هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس نجوم و ستاره شناسي
پیام زده شده در: ۱۴:۲۵ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
توضیح دهید با چه انرژی ای می توان سیاه چاله ها را بزرگ تر کرد؟!(10)

با همه جور انرژی! سیاهچاله همه چیز خواره! هر چیزیو که توش انرژی باشه، چه جنبشی چه پتانسیل می لمبونه. در نتیجه همه چیز خواره چون اگه چیزی انرژی جنبشی نداشته باشه انرژی پتانسیل که داره.
و خوراک موردعلاقه شونم سیاهیه. اصن برا همین اسمشون سیاه چاله است استاد.
ارتش سیاهی دوس دارن، مرگخوار دوس دارن با سس ولدک. تاپیک های مختلف خانه ریدل با طعم های متفاوت رو دوس دارن، واسه زیرسایه که جون میدن!

سیاه چاله ی شما چه طور رشد کرد؟!(8)

تا حالا فک کردین چرا ولدک دماغ و مو نداره؟
یه روز از روزای گرم ترم تابستونی ماه رمضون، شکم سیاه چاله ی کوچولو و دوستداشتنی من به قار و قور افتاد. گیر داد که من گشنمه! هی گفتم پسر خوب، تو که این همه تحمل کردی، الانم یه ساعت بیشتر به افطار نمونده، طاقت بیار دیگه!
گفت الا و بلا من گشنمه و تو به من زور میگی و خدا سیاهچاله ها رو از 13 سالگی مکلف کرده و تو حق نداری از 7 سالگی به من زور بگی و اینجور حرفای بی پایه اساس!
بش گفتم نهنگچه ها رو ببین؟ ببین چقد ساکت و آروم و صبورن؟ تازه اینا 3 سالشونه.
سیاهچاله یه نگاهی به نهنگا که خودکشی کرده بودن انداخت و دوبرابر عر زد!
خلاصه موندم چیکار کنم چیکار نکنم، که سر و کله ی مهمونمون پیدا شد. ولدکو دعوت کرده بودیم روزه شو سر سفره ی ما افطار کنه یه ثوابی به ما برسه. آقا چشمتون روز بد نبینه. سیاهچاله ی من گشنه و تشنه تا اینو دید چنان حمله کرد بهش که اگه یکم دیرتر میرسیدم بهش علاوه بر مو و دماغ، سرشم رفته بود!
اینجوری شد که سیاهچاله ی ما مرد شد!
گوگولی ِ بابا!

درمورد ظاهر سیاه چالتان توضیح دهید!(8)
عرضم به حضور شما که سیاهچاله ی من سیاهه و چاله ست. یه دهن ِ عظیمه! چش و چال نداره. یه چیزیه تو مایه های سامه هادا! حالا سامه هادا چیه؟ شما باید انیمه ی ناروتو رو دیده باشی که بدونی سامه هادا چیه! حالا اگه ندیدی عب نداره من اینجا ازش به عکس دارم:

تصویر کوچک شده

اون چیزی که دست اون چیزه ست رو می بینی؟ اون سامه هاداس!
سیاهچالک من از بچگی که ناروتو می دید شیفته ی این شخصیت شد، این چیزه که دهن داره ها، نه اون چیزه که پا داره!
دوران نوجوونیش مث سامه هادا تیپ می زد و از خونه میرفت بیرون.
میگفتم نکن پسرجون. من آبرو دارم تو محل، گوشش به این حرفا بدهکار نبود که. هنوزم همین ریختیه!

روشی برای ساکت کردن دانش آموزان ارائه کنید!(4)
یدونه از همین سیاه چاله هاتو وا کن بنداز گوشه کلاس، جیک بزنن میخورتشون! البته این روش خطراتی هم داره. بلاخره سیاه چاله س و سیاه دوس داره، شما هم که خودت مرگخواری استاد.
کوتا بیا بذا ملت صفاشونو بکنن!

سوال امتیازی : استدلال پروفسور مک براید را زیر ذره بین ببرید!(یا ثابتش کنید،با نقضش کنید!)

آقا راس میگه.
اما نه هر سیاچاله ای.
سیاچاله ی من یه دوستی داشت از بچگی اینا تو یه محل بزرگ شدن. درسته حالا سیاچاله ی ما تیپ می زد، ولی اهل فسق و فجور نبود که. اما این رفیقش چرا. لامصب بد سیاچاله ای بود. جز سیاها چیزای دیگه ای رو هم میخورد. سفیدا رم میخورد. خوبی ها و عشقا و صفاها و صمیمیتارو هم می خورد. اینجورسیاچاله ها از بس میخورن یواش یواش دست و پا درمیارن..میشن اینی که الان دم در آزکابان وایساده!

پیام زده شده در: ۰:۰۶ سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲

اما دابز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۷ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۰:۲۵ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲
از کی تا حالا؟!!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
بسم الارباب الظالم الظلیم

1.توضیح دهید با چه انرژی ای می توان سیاه چاله ها را بزرگ تر کرد؟! ( 10 نمره )

تا موقعی که در محیط مادی قرار دارن همواره رشد میکنن. با هر چیزی که اطرافشون هست. نور انرژی، اشیا، حتی هوا.
هرچه به سطح زمیم نزدیک تر باشه، یا سطح دیگر سیارات، انرژی بیشتری برای دریافت پیدا میکن.

2.سیاه چاله ی شما چه طور رشد کرد؟! ( 8 نمره )

سیاهچال من، اولش که اندازه ی دود یه پک سی گارد بدون دال بود، ولی دیدم اینجوری نمیشه، با توجه به اینکه انرژی موجود در وجود انسان ها نمیدونم چند بارابر انرژی انفجار بزرگ یا همان بیگ بنگ هست، یک مشنگ پیدا کردم و آن دود را به خوردش دادم. این سیاهچال یهم شد اندازه هیکل این مشنگه...خلاصه من روزی یه، چار پنشتا مشنگ دادم به خورد این سیاهچال ولی بعد از اینکه سایزش اندازه ی اتاقم شد کنترلش از دستم خارج شد، منو خورد، اخوی رو خورد، تمام ایل و تبار م رو خورد، اسیرامم خورد، بعد یهو نگاه کردم دیدم همه چیز مثل گذشتس، اخوی هنوز زندس، اسیرام هنوز هستن و ... . پس نتیجه گیری کردم که....برای ادامه لطفا به سوال بعد مراجعه کنید.

3.درمورد ظاهر سیاه چالتان توضیح دهید!(8)

راستش...خب خواستم چیزی نگم و رعب و وحشت ایجاد نکنم...ولی الان هممون توی این سیاهچاله افتادیم. اصلا کل دنیا افتاد تو این سیاهچال، شما حواستون نبود. روز 21 دسامبر این اتفاق افتاد. ولی چون انقدر این سیاهچال من بزرگ شده بود و یه دفعه ای همه چی رو بلعید، تغییرات آنچنانی در جهان به وجود نیومد. در نتیجه ظاهر سیاهچاله ی من عادیه عادیه! مثل هر چیزی که اطرافمون هست، خورشید داره، زمین داره، ستاره داره و ... . همه چیز آرومه...من چقدر خوش... هیچی معذرت میخوام!

4.روشی برای ساکت کردن دانش آموزان ارائه کنید! (4 نمره )

تهدید با منوی مدیریت، تهدید با دیگ دانش آموز دلبندتون اما دابز، تهدید با سیاهچاله هاتون، تهدید با ....
مطلع ساختن دانش آموزان از موجودات فضایی آدم خواری که طی سفر اخیر خودتون به فضا یافته بودین و اکنون آن ها را در کمد کنار میزتون قایم کردین و در صورت عصبی شدن ممکنه درش رو به اشتباه و ناخواسته باز منید و دانش آموزان خورده شوند.

سوال امتیازی : استدلال پروفسور مک براید را زیر ذره بین ببرید!(یا ثابتش کنید،با نقضش کنید!)

مشنگ ها عده ای چادوگری را خرافات، عده ای نیز توانایی منحصر به فرد میدانن. این دسته ی دوم معتقدن که جادوگران با داشتن نیروی فکری و انرژی بیشتردر وجودشان نسبت به خود مشنگ ها قادر به دستکاری کائنات و تغییر جهان مادی اطرافشون هستند. با در نظر گرفتن این که این سیاهچاله ها از انرژی تغذیه میکنند، میتونگفت پس دریافت انرژی جادوگران و مشنگه ها توسط دیوانه ساز ها امری بدیهی است. آمااااااااااااااا....اگه دقت کرده باشین خود دیوانه ساز ها هم جسم مادی و انرژی در بدنشون دارن که با این وجود باید تا حالا به علت خود خوری یا به عبارت دیگه جذب انرژی خودشون اگر سیاهچال بودن، نسلشون منقرض میشد.

I don't know which me that I love ... got no reflection!

پیام زده شده در: ۲:۳۳ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین

1.توضیح دهید با چه انرژی ای می توان سیاه چاله ها را بزرگ تر کرد؟!(10)

کلا من همه چی رو امتحان کردم.

اول:چنتا باطری مشنگی انداختم توش.زیاد خوشش نیومد تف کرد تو صورتم.

دوم:اومدم چند تا جن خاکی انداختم توش باز کار نکرد.

تصمیم گرفتم که از انرژی سفید استفاده کنم.چنتا محفلی انداختم توش.بیچاره ها کلی التماس میکردن.البته چون فامیل بودن همونجا نکشتمشون.بیچاره مالی ویزلی.دهانه سیاه چاله قدرت هضمش رو نداشت.با تقسیم به تکه های کوچک تر انداختیمش داخل.البته سیاهچال قورتش داد و بیرونشم ننداخت.ولی زیر لب چندتا فحش اب دار داد.

بعد به این نتیجه رسیدم که انرژی سیاه حلال تمام مشکلاته.یک دانه اما دابز انداختم داخلش حجمش هشت برابر شد.اینقدم خوشحال شد ولی حس میکنم به من نظر بد پیدا کرده میخواد منم بخوره.

2.سیاه چاله ی شما چه طور رشد کرد؟!(8)

خیلی عالی.

تو سنه بلوغم هست ثانیه به ثانیه رشد میکنه.الان کل اتاقمو اشغال کرده با هم داریم مینویسیم.
(ویرایش سیاه چاله: دروغ میگه همشو خودم دارم مینویسم.البته بعدش قول داده منو ببره پیش انتونین تا شکمی سیر کنم)
البته یکم چاق شده.از این قرصای لاغری گرفتم براش.هر سه ساعت یدونه میخوره.

سیاه چاله من رنگش سیاه متالیکه.خیلی هم خوشگله.شبا بعضی اوقات با هم شام میریم بیرون.البته اول که شکل کره بود خواهرم فکر کرد توپه یه لگد بش زد نصف پاش غیب شد.هی هم بهش میگم تف کن.نمیکنه.الان شبیه سی دی شده یکم.گذاشتمش تو کامپیوترم.عجب فیلمای .... داشت توش

4.روشی برای ساکت کردن دانش آموزان ارائه کنید!(4)

روش های پیشنهادی:
1-لگد بزنین به شکمشون
2-بوسه دیوانه ساز
3-گذاشتن نارنجک توی دهنشون طوری که اگه دهنشون باز بشه.نارنجک منفجر شه
4-اواداکداورا
پیشنهاد سیاه چاله:
من گشنمه؛بدین من بخورمشون

سوال امتیازی *:استدلال پروفسور مک براید را زیر ذره بین ببرید!(یا ثابتش کنید،با نقضش کنید!)

خوب از پایه غلطه.چون اولا جرم سیاهچاله اندازه چندتا خورشیده.اگه دوانه ساز ها سیاهچاله باشن به این سادگی نمیتونن تو هوا واسه ما برقصن و سر هر کس و ناکسی بی ناموس بازی اجرا کنن.

مگه نگفتین نور رو میمکن؟خوب افسون دفاع مگه نوری رو از چوب دستی خارج نمیکنه؟پس چرا ازش فراری ان؟

جواب سیاهچاله:من هرگونه نسبت سببی یا نسبی با این موجودات خاک بر سر را تکذیب میکنم

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

پیام زده شده در: ۱۲:۲۵ شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲

آندرومدا بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۸ دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۹:۰۰ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
از ماست که بر ماست...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 252
آفلاین
1.توضیح دهید با چه انرژی ای می توان سیاه چاله ها را بزرگ تر کرد؟!

با ریختن چیز میز (کلا همه چیز!! :دی) در حلقوم مبارکشان! این چیز میز میتونه نور هم باشه حتی!

2.سیاه چاله ی شما چه طور رشد کرد؟!

سیاهچاله ی من موقعی که به دستم رسید داشت شیشه ش رو میخورد، بعد من برای اینکه بس بود براش شیشه ش، پستونک گذاشتم دهنش. :دی بعد دیدم اونم خورد! :دی بعد فکر کردم یه کشف علمی کردم، هر چی دمِ دستم بود دادم بهش. اونم همه شون رو خورد! O-O البته گویا این کشف علمی رو قبلا کرده بودن!
فقط فکر کنم این وسط اشتباهی یک عدد بیل (شاید هم کلنگ! نمیدونم والا! :دی) رو هم دادم خورده. احتمالا یک عدد گابریل رو هم دادم خورده. از موردِ دوم چندان مطمئن نیستم.

3.درمورد ظاهر سیاه چالتان توضیح دهید!

والا سیاه چاله ی من خیلی خوشگله! :دی قد بالا بلند، چش ابرو مشکی، فکر کنم به پوستش هم کرمِ حلزونی چیزی میزنه، آخه پوستش هم خیلی صافه. فقط یه ذره زیادی (!) سیاهه؛ که اونم با فتوشاپ حل میشه! :دی آها! یه چیزِ دیگه هم که هست اینه که روی هر چیزی میره مثِ .. مثِ .. حالا مهم نیس مث چی! مهم اینه که نمیذاره از جسمی که پشتشه یه تصویر دُرُس حسابی تشکیل شه.
یه چیزی تو این مایه ها منظورمه.

4.روشی برای ساکت کردن دانش آموزان ارائه کنید!

پروفسور، میگن شما مرگخوارید. راسته؟! مرگخواری که نتونه از پسِ چار تا بچه خرده بر بیاد چطور مرگخواریه؟! یه ذره جذبه! یه ذره قدرت! یه ذره زور! یه ذره طلسم ممنوعه! یه ذره منو مدیریت هم میتونید قاطیش کنید! :دی میگن ترکیبِ خوشمزه ای میشه. نمیدونم والا! من تا حالا نچشیدم!

سوال امتیازی *:استدلال پروفسور مک براید را زیر ذره بین ببرید!(یا ثابتش کنید،با نقضش کنید!)

والا میگن سیاهچاله ها 3 دسته ان. فکر کنم اینا از اون دسته سومیه دارن که خیلی کوچولو ئه. البته یه چیزی هم هست. اونم اینکه اینا تنها روح میخورن، اونا همه چیز خوارن. در نتیجه فکر میکنم اینا روح چاله (!!!!) دارن، نه سیاه چاله! :دی در نتیجه نقض شد این قضیه ی پارادوکسیکال!*

* این الان اثباتِ در هم بر هم بود! :دی به این روش که از هر دو طرف شروع میکنیم تا آخرش اون وسطا به یه چیزی برسیم! :دی

ویرایش شده توسط آندرومدا بلک در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۲ ۱۲:۳۹:۴۵
ویرایش شده توسط آندرومدا بلک در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۲ ۱۳:۱۹:۳۱

Only Raven

هر کسی به اصل خود باز می‌گردد...

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۲

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین

سیاه چاله ها دو دسته ن. یه دسته شون خیلی شکمو هستن، هر چی دم دستشون باشه رو جذب میکنن و می بلعن. که خب از انرژی همه چیز و به خصوص موج های الکترومعناطیس استفاده میکنن. یه عده شون بچه های خوبین. اما خب همون هم اگه چیزی بدی دستشون که بخورن نا امیدت نمیکنن!که خب سیاهچاله های مورد بحث ما همین گروه دومن که بهترین چیزی که میتونه تغذیه شون کنه و باعث رشدشون بشه نیروی جادوییه. اما خب هر چیزی یه تاثیر کمی داره، ولی نیروی جادویی بیشتر!

من اول اومدم چند تا درخت و گیاه و گل و بوته جادو کردم که برن توش. بعد دیدم که سرعت رشدش رضایت بخش نیست، سه چارتا سال اولی که انقدر مظلوم و ساکت بودن که کلا به چشم نمیومدن رو فرستادم توش. بعدم همین جور نشستم بش طلسم زدم هم انرژی نورانی و موج الکترو مغناطیس دادم بش، هم انرژی جادویی!!

اولش یه کره ی منظم بود. بعد شد شکل یه دمبل. دو تا کره که با یه میله به هم وصل بودن. الان شده شکل یه لکه رنگ فانتزی که روی جلد دفتراس معمولا.

از اونجایی که دیوانه ساز ها شباهت های خیلی زیادی به سیاهچاله دارن ممکنه این درست باشه. مثلا سیاهچاله انرژی جذب میکنه، دیوانه ساز هم نورو میبرد و هوا رو سرد میکرد. سیاهچاله چیزا رو جذب میکرد، دیوانه ساز روحو
اما در این زمینه که دیوانه سازا از سیاهچاله به وجود اومدن یا فقط الهام میگیرن ازشون، نمیتونیم مطمئن باشیم! چون به هر کدوم نردیک بشیم احتمالا آخرین اطمینان عمرمون خواهد بود!

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین

آت و و آشغال جذب شده! حتی چیز هایی مثل نور! سیاره ها، فضاپیما هایی که تا اون جا ها می رن و برای آدمان. ستاره ها و در بعضی مواقع شکلات جادویی!

هر سیاه چاله ای با توجه به اندازه ـش چیز میز جذب می کنه. سیاه چاله هایی مثل سیاه چاله هاـی بزرگ(!) می تونن سیاره ها رو فرو بدن. بعضی ها می تونن شما رو بخورن و این سیاه چاله های کوچیکی که به ما دادین؛ قادر به خوردن انواع انرژی های جادویی مثل طلسم، افسون، ورد و جادو هستند.

اوستاد، سیاه چاله ما هر چی بهش دادیم اصلا رشد نکردن!
البته جدا از این که علاقه خاصی به خوردن سوسک های لی داشت!
هر چی رو که امتحان کردیم؛ سیاه چاله فرو می فرستاد. اونو یک بار تو اتاقم گذاشتم و شروع به تمرین لذت بردن از طلسم های مختلف و تحسین خودم کردم. اما هر چقدر که طلسم می فرستادم به طرز عجیبی ناپدید می شد. آودا و چیز های قدرتمند مثل کروشیو هم با سرعت بیشتر غیب می شدند. حتی یک اکسپلیارموس ساده هم اثر نداشت. مدت ها بعد با دیدن سیاه چاله که اندازه اش حداقل 7 برابر شده بود؛ فهمیدم که تغذیه ـشون چه جوریه.

راستشو بخواین، اوستاد... اصلا قیافه خوبی نداشت. دماغ داز، موی سیاه، ناخون بلند، وای وای وای... اصلا وجهه خوبی برای یک خانوم محترم نداشت. نمی تونم براتون بیشتر شرح بدم. یک بومی آمریکایی بدون بینی و کلا شکل و ظاهر بود.

که بعد ها من یادم اومد آدم نبودن اوشون. قیافه خاصی نداشت. سیاه تر از همیشه بود و داخلش شبیه یک دهن بود. برای این که بهتر متوجه بشین؛ علامت شوم رو در حالی که دهنش رو باز کرده تصور کنین. اون حالا همین بود. منتها بدون صورت.

اوستاد! رسیدیم به سوال مورد علاقه ـی من!
می خوام بگم که کلا مشکلل از اوستاده و بچه ها هیچ تقصیری ندارن. آخه، دوست من! پری من! پروانه ـی من! این هیکله شما دارین؟ دانش آموزا نمی دونن از قد شما خجالت بکشن؛ یا بخندن.
تنها راه حل شما، یک مبصر خوبه. البته متانت اجازه نمی ده کسی رو بهتون معرفی کنم.
فقط کافیه شوما، اوستاد، شوما... بعلــــه! همین شومایی که داری اوراق ما رو تصحیح می کنی؛ یک ساحره مخوف و پر ابهت سر کلاستون ببرین؛ تا بچه ها ببندن اون حفره قرمز، سفید سیاه رو.

5.استدلال پروفسور مک براید را زیر ذره بین ببرید!(یا ثابتش کنید،یا نقضش کنید!)

اوستاد، هر چی ما ذره بین گذاتیم؛ هیچ فرقی نکرد. فقط بزرگ تر شد. این جوری نبود:

نقل قول:
دیوانه ساز از سیاه چاله درست شده است.

ج 3- ص 45- خط 22

این جوری شد:

نقل قول:
دیوانه ساز از سیاه چاله درست شده است.

ج 3- ص 45- خط
22

اوه... منظور شما این بود که نقضش کنیم؟ اوستاد؟ شما از ما می خواین نظر یک پروف محترم مهربان زیبای ناز با علم دانا رو زیر سوال ببریم؟ اوستاد؟ از شما بعید بود. من تایید می کنم. ببینین: هم دیوانه ساز، هم سیاه چاله، هر دو سیاهن. هر دو زشتن. پس تموم شد. ثابت کردم!

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۴:۴۵ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۲

آماندا بروکل هرستold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ دوشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۳:۳۵ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 497
آفلاین

سیاهچاله ها با جذب مواد دور و برشون بزرگتر میشن. در حالت عادی، یعنی سیاهچاله هایی که تو فضا هستن از گاز اطرافشون و تابش الکترو مغناطیسی ای که سرتاسر فضا وجود داره تغذیه می کنن. همچنین می تونن با یه سیاهچاله یا ستاره ی دیگه ترکیب بشن و بزرگتر بشن.
البته این نمونه سیاهچاله هایی که در اختیار ما قرار دادین فکر نکنم اینجوری باشه، چون در این صورت امکان اینکه کل کلاس رو قورت بده وجود داره! با توجه به تحقیقاتی که انجام دادم، این نوع سیاهچاله ها فقط از انرژی جادویی تغذیه می کنن و به طور عادی اشیاء و افرادو جذب نمی کنن!

اول سعی کردم سوسک های لی رو وارد سیاهچاله کنم، اونا داخل سیاهچاله فرو رفتن اما تغییری تو حجم سیاهچاله بوجود نیاوردن. بعد یاد حرف شما افتادم:"....انرژی هم در حقیقت مولد جادوئه." بعد شروع کردم به فرستادن دانش آموزا داخل سیاه چاله! باورود هر کدومشون، سیاهچاله بزرگتر میشد. البته این سیاه چاله فقط از انرژی جادویی تغذیه کرده و پس موندشونو دور انداخته.پس مونده ی دانش آموزا هم همون چیزایی هستن که گوشه ی کلاس شبیه پتو شدن.سوسک های لی هم...فکر کنم لاشه هاشون رو لای موهاتون دیدم.

سیاهچاله ای که متعلق به من بود اول شبیه یه توپ مشکی بود(و نور رو به سختی بازتاب می داد) که حالتی بین مایع و گاز داشت. بعد از اینکه شروع به خوروندن بچه ها بهش کردم کم کم رشد کرد و بزرگ شد و از دو طرف کشیده تر شد. الان شبیه یه گرد باد شده. :worry:

1. بجای یه معلم نحیف و ضعیف و کوچولو، معلمی بسیار مخوف سر کلاس بفرستن که با یه نگاه ملت رو میخکوب کنن.

2. معلم عزیز یه دانش آموزای ساکت جایزه بدن. مثلا به پسرا یه فرشته ی مهربون و به دخترا هم یه فرشته ی مهربون!

3.معلم عزیز دانش آموز پر حرف و شلوغ رو به وسط کلاس برده، حلق آویز کنن و جسدشو آتیش بزنن. بعد یه طوری نور آتیش فقط نصف چهرشونو روشن کنه بگن: این است عاقبت کسی که سر کلاس پرحرفی کند. اگه همونطور که گفتم وایستین ترس القا شده به دانش آموزان چند برابر خواهد شد.

4. بجای تدریس موضوعات خسته کننده ای مثل نجوم، چند تا فیلم پخش کنین کیف کنیم.

5. معلم عزیز منوی مدیریتشون رو در بیارن و جلوی بچه ها تکون تکون بدن. دانش آموزان تا آخر کلاس که هیچی، تا آخر عمر فعالیتشون تو ایفای نقش خفه خون خواهند گرفت.

6.معلم عزیز کمی از قدرت پریزادیشون بهره ببرن، چنان پسرا رو ساکت می کنن که اون سرش ناپیدا. دخترا هم که ذاتا ساکتن

ما نظریه ی پروف را رد می کنیم: سیاهچاله ها از نور تغذیه می کنن که گونه ای از انرژیه. پس سیاهچاله ها در ابعاد کوچیکتر می تونن از یه سری انرژی های خاص استفاده کنن.
اما دیوانه ساز ها از ترسی که تو ذهن انسان بوجود میاد تغذیه می کنن و چون این ترس از روح سرچشمه میگیره نه جسم، روح طرف رو می مکن.ترس یه نوع خلاء و پوچیه و این هیچ شباهتی به انرژی نداره. پس سیاهچاله ها از انرژی تغذیه نمیکنن و در نتیجه عنصر درونیشون سیاهچاله نیست.

پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۲

گیلدروی لاکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
از شبنم عشق خاک آدم گِل شد...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین

از اونجایی که مادرا با خون دل بچشون رو بزرگ میکنن به نظرم اون انرژی باید خون دل باشه

با خوردن غذاهای مقوی مثل تخم هیپوگریف که سرشار از پروتئین جادوییه

خب ظاهرش که خیلی مثبته ولی فکر کنم متظاهر باشه چون امروز تو ... دیدمش

از قدیمم گفتن نرود میخ آهنین در سنگ...
جادوگرا رو با هیچ چیزی نمیشه ساکت کرد اگه شما تونستی صحبت میکنم بهتون جایزه ی امسال مرلین رو بدن

ببینید دیوانه ساز ها همونطور که از اسمشون پیداست دیوانه میسازن و از اونجایی که دانش آموزا یه خورده 6 و 8 میزدن میشه گفت از تأثیر سیاهچاله ها بوده پس من با پروفسور موافقم

ویرایش شده توسط گیلدروی لاکهارت در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۱ ۱۳:۴۸:۳۶

ما سزاواران قدرتیم نه شیفتگان خدمت

ملقب به مرگخوار الشعرا ، از جانب جناب لرد

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۰۳ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین

جذب مواد اضافی.

سیاه چاله ی من در ابتدا با جذب هوای داخل شیشه ( که در آن سیاهچاله ام وجود داشت ) رشد خود را شروع کرد اما با جذب تمامی هوای داخل شیشه ، شروع به جذب خود شیشه کرد که در این اقدام سیاهچاله موفق بود ولی به دلیل نداشتن جرم کافی نتوانست به اشیاء دیگر آسیب بزند و من با چوب دستی خود ، مهارش کردم.
از آن پس سیاهچاله ام را با هوای بیشتری رشد دادم تا دیگر نتواند به جذب اشیاء دیگر کند.

خیلی عجیب و زشت مثل اینا شده http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D ... D8%AF%D9%87:BlackHole.jpg
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D ... on_Disk_Binary_System.jpg

مثل پرفسور امبریج عمل کنید یه اوادا بزنید.

درست نیست دیوانه سازها ادم راکتلت می کنند روح ادم را می کشند به خودشان و سیاهچال ها می بلعند.

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین

سیاهچاله ها برای بزرگ شدن نیازی به انرژی ندارند بلکه هرچه در اطرافشان باشد را با نیروی جاذبه ی فوق العاده شان جذب کرده و بزرگ می شوند.

با جاذبه اش هرچه گیر دستش می امد می بلعید و به طور حیرت انگیزی رشد می کرد و من مجبور شدم نمونه ی ازمایشگاهی را به وسیله ای مشنگی بنام شاتل به فضا فرستم!

خیلی خوشگل بود! دورش گلدوزی داشت وسطش هم یه گل رز بود خب معلومه دیگه: سیاه چاله ها رو نمیشه دید! فقط با فرکانس های رادیویی و تصاویر رادیو مغناطیسی می توان ان ها را فرض کرد. بابت این سوال غیر علمی به مدیریت مدرسه شکایت خواهم کرد.

شما می توانید با حضور در کلاس های دیگر از روش های انان بهره ببرید. مثلا تهدید به ال یا خشک بودن یا استفاده از روش پروفسور امبریج!

سوال امتیازی : استدلال پروفسور مک براید را زیر ذره بین ببرید!(یا ثابتش کنید،با نقضش کنید!)کاملا درسته. سیاهچاله ها همه چیز را می بلعند حتی نور را. دیوانه سازان نیز به همین حالت هستند و بسیار مخوف می باشند مانند سیاهچاله یا با شباهت دیگر بین هردو ندیدن انان و شناختن انان از روی حالت های اطراف است.

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.