هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی پرسی ویزلی
پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
آنتونین ؟ تو خجالت نمیکشی توی ستادِ من از کاندیدِ دیگه و حمایتِ دیگه ای حرف میزنی ؟ بدو بیا همینجا حمایت کن از من و تمومش کن دیگه این بچه بازیا رو

عمه
والا اون پوسترهایی که شما دیدید رو الان دیدم من ، پیش میاد دیگه بالاخره ، اینجا یه انتخاباتِ آزادِ دیگه همچین حامی ها و اینایی هم هستن دیگه همون باید پیشنهادِ شما رو انجام بدم و یه جوری بزنمشون که صدای ریپر بدن

مری ؟ دیر اومدی دیگه ! وقت داره تموم میشه و منم باید برم تو دفتر ِ توجیهات ، این بچه مچه ها رو توجیه کنم و این خودش کلی وقت و انرژی میخواد

* ممنون از پستِ گودریک گریفیندور که اشاره کرد که باید اعضایِ فعال حتما توی انتخابات باشن و رای بیارن ، ببینیم حالا چه وزارت و انتخاباتی میشه !!

امم ، من رسماً و شخصاً به نفع ِ تمام ِ کاندیدهایی که اسامیشون بالای انجمن هست ، از انتخاباتِ وزارت کناره گیری میکنم ، باشد که وزارت نباشد !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۵۹ چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
پیک وزارت ائتلافی!

با سلام

بدین وسیله از شما کاندیدای محترم دعوت میگردد تا برایافزایش جمعیت جادوگری و ایجاد راه بیناموسی تولد نسل ها در چند ثانیه به عنوان وزیر تنظیم خانواده جادوگری به وزارت ائتلافی بپیوندید و حمایت خود را از این وزارت اعلام بفرمایید.

برای اعلام حمایت یک پست در دفتر منشی وزارت ائتلافی(ستاد مری باود) با عنوان وزارت ائتلافی حمایتت میکنیم ارسال فرمایید.

سایر همکاری های شما بعد از پیوستن به وزارت به شما اعلام خواهد شد

با تشکر
منشی وزارت ائتلافی
مری فریز باود

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱:۱۸ چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۱

عمــــه مارج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲:۲۲ شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
از زیر شنل لردسیاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 141
آفلاین
پرسی!!؟

هنوز وارد نشده به کــــــــل از ستادت ناامید شدم؛ یک سری پوسترهایی دیدم در سرتاسر ِ ساختمان ِ ستاد، که باعث شد کلهم بلغاری‌هایی که خورده بودم رو در حجم وسیع بالا بیآرم

این چیــــه آخه!!؟ :

تصویر کوچک شده

این طرفدارای تو همین کارها رو می‌کنن که باعث میشه توی در و همسایه هر فردی منُ می‌بینه در جا و به صورت ِ مستقیم به من، یعنی به عمه مارج‌ت فحش بده!!

واقعن دلسردکننده‌س همه چیز اینجا!!
از این طرفدارای خز و خیل‌ت گرفته، تا ملتی که برات کلمات ِ ناسی و هویجوری و عجقم و عجیجم و اینا به کار می‌برن؛ به جای لاو ترکوندن باهاشون یکی بزن صدای ریپر بدن

می‌تونم حتا بسپارم ریپر برات شدیدن توجیه‌شون کنه؛ به هر حال یه مقدار هار بودن برای جامعه‌ی جادوگری لازمه

موندنی شو!

پیام زده شده در: ۰:۲۴ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۱

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
استغفرالله! دامبل بازی؟ شفا بازی؟ من؟ تو؟ او؟ ما؟ کی؟ کجا؟ چگونه؟
تکذیب میکنم به ضرس قاطع تکذیب میکنم!
ولی خداییش خیلی نامردی! تغییر جنسیت دادی اصن! مگه قرار نبود این رازو با خودت به گور ببری؟! هان؟ گوربگوری!

خوب کاری میکنی میزنی! اصلا یکیم تبلیغ بی قانونی بکنه! چیه همه تبلیغ قانون میکنن!
اوووم من دچار پارادوکس انتخاباتی شدم! کیو انتخاب کنم؟ کدومو جدا کنم؟ پرسی یا مورفی؟
بستگی داره کدمتون بیشتر رشوه بدید. از نامزدهای مشنگی یاد بگیرین. باید به ازای هر رای چلوکباب بدین! مقام و منصب بدید! اینجوری خشکه! فایده نداره!:دی

دوستم ندارم اصن! افشاگر سیفید میفید چیز!

پیام زده شده در: ۲۳:۴۴ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۱

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
ئه عمو پرسی! بچه ها عمو پرسی! نه نه نرین سمتش خطرناکه استتار کرده! آواتارشو عوض کرده! عموپسی گرایشات دامبلی داره:دی

اوه آنتونین یادته چقدر با هم دامبل بازی میکردیم ؟ چقدر شفادهنده بازی میکردیم ؟

نقل قول:
هیووووم پرسی توی ایفا و اینا که کارت درسته واقعا خب وزارتم داخل ابفائه. همین دیگه وزیر بشی وزیر خیلی خوبه میشی حتما. من مطمئنم من بهت ایمان دارم فقط از تو میپرسند؟! برنامه های صدا و سیمای مشنگی رو کپی میکنی؟ یعنی تو وزیر بشی حق کپی رایتو رعایت نمیکنی؟ چی میگه؟ کیــــــه؟

ببین آنتونین ، من توی وزارتم ، تو دهن ِ همه میزنم ، از صدا و سیمای مشنگی بگیر ، تا حتی جاهای بدتر ، بعدم این کپی رایت کلا یه مسئله ی مسخره ای هست که من نه تنها خودم رعایتش نمیکنم ، بلکه به شدتِ جامعه ی جادوگری رو به دوری جستن ازش تشویق و تحریک میکنم ! چه کاریه آخه اصن

منم می لاوم تو رو آنتون

لودو خیلی باحال بود اون بخش ِ گراوپ

نقل قول:
آقای ویزلی!
بر همگان واضح و مبرهن است که شما علاقه شدیدی به پسران سفید رنگ دارید وید طولایی نیز در توجیه نمودن! از طرفی همگان میدانند شما از پیشتازان سبک ملعون بی ناموسی تشریف دارید و بنده مدرک دارم که تعداد صفحات پست های حذف شده ی هالی ویزارد بیشتر از پست های حذف نشده میباشد و اکثر آن ها کار شماست، سوابق درخشانی هم در حمام وزارت داشتید ... حالا اگر شما به وزارت برسی (بلا به دور!) کلی تاپیک حمام عمومی و خوابگاه مختلط و غیره راه میندازی و باز بیناموسی سایت رو فرا میگیره! من به عنوان نماینده آسلامگرایان و مخالف بزرگ بی ناموسی اصلا تایید صلاحیت فردی با این سوابق رو محکوم میکنم! از طرفی در دوران وزارت شما بچه های ما امنیت نخواهند داشت! هر روز به بهانه ی توجیه از سطح کشور بچه های سفیت مفیت رو جمع میکنی و میبری تو دفترت ... این ها همه با آرمان های نبرد هاگوارتز مغایرت داره برادر من، در نتیجه من انتخاب شما رو به عنوان وزیر حطر بزرگی برای جامعه جادوگری میدونم و تا پای جان با تو مقابله میکنم تا جلوی این فاجعه رو بگیرم

ببین لودو ، بیناموسی نویسی و توجیهات و حمام مختلط و خوابگاه کارمندان ببی خانمان و اینا ، یکی از عهدهایی هست که ما سال ها پیش با جادوگران بستیم ، اینکه اگر بیناموسی نباشه تن ِ من مباد

بعد هم ، اینکه فرقی نمیکنه کی وزیر بشه ، ما با دست های پشتِ پرده ، همه چیز رو با تمام ِ قوا کنترل میکنیم و حتی وزیر ِ جدید رو مجبور میکنیم که بیشتر از خودِ ما بیناموسی رو ترویج بده ، اصلا تو خودت یه نگاه بکن ، سایت بدونِ بیناموسی و اینا چیزی نداره که ! یه سایتِ بدونِ بیناموسی یه سایته مُردس ! بعد هم ، از سوژه هایی که برای تاپیک ها دارم باز ، حمامِ مختلط وزارت ، خوابگاهِ مختلط وزارت ، دستشویی ِ مختلط وزارت ، ارباب رجوع ِ مختلط وزارت ، دفتر مختلطِ سرانِ وزارت ، آبخوریِ مختلطِ وزارت ، ستادِ همفکری در امور وزارت ، گفتگو با ناظرِ مختلط وزارت ، تالار جشن های مختلطِ وزارت ، معرفی ِ وزیرانِ گذشته ی مختلط وزارت

پیام زده شده در: ۱۸:۱۷ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۱

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
- چرا نمیزاری گراوپ تو رفت و ستاد رو به فنا داد؟

- صبر داشته باش گراوپ، پرسی چقر(چغر؟) تر از این حرفاست!

- خوب پس تو میخواست همین جور دم در ستاد منتظر ایستاد؟

- نخیر! یه اژدهای دو سر فرستادم تو ... پرسی ویزلی بای بای

ده دقیقه بعد

صدای مهیبی به گوش رسید و اژدها دوان دوان از ستاد خارج شد و البته ابعاد حفره ای که زمانی در بود را به مقدار زیادی گسترش داد!
اژدها که از دست پرسی دیوانه شده بود به زبان آمده بود و با هر دو سرش فریاد می زد: این دیگه کیه ... گیر داده تو که دو تا سر داری چرا بقیه اعضای بدنت یه دونس ... این جوری به اندازه کافی نمیشه توجیهت کرد :vay:

لودو:
گراوپ:

پرسی از سوراخ بزرگ ستاد بیرون آمد و گفت: به به چه غول سیفیت میفیتی! بیا توجیهت کنم عمو جان، بیا تفنگ آب پاش بدم بهت بری پی بازی :pashmak:

- گراوپ تو برو ستاد من خودم با سلاح کلمه اینو هم از میدون به در میکنم

لودو به تنهایی وارد ستاد شد و سعی کرد خیل هواداران میلیونی پرسی را آرام کند. سپس رو به او کرد و گفت:

آقای ویزلی!
بر همگان واضح و مبرهن است که شما علاقه شدیدی به پسران سفید رنگ دارید وید طولایی نیز در توجیه نمودن! از طرفی همگان میدانند شما از پیشتازان سبک ملعون بی ناموسی تشریف دارید و بنده مدرک دارم که تعداد صفحات پست های حذف شده ی هالی ویزارد بیشتر از پست های حذف نشده میباشد و اکثر آن ها کار شماست، سوابق درخشانی هم در حمام وزارت داشتید ... حالا اگر شما به وزارت برسی (بلا به دور!) کلی تاپیک حمام عمومی و خوابگاه مختلط و غیره راه میندازی و باز بیناموسی سایت رو فرا میگیره! من به عنوان نماینده آسلامگرایان و مخالف بزرگ بی ناموسی اصلا تایید صلاحیت فردی با این سوابق رو محکوم میکنم! از طرفی در دوران وزارت شما بچه های ما امنیت نخواهند داشت! هر روز به بهانه ی توجیه از سطح کشور بچه های سفیت مفیت رو جمع میکنی و میبری تو دفترت ... این ها همه با آرمان های نبرد هاگوارتز مغایرت داره برادر من، در نتیجه من انتخاب شما رو به عنوان وزیر حطر بزرگی برای جامعه جادوگری میدونم و تا پای جان با تو مقابله میکنم تا جلوی این فاجعه رو بگیرم

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۶:۲۱ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۱

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
ئه عمو پرسی! بچه ها عمو پرسی! نه نه نرین سمتش خطرناکه استتار کرده! آواتارشو عوض کرده! عموپسی گرایشات دامبلی داره:دی

از اونجایی که اینجا هر عضوی حق رای داره من اگه بخوام رای بدم بعد عمو مورفین به شما رای میدم. کارت درسته خیلی قدیمی هستی. اووووه فکر کنم از منم چند ماه قدیمیتر. یادته چقدر کوییرل بنده خدارو اذیت میکردیم؟ واووو چه حوصله ای داشت با امثال من و تو سر و کله میزد(جاش خالی)

هیووووم پرسی توی ایفا و اینا که کارت درسته واقعا خب وزارتم داخل ابفائه. همین دیگه وزیر بشی وزیر خیلی خوبه میشی حتما. من مطمئنم من بهت ایمان دارم فقط از تو میپرسند؟! برنامه های صدا و سیمای مشنگی رو کپی میکنی؟ یعنی تو وزیر بشی حق کپی رایتو رعایت نمیکنی؟ چی میگه؟ کیــــــه؟

آی لاو یو تو عمو پرسی(هویجوری بیخودی )

ویرش:
خدمت؟ نات قدرت؟ وات قدرت؟ اووووم دو یو ریممبر؟ مجیک از پاور!

پیام زده شده در: ۰:۵۹ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۱

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین

نقل قول:
1-آیا شما به عنوان یک ویزلی زاد و ولد بی رویه رو در جامعه جادوگری آزاد اعلام میکنین؟نظرتون درباره کنترل جمعیت چیه؟

بانز ِ عزیزم ، ما نشستیم حساب و کتاب و بحث و بررسی و انتقاد و پیشنهاد کردیم ، دیدیم جادوگران ، به اندازه ی پونصد شیشصد میلیون نفر جا داره فعلا ، ازین نظر تصمیم گرفتیم زاد و ولدِ بی رویه و بی در و پیکر و مثل این فیلمای خارجی ، زاد و ولدِ روشن فکری رو افزایش بدیم ، خلاصه هر کاری میتونید بکنید دیگه

نقل قول:
2-آیا شما دوباره به عنوان یک ویزلی که همیشه چشمشون به دست مردمه و محتاج نون شبن و هشتشون گرو نهشونه، رشوه خواری رو در بین جادوگران محترم رواج خواهید داد؟

در زمینه ی تعریفت از ویزلی ها ، بعد از اینکه وزیر شدم توجیهت میکنم حالا ولی خب ، نه ببین ، ما قصد داریم معامله ی کالا به کالا رو رونق بدیم ، بالاخره همه که گالیون و اینا ندارن ، همینطوری بپاشن ، یه سری ها بالاخره باید یه جوری از خودشون مایه بذارن دیگه

نقل قول:
خب می خوام بدونم شما برنامه ای برای هیجان بخشیدن به رقابت بین مرگخوار ها و محفلی ها در ایفای نقش دارین؟ در حال حاضر هیچ گونه رقابتی وجود ندارد و هر از چند گاهی مرگخوار ها می ریزن تو تاپیک ها و قدرت خودشون رو نشون می دن و یا محفلی ها کمی اینکار رو می کنن و هیچ مقیاسی برای نشون دادن گروه برتر در یک دوره زمانی برای این دو گروه وجود نداره که مشخص کنه کدوم گروه برندست؟ و هیجانی به این رقابت خشک بده! خب ایا شما برنامه ای دارین؟

والا گودریک جان ، برنامه های زیادی داریم ، به نظرم کاری که یه زمان انجام میشد و انتخاباتِ محفل و مرگخواران صورت میگرفت خوب بود ، اینکه هر گروه کدوم از افرادش بهترین ها هستن و یه رنکی میگرفتن و اینکه میشه اعلام کرد که کدوم گروه توی ماموریت ها گروهِ برتر هست ... خیلی برنامه ها میشه داشت ، باید ببینیم چی میشه و بعد با لرد سیاه و مسئولان محفل صحبت کنیم تا به یه نتیجه ی خوب برسیم

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
با سلام

خب پرسی جون من می خوام یه سوال بپرسم:

خب می خوام بدونم شما برنامه ای برای هیجان بخشیدن به رقابت بین مرگخوار ها و محفلی ها در ایفای نقش دارین؟ در حال حاضر هیچ گونه رقابتی وجود ندارد و هر از چند گاهی مرگخوار ها می ریزن تو تاپیک ها و قدرت خودشون رو نشون می دن و یا محفلی ها کمی اینکار رو می کنن و هیچ مقیاسی برای نشون دادن گروه برتر در یک دوره زمانی برای این دو گروه وجود نداره که مشخص کنه کدوم گروه برندست؟ و هیجانی به این رقابت خشک بده! خب ایا شما برنامه ای دارین؟

با تشکر

تصویر کوچک شده

Re: ستاد انتخاباتی پرسی ویزلی
پیام زده شده در: ۱۵:۳۲ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۱

بانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۴ شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۷:۳۸ دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 539
آفلاین
جناب ویزلی سلام
من بانز معروف به بانز یه پسته ضمن اعلام حمایتم دو سوال از شما داشتم.
1-آیا شما به عنوان یک ویزلی زاد و ولد بی رویه رو در جامعه جادوگری آزاد اعلام میکنین؟نظرتون درباره کنترل جمعیت چیه؟
2-آیا شما دوباره به عنوان یک ویزلی که همیشه چشمشون به دست مردمه و محتاج نون شبن و هشتشون گرو نهشونه، رشوه خواری رو در بین جادوگران محترم رواج خواهید داد؟

چهره و هویتم مال شما...از زیر سایه ی ارباب تکان نخواهم خورد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.