هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۱۳:۱۶ شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲

آندرومدا بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۸ دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۹:۰۰ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
از ماست که بر ماست...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 252
آفلاین
1) بنظر شما چرا در بازی های کامپیوتری مشنگی شخصیت های اول همیشه تحت شرایط سخت هستند؟ این روند چه پیامی را به ما میدهد؟

چون شخصیت های اول همیشه میخوان قهرمان بازی در آرن! تو فیلما هم همین جوریه. کلا فیلم یا بازی ای دیده نشده که در ژانر اکشن باشه و شخصیت اولش تو شرایط سخت قهرمان بازیش گل نکنه! پیامش هم اینه که ما باید توی شرایط سخت قرار بگیریم تا قهرمان بازیمان گل کند!

2) بازی های کامپیوتری یکی از ............. مشنگ ها است.

من ترجیه میدم جمله رو این جوری تغییر بدم: بازی های کامپیوتری تنها اختراع به درد بخورِ مشنگ هاست.
حالا باز اگه شما اصرار داری که اون جمله رو پر کنم، میگم که بازی های کامپیوتری یکی از به درد بخور ترین اختراعات مشنگ هاست.

3) بازی های کامپیوتری مشنگی چه تاثیری را ممکن است در زندگی مشنگ ها بگذارد؟

والا یه چیزی بود قبلا یه اسم.. تبلیغ فک کنم. توی یه چیزی نشون میداد اسمِ وی تی یا تی وی یا یه همچین چیزی. توی اون تبلیغه بچهه سیم هاش قاطی کرده بود بس که بازی کرده بود، و فکر میکرد که داره توی بازی زندگی میکنه. از اینا میشه احتمالا اگه زیاد بازی کنن.

4) چرا دالاهوف در ابتدای اولین جلسه کلاس با لگد اومد تو در؟

احتمالا مورد بالا براشون پیش اومده. شاید هم میخواستن به بچه ها نشون بدن که بدنِ خیلی قوی و آماده ای دارن و دان 2 دارن و از این حرفا، و اگه بچه ها دست از پا خطا کنن میزنن عینهو کتلت بچسبن دیوار. جوری که با کاردک هم جمع نشن.

5) آیا بازی های کامپیوتری مشنگی انجام میدهید؟ به چه سبکی علاقه دارید؟ نام ببرید و اگر توضیحی دارید میتوانید بدهید. (سوال اختیاری - نمره اضافی)

بله بلهه! بسیار دوست میداریم. کلا ما همه چی اکشن دوس داریم. rainbow 6 و کال آو دیوتی و dynasty warriors و بازی هایی از این دست. البته گاهی یه ذره سبک های دیگه هم بازی میکنم، ولی به طور کلی از استراتژیک به شدت بدم میاد. ماشین بازی هم دوس داریم ایضا.

ویرایش شده توسط آندرومدا بلک در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۳ ۱۲:۴۵:۰۶

Only Raven

هر کسی به اصل خود باز می‌گردد...

پیام زده شده در: ۱۱:۱۶ شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
1) بنظر شما چرا در بازی های کامپیوتری مشنگی شخصیت های اول همیشه تحت شرایط سخت هستند؟ این روند چه پیامی را به ما میدهد؟ ( 10 نمره)

قصدشون اینه که این پیامو برسونن که با پشتکار و اینا باید بر همه ی سختی ها غلبه کرد و آرمان های پیروزی بر شرایط سخت و این حرف رو یادآوری کنن.
اما فقط باعث میشن که هیجان بیشتری به بازی کننده وارد بشه و بازی کننده بیشتر کیف کنه و وقتی هم میبازه و سیو، چند تا فحش نثار سازنده بکنه!

2) بازی های کامپیوتری یکی از ساخته های معتاد کننده ی مشنگ ها است. (5 نمره)

3) بازی های کامپیوتری مشنگی چه تاثیری را ممکن است در زندگی مشنگ ها بگذارد؟ ( 10 نمره)

تاثیرات بازی های مشنگی به دو دسته ی تاثیرات منفی و تاثیرات مثبت تقسیم میشه.
تاثیرات مثبت که توی تدریس یه تعدادیش اشاره شد، یه تعداد دیگه ای هم هستن که خب زیادن. مثلا آموزش صحیح رانندگی، آموزش دریبل زدن حین فوتبال، آموزش برقرار کردن بهتر تعادل، بالابردن سرعت عکس العمل و غیره
تاثیرات منفی مثل ضعیف شدن چشم، بداخلاقی با اعضای خانواده که حین بازی باهاتون حرف میزنن، بزرگ تر شدن عدد نوشته شده توی قبض برق و ...

4) چرا دالاهوف در ابتدای اولین جلسه کلاس با لگد اومد تو در؟ (5 نمره)

تا بچه ها سرعت باز شدن در رو ببینن، سوال براشون پیش بیاد که استاد از کجا این حرکتو یاد گرفته، به فواید بازی کامپیوتری بازی کردن پی ببرن.

5) آیا بازی های کامپیوتری مشنگی انجام میدهید؟ به چه سبکی علاقه دارید؟ نام ببرید و اگر توضیحی دارید میتوانید بدهید. ( سوال اختیاری - نمره اضافی)

بازی های کامپیوتری. خب خب. من به انواع سبک های بازی کامپیوتری علاقه دارم به جز بازی هایی که به آرایش صورت باربی و لباس پوشوندن بهش و از این جرفا می پردازه
از سبک اکشن مکس پین و آرمگدون رو به حد خوردن رسوندم
از سبک ورزشی تنیس بازی میکنم و فیفا
از سبک خانوادگی هم به سیمز می پردازم
ماشین سواری هم مید تاون و نید فور اسپید
از یه مدل دیگه هم هر چی فکر میکنم سبکشو نمیدونم! از اینا که یه توپ میندازی هوا بخوره به یه سری بلوک و بیاد پایین و باید بگیریش هم دوست دارم و به بازی ری اکشن می پردازم در این زمینه

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱۰:۱۶ شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
1) بنظر شما چرا در بازی های کامپیوتری مشنگی شخصیت های اول همیشه تحت شرایط سخت هستند؟ این روند چه پیامی را به ما میدهد؟ ( 10 نمره)

چون اگه تو راحتی باشن اصن کیف نمیده. مثلا بری شکلات جمع کنی؟ نه بابا همیشه باید تو سختی باشه تا ما بفهمیم سختی ها ادمو می سازه!

2) بازی های کامپیوتری یکی از جو ساز ترین اختراعات مشنگ ها است. (5 نمره)

3) بازی های کامپیوتری مشنگی چه تاثیری را ممکن است در زندگی مشنگ ها بگذارد؟ ( 10 نمره)

هرنوع تاثیر بد! نه فقط روی مشنگها بلکه روی جادوگران هم تاثیر میذاره مثالش همین اقای دالاهوف. شرط می بندم جلسه ی بعدی چاق شده جلسه ی بعدیش هم افسردگی گرفته جلسه ی بعد هم نیست چون کسیو کشته و می خوان اعدامش کنن!

همون طور که در سوال بالا ذکر شد جو پروفسور دالاهوف را گرفته و به سبک توتال کامبتی وارد کلاس شدن.

5) آیا بازی های کامپیوتری مشنگی انجام میدهید؟ به چه سبکی علاقه دارید؟ نام ببرید و اگر توضیحی دارید میتوانید بدهید. ( سوال اختیاری - نمره اضافی)

متاسفانه با این که من جادوگرم ولی تحت تاثیر این بازی ها قرار گرفته ام. بازی از نید فور اسپید گرفته تا بتل شیپ و فیفا!

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۰:۰۵ شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
اگر در شرایط سخت نباشند کیف نمی دهد بازی کنی.که هیچ وقت شخصیت اول نباشی.
2) بازی های کامپیوتری یکی از تفریحات مشنگ ها است. (5 نمره)

جو می گیرتشون مثل بازی کالفتیوتی همدیگرو ناقص می کنند.

چون داشته بازی اکشن مشنگی بازی می کرده.

بله.اکشن و فوتبال

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۹:۳۱ شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲

آرگوس فیلچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۷ سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۱۶ سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 7
آفلاین
این پیغام را می دهد که استاد بازی های اول شخص و جنگی و کال آف دیوتی و اینا زیادتر بازی می کنند و کلاً اینجانب مخالف شرایط سخت هستم! اون قدیم ندیما آتاری رو بگی چرا! سخت بود! لامصب هیچی رو نمی تونستی save کنی! همه ش از اول!

2) بازی های کامپیوتری یکی از باحالترین اختراعات مشنگ ها است. (5 نمره)

سوء تغذیه، چاقی بعضاً، بی خوابی، دوری از کانون گرم خانواده، صرف هزینه های نامعقول برای پدیده هایی مشنگی مثل کارت گرافیک و رم! یاد گرفتن زمان صحیح تعویض دنده که بیشترین شتاب و کمترین اتلاف وقت محقق شود! یاد گرفتن دریفت (drift) جاده ای! فرا گرفتن درفت (draft)! فراگرفتن اهمیت نیروی داون فورث (downforce) در چسبانیدن خودروها بر زمین! و ...

زیرا مرگخواران خیلی عشق بازی های بروسلی ای هستند آیا؟

بلی! اینجانب سابق بر این بسیاری از اوقات خود را بر روی این بازی ها به بطالت گذرانده ام و معتقدم بازی های سبک ماشین سواری و اینا یه چیز دیگه ن! حقیر تا بازی need for speed, under cover را مثل چی خورده ام و آن زمان ها تمام زیر و بم و نکات فنی غیره شان را می دانستم و در تیونینگ کردن مجازی خودروهای مشنگی صاحب سبک بوده ام!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۵ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۲

ویلبرت اسلینکرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
بسم المرلین الکبیر العظیم

در ابتدا بازی های مشنگی دارای شخصیت های خوب و بد هستند که هر کدام شخصیت اول را به اجرا در می آورند.
این بازی ها برای نشان دادن دلاوری و قهرمان بودن شخصیت اول خودشان ، مقداری دشواری هایی را در پیش روی آنان قرار می دهد تا آن قهرمان بتواند به از بین بردن دشواری ها محبوبیت خود را بین دیگران افزایش دهد.

ما نیز می توانیم از این بازی ها درس های مختلفی بیاموزیم:

اول ) ایجاد همبستگی بین خود و شخصیت اول...اگر جای شخصیت اول بودم چه می کردم؟

دوم ) متکبر نبودن مثل شخصیت اول.

سوم )مانند آنان باهوش باشم.

البته پیام های بدی نیز دارند:

اول ) سعی نکنیم مانند آنان رفتار نکنیم...منظور رفتار های خشن است.

دوم ) این حرکات جنگجویانه و خشن و خطرناک را در خانه یا مدرسه انجام ندهیم.

به همین دلایل بالا است که بازی های مشنگی را سطح بندی کرده اند.

2) بازی های کامپیوتری یکی از ............. مشنگ ها است. (5 نمره)

در جای خالی می توان چند گزینه قرار داد که بهترین آن این است:

بازی های کامپیوتری یکی از جذاب ترین، بهترین و غیر قابل توصیف ترین اختراع مشنگ ها است.

3) بازی های کامپیوتری مشنگی چه تاثیری را ممکن است در زندگی مشنگ ها بگذارد؟ ( 10 نمره )

همان طور که گفتم این بازی ها دارای شخصیت های خوب و بد متعددی هستند. بازی با این شخصیت ها بر رفتار افراد تاثیر دارد...مثلا شخصی که بازی خشن و جنگی بازی می کند دارای شخصیت خشن و بد خلق است و اگر هم شخصیت بهتر داشته باشد به مرور زمان به شخصیت خشن تبدیل می شود.

از تاثیرات دیگر بازی های کامپیوتری مشنگی ، عادت کردن به بازی با کامپیوتر ، پلی استیشن و یا پی اس پی است که تاثیر بدی در زندگی آینده انسان از قبیل ترک تحصیل ( تنبل شدن ) یا ضعیف شدن بینایی چشم می شود که موضوع بسیار مهمی است.

دلیلش یکی از تاثیرات و عواقب بازی های خشن ( مورتال کامبت یا تامب رایدر ) است که بر روی معلم عزیزمان تاثیر گذاشته و باعث ایجاد خشونت در ایشون شده.

بعضی از راه حل های جلوگیری از ایجاد اعتیاد به کامپیوتر:

یک ) برنامه ریزی و تنظیم وقت
دو ) رعایت سطح بندی سن برای بازی کردن بازی ها
سه ) مشاوره با یک روانشناس در صورت نیاز (!)
و ....

بله...امروزه هر کسی با توجه به سلیقه ی خودش بازی هایی رو انتخاب کرده و با آن بازی می کند.

سبک هایی که به سن من می خورد عبارت اند از :

فوتبال مشنگی : مانند کوییدیچ ما جادوگران.
بازی های فلش: بازی های فانتزی و اغلب با شخصیت های کارتونی مشنگی.
بازی های ترسناک:برای کسانی که جنبه دارند و کنترل خود را حفظ می کند خوب است.
بازی های خشن:برای کسانی که جنبه دارند و کنترل خود را حفظ می کند خوب است.

من به بازی های خشن و ترسناک و اکشن علاقه مندم ولی این بازی ها را در زمان های مشخص انجام می دهم و سعی می کنم به آنان به چشم یک بازی نگاه کنم نه به چشم واقعیت.

اسم های بازی ها:
مجموعه ی فیفا _ فار کرای 3 _ اسلیپینگ داگز _موست وانتد 2 و 3 _ دد آیلند (Dead Island ) _ مکس پین _ مدال افتخار _ مجموعه ی کال آف دیوتی و بتل فیلد و خیلی بازی های اول شخص و اکشن دیگر که نیازی به نام بردن آنان نیست.

پیام زده شده در: ۲۲:۴۶ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۲

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین

استاد عزیزم، چرا شما علاقه به پیچوندن ذهن خود و ما دارید؟
خو آخه برادر من، اگه اون شخصیته تو شرایط سخت نباشه که دیگه چه داستانی میشه؟
مثلاً یارو نشسته با زن و بچه ش، بالاخره باید یه عاملی باشه که پاشه وحشی بازی در بیاره و بزنه ملت رو بپاشونه تو در و دیوار.
قطعاً وقتی بازی بسازن که شخصیت اولش خیلی خوب و عالی و بدون مشکل باشه، مخصوص رنج سنی زیر 4 سال خواهد بود.

2) بازی های کامپیوتری یکی از تفریحات جذاب مشنگ ها است. (5 نمره)

اولین و مهمترین این تأثیرات، پدیده ی جذابی است به نام مشروطی!
اصولاً وقتی یک بازی جدید در دوران امتحانات وارد بازار می شود و شما میخواهید به شدت آن را بازی کنید، پدیده ی استاد گرفتگی یا همون مشروطی به وجود می آید.
از دیگر اثرات این بازی ها می توان به توان خودسازی اشاره کرد!
به نحوی که شما می توانید ساعت ها بدون رفتن به مرلینگاه پای کنسول مورد نظر نشسته و فرت فرت آدم بکشید.
در بعضی افراد هم نظیر پروفسور چاخانوف ما، علائم جو گیری خفنز رو می توان مشاهده کرد.

والا یه رفقای ما بود می گفت آدم رو سگ بگیره، ولی جو نگیره!
الان به معنای حرفش پی می برم.

آری.
بازی های اکشن و بکش بکش و مخصوصاً بازی های اُپن ورد.
از جمله ی آن ها می شود به فار کرای 3، اسلیپینگ داگز، مکس پین و... اشاره کرد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۵۳ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
دالاهوف شنلش رو کنار زد، گارد گرفت، نفسشو حبس کرد و با لگد رفت تو در.... هوآآآآآآآآآآآآآآآآ

دانش آموزان سر کلاس:
دالاهوف: مادرجان!

چند ثانیه به همین منوال گذشت تا دالاهوف خودشو جمع و جور کرد و پشت میز استاد نشست... گلویش را صاف کرد و گفت:

_ اووووم نترسید! نگرخید! اینا اثرات مطالعات اخیر من روی مشنگ هاست. بنظرم جذاب ترین، بهترین و غیر قابل توصیف ترین اختراع مشنگ ها، بازی های کامپیوتیه. وای یه بازی اومده بچه ها... یه هفته س تقریبا! مورتال کامبت! هوآآآآآآآآآآآآ ... یارو با لگد میره تو دماغ طرف! صحنه آهسته میشه استخونای طرف میکشنه ... هووووف...

مجددا دانش آموزان:
دالاهوف: اووووم اهم اهم بله داشتم عرض میکردم که این حرکت ابتدای کلاس تحت تاثیر مطالعات اخیر روی بازی های مشنگی بود. البته شما هم خیلی دانش آموزان خوب و وقت شناس و به قول سوسولی هستید قدیما کی هنوز پرفسور نیومده میومد سر کلاس؟! فکر کردم هنوز خوابید شماها تو خونتون!

خلاصه دالاهوف دانش آموزان را نصیحت کرد که اینقدر وقت شناس و مرتب و منظم نباشند! و در این رابطه داد سخن داد و گفت:

_ همونطور که گفتم مطالعات اخیر من روی مشنگ ها به یکی از اختراعات آن ها به نام بازی های کامپیوتری معطوف شده. این بحث خیلی فراگیره همینجوری مسخره بازی نگیریدش. این بازی ها میتونن جنبه آموزشی داشته باشند میتونن سرعت عمل شما رو بالا ببرن حتی میتونن جای تفریحات دیگه شما رو بگیرن و باعث بشن سمت مورفین و مواد و این چیزا نرید...

و البته هر چیزی معقولش خوبه. کتمان نمیکنم که بنده خودم در ابتدای آشنایی با این اختراع مشنگ ها صبح و شب ها بود که نمیتوانستم از آن دل بکنم ولی به مرور معقول تر شدم و الان در حد کمی در هر روز بازی کامپیوتری انجام میدهم و اون هم بازی هایی که ارزش داشته باشه. مثل مورتال کامبت یا تامب رایدر یا.. و البته سلیقه ایه این بازی ها...

پس تا اینجا به این نکته پی بردیم که بر خلاف باور عموم این بازی های مشنگی فقط جنبه سرگرمی و وقت تلف کنی ندارند اگه بخواهیم جنبه های گسترده تر و عمیق ترش رو بررسی کنیم براتون از همزاد مشنگ خودم مثال میزنم که اصلا علاقه ش به وسیله مشنگی کامپیوتر و خوندن این رشته و درگیر شدن در این صنعت بواسطه همین بازی های کامپیوتری بود یعنی این بازی ها میتوانند حتی آینده کاری و شغلی و حتی شخصی مشنگ ها را تحت تاثیر قرار هد.

بحث دیگه بررسی فلسفی این بازی هاست. ببیند هر چیزی که بوجود آمده دلیلش نیازی بوده که مشنگ ها به آن حس کرده اند. این بازی ها هم ریشه در آرمان طلبی و مدینه فاضله خواهی مشنگ ها داشته یعنی آن بیچاره ها که مانند ما توانایی جادو کردن ندارند...

و در بعضی جاها زورشان نمیرسد اوضاع را تغییر بدهند وقتی با جامعه شان که در خیلی جاها شبیه جنگل است روبرو میشوند برای امید داشتن و زنده نگه داشتن آرمان هایشان این بازی ها را اختراع کرده اند تا در این بازی ها اغلبا نیکی بر بدی پیروز شود و این آرمان زنده بماند.

حقیقتش خودم در مدتی که زندگی مشنگ ها رو مورد بررسی قرار میدادم به فرضیات عجیب و غریب هم رسیدم و فکر کردم:

_ فرضا اینکه خود مشنگ ها بنظر میاد آفریده یک موجود یا موجودات دیگر هستند که زندگیشان شبیه یک بازی است و البته واقعی ترین بازی ای که تا حالا ساخته شده. حالا خود مشنگ ها هم عاشق ساختن بازی و شبیه سازی زندگی خودشان هستند و هر چقدر بازیشان واقعی تر باشد طرفداران بیشتری دارد و فروش بیشتری میکند.

حال اگر ما خودمان را جای یک مشنگ بگذاریم و بخواهیم بازی ای بسازیم آیا حاضریم بازی ای بسازیم که شخصیت اولش دو تا بشگن بزنه و همه چیز کن فیکون بشه و رله بشه؟ اصلا اون بازی ارزش بازی کردن و دیدن داره؟ شخصیت اولش اندازه هویج ارزش داره؟! معلومه که نداره پس ممکنه خود مشنگ ها هم طبق همین فلسفه بوجود آمده باشند. این نیاز به فکر کردن و تجزیه تحلیل زیادی داره... من اینجا فقط سرنخ را به شما میدم...

حرف آخر قبل از تکالیف:
_ بحث در مورد مشنگ ها خیلیه. شما هم حتما خودتون در مورد اون موجودات عجیب و غریب اطلاعات دارید ولی بنظرم جلسه اول رو با موضوع خوبی شروع کردیم. موضوعی که چون همیشه بچشم بچه بازی به آن نگاه میشده هیچ وقت بطور اصولی مورد بررسی قرار نگرفته پس ارزش داشت که جلسه اول به این موضوع بپردازیم! حرفم نباشه. راستی یادتون نره که طبق رهنمودهای سالازار و همینطور نواده خلفش لرد ولدمورت همیشه زیر لب بگید: مشنگ خره گاو منه!

تکالیف:

2) بازی های کامپیوتری یکی از ............. مشنگ ها است. (5 نمره)

کلاس تمومه پا شید برید خونتون!
فرت!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۵ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۲

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
کلاس ماگل شناسی در این ترم توسط پرفسور دالاهوف تدریس خواهد شد.

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

???? ??: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۱

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۵:۲۴
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آفلاین
امتیازات جلسه آخر ماگل شناسی :

گریفیندور :

بارنی ویزلی : 15 امتیاز
لاوندر براون : 16 امتیاز
هرماینی گرنجر : 15 امتیاز
لی لی لونا پاتر : 20 امتیاز
پروتی پاتیل : 24 امتیاز
گودریک گریفیندور : 30 امتیاز

راونکلاو :

کینگزلی شکلبوت : 27 امتیاز
دافنه.گرینگراس : 28 امتیاز

هافلپاف :

ارنی مک میلان : 30 امتیاز

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.