هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: اطلاعیه های وزارت سحر و جادو !
پیام زده شده در: ۱۰:۱۸ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
اطلاعیه شماره 5 ، دولت ساحره سالاری
موضوع: پیروزی کودتای دولت موقت و مقتدر

ای مردم آگاه و هوشیار و همیشه در صحنه !

من، دلوروس جین آمبریج، هم اکنون با اقتدار اعلام می کنم که ارتش ملعون و همواره شکست خورده آزکابان که همگی از متحدین گانت فراری بودند، طی عملیاتی انتحاری شکست سنگینی را در ساختمان وزارتخانه من متحمل شدند و به شکل مفتضحانه ای به آزکابان گریختند. من این پیروزی بزرگ را اول از همه به خانواده ام، دوستان، فک و فامیل، رفقای محل، بروبچه های سوگولی و در نهایت به جامعه ساحره سالاری تبریک عرض می کنم.

من با mokhlessی کامل اعلام می کنم که هم اکنون کلاه وزارت را سر سر گذاشته ام و وزیر مخ لس جامعه جادوگری شده ام. از این لحظه پایان کار دولت موقت و مقتدر را اعلام کرده و آغاز به کار دولت ساحره سالاری را اعلام می نمایم.

هم اکنون دشمن ذلیل و شکست خورده مان در بهت و وحشت به سر می برد. آنها در سوراخ موش های آزکابان سنگر گرفته اند و هر لحظه انتظار حمله ما را می کشند. باید عرض کنم که انتظار درستی دارند و به زودی قلعه آزکابان را بر سرشان خراب خواهم کرد. آنها ناجوانمردانه و انتحاری به وزارتخانه ما حمله کردند و در سرسرای اصلی وزارت، تنی چند از کارمندان شریف و بی دفاع من را به شهادت رساند. از بین این شهدای گمنام می توان به موجوداتی از راسته کورممدیان، تیره بی خشتکان، سرده جنیفریان با گونه های متنوع اشاره کرد که هیچ کدام هرگز مورد تعصب جی.کی.رولینگ نبوده اند. امید است که انتقام خونشان را بگیریم.

متاسفانه در این جنگ نا برابر، جبهه دشمن موفق شد تا بانو هلگا هافلپاف، معاون وفادار بنده را به اسارات در بیاورد. پیش از این هم بگمن، یکی از سربازان مان به اسارت گرفته شد. البته به عنوان وزیر جامعه جادوگری باید عرض کنم که در خصوص بگمن، نگرانی خاصی ندارم و معتقدم که سرباز کاملا مخ لس ارتش ما به خوبی از پس دشمن بر می آید و نزد من بر می گردد تا مدال افتخاری دیگر بر یکی از نواحی خالی پیکرش نصب نمایم.

اما بانو هافلپاف در حرکتی بشر دوستانه متاسفانه متاسفانه متاسفانه خود را فدای بگمن جادوگر کردند و به آزکابان رفتند و در همانجا هم اسیر شدند. من معتقدم به خاطر خواصی که بانو هلگا دارند به عنوان یکی از ترشیجات چندین هزار ساله، جبهه دشمن هرگز دلش نمی آید که یکجا آن را مورد مصرف قرار دهد. در نتیجه، پیش از مراحل وخیم تر، به دل دریای سیاه خواهم زد، آزکابان را با آب یکسان می کنم و بانو هلگا و بگمن را نجات خواهم داد.

البته باید اشاره کنم که عده ای طرد شده تحت عنوان ستاد رانده شدگان هم به منظور نجات بانو هلگا وارد عمل شده اند. من به واسطه اینکه خبر دار شده ام اینها می خواهند علاوه بر دشمن، ما را هم سرنگون سازند، اعلام می کنم که این دوستان در دید من بی آزار هستند و فاقد هرگونه قدرت عملی راهبردی می باشند. اما به جهت ممانعت از شکسته شدن دل های چینی شان، عده ای از ساحره ها را به کمک شان خواهم فرستاد تا در نقوذ به بند ساحرگان و نجات بانو هلگا موفق تر عمل کنند. گرچه چشم من آب و نوشابه و ساندیس نمیخورد (عفونت می کند، کور میشود) و احتمالاً شخص بنده بانو هلگا را نجات خواهم داد. به هر جهت این چنین فعالیت های فوق برنامه و سازنده برای روح کودکان بلامانع است،‌ مشروط بر آنکه در کارنامه شان موجب تجدید نگردد، همگی علیه دشمن و همگی در ستایش دولت پاک و ساحره سالار من باشند.

در پایان خاطر نشان می کنم که با پیروزی کودتا، تسلط بر رسانه ها کاملاً برقرار شده است. گانت ملعون دیگر توان انتشار خبر و اعلامیه های دروغینش را به شکل وسیع ندارد. جادوگرهایی که بر کلاه وزارت بالای سرمان اعتراض دارند، بدانند که با ساحره سالاری در افتاده اند و مجبور به تمکین می باشند. در غیر این صورت تا جای ممکن توسط دولت بنده مبدل به جادوگران امکان پذیری خواهند شد.

آسوده بخوابید، آمبریج خواب است، کوره های جادوگرپزی اما روشن اند.

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۱۲ ۲۲:۴۹:۲۵
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۱ ۲۰:۵۴:۱۳

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اطلاعیه شماره 4 ، دولت موقت و مقتدر
موضوع: ضرب سکه های ساحره سالاری

تصویر کوچک شده

ای ساحران آزاده و بیدار !

پس از قرن ها خفت و خاری و محدودیت و محرومیت برای ساحره ها در جامعه جادوگری، امروز مفتخرم به عنوان وزیر بالقوه جامعه جادوگری، به عنوان محبوب دل های همیشه پُر و دردمند شما، به عنوان نخستین وزیر با کابینه تشکل یافته از 80٪ ساحره، اعلام نمایم که گالیون، سیکل و نات، واحدهای پول مصرفی مان از این پس با طرح متفاوتی ضرب می گردند و تصویر بنده حقیر، این ساحره خدمتگزار و mokhless شما، در بک گراند این سکه ها خودنمایی خواهد کرد.

همانطور که همگی مستحضر هستید جبهه دشمن، جبهه آلوده و جادوگر سالار هواداران و متحدین گانت قصد دارند تا وزارتخانه را بر سر ما خراب نمایند. با بهره از این تکنیک ضرب سکه های جدید، ما موفق شدیم تمام سرمایه ها و ثروت هایی را که گانت فراری و ملعون در حین فرار دزدید و با خود به دریای سیاه برد، صفر نماییم. هم اکنون آنها با دل خوش تصور می کنند که گنجی عظیم اندوخته اند و می توانند با تکیه بر ثروت هایی از جنس آه و درد مردم به ما حمله کرده و جایگاه قبلی شان را پس بگیرند.

اما کور و کر و کَره خوردند ! خبر ندارند که با ارائه آن سکه ها دیگر به آنها تصویر کوچک شده
هم نشان نمی دهند. (منظور لایک است ! فکر بد نکنید !)

از این لحظه ثروتشان فاقد اعتبار خواهد بود و مجبور هستند تمام آن گالیون هایی که دزدیدند را یک به یک در بازار سیاه های ناکترن زیر قیمت آب کنند تا بلکه بتوانند ساندیس و کیکی بخرند و کمی بیشتر زنده بمانند !

ای ساحره های فهیم ! برای نخستین بار در تاریخ سحر و جادو عکس یک ساحره در بک گراند پول مان قرار می گیرد. ساحره های عزیز،‌ بیایید برای این حماسه تاریخی، جشنی بزرگ بگیریم. هم اکنون همکاران من در سراسر کشور کوره های جادوگر پزی را گرم و آماده ساخته اند تا شما اگر جادوگر بی مصرف و اضافی در منزل دارید، با تقدیم به کوره ها، هم در جشن صابون شرکت نمایید و هم نمره 20 تضمین شده ای از جانب من برای درس "جمعیت و تنظیم خانواده" دریافت نمایید و به مدد این 20 بتوانید از دانشگاه جادوگری هاتفورد در مقاطع بالاتر پذیرش با بورسیه کامل دریافت نمایید.

به امید سربلندی جاودانه همه ساحره ها
تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۱ ۲۰:۵۵:۰۶

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۰:۵۴ شنبه ۷ دی ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اطلاعیه شماره 3 ، دولت موقت و مقتدر
موضوع: لیست افراد تحت پیگرد قانونی به همراه جوایز سر آنها

تصویر کوچک شده

* تعدادی اندکی از سیاهی لشگرها هنوز کاملاً وارد این لیست نشده اند. دولت موقت و مقتدر بخشنده است و همچنان برای این کوردلان جاهل و فریب خورده راه بازگشت و توبه را باز می گذارد. جهت ارائه استغفار و توبه، به باجه تلفن وزارتخانه مراجعه کرده و با واحد 1 تماس حاصل فرمایید.

* این لیست دائماً به روز رسانی می شود و مقادیر جوایز تابع قیمت طلا می باشد.

* فرمول محاسبه جایزه برای سر هر فرد تحت تعقیب به شرح زیر است:

X + 2Y x 96n
---------------------- x ضریب تاثیر گذاری دلو (wdop)
723 + 11f

n = تعداد جوش های سطح بدن فرد
f = میزان ترس
Y = وزن فرد
X = میزان اختلالات مغزی فرد
wdop (ضریب تاثیر گذاری دلو) = متغییر - به میزان تشخیص آمبریج بستگی دارد.

Refrence: Department of Umbridgology, Faculty of Magical Law, Hotford University of Magical Sciences

* نتایج دادگاه های غیابی برای متهمان در صورت زنده ماندن:

مورفین گانت= بخشش و معرفی به بهزیستی + مرکز رهایی از اسارت
مروپ گانت= تحویل به فرزندشان
چارلی ویزلی= کوره جادوگر پزی
آنتونین دالاهوف= بندری در ملاء عام
تام ریدل پدر= انتقال به قبر
سالازار اسلیترین= انتقال به استخر حاوی کافور
رون ویزلی= آزکابان
رز ویزلی= تحویل به کانون اصلاح و تربیت
ویلبرت اسلینکرد= کوره جادوگر پزی
بیدل آوازه خوان= نگارش اجباری افسانه دلور
ارگ کثیف= انتقال به حمام
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
یاکسلی= سورتمه کش مامانوئل به مدت 10 کریسمس متوالی
آلبوس سوروس پاتر= تحویل به پدر بزرگوار و آسمانی
اریک مانچ= خشک کردنش استفاده از وی در موزه

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۷ ۱:۰۱:۳۰
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۷ ۱:۱۰:۱۱
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۷ ۱:۲۳:۳۵
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۷ ۱:۲۶:۰۳
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۷ ۱:۳۹:۴۳
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۱ ۲۰:۵۵:۵۷

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اطلاعیه شماره 2 ، دولت موقت و مقتدر
موضوع: کابینه دولت mokhless و چاکر جامعه (نسخه 1)

.::وزیر بالقوه جامعه جادوگری::.
دلوروس جین آمبریج

.::معاونان::.
هلگا هافلپاف (امور امنیتی، کارآگاهان و ارتش)
لینی وارنر (امور استغفار و پذیرش توبه ها و توبه کنندگان)

.::سازمان ها، نهادها و ادارات::.

ارتش وزارت سحر و جادو

لودو بگمن (امور کالبدشکافی و نمونه برداری)
پروفسور فلیت ویک (امور وردسازی و شکنجه های سطحی)
پادما پاتیل (امور تربیتی موجودات وحشی اهلی نما)
هوکی (امور افه و عرض اندام نظامی)

سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها

فلور دلاکور (امور جمع آوری ساحرگان ترشیده، تخمیر یافته، نیمه منجمد و بیوه)
سلسیتنا واربک (امور تنظیم سیستم های گرمایشی کوره جادوگر پزی)
ساحره شماره 3 (آنتن)
آپولین دلاکور (ویتامین)

سازمان تشخیص مصلحت وزارت
غلام (نقش دیوار)
مشتی (نقش گلدان)
جنیفر (نقش کود)

×سایر نهادها و سازمان و موسسات وزارتخانه تا اطلاع ثانوی طبق روال قبلی به کارهای بی فایده و باطل قبلی خودشان ادامه خواهند داد.

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۳ ۱۹:۰۱:۳۴
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۳ ۲۲:۲۶:۱۳
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۴ ۲۰:۳۳:۲۰
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۵ ۰:۲۹:۳۹
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۶ ۱۴:۳۲:۰۲
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۶ ۲۳:۰۱:۱۴
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۱ ۲۱:۰۲:۱۱

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اطلاعیه شماره 1 ، دولت موقت و مقتدر
موضوع: عزل مورفین گانت از وزارت و لیست جرایم

ملت بیدار !

بدینوسیله با حکم رسمی از جانب خویش و شورای آسمانی الهی زوپس همیشه قهرمان عزل مورفین گانت، فرزند ماروولو، را از وزارت سحر و جادو اعلام می کنم:

تصویر کوچک شده

بی شک مجازات سختی در انتظار متحدین این وزیر خائن و فراری خواهد بود.
باشد که بساط ظلم های چیزیک و وابسته به چیز برچیده شود.

دلوروس جین آمبریج
وزیر بالقوه جامعه جادوگری
دولت موقت و مقتدر

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۱ ۲۱:۰۲:۴۵

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱:۲۴ یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
اطلاعیه شماره نه دولت آزادی و پرواز
موضوع: انتصاب ریاست زندان آزکابان

ملت غیورپرور!

بدینوسیله و با احترامات فراوان ریاست جناب آقای تام ریدل را بر زندان مخوف آزکابان به اطلاع شما عزیزان می رسانم.

انتخاب ایشان در جهت سخت گیری و شدت عمل هر چه بیش تر بر ضد مخالفان دولت آزادی و پرواز و گسترش گفتمان چیز و فضای آزاد صورت گرفته است.
برای ریاست زندان آرزوی موفقیت می کنم و از آحاد ملت عزیز دعوت می نمایم چشم های بیدار آزکابان باشند بر فعالیت های ضد آزادی و پرواز و با اعلام جرم به موقع خاطیان، به سلامت و آزادی هر چه بیش تر جامعه یاری رسانند.

زنده باد تابستان و پرواز!تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۱ ۲۱:۰۵:۳۰

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۰:۰۶ شنبه ۶ مهر ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
اطلاعیه شماره هشت دولت آزادی و پرواز
موضوع : بازگشایی باشگاه تفریحاتی وزارتخانه و زندان آزکابان و یک خرده اطلاعیه

ملت غیورپرور!

دولت آزادی و پرواز به آگاهی شما عزیزان می رساند، در راستای گسترش فضای آزادی و شادی در جامعه، باشگاه تفریحاتی وزارتخانه را با رویکردی جدید و شاید قدیم! بازگشایی می نماید.

فعالیت این باشگاه هر دوهفته و در هفته هایی که دوهفته نامه منتشر نمی شود انجام خواهد شد.
اما نحوه ی فعالسازی باشگاه مذکور در واقع خروج از حالت رول و برگشت تاپیک به سبک باستانی اش با اصلاحاتی تکمیلی می باشد. بخشی از ایده های جدید این باشگاه از تاپیک خدمات رسانه ای ! ( مناظرات انتخاباتی ) در انتخابات اخیر وزارت و کلاس های ترم تابستانی هاگوارتز و تاپیک های بازی با کلمات و کارگاه سوژه پردازی گرفته شده است.

پست اول این تاپیک جهت نمونه توسط بنده ارسال شد و از تفریح طلبان تقاضا می شود اوقات فراغت خود را با پاسخ دادن به این سوالات پر کنند. اما مسئول بعدی این تاپیک کسی نیست جز خودِ خودِ شما! بله! دولت آزادی و پرواز در راستای خصوصی سازی هرچه بیش تر و کوچک سازی دولت در نظر دارد طراحی سوالات را بر عهده ی شما ملت سوژه پرور بگذارد.

شیوه ی جدید کار تاپیک به این صورت است که سوالات ارسال شده توسط هر عضو تا دو هفته معتبر می باشد و سپس سوالات جدید توسط عضوی دیگر ارسال می شود. البته همینجور هرکی به هرکی نیست و قواعدی دارد:

اگر تمایل دارید طراح سوال این تاپیک باشید کافیست در موسسه کاریابی وزارتخانه آمادگی خود را اعلام کنید. تنها یک پست برای اعلام آمادگی کافیست و لازم نیست هر دوهفته یکبار درخواست بفرستید. مسئولین وزارت برای هفته های آینده طبق لیست موسسه کاریابی و پس از تشخیص مصالح عالیه ی حکومتی به مرور با شما تماس خواهند گرفت.
البته طرح سوالات باشگاه به مسئولین وزارت و داوطلبان محدود نشده و دولت آزادی و پرواز به مرور به سراغ اعضایی که داوطلب طراحی نبوده اند نیز خواهد آمد، حتی اگر مخالف چیز باشند!

ملتا!

گرچه قبلامطلع شده اید اما اکنون به طور رسمی به اطلاع شما چیزدوستان می رساند انجمن زندان آزکابان با هدف دستگیری و تحت تعقیب قرار دادن مخالفان آزادی و پرواز و گسترش گفتمان چیز و آزادسازی ظرفیت های نهفته، با همکاری مدیریت محترم ایفای نقش؛ آقای ایوان روزیه زین پس به عنوان زیرمجموعه ی وزارت سحر و جادو قرار گرفته و توسط زندانبانان دولت اداره خواهد شد.

خرده اطلاعیه:
به دلیل ارتباط بیشتر؛ تاپیک کلاه گروهبندی از انجمن وزارتخانه به انجمن قلعه ی هاگوارتز انتقال پیدا کرد.تصویر کوچک شده

پرواز آزادتان تابستانی!

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۱ ۲۱:۰۵:۵۵

پیام زده شده در: ۱۵:۲۱ دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
اطلاعیه شماره هفت دولت آزادی و پرواز
موضوع: انتصاب معاونت جدید و دو خرده اطلاعیه

ملت غیورپرور جادوگران!

احتراما و با افتخار؛ خانم لینی وارنر را به عنوان معاونت جدید وزارت سحر و جادو به محضر شما عزیزان معرفی می نمایم.
بی شک همه ی تصمیمات معاونان محترم مورد تایید اینجانب بوده و هیچ تفاوتی میان احکام شخص وزیر با معاونین محترم وجود ندارد.
همچنین لازم به ذکر است که با انتخاب ایشان به عنوان معاون، بدنه ی اصلی کابینه منتخبی عادلانه از چهار گروه هاگوارتز و دو گروه محفل و مرگخواران به شرح زیر می باشد:

مورفین گانت (اسلیترین - مرگخوار)
ارنی مک میلان (هافلپاف - محفل)
لینی وارنر (راونکلاو - مرگخوار)
بیل ویزلی (گریفندور - محفل)

همچنین یک معاون از قشر جادوگر و دیگری از قشر ساحره می باشد.
هر چند لازم به ذکر است اولویت اول دولت در انتخاب اعضا، کارایی ایشان فارغ از هر گونه وابستگی حزبی و جناحی بوده و ترکیب فعلی تا حد زیادی به صورت تصادفی به وجود آمده که از شگفتی های دولت آزادی و پرواز است و به به!

خرده اطلاعیه 1 : سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها با طراحی فرم جدید، عضوگیری خود را آغاز نموده است. لذا از همه ی ساحرگان دعوت می شود با عضویت در این سازمان موجب اتحاد هر چه بیش تر بانوان جامعه گردند.

خرده اطلاعیه 2 : نام تاپیک "باجه ی تلفن وزارت سحر و جادو ( ارتباط با وزیر )" به "باجه ی تلفن وزارت سحر و جادو ( ارتباط با مسئولان وزارتخانه )" تغییر داده شد. بنابراین، تاپیک مذکور دیگر منحصر به ارتباط با وزیر نبوده و معاونان محترم و در آینده سرپرستان وزارتخانه نیز از طریق همین باجه پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.تصویر کوچک شده

با آزادی پرواز کنید!

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۱ ۲۱:۰۶:۱۷

پیام زده شده در: ۲۱:۱۲ چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
اطلاعیه شماره شش دولت آزادی و پرواز
موضوع : انتصاب ریاست سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها

ملت چیزپرور!

احتراما به اطلاع شما عزیزان می رساند بانو آیلین پرنس به عنوان رییس سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها معرفی می گردد.

انتخاب ایشان و متعاقبا آغاز به کار مجدد سازمان مذکور با رویکردی جدید، در راستای حمایت از اتحاد و فعالیت ساحرگان جامعه صورت گرفته و امید است باعث افزایش هماهنگی و صمیمیت، میان افراد این قشر موثر جامعه گردد.تصویر کوچک شده

پروازتان آزاد!

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۱ ۲۱:۰۶:۴۰

پیام زده شده در: ۱۸:۰۰ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
آفلاین
اطلاعیه شماره پنج دولت آزادی و پرواز
موضوع : اعلام اسامی اعضای دائم بنیاد مورخان

ملت چیزدوست!

در راستای شروع فعالیت بنیاد مورخان لیست اعضای دائم این بنیاد به شرح زیر اعلام می گردد.

آیلین پرنس (مرگخوار - اسلیترین)
ارنی مک میلان (محفل ققنوس - هافلپاف)
بیل ویزلی (ریاست موزه - محفل ققنوس - گریفندور)
پروتی پاتیل (محفل ققنوس - گریفندور)
فلور دلاکور (مرگخوار - راونکلاو)
لی جردن (مرگخوار - گریفندور)
مورفین گانت (وزیر سحر و جادو - مرگخوار - اسلیترین) تصویر کوچک شده

آزادیتان پر از پرواز!

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۸ ۱۸:۰۶:۰۳
ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۸ ۱۸:۰۷:۳۷
ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۳/۲/۲۱ ۲۱:۰۸:۳۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.