هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: حزب باد !!
پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
سوژه جدید

در با صدای بلندی باز شد و پیکر بارتی در چهارچوب در پدیدار شد. بارتی همان طور که با خود آهنگ" مرا ببوس" را میخواند، پوشه های خود را بر روی میز گذاشت و بر روی مب چرمن ود نشست. بارتی دستهای خود را بهم مالید و با خوشحالی به سرخط روزنامه نگاه کرد." انتخابات دوباره شروع شد!"

بارتی کمی آب خنک برای خود در لیوان ریخت و همان طور که آن را مینوشید، تلفن را گرفت و مسغول سماره گیری شد.

دفتر مینروا، کاندید وزارت

صدها نفر در دفتر مشغول کار هستند. صدای زنگ تلفن در هم همه آنحا خفه شد. مینروا تلفن را گرفت و با لحن همیشگیش، گفت:دفتر مینروا مکگونگال، کاندید وزارت، بفرمائید؟
صدای بارتی، که خیلی مودبانه صحبت میکرد، از پشت تافن شنیده شد:سلتم. من بارتی هستم. رئیس و سخنگوی حزب باد. در حال حاضر، من و همکاران محترمم حدود 1000تا شناسه ایفای نقشی، در گروه های اسلیترین، هافل، ریون و گریف داریم که چندتاشون ناظر هم شدن. تازه، همشون کولر دار هم هست
ما در نظر داشتیم ک برای راحتی جادوگران، و کمک به شما کاندیدای عزیز، این شناسه هارو در اختیارتون بذاریم که اگر خواستین، باهاشون به خودتون رای بدین.
مینروا که از شنیدن این تعحب کرده بود، چینی به دماغ خود داد و گفت: 1000تا شناسه؟؟آووو. در مقابلش ازمون چی میخواید؟
- پول!هر چی پ.ل بیشتری بدین، ماهم شناسه هارو بیشتر میکنیم.با ما تماس بگیرید.

بارتی تلفن را گذشات و لبخندی از خرسندی بر لبانش نقش بست.وی دوباره تلفن را برداشت و به تمامی کاندیداها زنگ شد.آخرین کاندیدا،عمه مارج، از وی پرسید:
میتوم بپرسم اسم شرکتتون چیه؟
- حزب باد!یعنی رکی پول بیشتری بده، ما شناسهارو به اون میدیم.

ویرایش شده توسط مونتگومری در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۴ ۱۵:۴۸:۴۶

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

Re: دسته اوباش هاگزمید!
پیام زده شده در: ۰:۳۸ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

عمــــه مارج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲:۲۲ شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
از زیر شنل لردسیاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 141
آفلاین
نام و نام خانوادگی : دوشيزه مارجوري دورسلي

وجه اوباشی مورد علاقه شما : ( شرخر ، محافظ پدرخوانده ، ارتش اوباش )

گرچه خودم تمايلي به اينكار ندارم؛ ولي ريپر هميشه دوست داره از ديگران محافظت كنه؛ دندوناي تيزي هم داره!! خودم هم تيزي دارم!! (محافظ پدرخوانده)

ذهنیت خودتون رو در مورد این کلمات بیان کنید :

اوباش : وجه ي خنده دارش رو بيشتر كنيد

ریش : يه بار كه قرار بود با كلنل فابستر بريم زيارت گذاشت، فرداش كه برگشتيم از ته زد!!

کتک زدن : هميشه شيفته ي اين حركت استراتژيكي بودم كه ورنون در حق اون پسره ي عينكي انجام ميداد!!

فرض کنید می خواهید برای گرفتن دست مزد آخر هفته به نزد من بیاید. چجوری درخواست طلب می کنین؟

درحالي كه شلوار لي ( دوستان پيام دادن شلوار جين، گفتم جين توي اسم زن اون عينكي هم هست؛ كلا قبول ندارم و اينا) پامه و عينك آفتابي مارك ديور هم روي چشمامه، به طرف مقر اوباش ميرم؛ هوا بارونيه!!

همهمه ي زيادي از توي مقر مياد؛ در رو باز ميكنم و با خشم به بادراد خيره ميشم. كلي باهاش لجم و اينا!!

- چي ميخواي دوشيزه مارج؟

- دستمزد هر كي رو نميدي، نده! مال منم نميدي؟ ( و قلاده ي ريپر رو باز ميكنم و ميخوام بفرستم به طرف بادراد)

بادراد ميپره جلوي پام زانو ميزنه و پاكت زيبايي رو به طرفم ميگيره و ميگه: "خواستم شخصا تقديم كنم!! "

ريپر رو رها ميكنم تا پاكت رو برام بگيره و يه لگد به بادراد ميزنم و با ريپر از اونجا ميريم!!

موندنی شو!

پیام زده شده در: ۲۰:۰۰ سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
اوباش گری ها آغاز شد!

اوباش توی مقر همچنان مشغول الواتی هستند که بادراد از در اتاق وارد میشه.
- خب همونطور که گفتم ماموریت ما امروز شروع میشه. چون این ماموریت خیلی حیاتیه من شما رو سه دسته میکنم!

همهمه بین اوباش آغاز میشه که بادراد با بالا بردن دستاش سکوت رو دوباره برقرار میکنه.
- خیلی خب! اول از همه شنیدم که وسایل عتیقه جاسم آل کاپون پدر همه ی اوباش ها در موزه تاریخ جادو و جادوگری قرار داره. البته نیروی حفاظتی و امنیتی بسیار شدیدی بر این موزه حاکمه که من مطمئنم اوباش از پسش بر میان!

بادراد اندکی صبر کرد و سپس ادامه داد : اما به دلیل ازدحام ممکنه بعضی ها دستگیر بشن که من برای همین ارتش اوباش رو برای انجام این ماموریت میفرستم. الوات عزیز زنوفیلوس لاوگود ، لینی وارنر ، لیسا تورپین ، کینگزلی شکلبوت ، پروفسور اسپراوت ، دراکو مالفوی ، بیدل ، روفوس اسکریم جیور ،ویکتور کرام برای انجام این ماموریت عازم خواهند شد.

اوباش ذکر شده به سرعت از مقر خارج میشن و بادراد حرف هاش رو ادامه میده.
- اما متاسفانه ما از دستگیر شدن شهردار حامی امان مونتگومری خبردار شدیم. هم اکنون این مرد بزرگوار که به اوباش پیوسته بودند در ژاندارمری محبوس شده اند. بنده به عنوان گنده لات و پدرخوانده شما را همراهی خواهم کرد. پرسی ویزلی ، آبرفورث دامبلدور ، ویولت بودلر ، گابریل دلاکور ، تایبریوس مک لاگن ، زاخاریاس اسمیت ، تره ور و پیوز کسانی هستند که باید به همراه من شهردار محبوب را همراهی کنند.
بشتابید الوات گرامی!

-------------------------------
نکته 1 : زمان هر دو ماموریت از امروز تا پایان شنبه ( ساعت 24:00 )مورخ 20 تیر خواهد بود.
نکته 2 : کسانی که در این ماموریت ها اسم آنها برده شده است ملزم به شرکت در ماموریت هستند و کسانی که ماموریت را انجام ندهند از گروه اخراج می شوند.
نکته 3 : پست آغازین هر دو گروه رو برای دور نشدن از سوژه و جلوگیری از هرج و مرج خودم ارسال می کنم.
نکته 4 : هرکس میتواند هرچقدر که پست می خواهد ارسال کند. حتی در ماموریت گروه دیگر.
نکته 5 : هر دو ماموریت به صورت طنز انجام خواهند شد.

موفق باشید

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
مقر اوباش!

جمعیت نسبتا کثیری از جادوگران و ساحره هایی که علاقمند به غارت هاگزمید و اوباش گری بودند در مقر بزرگ و مجلل اوباش گرد هم اومده بودند.

در طرفی زنوفیلوس با موهای سفید و پشمکیش وسط لیسا و لینی نشسته و داره واسشون خصوصیات کرفس خرچشمه رو میگه.

از اون طرف پرسی به پسرا نگاه می کنه و هر از گاهی اسم بعضیاشون رو روی دفترچه یادداشتش مینویسه. گابر هم داره از اون طرف شماره میده به پسرا!

آبرفورث به همراه بز هاش که سر و صدای زیادی راه انداختن در حال صحبت کردن با ویولته. کینگزلی هم با زاخار و ویکتور کرام مشغول صحبت کردن هستن.

مونتی داره بیل میفروشه به تایبریوس ، اسپراوت توشله بازی می کنه ، تره ور قور قور میکنه ، اسکریم جیور قانون میزاره ، بیدل شعر میگه ، دراکو گوشه گیر یک جا نشسته و پیوز هم تو هوا چرخ میزنه و هر دو ثانیه واسه خندش میخوابونه زیر گوش یکی از اوباش!

سر و صدای زیادی به پا بود که در دفتر رئیس باز میشه و در آن واحد بر همه جا سکوت حکمرانی می کنه.

بادراد با کت شلوار سیاه رنگ در آستانه در ایستاده و با چشمان ریز و کنکاش گرش ملت رو زیر نظر گرفته.
- پدرخوانده به شما افتخار میکنه که با اومدن به اینجا اوباش و اوباش گری رو زنده کردید! آفرین! همه شما می تونید از امروز در نقش افتخار آفرین اوباش ایفای نقش کنید!

بادراد لحظه ای تامل کرد و ادامه داد : خب چون یک مقدار آشنایی سطحی لازمه با محیط من اولین ماموریت و خرابکاری رو به سه شنبه هفته آینده موکول می کنم. از همین الان گفته باشم واسه اون موقع یک وقت نیم ساعته ، یک ساعته بزارید هر کسی هم که نمی تونه از الان بگه این ماموریت اسمش نوشته نشه.حالا هم بیاید واسه مراسم دست بوسی...

و در حالیکه روی پاشنه پا می چرخید دوباره به دفتر کار خودش برگشت.

------------------------
نکته مهم : همونطور که گفتم اولین ماموریتمون سه شنبه هفته جاری هستش. قرار بر این شده که هر ماه یک ماموریت یا حداکثر دو ماموریت سبک و ساده داشته باشیم. هر کسی نمی تونه شرکت کنه توی ماموریت سه شنبه به من پیام شخصی بزنه در غیر این صورت مستلزم به شرکت هست.
در ضمن هیچ وقت در های ثبت نام بر روی عزیزان مشتاق بسته نیست و هر موقع که خواستن میتونن با پر کردن فرم ثبت نام کنند.
موفق باشید اوباش عزیز...

ویرایش شده توسط بادراد ريشو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۲۱:۴۵:۳۳

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱:۰۷ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

دراکو  مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۳ سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۸
از دحام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
نام :دراکو
نام خانوادگی :مالفوی

وجه اوباشی مورد علاقه شما : ( شرخر ، محافظ پدرخوانده ، ارتش اوباش ) شرخر!

اوباش : ویولت!
ریش : گرو بذارم؟!
کتک زدن : بوف،بوم،بانگ،دق!

فرض کنید می خواهید برای گرفتن دست مزد آخر هفته به نزد من بیاید. چجوری درخواست طلب می کنین؟

- جن!پولو به حسابم واریز کن!داری میای تو اتاقم چایی هم بیار!

پیام زده شده در: ۱۹:۱۸ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸

بیدل آوازخوانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۹ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ جمعه ۹ مرداد ۱۳۸۸
از همین دو رو برا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 69
آفلاین
نام و نام خانوادگی:
بیدل خرکله

بادیگارد پدرخوانده

اوباش: حاجیکست!
ریش : مرغوبش رو هرکسی نداره!
کتک زدن : آخر زنگ دم در مدرسه واستا!

فرض کنید می خواهید برای گرفتن دست مزد آخر هفته به نزد من بیاید. چجوری درخواست طلب می کنین؟( جسارت مهمه! )

- بادی حقوق!
- جانم؟
- حقوق!
- نداریم! برو فردا بیا!
- عه؟ گابریل...
- نه آقا غلط کردم! بگو چقدر می خوای؟!
- ده هزارتا

ان زمان که بنهادم سر به پای ازادی
دست خود ز جان شس�

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نام و نام خانوادگی:
پیوز

واقعا روت میشه این حرف رو بزنی ؟ یعنی خداییش اصلا جرئت داری همچین چیزی بگی ؟ این بود جواب 6 ماه معاونت و یکسال ریاست ؟ واقعا روت میشه ؟ نه واقعا ...

اوباش: تموم اونچه که من از جادوگران هستم از اول عضویتم اینجا بودم تا ابد هم اینجا خواهم بود !

ریش : امشب که تنها شدیم بهت میگم

کتک زدن : بزن وگرنه میزننت !

فرض کنید می خواهید برای گرفتن دست مزد آخر هفته به نزد من بیاید. چجوری درخواست طلب می کنین؟( جسارت مهمه! )

بادراد تو باز سرت رو از زیر پتو آوردی بیرون ؟

من خودم صاحاب اوباشم هروقت دلم بخواد هرچقدر بخوام از گاوصندوق برمیدارم !!

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۰ ۱۴:۲۲:۱۶

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۳:۲۹ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
ام :روفوس
نام خانوادگی : اسكريمجيور

وجه اوباشی مورد علاقه شما : ( شرخر ، محافظ پدرخوانده ، ارتش اوباش ) محافظ پدر خوانده

اوباش : ولگردي و زد و خورد حال ميده !! نه ؟
ریش : براي عضو شدن لازمه ؟ ( به قول زاخارياس)
کتک زدن : خيلي از كتك زدن خوشم مياد .شما هم خوشتون مياد؟

داداش اون طلب مارو بده ميخوايم بريم پي كارمون ، اگه داد كه خوب اما اگه نداد : ‍‍[...] بيب بيب بيب بيب بيب

ویرایش شده توسط روفوس اسكريم جیور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۲:۲۷:۴۸
ویرایش شده توسط روفوس اسكريم جیور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۲:۳۳:۳۲

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۰:۴۹ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۸

تره ور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۲۲ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۱
از حموم مختلط وزارت !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین
نام : تره
نام خانوادگی : ور

وجه اوباشی مورد علاقه شما : ( شرخر ، محافظ پدرخوانده ، ارتش اوباش ) شرخر

اوباش : همین جوری دور هم باشیم !
ریش : اصولا هر که ریشش بیش چیزش بیشتر... البته منظورم اینه که کلا ریش باعث افزایش خفانت و خشانت و اینا میشه ! رجوع شود به آواتارم !hammer:
کتک زدن : آخ جون دعوا !

اول با زبون خوش بهش میگیم بده ، اگه نشد و نداد فحش باید داد ،فحش رکیک داخل چارچوب ! اگه باز هم نداد فحش رکیک خارج از چارچوب میدیم و انقدر فحش میدیم که بالاخره طرف خسته شه و بده پول رو .

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۲ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

پروفسور پومانا اسپراوت old56

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۷ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۵:۴۳ جمعه ۲۳ دی ۱۳۹۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 103
آفلاین
نام و نام خانوادگی:
پروفسور اسپراوت

ارتش اوباش

اوباش ، ریش ، کتک زدن !

اوباش:ها من در این باره چیزی نمی دونم

ریش:ریش؟اینم شد سوال؟ریش بزی خیلی با حاله

کتک زدن: ویکتور از تو بعید بود!زورت به بچه رسیده کتک زدن باید جوانمردانه باشه

این جوری

ویرایش شده توسط پروفسور اسپراوت در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۰ ۱۳:۰۷:۳۴

دیدگاه هر کس نشان

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.