هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: نام نویسی از کاندیداهای وزارت سحر و جادو
پیام زده شده در: ۱۸:۲۷ شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۲

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
انقلابی هویجی در راه است

مدت زمان عضویت در ایفای نقش :

اقا من نه 43 سال سابقه عضویت در ایفا دارم.خود ایفا هم نیستم.
2 سال مجموعه فعالیت های من در زمینه ایفا بوده.

برنامه های خود برای وزارت :

-حمایت از ساحره های عزیز
-مبارزه با دست های پشت پرده
-ایجاد فضای باز سیاسی( )
-شکنجه و به زندان انداختن افراد جوراب سبز
-رسیدن به خودکفایی در زمینه ی چای
-فعال سازی دوباره وزارت و استخدام نیرو های حرفه ای و جوان
-تبدیل حکومت دیکتاتوری به حکومتی دموکراتیک
-برابر سازی حقوق ساحره و جادوگر
-افزایش شوق و اشتیاق کاربران برای فعالیت در ایفا به وسیله ی تایپک های جدید
و ...

سوابق در وزارت سحر و جادو:

من در دوره ی قبل ابدارچی این وزارت بودم.و قدرتی یکسان و شاید هم بیشتر از وزیر وقت داشتم.و با فعالیت در ستاد حمایت از ساحره ها سعی در برابر سازی حقوق داشتم که متاسفانه توسط وزیر وقت به حبس خانگی محکوم شدم.
سوابق در ایفای نقش:

-فعالترین عضو مرگخوار
-ناظر انجمن هافلپاف
و از همه مهم تر ابدارچی مخصوص ارباب:ed

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

پیام زده شده در: ۱۳:۰۵ شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۲

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 529
آفلاین

باز اين مردك مخــدر پيداش شد!

نقل قول:
آن مرد آمد!
آن مرد با چیز آمد!
آن مرد با پرواز آمد!
آن مرد با آزادی آمد!
آن مرد با مورفین آمد!

جناب بـــرادرخانـوم! بـله، پشت سرتـو نگاه نكن. با خودِ خودِ شمام.آيا شما وزيــري هستي كه با چيــز ميخواي وضع ملـت رو تغيير بدي؟ آيا از نظر شما آزادي همـون آزادي چيـــزه؟! آيا اين چيزي كه شما ميــگي همان مورفينه؟! مورفينـــه؟!

اونـقدر فــاز گرفتي كه فكر ميكني در حال پــرواز هستـي؟!

با راي دادن به اين مرد بلايي خانمان ســوز گرفتــار شما خواهد شد. آيا يك انسان معتاد بايد تاييد صلاحيـت بشود يا پشت پرده ماجـراي ديگري در جريان است؟!

بزودي پشت پرده ها آشكار خواهــد شد!

چه فكري با خودتون كرديــد؟! يـادمه زماني ايفاي نقش در من عضويت پيدا كرد! شخصا خودِ جناب آقاي/خانم ايفاي نقش از بنده خواهش كردن كه زير مجموعه اي از نامحدود هاي من باشن.ولي همين ايفاي نقش نامرد به من خيانــت كرد و نام من رو به صورت عضوي از خودش درآورد.اين اتفــاقات زمان نداره اما شروع خيانت ها از سال 85 بود!

بنده با شنــاسه ي سوســـك!...نه راستي اون يه چيز ديــگه بود! بنده با شنــاسه ي ...شنـــاسه ي...امان از دسـت اين پيــري! فعلا همون سوسك رو داشته باشيد تا بعد

دولت من، دولت شروع جنبش هاي سبـــز جادوگراني خواهد بود.من آن وزيــر اصلح انتخاباتي خواهد بود كه جادوگـران رو به دوراني برخواهـم گرداند كه امثالي مانند مورفيــن در آن نقش صابــون رو ايفا خواهند كرد.

از نظر من يك نامزد بايد ولايتي و ولايت دوست،عادل،روحاني و شخصي عارف باشد.قاليبافي هم بلد باشه بد نيست!

بنده از پشت همين تريبون اعلام ميكنم كه بزودي كتابي به چاپ خواهم رساند، تحت عنوان "برنامه هاي دولت آينده جادوگران" كه تمامي برنامه هاي خودم رو در اونجا اعلام خواهم كرد! براي شروع از ميان برنامه هايم، 100 تـاشو ذكر مي كنـم!

- ايجاد اشتغال زايي در وزارت سحر و جادو و مناطق زير مجموعه آن

- استفاده از افراد اصلاح گرا و اصلاح كـردن افراد "اصول گراي" وزارت خانه!

- ممنوع كردن حمل و نقل مورفين و ساير مواد نظير آن در سراسر منطقه تحت پوشش!

- رسيدگي به وضع اقتصادي ملت و بررسي قانون يارانه ها!

- انتخاب مسئولان برجسته براي امتياز دهي به نوشته هاي دوستان

- بازرسي تمامي مناطق تحت پوشش وزارت خانه و انتخاب مسئولان برجسته براي آن

- ايجاد سفر هاي بين ايفاي نقش براي كاربران! بله عاغــا !

- بازديد وزيـر از تمامي مناطق وزارت خانه و ايفاي نقش و بررسي آنها

- ايجاد دفتر رسيدگي به حقوق مردم و ملت جادوگر و ساحره هاي محترم

- ايجاد دفتر ازدواج و شوهر يابي براي ساحره هاي بيوه و به دنبال شوهر!

- بيرون رانــدن دخالت مديران از ايفاي نقش و ايجاد حكومتي مردمي!

- ايجاد دفتر استعداد يابي و ايده يابي براي خلاقان !

- برگزاري مسابقات گوناگون در سطح بسيار بسيار گستـرده و وسيع

-

و هزاران خدمت ديــگر كه فقط و فقط يك وزيـر اصلح ميتونه به شما بكنه!

مردم هرگز گول مورفين رو نخوريد.او تبديل به بگمن دوم خواهد شد! آگاااااه باشيد ملت

بنده در سمت هاي گوناگون به عنوان فرد افتخاري در سايت حضور داشتم اما هرگز فرصت اين برام پيش نيومده بود كه در وزارت خونه فعاليت داشته باشم.با شناسه هاي قبلي اندكي سعي بــر راه اندازي جنبش هاي گوناگون داشتم تا با ستاد هايي مانند "ستاد احيا ايفاي نقش" يا "حذب ارزشي" در سال 88 اندكي به فعاليت سايت افزوده كنم. اما متاسفانه هرگز فرصت نيافتم تا مستقيما به مردم خدمت كنم.مستقيــــــم!!

جناب بگمن فاسد هم چندين بار به من پيشنهاد معاونت و جانشيني دادند اما بنده هرگز قبول نكردم و ساكت نشستم.در دولت جناب آقاي مورفين خان هم هرگز حاضر به قبول چنين مسئوليت هايي نخواهم شد زيرا كه دولت آنها دولت فســاد است! فــَـســـاد!!

گول 371 پست مورفين رو نخوريد.تمام پست هاي ايشون با محتواي فساد و تباهي همراه است و هيچ سودي ندارد.اما 179+1100 پست بنده تماما داراري ارزش معنوي و البته همچنين بي ناموسي است!

سوابق در ایفای نقش:

باز هم عرض ميكنم.جناب آقاي ايفاي نقش سعي كردن با عضويت در بنده تعالي داده بشن! سوابق همه ي افراد، سوابق منــه! ايفاي نقش در گوشت و خون و پوست من جاريه.من خودم ايفاي نقــشم.

جناب آقاي مورفين خان چند دوره نويسنده برتر ايفاي نقش بودند؟! دو دوره؟! سه دوره؟! ولي آيا هيچ به بررسي سوابق من پرداخـته ايد!؟ همون بهتر كه نپــردازيد!

نقل قول:
مورفین گانت نوشته:
خب هری پاتر عزیز
اینم سایتی که من طراحی کردم و می خوام از امروز تو رو به عنوان مدیرش بذارم که فعالیت کنی و باعث ارتقای سطح فرهنگ و سواد در بین جادوگران بشی و ازت میخوام زوپس رو تبدیل به یک cms برتر کنی.
برای شروع می تونی روی گزینه ی پاسخ کلیک کنی و جواب منو بدی!

از پشت پرده همين الان به من رساندند كه اين موضوع دروغي پيش نيست.آن زمان من دست هري پاتر رو گرفتم و بچه خودم رو در پرورش گاه گذاشتم تا بتونم به جادوگران برسم و يك cms نمونه طراحي كنم.حاصلش اين شد كه مي بينيــد!

ملت من توضيح اضافي نميدم.خودتون بهتر تشخيص مي ديد! همه چيز به شما بستگي داره.تا آخرين قطره خونم ميجنگم تا فساد مورفيني بر روي كـار نياد و فساد ريدلي رو پايــگذاري خواهم كرد!

از امروز به بعد تا رسيدن به عظمت و لياقت خودمون فقط و فقط يك شعار را فرياد مي زنيم:

جورابمان سبــز،جورابمان سبـــــز!

خـــاك پـــا
ريدل ديــگر!

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۸ ۱۳:۱۲:۰۷

پیام زده شده در: ۲۲:۲۴ جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۲

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۶ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
نمیدونم داستان از چه قراره، که هر آن موقع من قصد فعالیت پیدا میکنم، انتخابات وزارت و سحر جادوست، آیا این خواسته ی مرلین نیست ، که فردی بر حق چون من، سکان اداره جامعه ی جادوگری را به دست بگیرد، نه سوال من این است، آیا این خواسته ی مرلین نیست؟!
دیشب خواب بودم، خواب دیدم مرلین را گوشه ای ایستاده میگرید، میگفت برو، وارد میدان شو، آسلام اکنون نیازمند حضور توست.
آخر مگر میشود، خواسته ی مرلین را اجابت نکرد؟! شما به من بگو، میشود؟!

وزارت من وزارت سوژه محور است، سری قبلی به عنوان نماینده ی مرگخواران و با سوژه ی وزیری سیاه، اولین جن وزیر و ... روی کار آمدم، این سری با سوژه های دیگری، حول شخصیت هوکی، مصالح سایت را پیش خواهم برد.

بنده، یک دوره وزیر سحر و جادو بودم، یک دوره هم معاون وزارت سحر و جادو بودم، و سرد و گرم وزارت را چشیده ام، همانا در این شرایط بحران، فقط مدیر مدبری چون من میتواند مفید واقع شود

آیینه خود بین
-------------------------------------
[url=http://www.jadoogaran.org/edituser.php]انجام اصلا�

پیام زده شده در: ۱۳:۲۴ جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
آن مرد آمد!
آن مرد با چیز آمد!
آن مرد با پرواز آمد!
آن مرد با آزادی آمد!
آن مرد با مورفین آمد!

آمده ام که بمانم!

زنده باد تابستان!
زنده باد تابستان!
زنده باد تابستان!

ببینید هنوز نیامده تخریب را شروع کردند! چرا می ترسید از آمدن مورفین؟! چرا اینقدر از نام تابستان می ترسید؟! چرا سوابق روشن مرا با دستکاری در پروفایل تحریف می کنید؟! فکر کردید با خاک پاشیدن به خورشید می توانید خاموشش کنید؟! نه! نمی توانید. این خاک برمی گردد و خودتان را کور می کند ای کوردلان!
بنده همانطور که در دوره ی پیش هم عرض کردم و مدارکش را میلیون ها نفر در پروفایلم دیدند از سال 48 در ایفای نقش عضو بوده ام ولی حالا زمان عضویتم دستکاری شده توسط عوامل نفوذی بیگانه و در پروفایلم سال 86 درج شده که دروغ است!
اینم مدرک!
با این حساب مدت عضویت بنده در ایفای نقش 43 سال و 5 ماه و یک هفته است و اولین عضو سایتم. احترام بگذارید!

بله.بنده تشکر می کنم از مدیران محترم که این فرصت رو در اختیار من گذاشتن که برنامه هام رو بگم.
صدها هزار نفر ساعت کار کارشناسی بنده منجر به طراحی برنامه ای جامع و مدون برای پیشبرد جامعه ی جادوگری شد که بنده این برنامه رو با نام "دولت آزادی و پرواز" منتشر کردم و در پایگاه ویکی مورفین که به زودی پرده برداری خواهد شد، به طور کامل به علاقه مندان اینجانب ارائه می شود. در مورد تعداد معاون هم همونطور که قبلا عرض کردم تمام اعضا معاونان من خواهند بود. بنده یک کابینه ی فراگیر تشکیل خواهم داد.
اما در اینجا برخی از رئوس برنامه های خودم رو برای آشنایی بیشتر شورای محترم مدیران ارائه خواهم کرد:

1. توزیع هدفمند چیز
2. مبارزه با اشرار کارآگاه و ارتش و تصفیه ی کامل وزارتخانه از نیروهای مبارزه با تجارت چیز
3. بازگرداندن آزادی و پرواز به جوانان
4. حمایت ویژه از تولید چیز
5. احداث بازارچه های مرزی و مناطق آزاد تجاری و رونق بخشیدن به صادرات چیز و احیای جاده ی خشخاش!
6. حل مشکل کشاورزی با توسعه ی کشت چیز
7. حل مشکل بیکاری با تشویق جوانان به کشت و تولید و صادرات چیز
8. تبدیل کشور به قدرت اول منطقه با ضعیف و موتاد کردن کشورهای همساده
9. گسترش فضای شور و نشاط در میان جوانان
10. کسب رتبه ی یک در تمام مسابقات و المپیادها و المپیک های جهانی و منطقه ای با تزریق چیز به نخبگان علمی و ورزشی
11. اعتلای فرهنگ و هنر با افزایش دوز مصرف هنرمندان و در نتیجه شکوفایی بی نظیر استعدادها و قدرت تخیل قشر مذکور
12. حمایت از جامعه درمانگران و معجون سازان با گسترش مراکز تحقیقاتی و لابراتوارهای تولید چیز

و ده ها و صدها برنامه ی گوناگون و اثر بخش دیگر که در جزوه ی "دولت آزادی و پرواز" در پایگاه ویکی مورفین با تمام جزئیات در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

بنده دو بار در انتخابات وزارت کاندیدا شدم که دور اول تقلب شد و در حالیکه بیشترین تعداد آرا را داشته و اول بودم یک لحظه چرتم گرفت و بیدار که شدم دیدم اسم یکی دیگر از صندوق درآمد.
دور دوم هم که نیروهای فشار بگمن به ستاد ریخته و همه چیز را داغون کردند و می خواستند مرا بکشند که دررفتم و زندگی پنهانی پیشه کردم و دشمنان اکانتم را هک کردند و آمدند با شناسه ی من پست انصراف فرستادند.
البته بنده در تمام دوران حکومت دیکتاتوری مبارزه ی چریکی را بر ضد رژیم ادامه داده و بالاخره نیز با یاری ارباب و برخی از دوستانم در کادر مدیریت موفق شدیم با تانک وارد وزارت شده، حکومت دیکتاتور را ساقط کرده و انتخاباتی آزاد را برگزار کنیم که همین است که می بینید.

در مورد سوابق در وزارت و ایفای نقش که فرمودید هر نوع پستی داشتید رو ذکر کنید هم، بنده اگر بخوام همه ی پست هام رو ذکر کنم اینجا جا نمیشه و صفحه سفید که هیچ، آبی میشه! اما به طور خلاصه عرض می کنم که بنده در مجموع 368 پست داشتم که با این یکی شد 369 پست.

سوابق در ایفای نقش:

بنده قبلا هم گفتم که اصلا اینجا رو من راه انداختم. ماجراهای سال 48 رو بنده دوره ی پیش به طور کامل توضیح دادم که چطور با جیمز پاتر سایتو راه انداختیم و جیمز کشته شد و سهمش به هری رسید و ادامه ی ماجرا...

خلاصه اینکه از سال 48 که عضو بودم کلی سوابق جمع کرده ام برای خودم که همه اش در پروفایلم بود ولی با دستکاری دشمنان همه اش پاک شد. اگر پروفایلم را دستکاری نمی کردند شما می دیدید که در صحبت با همدیگه ی انجمن مدیران اولین پست مربوط به من بوده که گفتم:

نقل قول:
مورفین گانت نوشته:
خب هری پاتر عزیز
اینم سایتی که من طراحی کردم و می خوام از امروز تو رو به عنوان مدیرش بذارم که فعالیت کنی و باعث ارتقای سطح فرهنگ و سواد در بین جادوگران بشی و ازت میخوام زوپس رو تبدیل به یک cms برتر کنی.
برای شروع می تونی روی گزینه ی پاسخ کلیک کنی و جواب منو بدی!

به هر حال گذشته ها گذشته. نگاه من به آیندست. هدف من ایجاد دولت آزادی و پروازه و علاقه مندان اینجانب منتظر تایید بنده باشند. تا رسیدن اون روز باشکوه، این شعار ماست:

ما تاییدیم!

پ.ن 1:مدیران زحمتکش و محترم! لطفا وقتی ستاد مورفین گانت رو ایجاد می کنید جلوش داخل پرانتز بنویسید (ویکی مورفین) که توی پست های دیگه هم به طور خودکار درج بشه. با تشکر.
پ.ن 2: کلاه خوشگلی گذاشتین برای وزیر. احتمالا برش دارم دوباره.

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۷ ۱۳:۴۰:۳۲

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

نام نویسی از کاندیداهای وزارت سحر و جادو
پیام زده شده در: ۱۰:۴۳ جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
ستاد برگزاری نهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو
مرکز نام نویسی از کاندیداهای وزارت

تمامی اعضای بخش ایفای نقش مجاز به نام نویسی برای وزارت سحر و جادو هستند. جهت نام نویسی با ارسال پست، فرم زیر را پر کنید.

سوابق در ایفای نقش:

مهلت نام نویسی: 17 خرداد تا 23 خرداد

ــــــــــ
توضیحات تکمیلی

× منظور از مدت زمان عضویت شما در سایت جادوگران نیست. بلکه مدت زمان فعالیت شما در بخش ایفای نقش سایت است.

× در خصوص برنامه ها، می توانید برنامه های جدیدتر یا خلاقانه تری که در جهت فعال کردن انجمن وزارت سحر و جادو دارید، تعداد معاون های مورد نیاز و هر آنچه که در آنها در فکر و ذهن خود دارید را بنویسید.

× در مورد سوابق قبلی در وزارت، اگر که قبلا هر نوع پستی در وزارت سحر و جادو در دوران مختلف و سال های مختلف داشته اید با ذکر سال و دوره آن را اعلام نمایید.

× در رابطه با سوابق در ایفای نقش، اگر که قبلا هر نوع پستی اعم از نظارتی یا ایفای نقشی در سایر انجمن های ایفای نقش داشته اید را ذکر کنید.

تذکر:در صورتی که پستی به غیر از ثبت نام در تاپیک ثبت نام ارسال شود کاربر تا پایان دوره ی انتخابات از انجمن وزارت سحر و جادو معلق خواهد شد . فقط در صورتی که تمایل دارید برای انتخابات نام نویسی کنید، در اینجا پست ارسال کنید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص برگزاری نهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو به مرکز اطلاع رسانی وزارت سحر و جادو مراجعه کنید.

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۱۷ ۱۰:۴۹:۴۴

No Country for Old Men

پاسخ به: ثبت نام کاندیدای وزارت
پیام زده شده در: ۱۸:۲۰ پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۱

الفیاس.دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۶:۴۰ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از ته دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1205 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نام : سر الفیاس دوج کبیر

مدت زمان عضویت در ایفای نقش : خیلییییی! فکر کنم یه 8 ماهی بشه! البت با این شناسه!

برنامه های خود :

- خندیدن به ریش مدیران، ناظران و ایفای نقش
- ترویج هر چه بیشتر "جو گیر شدن" بین کاربران اعم از ایفای نقش و خارج از آن
- ارائه ی کارت VIP با امکانات کامل برای هر کسی که در زمینه ی نیل به اهداف با من همکاری کند
- اعطای امکانات کامل مدیریتی به وزیر با دسترسی ویژه ی بلاک کردن عله
- امکان مداخله ی وزیر در بحث های داخلی تالارهای خصوصی با حق وتو
- تغییر دوره ی وزارت از شش ماه به مادام العمر
- تصویب قانون توارث وزارت از پدر به فرزند
- اجباری شدن دوره ی خدمت سربازی در ارتش وزارت برای کلیه ی اعضای سایت اعم از ذکور و اناث
- فراخوان اعضای هر دو ارتش سفید و سیاه به ارتش وزارت در صورت نیاز
- تائید صلاحیت مجدد ولدمورت و دامبلدور توسط شخص وزیر
- قرعه کشی ماهانه بین کاربران ایفای نقش با جایزه ی ویژه ی سفرهای یک ماهه به جزیره ی بالاک ( هر یک پست در هر روز، یک امتیاز)
- تغییر کاربری بانک گرینگوتز با قابلیت اعطای وام های کوتاه مدت و بلند مدت با کارمزد پایین
-ترکوندن شورای ویزنگاموت
- ترکوندن وزارت
- ترکوندن خانه ریدل
- ترکوندن محفل
- ترکوندن هاگزمید
- ترکوندن هاگوارتز
- ترکوندن تالار های خصوصی
- بوقیدن به وزارت
- کناره گیری از انتخابات در صورت تائید صلاحیت
- به بوق کشیدن انتخابات در صورت عدم تائید صلاحیت
-کناره گیری از وزارت در صورت انتخاب شدن (مهمترین هدف)

تعداد معاونان و برنامه های آنان :
معاونام هم هر کدوم از گروه های خصوصی چهار تا گروه و محقل و مرگخوار ها یه نماینده داشته باشند.
و در مورد پیشبرد اهداف گرو ه هاشون نظر بدن!

سوابق در وزارت سحر و جادو: فقط یه بار بصوررت ناموفق در وزارت اسرار عضو شدم! :ball:

و ناگهان تغییر!
شناسه ی بعدی:
پروفسور مینروا مک گوناگال

الفیاس دوست داشتنی بود! کمک کننده بود؛ نگذارید یادش فراموش شود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۱۸ چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
مری یادت رفت بگی از سال 87 همیشه برای وزارت کاندید شدی و هیچوقت رای نیاوردی !

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۹:۴۶ چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۱

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
نام :

مری

از سال 87 عضو سایت بودم و در ایفای نقش از ابتدا فعال بودم

برنامه های خود : ا

با توجه به اینکه تعداد فعالین سایت در حد معمولی به سر میبره و نفرات جدیدی جذب شدند که این نفرات دیگه به خاطر کتاب و فیلم و اینا نیومدن که با رفتن اینها برن میشه برنامه بلند مدتی رو ایجاد کرد که با طرحهایی که برای سه گروه محفل و مرگخواران و وزارت میدیم تاپیکهای مختلف رو دارای داستان همزمان و فعال کنیم که به صورت برنامه ای فعالیت سایت رو پیش برده و بالا نگه داریم.
من فکر میکنم ناظرهایی که برای اینکار میزاریم از همون سیستمنهای قبلی نظارتی برای گروهبندی های مختلف میتونن کارشون رو شروع کنن و این امر رو تداوم ببخشیم
من خودم یه مدتی سایت نبودم اما در این دو هفته ای که برگشتم و سایت رو بررسی میکنم میبینم که میتونیم فعالیت سایت رو طبق پیشنهاد قبلی خودم در وزارتهای قبل به سمت جنگهای انلاین همراه با نظارتهای مختلف پیش ببریم که هم سطح داستان نویسی بچه ها رو بالا ببریم و هم انگیزه ایجاد کنیم برای سر زدن به سایت.

برای اینکار که در بالا اشاره کردم تعداد معاونین خیلی مهمه و من چون خودم میتونم زیاد وقت بزارم میتونیم با 3 الی 4 معاون که وضعیت آنها بررسی و نظارت بر گروههای مختلفی است که بوجود میاریم فکر میکنم کفایت میکنه

از دو دوره قبل که حضورم در سایت در حد سر زدن بود در همه دوره هایی که توی سایت عضو بودم حضور داشتم و دو دوره هم به دور بعدی رفتم و هم اینکه یک دوره هم انتخاب شدم که اوضاع طوری شد که یک وزیر دیگه ای رو انتخاب شد.

با تشکر و اینا

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۸:۲۶ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۱

سالازار اسلایتیرین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۰ یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۰:۳۵ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳
از ما هم نشنیدن . . .
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 618
آفلاین
نام : سالازار اسلایترین

مدت زمان عضویت در ایفای نقش : به طور دقیق اطلاع ندارم ولی به صورت تخمینی حدود 5 سالی می شود که با شناسه های هوگو ویزلی، گودریک گریفیندور و سالازار اسلایترین در گوشه کنار این سایت مشغول می باشم.

برنامه های خود : انجمن وزارت مهم ترین انجمن بعد از انجمن های گروهی خصوصی میباشد که نگاه بسیاری از کاربران بر روی آن است ، معمولا هرچند وقتی هم که این انجمن بی ناظر(بی وزیر) میشود اکثر کاربران خواهان برگذاری انتخابات و فعال شدن این انجمن می باشند که البته فعال کردن و چرخاندن این انجمن به دلیل حساسیت آن کار بسیار سختی می باشد ، به نظر من از مهم ترین برنامه های هر کاربری که وزیر می شود در مرحله ی اول فعال کردن تاپیک های مهم انجمن مانند آبدارخانه ، ارتش و کارآگاهان وزارت و ... می باشد ، چون این تاپیک ها معمولا می توانند تاپیک های خوبی برای سوژه دهی و فعال کردن انجمن باشند و گهگاه به خاطر سوژه های مختلف می توانند بعضی از تاپیک های انجمن های دیگر را نیز فعال کنند که این قسمت جزو مرحله ی دوم اهداف هر وزیر (نه تنها من) می باشد .
ادامه ی اهدافم و برنامه هایم را اگر در مرحله ی بعدی انتخابات حضور داشتم شرح خواهم داد .

تعداد معاونان و برنامه های آنان : به نظر من یک معاون برای این انجمن کافی میباشد ، در صورت انتخاب شدنم یکی از بچه های فعال و تازه وارد را به عنوان معاون انتخاب می کنم ، چون به نظرم این افراد انگیزه های بیشتری برای نشان دادن خود و فعال کردن تاپیک ها نسبت به کاربران قدیمی دارند .

سوابق در وزارت سحر و جادو: سوابق چندانی در این انجمن ندارم ولی می توانم به یک دوره مشاور انتخاباتی مینروا مک گونگال و پست هایی در انباری وزارت و سازمان ملل اشاره کنم .

با تشکر از همه
به امید برگذاری انتخاباتی خوب

" -زندگي آنچه زيسته ايم نيست ، بلكه چيزي است كه به ياد مي آوريم تا روايتش كنيم ."
گابريل گارسيا ماركز

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
نام: فلور دلاکور

یک سال و یک ماه یا دو ماه

برنامه های خود :

به راه انداختن پایگاه ارزشی خود .... ، اوباش هاگزمید و ... . جلوگیری از جادو گر سالاری ، ثابت شده که ساحره ها بهتر می تونن مدیریت کنن ، البته من از حق جادوگران کم نمی کنم ، حق ساحره ها و جادوگرانو مساوی می کنم .

چهار تا معاون و یک مشاور برنامه های اونا بسیار پیچیدس و فعلا قابل ذکر نیست .

من تا حالا در وزارت نبودم ولی با کمک مشاور عزیز و توانایی های خودم مطمئنم می تونم خودمو نشون بدم .

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.