هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

بدون نام
سلام اون پستم رو حذف نکردین؟ برم حذفش کنم؟ قبول دارم پست بدی بود. اصلا درست نبود. قرار بود امروز حذف بشه!

Re: --گفتگو با سیریوس!!--
پیام زده شده در: ۲:۲۰ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۵

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
نقل قول:
اوتو نوشته :
خوب سیریوس جان رئیس محفل که هستی صدر درصد سه چهار روز قبل میدونستی دیگه که قراره جنگ بشه.
مگه خبر دادن کار سختیه فقط میبایستی یه جغد برای من یا آنیتا میفرستادی .
خوب استر به گریفیها گفته اما هیچ کس به هافلپافی ها نگفت که قرار جنگ بشه.
حالا ببینم نمیشه اعضای ارتش الف دال که بعضیاشون جزو محفل نیستند تو جنگ شرکت کنند

من اصلا حواسم به ارتش الف و دال نبود و از همین جا از همه ی اعضای الف دال معذرت میخوام
در مورد اطلاع رسانی به هافل هم سعی میکنم یه جوری به همشون خبر بدم که میتونه شامل زدن پست توی رادیو محفل هم باشه
در مورد اطلاع رسانی قبل از جنگ هم ولدمورت 1 روز قبل از جنگ با من هماهنگی کرد و من فکر کردم که یکمی ضایع میشه توی رادیو بنویسم فردا جنگه و ارتش محفل باید همیشه حاضر باشه
در مورد کسانی که جزو ارتش محفل نیستند هم باید بگم که همه میتونن توی محفل عضو بشن و من شرایط سختی برای عضو گیری ندارم
ارزشی نباشید و توانایی نوشتن رول را داشته باشید
اینها شرایط پذیرش در محفل ققنوس هستن

سیریوس

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
خوب سیریوس جان رئیس محفل که هستی صدر درصد سه چهار روز قبل میدونستی دیگه که قراره جنگ بشه.
مگه خبر دادن کار سختیه فقط میبایستی یه جغد برای من یا آنیتا میفرستادی .
خوب استر به گریفیها گفته اما هیچ کس به هافلپافی ها نگفت که قرار جنگ بشه.
حالا ببینم نمیشه اعضای ارتش الف دال که بعضیاشون جزو محفل نیستند تو جنگ شرکت کنند.

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
اوتو بگمن نوشته :
سیریوس جان من یه گله ازت داشتم...
آقا چرا قبل از اینکه جنگ شروع بشه به همه نگفتید . مخصوص به من و آنیتا که مدیر ارتشیم و بهتر بود که به ما هم یه ندائی میدادید تا بهتر میتونستیم تو جنگ شرکت کنیم و اتش الف دال نیز محفلو یاری میکرد. ,مثلا یکیش خود م
وقتی دیروز وارده سایت شدم از پست پیتر فهمیدم که امروز جنگ میان محفل و مرگخوار ها هست ,به همین خاطر به زور یه پست نوشتم و زدم تو جنگ گه یکی از ناظرا پاکش کرد ...
به همین خاطر پروفسور کوئیرل بهم جغد فرستاده که چرا ارتش تو جنگ شرکت نکرده و بهتره ببندمش ,حالا همه ی تقصیرا افتاده روی منو و آنیتا .

اوتو جان
اولا کهمن جنگ رو شروع نکردم که بخوام از تاریخش خبر داشته باشم
دوما هم من چه جوری به شما باید خبر بدم؟!؟!
من به استرجس گفتم که توی گریف بنویسه قراره امروز جنگ بشه و فکر میکنم که همین کافی باشه
در مورد جنگ امروز هم قرار بود اولین پست رو ولدمورت توی کافه محفل بزنه تا جنگ شروع بشه که البته هنوز خبری نشده ازش

سیریوس

پیام زده شده در: ۱۳:۴۳ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سیریوس جان من یه گله ازت داشتم...
آقا چرا قبل از اینکه جنگ شروع بشه به همه نگفتید . مخصوص به من و آنیتا که مدیر ارتشیم و بهتر بود که به ما هم یه ندائی میدادید تا بهتر میتونستیم تو جنگ شرکت کنیم و اتش الف دال نیز محفلو یاری میکرد. ,مثلا یکیش خود م
وقتی دیروز وارده سایت شدم از پست پیتر فهمیدم که امروز جنگ میان محفل و مرگخوار ها هست ,به همین خاطر به زور یه پست نوشتم و زدم تو جنگ گه یکی از ناظرا پاکش کرد ...
به همین خاطر پروفسور کوئیرل بهم جغد فرستاده که چرا ارتش تو جنگ شرکت نکرده و بهتره ببندمش ,حالا همه ی تقصیرا افتاده روی منو و آنیتا .

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۱۱:۵۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
سارا اونز نوشته :
سلام!!!
ببخشید که وارد محفل خصوصی شما شدم.....
می خواستم ببینم اینجا اعضا محدوده یا اینکه جایی برای پذیرش اعضای جدید دارید؟!!!
من خیلی دوست دارم عضو بشم تا با سیاه ها بجنگم....من از جنگی که بین شما و سیاه ها در روز جمعه اتفاق افتاد کاملا با خبر بودم....حدود دو سه روز قبل....مطمئنن از بعدی ها نیز با خبر خواهم شد.....و واقعا عصبانی می شم که می بینم در جنگ حضور نداشته باشم...!

باتشکر روز خوش
سارا اوانز

سارای عزیز
مطمئن باش که من هم قبل از همه مطلع میشم چون جنگ های بین دو ارتش اول بین سران ارتش ها هماهنگ میشه
و در مورد عضویت در ارتش محفل ققنوس باید به تاپیک " اعضای محفل از جلو نظام " مراجعه کنی

با تشکر
سیریوس

پیام زده شده در: ۱۰:۵۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
سلام!!!
ببخشید که وارد محفل خصوصی شما شدم.....
می خواستم ببینم اینجا اعضا محدوده یا اینکه جایی برای پذیرش اعضای جدید دارید؟!!!
من خیلی دوست دارم عضو بشم تا با سیاه ها بجنگم....من از جنگی که بین شما و سیاه ها در روز جمعه اتفاق افتاد کاملا با خبر بودم....حدود دو سه روز قبل....مطمئنن از بعدی ها نیز با خبر خواهم شد.....و واقعا عصبانی می شم که می بینم در جنگ حضور نداشته باشم...!

باتشکر روز خوش
سارا اوانز

Re: --گفتگو با ناظرین محفل--
پیام زده شده در: ۱:۳۳ سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۸۵

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
اوتو نوشته:خیلی ببخشیدا اینو میگم!!
بابا آلبوس این دیگه چه وعضشه منو نگاه کن که تا نصفه شب نشستم یه پست برای گریمالد نوشتم که فکر کنم تا حالا بهترین پستم در رول نویسی هست اما انصافا نگاه کن ببین پستها ی استر و جسی رو که بعد از پست من نوشتن ,این دیگه چه جور ادامه دادن یه پسته ...
آقا اگه نمیتونی خوب بنویسی صبر کن بزار بقیه بیان بنوسیند دیگه به نظر من اگه این پستو آنیتا ادامه میداد واقعا عالی میشد,اما این دو تا پست کل نمیشنامه رو خراب کردند اصلا نمیشه از پستها ی این دو تا سوژه پیدا کرد ,تو رو خدا نگاه کن یه جایی نوشتن "آلبوس دستشو به بلند کرد و فرمانده آتش و اب سرشو تکون دادو ...
بابا اصلا آلبوس از کجا اونو دیده بود مگه وانو میشناخت و خیلی چیزای دیگه, نمیدونم اینا اصلا از خودشون نپرسیدن که من چطور فرمانده آتشو آب رو وارده داستان کردم اگه کمی به خودشون زحمت میدادند و آخرین پست منو میخوندند شاید پستشون خوب میشد اما...

سخن ناظر:
خب این دیگه مشکلی نیست که نشه حلش کرد هر چند که من مدتی یعنی از بازگشت دوباره دومبول بست های محفل رو زیاد نخوندم ولی اینو میدونم که یه رول نویس خوب هیچ وقت نباید از ادامه دهنده ی بستش شاکی باشه و اگه میخواد شخص خاصی ادامه ی بستش رو بزنه میتونه زیر بستش بنویسه که لطفا "فلانی" ادامه بدهد ولی در کل این نوع اعتراضات جایی نداره!!!

نقل قول:
جسی نوشته:ببین اوتو بگمن عزیز لازم نیست زیاد به خودت فشار بیاری!
اگه پست من و استرجس بد بود ، یکی میومد و پاکش میکرد!...ضمنا اصلا این ملت سفید کجان که بخوان برای یکدیگه کاری انجام بدن!
همه میگن وقت نداریم، ببین مدتهاست که پست های توی محفل نقد نشده!!
در مورد پست تو هم باید بگم : شما هیچ راهنمایی نکردی که این فرمانده ی آب و آتش از کجا اومده؟
یکی مثل من باید از کجا مشخصاتشو در بیاره؟

جسی عزیز :
البته این که کسی به بست شما دست نزده برای این بود که من با باک کردن بست های ایفای نقش فقط در صورتی موافقم که خیلی بد باشه و اگه بستتون هنوز همون جا هستش دلیلش اینه که فقط بد بود و تا مرحله خیلی بد فاصله داشت

________
در مورد نقد هم باید بگن که من سرم خیلی شلوغه و واقعا نمیرسم هر روز بستها رو بخونم و نقد کنم ولی سعی میکنم اقدام کنم البته دنبال کمک کار هم هستم تا ببینم چی میشه و چون بستتون نقد نمیشه به خاطر این نیست که کسی اونها رو نمیخونه بلکه به این دلیل هستش که اونی که میخونه نمیرسه نقد کنه!!!

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ جمعه ۴ فروردین ۱۳۸۵

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

ببین اوتو بگمن عزیز لازم نیست زیاد به خودت فشار بیاری!
اگه پست من و استرجس بد بود ، یکی میومد و پاکش میکرد!...ضمنا اصلا این ملت سفید کجان که بخوان برای یکدیگه کاری انجام بدن!
همه میگن وقت نداریم، ببین مدتهاست که پست های توی محفل نقد نشده!!
در مورد پست تو هم باید بگم : شما هیچ راهنمایی نکردی که این فرمانده ی آب و آتش از کجا اومده؟
یکی مثل من باید از کجا مشخصاتشو در بیاره؟

ضمنا من فکر کردم برای مبارزه با سیاها تمرین کنیم!
واسه همین توی محفل تمرین دوئل یه پست زدم. تا برای مبارزه آماده شیم!
به هر حال منتظر جوابای آلبوس دامبلدور هستیم!

اگه خودمو انداختم وسط ببخشید!

یک دنیا ممنون

پیام زده شده در: ۲۲:۰۹ جمعه ۴ فروردین ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خیلی ببخشیدا اینو میگم!!
بابا آلبوس این دیگه چه وعضشه منو نگاه کن که تا نصفه شب نشستم یه پست برای گریمالد نوشتم که فکر کنم تا حالا بهترین پستم در رول نویسی هست اما انصافا نگاه کن ببین پستها ی استر و جسی رو که بعد از پست من نوشتن ,این دیگه چه جور ادامه دادن یه پسته ...
آقا اگه نمیتونی خوب بنویسی صبر کن بزار بقیه بیان بنوسیند دیگه به نظر من اگه این پستو آنیتا ادامه میداد واقعا عالی میشد,اما این دو تا پست کل نمیشنامه رو خراب کردند اصلا نمیشه از پستها ی این دو تا سوژه پیدا کرد ,تو رو خدا نگاه کن یه جایی نوشتن "آلبوس دستشو به بلند کرد و فرمانده آتش و اب سرشو تکون دادو ...
بابا اصلا آلبوس از کجا اونو دیده بود مگه وانو میشناخت و خیلی چیزای دیگه, نمیدونم اینا اصلا از خودشون نپرسیدن که من چطور فرمانده آتشو آب رو وارده داستان کردم اگه کمی به خودشون زحمت میدادند و آخرین پست منو میخوندند شاید پستشون خوب میشد اما...
آلبوس جان رسیدگی کن دیگه!!

شخصیت جدید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.