هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۵۶ شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 131
آفلاین
با مورد پنج موافقم انقدر نگید زیر آبیوس بگید آکادمی فانتزی دات اورگ

پیام زده شده در: ۲۳:۰۳ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
سلام بر مديران هميشه در پشت پرده و مرموز جادوگران

فعلا عملا فكر كنم يه وبمستر داريم اونم كرام..خبر ها حاكي از آن است كه گيلدروي قطع نخاء شده و نميتونه پست بزنه.
فكر كنم كاسه اي زير نيم كاسه اين فانتزي ها باشه.زاخي هم دستش شكسته..يواش يواش دارن اعضاي خوب جادوگران رو دربه داغون ميكنن

خب..اين حرفهاي كه در پايين ميزنم وقتي ميخواهين بخونين تمام پشت پرده ها و حاشيه هارو فعلا براي چند دقيقه بزارين كنار

اين جوري كه معلومه فعلا چند مدتيست اوضاع سايت اشفته شده.و هرج مرج رواج پيدا كرده.عده اي هم در اين بين دارن از آب گلالود ماهي ميگيرن و خيال ميكنن ماهي گيرن.

من چند عدد پيشنهاد دارم و اميدوارم زوپس بازم با اين پيشنهاد هاي من قهرماني خودشو نشون بده:
1-تا مدت يك ماه يا دو ماه هيچ عضوي نپذيريد.چون كه فعلا به اندازه كافي عضو هست.و تو اين دو ماه مطمئن باشيد ديگر گيلدي صفتي عضو نميشه كه پستهاي خوب بزنه.
2-در اين مدت يه ماه تمام اي دي هاي كهمزاحمت ايجاد ميكنن مثل ويليام ادوارد و خيلي ها رو شپلخ كنين.
3-تمام تاپيك هاي بيمصرف و مسخره را خودتون(مديرها) پاك كنين.و كسي اعتراض كرد حذف كار بر كنيد.الان هزار تا تاپيكه چرتو پرت هست.كه اعضاي توش پست ميزنن و هيچ زيبايي هم نداره.خودتون رو هم بكشيد اين تاپيك ها خوب نميشن.همينجوري كه تاپيك رقص جادوگران با توجه به زحمت هاي زياد زاخي و كالين باز هم بي مصرفه.
كلا هر چي تاپيك كمتر و پر بار تر بهتر.البته اگر موافقت كنيد ليست كامل تاپيك هاي كه بايد پاك بشن رو راحت ميشه گير اورد.
خيلي شلوغ شده سايت.و فعاليت ها پراكنده.
منظورم تاپيك ها هر دو نوع فعاليت رو در بر ميگيره.رول پلينگ و غير رول پلينگ.
4-تمام دعوا ها و پشت پرده هارو در بيرون از سايت حالا چه كنفرانس چه ميتينگ(پيشنهاد ميشه ميتينگ نباشه يه موقع بزن بزن ميشه) در هر صورت بيرون از سايت بر طرف كنيد يا اگر هم برطرف نشد به داخل سايت نكشونيد.
5-اينقدر آكادمي آكادمي نكنيد!!اگر به وزين بودنه به نظر منم وبلاگ http://serj.mihanblog.com از سايت رسمي سيستم او ا دون وزين تره.پس برم تو سايتش هي به رخ بكشم؟(اين مورد زياد مهم نيست.به درك.اينقدر آكادمي كنيد تا نون فانتزي بشيد)
6-بعد از اين پاكسازي ها امكان عضو گيري رو دوباره راه بندازين ولي سخت تر.اگه يادتون باشه من با شناسه السامور هم همين پيشنهاد ارزشي رو داده بودم.با اينكه مخالفت شد بازم ميگم تا ارزشي بودن خودمو نشون بدم.
اقا جان.عضويت رو سخت كنيد.حد اقل كسي كه هري پاتريست واقعي باشه بياد عضو بشه.يه سري سوالاتي.چيزي.امتحاني.كتكي.طرف رو موقع عضويت در فشار قرار بدين.كه امثال ويليام ادوارد نتونن عضو بشن.
7-بر اساس نوع انجمن ناظر انتخبا كنيد.مثلا ناظر جاي كه روزي هزار پست ميخوره رو نبادي به كسي داد كه هفته اي به زور ان ميشه و همچنين بلعكس
در اخر:
8-السامور را وب مستر كنيد

اگر كلهم پيشنهادام چرن بود لطفا در فحش دادن زياده روي نكنيد.
با احترامات
السرژامور

ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۱۶ ۰:۱۴:۳۱

پیام زده شده در: ۲۱:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
هومک

سلام کوییریل جان قوانینی که شما اوردین درست ولی در صورتی که ناظران در قسمت رول پلی اینگ پست کوتاه (کمتر از چهار خط ) و غیر رول پلی اینگی ببیند موظفند که پ اول اخطار شفاهی و در صورت تکرار پست مربوطه رو پاک کنند .. و در صورت تکرار دوباره باید به مدیران گزارش کنن و شخص خاطی به نبست خطایی که کرده از یک روز تا یک هفته بلاک میشود

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
حاجی جیون خوبه دیگه مگه جادوگران چیش از جیگر دات کام کمتره !!

-=-=-=-=--
عزیزانی که آواتارشون رو از جیگر دات کام گرفتن خودشون عوضش کنن تا با اعمال فشار مدیران رو به رو نشوند

با تشکر سالازار اسلیترین

نمایشنا

پیام زده شده در: ۱۶:۱۰ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
نقل قول:
راستي تولد داداش داركي مبارك!

من مخلصم همشهری!

نقل قول:
کرام :‌ شورای ویزنگاموت را به ویلیام ادوارد خواهم بخشید

خیلی موافقم!‌

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۲ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
سلام!

ميدونم يه هفته نبودم..! و الان مطمئنا يكي بلايي سرم مياره!(حالا تو چيكار داري كي؟ ناموس نداري مگه؟!)

خوب! اره! يه هفته نبودم! موضوع اين بود كه ....ما اومديم يه طبقه پايينتر! بدون هيچ اطلاعي خبر رسيد كه نت بي نت! اخه اينجا هم پريز تلفنش 10 متر اونرتر از پي سيه! چند روزي بدون پي سي مونديم! حالا بگذريم از اين كه پي سي هم روشن نميشد! بعدش من اومدم خونه رو از اونسرش تا اين سرش وارسي كردم! ديدم نه بابا! 4 تا پريز تلفن ديگه هم هست! ذوق كردم كه الان ميرم نت! اومدم زدم بهشون ديدم هيچكدوم كار نميكنه! اومدم گير دادم به بابايي! كه بيا اينو درست كن! اونم اومد گفت من بلد نيستم! تا دو هفته نتو وللش!

خلاصه الان يه سيم مثل بند رخت! از پي سي به طبقه بالا وصله! من سيريشم ديگه! يه چيزي گير بدم ول نميكنم!
(راستي من چرا اينارو اينجا گفتم؟؟؟؟؟)

------------------------
راستي تولد داداش داركي مبارك!

------------------------
از اين نشر زهره خبر نشد؟؟؟؟ شنبه قرار بود دربياد من چهارشنبه زنگ زدم گفتن زير چاپه!

------------------------

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۴:۲۴ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴

فرانک لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۰ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۴۰ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از سنت مانگو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
خوب سلام
فکر کنم بتونم یه درخواست بدم
من احساس میکنم میتونم ناظر باشم 4 ماه
تو سایتم با رابطه با اعضای بزرگ سایت تونستم
تجربه کسب کنم من میخواستم درخواس بدم ناظر شم
هر جا شد باشه ممنون میشم موافقت شه .

عضو تیم دراگون (کوییدیچ)
تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده
مدیر کتابخانه ی گریفیندور ( خصوصی و محرمانه)

پیام زده شده در: ۱۳:۲۸ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
خب من یه چند تا انتقاد دارم از ناظران عزیز:
بر طبق قوانین نظارت در انجمن ها - مخصوص ناظرین سایت در انجمن نامه به هاگوارتز
نقل قول:
5 - تاپیک های بالای 20 پست نباید بلافاصله پاک شوند و ابتدا باید قفل شوند و به باز کننده تاپیک اخطار داده شود که تاپیک پاک خواهد شد و 3 روز بعد از قفل کردن تاپیک اگر باز کننده تاپیک دلیل ارایه نداد تاپیک پاک شود.

با توجه به این قوانین هیچ ناظری اخطاری برای پاک کردن تایپیک "آیا هاگوارتز در سال جدید باز خواهد بود؟" که در انجمن تالار اسرار زده شده برای من نفرستاده و همچنین برای تایپیک آینه نفاق انگیز که پدرم در اومد تا مجوز اونجا رو گرفتم.کرام عزیز در جریان هستند که بنده از هفت خان گذشتم تا بالاخره اونجا باز شد.
اونوقت این درسته که بدون هیچ اطلاعی اونجا رو پاک کنید و هیچ خبری هم به من که اونجا رو زدم ندید.

قوانین انجمن های سایت جادوگران در انجمن نامه به هاگوارتز
نقل قول:
10- شما نمیتوانید در یک تاپیک پست های پشت سر هم بزنید و محدودیت 12 ساعته برای زدن پست های پشت سر هم در نظر گرفته شده است. همچنین برای ویرایش یا حذف پست محدودیت یک روزه در نظر گرفته شده است یعنی تا یک روز پس از زدن پست می توانید آن را ویرایش یا حذف کنید.

خب پس من میتونم بعد از هر 12 ساعت یه پست بزنم و ناظران اجازه ندارن پست بنده رو به قبلی اضافه کنند با یه اخطار بزرگ و قرمز در ادامه آن که نوشته در صورت تکرار پست شما پاک خواهد شد.

پیام زده شده در: ۵:۴۳ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴

ریتا اسکیتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۳ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۱۴ سه شنبه ۷ دی ۱۳۸۹
از هر جايي كه به فكرتون مي رسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 63
آفلاین
سلام
من ناظر تالار گريفندور هستم ولي عضو گروه ناظران نيستم . براي همين نمي تونم براي دادن گزارش به فروم ناظرا برم . لطفا بگين چي كار كنم ؟
ممنون ميشم .

ريتا اسكيتر خبر نگار سابق و ويژه ي نشريه ي وزين پيام امروز در همه جا نزديك شماست
------------------------------------------

پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
کرام! ببین کرام!‌ بهت گفته باشم!‌ منو از شورای ویزنگاموت وردار! وگرنه میرم قزوین یقه علی رو می گیرم!
===========
هو این آواتارش مورد داره! یه تذکری یه چیزی بابا! سایت داره جیگر دات کام میشه! یکی امضا گذاشته سایز والپیپر 1600*1200 ! این آواتارها هم که اینطوری پیش میره یه چند ماه دیگه لازم نیست دنبال ضد قفل! بگیرم از آواتارهای سایت جادوگران استفاده می کنیم!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲ ۰:۰۱:۰۲

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
در مورد عضویت نمیتونم کاری انجام بدم..متاسفم
دوستان تا شنبه نیستم ا
مدیران و ناظران سایت به جای من وکیل هستن
کاملا باید تو این چندروز حواستون به پستا باشه نکنه توهینی صورت بگیره
در ضمن ناظران غیرفعالو شناسایی کنید و خبرشو بهم بدید
سرژ جان ممنون از پیام شخصیت
ولی من الان وقت ندارم..باید فوری برم بیرون از نت
اگه مدیری دیید بهش بگو!!
دوستدار همگی شما کرام

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.