هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلوپ شطرنج جادويی
پیام زده شده در: ۱۱:۳۶ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
دوباره سلام!

هميشه شطرنجی باشيد!

توضيحی كوتاه در مورد كم شدن فعاليت: خوب، واقعا معذرت می خوام. من به اين دليل يكم فعاليت اين كلوپ رو كم كردم تا شما عزيزان بتونين به راحتی در هاگوارتز شركت كنيد. اما اين خوب نيست كه يك گروه به خاطر مسائلی مثل هاگوارتز كاملا غير فعال باشه.

با توجه به اينكه اكثر اعضای كلوپ در هاگوارتز فعاليت كمرنگی دارن يا وقت كافی رو برای كلوپ دارن دوباره بدون اين وقفه ها به فعاليت گولاخمون ادامه ميديم.

امتيازات: همه اعضا، چه اونهايی كه در ماموريت ها شركت كردن، چه نكردن، به خاطر اينكه اين اولين ماموريت ما بود به همشون سی امتياز رو كامل ميدم.

به پروفسور اسپراوت: من بهت گفتم جنگل رو توصيف كن، فرض كن تو جنگل نشستی هر چی رو ميبينی بنويس! توصيفت علمی بود. جك هم نمی خواد بذاری اما به خاطر اينكه ما رو خندونی از ت ممنونم.

ايول!

پروفسور، من اين كار رو دارم باهات ميكنم تا به اميد ريش مرلين بتونم باعث پيشرفتت بشم. مثلا اينجوری بنويس:

در شبی تاريك، زير درخت بلند قامت سرو نشسته بودم. نسيم ملايمی، با حالتی خوف انگيز برگ درختان را تكان می داد...

يا هر چيزی تو مايه های اين. منتظر توصيفت در مورد جنگل هستم!

نقد پست ها:

نقد پستها به زودی برای اعضا پيام شخصی می شوند اما از دفعه ی بعد نقد ها در همين تايپيك انجام می گيرند.

مژدگانی:

به زودی مسابقه ای بين اعضای كلوپ و برای نزديك شدنشان به هم شكل می گيرد. اين مسابقه فرا گولاخ است و اميدوارم از آن لذت كافی را ببريد.

متاسفانه زياد تو فعالسازی تايپيكها موفق نبوديم، فقط برای چند روز! می خوام بگم به زودی اون ماموريتهای گولاخی كه ميگفتم شروع ميشن! فعلا نمی گم چی هستن، بيشتر تمركزمون رو برای هاگزميد صرف می كنيم تا بعد بهش برسيم.

خطاب به مرلين و هستيا جونز:

شما هم زود بياين بگين با شناسه های جديدتون بازم عضو كلوپ می مونين يا نه؟ منتظرتونم.

چه برين چه نرين، هميشه در ياد كلوپ می مونيد.

در صورتی كه می مونين حتما در ماموريت زير شركت كنيد.

ماموريت:

برای يه مدت فقط تو هاگزميد فعاليت ميكنيم. وقتی فعالش كرديم برنامه ی گولاخی رو كه گفتم در همون جا ارائه ميكنيم.

همه با هم به فروشگاه زونكو ميريم! دايی مونتی، خطر رو احساس كن!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۶ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

پروفسور پومانا اسپراوت old56

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۷ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۵:۴۳ جمعه ۲۳ دی ۱۳۹۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 103
آفلاین
به دستور کینگزلی

توصیف جنگل

جنگل جاییست سر سبز با درختان و گیاهانی فراوان که به انسان اکسیژن می بخشد.جنگل جاییست زیبا با حیواناتی بسیار که بدون جنگل قادر به زندگی نیستند.انسان ها هر روز هزاران درخت را می برند و با آنها هیزم درست می کنند و می سوزانند واین باعث شکسته شدن دل درختان و حیوانات می شود

در جنگل انواع گیاهان وجود دارد, گیاهان با رنگ های مختلف وخیلی چیز ها که انسان در خواب هم ندیده است حیوانات میکروسکپی و حیوانات بزرگی مانند فیل

همین

یه جکم بگم تو کتاب ادبیات بود

مردی که در جنگل گردش می کرد,پس از مدتی با خشم و ناراحتی با خود گفت:چه بد شد!این همه راه آمدم تا جنگل را تماشا کنم اما مگر این درختان می گذارند آرزویم برامده شود!

دیدگاه هر کس نشان

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
دوستان اعتقاد داشتن كه تايپيك جديد برای دادن اعلاميه ها و اينا زده بشه. من هم خودم با اين موضوع موافقم و خوب كارِ خيلی خوبيه منتهی برای اين كار بايد از ناظرانِ محترم اجازه بگيريم. اونها هم بايد از نحوه ی كار ما اطلاع پيدا كنن ديگه!

=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=

به! ايگورِ عزيز. به كلوپ خوش اومدی! تا تو رو داريم غم نداريم!

هميشه شطرنجی باشی!

آلتيدای عزيز، تو هم خوش اومدی! اميدوارم كه بهترين لحظاتت رو تو كلوپ بگذرونی. يه جايیيه پر از تلاش و محبت. اميدوارم خوش بگذره. در ضمن تا رو هم داريم غم نداريم!

هميشه شطرنجی باشی!

نكته ای كه مهم دونستم تا اعلام كنم اينه كه هر مدت معيت يك بار مسابقاتی بين اعضا صورت ميگيرد. خيلی مسابقات باحاليه به هر حال.

ميزان فاصله هر مسابقه بعدا معلوم خواهد شد.

پ.ن: به قول آلتيدا ملت فعلا درگيرِ هاگوارتز هستن. بعد از هاگوارتز يه نظرسنجی ميذاريم تا نتيجه در اين زمينه اعلام بشه.

پیام زده شده در: ۱۲:۱۱ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

دیدالوس دیگلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲
از جلوی کامپیوترم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 338
آفلاین
من تو تاپیک ورزش های جادویی سوژه دادم دوستان بروید ادامه بدهید..

من با نظر اسپراوت موافق بوده و میخوام بگم که برای ارتباط با سران و همین کارا مثل این که اعلام کنیم که سوژه دادیم،یک تاپیک دیگه درست کنی کینگزلی جان!

با تشکر!دیدا

غیر ممکن غیر ممکنه! همینی که گفتم...ناراحتی زنگ بزن 118

پیام زده شده در: ۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

آلتیدا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۷ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۰:۱۱ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸
از یه گوشه دنج
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 91
آفلاین
فرم عضويت:

1- نام و نام خانوادگی:
چشم بچرخون این بغل نوشته .

2- چرا عضو اينجا شديد؟ چه پيشنهاداتی برای پيشرفت كلوپ داريد؟
چون جای باحالیه .
پیشنهاد: گروهی کار کنید ! تک تک ماموریت ندید که مجبور باشیم همزمان ده نفر رو تو تاپیک های مختلف حمایت کنیم. مثلا تو یه تاپیک خاک خورده همگی با هم ماموریت بریم چون اینجوری نمودش بیشتره و راحت تر جا می افتیم .
بعدش هم که الان مثلا توی ترم هاگوارتزیم ها ! الان محفل هم ماموریت نداره چه برسه به ما.

3- فرض كنيد به شما ماموريتی داده شده است، به اختصار بيان كنيد چه طور ماموريت را به انجام ميرسانيد.

سوالا می کنی ها !
اول به تاپیک مربوطه مراجعه می کنیم . سپس وارد بخش پاسخ می شویم و ماموریت خواسته شده را به همراه شکلک و تصویر و طنز و مخلفات به انجام می رسانیم.

نمی گویم فراموشم نکن هرگز
ولی

پیام زده شده در: ۱۱:۲۹ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
1- نام و نام خانوادگی:

ایگور کارکاروف

2- چرا عضو اينجا شديد؟

برای سرگرمی بیشتر عضو شدم.

3- فرض كنيد به شما ماموريتی داده شده است، به اختصار بيان كنيد چه طور ماموريت را به انجام ميرسانيد.

من اگر وقت داشته باشم در ماموریتی که بهم داده میشه شرکت میکنم.در نتیجه سعی کنید که بهم ماموریت تکی ندید و فقط ماموریت های دست جمعی ازم استفاده کنید.

پ.ن. به دعوت کورمک مک لاگن هم اومدم.

ممنون و موفق باشید!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۱:۱۲ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

پروفسور پومانا اسپراوت old56

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۷ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۵:۴۳ جمعه ۲۳ دی ۱۳۹۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 103
آفلاین
منم معموریتمو انجام دادم ولی سوژه رو پاک کردن منم سعی می کنم سوژه های دیگرو ادامه بدم وبقیه رو همراهی کنم

یه نظرم بدم

1-یه جا درست کنید هر کی می خواد عضو بشه در آنجا بیان کند

2-یه جا هم درست کنید که بتونیم به سران شطرنج جادویی پیغامی چیزی بدیم

همیشه شطرنجی باشید

دیدگاه هر کس نشان

پیام زده شده در: ۱۱:۰۱ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۸

کورمک مک‌لاگنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۱:۰۱ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 28
آفلاین
سلام
[b]شرمنده که من این پست را می زنم ولی خواستم 1 خبر بدم بسی مهم[/b]

مرگخواران محترم و مکرم لطف کردن و بوسیله یک پست ارزشی می خواهند کلوپ ورزشی ای که به اصطلاح در دست ماست را با زور از ما بگیرند.از دوستان شطرنج باز تقاضا می شود تا پایان راه ما را در این جنگ همراهی کنید.
لینک تاپیک

همیشه شطرنجی باشید

من منظور این پست رو نفهمیدم!
یعنی چی؟کجا؟

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۶ ۲۲:۱۳:۰۸

>>>>>>>پیوزی حمایتت می کنم تا آخر خط <<<<<<<
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۰ سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
هميشه شطرنجی باشيد!

سلام به همه ی شما عزيزان شطرنجی! اميدوارم سرخوش، سر فراز و سر بلند باشيد! قبل از اينكه برنامه ها و يا چيزای ديگه رو اعلام كنم، ليست اعضا رو اينجا قرار ميدم، اونهايی كه هنوز عضو نشدن در هر زمان كه بخوان ميتونن به عضويت كلوپ در بيان.

پروفسور اسپراوت................................... سرباز

روفوس اسكريم جيور................................ سرباز

رابستن لسترنج...................................... سرباز

لى لى پاتر............................................ سرباز

دیدالوس دیگل........................................ سرباز

زاخارياس اسميت..................................... سرباز

سوروس اسنيپ....................................... سرباز

كورمك مك لاگن........................................ سرباز

خوب، اين ليست اعضا تا به حاله. همه ی اعضا بايد هوای هم رو داشته باشن و در برقراری روابط صميمانه با بقيه تلاش كنن. اونهايی كه تجربه يا توانايی بيشتری نسبت به بقيه دارن بايد با تمام توانشون به هم كمك كنن.

نكته عجيبی كه در ليست وجود داره نام سرباز در مقابل اسم هر كسيه. دقت كنين كه اعضا با نام مهره های شطرنج رتبه بندی ميشن كه برای به دست آوردن هر عنوان مقدارِ مشخصی امتياز لازمه.

سرباز............................................... از 0 امتياز تا 90 امتياز

فيل............................................... از 90 امتياز تا 180 امتياز

اسب............................................ از 180 امتياز تا 270 امتياز

رخ............................................... از 270 امتياز تا 420 امتياز

وزير............................................. از 420 امتياز تا 600 امتياز

معاون.......................................... هر كی رو خودم در هر سطحی باشه صلاح بدونم معاون ميكنم!

ماموريت هايی كه شما انجام ميدين از 30 امتياز ارزيابی می شن. امتيازهايی كه ميگيرين با هم جمع می شن. اگر امتيازاتون از نود امتياز بالاتر بره از جايگاه سرباز به فيل ارتقا پيدا می كنيد و...

به اين اميد كه سربازتان روزی وزير شود!

يه نكته رو هم بگم، وقتی گروهمون گسترش پيدا كرد و بزرگتر شد شايد با ديگر گروهك ها واردِ درگيری شديم و با بعضی از گروهك ها وارد صلح. به هر حال اگه روزی بخوايم به يه جايی حمله ببريم يا با يه جايی به روابط دوستان بپردازيم از شما دوستان نظرسنجی می گيريم.

ماموريت ها:

از اونجايی كه برخی از اعضا اعتقاد داشتن ماموريت در رول زدن خلاصه نشه، من هم سعی كردم شيوه ی نوينی در ماموريت ها برای بعضی ها ارائه بدم:

پروفسور اسپراوت: احساس ميكنم رول زدن برات مناسب تره. اگه رول بزنی و پستات نقد بشن ميتونی قوی بشی. نه اينكه مثل من ضعيف باقی بمونی!

وظيفت اينه كه به تايپيك باشگاه اسلاگهورن بری و توش يه سوژه جديد و خوب رو بذاری. به زودی ما هم در ادامه سوژه حمايتت ميكنيم.

روفوس اسكريمجيور:
تو هم مثلِ اسپراوت بايد رول بزنی. بايد به تايپيك ماجراهای كاشت مو بری و سوژه جديد بدی. ما هم حمايتت ميكنيم.

رابستن لسترنج: شما نمی خواد رول بزنی. شما وظيفه داری اطلاعاتی از گروهك های اطراف برام تهيه كنی. از الف دال، اوباش هاگزميد يا هر گروهك ديگه ای كه ديديش. اين اطلاعات ميتونه كمك خوبی به ما بكنه برای فعاليتهای گولاخ آينده. اون اطلاعاتی كه ازت خواستم ميتونه در موردِ بهترين عضوهای اون گروه ها، اعضای تازه واردشون، تعدادشون يا ميزان قدرتشون باشه. هر چی اطلاعات كاملتر، امتياز بيشتر! اطلاعاتی كه به دست آوردی رو تو همين تايپيك ارائه كن.

لى لى پاتر:
شما هم يه رولی بزنی بد نيست. به پاتيل درزدار برو و يه سوژه جديد بده. ما هم در ادامه حمايتت می كنيم!

ديدالوس ديگل: يكی از اونايی هستی كه در اوايل كار كلوپ واسش زحمت زيادی كشيدی. ممنونتم. تو هم يه رول بزن. برو به كلوپ ورزشهای جادويی لندن و يه سوژه جديد بده. ما هم در ادامه حمايتت می كنيم.

زاخارياس اسميت:
برو به بيگ بن و توش يه سوژه جديد بده. اگه خواستی هم ميتونی ادامه سوژه قبلی رو ادامه بدی. ما هم حمايتت می كنيم.

سوروس اسنيپ
: شما ماموری بری نظرات كاربرانِ سايت رو در موردِ كلوپ ما بپرسی. هر جور تونستی ازشون نظرسنجی كن. اين ديگه با خودته! اگه اطلاعاتت خوب باشه امتيازت هم خوبه!

كورمك مك لاگن: شما وظيفه داری بری اعضای سايت رو به كلوپ دعوت كنی. اونايی رو كه خودت دعوتشون كردی بهشون بگو حتما بنويسن به دعوت تو اومدن يا خودت به من بگو كه دعوتشون كردی. البته اين ماموريت نسبتا سخته در نتيجه انتظار زيادی هم ازت نميره اما موظفی تمام تلاشت رو بكنی.

نكته های مهم( اعضا حتما بخوانند.):

1- همه اعضا موظفن روز تولدشون رو واسم پی ام كنن.

2- به زودی در برقراری ارتباط بين بعضی از اعضا كه با هم روابطی ندارن تلاش ميكنم.

3- اعضا ميتونن در صورتِ تمايل آی دی من رو تو مسنجرشون اضافه كنن: rezmousavi@yahoo.com

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.