هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: : ساختن بهترین ، بزرگترین و معتبرترین معجون های قرن
پیام زده شده در: ۱۹:۲۴ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
نام معجون: یوشولوک
نوع معجون:
رنگ معجون:بیرنگ مثل آب
بو:ندارد
مزه:درست مثل آب
عملکرد: باعث گیج شدن و اشتباه عمل کردن افراد میشود
حالت:مایع (البته مثل آب به حالت بخار و یخ هم هست)
مواد تشکیل دهنده: نصف پاتیل آب _ مقداری خون دمنتور _ چند تا طلسم قوی _ مدفوع اژدها
طرز تهیه: تمام مواد رو قاطی کرده میگذارید خوب بجوشد وقتی که حجم مواد درون پاتیل نصف شد ورد (( یو شو لوک کریتر)) رو بر روی آ« اجرا کرده بعد از سرد شدن آمادهی مصرف هستش

پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
ریتا جان ازت ممنونم
نام معجون:اسپانیتا ( معجون زمان)
نوع معجون: تغییر نام معجون قبلی
رنگ معجون:خاکستری
بو:لجن
مزه:کرم خاکی
حالت:مایع و گاز
مواد تشکیل دهنده:2عدد کرم خاکی - مقداری لجن-3قاشق چای خوری زهره مار- 5عدد چشم خوک- پودر جمجمه ی یک جادوگری که به دست مشنگ ها کشته شده (البته به مقدار لازم)
طرز تهیه:ابتدا کرمهای خاکی و چشم های خوک را خوب له میکنیم سپس در کوره می گذاریم تا خوب بپزند و تبدیل به خاکستر شوند بعد جمجمه ی پودر شده را با زهر مار و مواد قبلی مخلوط می کنیم وپس از مخلوط کردن تا دمای 87 درجه ی سانتیگراد می گذاریم تا بجوشد حالا معجون قابل نوشیدن است
ویژگی: توجه کودکان زیر 9 سال نمی تواند از این معجون استفاده کنند زیرا این معجون برای بزرگ سالان است و برای رفتن به اینده فقط به مدت 5 دقیقه قابل استفاده است و اگر فردی بیش از 5 بار از این معجون استفاده کند دیوانه خواهد شد

حالا بعدی

نوع معجون:پیشرفته کردن معجون قبلی
رنگ معجون:سبز مایع به قهوه ای
شکل معجون:مایع
مزه ی معجون:تلخ
نام جدید معجون:ندارد چون اولین بار است که ساخته می شود.
نام معجون:اسم لاتین ساریتوز
مواد لازمه:ریشه ی گیاه تاج الملوک300 گرم,ساقه ی گیاه زنبوری 120 گرم,پودر شاخ گوزن100گرم,دو عدد چشم تمساح,620 گرم پیاز ژاپنی,( 5 تار دم تک شاخ)
شرح کار ودرست کردن :ابتدا ساقه ی گیاه زنبور را به تکه های کوچک ومساوی 1 سانتی متری تقسیم می کنیم.دو عدد چشم تمساح را در ظرف دیگری له کرده و به ساقه ی گیاه زنبوری اضافه کرده و به مدت 7 ساعت به روی شعله می گذاریم(توجه:باید هر نیم ساعت یک بار در جهت مخالف عقربه های ساعت هم خورده شود.)
بعد گذشتن هفت ساعت پودر شاخ گوزن را اضافه کرده و وبرای 10 دقیقه روی گاز می گذاریم.
اب پیاز ژاپنی را گرفته و با تکه های 5 میلی متری مخلوط کرده و با موادی که از قبل آماده کردیم مخلوط می کنیم بعد از انجام این کار ها معجون شما در بهترین حالت باید به رنگ سبز مایل به قهواه ای درآید.
ویژگی ها:اگربرای مبتلایان به بیماری جزام به مدت 5/1 سال استفاده شود نه تنها باعث گسترش نیافتن بیماری می شود بلکه باعث درمان نیز می شود. ( استفاده به مدت 3 ماه )

سلام خدمت همگی اینم از معجون ها فقط معجون جدید نسازید که کارای دیگه هم بکنید.

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۵:۵۳ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵
از nashenakhteh
گروه:
کاربران عضو
پیام: 169
آفلاین
سلام با تشکر از پرسی عزیز می ریم سر معجون سازی خودمون
نام:معجون تغییر شکل
مزه:شیرین
بو:بوی الکل
رنگ:فیروزه ای
نوع ساخت معجون جدید
مواد شامل شده:موی بدن خیمایرا-فضله ی خیمایرا- خون خیمایرا -الکل-موی بدن تک شاخ-پر ققنوس -مقداری خون تک شاخ
طرز تهیه:ابتدا خون خیمایرا را با خون تک شاخ مخلوط می کنیم و تا دمای 45درجه ی سانتیگراد حرارت می دهیم و می گذاریم تا سرد شود تا سرد شدن مخلوط با سوزاندن پر ققتوس و موی بدن تک شاخ و خیمایرا ان ها را به خاکستر تبدیل می کنیم و به مخلوطی که هم اکنون سرد شده اضافه می کنیم سپس ابتدا فضله را با الکل مخلوط کرده و بعد به مواد قبلی اضافه می کنیم و بعد معجون را تا دمای 56 درجه حرارت می دهیم تا اماده ی مصرف شود
ویژگی:اثر این معجون 2 روز است اما در صورتی که فرد بخواهد زمان اثر ان کمتر باشد باید از پر ققنوس استفاده نکند و بر عکس اگر فردی بخواهد زمان ان بیشتر شود باید از تعداد بیشتری پر ققنوس استفاده کندو شما با استفاده از این معجون می توانیدبه هر شکلی تبدیل شوید چه حیوان چه انسان و... فقط اگر کسی بیشتر از 9 بار از این معجون استفاده کند به همان شکلی که تبدیل شده به همان شکل باقی خواهد ماند

پرسی جان طبق پیشنهادت عمل کردم ازت واقعا"ممنونم

عضو ارتش قدرتمند وایت تورنادو
[img]http

پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ جمعه ۴ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
دوستان تا حالا امتیاز تمام کسانی که شرکت کردن رو با ستاره و رقم ثبت میکنم.
پرسی ویزلی : ****************** 18 امتیاز
ریتا اسکیتر : **************** 16 امتیاز
الکتو : **** 4 امتیاز
الیور وود : ***** 5 امتیاز
مونتاگ : * 1 امتیاز
کیما : - 0 امتیاز
جرج ویزلی : * 1 امتیاز
الهه کرمو : ** 2 امتیاز
توماس جانسون : ****** 6 امتیاز
براد پیت : ****** 6 امتیاز
خوب اینم لیست تمام افراد معجون ساز که مثلا اگه همین الان بخوام نظر سنجی بزارم باید خودم ، ریتا ، توماس و براد رو بزارم .
ولی من دلم میخواد حداکثر ده نفر رو بزارم اگه به امتیاز ها شک دارید میتونید به امتیازهای معجون هایی که دادم سر بزنید و بعد شکایت یا انتقاد یا پیشنهاد بکنید.
و یک پیشنهاد به براد و ریتای عزیز : شما هر دوتون در هر مسئله ی سایت فعالید و با اینکه به من هیچ ارتباطی نداره بهتون پیشنهاد میکنم عضو ایفای نقش بشید تا اون جوری هر کی نگاه میکنه نگه حتما اینا تازه وارد هستن و مطمئن باشید هیچ کسی جز من نمیدونه چقدر شما فعال هستید.

پیام زده شده در: ۱۶:۲۱ جمعه ۴ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
چند مورد هست که اینجا کاملا توضیح میدم که انقدر پی ام نزنید :
1- من داور این مسابقه هستم.
2- من تعیین میکنم که چه معجونی بدرد میخوره یا نمیخوره.
3- من معجون ها رو تائید میکنم.
4- من بهترین معجون ساز ماه رو انتخاب میکنم.
5- من نظر سنجی رو برگزار میکنم.
6- هر عوض کردن نام معجون از این به بعد 1 امتیاز دارا میباشد.
7- هر پیشرفته کردن معجون 2 امتیاز دارد.
8- امتیاز معجون ها با توجه به ویژگی اونا داده میشه.
9- من به کسانی که فعالیتشون بالاست و کارشون خوبه پی ام میزنم که باید این لوگو رو در امضاشون قرار بدن فقط به اونایی که پی ام میزنم : معجون ساز تائید شده توسط پرسی ویزلی رئیس سازمان معجون سازان قرن . که همین جا اعلام میکنم که ریتا اسکیتر عزیز از نظر من تائید شده هستن و باید این رو به عنوان یکی از معجون سازان عالی در امضاشون قرار بدن.
10- هر ماه بهترین معجون ساز رو معرفی میکنم که اون باید آرم : معجون ساز ماه انتخاب شده توسط رئیس سازمان معجون سازان قرن پرسی ویزلی. رو قرار بده اگه خودمم شدم که این کار رو میکنم.
11- نام مستعار این تاپیک سازمان معجون سازان قرن است . و باید از این تاپیک با این اسم نام ببرید.
12- تمامی معجون سازان باید در امضاشون این لوگو رو بزارن :یکی از معجون سازان سازمان معجون سازان قرن.
13- هر کس فکر میکنه میتونه مرتب به معجون های من امتیاز بده میتونه بهم پی ام بزنه.

پیام زده شده در: ۱۴:۲۲ جمعه ۴ فروردین ۱۳۸۵

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از nashenakhteh
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام
ببخشیدا معجون ذهن خوانی مدتش 1 روزه اون موقع زمانش اندک میشه می فر مایید زمانشو 1 سال کنیم اون موقع دیگه لذتی نداره اما توی این زمانای اندکی که فرمایش کردین باید بگم که در جاش مناسبن من اینها رو سنجش کردم و زمان ها رو با دقت گذاشتم اگه شما ذهن یک فرد رو بیش تر از یک روز بتونین بخونین مطمئن باشین سیما تون اتصالی میده(شوخی )

[img]http

پیام زده شده در: ۱۳:۰۳ جمعه ۴ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
دوستان خوب بهم پی ام زدید که تمامی امتیاز ها حتی امتیاز های خودت رو هم خودت بده و من این کارو قبول کردم و مونتاگ عزیز هم نتونست این کار رو بکنه.
امتیازهای معجون ها :
سازنده - نام معجون - شکل معجون - امتیاز - دلایل
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
ریتا اسکیتر - نامرئی بودن - مایع و گاز - *** - این معجون باید امتیاز کامل رو میگرفت کم گرفت چون سازنده در ویژگی درباره ی کارآیی اون معجون توضیحی نداده بود.
پرسی ویزلی – فنستریا - مایع - **- امتیاز کم به خاطر اینکه معجون جدیدی نساختم.
ریتا اسکیتر – قدرت - مایع - ** - زمان این معجون اندک است.
ریتا اسکیتر – ذهن خوانی – مایع و گاز - *** - زمان کم است
توماس جانسون – آرا سیلوارن – مایع - ****- چون مواد آن به سختی پیدا میشود مثل فلیکس کوچولو.
توماس جانسون – دمنتور میکر – غلیظ - **- فایده ای ندارد
براد پیت – مرکب حیوانی – جامد و مایع - ****- وسایل آن به سختی یافته میشود.
براد پیت – هیر کیپر- جامد و مایع - **- فایده ی چندانی ندارد.
ریتا اسکیتر- بالینا – مایع وگاز- ***- زمان مفید آن کم است.
پرسی ویزلی – فراموشی – مایع - ****- زمان آن زیاد و مادام العمر است.
پرسی ویزلی – محافظ خانه – مایع- *****- زمان همیشگی و بسیار پیشرفته است و باید 20 تا ستاره میگرفت ( هرکی اعتراض به امتیازها داره بگه )
و هرکی فکر میکنه میتونه بعد از پست من که معجون میزارم بهم امتیاز بده و همیشه آماده هست بگه.

پیام زده شده در: ۱۳:۰۱ جمعه ۴ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نوع معجون : ساخت معجون جدید
شکل معجون : مایع
نام جدید معجون : ندارد
وسایل مورد نیاز: شیره ی بید کتک زن ، جوشانده ی شاخ تک شاخ ، آب کدو حلوایی ، مدفوع هیپوگریف ، کوبیده ی دندان اژدها ، سفیده ی تخم اژدها.
شرح کار: شیره و جوشانده و کدو حلوایی و سفیده رو خوب با هم مخلوط میکنیم و 30 روز در هوای خنک و مرطوب قرار میدهیم.
سپس مدفوع هیپوگریف و کوبیده دندان رو به اون اضافه میکنیم و بلافاصله بر روی بام خانه میریزیم.
ویژگی این معجون: خانه ای که این معجون روی آن ریخته میشود مادام العمر در برابر هر نوع جادو ، طلسم ، بلا ( زلزله ، آتش سوزی ، سیل و ...) و گزندی در امان است و کوچکترین آسیبی نمیبیند و هیچ فوق طلسمی حتی نمیتواند در این خانه را باز کند و استراق سمع هم امکان پذیر نیست و نمیتوان کوچکترین خراشی رو دیوار این خانه ایجاد کرد مگر صاحبان اصلی خانه که در آن سکونت میکنند.
نکته: پرسی ویزلی تنها معجون سازی است که این معجون فوق فوق پیشرفته رو میسازد و حتی طرح این معجون به فکر هیچ جادوگر و ساحره ای نرسیده است. و افتخار و امتیازی عالی است که نصیب من میگردد.

پیام زده شده در: ۱۲:۰۱ جمعه ۴ فروردین ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
ممنون از ریتا ، توماس و براد عزیز خوب همه رو ثبت میکنم و بهشون امتیاز میدم خوب میرم سراغ اولین معجونم:
نوع معجون : ساخت معجون جدید
شکل معجون : مایع و جامد
نام جدید معجون : ندارد
نام معجون : فراموشی
وسایل مورد نیاز : 2 تار پر ققنوس ، 2 تار دم تک شاخ ، 17 تار موی بدن گرگینه ، 32 تار موی بدن برقک ، بزاق سگ
شرح کار: پر ققنوس ، دم تک شاخ ، موی گرگینه و موی برقک را خوب بریده و در ظرفی شیشه ای مخلوط میکنیم و جوری پخش میکنیم که در همه جا مواد یکسان باشد. سپس برای اینکه از خشکی در آید بزاق سگ را به آن اضافه میکنیم.
بعد 5 ساعت در جای بسیار سرد میگذاریم و در می اوریم و به سرعت در جایی که دمای آن 30 درجه بالای صفر باشد میگذاریم و بعد از 10 دقیقه دوباره به مدت 1 ساعت در جای سرد آن را میگذاریم و دوباره خارج میکنیم و بعد از 15 دقیقه ماندن در هوای آزاد آن را به فرد مورد نظر میدهیم.
ویژگی : اگر این معجون رو به مدت 2 ماه هر روز یک لیوان به شخص فراموش کار بدهیم دیگر تا آخر عمر کوچکترین چیزی از ذهن او خارج نمیشود.
نکته 1 : این معجون بسیار فوق پیشرقته است و به این راحتی کسی نمیتواند آن را بسازد.
نکته 2 : دلیل اینکه ظرف رو در جای سرد و گرم به صورت متوالی قرار میدهیم به خاطر اینکه میدانیم بزاق و آب دهان سگ بسیار مضر است و همه نوع ویروس و مریضی در خود داراست با این کار همه کشته میشوند.
نکته 3 : این معجون برای نویل لانگ باتم بسیار ضروری است باید آگوستا اینو بدونه.

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۸۵

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از nashenakhteh
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام:بالینا
نوع:ساخت معجون جدید
رنگ:خرمایی
بو:بوی زباله
مزه:خیلی شور
مواد شامل شده:2 عدد دوکسی - فضله ی دوکسی-اب زباله-مقداری خون ققنوس-اب میمبولوس میمبلتونیا-مقدار زیادی نمک
طرز تهیه:ابتدا دوکسی ها را با خون ققنوس می پزیم وتا4 دقیقه منتظر می مانیم سپس فضله و اب زباله را اضافه می کنیم و ان را حرارت می دهیم تا دمای 49 درجه نمک و اب میمبولوس ... را اضافه می کنیم و دوباره تا دمای 56.58 درجه ی سانتیگراد حرارت می دهیم نوش جان
ویژگی:این معجون دارای ویژگی منحصر به فردی است شما با این معجون می توانید همه چیز را ببینید نوترون های نمک را و یا چیز هایی را که جادوگران معمولی نمی بینند مثل اسب هایی برای کالسکه بودند و تنها هری و لونا می توانستند انها ببینند و رون قادر به دیدن ان نبود و یا مثل... خلاصه از هر نظر باحاله و اثر این معجون فقط 2 ساعت است و اگر فردی بیش از 5 بار از این معجون استفاده کند عقل خود را از دست خواهد داد

[img]http

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.