هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲۳:۱۳ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۱۰:۲۴
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
امتیازات جلسه چهارم (آخر)

چون خیلیا به این مورد اشاره کردن، اینجا کلی جواب می‌دم.
در مورد نقاشی باید بگم که حق با شماس. بهتر بود مثل این جلسه نقاشی رو اختیاری می‌ذاشتم تا هرکس به انتخاب خودش بتونه نقاشی بکشه یا توصیف کنه و در کل اجباری برای اینکه هرجلسه نیاز به نقاشی کشیدن باشه، وجود نداشته باشه.

سوال 3 منظورم اتفاقاتی بود که داخل بدن جونور رخ داد، ولی چون خیلیاتون اشتباه متوجه شدین، کسایی که اتفاقات بیرون از بدن و تو کلاسو شرح دادن هم امتیاز مشابهی دادم.

از همه‌تون بابت تمام انتقادات، تعریفات و پیشنهادات ممنونم.

هافلپاف: 8.6

آرتمیسیا لافکن: 2 + 1 + 3 + 1 + 1 + 0.5 = 8.5
سوال یک بیشتر از اینکه در مورد بدنش بگی از کله‌ش گفتی، که چون کله رو کشیده بودم و هدف بدن بود نیازی به توصیفش نبود و حتی بعضی چیزاشو جا به جا کرده بودی. سوال آخر هم واسه اینکه دقیق انتقاد نکردی و چراشو نگفتی. چرا منو از چراش بی‌نصیب گذاشتی. ولی سوال چهارت خیلی منطقی بود!

ماتیلدا استیونز: 2 + 1 + 3 + 1 + 1 + 1 = 9
سلام بر ماتیلدای طلایی همچون نور خورشید! تعداد سوالا رو زیاد کردم تا بارمش کم باشه و نیاز به توضیحات کم‌تری باشه. تو هم به کله‌ی جانور بیشتر اشاره کرده بودی تا بدن، در حالی که من فقط توصیفات بدنو می‌خواستم، چون کله‌ش تو نقاشی خودم بود.
در نهایت ممنون از تعریفات و لطفی که داری. پیشنهاداتت جالب بودن.

سدریک دیگوری: 3 + 1 + 3 + 1 + 1+ 1 = 10
خیلی خوب بود! از لطفت ممنونم و پیشنهادت هم عالی بود.

نیمفادورا تانکس: 2.5 + 1 + 1.5 + 0.5 + 1 + 0.5 = 7
کله جانورت یکم متفاوت از اصلش بود. چرای سوال چهارو نگفتی و سوال 3 خیلی اتفاقات کم و ساده بود. سوال آخرم نگفتی چرا کلاس عالی بود. از چراش بی‌نصیب موندم.

ریونکلاو: 9.5

آندریا کگورت: 2 + 1 + 3 + 1 + 1 + 1 = 9
آندریا چرا فقط کله‌شو توصیف کردی؟ پس بدن جانور چی شد؟ به خاطر خلاقیتی که به خرج دادی فقط 1 امتیاز کم کردم از سوال یک. جوابت به سوال 3 خیلی جالب بود!
مرسی از لطفی که داری و تعریفاتت. همه در حد پیشنهاد دادن هستن! از پیشنهاداتت هم ممنون.

پنه‌لوپه کلیرواتر: 2.5 + 1 + 3 + 1 + 1 + 1 = 9.5
چشاش ریزه؟ مگه من نگفتم چشاش ورقلمبیده‌س؟ خیلی ممنون بابت لطفی که داشتی.

لایتینا فاست: 3 + 1 + 3 + 1 + 1 + 1 = 10
واو! بهترین سوال دویی که داشتیم مال تو بود. دلم سوخت برا تموم شدن ابزار نقاشیت که!

گریفیندور: 9.4

آرتور ویزلی: 3 + 1 + 3 + 1 + 1 + 1 = 10
همه چی خیلی خوب بود! سوال 4 رو چراشو یادت رفته بود ولی چون بقیه چیزا خیلی خوب بود کم نکردم! بابت تعریفات و انتقادات هم ممنون. خصوصا انتقاد دوم خیلی مورد توجهم قرار گرفت.

آلکتو کرو: 3 + 0.5 + 3 + 1 + 1 + 1 = 9.5
شکسته نفسی می‌کنی! نقاشیات خوب بود که! چیه خب با جواب 2 حال نکردم که کم کردم. زیبایی چشم‌گیر؟ شوخی می‌کنی!

آلیشیا اسپینت: 3 + 1 + 2 + 1 + 1 + 1 = 9
سوال 3 یکم اتفاقات ساده و کم بودن و ناچارا کم کردم. از لطفی که داری هم خیلی ممنونم.

رون ویزلی: 3 + 1 + 3 + 1 + 1 + 1 = 10
ایرادی برای وارد کردن نبود! پیکسی‌های گرون‌قیمت؟ از تو هم ممنونم بابت لطفی که داشتی.

هرمیون گرنجر: 2 + 1 + 3 + 1 + 1 + 1 = 9
اوه دوشیزه گرنجر! بیخود نیست کلاه شک داشت که تو رو گریفیندور بندازه یا ریونکلاو. هوشت قابل تحسینه! ولی خب من چون ریونکلاوی شدم باید باهوش‌تر باشم دیگه.
هرمیون؟ کله جانور که مشخص بود، بدنشو می‌خواستم. از طرفی چرا کله‌ش متفاوت با اونچه که واقعا بود شد؟ سوال چهار چراشو نگفتی و باید کم می‌کردم، ولی چون جالب نوشته بودی کم نکردم. ممنون بابت سوال آخر و پیشنهادت.

سلینا ساپورثی: 3 + 1 + 3 + 0.5 + 0.5 + 1 = 9
مشکلی وجود نداشت جز اینکه یک سری "چرا" رو جا گذاشته بودی.

اسلیترین: 9.5

نجینی: 3 + 1 + 3 + 1 + 1+ 0.5 = 9.5
وااای قیافه‌شو. انتقادت به روی چشم ماست اصن.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۱۳ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۱۰:۲۴
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
امتیازات جلسه چهارم (آخر)

چون خیلیا به این مورد اشاره کردن، اینجا کلی جواب می‌دم.
در مورد نقاشی باید بگم که حق با شماس. بهتر بود مثل این جلسه نقاشی رو اختیاری می‌ذاشتم تا هرکس به انتخاب خودش بتونه نقاشی بکشه یا توصیف کنه و در کل اجباری برای اینکه هرجلسه نیاز به نقاشی کشیدن باشه، وجود نداشته باشه.

سوال 3 منظورم اتفاقاتی بود که داخل بدن جونور رخ داد، ولی چون خیلیاتون اشتباه متوجه شدین، کسایی که اتفاقات بیرون از بدن و تو کلاسو شرح دادن هم امتیاز مشابهی دادم.

از همه‌تون بابت تمام انتقادات، تعریفات و پیشنهادات ممنونم.

هافلپاف: 8.6

آرتمیسیا لافکن: 2 + 1 + 3 + 1 + 1 + 0.5 = 8.5
سوال یک بیشتر از اینکه در مورد بدنش بگی از کله‌ش گفتی، که چون کله رو کشیده بودم و هدف بدن بود نیازی به توصیفش نبود و حتی بعضی چیزاشو جا به جا کرده بودی. سوال آخر هم واسه اینکه دقیق انتقاد نکردی و چراشو نگفتی. چرا منو از چراش بی‌نصیب گذاشتی. ولی سوال چهارت خیلی منطقی بود!

ماتیلدا استیونز: 2 + 1 + 3 + 1 + 1 + 1 = 9
سلام بر ماتیلدای طلایی همچون نور خورشید! تعداد سوالا رو زیاد کردم تا بارمش کم باشه و نیاز به توضیحات کم‌تری باشه. تو هم به کله‌ی جانور بیشتر اشاره کرده بودی تا بدن، در حالی که من فقط توصیفات بدنو می‌خواستم، چون کله‌ش تو نقاشی خودم بود.
در نهایت ممنون از تعریفات و لطفی که داری. پیشنهاداتت جالب بودن.

سدریک دیگوری: 3 + 1 + 3 + 1 + 1+ 1 = 10
خیلی خوب بود! از لطفت ممنونم و پیشنهادت هم عالی بود.

نیمفادورا تانکس: 2.5 + 1 + 1.5 + 0.5 + 1 + 0.5 = 7
کله جانورت یکم متفاوت از اصلش بود. چرای سوال چهارو نگفتی و سوال 3 خیلی اتفاقات کم و ساده بود. سوال آخرم نگفتی چرا کلاس عالی بود. از چراش بی‌نصیب موندم.

ریونکلاو: 9.5

آندریا کگورت: 2 + 1 + 3 + 1 + 1 + 1 = 9
آندریا چرا فقط کله‌شو توصیف کردی؟ پس بدن جانور چی شد؟ به خاطر خلاقیتی که به خرج دادی فقط 1 امتیاز کم کردم از سوال یک. جوابت به سوال 3 خیلی جالب بود!
مرسی از لطفی که داری و تعریفاتت. همه در حد پیشنهاد دادن هستن! از پیشنهاداتت هم ممنون.

پنه‌لوپه کلیرواتر: 2.5 + 1 + 3 + 1 + 1 + 1 = 9.5
چشاش ریزه؟ مگه من نگفتم چشاش ورقلمبیده‌س؟ خیلی ممنون بابت لطفی که داشتی.

لایتینا فاست: 3 + 1 + 3 + 1 + 1 + 1 = 10
واو! بهترین سوال دویی که داشتیم مال تو بود. دلم سوخت برا تموم شدن ابزار نقاشیت که!

گریفیندور: 9.4

آرتور ویزلی: 3 + 1 + 3 + 1 + 1 + 1 = 10
همه چی خیلی خوب بود! سوال 4 رو چراشو یادت رفته بود ولی چون بقیه چیزا خیلی خوب بود کم نکردم! بابت تعریفات و انتقادات هم ممنون. خصوصا انتقاد دوم خیلی مورد توجهم قرار گرفت.

آلکتو کرو: 3 + 0.5 + 3 + 1 + 1 + 1 = 9.5
شکسته نفسی می‌کنی! نقاشیات خوب بود که! چیه خب با جواب 2 حال نکردم که کم کردم. زیبایی چشم‌گیر؟ شوخی می‌کنی!

آلیشیا اسپینت: 3 + 1 + 2 + 1 + 1 + 1 = 9
سوال 3 یکم اتفاقات ساده و کم بودن و ناچارا کم کردم. از لطفی که داری هم خیلی ممنونم.

رون ویزلی: 3 + 1 + 3 + 1 + 1 + 1 = 10
ایرادی برای وارد کردن نبود! پیکسی‌های گرون‌قیمت؟ از تو هم ممنونم بابت لطفی که داشتی.

هرمیون گرنجر: 2 + 1 + 3 + 1 + 1 + 1 = 9
اوه دوشیزه گرنجر! بیخود نیست کلاه شک داشت که تو رو گریفیندور بندازه یا ریونکلاو. هوشت قابل تحسینه! ولی خب من چون ریونکلاوی شدم باید باهوش‌تر باشم دیگه.
هرمیون؟ کله جانور که مشخص بود، بدنشو می‌خواستم. از طرفی چرا کله‌ش متفاوت با اونچه که واقعا بود شد؟ سوال چهار چراشو نگفتی و باید کم می‌کردم، ولی چون جالب نوشته بودی کم نکردم. ممنون بابت سوال آخر و پیشنهادت.

سلینا ساپورثی: 3 + 1 + 3 + 0.5 + 0.5 + 1 = 9
مشکلی وجود نداشت جز اینکه یک سری "چرا" رو جا گذاشته بودی.

اسلیترین: 9.5

نجینی: 3 + 1 + 3 + 1 + 1+ 0.5 = 9.5
وااای قیافه‌شو. انتقادت به روی چشم ماست اصن.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۸ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۲۳:۱۰ دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 264
آفلاین
1. بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد رو یا توصیف کنین که چه شکلیه، یا نقاشیشو بکشین. قاعدتا اگه نقاشی می‌کشین کله‌شو هم باید رسم کنین. (3 امتیاز)

تصویر کوچک شده

[لینک]

2. چرا لینی رفت تو دهن این جانور؟ (1 امتیاز)

چون همونطور که گفته بود این موجودات بی‌دفاع، موجودات جادویی نیستن، بلکه یک سری جانورنمای بسیار قدرتمند هستند. و به این شیوه لینی میخواد به دانش‌آموزا نشون بده که خطری وجود نداره.

3. اتفاقاتی که بعد از رفتن لینی به داخل بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد میفته رو توضیح بدین. (3 امتیاز)

بعد از اینکه لینی وارد بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد میشه، چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد تبدیل به دودی آبی رنگ میشه و بعد از اون لایتینا از میان دود بیرون میاد درحالی که لینی روی سرش نشسته و برای دانش‌آموزانی که با حیرت به صحنه‌ی رو به رو نگاه میکنند، دست میزنه!

4. ویژگی بارز این جانور به نظرتون چیه؟ چرا؟ (1 امتیاز)

" آرام "

چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد برخلاف ظاهر بزرگ‌ش، یک موجود بسیار آروم هست. که این ویژگی رو بخاطر این به دست آورده که با چشم و دماغ و دهن بزرگی که داره تمام بوها و مزه‌ها و دیدنی‌ها رو جذب میکنه و اطراف خودش رو از اینها خالی نگه میداره. و هر جادوگر یا ساحره‌ای که کنارش باشه میتونه ازش آرامش بگیره.

5. توصیفی از محل زندگی چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد با توجه به اونچه که تو سوال 4 گفتین ارائه بدین. (1 امتیاز)

به طور معمول در جاهای شلوغ که سرشار از عطر و طعم و تصویر هست، زندگی میکنه. بعنوان یک موجود خونگی بسیار طرفدار داره!

6. انتقادات و تعریفات و پیشنهاداتتون به این کلاس رو بدون تعارف وارد کنین! (1 امتیاز)

انتقاد دارم. انتقادم هم اینه که بعنوان جذابترین موجود جادویی، هیچگونه توجه ویژه‌ای به نجینی نشد در تدریس کلاس. نجینی بهش برخورده!

"...And you, my friend, must stay close"

for you
"ما از رگِ دُم بهت نزديکتريم."

پیام زده شده در: ۲۲:۴۸ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لایتینا فاست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۳ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۲۷:۲۴
از زیر بزرگترین سایه‌ جهان، سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ریونکلاو
ایفای نقش
گردانندگان سایت
پیام: 375
آفلاین
1. بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد رو یا توصیف کنین که چه شکلیه، یا نقاشیشو بکشین. قاعدتا اگه نقاشی می‌کشین کله‌شو هم باید رسم کنین. (3 امتیاز)

از اونجایی که به نظر میاد کله جونور اندازه استادمون یعنی پروفسور وارنره، پس میتونیم بگیم که کوچیکه. اما اشتباه نکنید. من وقتی پارچه رو زدم کنار، چشم ورقلمبیده هی بزرگ شد. نکه بزرگ باشه ها. اول دو بعدی بود. بعد کم کم مثل توپ باد شد. چشماش بیشتر ورقلمبیده شدن حتی. انقدر باد شد که دیگه تو کلاس جا نشد و بردمش بیرون تا ببینم بیشتر بررسیش کنم. در کل شبیه دوتا توپ بود، یه توپ که بدنش بود و یه توپم سرش. توپ بدنش دوتا دست خیلی خیلی کوچولو بهش چسبونده شده بود و دوتا پای کوچولوتر هم داشت. بعد به خاطر این ابعاد چشم ورقلمبیده نمیتونه هیچ کاری کنه که، پس تصمیم میگیره دو بعدی و بدون باد باشه تا این که کلی بزرگ باشه و به سختی بتونه حرکت کنه!

به خاطر این که تک تک دانش آموزا میومدن بررسی میگردن و بعضا جا میخوردن یا تعجب میکردن و "یا جوراب مرلین" گویان از صحنه دور میشدن. و حالا لینی هم از این فرصت استفاده کرد از دهن جونور راهشو پیدا کرد رفت تو چشم های ورقلمبیده‌ی موجود و از اونجا کلی به دانش آموزا و واکنش هاشون خندید و البته که استاد وظیفه شناسی بود و میخواست نظارت کامل داشته باشه.

3. اتفاقاتی که بعد از رفتن لینی به داخل بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد میفته رو توضیح بدین. (3 امتیاز)

هدف لینی پیدا کردن راه چشم‌ها بود تا بتونه دید خوبی به بازدید دانش آموزا از موجود داشته باشه. و از اونجایی که رفیق چشم ورقلمبیده بود، برای پیدا کردن راهش هر چقدر که پیش میرفت. به در و دیواری که دورش بودن -که میشه حلق جونور- میکوبید و جونور با زبونش که خیلی دراز بود و لوله شده بود راه رو به لینی نشون میداد. درست بود که لینی یه دور اشتباهی از دماغ چشم ورقلمبیده سر در آورد و چیزای خوبی نصیبش نشد اما در نهایت که به چشم جونور رسید!
تازه کلیم به ریش نداشته دانش آموزا خندید، چون همون طور که گفتم کلی واکنش های خنده دار و سوژه به موجود نشون میدادن.

ویژگی بارز این جونور بادکنکی و گنده بودنشه. درواقع اون میتونه به عنوان یه بادکنک، یا توپ و یا حتی آدامس کاربرد داشته باشه. البته فکر نمیکنم کسی بخواد جونور دو بعدی و در حالت باد نشده‌ش رو بذاره تو دهنش و بجوعه ولی قطعا اگه کسی این کارو کرد میتونه به عنوان یه آدامس بادکنکی خوب ازش بهره ببره.
و این که این موجودات کلا خجالتین چون احساس میکنن چاق و گندن. (که البته هستن) و به خاطر همین دلشون نمیخواد توی دید باشن و همیشه میرن یه جایی که کسی نباشه که مسخره‌شون کنه.

5. توصیفی از محل زندگی چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد با توجه به اونچه که تو سوال 4 گفتین ارائه بدین. (1 امتیاز)

یه جاییه که همه آدامس خوردن رو دوست دارن و حتی منبع آدامس فروشیه. درواقع مردم به یکی از کاربردای این جونورا احترام میذارن و بهش عشق میورزن. درسته که محل زندگی این جونورا اغلب شلوغه ولی چشم ورقلمبیده ها جاهای شلوغ رو دوست ندارن، اما میدونین چرا توی این جای شلوغ زندگی میکنن؟
چون این موجودات معمولا تو یه بسته خیلی خیلی کوچولو و تاریکه که حالت باد نشده خودشونو بزور توش جا کردن زندگی میکنن. این بسته ها که پر از چشم ورقلمبیده‌س رو ملت میذارن کنار هم و گاها میفروشن به بقیه!

بله منظورم متروهای ماگلیه! که مردم میگن آدامس 5 تا هزار! منظورشون بسته های چشم ورقلمبیده‌س.

6. انتقادات و تعریفات و پیشنهاداتتون به این کلاس رو بدون تعارف وارد کنین! (1 امتیاز)

نقاشی زیاد میدادین استاد. کل آبرنگام و حتی گاها قاشق هامو که باهاشون نقاشی میکردم تموم شد.

The MUSIC is making me growing
The only thing that keeps me awake is me knowing
There's no one here to break me or bring me down

Onlyتصویر کوچک شدهaven

پیام زده شده در: ۸:۵۹ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

سلینا ساپورثیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۳ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۴۷ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین

بدن چشم ور قلمبیده ی دماغ گنده ی دهن گشاد شاید از نظر همه شبیه سنگ باشه اما به نظر من اگر بخوایم اونجوری هم در نظر بگیریم، مثل هر سنگی نیست. برای خودش خاص و تکه . نظیر نداره. نقش های گل های ریزی که روی بدنش وجود داره که گاه حتی دیده نمیشه اونو خیلی دلبرا میکنه!
تازه پشتشم یه چیزی مثل سنگ ریزه ی خیلی خیلی کوچولو داره که دمشه و انگار یکی با سشوار فرش داده!
کلش بدون گردن چسبیده به بدنش انگار که دوتا سنگو رو ی هم گذاشته باشین!
تصویر از بغل
چون اطمینان داشت این جانور اونو نمیخوره و مثل یه پدر تمساح از بچه تمساحاش مراقبت میکنه و لینی رو مثل بچش میدونه!

همین که لینی وارد دهان این جاندار شد این جاندار به دلیل حس پدرانش به لینی دهانش را آرام بست تا از اون محافظت کنه اما همین که دهانش بسته شد صدای جیغ و داد لینی اومد چون کمکم داشت اکسیژنش تمام میشد و شبکه نایی اش از کار می افتاد.
حس مهربانی ای که مثل حس مهربانی یه تمساح پدر به یه تمساح پسر میتونه داشته باشه!
منطقه ای سر سبز در نزدیکی دریا های شمالی که از رطوبت کافی برخوردارند و توانایی تنفسی این جاندار را به حد فوق العاره می رساند ا بتواند رشد کند و سالی 0.1 پیکو متر رشد کند.
کلا کلاستون کلاس فانیه خوش میگذره وقتی آدم جوابای بقیه رو میخونه. کلاسی بی دغدغه و راحت

پیام زده شده در: ۲۲:۳۳ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

هرميون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۰ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
از خلاف آمد عادت بطلب کام
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 109
آفلاین
والا استاد من جلسه پیش رو بخاطر همین نقض حقوق حیوانات شرکت نکردم اتفاقا. دیگه نمیدونستم شما انقدر با بصیرتید و جانورنما میارید.

بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد رو یا توصیف کنین که چه شکلیه، یا نقاشیشو بکشین. قاعدتا اگه نقاشی می‌کشین کله‌شو هم باید رسم کنین. (3 امتیاز)

من اومدم پارچه رو با اجازه تون کنار زدم استاد و موجود متفاوتی دیدم! این موجود برخلاف اسمش موجودی بود با چشم های کوچک آبی رنگ و تیله ای و دماغ نقلی و عملی و دهن ریز و گوگولی... خودشم اشاره کرد که همش باشگاه میره و بدن خوش فرم و باربی گونه و نرم و نازکی داره ولی خب چون خجالتی بود فقط یه نظر تونستم ببینمش. بعدش رفتم تو کتابا گشتم و خوندم و فهمیدم که چون کاشف این موجود جادوگر شاعر و خوش ذوق و پارادوکس دوستی بوده اسم ایشون رو این مدلی برعکس انتخاب کرده و با خوشحالی همه رو توی سو برداشت گذاشته در حدی که همگان چیزی که میخوان رو می بینند نه چیزی که واقعا هست.

چرا لینی رفت تو دهن این جانور؟ (1 امتیاز)

چون استادوارنر از خروج های دراماتیک و هیجانی خوشش اومد یهو و همچنین میخواست درس آخر کلاس که جستجوی سرزمین ها و راه های جدید باشه رو به ما بیاموزه. باشد که رستگار شویم.

اتفاقاتی که بعد از رفتن لینی به داخل بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد میفته رو توضیح بدین. (3 امتیاز)

والا از مرلین پنهون نیست از شما چه پنهون که وقتی استاد با صندوقی در دست از گوش این جونوره بیرون اومد، یکراست از پنجره بیرون رفت و تجربیاتش رو با ما درمیون نذاشت. ولی من دست از دونستن برنداشتم به طرف چ.و.د.د رفتم وازش پرسیدم. اونم گفتش که استاد وارنر نقشه ی گنجی داشته که درون معده ی منو نشون میداده و در ازای اینکه نخورمش و اجازه بدم برش داره من و همه ی هم نوعام بتونیم به هاگوارتز بیایم و زیر میزها و مبل ها قایم شیم و چوب ها رو بجویم.

ویژگی بارز این جانور به نظرتون چیه؟ چرا؟ (1 امتیاز)

تا وقتی سوال آخریو ازش نپرسیده بودم دندونای تیز و دراز و ردیفشو ندیده بودم ولی ویژگی بارزش که مثل دندوناش پنهون نباشه خجالتشه که بعد هر کلمه ای سرشو زیر بغلش پنهون می کرد و از سمت دیگه ای بیرون می آورد.

توصیفی از محل زندگی چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد با توجه به اونچه که تو سوال 4 گفتین ارائه بدین. (1 امتیاز)

همونطور که تو سوال سه گفتم این موجود الان در زیر مبل ها و میزهای هاگوارتز قایم میشه ولی چون شما گفتید با توجه به سوال چهارم باید بگم که... خب موجود خجالتی ایه، خجالتی ها هم عاشق پنهون شدنن مخصوصا اگه مثل چ.و.د.د استاد استتار هم باشن. در نتیجه همیشه اطرافتون رو خوب چک کنید تا به جای پایه ی میز پای شما رو نجون.

انتقادات و تعریفات و پیشنهاداتتون به این کلاس رو بدون تعارف وارد کنین! (1 امتیاز)

انتقاد خاصی وارد نیست جز اینکه نقاشی داشتن کلاساتون باعث می شد که من آخر از همه انجامش بدم.
تعریفات خاصی هم وارد نیست جز اینکه ایول که زودتر از همه نمره ها و تدریسا رو می ذاشتید.
پیشنهادات خاصی هم، اممم نمیدونم، استاد شمایی من اگه بودم بیشتر رو موجودات جادویی و کتاب موجودات شگفت انگیز و زیستگاه آنها مانور می دادم.

در هرحال خوشحال شدم از شرکت در کلاستون. خسته نباشید استاد.

lost between reality and dreams

پیام زده شده در: ۱۴:۱۴ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

نیمفادورا تانکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۶ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۵۲ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 114
آفلاین
سوال اول:
نقاشی

سوال دوم:
لینی برای خواب عاشق جاهای تاریکه به خاطر همین رفت تو دهن اون موجود تا یکم چرت بزنه.

سوال سوم:
دانش آموز ها دفتر دستک خود را جمع میکنن و می رن که توی دریاچه شنا کنن.

سوال چهارم:
اون الکی خوشه. یعنی منظورم اینه که اون بدون هیچ دلیلی خوش حال و شاده.

سوال پنجم:
همون طور که توی شکل هم نشون دادم اونها توی غار ها زندگی می کنند.

سوال ششم:
راستش کلاس عالی بود.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۱۱:۳۵
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 699
آفلاین
سلام پروفسور!

اون یه بدن گرد و چاق داره که همین باعث میشه اکثر مردم اونو با توپ اشتباه بگیرن! پوستش خییییلی لیز و لزجه، بطوریکه حتی یه ثانیه هم نمیشه تو دستت نگهش داری. رنگش قهوه ای مایل به زرد یا سبزه. روی پوستشم چند تا خال بزرگ داره.
پاهاش خییلی کوتاه و کپل و در عوض دستای خیلی دراز و لاغر داره. بجای اینکه راه بره، روی زمین می خزه، چون پاهاش کوتاهه؛ و اینجاست که دستای درازش به کمکش میان، موقع خزیدن دستاشو کنارش قرار میده و خودشو با دستاش هول میده جلو!
به طور کلی سرش اصلا با بدنش هماهنگی نداره، چون سرش خیلی کوچیکه و دیده نمیشه و وقتی نگاش میکنی چند دقیقه مات و مبهوت میمونی که پس این چشم و دهن و دماغ رو چی قرار گرفتن! موعم نداره، کچله!

دوتا دلیل میتونه داشته باشه؛ یا میخواسته درمورد اجزای درونی این موجود تحقیق بکنه که ببینه اجزای درونیشم مثل اجزای بیرونیش ناهماهنگن و بعدا با این مطالب جادوآموزانو از گرفتن نمره ی بیست تو امتحان ناتوان کنه، یا این که میخواسته ویژگی پیکسی بودنشو به رخ بقیه بکشه و بعدا بگه دیدین چقد خوبه که ادم یه پیکسی باشه و هرجا دلش بخواد بتونه بره؟!

اول همه مات و مبهوت میمونن که پس استادشون کو! چون به درس چندان گوش نمیدادن و برای همین متوجه رفتن لینی به توی دهن موجود نشدن؛ ولی بعد یکی که حواسش از بقیه بیشتر جمع بود اعلام کرد که استاد رفته تو دهن چشم ورقلمبیده!
دو دقیقه بعد، کلاس به دو بخش تقسیم شد: بخش اول جادواموزانی که نگران استادشون بودن و بخش دوم، جادوآموزانی که از خوشحالیه نبودن استاد تو دقیقه های آخر کلاس بندری میرفتن! که البته بعد از بیرون آمدن ناگهانی لینی از دهن جونور به شدت منکر بندری رفتنشون شدن و قسم خوردن که در نبود لینی از شدت گریه چشاشون خشک شد!

برخلاف ظاهرش که همه فکر میکنن موجود تنبلیه، باید بگم که سرعت زیادی داره! بخاطر لیز بودن بدنش خیلی سریع رو زمین حرکت میکنه و سرعتش با یوزپلنگ برابری میکنه. همچنین شناگر ماهری هم هست؛ البته نه تو آب، بلکه تو گل و لای! این ویژگیش بخاطر چاق بودنشه؛ البته دقیق نمیدونم که چه ربطی به چاق بودن داره ولی خب اینو مطمئنم که اگه لاغر بود راحت نمیتونست شنا کنه!

اون توی گل و لای کنار دریاچه ها زندگی میکنه. البته بعضیاشونم تو بیابونای خشک زندگی میکنن ولی محل اصلی زندگیشون توی گله؛ چون اگه بخوان تو گل شنا کنن راحت ترن تا این که رو زمین بخزن؛ خزیدن رو زمین بیشتر خستشون میکنه تا شنا کردن، ایناهم شنا رو ترجیح میدن!

انتقادات: همه چی عالی بود انتقادی ندارم.
تعریفات: این که نمره ها و تدریسارو به موقع میذاشتی خیلی خوب بود؛ قسمت نقاشیم با این که یکم سخت بود ولی ایده ی باحالی بود! موضوع تکالیفتم دوست داشتم، چیزایی میدادی که راحت میشد درموردش نوشت. و آخرین موردم این که به نظر من تکلیفات به صورت رول نبود خیلی خوب بود! در کل کلاس خوبی بود خسته نباشی!
پیشنهادات: پیشنهاد من اینه که زیاد واسه امتحان خودتو خسته نکن؛ شنیدم استادا با هم دیگه قرار گذاشتن هر کی امتحانشو راحت تر طرح کرد برندس! خواستم به تو هم بگم یه وقت جا نمونی. نهایت تلاشتو بکن راحت ترین سوالارو طرح کنی که برنده بشی!

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۳ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

رون ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۳ پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱
از میتوکندری به راکیزه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 129
آفلاین
1- بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد رو یا توصیف کنین که چه شکلیه، یا نقاشیشو بکشین. قاعدتا اگه نقاشی می‌کشین کله‌شو هم باید رسم کنین. (3 امتیاز)

بدنش به رنگ قهوه ایه و اندازه چهار تا بشکه بزرگه که سطحش از پشم و پوست ضخیمی پوشیده شده تا از سرما حفاظتش کنه. خال های زیادی به رنگ زرد و آبی در سطح بدنش به صورت پراکنده وجود داره و دم نسبتا کوتاهی داره که از مو پوشیده شده و آخر دمش از پشمه و رنگ قهوه ای تیره تری نسبت به بقیه بخش های دمش داره و البته خال ها در دمش مشاهده نمیشن.

2- چرا لینی رفت تو دهن این جانور؟ (1 امتیاز)

لینی اخیرا با مشکلات زیادی روبرو شده بود. وزارتخونه حضور پیکسی ها رو تو خیابون به یک روز در هفته محدود کرده بود، لرد سیاه ماموریت هایی به مرگخواراش میداد که انجامش از دست حشرات بر نمیومد، اون خیلی کوچیک بود و همه بهش زور می گفتن؛ مثلا همین اسلاگهورن حقوق تدریس در هاگوارتز رو بهش نمی داد و اون دیگه واقعا از این زندگیش خسته شده بود. پس تصمیم گرفت که با وارد شدن به دهن اون حیوون و بعد قورت داده شدن، خودکشی کنه!

3- اتفاقاتی که بعد از رفتن لینی به داخل بدن چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد میفته رو توضیح بدین. (3 امتیاز)

لینی بعد از اینکه وارد دهن این جانور شد رفت یه گوشه نشست و منتظر موند تا جانور مذکور خردش کنه و قورتش بده تا این دنیا رهایی پیدا کنه. اون حدود یک ساعت در بزاق جانور نشست اما خورده نشد که نشد. بعد یه دفعه دید که دهن جونور داره تکون میخوره، لینی خوشحال شد و چشماش رو بست و با همه چیز خداحافظی کرد ولی در یک حرکت عجیب، جونور لینی رو به بخش جلویی دهنش آورد و اونو تف کرد بیرون! تنها شانسی که لینی آورد این بود که دانش آموزا حوصله یک ساعت منتظر بودن رو نداشته و رفته بودن. بعدش فهمید که خیلی بد شانس نیست و به زندگیش ادامه داد.

4- ویژگی بارز این جانور به نظرتون چیه؟ چرا؟ (1 امتیاز)

این جونور از ضریب هوشی خیلی خیلی پایینی برخورداره و به قول معروف چلمنه. میپرسی چرا؟ همه ما می دونیم که پیکسی خام از خوشمزه ترین و البته گرون قیمت ترین غذا های دنیاس ولی این جونور این غذا رو کامل و رایگان در اختیار داشت اما نخوردش و به سادگی تفش کرد بیرون! درواقع اون از حشرات متنفره.

5- توصیفی از محل زندگی چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد با توجه به اونچه که تو سوال 4 گفتین ارائه بدین. (1 امتیاز)

در جایی سرد و یخبندان بدون وجود هیچ حشره ای!

6- انتقادات و تعریفات و پیشنهاداتتون به این کلاس رو بدون تعارف وارد کنین! (1 امتیاز)

کلاس جالبی بود و تدریسات و نمره دهی سر وقت. حتی وقتی برای یه مشکلی هم پیشتون اومدم خیلی سریع جواب دادین و اصلاح کردین.
اون مورد نقاشی رو هم بقیه توضیحات کامل دادن خودتون میدونید دیگه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

آلیشیا اسپینت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۰ جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۰:۲۲ شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۱
از روی جارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 140
آفلاین

چشم‌ورقلمبیده‌ی دماغ‌گنده‌ی دهن‌گشاد،یه موجود پشمالویی با موهای فرفری درهم ریخته.به رنگ قهوه ای وچشایی ورقلمیده ای که سفیدشون خیلی سفیده..قدی بلند داره ودهن گشادی که هرچی بخاد به راحتی میتونه بذاره تو دهنش مثلا یه مبل دونفره.یا یع میز کامپیوتر.
ودماغی به بزرگی غار.که خیلیم سیاهه
پوست زره ای مانند داره ولی اگه دست بزنی به پوستش میبینی که خیلی نرمه.دستای کوتاهی داره با ناخونای بلند ونرم.دم بلندی هم داره که هروقت بخواد میتونه اونو زیر موهای فرفری بدنش قایم کنه.پاهای کوتاهی داره.کلا دستو پاهای کوتاه ونرمی داره.

اوم خوب ما که تو مغز لینی نیسیم بدونیم چرا رفته.شاید میخواسته بره تحقیق.یا اینکه ببینه کدوم یکی از دانش آموزا میره دنبالش بعد باهم تحقیق کنن.
کسی چه میدونه!!!!

حیون بیچاره پس از مدتی که هنگ بود الان چی شد ؟؟؟این چرا خودش رفت تو دهن من؟؟روی زمین دراز کشید وبا قیافه ای غیر دوستانه به دانش آموزان نگاه کرد.معلوم بود به نتیجه ای نرسیده چرا لینی رفته تو شکمش.
دانش اموزانم هنگ بودن.

بعد چند دقیقه لینی مانند فاتحی بزرگ به پشت دندونای اون جانور زد وخیلی ریلکس از دهنش امد بیرون.

این جانور با اینکه ابعاد بزرگی داره ولی تو همه جا .جا میشه.مثلا توی سوراخ موش.وبا اون چشای ورقلمبیده مثل عقاب همه چیو میتونه ببینه.چه توی اسمون چه کف دریا واقیانوس زیر جلبک ها.

همونطور که در جواب سوال چهار گفتم هرجایی میتونید اونو پیدا کند جاهایی مثل سوراخ موش تنگ وهمچنین تاریک.

کلاستون خیلی خوبه.واینکه خوبه که هم رل نویسی میذارید هم نقاشی وصرفا نقاشی نیست .
عادلانه نمره میدید.
وانقدر استاد خوبی هستید وکلاس خوبی دارید که انتقادی نمیمونه بگم.

تا عشق و امید است چه باک از بوسه ی دیوانه ساز

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.