هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۳۱ دوشنبه ۷ شهریور ۱۳۸۴

خانم نوریس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۲۱ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴
از راهروهای مدرسه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 16
آفلاین
ببخشید در مورد بانک گرینگوتز باید بگم که فقط یه چند تا تاپیک توی ایفای نقش در ست می شه و کاربران هم فعال تر می شن من این چند روزه که خیلی حوصله ام در این سایت سر رفته
در ضمن بعضی ها به من از الان گفتن که برای کمک به من آماده هستن .snyrt_666_khanom_shaitan و کوردا اسمالت و یکی دیگه که اسمش یادم نیست

ویرایش شده توسط زاخاریاس در تاریخ ۱۳۸۴/۶/۷ ۲۳:۰۷:۰۸

سلام عزیزم عزیزم سلام بدو بیا ریونکلا وسسلام منتظرت هستیم

پیام زده شده در: ۱۹:۲۸ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

نارسیسا بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۰ جمعه ۳ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۵ پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 100
آفلاین
نقل قول:

کرام نوشته:

سلام سونيا جان
كل جادوگران بر اساس داستان نويسيه...شما در ايفاي نقش چه كاري انجام ميديد؟جدا از اون در قسمت مقاله ها و كارگاه داستانويسي چي؟اونجا داستاننويسي نداريم؟

پس فكر ميكني اين انتخاب جادوگر ماه بر چه مبنايي هستش؟خب يه نوع مسابقست ...بهترين در قسمتهاي مختلف مشخص ميشن

[/quote]
بايد ديد اون تاپيكاي بالا بلند چه هدفي داشتن كه ساخته شدن
ما همونطور كه اشاره كردم قسمتهاي مختلفي براي داستاننويسي دارم
شما ميتوني در مقاله هم فعال باشي
بهترينها هم كه گفتم در جادوگر ماه مشخص ميشوند
درنتيجه پيشنهادت تكراري بود
[/quote]

کرام عزیز سلام

پیشا پیش از توجه و پاسخت متشکرم

و در ادامه می خواستم بگم، من متوجه منظور شما درباره ی جادوگرانی که بر اساس داستان نویسی هست شدم و البته در پاسخ شما باید عرض، اگه من پیشنهاد تکراری دادم، دلایل موجه خودش رو داشت . البته به نظر خودم پیشنهادم چندان هم تکراری نبود ! ( چون دقیقا اون چه که من گفتم تو جادوگران وجود نداره )

باور کنید در حال حاضر هدف من فقط و فقط کمک به جادوگران هست ( یه کمک فکری ! ) و اصلا قصد تمسخر و یا ... غیره رو ندارم، می خوام بگم برنامه های جادوگران در چارچوب درستی اعلام نمی شه، خیلی پیچیده و به قولی قاطی پاتی هست و این بارها از طرف اعضا و کاربران عنوان شده .
می شه این وضع رو با یه برنامه ریزی مناسب و دقیق بهتر کرد، به عنوان مثال: تو قسمت اعلام برنامه های سایت ( منظورم همون فهرست سمت راسته ) باید بخش داستان و مقاله و البته خیلی چیزها رو از هم رو جدا کرد .
و تو بخش داستان نویسی فهرست انواع داستان ها رو نوشت : داستان های جدید _ داستان های برگزیده و ...
البته باز متذکر می شم که من می دونم این ها همه تو جادوگران تو کارگاه داستان نویسی هست ولی متاسفانه بسیار در هم ریخته !

خب همه ی اینها رو میشه مرتب و گروه بندی کرد، می شه داستان های کوتاه رو تو یه بخش و داستان های بلند رو تو بخش دیگه گذاشت، میشه بخش ها و فصل های ( یک داستان ) رو تو یک تاپیک مخصوص قرار داد .
من به دنبال داستان هری پاتر و شوالیه سیاه بودم اصلا نمی دونستم تو اون شلوغی و هم همه بازار روی کدوم آیکون کلیک کنم، درست مثل هزار توی جام آتش ! هر فصلش رو از یه تاپیک پیدا کردم ولی باز کامل نشد، خب من عالم غیب نیستم و خیلی ها مشکل منو دارن، اگه همه ی اینا ها رو یه جا بذاریم مطمئنا بهتر میشه، درسته !؟

اگه نظری جدیدی در باره ی مقاله یا داستانی داده میشه باید تو بخش خودش قرار بگیره و تو قسمت نظرات جدید بخش خودش اعلام بشه ، اگه کسی پی نظرات جدیده مطئنا میدونه نظر درباره ی مقاله می خواد یا داستان پس می تونه به راحتی به بخش مربوطه بره .
منظورم اینه که حتی نظرات هم باید تو جای خودش باشه .

شما درباره هدف تاپیک ها گفتید، نمی دونم آیا پست های این همه تاپیک رو بررسی می کنید که ببینید چی می نویسن، درست مثل چت رومه که برا هم پیام میذارن !
من این رو هم متذکر میشم، قصد محکوم کردن همه ی تاپیک ها رو ندارم !
و اما درباره ی مسابقه داستان نویسی

نمی خوام توهین باشه ولی مطمئنا شما هم می دونید، نویسنده ماه با جادوگر ماه فرق داره !
یه مسابقه داستان نویسی آبرومند می تونه به خیلی چیزا ها مجهز بشه !

1- جایزه مناسب ( هر چند که ما جادوگرانی های کم توقع ! اصرار زیادی درباره ی بود و نبودش نداریم ولی این کار رو هم میشه کرد، که به جای جایزه مادی یه پاداش معنوی انتخاب کرد: تشویق و تقدیر کوچک از طرف یک نویسنده بزرگ )

2- نقد های جدی و مناسب ( که باعث پیشرفت و تشویق برای ادامه کار نویسنده می شه )

3- نظراتی که خواننده ها می دن ( و در حال حاضر هم تو کار گاه داستان نویسی وجود داره )

و در انتها چیزی که به کالبد این پیشنهاد روح حیات می دمه و باعث رونق و استقبال خوب از اون میشه؛ اینه که مدیران و ناظران سایت اینو جدی بگیرن همون طور که خودتون گفتید: کل جادوگران بر اساس داستان نویسیه، پس لطفا داستان نویسی حقیقی رو به طور واقعی جدی بگیرید و یه کمی هم اگه زحمتی نباشه به سر و وضع جادوگران برسید بیچاره مثل اینکه از ملت وبا گرفته !!!
اون قیافه قبلی اش خیلی بهتر و در واقع عالی تر بود، طرح ( طومار کرم رنگ به عنوان کاغذ پوستی جادوگران، مثل نقشه هاگوارتز ) فضای سایت رو به شکل زیبا و لطیفی، فانتزی و البته منحصر به فرد کرده بود !

خب در انتهای انتها ... باز از اینکه وقت گرانبهاتون رو در اختیار من و حرف های من قرار دادید سپاس گذارم، امیدوارم از انتقادات و پیشنهادات رک و صریح من نرجیده باشید و امیدوارترم که اونها رو جدی بگیری !!!
چون کسی که از دور به چیزی نگاه میکنه، معایب و محسناتش رو بهتر از کسی که از نزدیک اونو بررسی می کنه، میبینه !

با احترام سونیا بلک

این نیز بگذرد !

پیام زده شده در: ۱۹:۰۵ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

Jonquil

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۰۰ شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۵۲ سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۱
از تورنتو ,Toronto
گروه:
کاربران عضو
پیام: 163
آفلاین
من با فنگ موافقم فکر خیلی خوبه ام من یه پیشنهاد در مورد یه چیزه دیگه دارم میشه برای اون ها که می خوان عضو سایت شن قانون بذاریم که فقط فارسی تایپ کنن منظورم اینکه فینگلیش تایپ نکنن اخه من چشمام درد می گیره وقتی نظر های فینگلیش رو می خونم

پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

پنه لوپه کلیرواتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۹ شنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۹
از پشت دریاها!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 239
آفلاین
هدویگ جان.اون مال موقعی بود که ما با رفتن اعضامون مشکل داشتیم.

پیام زده شده در: ۱۷:۳۵ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

*فنگ*

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۱ سه شنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۳۸ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
نقل قول:

هدویگ نوشته:
مگه هاگوارتز دو تا گروه داره که میخواین جادوگرانو دو گروهش بکنین؟ با نظرت اصلا موافق نیستم چوی عزیز
در ضمن بزرگترین تبلیغ برای گروهها همون کتابه این طبیعیه که همه دوست دارن تو گروه گریفندور یا اسلیترین باشن چرا؟ حتما میگن چون هری یا هرمیون .... توش بودن ما هم دوست داریم توی این گروه باشیم آخه این که نمیشه هر کی سرشو بندازه پایین بیاد تو گروه گریفندور یا اسلسترین
خب من 2 تا پیشنهاد دارم:1- چطوره اعضای جدیدو برای مدت کوتاهی مثلا 3 هفه تو دو گروه هافلپاف یا ریوونکلا قرار بدهید تا اقلا یخورده به اعضای این دو گروه اضافه بشه
2- یا اینکه بیاید برای سایت یه کلاه گروهبندی بزارید تا اعضای جدید همینجوری تو هر گروهی که میخوان نرن و بر اساس منطق باشه
در کل باید بگم که 2 گروه شدن سایت اصلا پیشنهاد خوبی نیست

بابا راست میگه دیگه این هدویگ بدبخت بنظر منم باید سایت یه کلاه گروهبندی داشته باشه تا هر کسی همینجوری تو گروهی که میخواد نره زیادم کار سختی نیست فقط مهمترین قسمتش همون طراحی سوالاس مدیران محترم اگه کاری نمیخواین بکنین بگید اقلا ما خودمون یه کاری بکنیم

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

واگاواگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 274
آفلاین
حال نميکنه!؟.....حال نميکنه!؟.....اگر به حاله بود که من الان جاي تقاضاي رفتن يه يک گروه ديگه همون رول هاي ارزشيمو ادامه ميدادم تا يه حالي هم برده باشم!..... در ضمن ما نگفتيم که قانون رو بردارين...گفتيم که يک بند و تبصره قاطيش کنيد!......تا در سايت وزين جادوگران هم تشنج ايجاد نشه!.......اگه بد ميگم بياين بگين تو احمقي!.....بعد ما نفهميديم شما به چه رولي ميگي غير ارزشي تا ما اونجوري بنويسيم!.....اگه قرار بود که رول توپ بنويسيم که داراي تمامي ايده آل هاي نمايشنامه نويسي بود که خوب ديگه ميرفتيم نويسنده ميشديم!......مثلا اينجا جاي شاد بودنه!...جاي طنزه....جاي هملت که نيست!.....در هر صورت هر کسي رو که يک نظري ميده احمق يا هر چيزه ديگه اي خطاب کردن فکر نکنم درست باشه و دور از معرفته.......يا اينکه همه رو تنبل فرض کردن!......شما حتي نمي خواي امتحان هم بکني!.....اين يعني چي!...اين خودش تنبلي نيست؟......شما که دم از سايت ايده آل ميزنيد و تا حد زيادي هم بهش رسيدين چرا خودتونو گم کردين!........درسته کارتون واقعا عاليه!...همه ي گرداننده گان خيلي بچه هاي فعال و خوبي هستن!...ولي چرا به هر حرفي با شک و ترديد و يا با حرکات چکشي برخورد ميکنن؟..... چرا حالا چون چند تا آدم بي مسئوليت بهتون لطمه زدن بقيه رو هم همونجوري ميسنجين!....... در هر صورت من نه الان دارم سنگ مشکلات خودمو تو سايت به سينه ميزنم نه ميخوام تو سايت اختشاش و هرج و مرج ايجاد کنم!...الان ديگه اين چيزا مهم نيست!......حتي اگرم مهم بود با اين رفتار مملي ديگه مهم نيست!.......فيلم هندي هم بازي نميکنم!.....جدا يک کم به رفتاراتون فکر کنيد!.....

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۰ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

هدویگ قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۵ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ یکشنبه ۳ مهر ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نقل قول:

پنه لوپه کلیر واتر نوشته:
یکی یه فکری به حال ریون بکنه.من این وضعو دوست ندارم.

ای بابا خودت تقاضای کمک کردی حالا میگی ریوونی ها هیچ مشکلی ندارن؟

پیام زده شده در: ۱۴:۴۴ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

پنه لوپه کلیرواتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۹ شنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۹
از پشت دریاها!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 239
آفلاین
من موافق نیستم.ما ریونیها دوباره کارمونو شروع کردیم.هیچ اتفاقی هم نیفتاده.حالا چون دو سه نفر رفتن ما که نباید خودمونو بکشیم...بله!!!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۳ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

ديويد مالفوي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۳۷ یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هدويگ راسته مي گه من هم با همه ي حرفاش مخصوصا قسمتي كه گفت:"بايد براي سايت يه كلاه گروهبندي بزاريد تا......."موافقم!
حرف حساب رو از هدويگ بشنويد!!!!!!!

تجربه نامي است كه به اشتباهاتمان مي دهيم!
:bat: :fan: :chomagh:

پیام زده شده در: ۱۴:۰۵ یکشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۴

هدویگ قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۵ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ یکشنبه ۳ مهر ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مگه هاگوارتز دو تا گروه داره که میخواین جادوگرانو دو گروهش بکنین؟ با نظرت اصلا موافق نیستم چوی عزیز
در ضمن بزرگترین تبلیغ برای گروهها همون کتابه این طبیعیه که همه دوست دارن تو گروه گریفندور یا اسلیترین باشن چرا؟ حتما میگن چون هری یا هرمیون .... توش بودن ما هم دوست داریم توی این گروه باشیم آخه این که نمیشه هر کی سرشو بندازه پایین بیاد تو گروه گریفندور یا اسلسترین
خب من 2 تا پیشنهاد دارم:1- چطوره اعضای جدیدو برای مدت کوتاهی مثلا 3 هفه تو دو گروه هافلپاف یا ریوونکلا قرار بدهید تا اقلا یخورده به اعضای این دو گروه اضافه بشه
2- یا اینکه بیاید برای سایت یه کلاه گروهبندی بزارید تا اعضای جدید همینجوری تو هر گروهی که میخوان نرن و بر اساس منطق باشه
در کل باید بگم که 2 گروه شدن سایت اصلا پیشنهاد خوبی نیست

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.