هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس پيشگويي
پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
یک پیشگویی ساده انجام دهید و بگویید چگونه شرایط را به نفع خودتان بر میگردانید(10 امتیاز)

اووووووووووووه...من...من تو گوی پیشگوییم...یه..یه سگ می بینم...یه سگ سیاه!...یه طالع نحس!...من...من پیشگویی میکنم که وقت تصحیح این تکالیف...جییییییییییییغ!....دایی رون تمایل پیدا میکنه که ... خدای من! مرگ!..مرگـــــــــ!......دایی رون تمایل پیدا میکنه به اینکه... به اینکه من رو به اتاق خون مودی معرفی کنه!...و بعد...بعد.. پدرصلواتی!
...بعد مجبورم می کنه که تو استخر حلزون پوست بندازم!!...

اوه! من چه پسرک بیچاره ای ام! ... دایی رون بی رحم اصلا به فامیل بودنم اهمیتی نمیده! این سرنوشت منه...اوووووه.. بعد از استخر، دایی بدن شکنجه شده ی پوست انداخته ی من رو میبنده به زمین و... ... و با کامیون از روم رد میشه!!

نه! لطفا اینکارا رو با من نکن دایی رونااااااااااااااااااااالد بیلیوس ویزلی!!

یک پیشگویی درباره ی لرد سیاه انجام دهید و بگویید چگونه جرئت دارید تا شرایطو تغییر دهید(بنویسید که چگونه تغییر دادید!)(10 امتیاز)

من پیشگویی میکنم که ولدک بی دماغ و مو، دست و پاشم از دست میده و تبدیل به یک تخم مرغ زشت بدقواره میشه.
و بعد برای اینکه پیشگوییم به حقیقت بپیونده میفتم به جون ولدک و سیریش میشم به رداش و همه جا روی زمین دنبال رداش کشیده میشم و آویزون شونه ش میشم و هی تو گوشش جیغ میزنم و عر میزنم و زر میزنم که:

تصویر کوچک شده

و هی! حدس بزن بعدش چی میشه! ولدک تخم مرغ میشه! :

تصویر کوچک شده

چرا پروفسور کلاسو تغییر داد؟(5 امتیاز)

چون می خواست تریلانی رو مسخره کنه. از تریلانی خاطرات خوبی نداشت تو دوران دانش آموزیش و می خواست این تغییر شرایط رو که دهن کجی مسلم هست به علم پیشگویی، بیش از پیش بکوبه تو دهن تریلانی و امثالش.

عاقبت هر کس که به رون بگوید اممم...چه میشود؟(5امتیاز)
من نمیتونم جواب این سوالو بدم. چون نمی تونم تیتر سوالشو بنویسم! چون نمی خوام به دایی بگم مومامد..همم..مومالد..ممم! مونالد! ...
ممم! ..

میگن یه روز ولدک به دایی گفت {همونی که خودت میدونی!} و بعد مجبور شد ولدمورتی رو رها کنه و با هویت ناشناس در مزارع برنج ژاپن مشغول به کار شه :

تصویر کوچک شده

یک پیشگویی درباره ی 25 سال دیگه انجام بدید و با توجه به این که ممکن است مرده باشید چگونه شرایطو تغییر میدید؟(10 امتیاز )

25 سال دیگه من یه پرورش نهنگ بزرگ تو سواحل خلیج فارس راه انداختم. یه ماهی مرکب هم انداختم تو دریاچه ی خزر.
علاوه بر این 25 سال دیگه من حتما تو یه ایستگاه فضایی بین زمین و آسمان معلقم.
{دایی شهر فضایی رو زمان شما نمی دادن نه؟ کارتون باحالی بود. اژدهاسواران هم می گفتیم بهش! یادت نمیاد؟ واقعا یادت نمیاد؟ قاه قاه قاه؟ سیاه قلب؟!
در هر حال.. {این حاج(!) آقا زنبور فقط برای این بود که یه بار استفاده شه و عقده ای نشه و شاید مامانشو پیدا کنه بین دانش آموزای شما! چی؟ هاچ زنبور عسل رو ندیدی؟! واقعا ندیدی؟! مامانش یک جیگری بود، اصن واس همین جیگر بودنش بود که هاچ تو تی وی ایران یتیم موند و هرگز مادرشو پیدا نکرد و تصمیم گرفت بره حاج شه! }
داشتم از شهر فضایی میگفتم! دامبلدورشون - همون رییسشون!- همیشه چند سانتی متری از کف فاصله داشت. منم مث اونم 25 سال دیگه}

و تو اون ایستگاه فضایی مدیر انفورماتیکم چون به عمو فایرنز قول دادم
برای تغییر شرایط هم ساده ست. هفته ی پیش با اجازه ی شما رشته ی مهندسی آبشش دانشگاه صنعتی جیمزتدیا رو انتخاب کردم و تو ارشد هم گرایش مدیریت انفورماتیک فضایی رو انتخاب میکنم!

چند مورد از وجنات پروفسور ویزلی را بگویید!(5 امتیاز )

از عنکبوت میترسه!
اوه..آه.. وجنات! ..عنکبوت جزو وجنات نیست!
دایی چاقه چایی داغه!
امم..نه اینم نبود! ..
کک مکیه و اسم کاملش رونالــ...امم..شطرنج باز خفنیه! و ... و... اممم..دایی! وجنات نداری دیگه! اگه داشتی که تو می شدی هری پاتر نه بابای من! میخوای یدونه مدال پاتر بوگندو پرت کنم پیشونیتم زخم شه بهت توجه کنن!؟ اه دایی زشته دیگه الان 19 سال بعده! بذار کنار این عقده های خود کم بینی تو!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۷ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

پانسـی پارکینسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۷ جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۰:۰۷ شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
1-یک پیشگویی ساده انجام دهید و بگویید چگونه شرایط را به نفع خودتان بر میگردانید(10 امتیاز)

پیشگویی میکنم که قراره پروفسور جیمز سیریوس پاتر دستشو تا آرنج تو دماغش کنه! راه حلشم ساده ست سریع یه ورد میخونم یا یکم معجون تو غذاش میریزم که باعث میشه داخل دماغش یه جوش قد بادمجون در بیاد بعدش هم پروفسور مجبور میشه دست کنه تو دماغش! البته به این مورد اشاره کنم که ای اقدام یک حرکت بسیار سرگرم کننده و مفرح هستش و اصلا حدیث داریم از مرلین بزرگ که هرکسی دست در دماغش بکند گلی از گلهای بهشت است. :aros:

2- یک پیشگویی درباره ی لرد سیاه انجام دهید و بگویید چگونه جرئت دارید تا شرایطو تغییر دهید(بنویسید که چگونه تغییر دادید!)(10 امتیاز)

من اصلا همچین اجازه ای به خودم نمیدم که در مورد ارباب پیشگویی که حالا بخوام شرایط رو هم تغییر بدم ولی اگه ارباب خودشون بهم دستور بدن انجامش میدم :worry: و پیشگویی میکنم که ارباب قراره مورفین رو بندازه تو یه اتاق پره هیپوگریف!
یکم از چیزای مورفینو خالی میکنم تو غذای نجینی بعدش یهو نجینی شروع میکنه به تکنو زدن و پیچ خوردن. از اونجایی که ارباب خیلی باهوش و باذکاوت هستن متوجه این حرکات آشنا(!) تو نجینی میشن و مورفین رو مقصر این اتفاق میدونن وفوری میفرستنش تو یه اتاق پر هیپوگریف.

3- چرا پروفسور کلاسو تغییر داد؟(5 امتیاز)

از اونجایی که پروفسور باسلیقه هستن و دکور کلاس قبلی با سلیقه شون سازگار نبود کلاس جدید رو اونطوری که دوست داشتن طراحی کردن و البته شرایطش رو هم به دلخواه خودشون تغییر دادن تا واسه تدریس درس جلسه ی جدید آماده بشه

4- عاقبت هر کس که به رون بگوید رونالد چه میشود؟(5امتیاز)

از یه صخره پرت میشه پایین و تا چندین متر تو زمین فرو میره بعد همین که طرف از جاش بلند میشه یه سنگ بزرگ و گرد قل میخوره میاد پایین از روش رد میشه مثل موکت پهنش میکنه زمین! بعد بلد میشه یکمی خودشو میتکونه که یهو یه صاعقه بهش میزنه و اسکتلش مثل چراغ روشن خاموش میشه! بعد با صورت سیاه سوخته و موهای کز خورده تلو تلو میخوره که یهو بهمن میاد و ازش یه قالب یخ میسازه بعدش یه شهاب سنگ بهش برخورد میکنه و طرف ترک میخوره تا آخره روز این اتفاقات ادامه دارن تا شخص مرد نظر کتلت شه.

یک پیشگویی درباره ی 25 سال دیگه انجام بدید و با توجه به این که ممکن است مرده باشید چگونه شرایطو تغییر میدید؟(10 امتیاز )

خب اگه قراره تا اون زمان مرده باشم ترجیح میدم در راه خدمت و دفاع از آرمانهای ارباب بوده باشه.
پیشگوییه من اینه که بیست و پنج سال دیگه شورشی علیه لرد سیاه صورت میگیره که عده ای از مرگخوارها به ارباب خیانت میکنن و با محفل ققنوس، در این راه همکاری می کنن تا لرد سیاه رو از مسند قدرت پایین بکشن. جنگ عظیمی بین این دوجبهه در میگیره. اینکه همیشه محفل در جستجوی راهی واسه از میان بر داشتن ارباب هستش یک امر واضحه و نیاز نیست کاری بکنم ولی در مورد خیانت مرگخوارها از همین الان به چند نفر مشکوکم تنها کاریکه باید برای تغییر شرایط انجام بدم اینه که بینشون نفوذ کنم و تحریکشون کنم تا خیانت کنن بعد خودم تغییر جبهه میدl و پیش لرد سیاه بر میگردم و در مورد خیانت بقیه بهش خبر میدم.

چند مورد از وجنات پروفسور ویزلی را بگویید!(5 امتیاز )

ایشون شطرنج باز ماهر و باهوشی هستن و روحیه ی هم طنزشون بالاست اما از طرفی هم خیلی حساس هستن به خصوص نسبت به رفتار دوستای نزدیکشون. البته قیافه ی طاهریشون هم منو یاد یه متنی انداخت که مطمئن باشین خودم سرودم
رون! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت، وقتی روشنی چشم‌هایت، در پشت پرده‌های مه‌آلود اندوه پنهان بود...

میشناسی مارو

پیام زده شده در: ۱:۵۴ چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
یک پیشگویی درباره ی 25 سال دیگه انجام بدید و با توجه به این که ممکن است مرده باشید چگونه شرایطو تغییر میدید؟(10 امتیاز)

مرده باشیم؟ مرده باشیم؟ ریلکس! ریلکس. معمولا می گن "بمیرید". از مرده زیاد به عنوان صفت استفاده نمی شه. چی؟ شوما خیلی لهجه بریتانیایی دارین؟ مثلا اونا می گن :fellani is dead شوما هم خواستی بگی؟ اوکی! درک می کنیم.

من پیشگویی می کنم که در بیست و پنج سال بعد، یا من بمیرم یا 25 سال به سن ـم اضافه بشه. خب، مشاهده می کنید که هر دو امکان وجود داره. چی؟ چی این از یه پیشگویی کم تره؟ نه خیر. اینم یه پیشگویی جادویی ـه.

رون آلـــــــــــد(!)، رون آلـــــــــد نیستی اگه به این سوال 10 ندی. شوخی کردم. شوما 0.5 بده. روونا می گه: هرکسی یه کلمه بهت یاد داد؛ بالای سر تو ـه.

البته این دلیل نمی شه شوما بیاین رو سر ما ها(نیاین. لیز می خورین. گرده آخه!)

یک پیشگویی درباره ی لرد سیاه انجام دهید و بگویید چگونه جرئت دارید تا شرایطو تغییر دهید(بنویسید که چگونه تغییر دادید!)(10 امتیاز)

پیشگویی: لرد سیاه عصبانی خواهد شد!

طریقه شرایط را تغییر دادن:

- مواد مورد نیاز: گل جادویی سیاه به مقدار لازم، کروات و کت شلوار جادویی به مقدار لازم، عطر جادویی به مقدار لازم، خانه و کاشانه، مسکن و ماشین و خوش تیپی: هرچه بیشتر، بهتر!

- گل جادویی، کروات و کت شلوار و عطر را به خود می مالید؛ می پوشانید و می بندید و سندی جادویی از تمامی خانه و ... تهیه می کنید و به خواستگاری(خاستگاری؟) پرینسس نجینی می روید.

نتیجه:

- در صورت زن بودن: صدای لرد:کروشیو! تو دختری! کروشیو!

- در صورت مرد بودن: کروشیو! نجینی همسر داره! کروشیو!

- در صورت گزینه هیچ کدام: کروشیو! کروشیو!

( لرد سیاه به دلیل این که کروشیو هایش بدون درد و پایان ماند؛ عصبانی خواهند شد!)
یک پیشگویی ساده انجام دهید و بگویید چگونه شرایط را به نفع خودتان بر میگردانید(10 امتیاز)

پیشگویی:
فلور دلاکور به طرف پنجره جذب خواهد شد!

طریقه شرایط را تغییر دادن:

- مواد مورد نیاز: عطر جادویی پروانه، پروانه روباتیک هوشمند جادویی، قلاده و یک فلور دلاکور.

- یک الی سه پروانه جادویی روباتیک هوشمند دانشگاه علوم و فنون جادوگری مشهد می خریم از سوپری سر کوچه یا با ارسال عدد 13 به شماره دانشگاه. بعد از تحویل گرفتن پروانه ها، آن ها را با قلاده جادویی کنترل می کنیم و قبل از رها کردن ـشان، کمی عطر بوی پروانه جادویی بده می زنیم به شان. کمی بعد، آن ها را به طرف پنجره جادویی به پرواز جادویی در می آوریم.

نتیجه: فلور دلاکور هوشمند جادویی، با حس کردن بوی پروانه، دوان دوان به طرف پنجره خواهد رفت.

چرا پروفسور کلاسو تغییر داد؟(5 امتیاز)

خب، همون طور که همه معلم های هاگ می دونن؛ بعضی از کلاس ها که دارای ماساژور جادویی هستن؛ هر چند قرن در میون، باید نیم نات به مدیر مدرسه بدن معلم هایی که تا بحال از اون کلاس استفاده کردن. اون هم مشترکی.

خب، طبیعی ـه که آقای رونالد بخوادصرفه جویی کنه. چون این مقدار پول خیلی زیادی ـه و هر کسی از پس پرداخت ـش بر نمی آد.

کلاس قبلی که مجهز به ماساژور جادویی بود؛ رایگان نبود و برای همین، رونالد به این کلاس که ماساژور نداره و خرج الکی و گزاف(!) براش نمی ذاره؛ اومد.

عاقبت هر کس که به رون بگوید رونالد چه میشود؟(5امتیاز)

جایزه ای برای درست تلفظ کردن اسم + پس گردنی جادویی (پس گردنی جادویی با توجه به کتاب انواع ضربه ها، توسط خانم دابز: غذا دادن به سنتور ها، جویدن خرخره جادویی، پدر شصخ شصخی را در آوردن، استفاده از کامیون جادویی (چی می گی بابا؟ ویزلی جماعت و کامیون جادویی؟ شوما همون یدونه فورد آنجلینای ماگلی دارین؛ هنوز قسط هاشون رو ندادین و می خواین بدهکاری برای فرزندان ـتون به ارث بذارین. اون وقت می گه من کامیون دارم؟!)، پختن، سرخ کردن و ...)

چند مورد از وجنات پروفسور ویزلی را بگویید!(5 امتیاز)

وجنات چی هست حالا؟ من به معنی "خوبی های جادویی" در نظر می گیرمش!

دارای اسمی زیبا به نام رون آلــــــــــــــد(:دی)، خوش تیپ جادویی(!)، موی رنگ دار طبیعی که برخلاف بقیه، هر سال پررنگ تر می شود؛ عضوی از خاندان بی اصل و نصب(؟!) (چیز... خائن به اصل و نسب(؟!)) ویزلی ها، پولدار(دست می ذارم رو دل جادویی ـت که خونه. ای... روونا، ببخشید که دست به نامحرم جادویی زدم.)، توانایی غیب کردن یک فرد به وسط 6 کیلومتر آن طرف تر یک جنگل فقط با لمس کردن(!)، تغییر ناگهانی کلاس و دیگر مواردی که فقط با اارسال شماره 3 به خط 12345678910 می توانید مطلع شوید.

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۹:۳۲ دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲

الستور مودی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ پنجشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۳:۱۵ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷
از دور مراقبتم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 337
آفلاین
1- یک پیشگویی ساده انجام دهید و بگویید چگونه شرایط را به نفع خودتان بر میگردانید(10 امتیاز)

این یک رول نیست!

به آرامی به سمت در میرم و در رو باز میکنم. دوستم میاد تو. از بوی عودی که توی اتاقم پیچیده یکم متعجب میشه. بعد چشمش میفته به گوی های بلورین روی میز. (دقت کنین که اینا همش رد گم کنی هستش!) بعد اون ازم می پرسه که اونجا په خبره و من بهش توضیح میدم که از پروفسور ویزلی پیشگویی یاد گرفتم و اینا آلات پیشگویین.

قاعدتا اون می پرسه که اگه راس میگم براش یه پیشگویی بکنم! بعد من یه فنجون قهوه بهش میدم و میگم سه تا صلوات در حق مادر بزرگت بفرست( ) و فنجونو سر بکش.

سر که کشید، فنجونو می گیرم. یه پنج دیقه توش زل میزنم و یه قیافه ای به خودم میگیرم که انگار بشدت دارم یه چیزایی استنتاج می کنم!

بعد یهو یه جیغی میزنم و همزمان که به صورت اسلوموشن فنجونو رها میکنم تا بیفته بشکنه! بهش میگم...

- نه... نه.. اشتباه دیدم! خدایا! چطور ممکنه؟! نـــــــه!

بعد دوستم تحت تاثیر انواع و اقسام افکت های صوتی تصویری رنگش میپره و میگه:

- من تحملشو دارم الستور... بگو چی شده... خواهش میکنم!

- تو... تو بزودی... بزودی شخصی به تو حمله میکنه... برات درد زیادی رو میبینم!... خیلی زیـــــاد!

و تو گوش دوستم که دیگه کم مونده از حال بره زمزمه ای می کنم! اونم با صدای بلندی داد میزنه:

- چــــــــی؟! رونــــــــــالد؟!

سه ثانیه نشده که مردی موقرمز ظاهر میشه و با افکت جیغی دوستم و مرد موقرمز به مقصد نامعلومی غیب میشن و پیشگویی درد زیاد و حمله شدن به دستم ظرف چندثانیه محقق میشه!

2- یک پیشگویی درباره ی لرد سیاه انجام دهید و بگویید چگونه جرئت دارید تا شرایطو تغییر دهید(بنویسید که چگونه تغییر دادید!)(10 امتیاز)

خب خیلی ساده س. اول خیلی راحت یه مرگخوار می گیرم! بیهوش میکنم و با جادو کوچیکش میکنم! بعد همینجوری پیشگویی میکنم که به زودی لرد میاد پیش من! بعد دستمو میزارم رو علامت شوم مرگخوار مینیاتوریم!

لرد هم عین بچه ی آدم میاد و منو میبینه و اینا! تغییر شرایط از این راحت تر؟!

چون می خواست کلاس جایی تشکیل بشه که کاملا تحت کنترل خودش باشه و همه ی سوراخ سنبه هاشم از بر باشه. ضمنا کلی حقه مثل همون نخ نامرئی توش اجرا شده باشه که اگه یکیشون به دلایلی اجرا نشد، چندتا پیشگویی دیگه هم تو آستین داشته باشه!

عواقب متنوعی داره!

مثلا در یکی از مواردش، خود پروفسور اظهار می کنه:

نقل قول:
- یادمه اخرین نفری که به من گفت رونالد، بستمش به زمین و بعد با کامیون از رو مغزش رد شدم.

گاهی اوقات طرف رو مجبور می کنه تا در استخری از کرم حلزون شنا کنه! بدین ترتیب پنجاه بار پوست میندازه و اینا!

احتمالش هست که بیارتش پیش خودم تو اتاق خون. اونجا دستگاه های متنوعی داریم که باهاش میشه انواع اعضای بدن رو به هم پیوند داد، یا پیوندشون را پاره کرد! اگرم نشد میشه کلا اون عضو رو ورداشت! البته برای راحتی خود بیمار!
(دقت کنین که کسی که چنین حماقتی میکنه و به رون میگه رونالد حتما بیماره، اونم بد بیماریه!)

اما آخرین و سخت ترین شکنجه:

رون مجبورش میکنه تا با اینترنت دایل آپ تو تک تک تاپیکای سایت یه چیزی بنویسه! تابحال کسی از این شکنجه زنده برنگشته!

5-یک پیشگویی درباره ی 25 سال دیگه انجام بدید و با توجه به این که ممکن است مرده باشید چگونه شرایطو تغییر میدید؟(10 امتیاز)

در سری فیلم های اره، اره یک پیشگویی انجام میده که خیلی جالبه!

به اون اشاره میکنم!

اره، خودش درحال موت بوده، لذا دستگاهی اختراع میکنه و فردی رو میاره بالا سر خودش. بعد براش پیشگویی میکنه! که اگه من بمیرم تو هم می میری! یعنی اگه علائم حیاتی من متوقف بشه این دستگاه علائم حیاتی تو رو هم متوقف میکنه!

حالا اینکه این چه ربطی به سوال داشت، در واقع میتونیم یه دستگاهی اختراع کنیم، که به ترجمه ی ماگلی به جادوئی میشه یه جادوئی بکنیم که بعد از مرگمون هم فعال باشه و بتونه پیشگوئیمون رو محقق کنه. حتی میتونیم از جن های خونگی که عمر زیادی دارن اسفاده کنیم!

6-چند مورد از وجنات پروفسور ویزلی را بگویید!(5 امتیاز)

موی بلند! ناخون دراز! صورت سیاه! واه و واه و واه!

دور از شوخی، ایشون موهایی قرمز دارن. صورتی کک و مکی دارن. چماشونم سبزه. قدشون بلنده. معمولا لباسشون خونیه!(البته بعد از استخدام در اتاق خون اینجوری شدن!) ایشون وقتی زخمی میشن ترشحاتی میکنن که زخماشون رو با سرعتی باور نکردنی ترمیم میکنه! ترشحات ایشون شامل قیر و سیمانه که همون چیزیه که پوستشون احتیاج داره!

چوبدستی لازم نیست..
به یک ضربه ی عصایم بند هستید!

تصویر کوچک شده

×××××

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۰۱ یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
1- یک پیشگویی ساده انجام دهید و بگویید چگونه شرایط را به نفع خودتان بر میگردانید(10 امتیاز)
پیشگویی من اینه که استاد ویزلی وقتی روی صندلیشون جلوس می فرمایند پایه از جاش در میره و ایشون روی زمین می غلتند و مایه مضحکه کلاس خواهند شد و همه به ایشان خواهند خندید. و استاد با شک به بنده نگاه خواهند کرد. ولی نگاه معصومانه و بیگناه و از همه جا بی خبر من باعث میشه که هرگونه شک و سوظنی نسبت به من برطرف بشه. البته من هرگونه شل کردن پایه صندلی و اینارو به منظور زمین خوردن استاد و خنده دور همی رد میکنم!

من در برابر لرد سیاه هیچگونه جرئتی ندارم :worry: چی؟نمره کم می کنین؟خب...الان یادم اومد که من از روی حرکت صور فلکی دریافتم که به زودی جنگی در میگیره بین ارباب و اون کله زخمی...چی؟کله زخمی دوست شماست؟خب... پسره اکسپلیارموسی... شوهر خواهرتونه؟ببخشید...عله... متوجه نشدم...دامادتونه؟ای بابا پروفسور تموم نسبت های فامیلیو با این عینکی دارین که!باشه...ارباب طی جنگی با هری کله زخمی اکسپلیارموسی کشته میشه.برای همین قبلش من تو محل حاضر میشم و لحظه ای که قضیه به شیوه ی رولینگی داره تموم میشه یه گلوله تو کله اش می کارم!البته شیوه مشنگی زیاد مورد پسند من نیست. فقط چون از سوراخ کردن چیزهای پوک خوشم میاد ازش استفاده میکنم!

چون خیلی تنوع طلب و در واقع دمدمی مزاج هستن و زود از یه چیزی خسته میشن.

چی می خواد بشه؟رونالد؟الان من چیزیم شد؟رونـــــــــــــالد؟نه خدایی من طوریم شد؟هی رونالـــــــــــــــــــــــد... می بینین که من هیچیم نشده پس عاقبت گفتن رونالد به رون هیچیه!
پروفسور شما اینجا بودین؟هان؟کی من؟ من گفتم رونالد؟نه به سالازار استاد این بغلیم بود...چی؟نه استاد من نبودم به جون شما!باید از این بغلیم نمره کم کنین!

تکالیف پیشرفته:
یک پیشگویی درباره ی 25 سال دیگه انجام بدید و با توجه به این که ممکن است مرده باشید چگونه شرایطو تغییر میدید؟(10 امتیاز)

زبونتونو گاز بگیرین استاد من مرده باشم؟من همین الانشم نیمه زنده ام!
خب من پیشگویی میکنم تو 25 سال آینده لیلی پاتر توسط پسرش کشته میشه.چون می دونم سوروس منتظره تا من سرمو بذارم زمین و بره با این دختره بی اصل و نسب مو قرمز ازدواج کنه که یه بار ازدواج کرده و بچه هم داره و مهمتر اینکه دل پسرمو هم شکونده.پس به جن خونگیم میسپرم که اونم به بچه اش بسپره(چون تا اون موقع خود باباهه به سرنوشت من دچار شده بچه اش باید این کارو بکنه!) هر وقت هری برای رفع استرس های قبل از ازدواج مامانش اومد از مغازه من معجون ارامش بخره تو معجونه زهر باسیلیسک بریزه و تحویلش بده تا پیشگویی من به حقیقت بپیونده.

سوال امتیازی:
مهربان،وفادار،شکمو،خودخواه،عاشق،شکمو...ببخشید اینو گفتم... محفلی(البته تو فرهنگ نامه مرگخواری این جزو وجنات از نوع دیگه است!)شجاع، دمدمی مزاج

پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

ریگولس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲
از ما که گذشت، فقط درگذشتمان مانده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 414
آفلاین

پیشگویی میکنم که استاد رون ویزلی، فردا با یه دختر خیلی خوشگل و دافی آشنا میشه و حتی دختره بهش شماره میده واسه دیت و اینا.
بعد فرداش معجون مرکب میخورم میرم دفتر استاد و بهش شماره میدم

در گوی پیشگویی میبینم که ولدی دشمن خودش رو باید از بین نویل لانگ باتم و هری پاتر انتخاب کنه و بره اون رو بکشه. بعد به گوش سوروس میرسونم که به گوشش برسونه بعد میرم نویل رو خودم میکشم

برای تغییر شرایط چون در برج شمالی قلعه ، کمد مناسبی که توش جیمز جا بشه نبود. همینطور صندلی ها پایه نداشتند و به شکل سکو بودند.

به طور مشخص دو حالت داره: یا هیچی نمیشی یا هیچ میشه

تکالیف پیشرفته:

اول میرم 6 سال و یه روز پیش پیشگویی مورد نظر رو انجام میدم .فرداش(یعنی همون 6 سال پیش) میرم به رولینگ رشوه میدم که تو فصل "19 سال بعد" اون پیشگویی رو بنویسه

سوال امتیازی:

تو که موهات خیلی قشنگه رنگ موهات خیلی عجیبه
تو که این همه نارنجی ات واسه چشمام گرم و نجیبه
میدونستی که موهات رنگ هویجه که تو بچگی میشه گازید
میدونستی یا نه؟ میدونستی یا نه؟

اینم طاخچه ی افتخارات... ریا نشه البته!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین

پیش بینی میکنم که قراره وقتی تو رستوران با دوست محترمم نشستم یهو صورتش خامه ای میشه.

قبل از نشستن سرجام با گارسون صحبت میکنم و ازش خواهش میکنم محض شوخی و خنده کیکی رو با حواس پرتی رو سر دوستم پرت کنه. اینجاس که پیشگویی من به حقیقت میپیونده! یوهو !

به لرد سیاه میگم که قراره بعد از اینکه شما به حموم رفتین و برگشتین نجینی چوبدستی شمارو نابود کنه و مسلما لرد باور نمیکنه. اما قبلش محتوای غذای مورد علاقه ی نجینی رو به چوبدستی لرد هنگام استحمام ایشان(!) میچسبونم و نجینی برا خوردن غذا به چوبدستی حمله میکنه و اشتباها و از روی حواس پرتی چوبدستی نازنین لرد رو هم با دندونای قویش میشکونه!

چه دلیلی مهم تر از اینکه دلش میخواسته؟

جدا از اون خواسته بگه من طراحی دکوراسیون داخلی(!) خوندم و خیلی خفنم و اینجوری وزیر گانتو به سمت خودش جذب کنه تا شاید کاری تو وزارتخونه پیدا کنه.

تکالیف پیشرفته: یک پیشگویی درباره ی 25 سال دیگه انجام بدید و با توجه به این که ممکن است مرده باشید چگونه شرایطو تغییر میدید؟(10 امتیاز)

به یکی از دوستام میگم که قایمکی طوری که مثلا خودم نفهمم به بقیه که یه چیز مهم دارم که فلان جا قرار دادمش و باید حتما حتما 25 سال دیگه فلان تاریخ و فلان روز باید برداشته بشه چون تا اون موقع با طلسما و وردای مخصوصی ناپدید نگه داشته شده.

بعدم من که مثلا از ماجرا خبر ندارم به همه میگم که فک میکنم 25 سال دیگه همون فلان تاریخ بالا قراره یکی غرق در خاک و خل شه. حالا ماجرا چیه؟

زمین جایی که مثلا یه چیزی پنهان کردمو سست میکنم و اینجاس که وقتی یکی بخواد واردش بشه زیرپاش خالی میشه و فرو میره تو خاک و خلاصه گرد و خاکی میشه دیگه!

سوال امتیازی: چند مورد از وجنات پروفسور ویزلی را بگویید!(5 امتیاز)

مو سرخ! دوست کله زخمی! ظاهری شلخته! اممم منظورم این بود: موهایی فشن! دوست بهترین جادوگران و ساحرگان روی زمین! ظاهری خوش تیپ و اسپرت!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۱ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
نمرات کلاس پیشگویی تدریس شده توسط پروفسور دابز.
با توجه به رفتن ناگهانی ایشون قرار شد من تکالیف شمارو تصحیح کنم و نمره بدم.
توجه: من برای سوال امتیازی سه نمره در نظر گرفتم.

هافلپاف

رز ویزلی:5+5+10+5+5 به علاوه سه نمره اضافی برای سوال امتیازی.
کل:33
اوه خدای من. عجب استعدادهای نوشکفته ای بین دانش آموزان پیدا میشه! حتما بیچاره سنش کم بوده و بلد نبوده شوخی کنه فقط همین!
پیشگویی با حبابای آب؟ مطمئن هستین زمانیکه سرگرم پیشگویی هستین فرد مورد نظر بر اساس یه رخداد دلخراش از دنیا نمیره؟!

اسلیترین

آدریان پیوسی:5+5+10+5+5+ و سه نمره اضافه برای سوال امتیازی.
روش فال گرفتن شما بسیار توجه منو جلب کرد.
پانسی پارکینسون:5+5+10+5+5 به علاوه سه نمره اضافه برای سوال امتیازی.
بارتی کراوچ:5+5+10+5+5 و سه نمره اضافه برای سوال امتیازی.
آنتونین دالاهوف:5+5+10+5+5 به علاوه سه نمره اضافه برای سوال امتیازی.

گریفندور

مینروا مک گونگال:5+4+10+5+5 و سه نمره اضافی برای سوال امتیازی
کل:32
تبریک میگم شما موفق شدین یه معجون جدید خلق کنین!
گیلدروی لاکهارت:5+5+10+5+5 و 3 نمره اضافه بابت سوال امتیازی
کل: 33
بی تعارف بگم با توجه به شناختی که از نحوه نگارش و خلاقیت شما دارم توقع داشتم زیباتر از این به سوال 3 پاسخ بدین.
چارلی ویزلی:5+4+10+5 و به سوال امتیازی پاسخ داده نشد.
کل:29
در واقع پیشگویی اینترنتی شما خیلی امیدوار کننده بود و تمایل به زندگی از لحظه ای که کامپیوترو روشن میکنم در وجودم موج میزنه!

ریونکلا

دافنه گرینگرس:5+5+10+5+5 و سه نمره بابت سوال آخر
پادما پاتیل:5+4+10+5+5 و سه نمره اضافی بابت سوال آخر
پاسخ هاتون دیگه زیادی مختصرو مفید بودن.
کل:32
لینی وارنر:5+5+10+5+5 و سه نمره اضافی بابت سوال آخر
حرف دل منو زدین لینی در مورد اینکه سرنوشت ما چی میشه.
الادورا بلک:5+5+10+5+5 به سوال امتیازی پاسخ داده نشد.
کل:30
فلور دلاکور:5+5+10+5+5 و به سوال امتیازی پاسخ داده نشد.
کل:30

پیام زده شده در: ۱۴:۳۳ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
تست!

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۵ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲

مینروا مک گونگالold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۹ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۹ آبان ۱۳۹۲
از کلاس تغییرشکل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 116
آفلاین
من پیشگویی میکنم که امروز آنتی ساحریان دود میشه میره هوا.
دستور عمل ورد اینسندیو را در آنجا اجرا میکنم وسازمان میره هوا

مثلا لرد به سلیستینا علاقه مند میشه وآیلین ازمن میخواد که جلوی ازدواج آنها را بگیرم ومن چه میکنم شرایطو تغییر میدم یعنی با طلسم فرمان سلیستینا را به نا کجا آباد میفرستم وحافظش را پاک میکنم.

برای آنکه بتونه شرایط را تغییر بده ونقشش را در خصوص غیب کردن ارنی وجیمز عملی کنه.

پرفسور بلایی به سرش می آورند تا دیگر ازاین حرف ها تکرار نکنند
روش 1=بسته میشه به زمین وبا کامیون از رو مغزش رد میشن.
روش2=غیب شده ودر وسط جنگل ممنوعه پیش سانتور ها ظاهر میشن.

تکالیف پیشرفته:
مثلا اگر قراره توسط یک جادوگر کشته شوم خودم همون اول او ن جادوگر را میکوشم این طوری اوضاع را تغییر دادم و نمردم.

سوال امتیازی:
ایشون بسیار باهوش ،عاقل ،زرنگ ، حساس اما با محبت هستند.

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

نشان سازمان حمایت از ساحره ها =

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.