط بخش کوتاهی از پست من به بلاک های اخیر اختصاص داشت و قسمت قابل توجهی از اون به ضعف های بنیادی مدیریت سایت و انتقاد به سیستم مدیریتی مربوط می شد.

ببینید هری عزیز مطمئناً من هم همچین توقعی ندارم که همه ی مدیران هر روز بخش قابل توجهی از وقتشون رو به خوندن تمام پست های ارسال شده در سایت اختصاص بدن، اما سؤال من اینه که: پس تقسیم کار، توجیح ِ شرح وظایف و تفکیک مسئولیت ها اساساً به چه دردی می خوره؟
شما در حال حاضر بین 6-7 مدیر در کادر مدیریتیتون دارید اما آیا بازدهی که از فعالیت اون ها در سایت وجود داره واقعاً باز دهی فعالیت 6 نفره؟!
من از شخص شما انتظار نداشتم تمام بحث های مطرح شده در تاپیک نحوه رو بخونید اما از "کادر مدیریت" به معنای عام همچین توقعی رو دارم.
می تونم به جرأت بگم به جز پرفسور کوییرل هیچ کدوم از مدیران بحث های مطرح شده در تاپیک نحوه و به طور کلی پست های زده شده در هیچ یک از انجمن ها رو، در جایگاه یک مدیر و در راستای رسیدگی به وظایف مدیریتیشون دنبال نمی کردن و نمی کنن.

باز هم می تونم به جرأت بگم نه راجر و نه بارون تا بعد از قفل شدن تاپیک نحوه و بلاک کاربران از محتوای درج شده در اون با خبر نبودن.

ببینید دوست عزیز کمبود وقت شما یا سایر مدیران برای رسیدگی به امور سایت، به هیچ وجه توجیه مناسبی برای مشکلات رخ داده نیست. شما به راحتی می تونستید کادر مدیریتیتون رو تجهیز کنید و با اضافه کردن یا جایگزین کردن نیروهای کارامد تر و مسئولیت پذیر تر از بروز چنینی کاستی هایی جلوگیری کنید.

در حال حاضر تا اونجایی که من اطلاع دارم کادر مدیریتی شما به این شکله:

1- شخص شما که بیشتر رسیدگی به امور فنی سایت و بخش اخبار رو به عهده دارید و در صورت لزوم در بحث های دیگه هم شرکت می کنید.

2- باک بیک : مسئولیت قسمت ارسال فایل رو به عهده داره و به شخصه تنها فعالیتی که در یک سال اخیر ازش دیدم تهیه ی قالب کنونی سایت بوده.

3- استرجس پادمور : مسئولیت گالری رو به عهده گرفته و در عین حال به شکل قابل قبولی به امور انجمن های تحت نظارتش هم رسیدگی می کنه.

4- راجر دیویس : روی بخش مقالات متمرکزه و در قسمت های دیگه از جمله انجمن ها حضور چشم گیری نداره.

5- بارون خون آلود: در یک سال عضویتم به طور کلی دو بار شاهد حضور ایشون در بحث های سایت بودم 1) در زمان مطرح شدن بحث کتاب های هری پاتر برای نمایش در موبایل 2) بلاک های اخیر. در نتیجه از فعالیتشون اطلاع دقیقی ندارم و اگه فعالیتی هم انجام می دن به طور یقین به امور ظاهری سایت مربوط نمی شه و مرتبط با مسائل زیر بنایی و ساختاری مدیریته.

6- پرفسور کوییرل: مدیریت لایق انجمن ها و ایفای نقش. به جرأت می شه گفت آچار فرانسه ی سایت! با وجودی که در برخی موارد با ایشون اختلاف نظر شخصی دارم ولی به هیچ وجه نمی تونم حضور مستمر و مسئولیت پذیری ایشون در امور مدیریت رو نادیده بگیرم.

مطالعه ی لیست بالا کاملاً اثبات می کنه که کادر مدیریتی شما در قسمت انجمن ها و ایفای نقش با یک کمبود نیروی شدید مواجهه. قرار نیست مدیران همه ی پست های ارسال شده در فروم ها رو بخونن اما سپردن رسیدگی به امور حدود 1000 کاربر، و بررسی مطالب درج شده در این همه تاپیک و انجمن به یک نفر، یک حرکت کاملاً سهل انگارانه و غیر منطقی به نظر می رسه.

یک مصداق قابل لمس برای کم کاری مدیریت رو در اینجا ذکر می کنم:

بحث های اخیر نحوه ی برخورد به مسئله ی وزارت و بحث کودتا مربوط می شد. شما در برحه ی زمانی خاصی به برگزای انتخابات در سایت مشغول شدید. در اون دوران با هیجان و اشتیاق زیادی در بخش ایفای نقش سایت مواجه بودیم. بحث انتخابات همه ی کاربران از وب مستر و مدیر گرفته تا کاربر عادی رو به جنب و جوش واداشته بود و جو جالبی رو در سایت ایجاد کرده بود. انتخابات تموم شد و بعد از مدتی با نارضایتی گروهی از کاربران مواجه شدیم و بحث به نحوه ی برخورد و درگیری های اخیر کشیده شد. سؤال اینه که آیا در اون برحه ی زمانی مشاهده ی یک پست از جانب یکی از مدیران و تأکید بر این نکته که مدیریت نسبت به موارد رخ داده آگاهه و در حال بررسی احتمالات موجوده؛ نمی تونست در آرام کردن کاربران نقشی داشته باشه؟

در صورتی که پاسخ شما اینه که همه ی این موارد در پشت پرده مورد بررسی قرار می گیرن، کادر مدیریت از همه چیز آگاهه و نیازی به اطلاع رسانی به کاربران نمی بینه(!) باید بگم که طرز تفکر شما کاملاً اشتباهه و کاملاً با نظام توتالیتری که قبلاً بهش اشاره کردم منطبقه! قرار بر این نیست که همه ی تصمیمات اتخاذ شده در کادر مدیریت به گوش کاربران برسه اما این همه سکوت و بی توجهی هم مشکلاتی رو ایجاد می کنه که به مراتب شدید تر و چالش بر انگیز تر از مورد قبله.

گاهی لازمه که مدیران با اطمینان سازی و القای این باور به کاربران که از مشکلات آگاهند و در تلاش برای رفع اونها هستند از گسترش بحران ها جلوگیری کنند.
متأسفانه مدیران سایت از جمله خود شما با چنان نخوت و غروری به تعامل با کاربران می پردازید و آنچنان با سکوت خودتون به تحقیر و کم ارزش جلوه دادن مشکلات اونها مشغولید که آدم رو به یاد نظام های پادشاهی چند سده ی گذشته می ندازید! توضیحات دو سه خطی، جواب های بی ربط، سکوت و کم توجهی، برخورد های تند و رادیکال همه و همه از خصوصیات برجسته ی کلیه ی اعضای کنونی کادر مدیریت شما هستند.
البته مطمئناً مطلع هستید که صحبت های من به بحث هایی نظیر صمیمیت بی مورد با کاربران و یا شرکت مدیریت در بحث های غیر ضروری و ... مربوط نمی شه. به طور یقین توقع من به عنوان یک کاربر از مدیریت سایت، یک مدیر ارزشی، خوش خنده، مداخله گر و عاری از جدیت و صلاحیت های مدیریتی نیست و از شما یا سایر همکارانتون انتظار ندارم با رها کردن وظایف اصلیتون به دور زدن در تاپیکهای مختلف و قربان صدقه رفتن کاربران مشغول بشید! توقع من از مدیر، یک نظارت و رسیدگی کارامد و پاسخگویی ِ سریع، مؤثر و بدون ابهامه.

سه مورد دیگه در رابطه با صحبت های اخیر شما وجود داره که مطرح شدن اونها رو در پایان پست لازم می دونم:

1- نقل قول:
شما اگر میتونی تمام پست های این سایتو در سیصد و شصت و پنج روز سال بخونی واقعا کاندید خوبی برای مدیریت هستی.

نقل قول:
مدیر نمیتونه همه جای سایتو بخونه. شما خودت تمام پست ها رو میخونی؟ اگه اینطوره من به شما پیشنهاد مدیریت میدم

در قسمت اول پستم گفتم که لزومی نمی بینم یک مدیر کارامد هر روز، به تنهایی، همه ی پست ها ی سایت رو بخونه بلکه اون چیزی که لازمه، یک سیستم مناسب تقسیم کار و تفکیک وظایفه.

با این وجود اگه به عقیده ی شما مشخصه ی یک مدیر خوب خوندن و بررسی همه ی پست های ارسال شده در یک روزه، باز هم به عقیده ی من این عمل کار چندان شاق و ناممکنی به نظر نمی رسه.
فکر می کنم پرفسور کوییرل هم در حال حاضر تا حد زیادی به انجام همین وظیفه مشغوله و انجام اون از عهده ی هر فرد مسئولیت پذیر دیگه ای از جمله خود من هم بر می یاد! در مورد شخص خودم کاملاً مطمئنم که می تونم این وظیفه رو خیلی خیلی مفید تر از بیشتر مدیران کنونی سایت انجام بدم!

در نتیجه اگه اون جملات رو صرفاً به این خاطر مطرح کردید که من رو از انتقاداتم منصرف کنید باید بگم متأسفانه موفق به انجام این کار نشدید. من با کمال میل پیشنهادتون رو (در صورتی که واقعاً یک پیشنهاده) قبول می کنم و کاملاً قابلیت نمایش نحوه ی صحیح رسیدگی به امور انجمن ها و ایفای نقش در جایگاه یک مدیر رو در خودم می بینم!

2- بارها در صحبت هاتون نوشته بودید بلاک کاربران هیچ ارتباطی با نوشتن مطالب مغایر با محتوی سایت نداشته و علت بلاک ها صرفاً سرپیچی از صحبت مطرح شده توسط مدیر در چت باکس بوده.
در پست اخیرتون هم در جواب به من گفته بودید انجمن ها آزاد هستند و شما یا مدیر دیگه ای نمی تونید از ارسال پست توسط کاربران جلوگیری کنید. با توجه به مواردی که ذکر کردم یکبار دیگه نتیجه گیری خودم از صحبت های شما رو در اینجا مطرح می کنم و منتظر پاسخ صریح شما در مورد صحت یا عدم صحت این نتیجه گیری هستم:

نقل قول:
کاربران آزادند که مسائل شخصی و موارد بی ارتباط با سایت را در انجمن ها مطرح کنند، به یکدیگر توهین کنند و تا زمانی که شاکی شخصی نداشته باشند، خود ِ سایت در جایگاه یک شخصیت حقوقی مخالفتی با نوع پست های ارسالی آنها نخواهد داشت!

3- مورد آخر به بلاک های اخیر مربوط می شه.
بارها در صحبت هاتون اشاره کردید که تنها راه باز شدن شناسه ها اطمینان مدیریت از ندامت و پشیمونی کاربران خاطی نسبت به عملشون و همچنین اطمینان شما از عدم تکرار اون عمل توسط کاربر خاطیه.
شما که انقدر در صحبت هاتون به لزوم منطقی بودن انتقادات و اعتراضات تأکید می کنید آیا یک درصد تصور نمی کنید شرایطی که برای باز کردن شناسه ها قید کردید تا چه حد انتزاعی،ذهنی و به دور از منطقه؟
ممکنه شما در مورد پشیمونی و ندامت یک کاربر به اطمینان کامل برسید در حالیکه در حقیقت کاربر مورد نظر به هیچ وجه از عملش پشیمون نباشه و در مقابل ممکنه شما هیچ وقت قصد نداشته باشید پشیمونی و ندامت یک کاربر خاطی رو باور کنید در حالیکه در عمل کاملاً نادم و پشیمون باشه!

در کلیه ی نظام های حقوقی موجود ( چه نظام های حقوقی مدوّن و چه نظام های حقوقی کامنلا) برای هر جرم یک مجازات مرتبط و متناسب در نظر گرفته شده که بسته به شرایط مختلف تا حد اندکی قابلیت تغییر داره.

سرقت، قتل، معاونت در قتل، رشوه خواری، سوء استفاده از منافع جمعی و ... همه و همه مجازات خاص خودشون رو دارند. هیچوقت به یک سارق گفته نمی شه در زندان می مونی تا وقتی که اطمینان حاصل کنیم از عمل خودت پشیمونی! هیچوقت به سربازی که از خدمت فرار کرده گفته نمی شه انقدر در خدمت باقی می مونی تا مطمئن بشیم دیگه هیچ وقت فرار نمی کنی! مجازات فرار از سربازی چند ماه اضافه خدمته و مجازات دزدی چند سال زندان. چه دزدی که از عملش پشیمونه و چه دزدی که از عملش رضایت داره و قصد داره دوباره تکرارش کنه هر دو به یک نسبت توی حبس باقی می مونند! قانون وظیفه ی رسیدگی به جرایم صورت گرفته در زمان گذشته رو به عهده داره نه وظیفه ی کسب اطمینان از پشیمانی مجرم و عدم تکرار جرم توسط فرد خاطی در آینده!!!

امیدوارم این بخش صحبت هامو با دقت تمام بخونید و اگر قصد دارید هنوز در مورد صحت گفته هاتون پافشاری کنید لااقل دیگه حرفی از منطق به میون نیارید.

من معتقد نیستم که کاربران بلاک شده باید به سرعت و بدون رسیدگی قانونی باز بشن اما معتقدم باید تفهیم اتهام بشن و به نسبت خطایی که مرتکب شدن مجازات مرتبط و متناسبی براشون در نظر گرفته بشه.
در مورد نحوه ی مجازات و ابزار های اعمال قانون در سایت نظری نمی دم. این مورد به عهده ی مدیرانه و می تونه از ایجاد محدودیت در ارسال پست، بلاک در محدوده ی زمانی مشخص و مرتبط با شدت خطای کاربر و حتی اهدای رنک کاربر خاطی(!) در نوسان باشه!!
مورد دیگه ای هم که بد نیست بهش اشاره کنم پست اخیر شما در مورد کاربر های بلاک شده ست:

نقل قول:
ابدا قرار به باز کردن شناسه ای نشد مگر اینکه فردی که آراشم از شناسه اش استفاده کرده بلیت زده و اظهار کند آرشام او را فریب داده و از شناسه اش سوء استفاده کرده است.

فکر می کنم حداقل سن کاربران عضو در سایت 10 الی 11 سال باشه. تصور نمی کنید این جمله برخلاف صحبت های قبلی شما نه تنها از ذره ای منطق برخوردار نیست بلکه اوج تساهل و ساده انگاری رو به نمایش می ذاره؟ بی اختیار این تصور برام به وجود اومد که یک مربی کودک در حال صحبت با گروهی خردسال در یک مهد کودکه!: اگه بگید شیطون گولتون زده و الآن پشیمونید منم می بخشمتون!!

اینجور که به نظر می رسه شما قصد دارید یه جوری قضایا رو رفع و رجوع کنید و سرو ته ماجرا رو به هم بیارید. کار درستی انجام می دید اما نه به این شکل! راستش من اگه به جای کاربران بلاک شده بودم 100 درصد یک پست می زدم و در اون می نوشتم توسط شیطون... ببخشید آرشام(!) گول خوردم و الآن هم کاملاً از عملم پشیمونم بعد از باز شدن شناسه هم با کمال رضایت به ریش شما و منطقتون می خندیدم! ( لازمه که در مورد لحنم عذرخواهی کنم ولی گاهی صراحت مطلق و عریان، برای بیان صحیح منظور ضروری به نظر می رسه)

توصیه ی من به شما اینه که به جای طولانی کردن بی مورد بحث به بررسی شدت جرایم انجام شده توسط کاربرین بلاک شده بپردازید، مجازات متناسب با شدت خطای هر کاربر رو تعیین و اعلام کنید.

به عنوان مثال : شناسه ی x به جرم ... محکوم به ...(روز/سال/ماه) بلاک!
شناسه ی y به جرم... محکوم به محدودیت ارسال ... پست در هفته و دریافت رنک کاربر خاطی به مدت... (روز/ماه/سال)!!

-----------------------------------
پ.ن: به خاطر طولانی شدن بحث احتمال دادم موضوع مطرح شده در مورد شماری 1 رو فراموش کنید. در نتیجه خواستم در اینجا تأکید و یاداوری کنم که با کمال میل پیشنهادتون رو قبول می کنم و حاضر به همکاری هستم!

-----------------------
به باب آگدن: به تایتل تاپیک توجه کن: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...

پیام زده شده در: ۲۰:۱۳ یکشنبه ۹ دی ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
با اجازه علي آقا اگه شما اجازه بدين من مي تونم يه راه حلي براي اين مشكل پيدا كنما اگه مساله اي نيست اسكاور جان فايل هارو آپلود كنه من مي شينم همه رو هم به چند كيفيت مختلف مي ذارم كه هر كس خواست كيفيت پايين تر رو بگيره هركس هم خواست كيفيت بالاي فيلم هارو دانلود كنه بعدش هم فايل هارو تيكه هاي كوچيكتر و اينا ديگه بقيه كارارو خودتون مي دونيد به هر حال من بيكار بيكارم و اينترنت wireless هم اينجا مثل من بيكار نشسته
بازم ميگم امر امر مديره(خارج از پاچه خواري )

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۹:۵۵ یکشنبه ۹ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
هووووم...

خب ممنون من دریافت کردم ای میل شما رو...ولی یه مسئله ی کوچیکی هست که فکر میکنم اول بهتره بگم و بعد فایل هارو آپلود کنم.

من الان اینجا بعد از بررسی های لازم دیدم که 4 فایل قابل بارگذاری بر روی سایت دارم که به شرح زیر هستن:

فیلم 391 با حجم تقریبی 14 مگابایت...مربوط به سخنرانی مدیریت(نسخه فرعی سخنرانی مدیریت با مدت زمان کوتاه)
فیلم 424 با حجم تقریبی 17 مگابایت...مربوط به بریدن کیک تولد توسط اعضا و مدیریت
فیلم 425 با حجم تقریبی 84 مگابایت!!...مربوط به شادی های بعد از بریده شدن کیک
فیلم 389 با حجم تقریبی 138 مگابایت!!...مربوط به سخنرانی مدیریت(اصل فایل سخنرانی)

خب من کمی فکر کردم دیدم فایل 391 و 424 رو اگر آپلود کنم اعضا میتونن این فایل رو بگیرن ولی فایل های اصلی همون فایل های 425 و 389 هستن که هم زیباتر هستن و هم مهم تر!

خب من دیدم این شکلی با این حجم اعضا نمیتونن دانلود کنن مگر اینکه این دو تا فایل آخری رو تیکه تیکه بکنیم و مثلا به صورت فایل زیپ در بیاریمشون...

میخوام ببینم نظر شما در این مورد چیه و اگر من اینارو آپلود کنم شما خودتون زحمت تیکه تیکه کردن یا پایین آوردن کیفیت این فیلم هارو میکشین و مثلا اونارو زیپ میکنین یا هر کار دیگه ای؟!

در هر صورت من مشکلی برای آپلود کردن این فایل ها ندارم و وقتمو زیاد نمیگیرن ولی چون اکثر بچه ها از سیستم دایل آپ استفاده میکنن به مشکل برمیخورن و میخوام اول نظر شمارو بپرسم و بعد اینارو آپلود کنم

سوال: راستی در مورد مشکل من که فونت های سایت رو بزرگ میبینم هنوز به جوابی نرسیدید؟...سیریوس هم مثل اینکه بعضی مواقع یه همچین مشکلی داره(تو جشن تولد گفته شد)...آیا مشکل از تغییراتیه که برای فرهنگ نامه داده شده؟...اگر اینطوریه چه شکلی برطرفش کنیم؟...چون من واقعاً چشمام کور میشه یه مدت دیگه!...ممنون میشم رسیدگی کنین

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ یکشنبه ۹ دی ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نه كوييرل جان حله درست شد

پیام زده شده در: ۱۹:۲۵ یکشنبه ۹ دی ۱۳۸۶

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
سلام به مدیران عزیز
ببخشید من گزارش میتینگ رو نوشتم اما تاپیک مدیریت جلسات حضوری رسمی بستست میشه بازش کنید تا ارسال کنم؟

سلام
لطفا در تاپیک جشن تولد چهار سالگی سایت گزارش را ارسال نمایید !

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۹ ۲۱:۲۱:۰۳

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

پیام زده شده در: ۱۰:۲۵ یکشنبه ۹ دی ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آقا من يه انتقادي دارم
چرا كامنت منو تاييد نكردين؟ در مورد يكي از عكس هاست
باز اگه مثلا توش حرف نامربوطي مي زدم يا مثلا هرچيز ديگه اي!
به هر حال بهتر نبود جانب داري نمي كرديد؟

مطمئنی تایید نشده!؟ دوباره نظرات ارسالیت رو نگاه کن اگه نبود دوباره بفرست تا تایید بشه. نظرات در صورتی تایید نمیشن که پینگلیش باشه، بی ربط یا کوتاه باشه و یا توهین آمیز. موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۹ ۱۷:۵۹:۴۱

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ شنبه ۸ دی ۱۳۸۶

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نه بیشتر از 5 مگ نمیتونی بفرستی
با ایمیل من یا ایمیل info سایت تماس بگیر تا یه اکونت اف تی پی موقت برات باز کنم و اونجا آپلودش کن.

بله بلس دیگه خیر نمیشه
عکسا رو تایید کردم

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ شنبه ۸ دی ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
آقا من یه سری عکس برای گالری فرستادم امیدوارم همشون تایید شه!

بعدش یه سری فیلم هم از تولد دارم که اندازشون 10 مگ به بالاست و میخوام ببینم که چه شکلی بفرستم برای سایت؟...تو ارسال لینک بالای 10 مگ یا بالای 15 مگ رو میگیره دیگه؟

سوال کردم که مطمئن بشم!

بعدشم اینکه برای منم رو گزینه ی "بله" بود از قبل فقط یه موقع مثل قدیما بله نشه خیر، خیر بشه بله!...آخه من یادمه یه مدت هر چی رو میکردی بله میشد خیر، هر چی رو میکردی خیر میشد بله!
مطمئنید دیگه!؟

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ شنبه ۸ دی ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خيليييييييي نامردين خداييش

:angel:

اين يكي خيلي باحاله:

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.