هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: سازمان معجون سازان قرن
پیام زده شده در: ۲۰:۳۱ چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۵

جاگسن اون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۹ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
از سوسک می ترسم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
به اریک : اریک جان شما عضو سازمان هستید . احتیاج به درخواست دوباره نیست.
بهترین خاطره معجون سازی:
بدترین خاطره معجون سازی:
-----
* تا ماه دیگه همین موقع تمام اعضا باید به امتیاز بیست برسند وگرنه از عضویت حذف می شوند.
-----
*هر کسی هم که خواست معاون من بشه با پیام شخصی اعلام کنه.
----
خوب اعضای فعلی سازمان به همراه امتیازات آنان:
1-رون ویزلی:46 امتیاز
2-اریک مانچ: 35 امتیاز
3-ارنی مک میلان:32 امتیاز
4-داولیش:27
5-باسیلیسک:20امتیاز
6-توبیاس اسنیپ: 16 امتیاز
7-جاگسن اون:15 امتیاز
8-گودریک گریفیندور:11 امتیاز
9-خانم بلک:10 امتیاز
10-استابی بوردمن: 8 امتیاز
11-جوزف ورانسکی : 7 امتیاز
12-کنث تیلور:7 امتیاز
13-چارلی ویزلی:6امتیاز
14-رابستن لسترانج:5 امتیاز
15-زاخاریاس اسمیت: 5 امتیاز

من یه شبح و�

پیام زده شده در: ۱:۱۴ سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۵

اریک مانچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۳ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۲۷ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
از iran
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
اسم :اریک مانچ
گروه :گریفیندور
بهترین خاطره معجون سازی:روزی با دوستانم یعنی الستور و آرتور زیر درختی نشسته بودیم.هوا خیلی گرم بود وکلافه شده بودیم و میخواستیم هر طوری که شده از این گرما خلاص بشیم.ناگهان فکری به ذهنم خطور کرد که معجونی ضد گرما بسازم که با کمک آرتور و الستور موفق شدم و اون رو به جادوگران تقدیم کردم تا دوستان جادوگر از گرما در امان بمانند.
بدترین خاطره معجون سازی:توی اداره سحر رو جادو کار می کردم و نگهبان عالی رتبه ی بودم.یک روز در حال درست کردن معجون بودم که ناگهان یکی از دوستان سر رسید و تمام معجون کامل نشده بنده رو سر کشید که من به خاطر این دوستم به بی دقتی مجازات شدم و از حقوق ماهیانه ام کسر شد.

جوما�

پیام زده شده در: ۱۷:۳۶ دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۵

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
خیلی ممنون جاگسن اون که این خبر رو اعلام کردی
شاید بشه گفت این تاپیک بهترین تاپیک انجمن جادو و جادوگریه که دلیلش هم حتما بخاطر سازمان دهی خوبی هست که جاگسن اون و دیگر دوستان بهش دادن...
همونطور که جاگسن اون گفتن بهترین معجون ساز هفته به دیدار بهترین ورد ساز هفته می ره که هر کدوم می تونه افتخاری برای تاپیکش کسب کنه...
این تاپیک اعضای ثابت خودشو داره و به نظر من در دوره های اول برتری زیادی نسبت به تاپیک ورد سازی داشته باشه...
از جاگسن اون جان می خوام که بعد از یک هفته(دوشنبه ی هفته ی آینده) بهترین معجون ساز هفته رو به من پیام شخصی کنه تا پس از مشخص شدن دو شرکت کننده مفاد مسابقه اعلام بشه...
من فعلا امتیاز دهی تاپیک وردسازی رو به عهده دارم ولی این دلیل نمیشه که من با دید دیگه ای به شما نگاه کنم...بنابراین مطمئن باشید من یک مسئولیت در تاپیک وردسازی دارم و امتیاز آوردن یا نیاوردن این تاپیک اصلا برام مهم نیست!
مسابقه هفته ی آینده شروع میشه و اعلام رسمیشم همون روز خواهد بود...پس خودتونو برای مسابقه آماده کنید... در ضمن خود جاگسن اون اگر صلاح ببینه می تونه در مسابقه شرکت کنه و اگر معجون ساز های خوبی در این تاپیک باشن به نظر من در ماه هر هفته یه نفر متفاوت رو بفرسته تا کیفیت مسابقات بالاتر بره...
در ضمن اعضا فقط می تونن توی یکی از این دو تاپیک عضو ثابت باشند

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۵

جاگسن اون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سوسک می ترسم
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوستان قرار شد مسابقه ای بین دو تاپیک معجون سازان قرن و کارگاه ساخت ورد جادویی برگزار بشه...
خوب پس از این به بعد هر هفته بهترین وردساز رو انتخاب می کنم و به عنوان بهترین وردساز هفته انتخاب می کنم. این گودریک هم که رفته . معلوم نیست کجاست . پس یک معاون هم می خواهم که معجونهای خودم را امتیاز بده . (با پیام شخصی درخواست دهید.
کسانی هم که امتیاز پایین داشتند از لیست حذف کردم . چون فعالیت کمی داشتند.
----
از این به بعد هر کسی هم بخواهد عضو شود باید با در اینجا درخواست دهد و لیست زیر را پر کند:
اسم :
گروه :
بهترین خاطره معجون سازی:
بدترین خاطره معجون سازی:
-----
* تا ماه دیگه همین موقع تمام اعضا باید به امتیاز بیست برسند وگرنه از عضویت حذف می شوند.
----
خوب اعضای فعلی سازمان به همراه امتیازات آنان:
1-رون ویزلی:46 امتیاز
2-اریک مانچ: 35 امتیاز
3-ارنی مک میلان:32 امتیاز
4-داولیش:27
5-باسیلیسک:20امتیاز
6-توبیاس اسنیپ: 16 امتیاز
7-جاگسن اون:15 امتیاز
8-گودریک گریفیندور:11 امتیاز
9-خانم بلک:10 امتیاز
10-استابی بوردمن: 8 امتیاز
11-جوزف ورانسکی : 7 امتیاز
12-کنث تیلور:7 امتیاز
13-چارلی ویزلی:6امتیاز
14-رابستن لسترانج:5 امتیاز
15-زاخاریاس اسمیت: 5 امتیاز

من یه شبح و�

پیام زده شده در: ۲۱:۲۴ جمعه ۲۴ آذر ۱۳۸۵

جاگسن اون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سوسک می ترسم
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نه آقای داولیش . معجونهای شما و زاخاریاس امتیازی نمی گیره . چون من گفته بودم که باید اونطوری بنویسید ولی شما عین قبل معجون ساختی.
----------------------------------------
نقد معجون اریک مانچ به همراه امتیاز آن:
خوب برای اولین معجون خوب بود . می توانستی بهتر بنویسی . از :بعدش: خیلی در جملاتت استفاده کرده بودی. بهتر بود که لحظه به لحظه که مواد را به معجونت اضافه می کردی رنگ و مزه معجون و ... رو ذکر می کردی. و ...
امتیاز معجون هوش اریک مانچ : 4 امتیاز

نقد معجون مالدبر به همراه امتیاز آن :
واقعا معجون بدی بود . هیچ کدام از آن حالاتی که گفته بودم نداشت . امیدوارم که معجونهای بعدیت بهتر شه . انقدر اشکال داشت که اگه بخوام نقدش کنم یک سال طول می کشه . پس سعی کن یک بار دیگه پستم رو بخونی و معجون بهتری بسازی. فقط به اتفاقی که باعث شده بود معجون را بسازی پرداخته بودی و به چگونگی ساخت معجون نپرداخته بودی.
امتیاز معجون علافاتور مالدبر : 1 امتیاز

پستهای داولیش و زاخاریاس اسمیت هم که با روش قدیمی ساخته شده بود ن هیچ امتیازی رو نمی گیرند.

امتیازات کل :
رون ویزلی:46 امتیاز
اریک مانچ: 35 امتیاز
ارنی مک میلان:32 امتیاز
داولیش:27
باسیلیسک:20امتیاز
توبیاس اسنیپ: 16 امتیاز
جاگسن اون:15 امتیاز
گودریک گریفیندور:11 امتیاز
خانم بلک:10 امتیاز
استابی بوردمن: 8 امتیاز
جوزف ورانسکی : 7 امتیاز
کنث تیلور:7 امتیاز
چارلی ویزلی:6امتیاز
رابستن لسترانج:5 امتیاز
زاخاریاس اسمیت: 5 امتیاز
اسپروات:3 امتیاز
ایگور کارکاروف :3 امتیاز
ناتالی مک دونالد:3امتیاز
مرلین کبیر:2 امتیاز
دنیس:2امتیاز
شاهزاده دو رگه:2 امتیاز
آلستور مودی:1 امتیاز
آموس دیگوری : 1 امتیاز
مالدبر : 1 امتیاز

من یه شبح و�

پیام زده شده در: ۱۹:۳۳ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۸۵

معین محمدی دهج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۲ دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۲۲ دوشنبه ۳ آبان ۱۳۸۹
از اتاق کارم در وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
سلام
من میخواستم به یک مدل جدید یعنی جزوه یک دانش پژوه بنویسم و غلطهای اون رو توی پرانتز اصلاح کنم که بعد از تصحیح کردن دست کشیدم و فقط جزوه درست رو نوشم.
مدل جدیده
توش ابتکار خوابیده
امتیاز بده دیگه
از خجالتت در میآم

فکر جنگ را با فکر قویتر صلح مقاومت کنید. فکر نفرت را با فکر قویتر عشق مقابله نمایید.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۸۵

جاگسن اون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سوسک می ترسم
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من نمی دانم چرا این داولیش و زاخاریاس دوباره عین قبل معجون ساختن در حالی که من شیوه جدید معجون سازی رو معرفی کردم.
خوب دوباره نحوه جدید ساخت معجون را در زیر می آورم.
--
خوب به جای اینکه بنویسید رنگ معجون : قهوه ای در معجونهایتان آنها را نام ببرید و چگونگی تهیه مواد اولیه اش یک رول بنویسید . به جای ساخت معجون شما اون معجونی که می خواستید بسازید را در نظر بگیرید و فرض کنید دوباره می خواهید آن را بسازید.
در صورت کل معجون باید به صورت رول پلینگ باشه.
معجونتون باید خصوصیاتی که در زیر ذکر میشه داشته باشه.
-------------------------------------
.
می خواستم معجونی که در سر داشتم را درست کنم.
خوب رفتم تا مواد اولیه آن را پیدا کنم.
1- موادی که باید برای ساخت معجونم پیدا می کردم:x(مواد را ذکر می کنید و2- به صورت رول پلینگ نشان می دهید چگونه مواد را تهیه کردید)
بعد از تهیه مواد لازمه به تالار عمومی اسلیتیرین(3- ذکر مکان ساخت معجون) رفتم چون می خواستم لیاقتم را به بچه ها ثابت کنم.(4- دلیلی که چرا در آنجا معجون را ساختید)
خوب شروع کردم به ساختن معجون :
اول اون پر رو که ار همون هیپوگریفه که یادتون میاد کندم اون رو می ریزیم تو معجون . اگه کسی مزاحم کارتون نشد به ساخت ادامه معجون می پردازیم. ولی متاسفانه یکی به نام آناکین مونتاگ اومد و در ساخت معجون بهم کمک کرد...
ادامه معجون اینه که به صورت رول پلینگ باید معجون رو روی یکی امتحان کنید .
بعد از خوراندن معجون به آن شخص باید توصیف ویژگیهای جدیدی که در فرد ظاهر شده را بنویسید.(اگر معجون همان موقع عمل می کند باید پشت خوراندن معجون باید بنویسید چه ویژگیهایی در فرد ظاهر شده و اگر به صورت مدت زمان طولانی است زمانی که از موقع خوراندن معجون است را بنویسید و شرح دهید که فرد چه تغییراتی کرده.
انتخاب کردن نام : خوب می خواستم ببینم چه نامی با این خصوصیات بگذارم بهتره و با آناکین جر وبحثم شد:
آناکین : ...
من : ...
آناکین : ...
در آخر هم حرف من اون رو زدم و اسم خودم را روی معجون نوشتم.
مواردی که باید(حتما) در معجونهاتون ذکر شه::
1- موادی که باید برای ساخت معجونم پیدا می کردم:
2- چگونگی به دست آوردن مواد:
3- مکان ساخت معجون به همراه ویژگیهای مکان :
4- دلیلی موجه برای ساخت معجون در آن مکان:
5- ساختن معجون در آن مکان(لازم به ذکر است اتفاقاتی که مربوط به معجون نمی باشد باعث قشنگتر شدن معجون می شود.):
6- خوراندن معجون به شخصی :
7- ویژگیها و عوارض(به صورت داستان):
8- چگونگی نام گذاشتن برای معجون:(داستانی که نشان دهد شما چگونه و چرا این نامهار انتخاب کردید و اصلا چه نامی را انتخاب می کنید)
* رنگ معجون و مزه و بو وشکلش باید در گزینه 5 ذکر شود.
*به خاطر سخت شدن درست کردن معجون امتیازات معجونها از 15 داده می شود و اگر حس کنم معجونی لیاقت امتیاز گرفتن نداشته باشه 1 بهش می دهم.

من یه شبح و�

پیام زده شده در: ۱۰:۵۱ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۷ شنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۷
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
این معجون توسط خودم در سال 1980 درست شده که کاملا بدرد بخورم هستش که در گروه آرامش بخش ها طیقه بندی میشه:

نام معجون: آرامش زا

خواص معجون: صاف و زیبا با بخار نیلی رنگ که از آن بلند ی شود

حالت معجون: حالت رقیق و مایع

رنگ معجون : متغییر از بنفش تا نیلی رنگ

مواد تشکیل دهنده : رشیه شبدر وحشی.گل زنبق آبی.برگ گیاه ماهونیا.شیر خرس قهوه ای.دونه آفتاب گردون.

روش تهیه:اول ریشه شبدر وحشی را مثل هویج خرد می کنیم
و 20 دقیقه می جوشانیم بعد گل زنبق آبی را 1ساعت در شیر می گزاریم تا شیر در بافت هایش نفوذ کند و بعد آن را در پاتیلی از آبجوش می ریزیم و برگ ماهونیا و ریشه جوشانده شده را به آن
اضافه می کنیم و 1 روز زیر بدر کامل هم می زنیمو سر آخر دونه های آفتاب گردان را به آن می افزاییم.

موارد استفاده : باعث کاهش آدرنالین خون که در مواقع هیجان
ترشح می شود خواهد شد و باافزایش گلوکز خون توانایی فکر کردن آسان در مواقع گیج شدگی می شود و برای خارج کردن شخص از حالت مستی هم کاربرد دارد.

قیمت : 200 گالیون

[i]

پیام زده شده در: ۱۷:۴۲ چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۵

معین محمدی دهج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۲ دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۲۲ دوشنبه ۳ آبان ۱۳۸۹
از اتاق کارم در وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
جزوه دولوروس جين آمبريج, تصحيح بوسيله پروفسور داوليش

دولوروس جين آمبريج معجون سازی فوق پيشرفته(جلسه پنجم) Monday, December 04, 2006
مدرّس: پروفسور داوليش

نام معجون:
Sni Pride
لغت پرايد(Pride) در انگليسی به معنای مغرور است.

مواد و وسايل مورد نياز:
مواد:
پر چرخ ريسک، گلگير(برفپاکن) پرايد، 3 تار موی گريس نخورده اسنيپ "کمياب است". 30 گرم پرز قالی، 3ليتر آب، 2عدد جگر باوتراکل، ليف خرما، سنگ پا قزوين، 5گرم خاک شيراز، 12 عدد نوک بوقلمون
وسايل:
پاتيل، هاون سنگی،چاقوی زنجانی، آتش مخصوص
توضيحات: پاتيل از آلياژ فسفر – برنز، هاون از جنس سنگ فيروزه نيشابور باشد. آتش را از آتشکده يزد تهيه کنيد.

خواص:ساخت اين معجون به وقت و دقت زيادی نياز دارد و تاثير آن در تمام افراد يکسان بوده و باعث ايجاد غرور کاذب در فرد مصرف کننده و در نتيجه بروز کارهايي که تنها آزکابان جواب آنها خواهد بود ميگردد. اثر دو پاتيل يا يک قطره آن يکسان است و در نتيجه در فرد ايجاد مصموميت نميکند. اين معجون غير قابل رديابی در فرد و در نتيجه وزارت پی به وجود آن در بدن شخص نميبرد. فرد در 30 ثانيه اول خورده شدن معجون مرتب حروفCوLوPرا در ذهن خود مرور ميکند. اين تنها علانت معجون است و اگر فرد در اين 30 ثانيه نخست يک عدد کرم خاکي را زير زبان خود قرار دهد از اثرات معجون در امان خواهد بود.
بوی آن مست کننده و جذاب، به رنگ فيروزه ای و مايع است. استشمام بوی آن در طولانی مدت باعث ايجاد دوگانگی فردی ميشود. عوارضی از آن گزارش نشده.

طرز تهيه:پاتيل را روی آتش مخصوص قرار دهيد و آب را درون آن بريزيد تا جوش بيايد. در طول اين مدت جگر باوتراکل را با چاقو به قطعات 2-3 سانتيمتری تقسيم کنيد. آن را با برفپاکن پرايد در هاون به مدت 15 دقيقه نرم و مخلوط کنيد. تا اين لحظه آب به جوش آمده. مخلوط را به همراه 3تار موي گريس نخورده اسنيپ وارد پاتيل کنيد. بوي متعفنی از معجون بلند خواهد شد و مواد حالت استفراغ گربه به خود ميگيرند. بگذاريد باشد تا قوام بيايد. 5 گرم خاک را روی 12 نوک بوقلمون بريزيد و با پر چرخ ريسک خاکها را از روی نوکها جارو کنيد. خاک جارو شده و پر چزخ ريسک را به درون پاتيل با محلول قوام آمده بريزيد. رنگ معجون به قرمز انار دانه ای تغيير کرده و بوی تعفن قطع و حالت مايع به چيزی مابين گاز و مايع تبديل ميشود. در اين لحظه نوکها را با سنگ پا روی پاتيل بساييد. و در انتها اگر چيزی باقی ماند به درون پاتيل بياندازيد. ليف خرما را با چاقو قطعه قطعه کنيد و با پرز قالی داخل معجون بريزيد. معجون رنگ زرشکی و بوی استفراغ به خود ميگيرد.دو ماه بايد روِی آتش مخصوص بماند تا کاملا قوام بيايد.(قوام ثانويه) بعد آن را ميگذاريم سرد شود و به مدت دو چرخه کامل ماه بماند تا آماده شود. در اين لحظه رنگ آن فيروزه ای و بوي آن جذاب و مست کننده است که به راحتی در ظرف جاری ميشود.

فکر جنگ را با فکر قویتر صلح مقاومت کنید. فکر نفرت را با فکر قویتر عشق مقابله نمایید.

پیام زده شده در: ۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۵

جاگسن اون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سوسک می ترسم
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ببخشید یه ذره دیر شد.دو هفته هست که کامپیوترم خراب شده.
پاسخ نامه مسابقات:
1-3
2-2
3-2
4-3
5- 2
6-3
7-1
8-1
9-2
10-2
امتیازات شرکت کنندگان در مسابقه:
*توجه داشته باشی هر جواب درست 2 امتیاز دارد.
اریک مانچ : 16
جوزف ورانسکی : 4
داولیش:16
باسیلیسک : 0
امتیازات کل :
رون ویزلی:46 امتیاز
آنتونى گلدستاين:32 امتیاز
اریک مانچ :31 امتیاز
داولیش:27
باسیلیسک:20امتیاز
توبیاس اسنیپ: 16 امتیاز
جاگسن اون:15 امتیاز
گودریک گریفیندور:11 امتیاز
خانم بلک:10 امتیاز
استابی بوردمن: 8 امتیاز
جوزف ورانسکی : 7 امتیاز
کنث تیلور:7 امتیاز
چارلی ویزلی:6امتیاز
رابستن لسترانج:5 امتیاز
زاخاریاس اسمیت: 5 امتیاز
اسپروات:3 امتیاز
ایگور کارکاروف :3 امتیاز
ناتالی مک دونالد:3امتیاز
مرلین کبیر:2 امتیاز
دنیس:2امتیاز
شاهزاده دو رگه:2 امتیاز
آلستور مودی:1 امتیاز
آموس دیگوری : 1 امتیاز

از این زحمتی که کشیدی ازت ممنونم جاگسن جان.

ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۱۶ ۲۲:۰۹:۴۲

من یه شبح و�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.