هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۲:۵۲ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۸

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
اين مسخره بازيا چيه آخه؟ ساعت پست من رو چه حساب تغيير كرده؟ اصلا كي به خودش اجازه داده ساعت پست منو تغيير بده؟ اسمشو بديد تا بزنم تو دهنش!‌

ايگور عزيز اين طرز رسيدگي از شما كاملا بعيده. بزاريد كاملا شفاف كنم موضوع رو! من وقتي پستم رو زدم ساعت 11:12 بود! يعني ساعت سايت اين بوده! شما وقتي ميگيد تا فلان ساعت وقت داريد منظورتون ساعت سايت هست ديگه نه ساعت رسمي كشور يا گرينويچ يا هر چز ديگه! چون به طور مثال اگر من پستم رو ساعت 12:00:30 بزنم بعد بيام به شما بگم ساعت سايت از ساعت رسمي كشور 35 ثانيه جلو هست پس بايد امتياز منو بديد شما قبول نمي كنيد! در تمام مسابقات هم هميشه ملاك ساعت سايت بوده! هيچ جا گفته نشده ساعت يك ساعت جلو يا عقب كشيده بشه ساعت پست ها هم تغيير مي كنه!

استرجس كه مياد اعتراض مي كنه خيلي واضح هست كه تنبلي و كم كاري و مشكل از خود ايشون و مديريت سايت هست كه ساعت سايت رو تازه روز 10 فروردين يك ساعت كشيدن جلو! در حالي كه اين كار بايد همون روز اول عيد انجام ميشد! حالا انجام نشده ديگه تقصير من نيست كه ساعت پستم تغيير كرده! من زماني كه پست رو زدم ساعت 11:12 بود و دقيقا يادمه وقتي هم شما پستمو امتيازدهي كرديد بازم ساعت پستم همون بود! حالا كه زمان امتيازدهي شده مديريت تازه يادش اومده ساعت سايت عقب هست و روز بعدش اومده ساعت رو درست كرده پشت سرش هم اومده اعتراض كرده!!! اينجوري كه نميشه آخه! گناه من اين وسط چيه؟ الان من برم بليت بزنم بگم چرا اينطور شده خود استرجس مياد جواب ميده ميگه دلم خواسته! خب زورش زياده منم كاري نميتونم بكنم ولي انتظار يك رفتار عادلانه از طرف شما رو دارم!

دقيقا دارن مثل ترم پيش سر تيم كوييديچ هافل در ميارن با اين فرض كه اون موقع حرف حرف خودشون بود اما الان من مطمئنم شما با يكم دقت و بررسي ميفهميد كه من اين وسط هيچ اشتباهي نكردم و مشكل از مديريت هست كه ساعت سايت رو روز 10 فروردين ميكشن جلو! وقتي من پستم رو زدم قبل از 12 بود ساعت و دقيقا يادمه وقتي شما هم امتيازدهي كرديد باز قبل 12 بود! بحث امتيازدهي و قهرماني كه شده دوستان يادشون اومده ساعت سايت عقبه! عجب!!!

اين اصلا عادلانه نيست!

پیام زده شده در: ۸:۵۴ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۸

گلگوماتold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۵ شنبه ۷ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ سه شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۸
از مامان اینا چه خبر؟
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 74
آفلاین
آی آقای مدیر!
ساعتا بعد از عید یک ساعت جلو اومدن دیگه!
اینقدر داد و بیداد نداره! پست آسپ زمانی زده شد که یک ساعت ساعتا باید میومد جلو ولی ساعت سایت جلو نیومده بود که بعد از مسابقه اومد جلو!

هیچ کدوم توی باغ نیستین من بوقی که توی آلمانم اینچیزا رو بدونم؟

پیام زده شده در: ۳:۰۸ سه شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۸

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
هممم ... من نگاه نکرده در این شرایط حدس میزنم طرف یه بار پستو نوشته ویرایشم کرده ... بعد پستشو پاک کرده دوباره از نو ارسال کرده که زیر پستش ویرایش نخورده باشه. به نظرم این منطقی تر از فرضیه های قبلیه

(خواستید پستمو پاک کنید. همینجوری پست زدم، شرمنده)

پیام زده شده در: ۲۰:۵۲ دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
پست آسپ چطور در نظر گرفته نشد ؟ من اول فکر کردم استرجس توی نقل قول ساعت رو عوض کرده اما رفتم دیدم واقعا ساعت پست آسپ عوض شده ...

حالا نمیدونم استر با استفاده از دسترسی های مدیریتیش ساعت پست رو تحریف کرده یا زوپس ساعتا رو جابه جا میزنه یا هرچی ... من دقیق یادمه که حدود ساعت یازده و ربع بود که پژمان(آسپ) پستش رو زد و خودمم اونموقع آن بودم و حتی برای پستش رو غلط گیری کردم که ویرایش کنه !!!!

هیچ دلیلی نداره که پست کاپیتان تیم کوییدیچ هافل امتیازدهی نشه ! من حتی به اون سه امتیاز بیناموسی هم اعتراض دارم !!!!

باب عزیزم چرا خودتو ناراحت میکنی آخه؟چرا خودتو عصبی میکنی؟میگن مال دنیا ارزش نداره دیگه این سایت که ته دره ارزشه!چرا خودتو خسته میکنی آخه؟باب با آرامش همه چی حل میشه جان خودم!

در مورد زمان..من نظری ندارم ولی خب خودتو بذار جای من..من دارم میبینم زمانش کیه و خب چیکارش کنم؟الان بگم پست آسپ حسابه گریفی ها میان اعتراض میکنن و خب حق هم دارن.من حق رو به اونا میدم وقتی تاریخ پست رو اونجا زده شیشم..دیگه از این تابلو تر آخه؟

حالا اینکه میگی ممکنه حرکت زیرکانه ای انجام شده باشه برو به هری یا کوییرل بگو..اگر حرفتو قبول کردن من امتیاز رو برمیگردونم!

-------------
انصافن پست آسپ بی ناموسی داشت.اگر کامل بی ناموسی بود که صفر میدادم ولی خب لخت تو رختخواب رفتن بی ناموسیه!من خودم استاد این نوع نوشتارم دیگه تشخیص ندم چی خوبه چی بد؟باب نامردی نکن دیگه بوقی!

در ضمن آخرین بارت باشه داد و بیداد میکنی ها..روح مزاحم!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۰ ۲۱:۱۰:۴۹

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۰۷ دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
...

نفهمیدم چی شد ؟؟؟؟؟

پست آسپ چطور در نظر گرفته نشد ؟ من اول فکر کردم استرجس توی نقل قول ساعت رو عوض کرده اما رفتم دیدم واقعا ساعت پست آسپ عوض شده ...

حالا نمیدونم استر با استفاده از دسترسی های مدیریتیش ساعت پست رو تحریف کرده یا زوپس ساعتا رو جابه جا میزنه یا هرچی ... من دقیق یادمه که حدود ساعت یازده و ربع بود که پژمان(آسپ) پستش رو زد و خودمم اونموقع آن بودم و حتی برای پستش رو غلط گیری کردم که ویرایش کنه !!!!

هیچ دلیلی نداره که پست کاپیتان تیم کوییدیچ هافل امتیازدهی نشه ! من حتی به اون سه امتیاز بیناموسی هم اعتراض دارم !!!!

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
استرجس گفته:

نقل قول:
امتیازهای مسابقات کوییدیچ رو نگاه میکردم و دیدم که به پست آسپ امتیاز داده شده !

خيلي ممنون كه به اين نكته توجه كردي و خب من متاسفانه بهش توجهي نكرده بودم و اشتباه از من بود.ممنون كه يادآوري كردي.امتياز از اون گروه كم شد.

------------------
پيوز گفته:

نقل قول:
با سلام ...

من الان مسافرتم ممکنه شب خیلی دیروقت برسم خونه ...

میخواستم اجازه بخوام برای اینکه اگر نتونستم امتحانم رو فردا (11 فروردین) تو کلاس کوییدیچ بزنم ...

ممنون ...

مشكلي نيست پيوز عزيز.در هر صورت چون ميدونم از امتحان زياد استقبال نميشه مدت زمانش رو هم ميخوام كم بذارم.3 روز فكر ميكنم براي افرادي كه بخوان تو اين امتحان شركت كنن كافي باشه.

براي همين 11 بزن تا 14 تموم ميشه.

------------------
از مري و پرسي تشكر ميكنم كه خيلي آروم دارن بحث ميكنن و خب اين خيلي هم خوب هست.من فكر نميكنم ديگه اين تاثيري تو هاگوارتز داشته باشه و ميتونيد ادامه بحث رو بذاريد براي جاي ديگه!(مسنجري چيزي)

موفق باشيد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۲:۱۱ دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
با اینکه دیگه نیازی به ادامه دادن این بحث نیست ، ولی فکر میکنم اگر من جواب ِ مری رو که بلاک هست و پست نوشته و داده رو ندم ، بی احترامی میشه بهش .

نقل قول:
اما قسمت سوژه و پرورش آن من نیم امتیاز برای هر پست برای سوژه و 2.5 امتیاز برای پرورش سوژه در نظر گرفتم ، سوژه در طور مسابقه و پست بایستی حداقل در 5 جا پرداخته بشه ، که به ازای هر قسمت .5 امتیاز دریافت کنند ، هر بازیکن .

دقیقا به خاطر این معیار من در آوردی مقدار زیادی از بازیکنا کسر کردی ! هیچ الزامی برای این نیست که بازی توی یک جا باشه ، یا بیست و یک جا ! چیزی که اهمیت داره محتوا و سوژه هست ! من اومدم توی سه جا ( تالار گریف ، خوابگاه مدیران و زمین بازی ) سوژه رو پرداختم بهش ! و هر چیزی توی ذهنم بود رو پیاده کردم ، میتونستم پست رو به دفتر مدیریت و جالیز هاگرید و مرلینگاه ِ شخصی پرفسور اسنیپ و غیره و غیره بکشونم ! ولی فرقی برای سوژه و اینا حاصل نمیشد ! من پونصد تا بازی لیگ و دسته لیگ و نیمه لیگ و ربع ِ لیگ و هاگوارتز و اینا رو داوری کردم ، ولی هیچ وقت نه من نه سایر داورهایی که اومدن برای اینجا یا زمین بازی کوییدیچ همچین معیاری نداشتیم !

این یه چیزی تو مایه های اینه که کمیت مهمتره نه کیفیت ! در صورتی که نباید اینطوری باشه

نقل قول:
پست ایشون رفتن به خوابگاه مدیران بود ، که فقط در همون قسمت پرداخته شده بود و جزو سوژه به حساب نمی آمد و اصلاً کوییدیچی هم نبود ، گرچه نمره سوژه به پست پرسی داده شده اما در طول پستها فقط در 2 قسمت با آنتونین به حسب مدیر بودن شوخی شده که در نهایت کم ب
در نهایت کم بودن باز هم نمره به ایشون داده شده … اگر قسمت دیگه ای رو به من نشون بدین مطمئن باشین نمره کامل رو خواهید گرفت ، بدون هیچ گونه ممانعتی

پست ِ کوییدیچی به این معنی نیست که از اول تا آخرش همش کوییدیچ باشه که ! اتفاقا چیزی که به یه پست ِ کوییدیچی ارزش میده ، سوژه های فرعیش هستن ! مثل ِ همین تالار گریف و خوابگاه مدیرانی که من وارد پستم کردم ! این دیگه کاملا به عهده نویسنده یا همون بازیکن هست !

اگر من بیام به عنوان مدیر مدرسه بگم هر پست کوییدیچ باید توی پنج جا باشه ، توی شیش قسمت سوژه فرعی باشه ، یک جاش اصلیش باشه ، نصف ِ بیشترش بازی کوییدیچ باشه و اینا که دیگه این مسابقه نمیشه ! نویسنده ها نقش ِ یه مترسک رو بازی میکنن ! نویسنده باید آزاد باشه توی نوشتن

نقل قول:
قسمت ظاهر رول : وجود 146 علامت تعجب فکر میکنم باعث میشه نمره کامل به این قسمت داده نشه ، تازه من فقط .5 نمره کم کردم .

وای مری !
شوخی میکنی تو !

چیزی که توی ظاهر رول اهمیت داره ، پاراگراف بندی مناسب و استفاده صحیح از علامت های نگارشی هست ! پاراگراف بندی که مشکلی نداره ، در مورد استفاده زیاد درسته ، زمانی استفاده از علامت تعجب به اندازه زیاد مشکل داره که نادرست استفاده بشه ازش !

یعنی مثلا جایی که باید نقطه گذاشته بشه ، علامت تعجب بیاد ! ولی من الان دوباره پستم رو خوندم ، دیدم اینطوری نیست ! در واقع من تمام ِ متنم رو با جمله های تعجبی تموم کردم و اگر از نقطه استفاده میشد به مفهوم جمله ضربه میزد ! علامت نگارشی خیلی توی فهموندن پست به خواننده تاثیر داره .

مثل همینجا که نوشتم ! اگه بنویسم وای مری . شوخی میکنی تو . به خواننده حس ِ اینکه این جمله تعجبی هست رو القا نمیکنه !

نقل قول:
قسمت کوییدیچی بودن : خطهای پست خودتون رو بشمارید و با قسمتهای کوییدیچی مقایسه کنید . ( 40 به 140 )

دو پست ، مربوط به سوژه های فرعی بود و دو پست مربوط به زمین بازی و کوییدیچ ! زمانی پست کوییدیچی حساب نمیشه که به فرض ، طرف بیاد چهار تا پست با سوژه های کاملا فرعی بنویسه ، بعد توی نصفِ پست ، یه مسابقه کوییدیچ رو شروع و تموم کنه ! اینجا میشه ایراد گرفت ! یعنی بازی باید طوری باشه که به آرومی شروع بشه و به آرومی تموم بشه ، نرمال باشه در واقع !

زمانی پست مشکل داره که طرف یه دفعه بپره بازی رو شروع کنه ، و با چهار تا خط بازی رو تموم کنه !

نقل قول:
بعد کدوم بازی کوییدیچ 2-0 و یا 2-2 میشه ؟ هر گل 10 امتیاز داره ! این باعث نمیشه پست شما از کوییدیچی بودن در بیاد ؟

درست میگی ، ولی من اینجا تعداد گل ها رو حساب کردم که دو تا زدن ، نه امتیازش رو که میشه 20 !

ولی این باعث نمیشه پست از کوییدیچی بودن در بیاد ! مثل ِ این میمونه که کوییرل توی سوژه باشه ، بعد عمامش روی سرش نباشه و بگی چون عمامه نداره پست از هری پاتری بودن در میاد

در این مورد حق داری ، اشتباه از من بود که تعداد رو حساب کردم نه امتیاز ، ولی بازم باعث نمیشه از کوییدیچی بودن در بیاد

نقل قول:
قسمت فضاسازی : هیچ گوه فضاسازی در مورد ورزشگاه و حالتهای بازیکنان در قبل و بعد از بازی صورت نگرفته و فقط .5 امتیاز کم شده .

در این مورد من کاملا حق رو به تو میدم ، البته بازم این به خاطره سوژه بود ، به خاطر اینکه پرسی رفت توی خوابگاه مدیران و دیر کرد و اینا اگر من زمین بازی رو با یه دیالوگ شروع نمیکردم ، جالب نمیشد ! یعنی اصلا جایی نبود برای فضا سازی !

البته بازم میگم که درست میگی ، این چیزی که من گفتم در این موردم درست بود ، یعنی اولین باری بود که واقعا بهش توجه کرده بودم ، در داوری های بعدیم حتما این مسئله رو در نظر میگیرم

در کل بحثی نیست و فقط برای این نشستم بررسی کردم که به احترام زحمتی که برای نوشتن این پستت کشیدی ، جواب هم بگیری . زحمت کشیدی که هم داوری کردی و هم خیلی با دقت اینجا بررسی کردی پستم رو .

مشکل از تو نیست ، دلیلش فقط این هست که من و خیلی ها ، مدت ها در مورد این قوانین و معیار های امتیاز دهی بحث کردیم و نتایجش رو الان من برای نقل قول هایی که کردم مطرح کردم !

مطمئن باش که اگر من خودم مدت زیادی داور کوییدیچ نبودم و با بهترین ها و بدترین نویسنده های سایت در این مورد به دفعات بحث نکرده بودم و به یه نتیجه درست و حسابی نرسیده بودم و اطلاعات کافی از داوری نداشتم ، به خودم این اجازه رو نمیدادم که بیام به داوری پستم اعتراض کنم .

بازم ممنونم ازت و عذر میخوام از مدیر که اینجا بغیر از مدیر با کسی صحبت شد

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۲:۰۹ دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

من الان مسافرتم ممکنه شب خیلی دیروقت برسم خونه ...

میخواستم اجازه بخوام برای اینکه اگر نتونستم امتحانم رو فردا (11 فروردین) تو کلاس کوییدیچ بزنم ...

ممنون ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۱:۵۱ دوشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
با سلام

امتیازهای مسابقات کوییدیچ رو نگاه میکردم و دیدم که به پست آسپ امتیاز داده شده !

نقل قول:
۰:۱۲:۰۳ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۸

فکر کنم تا آخر روز 5 فروردین بیشتر مهلت نداشتیم ! خواستم یادآوری کنم فقط !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ یکشنبه ۹ فروردین ۱۳۸۸

تره ور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۲۲ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۱
از حموم مختلط وزارت !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین
این پست رو Zمری باود داد به من که بفرستمش :

من در مورد کوییدیچ و … کاری ندارم ، الان که دیدم ایگور 10 امتیاز به گریف از من بیشتر داده ، اگر میخواهید میتونین به این تیم اضافه کنین ، فرقی نمیکنه که … داور هم نمیخواد باب …
اگر هم کسی رو میخواهید بیارین بیارین ، منتهی فکر میکنم از خود ریون باشه بهتره .(مثلا تره ور بادراد گابریل ، چو ، آنیت و … )
اول بگم باید فلفل ریخت تو دهن این پرسی و آسپ آ این "مسخره" تو دهنشونه :دی

بعدش در مورد وقتی که برای پستها گذاشتم بگم ، اولین پست من توی قسمت کوییدیچی راون کاملاً مشهود هست . و میتونید مراجعه کنید که من خیلی سعی کردم سلیقه ای نباشه ( گرچه این مورد در داوری وجود داره )

حالا در کل اگر اینجا پستی دارم ارسال میکنم ، بیشتر برای این هست که از امتیازهایی که دادم دفاع کنم و چون پرسی اعتراض کرده من پست ایشون رو بررسی میکنم .

اما قسمت سوژه و پرورش آن من نیم امتیاز برای هر پست برای سوژه و 2.5 امتیاز برای پرورش سوژه در نظر گرفتم ، سوژه در طور مسابقه و پست بایستی حداقل در 5 جا پرداخته بشه ، که به ازای هر قسمت .5 امتیاز دریافت کنند ، هر بازیکن .
پست ایشون رفتن به خوابگاه مدیران بود ، که فقط در همون قسمت پرداخته شده بود و جزو سوژه به حساب نمی آمد و اصلاً کوییدیچی هم نبود ، گرچه نمره سوژه به پست پرسی داده شده اما در طول پستها فقط در 2 قسمت با آنتونین به حسب مدیر بودن شوخی شده که در نهایت کم ب
در نهایت کم بودن باز هم نمره به ایشون داده شده … اگر قسمت دیگه ای رو به من نشون بدین مطمئن باشین نمره کامل رو خواهید گرفت ، بدون هیچ گونه ممانعتی
قسمت ظاهر رول : وجود 146 علامت تعجب فکر میکنم باعث میشه نمره کامل به این قسمت داده نشه ، تازه من فقط .5 نمره کم کردم .
قسمت کوییدیچی بودن : خطهای پست خودتون رو بشمارید و با قسمتهای کوییدیچی مقایسه کنید . ( 40 به 140 )
بعد کدوم بازی کوییدیچ 2-0 و یا 2-2 میشه ؟ هر گل 10 امتیاز داره ! این باعث نمیشه پست شما از کوییدیچی بودن در بیاد ؟
قسمت فضاسازی : هیچ گوه فضاسازی در مورد ورزشگاه و حالتهای بازیکنان در قبل و بعد از بازی صورت نگرفته و فقط .5 امتیاز کم شده .
حالا این مورداتی بود که من براساسش امتیاز دهی کردم و دقیقاً خیلی هم دست بالا امتیاز دهی کردم ، نه تنها به ایشون بلکه به تمامی اعضای دو گروه .

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.