هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پیام زده شده در: ۱۷:۵۵ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۲

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
بسیار متشکرم یک سری از این روشها که گفته شد مربوط به قسمت میانی میشن حالا من دارم روی شماره بندی میرم جلو اگه در هر شماره چیزی از قلم افتاده بود رو بگید.
3- تقلب ماشین حسابی (درجه ***) :
برای تقلب نوشتن فرمولی عالیه و به عنوان تکست هم خیلی استفاده میشه. حتی من خبر دارم که یکی با پررویی تمام ماشین حساب رو سر امتحان معارف برده بود
برای امتحانای محاسباتی حرف نداره به خصوص در امتحانهایی که استاد برای حال گیری با وجود اینکه میدونه وقت امتحان کمه از قصد وقت رو کم میده تا کسی ننویسه باید روی این روش سرمایه گذاری کرد.
به عنوان مثال ما تو لیسانس یه درس سیالات دو فازی داشتیم که واقعا دو فازتو به هم میچسبوند و پنتیوم 5 هم نمیتونست مساله هاش رو حل کنه

این یارو استاده هم همه عشقش به این بود که مثلا 1 ساعت وقت بده برای 2 تا سوال و اونوقت کسی نتونه تا آخر تموم کنه

من دو روز به کوب وقت گذاشتم و کلا حل ها رو با ماشین حساب شبیه سازی کردم به صورتی که نه فقط جواب آخر بلکه جوابهای میانی رو هم بده در نتیجه سر جلسه فقط از روی ماشین حساب منتقل میکردم رو ورقه و سر 40 دقیقه ورقه رو دادم و 19 شدم که نمیدونم اون یه نمره رو از کجا کم کرده بود

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۷:۴۲ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۲

لیدی ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۳۴ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 41
آفلاین
يك سري تقلب ها هستن كه شما بايد با توجه به مراقب در همون لحظه تصميم به انجامشون بگيري البته اين تقلب ها بيشتر مربوط به كسي ميشن كه ميخواد برسونه!
براي مثال سر يه امتحان هندسه ي ما مراقب خيلي شوت بود همه ي بچه ها هم شاكي بودن كه يه سوال رو حل نكردن!من حل خودم رو تا دو ميز عقب و جلوم با چكنويس داده بودم!ولي به بقيه كلاس نميشد رسوند به خاطر همين از مراقب اجازه گرفتم شكل اين سوال رو پاي تخته بكشم چون تو ورقه شكلش بد بوده و بچه ها متوجه نشدن به همين بهانه هم تمام خطوط اضافه ي شكل رو پاي تخته كشيدم و مساله حل شد!
يك همچين تقلب هايي نياز به يه مراقب خوب داره كه معمولا هم پيدا ميشه!
توي يه همچين شرايطي جابه جا كردن كاغذ؛ پاك كن؛ دستمال كاغذي و غيره هم خوب جواب ميده حتي عوض كردن برگه ها هم بعضي وقتا ميتونه به دو طرف خيلي كمك كنه!كه باز بايد خيلي سريع و با مهارت انجام بشه كه تابلو نشه!
ولي اگه مراقب ازين كليدها بود كه قبل از امتحان همه جارو بازرسي ميكنه حرف زدن بهترين راه حله! اگه بتوني خوب بازي كني و حالت رو بد نشون بدي و بري دستشويي ميشه تمام مطالب مورد نياز رو تو دستشويي گذاشت و انجا مطالعه كرد و دوباره به سر جلسه برگشت!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۰ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۲

لیدی ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
باز هم اينجا جا داره من اين روش ها رو يه خورده تعميم بدم! مثلا در روش موبايل (كه البته من هم خيلي توصيه اش نميكنم!) چون دختر ها مقتعه دارن مشكل با يه هندزفري از زير مقنعه حله! ولي ريسكش بالاء!
بهترين تقلب ها تقلب هاي گروهي هستن! اكه يه كلاس پايه و توپ داشته باشين مشكل حله! اون روش پاك كردن آروم نوشته هاي تخته خيلي وقتا جواب نميده چون فعلا خيلي متداول شده و معلم ها حواسشون هست! ولي اگه تمام مطالب رو با گچ بالاي تخته قبل امتحان بنويسين همه ي بچه ها استفاده خواهند كرد و اگه بخواد طوري بشه هم بعد از امتحان متوجه خواهند شد و اونا رو با آب پاك خواهند كرد ولي خوب شما سر امتحان استفاده خودتون رو كرديد! يكي ديگه از روش هايي كه خيلي مورد استفاده داره و اصلا كسي شك نميكنه اينه كه با روان نويس خيلي ريز روي ميزتون بنويسيد بعد از هز امتحاني هم با پاك كن پاك ميشه !اين روشيه كه تو هر امتحاني با هر شرايطي جواب ميده البته اگه قبل از امتحان به ميزت دسترسي داشته باشي! و البته موقع تقلب تابلو نكني!
در مورد حرف زدن با بغل دستي هم همونطور كه عشق مدرن گفت مهارت ميخواد كه تابلو نكني و اگر هم ديده شدي به رو خودت نياري و وانمود كني كه داري مطالبي كه نوشتي رو واسه خودت مرور ميكني!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۹ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۲

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
2- حرف زدن با دوست بغل دستی (درجه ***) :
خیلیا فکر میکنن که این روش ساده ای در تقلب هست و به اشتباه اون رو در قسمت بیسیک قرار میدن ولی کلا باید بدونید که این روش یکی از روشهای بسیار کار آمده اگه درست انجام بشه.
شما در این روش باید با افراد دور و بریتون تقلب کنید در نتیجه همه اون موارد در زمینه هول نشدن و غیره باید برای همه افرادی که در این کار مشارکت دارن صادق باشه (فقط یه سوتی از یکی کافیه تا تقلب فنا بشه)
در هر صورت ریسک این روش متوسطه ولی خوبیش به اینه که همه جا رو پوشش میده و به صورت کنفرانس سوالهارو میرید جلو
باید بدونید کسانی که از این روش استفاده میکنند باید گوشهای تیز و حواس جمعی داشته باشن

این روش خیلی واریانس داره و میشه به صورت دو و سه نفره یا بیشتر انجامش داد
کلا در صورت هماهنگی قبلی با دوستتون نتیجه بهتری میگیرید

پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۲

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بعد از این میرسیم به روشهای تقلب میانی این روشها به طور کلی این حسن رو دارن که گیر افتادن توشون کمتره و همچنین به کار قبل از امتحان کمتری نیاز دارن ولی باید توی این روشها بیشتر اتکا به نفس داشت

به افرادی که هول میشوند و لرزش پیدا میکنند اکیدا توصیه میکنم که قبل از به کار بردن این روشها باید این نقایص خود را برطرف کنند.

روشهای تقلب میانی Intermediate Cheat Procedures :

1- تقلب نویسی روی تخته سیاه (درجه **) :
این روش به این صورت هست که عده ای از برو بچ روی تخته رو با انواع و اقسام فرمولهای مختلف پر میکنند و بعد در موقعی که استاد داره سرو کلش پیدا میشه یکی تخته رو به نحوی پاک میکنه که نوشته ها معلوم باشه
البته این روش در مرز بین روشهای بیسیک و میانی قرار داره ولی حسنهای این روش که باعث شده در طی دوران محبوب بشه عبارتند از:
1-1- دوستاتون این کار رو میکنن و شما فقط کافیه بشینید و تماشا کنید و خط بدید به بقیه
1-2- زمینه های مختلفی که در جزوه مهمتره و شاید شما حواستون نشده باشه روی تخته نوشته میشه و در نتیجه بدون زحمت یک مقداری چیز یاد میگیرید
1-3- اگه استاد بفهمه که چیزی روی تخته نوشته شده تازه اول حاله و میشه از پرتی حواس استاد بیشترین استفاده رو برد و به سایر روشهای تقلب پرداخت

توضیح: این روش جزو روشهای تقلب دسته جمعی قرار میگیره و به یه کلاس هماهنگ احتیاج داره ضمنا از اون افرادی که خودتون میدونید نباید در کلاس وجود داشته باشه

پیام زده شده در: ۱۲:۱۱ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۲

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

بسیار متشکر از مطالب مفصلتون
ولی کلا اگه نوشته رو ازت بگیره دیگه کار سخت میشه به همین خاطر این روشها خوب نیستن

حالا یه مورد تقلب غیر عملی رو بگم:

تقلب موبایلی : کلا از این فکر بیا بیرون چون اولا خطرش خیلی زیاده ثانیا ارتباط موبایل اونقدر بده که صحبتهای معمولی رو هم نمیشه شنید میمونه از طریق SMS که من تا حالا موردش رو ندیدم

نقل قول:

لیدی ولدمورت نوشت
اول اينكه در مورد حرف عشق مدرن در مورد تقلب دخترها بايد بگم كه دخترهايي كه اهل تقلب باشن به مراتب بهتر از پسر ها تقلب ميكنن و هيچوقت دست به پاچه خواري نميزنن!
در مورد موارد ابتدائي هم بايد بگم كه براي هركدوم ازين روش ها روشي هست كه ريسك كمتري داره ولي باز به شرايط امتحان خيلي بستگي داره!اون مواردي هم كه نوشتني بودن بستگي به محل نوشتن دارن!مثلا براي نوشتن ميتونين يه خط مخصوص ابداع كنيد و بهش مسلط بشين كه اگه احيانا خواستن ازتون تقلب بگيرن نتونن چيزي رو ثابت كنن و شما هم بگين دعا نوشتم!البته ابن براي مواردي امكان داره كه عدد و اينا تو كار نباشه!يا اينكه محل نوشتن خيلي مهمه! و اينكه شما بتونين خط خيلي ريز رو بخونين!مثلا اگه ساعتتون بند فلزي داره اگه با مداد روي بندش بنويسين خيلي عاليه كارتون هم كه تموم شد با دست بكشين روش پاك ميشه اثري ازش نميمونه! براي مواردي كه كاغذ ميخواين با خودتون ببرين(كه من خيلي توصيه نميكنم و اگه خيلي حياتي بود اين كار رو بكنين! جايي كه اين كاغذ رو ميذارين و اندازش خيلي مهمه مثلا براي دختر ها زير مانتوشون يا براي پسر ها زير كتشون يه چيزي كه بتونه برگرده و از مقابل هم معلوم نباشه! جاهاي ديگه براي گذاشتن كاغذ لاي درز لباس ها مثلا اگه سر آستين هاتون برميگرده! يا تاي شلوار يا توي جامدادي يا توي خودكار(كه اين دوتا جا ديگه خيلي تابلو هستن!)كاغذ و قلمي كه انتخاب ميكنين كه روش تقلب بنويسين خيلي مهمه چون من بعضي موارد رو ديدم كه مراقب داشته بو ميبرده آدم مجبور شده كاغذ رو بخوره!
اينها مواردي بود كه مربوط به نوشتن ميشد حالا بازم يادم بياد بهشون اضافه خواهم كرد!

بدون نام
نقل قول:

هری پاتر نوشت
همینه که میرسی به تز معروفم که حاصل یه عمر تجربس:

دو نمره داریم زیر 10 و بالای 10
دو معدل هم وجود داره زیر 12 و بالای 12
بقیش دیگه چرنده

ضمنا مشروطی عالمی داره به خصوص وقتی که آخرین ترمی باشه که اجازه مشروط شدن داری اونوقت دیگه عالمش عالمه واقعا

مدینه گفتی و کردی کبابم!
آقا دمت گرم
گل گفتی
من عاشق مشروطیم!
ایولا
اصلا بیاین این ترم کل مشروطی بندازیم؟
کیا پاین؟ :-D

پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۲

لیدی ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اول اينكه در مورد حرف عشق مدرن در مورد تقلب دخترها بايد بگم كه دخترهايي كه اهل تقلب باشن به مراتب بهتر از پسر ها تقلب ميكنن و هيچوقت دست به پاچه خواري نميزنن!
در مورد موارد ابتدائي هم بايد بگم كه براي هركدوم ازين روش ها روشي هست كه ريسك كمتري داره ولي باز به شرايط امتحان خيلي بستگي داره!اون مواردي هم كه نوشتني بودن بستگي به محل نوشتن دارن!مثلا براي نوشتن ميتونين يه خط مخصوص ابداع كنيد و بهش مسلط بشين كه اگه احيانا خواستن ازتون تقلب بگيرن نتونن چيزي رو ثابت كنن و شما هم بگين دعا نوشتم!البته ابن براي مواردي امكان داره كه عدد و اينا تو كار نباشه!يا اينكه محل نوشتن خيلي مهمه! و اينكه شما بتونين خط خيلي ريز رو بخونين!مثلا اگه ساعتتون بند فلزي داره اگه با مداد روي بندش بنويسين خيلي عاليه كارتون هم كه تموم شد با دست بكشين روش پاك ميشه اثري ازش نميمونه! براي مواردي كه كاغذ ميخواين با خودتون ببرين(كه من خيلي توصيه نميكنم و اگه خيلي حياتي بود اين كار رو بكنين! جايي كه اين كاغذ رو ميذارين و اندازش خيلي مهمه مثلا براي دختر ها زير مانتوشون يا براي پسر ها زير كتشون يه چيزي كه بتونه برگرده و از مقابل هم معلوم نباشه! جاهاي ديگه براي گذاشتن كاغذ لاي درز لباس ها مثلا اگه سر آستين هاتون برميگرده! يا تاي شلوار يا توي جامدادي يا توي خودكار(كه اين دوتا جا ديگه خيلي تابلو هستن!)كاغذ و قلمي كه انتخاب ميكنين كه روش تقلب بنويسين خيلي مهمه چون من بعضي موارد رو ديدم كه مراقب داشته بو ميبرده آدم مجبور شده كاغذ رو بخوره!
اينها مواردي بود كه مربوط به نوشتن ميشد حالا بازم يادم بياد بهشون اضافه خواهم كرد!

پیام زده شده در: ۱۱:۴۵ چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۲

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همینه که میرسی به تز معروفم که حاصل یه عمر تجربس:

دو نمره داریم زیر 10 و بالای 10
دو معدل هم وجود داره زیر 12 و بالای 12
بقیش دیگه چرنده

ضمنا مشروطی عالمی داره به خصوص وقتی که آخرین ترمی باشه که اجازه مشروط شدن داری اونوقت دیگه عالمش عالمه واقعا

بدون نام
آقا یه پیشنهاد:
اصلا از پاچه استاد نرید بالا!
اصلا دست به کارهای تقلب آمیز نزنید!
اصلا سر کلاس نروید و همه را دودر کنید!
اصلا به درس کوچکترین توجهی نکنید!
اصلا درستان را در طول ترم نخونید!
در تمام طول ترم به سایت رفته و درس را به هیچ حساب نکنید!
......
بابا 10 بگیرین خلاص دیگه! آخه مشروطیم عالمی داره بابا!
این همه دنگ و فنگ نداره که!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.