هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ثبت نام کاندیدای وزارت
پیام زده شده در: ۱۵:۳۰ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۹

ریموس جین لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱:۲۱ چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۹
از مرگ نمی ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 126
آفلاین
نام و نام خانوادگی:

ریموس جین لوپین!!

مدت زمان عضویت در ایفای نقش:

حدود 2 سال، ولی با این شناسه 1 ماه بیشتر نیست
(از اردیبهشت 87)به نظر من مدت فعالیت مهم نیست مهم تجربه اس

برنامه های خود:

من خیلی کار ها برای وزارت میخوام انجام بدم و برنامه های زیادی هم برایش ریختم و نمیخوام هم بگم و حرف بزنم و من معمولا به حرف هایی که میزنم عمل میکنم
1)تغییر آرم رییس وزارت و معاونانش به آرمی طراحی شده توسط فتوشاپ با عکس ها و طرح هایی جالب

2)قفل کردن بعضی از تاپیک های عضویتی یا گروهک ها و زدن تاپیک هایی رول نویسی.

3)خلاصه کردن بعضی از تاپیک های الکی ها یا شلوغ.
4)زدن تاپیک هایی از جمله آموزش رول نویسی و داستان نویسی

5)فعالیت بسیار زیاد در وزارت و به وجود آوردن سازمان های دفاعی و ...(غیر عضویتی)

6)به وجود آوردن گروه های VIP برای کاربرانی که بسیار در وزارت فعالیت دارند.

7)وجود دفتر عدل و داد،وزارت برای تقلب و ... نشدن

8)باز کردن تاپیک هایی رول نویسی و فعالیت دوباره ی آنها

9)رسیدگی به کارهای تاپیک ها و وزارت ...

10)...

این یک سری از کارهایی یه که میخوام بکنم و خیلی هاش مونده.خیلی دیگه هست،من دوست دارم سایتمون پیشرفت کنه و واقعا قصدم ریاست و وزیر شدن نیست و فکر میکنم میتونم خیلی کارها براش کنم.

تعداد معاونان و برنامه های آنان:

من یک معاون برای وزارت انتخاب میکنم،و طبق برنامه هایی که دارم با برنامه از طریق مسنجر و ... با هم همکاری کرده و معاون من نیز میتواند یک زیر دست غیر مستقیم داشته باشد و به معاونم کمک کنه

سوابق در وزارت سحر و جادو:

عضویت در سازمان ملل جادوگری
عضویت در دفتر فرماندهی کارگاهان
عضویت در حزب ارزشی

...
همکاری با مینروا و معاونانش با شناسه های قبلی
و ...
زیاد یادم نمیاد چون شناسه های قبلیم یادم نمیاد زیاد.

سعی و تلاش،بدون نتیجه نیست.هر چند خیلی خوب کار کنم ولی امکان وزیر شدنم 1/- درصد میباشد.
یاتشکر

در ضمن اینم بگم که لیاقت و صداقت و فعالیت به پر کردن این فرم نیست و معنیش این نیست که هرچه طولانی تر پر کردی بیشتر فعالیت میکنیی

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۱۳ ۱۵:۵۴:۳۱
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۱۳ ۲۰:۴۶:۱۶
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۱۳ ۲۰:۴۸:۰۲

مرا از یاد نبرید.
شناسه بعدی : ویکتور کرام
تا ابد دوستت دارم

پیام زده شده در: ۱۰:۵۴ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۹

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
نام:

كينگزلی شكلبوت

مدت زمان عضويت در ايفای نقش:

يك سال و چند ماه

برنامه های خود:

برنامه های بسيار زيادی دارم، كه لازم می دونم مهم ترين هاشون رو اين جا ذكر كنم.

1) مهم ترين برنامه ام برای ايفای نقش همينی هست كه می خوام در موردش توضيح بدم. هدف من اينه كه سطح كيفيت رول های اعضای تازه وارد، سريع تر ارتقا پيدا كنه. بدون شك، نقد كردن پست ها، مثل يك كاتاليزور می مونه كه سرعت يك واكنش شيميايی رو سريع تر می كنه. نقد باعث ميشه اعضای تازه وارد كه سطح رولشون كمی پايينه، در مدت زمان مناسبی خودشون رو بالا بكشن. برای اين كار، از افراد با تجربه كه كم هم نيستند، استفاده ميشه و برای ايجاد انگيزه، پاداش هايی هم در نظر گرفته ميشه.

به نظر من، مهم ترين هدف اصلی ايفای نقش، در كنار تفريح و لذت بردن، اينه كه توانايی زيبا نويسی رو پيدا كنيم. در نتيجه ميزان نقد پست ها، به خصوص برای كسانی كه به نقد پست هاشون احتياجه، حتما" بايد بيشتر انجام بگيره.

2) اجرای طرح های جالب و سرگرم كننده و احيای طرح های مناسب قبلی، يكی ديگه از برنامه های منه. اين طرح ها، به نحوه ای هستند كه ميزان انگيزه برای رول نويسی و فعاليت بيشتر ميشه، در اعضا حسِ رقابت ايجاد ميشه و اعضا از فعاليت در ايفای نقش لذت می برن.

3) چهار گروه هاگوارتز، گروهك ها و دو گروه مهم سايت، يعنی محفل و مرگخواران، موظفند رول نويسانی كه به آنها ملحق می شوند را به خوبی تربيت كنند و راه پيشرفت را برای آن ها باز و هموار كنند.ساختن رول نويس های خوب، برای گروه ها امتياز آور خواهد بود.

4) با مشورت با آلبوس دامبلدور، جيمز سيريوس پاتر و لردولدمورت، برنامه هايی برای تقابل دو گروه محفل و مرگخواران با هم تنظيم خواهند شد. به نظر من بايد روش های تقابل محفل و مرگخواران را خود مسئولين دو گروه مشخص كنند.

5) نحوه ی رقابت گروهك های سايت، مثل گروه اوباش، ضربت، كارآگاهان، جوخه ی بازجويی، الف دال و ... با صحبت با مسئولين اين گروه ها، مشخص می شود. به طور كلی در مورد نحوه ی رقابت اين گروه ها، مثل محفل و مرگخواران، خودِ مسئولين آنها موظف به تصميم گيری هستند.

6) برنامه ی جالبی برای زندان آزكابان طراحی كرده ام كه در صورت صلاح ناظر اين انجمن، توسط وی بر آن انجمن اجرا خواهد شد.

7) برنامه ای هدفمند برای ارتش وزارت سحر و جادو

و برنامه های ديگری كه به همراه اين برنامه ها كه به شكل خلاصه مطرح شدند، ترجيح می دهم در صورت تاييد صلاحيت، در مورد آن ها صحبت كنم.

من با ناظران انجمن ها در ارتباط خواهم بود و با آن ها هيئتی تشكيل خواهم داد. دو معاون برای خودم انتخاب خواهم كرد كه به هر دوی آن ها دسترسی نظارت داده خواهد شد. وظيفه هآی معاونان، مثل وظايف وزير است. وقتی وزير فعال نيست يا برای چند روز به سايت سر نمی زند، معاونان موظفند وزارت خانه را سر پا نگه دارند. فعاليت هايی كه وزير مجبور به انجام آن هاست، بين معاونان و او تقسيم می شود.

بدون شك، در كنار معاون ها، افراد مسئول ديگری نيز برگزيده خواهند شد كه موظفند به امور مختلف ايفای نقش كه طبق برنامه ی خاصی تقسيم شده است، رسيدگی كنند.

رياست آبدارخانه در دوره ی وزارت
عضويت در گروه كارآگاهان
سر دبير روزنامه وزارتخانه سحر و جادو

كلا" سابقه هام در همين سه قسمت بودند، كه هيج كدومشون اون طور كه بايد و شايد درخشان و قابل توجه نبودند.

پیام زده شده در: ۱:۱۸ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۹

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
نام:
بارتی کراوچ جونیور

حدودا ۴ سال یا بیشتر

برنامه های خود:
پس از صحبت با چندی از دوستان که توی سایت مقام های زیادی مثل وزارت سحر و جادو و اینا داشتن٬ به این نتیجه رسیدم که برای وزارت کاندید بشم و اونها هم بهم گفتن که ازم حمایت میکنن... برای همین اومدم به وزارت تا با حمایت و کمک اعضای قدیمی و اعضای جدید و همفکری این دو سه نسل (اعضای قدیمی و اعضای جدید و اعضای زمان خودم) وزارت سحر و جادو رو بهتر از زمان دراکو مالفوی بکنم. البته باید بگم که دراکو همیشه استاد ما بود و هست و ما خوشحال میشیم اگه حتی به گرد پاش هم برسیم!

در هر صورت باید ابراز کنم که برنامه های من برای وزارت خیلی زیاده و توی این یه پست نمیگنجه. ولی بطور کلی باید اعلام کنم که من میخوام انجمن های ایفای نقش رو با کمک ایوان روزیه ی عزیز با هم هماهنگ تر کنم تا ایفای نقش بهتری داشته باشیم. فکر اعضای قدیمی و جدید رو در کنار هم بگذاریم و سوژه های جدیدی ایجاد کنیم که تا به حال ایفای نقش به خود ندیده تا ایفای نقش و وزارت فعالتری داشته باشیم. و از همه مهمتر٬ سمت های وزارتی رو به کسایی بسپرم که واقعا توانایی و قدرت رسیدگی به اون رو داشته باشن.

در مورد معاون ها هم باید بگم که من تا بدین جا روی یک معاون حساب باز کردم و برنامه ریزی هام رو بر اساس اون جمع و جور کردم که به موقعش به همگان معرفی خواهد شد... به احتمال زیاد فقط این معاون دسترسی نظارت بر انجمن وزارت رو خواهد داشت و بقیه ی معاونان و وزرای دیگر دسترسی خاصی نخواهند داشت... تمامی بخش های وزارت پس از وزیر شدن من به سرعت مرتب خواهند شد و برای هر بخش فردی لایق انتخاب خواهد شد.

همونطور که گفتم. من یه معاون خواهم داشت که دسترسی نظارت بر انجمن وزارت رو خواهد گرفت و بقیه ی معاونین و وزرا دسترسی خاصی نخواهند داشت... اصلی ترین برنامه ی وزرا و معاونان من مرتب کردن انجمن وزارت و رسیدگی به تاپیک ها و بخش های مختلف وزارت خواهد بود... و خودم با توجه به وزارت به دیگر انجمن های ایفای نقش هم نظارت خواهم کرد و سعی در هماهنگ کردن ایفای نقش میکنم. و معاون اصلی بنده هم که وظایفی شبیه به من خواهد داشت٬ ولی بیشتر از همه در حوزه ی وزارت فعالیت خواهد کرد.

رئیس ستاد حمایت از ساحره ها (وزارت کالین کریوی)
رئیس آبدارخانه وزارت (وزارت کالین کریوی)
رئیس سازمان ملل (وزارت کالین کریوی)
رئیس ستاد حمایت از ساحره ها (وزارت آسپ)
رئیس آبدارخانه وزارت (وزارت آسپ)
شرکت حمل و نقل هوایی جادوگران (وزار مینروا مک گونگال)
و ...

پیام زده شده در: ۲۳:۱۵ شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
آغاز ثبتنام برای انتخاب وزیر سحر و جادو

اعضای گرامی.طبق اطلاعیه ای که در تاپیک اطلاعیه های وزارت سحر و جادو ارسال شده ثبتنام دور جدید انتخابات وزارت سحر و جادو از امشب آغاز میشود.برای اطلاع از چگونگی و زمان بندی ثبتنام به این تاپیک مراجعه کنید.

متقاضیان عزیز لطف کنن درخواست خودشون رو طبق فرمی که نمونه اش در این تاپیک گذاشته شده اینجا ارسال کنند.مهلت ارسال درخواست ها تا پنجشنبه 17 تیر ماه ساعت 23:59 دقیقه است.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۱۲ ۲۳:۱۶:۲۴

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۲۳:۳۳ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
پایان مرحله ثبتنام

در این مرحله تایید اعضا طبق برنامه آغاز میشود.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸

تره ور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۲۲ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۱
از حموم مختلط وزارت !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین
نام : ممد !...اهم... تره ور !!

مدت زمان عضویت در ایفای نقش : سه سال و خورده ای

برنامه ها :
گذاشتن مسئولانی برای تاپیک های اداره ای و سازمان مانند وزارت ، برای فعال نگه داشتن انجمن وزارت .

فعال کردن ارتش وزارت جهت انجام ماموریت های مختلف و فعال کردن انجمن ها .

برگذار کردن مسابقات مختلف در ایفای نقش برای این که حس رقابت توی ملت به وجود بیاد و فعالیت بیشتر و پست های بهتری هم داشته باشیم .

نکته پایانی : دست ملت برای رول زدن در وزارت بسی باز خواهد بود !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸

ماركوس فلينتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۳ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۵ جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۳
از ايفاي نقش حالم بهم ميخوره
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 316
آفلاین
نام :
مارکوس فلینت

مدت زمان عضویت در ایفای نقش :
حدودا4ماه

برنامه های خود :

من به طور کلی دیدم همینطوری میان کاندید میشن منم گفتم بیام یه نونی ام به ما برسه در کل بیخیال برنامه ام من.ولی این نقشه اصلی فعالیت های آینده منه:
1- تاسیس انواع شهر بازی در تمام تالار
2- همت گماشتن به هنر کهن ارزشی بازی
3- ارائه انواع بوق های مختلف در انجمن های ایفای نقش
4- محو کردن چتر باکس بوسیله انواع خمپاره،نارنجک،ریلیشیو
5- به بوق کشیدن وزارت

بقیه اش هم در همین راستا

از پیشنهادات ارزشمند شما در راستای اهداف ذکر شده و چه بسا اهداف بیشتر استقبال میگردد.

تعداد معاونان و برنامه های آنان :
کلا معاون های کورممد،شل ممد،ارزشی ممد،و انواع و اقسام ممد ها و جاسم هاست.

پ.ن:در کل سوابق من اینه:درخواست الف دال و رد شدن

ویرایش شده توسط مارکوس فلینت در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۶ ۱۴:۵۰:۰۴
ویرایش شده توسط مارکوس فلینت در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۶ ۱۶:۱۰:۵۰

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نام :

پیوز

بیش از 2 سال و 3 ماه

برنامه های خود :

مطمئنا اولین برنامه هر وزیری سر و سامون دادن به انجمن وزارت جادو یا در تعبیر ایفای نقشیش کنترل وزارتش هست که من هم تصمیم دارم به بهترین نحو و با بیشترین تمرکز به این وظیفه اصلی بپردازم ...

بعد از اون چیزی که ایفای نقش رو ضعیف نشون میده مجزا بودن انجمن ها به عنوان فضاهای مختلف ایفای نقشه ! در حالی که باید کل بخش ایفای نقش به طور پیوسته شامل یک فضای وسیع برای ایفای نقش باشه !

در نتیجه اولین برنامه مهم هماهنگی و سامان دهی کل فضای ایفای نقش با هماهنگ کردن ناظرین انجمن ها و گسترش مرز های رول به کل انجمن های ایفای نقش با کمک اعضای ویزنگاموت هست !

در مرحله دوم سوژه سازی و تزریق سوژه ها در فضای ایفای نقش برنامه مهم بعدیه که مد نظر منه که برای تحقق این مهم طرح های زیادی دارم که از مهمترین اونها میشه به سفر های استانی وزیر اشاره کرد که هر ماه به یکی از انجمن های سایت سر میزنه و سوژه های زیادی رو ایجاد میکنه ...

برای معاونت 3-4 گزینه رو در نظر دارم که ترجیح میدم اسماشون رو اعلام نکنم تا به وقتش ! اونها ازم حمایت میکنن و در تحقق برنامه هام هم کمکم خواهند کرد.

پ.ن : از سوابق مهم خودم میتونم به نظارت انجمن های محفل و گریمولد ، انجمن خصوصی هافلپاف و معاونت آلبوس سوروس پاتر در انجمن وزارت جادو اشاره بکنم ! همچنین فعالیت های مستمر و سرسختانه در ترم های 4 تا 8 هاگوارتز ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۰:۵۱ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
مورف می آید!

نام:

مورفین گانت فرزند ماروولو گانت و فرزند سالازار اسلیترین کبیر و دایی ارباب لرد ولدمورت کبیر

بنده از همون اول در جریان کارها بودم. درسته که کسی منو نمی دید ولی همیشه به همه ی وزرا مشاوره می دادم. اصلا بنده از سال 79 پشت در سایت نشسته بودم هی رفرش میزدم،هی page can not find می اومد! ببینید! دقت کنید! از همون موقع جریانات مشکوک سعی در حذف من داشتن!

بعد از افتتاح سایت هم بنده برای مدت 3 سال ممنوع اللاگین بودم! اما با وجود محدودیت ها هیچ وقت دست از مبارزه برنداشتم و به فعالیت های فرهنگی و خرید و فروش چیز مشغول بودم و کلی نمایشگاه چیز دارم و یه مدتی هم ناظر فرهنگستان چیز بودم تو اسلیترین.

برنامه های خود:

بله! ببینید من همونطور که در بالا هم اشاره کردم سرگرم فعالیت های فرهنگی و تحکیم روابط جوانان با چیز بودم و مرا با وزارت چه کار؟
اما بعدش که دیدم، مامورین وزارتخانه و کارآگاهان و نوشابه ای ها و ارشادها دارن به طور غیرقانونی در کار فرهنگی بنده اخلال ایجاد می کنند و هی محموله های چیز ما رو بیخودی و غیرقانونی توقیف می کنن و هی جوانان ما به خاطر کمبود چیز دارن پرپر میشن، احساس خطر کردم.
بله! بنده احساس خطر می کنم و احساس وظیفه می کنم که بیام و نامزد بشم و رای بیارم و وزیر بشم تا این افراد قانون شکن و دروغگو که الان بر سر قدرت هستن دیگه بر سر قدرت نباشن.

گرچه ما برای همه چیز برنامه داریم و همه ی کارهامون هم کارشناسی شده است ولی هدف اصلی اونه که من رای بیارم و دست نیروهای وزارت از چیزهای نازنین من کوتاه بشه. و من بعد از اینکه وزیر شدم و خیالم از این بابت راحت شد، دوباره میرم سراغ فعالیت های فرهنگی خودم و بقیه ی کارها رو کارشناسان و معاونان من انجام میدن.

ببینید دوستان! شعار من اینه؛ هر جادوگر؛ یک ستاد.
و صد البته بعد از انتخابات و بعد از اینکه من وزیر شدم، این شعارِ هر جادوگر؛ یک ستاد، تبدیل میشه به هر جادوگر؛ یک معاون!
یعنی بنده اعتقادم اینه که باید وزارت رو در اختیار بخش خصوصی و جادوگران قرار داد. بنده اونقدر به این نظر اعتقاد دارم که بعد از وزیر شدنم، همه ی کارها رو به جادوگران عزیز می سپارم و میرم دنبال کار فرهنگیم.

مورف می آید!
سوار بر جیپی سبز،
که یادگار سالازار است،
و سبزی همه اوست.
و سالی سبز است،
و اسلی سبز است،
و ولدی سبز است،
آری، آری ای برادر،
سیاهی، سبز است!

مورف می آید!
سوار بر جیپی سبز،
کوله بارش همه چیز،
چمدانش پر چیز،
لامروت!
تا درون شیشه شور برف پاک کن جیپش، چیز!
او در این جاسازی،
چه مهارت دارد.
خانه اش ویران باد!

آخرین حرف اینکه
من اگر چیز نکشم
تو اگر چیز نکشی
چه کسی چیز بکشد؟
خانه ات ویران باد!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۱:۴۹ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
نام :
بارتی بارتیموس کراوچ

دو سال و خورده ای میشه که این شناسه عضو ایفای نقشه

برنامه های خود :
من اصولا از شعار دادن بدم میاد و اهل این کارا نیستم. ولی خب سعی در بهتر کردن سایت و وزارت داریم و سوژه های قدیمی رو مد کنیم که ملت بیشتر پست بزنن. ما میخواهیم سایت را بسازیم. ما میخواهیم سایت را زنده نگه داریم. ما تهشیم. ما خیلی خفنیم.
در واقع یک نفر به اسم وزیر نمیتونه کاری برای سایت بکنه. باید اعضا همکاری کنن. به نظر من وزیر باید کسی باشه که محبوبیت زیادی داره و در این گزینش هاتون یه ذره دقت کنین. کسی رو انتخاب کنین که محبوبیت زیادی داره و اعضا باهاش همکاری میکنن. این هدف منه. هدف همکاریه.

اعضا باید همکاری داشته باشن تا سایت ساخته بشه.

معاون نداریم فیلا...

ویرایش شده توسط بارتی کراوچ در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۴ ۱۱:۵۴:۱۸
ویرایش شده توسط بارتی کراوچ در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۴ ۱۱:۵۷:۲۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.