هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ جمعه ۱۷ دی ۱۳۸۹

دراکو مالفوی old7

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۱ جمعه ۱۰ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۰:۰۷ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از گیل!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 43
آفلاین
كلام شما متينه اين اتفاق قبلا افتاده ولي چون نادره و معمولا معلم ها انتظار رول و تخيل دارند بايد ذكر ميكردين كه براي بعضي سوال ها كه رولي نيست بايد به كتاب مراجعه كنيم و تخيلي ننويسيم!
مرسي از بابت توجه و توضيحات روشنگرتون

بوق بر مدیران

پیام زده شده در: ۲۱:۵۳ جمعه ۱۷ دی ۱۳۸۹

اسکورپیوس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۴ چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۳:۳۷ شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳
از بی شخصیت ها متنفرم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 157
آفلاین
با سلام

جواب به دراکو مالفوی:

ببینید ما قبلا هم از این جور سوال ها داشتیم مثلا پست 938 که یه دبیر دیگه سوال می داده 20 نمره رو از این کتاب داده و گفته که باید از این کتاب استفاده کنین!

من قبول دارم نمره ی در نظر گرفته یه مقدار زیاده!اما از این سوال ها قبلا داشتیم و من این سنت رو رعایت کردم و به نظر من باید یک مثدار آشنایی هم پیدا بکنید.نمیشه که همش تخیل باشه قسمت رول کامل تخیله!

این نظر منه!ممنون از اینکه در کلاس من شرکت کردید و عذر می خوام از این که نتونستم انتظارات شما رو بر آورده کنم!ما باز هم از اون کتاب سوال داریم ولی سعی می کنم بیشتر نمره رو به رول اختصاص بدم!

جواب به آگوستوس:

حق کاملا با شماست!کسی نمی گه من نمی دونم یک سوالی ولی زمانی که نمی نویسم و کسی بهم نمره می ده مایه ی اعتراض بقیه ی اعضا می شه!کاش می گفتین به طور کلی اتفاقی که می افته فلان اما توی خونه ی ما خون خالص ها فلانه!

حق با شماست نحوه ی تصحیح یه مقدار سخت گیرانه بود ولی باور کنید اگر این کار نمی کردم به فرض به شما نمره ی کامل رو می دادم.اعتراض دیگر اعضا شروع می شد مثلا دراکو مالفوی میومد می گفت به آگوستوس که این سوال رو کلا اشتباه جواب داده نمره کامل دادی به من که با تخیلم سوال دو رو جواب دادم کامل ندادی! امیدوارم از من دلگیر نشده باشین من بابت این مطلب کاملا عذر می خوام اما خودتون رو بذارین جای من بعد قضاوت کنین!

ممنون از شرکتتون در کلاسم و امیدوارم باز هم شرکت کنین و امیدوارم قانع شده باشین!

هلگا معتقد بود ...

[b]« هوش و علم ، [color=990000]شجاعت و غلبه بر ترس[

پیام زده شده در: ۱:۲۹ جمعه ۱۷ دی ۱۳۸۹

آگوستوس پایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۱ پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۰:۰۴ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 375
آفلاین
درود

بابا پروفسور، استاد اسکورپیوس!

فکر می کنم در مورد امتیاز داده شده به من اشتباه شده:

نقل قول:
اصولا ما خون خالص ها وسایل زیبا و قیمتی زیاد داریم. بالاخره هرچی نباشه نسل ما قدمت داره!!! حالا تصور کنید یه برقک رو بیارن توی اینجور خونه ای چه اتفاقی میفته؟ جواب بسیار روشنه برقک از شدت ذوق و خوشبختی ناگهانی که بهش رو اورده و اینکه نمی دونه اول به سمت کدوم شی براق بره، در دم سکته میکنه!

من در عین طنز به جواب سوالتون پاسخ صحیح دادم،البته که من میدونم که به خاطر علاقه شدید برقک به لوازم براق خونه رو زیرو رو میکنه( خودم این قسمت رو در فرهنگ هری پاتر ترجمه کردم!)

اما چرا جواب رو اینجوری دادم برای اینکه پاسخ در اون صورت همه تکراری میشدند! که این اصلا جالب نیست. ( با توجه به اینکه هاگوارتز یه مکان برای رول زدنه!)

نقل قول:
در مورد جدا کردن برقک از سر کینگزلی یک رول طنز بنویسید!...

نقل قول:
دور سرش لایه ی کلفتی از باند بود، دو ساعت طول کشیده بود تا مادام پامفری توانسته بود با انواع معجون های سستی و آرامش، برقک چسبیده به سر کینگزلی را جدا کند. هنوز سرش درد میکرد اما دردی بدتر از ان در وجودش بود.

چطور من توضیح ندادم!؟؟

در کل کلاس جالبی داری اما به شخصه اگه می دونستم قراره اینجوری امتیاز بدی، نمی پستیدم!

When the egg breaks by an external power, a life ends. When an egg breaks by an internal power, a life begins. Great changes always begin with that internal power

پیام زده شده در: ۰:۵۰ جمعه ۱۷ دی ۱۳۸۹

دراکو مالفوی old7

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۱ جمعه ۱۰ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۰:۰۷ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از گیل!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 43
آفلاین
ببخشید که مزاحم شدم!
میخواستم خدمت پروفسور مالفوی فرزند دلبندم عرض کنم که بابایی!
کلاسای هاگوارتز صرفا جنبه تفریحی داره ولی ظاهرا شما برای جواب به سوال دوم تکلیف جلسه قبل یک منبعی رو در نظر داشتین (احتمالا کتاب جانوران شگفت انگیز ...) که دانش آموز باید با مراجعه به اون پاسخ میداد و به همین خاطر به چند نفر از جمله بنده نمره صفر رو از این سوال دادین. بنده فکر میکنم این رویه غلط باشه چون ممکنه عده ای مثل من این کتابو نداشته باشن و برای سوال به یه جواب وقت دانلودشو ندارن! در نتیجه این عده از ذهن خودشون یک چیزی میسازن و جواب میدن و نباید درگیر این اعداد و ارقام شد.
اگر توضیحات بنده شما رو قانع کرده که هیچی وگرنه میتونیم این موضوع رو با مدیر در میون بزاریم تا ببینیم تصمیم ایشون چیه!

با تشکر.

بوق بر مدیران

پیام زده شده در: ۷:۵۹ جمعه ۳ دی ۱۳۸۹

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
همزمان با آغاز تدریس ها در ترم دهم دفتر اساتید نیز آغاز به کار میکند !

اساتید این ترم:

استاد اسکورپیوس مالفوی
استاد ویکتور کرام
استاد آگوستوس پای
استاد كينگزلی شكلبوت

ضمن آرزوی موفقیت برای تک تک این عزیزان , دانش آموزان در صورت هر گونه مشکل در مورد ارسال تکالیف توضیح بیشتر در مورد تدریس ها و سوالات مطرح شده در درس در این تاپیک میتوانند مطرح نمایند تا استادان رسیدگی نمایند .

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۲۱ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۹

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
گویا ارنی پست بنده رو توی کلاسش ندیده که امتیاز پست منو نداده.

ارنی یه نگاه دیگه به پستای کلاست بنداز! منم شرکت کردم.

پیام زده شده در: ۱۱:۰۸ جمعه ۱۸ تیر ۱۳۸۹

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین
نقل قول:
استاد ارنی مک میلان من یه راهنمایی در مورد سوال اول تدریستن میخواستم ، وردها حتماً باید واقعی باشن یا میشه ورد ساختگی هم نام برد؟

اول از همه ببخشین که دیر جواب میدم. اصلاً حواسم به اینجا نبود.
هر طوری که دوست دارید. هم میشه ورد واقعی گفت هم میشه ساختگی بنویسید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۲ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۹

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
اول اینکه شما منظور من رو درست متوجه نشدید ، شاید برای همین هم هست که به این تندی پاسخگو بودید، پس اگر لحن من خوب نبود من عذر خواهی میکنم.

دوم

در مورد سوال اول،

فکر میکنم شما بهتر از من بدونین وقتی جوابی برای سوالی همگانی میشه و در دید عموم قرار میگیره نباید یکسان باشه، من از شما دعوت میکنم که به کلاس بادراد ریشو و یا همین کلاس آموزش دوئل برین و سوال مطرح شده رو یک نگاه بندازین.

سوال 4 گزینه ای اصلاً برای این نوع تدریسها مناسب نیست...

در ضمن من فکر نمیکنم جایی از پستم شما رو متهم کرده باشم که جواب رو به کسی دادین، اگر آره خبر کنین وگرنه اتهامی رو که به من زدین پس بگیرین.

متشکر میشم.

سوال دوم رو هم بهمین خاطر مطرح کردم ، چون اگر یکنفر عکس ارسالی شما رو ویرایش کنه ، نفرات بعدی به راحتی میتونن فقط آن رو کپی کنن( البته امیدوار بودم حداقل از روش من استفاده کنن)

تا اینجای کار پست سرشار از اطلاعات شما که من خودم به شخصه اذعان میکنم برای آن زیاد زحمت کشیدید و این جای تحسین داره اصلاً لازم نیست خونده بشه، درسته؟ چون جوابها در پستهای بقیه دوستان هست.

فکر نمیکنم شما تمایلی به این داشته باشین که حداقل اطلاعاتی که جمع آوری کردین رو اینگونه از دست بدین.

اما سوال سوم رو بادراد گفت، من و مطمئناً همه ترجیح میدادیم شما رولی با موضوعیت نجوم رو برای ما بزارین که ما حداقل در ذهن خودمون حتی اگر پست شما رو نمیخونیم به همون صور فلکی مورد اشاره شما بریم و تخیلات خودمون رو گوشمالی بدیم.

ولی فکر نمیکنی این سوال مناسب نیست؟!

این مورد رو هم اشاره میکنم که شما سرور ما هستی در امور نگارش و... و من حتماً در صورت بروز مشکل به شما برای کمک مراجعه خواهم کرد.

-------------------

سوالات شما دشوار نیست، من فکر نمیکنم جایی از صحبتم چنین اشاره ای کرده باشم، درسته؟

این نکته رو من نباید یادآور میشدم بلکه مدیر موقع همون هماهنگی که اشاره کردین باید بهتون گوشزد میکرد، اگر من پستی رو در دفتر مدیریت زدم نه برای شما بلکه برای مدیری هست که باید اشتباه خود رو متوجه بشه و روش درستی رو پیش بگیره.

پس پست من نه پاک میشه و نه اصلاً موضوع بحث ماست.

در آخر :

من جواب خودم رو نگرفتم، چون سولی هم مطرح نشده بود... فقط به شما به عنوان یک نظر( خط آخر پست قبلی من مشهود هست ) گفتم که :

1. من تقریباً با نجوم آشنا هستم و امیدوارم در آینده ای نزدیک به یکی از مدارک عای رتبه‌ی آن دسپ پیدا کنم، اما اینجا بیشتر دوست داشتم خلاقیت شما و تصورات جادویی نجوم رو ببینم.

2. سعی کنین با رعایت مراتب کاری کنین که کلاستون توسط افرادی که به این علم علاقه مند هستند خوانده شود.

3. من اصراری ندارم مثل بقیه فقط از تخیل خودتون کمک بگیرین، چون با دیدن پستهای کلاس نجوم آلفرد بلک و پیوز( به همراه یک درس دیگر ) هم شاهد اطلاعات خوب و هم تخیل استاد هستیم که البته اینم با خودتونه.

پ.ن:

امیدوارم چنین پستهای جانبگیرانه‌ای دیگه دیده نشه، اگر صحبتی بود در آرامش با هم ادامه میدیم.

اینجا فقط بازرسین و مدیریت امتیاز کم میکنن.

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۹

بادراد ریشو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰ پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱
از شیر موز فروشی اصغر آقا!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
پروفسور سینیسترای عزیز، فکر میکنم منظور مری این بود که این تکلیف سوم شما، به هیچ عنوان ارتباطی به موضوع درس شما که نجوم باشه نداره. یعنی بیشتر یک تکلیف مناسب در درس دوئل جادویی هست تا نجوم.

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۹

پروفسور سینیستراold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۵ پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۹:۴۶ شنبه ۱ تیر ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
با سلام

مری فریز باود عزيز مطمئن باش در حد امكان هماهنگی بين مدير مدرسه و اساتيد به عمل می ايد.

خب اول از همه به شما ياداوری كنم اينجا قرار نيست كلاس واقعی نجوم برگزار بشه وانتظار نداشته باش من از كوانتوم و ابر نواختر و مهبانگ و...بطور جدی صحبت كنم.

در مورد سوال اولتون من متوجه توضيح زير سوال مطرح شده، نميشم. خيلی پر ابهام صحبت كرديد!

نقل قول:
سوال اول رو که همه میتونن جواب بدن اگر نه ، من بگم جواب سه میشه برید بنویسید 5 امتیاز بگیرین.

خب....من سوال اول را در 4 گزينه مطرح كردم، كه با يك جستجوی كوچك در همان گوگل ميشد جواب رو فهميد. حالا اگه منظور شما از نقل قول فهميده باشم. مرلين را شكر می كنم كه هيچ كدوم از بچه های پاسخگو گريفيندوری ‌نيستند و بنابراين من جوابی به كسی ندادم.( پارتی بازی نكردم) در ضمن هنوز من جوابی ندادم كه اين شماره درست هست يا نه!

اما در همين مورد، اگر من بپرسم اقمار مريخ چند تاست و نام ببريد جوابها بازم مشابه ميشدند. دقت داشته باشيد كه سوالات مطرح شده در نجوم نسبت به بقيه كلاس ها در دايره محدودی قرار دارند. لذا من با مطرح كردن سياهچاله و گذر زمانی و ارتباط اون با زمان برگردان سعی كردم به محيط جادویی نزديكتر شوم.

تازه بقول شما سوال اول رنده، اما خيلی ها در همين سوال ماندند!

سوال دوم هم كه خودتون جوابتون داديد.

نقل قول:
سوال دوم رو که امتیای گذاشتن ، البته با یک سرچ در گوگل مشکل حله.

و اما سوال سوم،

نقل قول:
شما از روی عصبانيت قرار دوئلی با يكی ديگر از بچه ها (كه از قضا حرفه ای‌ در دوئل است) می گذاريد. اما شما تجربه و اطلاعات كافی در مورد دوئل نداريد. بنابراين برای تمرين و اماده كردن خودتان با يكی از دوستانتان به قسمت خلوتی از ساحل درياچه می رويد كه ناگهان چشمتان به زمان برگردانی می افتد. شما و دوستتان از روی كنجكاوی زمان برگردان را بكار می اندازيد تا شايد بتوانيد اين دوئل را كنسل كنيد. ولی به جای رفتن به 2 ساعت قبل، سر از زمانی در حدود 50 سال* پيش در می آوريد...

نقل قول:
* توجه: می توانيد به دلخواه زمان را كمتر و يا بيشتر كنيد، اما توجه داشته باشيد كه شما زمان محدودی را در گذشته می توانيد بگذرانيد.

سوالی كه شما اتفاقا نقل قول هم كرديد، به اندازه كافی واضح و روشن بيان شده، عنوان با دوئل آغاز شده ولی اصلا از شما خواسته نشده كه دوئل كنيد. فكر كنم از حوصله خارج باشه بخوام برای شما از اصول رل زدن و نگارش صحبت كنم،( حالا اگه فكر می كنی در اين مورد ضعف داريد با پيام شخصی درخواست بديد نكات ضروری نوشتاری را بهتون می دم)

اما به طور خلاصه يك داستان و يك سوژه به بستر نياز داره تا پی ريزی بشه، اينجا دوئلی در كار نيست فقط خواسته شده از زمان برگردان استفاده كتيد و اين قدرت تخيل شماست كه چگونه يك رول بنويسيد!

كجای اين دشواره؟

اول بحث و يا اعتراض به امتياز، دفتر اساتيد و بعد دفتر مديريت.

با تشكر

-------------------------------

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.