هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
فكر نكنم در تدريس من تأخيري وجود داشته باشه .
من ديروز كه يك شنبه باشه و بايد تدريسم رو ارائه مي كردم پستم رو پاك كرم و سر ساعت "پیام زده شده در: دیروز ۲۳:۱۰:۴۱" پستم رو فرستادم .
فكر كنم ساعت 11:10 دقيقه ي شب جزو يك شنبه باشه . منم بايد تدريسم رو يك شنبه ارائه مي كردم كه كردم .

3 امتياز رو كسر نكن بازرس .
چرا تا استرس اومده اعتراض كرده امتياز كم مي كني ؟ برو اول ببين بعد امتياز كم و كسر كن ... اوكـــــــــي ؟

افرادي هم كه تا امشب پستشونو بزنن نقد و امتياز دهي مي شن . كسانيكه فردا بزنن ديگه نمي شه و نقدها طبق صحبتي كه در همين تاپيك كردم سه شنبه زده مي شه !

زمان تدریست دیروز بوده ! تو شنبه پستت رو فرستادی ، دیروز وقتی یکی تکلیفه جلسه قبل رو فرستاد ، پستت رو پاک کردی و دوباره فرستادی ! هیچ استادی حق اینکار رو نداره !

در ضمن ، اهمیتی نداره که به چه کسی گفتی از قبل ، تا وقتی که مستقیم چیزی به من گفته نشه برای من ارزشی نداره .

این امتیاز بدلیل اشتباه استاد کم میشه ، همونطور که از ریموس لوپین به خاطر تقسیم نکرد 24 به 5 کم شد !

همینم زیاد بود !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
استرس نوشته :
نقل قول:
به بارتی کراوچ :

خیلی برای من جالب شد که شما هم به اندازه ی کافی زرنگ هستی .
قوانین مدرسه رو بیش از حد داری میزاری زیر پا !

شما دیروز در ساعت ۱۴:۴۴:۰۸تدریس حلسه ی سومتو انجام دادی پست زدی و زیر پستت نوشتی میتونید تا دوشنبه تکلیف جلسه ی دوم رو بزنید !

یکی از اعضای هافلپاف پست زد ... در این مورد بعدا صحبت میکنم!

بعد شما اومدی پستت پاک کردی همون پست رو دوباره دیشب ارسالش کردی ... بازم نوشتی تا دوشنبه شب قبوله که پست بزنن !!!

شما همچین حقی نداری ! طبق قوانین مدرسه بعد از تدریس جدید نمیتونن تکلیف جلسه ی قبل رو بزنن !

پست هایی که بعد از ساعت ۱۴:۴۴:۰۸ دیروز زده شده که فکر میکنم فقط یک دونه باشه اونم برای هافلپاف نباید در نظر گرفته بشه !

ضمنا تکرار نشه !

موفق باشید
من با مديريت هاگوارتز صحبت كردم ... و ايشون قبول كردن . فكر نكنم بايد به شما توضيحي بدم !

پرسي نوشته :
نقل قول:
باید بگم که استاد در صورت تمایل میتونه رول هایی که بعد از تاریخ اعلام شده در سایت میخوره رو در نظر بگیره و بهشون امتیاز بده ! ولی به هیچ وجه حق این رو نداره که به خاطر یک دانش آموز پست تدریسش رو پاک کنه و مجددا ارسال کنه !
ممنون از پرسي !

پرسي نوشته :
نقل قول:
در واقع اگر کسی ندونه که پستت رو پاک و مجددا فرستادی ، فکر میکنه که در تدریست تاخیر داشتی ! به همین دلیل 3 امتیاز از اسلیترین کم میکنم بابت این مورد !
فكر نكنم در تدريس من تأخيري وجود داشته باشه .
من ديروز كه يك شنبه باشه و بايد تدريسم رو ارائه مي كردم پستم رو پاك كرم و سر ساعت "پیام زده شده در: دیروز ۲۳:۱۰:۴۱" پستم رو فرستادم .
فكر كنم ساعت 11:10 دقيقه ي شب جزو يك شنبه باشه . منم بايد تدريسم رو يك شنبه ارائه مي كردم كه كردم .

3 امتياز رو كسر نكن بازرس .
چرا تا استرس اومده اعتراض كرده امتياز كم مي كني ؟ برو اول ببين بعد امتياز كم و كسر كن ... اوكـــــــــي ؟

افرادي هم كه تا امشب پستشونو بزنن نقد و امتياز دهي مي شن . كسانيكه فردا بزنن ديگه نمي شه و نقدها طبق صحبتي كه در همين تاپيك كردم سه شنبه زده مي شه !

ويرايش :

پرسي ويزلي نوشته :
نقل قول:
در واقع اگر کسی ندونه که پستت رو پاک و مجددا فرستادی ، فکر میکنه که در تدریست تاخیر داشتی ! به همین دلیل 3 امتیاز از اسلیترین کم میکنم بابت این مورد !
شما مثل اينكه با خودتونم هماهنگ نيستين چه برسه با مدير هاگوارتز !
شما گفتين چون هر كي ندونه و نديده باشه فكر مي كنه تو ارائه تدريس تأخير داشتين ازتون 3 امتياز كم مي كنم كه من هيچ تأخيري نداشتم !

پس اگر يكم منطقي نگاه كنيد مي فهميد كه اشتباه كرديد ... قبول كنيد كه اشتباه كرديد , بازرس ويزلي !

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۸ ۲۲:۳۳:۴۵

پیام زده شده در: ۱۲:۵۳ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

به بارتی کراوچ :

شما دیروز در ساعت ۱۴:۴۴:۰۸تدریس حلسه ی سومتو انجام دادی پست زدی و زیر پستت نوشتی میتونید تا دوشنبه تکلیف جلسه ی دوم رو بزنید !

بعد شما اومدی پستت پاک کردی همون پست رو دوباره دیشب ارسالش کردی ... بازم نوشتی تا دوشنبه شب قبوله که پست بزنن !!!

شما همچین حقی نداری ! طبق قوانین مدرسه بعد از تدریس جدید نمیتونن تکلیف جلسه ی قبل رو بزنن !

پست هایی که بعد از ساعت ۱۴:۴۴:۰۸ دیروز زده شده که فکر میکنم فقط یک دونه باشه اونم برای هافلپاف نباید در نظر گرفته بشه !

ضمنا تکرار نشه !

باید بگم که استاد در صورت تمایل میتونه رول هایی که بعد از تاریخ اعلام شده در سایت میخوره رو در نظر بگیره و بهشون امتیاز بده ! ولی به هیچ وجه حق این رو نداره که به خاطر یک دانش آموز پست تدریسش رو پاک کنه و مجددا ارسال کنه !

دانش آموزان باید در زمان مشخص شده تکالیفشون رو بفرستند ، دانش آموزان هافلپاف هم از این قاعده مستثنی نیستند ، استثنا قائل میشم و از هافلپاف امتیازی کم نمیکنم .

نقل قول:
پرفسور ويزلي شما به اين دانش آموز 25 دادي ولي نقد جالب و دقيقي رو پستش انجام ندادي.تيكه بالا رو آخر نقدت آوردي كه اشتباهه.اگر مشكلي هست بايد بگي.

نیازی به توضیح اضافی نیست ، همه موارد رو مطرح کردم ... مثلا وقتی گفته میشه که غلط املایی داره ، نیازی نیست من بشینم و تک تک اشتباهاتش رو بنویسم ! یا وقتی گفته میشه چهره پست نامناسبه نباید تک تک مواردش رو دونه دونه بگم ! من امتیازم رو دادم و پیدا کردن این موارد به عهده دانش آموز هست ! البته کم کاری ای سعی میکنم صورت نگیره !

نقل قول:
با سلام ، خدمت بازرسان و مدیر محترم.ضمن عرض پوزش به خاطر تاخیر در ارسال جلسه دوم گیاه شناسی به دلیل مشکلی که برام در این چند روز پیش اومد ، خواستم بگم که تدریس جلسه دوم این درس به همراه امتیاز دهی پستهاشون تا فردا انجام خواهد شد.پیشاپیش ممنون از لطف شما.با احترام.

در صورت تکرار علاوه بر برداشتن شما ، جریمه میشید ! اصلا کم کاری پذیرفته نیست ، حتی توی سخت ترین شرایط !!

پیام زده شده در: ۱۲:۲۸ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
با سلام ، خدمت بازرسان و مدیر محترم.ضمن عرض پوزش به خاطر تاخیر در ارسال جلسه دوم گیاه شناسی به دلیل مشکلی که برام در این چند روز پیش اومد ، خواستم بگم که تدریس جلسه دوم این درس به همراه امتیاز دهی پستهاشون تا فردا انجام خواهد شد.پیشاپیش ممنون از لطف شما.با احترام.

پیام زده شده در: ۷:۱۴ دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به بارتی کراوچ :

ضمنا تکرار نشه !

موفق باشید

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
بررسي كلاس پرواز كوييديچ انجام شد.

اول از همه بايد چند تا نكته رو بگم تا شفاف سازي كنم.

1)اگر معلمي به پستي امتياز 30 بده نيازي نيست پستش رو نقد بكنه.چون اون پست از نظر معلم يه پست كامل بوده.
ولي اگر كسي بياد و مشكل از اون پست بگيره اينجا معلم بايد بياد و جواب پس بده.

پس اگر رولي كامل بوده و 30 گرفته اصلا نيازي نيست نقد بهش تعلق بگيره.

2)اينكه معلم براي خودش معيار امتياز كم كرده رو چي گذاشته براي ما مهم نيست..ممكنه يه نفر بياد پاراگراف بندي نكردن رو يه امتياز منفي بذاره،اين مهم نيست ولي اينه ش مهمه كه براي همه يكسان رعايت بشه.

------------------------
در مورد نقد ها:

نقل قول:
اینجا کلاس کوییدیچه پس یه سری موارد رو توضیح نمید

پرفسور ويزلي شما به اين دانش آموز 25 دادي ولي نقد جالب و دقيقي رو پستش انجام ندادي.تيكه بالا رو آخر نقدت آوردي كه اشتباهه.اگر مشكلي هست بايد بگي.

نقل قول:
با اینکه نکات منفی بیشتر

اين رو هم نكات منفيش رو ذكر ميكردي كامل ميشد.

بقيه نقد ها كامل و درست بوده و مشكلي توشون نيست.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۰۵ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
من میخواستم به ایشون 10 یا 12 بدم(که با امتیاز و تکلیف کمکی اگر جمع بشه میشه 20 یا 22)
ولی خب ایشون زحمت کشیدن برای پستشون. آیا من یک فرصت دیگه به ایشون بدم(که تا دوشنبه یک پست دیگه بزنن)؟ یا اگر نه این امتیازی که در نظر دارم خوبه؟(چون ایشون چیزی که من گفتم رو اصلا انجام ندادن و درست مثل تکلیف انجام نداده میمونه)

دانش آموزان فقط از روز تدرس تا دو هفته بعدش يعني جلسه بعدي وقت ارسال تكليف يا اصلاح اون رو دارند.در غير اين صورت مهلت براي اصلاح تكليف نبايد داده بشه.

---------------------
نقل قول:
در ضمن ، کسی از من زودتر رسیدگی نمیکنه ، نگران نباش !

چرا من فعلا بازرس هستم و در اين امور كمك ميكنم.اگر ميشه وقتي از كلاس شما اعترضي ميشه،خودت جواب نده و بذار من جواب بدم.

به اعتراضات به زودي رسيدگي ميشه!

پ.ن.در ضمن ادب رو رعايت كنيد.هر كي هر كاري كرده نبايد با اعصاب خورد بيايين و اينجا از لحن بد استفاده كنيد.دفعه ديگه ببينم درجا از گروه اون شخصيت امتياز كم ميكنم.

ممنون!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:
من نسبت به امتیازی که پرسی توی کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه بهم داده اعتراض دارم. نمیدونم چرا اینقدر بیخود امتیاز کم می کنه.

بیخود ؟

حتما این مورد رو در نظر میگیرم از این به بعد !

در ضمن ، اگر دقت کنی اکثر شرکت کننده ها همینطور ازشون امتیاز کم شده و امتیازی که گرفتی رو گرفتن !

نقل قول:
مسخرست!
از کی تاحالا توی پست جدی از شکلک استفاده می کنن؟ از پرسی که این همه پست و مقام و رتبه توی هاگوارتز داره بعیده که نمی تونه پست شوخی و جدی رو از هم تشخیص بده. من شدیدا نسبت به نمرم اعتراض دارم و امیدوارم هر چه زودتر رسیدگی بشه.

چه جالب ! ممنون که نکته جدیدی از نویسندگی اینجا یاد دادی به ما !

ولی خوب ، شما یه پست توی انجمن ایستگاه کینگز کراس (بیا تو جادوگر منتظریم) بزن در این مورد و این مورد رو به نویسندگان سایت توضیح بده ، بعد بیا اینجا و اطلاع بده ، من امتیاز کامل رو بهت میدم ! شما سرور مایی توی نویسندگی ...

اگر بازرس های فعلی مشکلی میبینن توی امتیاز دهی ، اینجا اطلاع بدن !

در ضمن ، کسی از من زودتر رسیدگی نمیکنه ، نگران نباش !

همینم زیاد بود !

پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
نقل قول:
آلبوس سوروس پاتر : 23

سوژه تکراری بود ، چهره پست مناسب نبود ، استفاده از شکلک نداشتی . استفاده از علائم نگارشیت هم مناسب نبود .
استفاده مکرر از یه علامت نگارشی مثل : ... اصلا جالب نیست و فقط پست رو خراب میکنه .

من نسبت به امتیازی که پرسی توی کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه بهم داده اعتراض دارم. نمیدونم چرا اینقدر بیخود امتیاز کم می کنه.
چهره ی پستم خوب بود. برام جالبه بدونم ایشون چهره ی پست رو در چی می بینن!
نقل قول:
استفاده از شکلک نداشتی

مسخرست!
از کی تاحالا توی پست جدی از شکلک استفاده می کنن؟ از پرسی که این همه پست و مقام و رتبه توی هاگوارتز داره بعیده که نمی تونه پست شوخی و جدی رو از هم تشخیص بده. من شدیدا نسبت به نمرم اعتراض دارم و امیدوارم هر چه زودتر رسیدگی بشه.

پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

مشکلی نیست ، هر طور شما تشخیص میدید .

استاد هر طور صلاح میدونه میتونه عمل کنه ، بازرس هم زمانی میتونه دخالت کنه که توی نقد تکلیف به موارد بی ارزش اشاره شده باشه یا دقیق توضیح نداده باشه که چرا ایکس امتیاز کم شده !

ممنون

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.