هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

..::ستاد انتخاباتی آبرفورث دامبلدور::..
پیام زده شده در: ۳:۱۵ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
دوست عزیز ستاد انتخاباتی شما فعال شد ، امیدوارم در یک رقابت درست و عادلانه در کنار دیگر رقبا به نتیجه مطلوب و پیروزی دست یابید . شما از امروز میتوانید فعالیتتان را آغاز کنید .

با تشکر مسئولان برگذاری انتخابات .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

Re: ..::ستاد انتخاباتی آبرفورث دامبلدور::..
پیام زده شده در: ۱۱:۵۰ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 514
آفلاین
خوش آمدید

آبرفورث پشت تریبون قرار میگیره و پس از مورد تشویق و سوت و دست قرار گرفتن حضار شروع به سخنرانی میکنه :

_: سلام به تمام حضار محترم اعم از موافق ، مخالف ، ممتنع ، بوقی ، ارزشی ، غیر ارزشی، مدیر ، ناظر ، عضو ، حمایت کننده ، ضد حمایت کننده و تمامی دوستان و دشمنان عزیز و محترم.
به ستاد انتخاباتی اینجانب آبرفورث پرسیوال برایان ولفریک دامبلدور خوش آمدید.
برای اینکه وقت شما عزیزان گرفته نشه ، بهتر دیدم در کتابچه ای که در آخر جلسه تقدیم میشه ، تمام برنامه های خودم رو اعلام کنم تا پس از وزیر شدن برنامه هامو در سایت اعمال کنم. البته با کمک و حمایت های شما.
عرض دیگه ای ندارم .

همه هورا کشیدن و دست و کف و سوت رو بدرقه نماینده مردمیشون کردن.
پس از توزیع کتابچه های تبلیغاتی آبرفورث دامبلدور یکیش هم به ما رسید. با هم نگاهی اجمالی به این کتابچه تبلیغاتی می اندازیم.

روی جلد
عکس آبرفورث با ردای سبز بسیار زیبا که رو به روی مردم ایستاده. آبرفورث دستشو بلند کرده و کاغذی رو نشون میده که روی اون نوشته شده :
نیروی جوان ، تجربه ریش سفیدان ، ایده های نو با حمایت مدیران و وبمسترها = سایتی دلخواه تمام اعضا ، برای همه سلیقه ها
همه مردم کاغذهای کوچک رای رو به دست گرفتن در حالی که رو همه کاغذ ها نوشته شده :
آبرفورث دامبلدور.

مقدمه
سلام دوست عزیز.
تو آزادی تا به هر کاندیدایی که دوست داری رای بدهی و از او حمایت کنی.
اما اگر اهداف من از وزیر شدن را میخواهی بدانی این کتابچه کوچک را با دقت بخوان . برنامه های من به دو دسته کلی تقسیم می شوند :
1. برنامه های تبلیغاتی که دوره نمایندگی من است.
2. برنامه های من به عنوان یک وزیر

*** دورنمای کلی از اهداف من ***

_ استفاده از نیروهای جوان جامعه جادوگری
_ آموزش صحیح جادوگر بودن و شهروندی به تازه واردان و 11 ساله های جادوگر توسط ریش سفیدان و مدیران و همکاری آنها
_ جمع آوری رای و جلب رضایت جادوگران و ساحره ها
_ مبارزه منطقی و عادلانه با رقیبان
_ بهره گیری از تجربیات ریش سفیدان جامعه جادوگری
_ رفرش کل جامعه در راستای تزریق دوستی و مهربانی بین تمام اعضا ( وبمسترها ، مدیران ، ناظران ، اساتید ، تالار ها)
و .... که در ادامه کتاب مفصل به آنها میپردازم.

فهرست اهداف و برنامه ها

فصل اول :

برنامه های تبلیغاتی ، مبارزاتی و انتخاباتی ( قبل از رای گیری و به عنوان یک نامزد برای وزارت)

طراحی و جمع آوری شعارهای منطقی و قابل اجرا با آخرین متد روز دنیا و متناسب با شعارهای روز دنیا ....... 1

دعوت به همکاری از گرافیستان تمام دنیا برای طراحی آرم ستاد انتخاباتی ....... 2

سنجیدن سطح رول دوستان (حمایت کنندگان) با گرفتن یک داستان ( رول) از آنها ( بوسیله فرستادن به ستاد انتخاباتی من یا با جغد شخصی) ....... 3

مبارزه منطقی و دوستانه با رقیبان به دور از هر گونه توهین ....... 4

جدی هایه شوخی ، شوخی هایه جدی ....... 5

مبارزه با هر گونه توهین به رقیبان ( تذکر یا ویرایش توسط ناظرین و یا پاک شدن پست توسط ناظرین) ....... 6

تشکیل جلسات محرمانه ستاد انتخاباتی در صورت موافقت شما حمایت کنندگان ( اگر موافقید در ستاد انتخاباتی اعلام کنید و سپس ID یاهوی خود را برای من با پیام شخصی بفرستید) ....... 7

فصل دوم :

برنامه های وزارتی ( پس از پیروزی در انتخابات و به عنوان وزیر)

ارتقای سطح رول اعضا با همکاری بزرگان و پیشکسوتان جامعه جادوگران در محیطی دوستانه و به دور از تنش ....... 1 (8)

استقبال از ایده های نو و تازه جوانان (تازه واردان) در راستای رول نویسی و مدیریت انجمن ها و تاپیک ها ....... 2 (9)

دادن مسئولیت (هر چند کوچک) به جوانان و ایجاد بستر رشد در دنیای جادوگران ....... 3 (10)

مبارزه با خاک خوردگی تاپیک ها با ارائه سوژه های جدید( به شرط همکاری اعضا) ....... 4 (11)

مبارزات گسترده در زمینه جلوگیری از ایجاد تنش ، متشنج کردن جو جامعه جادوگری ، جنگ و دعوا ، توهین و غیره (با کمک ناظرین انجمن ها و مدیران)....... 5 (12)

ایجاد روابط دوستانه بین چهار تالار خصوصی در راستای ارتقای سطح رول ....... 6 (13)

سخن آخر (بستگی به روند ستاد انتخاباتی دارد) ....... 7 (14)

عزیزانی که می خواهند من را مورد حمایت قرار دهند ، لطفا این شعار را در امضای خود قرار دهند.

نیروی جوان > تفکر جوان > ایده های نو > امید ساحره ها و جادوگران > نماینده جوان و مردمی >>> رای من آبرفورث دامبلدور

کد رنگ قسمت اول شعار : 0033FF با فونت Bold
کد رنگ >>> : 990000 با فونت Bold
کد رنگ آبرفورث دامبلدور : 009900 با اندازه فونت : بزرگ

از گرفیستان محترم برای طراحی آرم ستاد انتخاباتی دعوت به عمل می آید. با تشکر.

ستاد انتخاباتی آبرفورث دامبلدور

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۱ ۱۱:۵۹:۱۰
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۱ ۱۲:۰۵:۰۶
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۱۱ ۱۲:۴۶:۳۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۱ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
سلام بر کاندیدای محبوب و برادر دامبلدور بزرگ ...

سوالاتی داشتم اگر جواب آن را بدهید ممنون میشم ...

نقل قول:
ایجاد روابط دوستانه بین چهار تالار خصوصی در راستای ارتقای سطح رول ....... 6 (13)

یک توضیحی در این مورد اگر بدید ممنون میشم .چطوری میشه اسلی رو با گریف خوب کرد ؟؟؟

در داخل وزارت شما قصد دارید کدوم تاپیک ها رو فعال کنید ؟؟؟ یعنی کدوم رو مد نظر دارید .؟؟؟

و به عنوان سوال آخر :

اگر قرار باشه شما وزیر شید چند تا معاون انتخاب میکنید برای خودتون ؟؟؟

با تشکر از شما

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۰ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
مقادیری سوال!

1. شمایی که میخوای وزیر بشی، فکر ذهن خسته ملت رو نمیکنی پست اینقدر طولانی میزنی؟
2. هدف شما از زدن کد رنگ های تبلیغاتتون چیه...آیا شما تا این حد آستکباری هستید که اجازه زدن کد رنگ های دیگه رو به ملت نمیدید!
3. آیا شما در تلاش هستید که با زدن شماره جلوی هر هدف، اصل ارزشی "من هدفم بیشتره، پس من وزیر میشم!" را در مقابل بقیه کاندیداها اجرا کنید! اگه نه، پس هدفتون چیه! چه قصد شومی داشتین!
4.آیا شما هاگوارتزی چیزی از داداشتون به ارث بردین که اینقدر مایه دارین میرین کتاب واسه ملت چاپ میکنین! اصلا این کتاب مجوز ارشاد داره...من اعتراض دارم!!!
5.برای چی پست اول شما تا این حد ویرایش شده...مگه چی توش بود...چی رو پاک کردین تا ملت نفهمن!؟

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
آفلاین
سلام.

نقل قول:
یک توضیحی در این مورد اگر بدید ممنون میشم .چطوری میشه اسلی رو با گریف خوب کرد ؟؟؟

سلام استر عزیز. ستاد رو نورانی کردی با حضورت.
جواب : خب در این مورد باید بگم که درسته که در اصل آب هیچکدوم از تالار ها تو یه جوب نمیره ، ولی این حالت کلیه قضیه است. هدف من ارتقای سطح رول هست. برای همین باید از پایه و ریشه به فکر بود. پس با کمک ناظرین تالارهای خصوصی میشه به اعضای تازه وارد و کلا اعضایی که در تالار ها هستن ( که بخش اعظمی از رول پلینگ سایت رو تشکیل میدن) راه رسیدن به این هدف رو هموار کرد. یه جورایی میشه گفت تبادل نظر بین ناظرین تالار ها و وزارت. امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

نقل قول:
در داخل وزارت شما قصد دارید کدوم تاپیک ها رو فعال کنید ؟؟؟ یعنی کدوم رو مد نظر دارید .؟؟؟

تاپیک ها با تشکیل یک تیم مجرب از خاک خوردگی در خواهد آمد. انشاالله. البته اگر اعضا کمک نکنند هیچی به هیچی. راه اندازی تاپیک ها بیشتر به عهده اعضاست و تیم مبارزه با خاک خوردگی با دادن سوژه های جدید و کنترل پیشروی سوژه کارشونون انجام میدن.

نقل قول:
اگر قرار باشه شما وزیر شید چند تا معاون انتخاب میکنید برای خودتون ؟؟؟

هنوز تصمیم قطعی نگرفتم. اما مطمئنا معاونین از کسانی خواهند بود که زمان زیادی بتوانند در سایت باشند و هوش مدیریتی داشته باشند. مثل شما استر جان

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
سلام و درود بر دامبلدور ِ کوچک. با توجه به اینکه شما بعد از سالها گوشه نشینی و کافه داری به صحنه آمده و برای مسندی به این مهمی کاندید شده اید، تعجب برانگیز است. در همین راستا من سوالاتی از شما دارم که امیدوارم به آنها جواب بدهید.

1- شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه در مدتی که در انظار نبودید باز هم با بزها مشغول بودید! و حالی به حولی! چه توضیحی دارید؟

2- همان سوالهای چو چانگ. اینجا بوهای بدی می آید!

3- جدی های شوخی و شوخی های جدی چه معنی ای می دهند؟ آیا قبول ندارید که گاهی شوخی شوخی جدی می شود و گاهی جدی جدی شوخی؟ اصلا مگر شما شوخی شوخی روی بزها طلسم نابخشودنی اجرا نکردید؟

در آخر یک حرف در گوشی :
من از سوابق شما اطلاع دارم. هزار گالیون لو ندادن شما به آزکابان. هزار و پانصد تا رای من. پنج هزار تا هم رای طرفدارانم!
شماره حساب 677(666+11) بانک گرینگاتز. حساب به نام کله زخمی است!

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
آفلاین
نقل قول:
1. شمایی که میخوای وزیر بشی، فکر ذهن خسته ملت رو نمیکنی پست اینقدر طولانی میزنی؟

سلام چو عزیز.
خب واسه این که نشون بدم چقدر مردمی هستم و به فکر ذهن خسته ملت جواب شما و استر رو در دو پست جداگانه دادم. و اما بعد... همونطور که گفتم کتابچه تبلیغاتی من همه اهداف و برنامه های منه. سعی کردم فهرست کتابو خوانا بنویسم تا مشکلی در خوندن پیش نیاد.

نقل قول:
2. هدف شما از زدن کد رنگ های تبلیغاتتون چیه...آیا شما تا این حد آستکباری هستید که اجازه زدن کد رنگ های دیگه رو به ملت نمیدید!

هیچ مسئله آستاکبار در میان نیست. دادن کد رنگ ها برای هماهنگی بین طرفداران و حمایت کنندگان است و هیچ ارزش دیگری ندارد.

نقل قول:
3. آیا شما در تلاش هستید که با زدن شماره جلوی هر هدف، اصل ارزشی "من هدفم بیشتره، پس من وزیر میشم!" را در مقابل بقیه کاندیداها اجرا کنید! اگه نه، پس هدفتون چیه! چه قصد شومی داشتین!

شما مثل اینکه واقعا ذهنت خسته شده از پست اول . خب فهرست کتابه دیگه. اونم عدد ها هم شماره صفحات کتاب خیر سرم. فصل دوم رو هم عدد صفحه ها در پرانتز قرار دادم .

نقل قول:
4.آیا شما هاگوارتزی چیزی از داداشتون به ارث بردین که اینقدر مایه دارین میرین کتاب واسه ملت چاپ میکنین! اصلا این کتاب مجوز ارشاد داره...من اعتراض دارم!!!

داداشمه اختیارشو دارم. اونم اختیار خودشو داره. میخواست کمک مالی نکنه. تازه من وارث اصلی آلبوس هستم. این هری انقدر پول داره که لازم نداره حساب بانکی آلبوس رو. در ضمن من از کافه هاگزهد درآمد خوبی دارم.

نقل قول:
5.برای چی پست اول شما تا این حد ویرایش شده...مگه چی توش بود...چی رو پاک کردین تا ملت نفهمن!؟

ممنون از سوالت که در راستای شفاف سازی هر چه بیشتر است.
خب من در نهایت صداقت به این سوال جواب میدم :
ویرایش اول به خاطر دیده شدن کد ها در شعار "نیروی جوان ، تجربه ریش سفیدان ، ایده های نو با حمایت مدیران و وبمسترها = سایتی دلخواه تمام اعضا ، برای همه سلیقه ها" انجام شد.
ویرایش دوم برای عوض کردن جهت فلش های شعار بود که به این سمت بود <<< من به اون سمتش کردم. >>>
ویرایش سوم هم برای جلوگیری از کثرت استفاده از کلمه "نماینده" یکیشو به کاندیدا و یکیشو به نامزد تغییر دادم.

موفق باشی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
آفلاین
نقل قول:
1- شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه در مدتی که در انظار نبودید باز هم با بزها مشغول بودید! و حالی به حولی! چه توضیحی دارید؟

به به هدویگ باستانی _ سیریوس اکنون. (چکش)

من همیشه در انظار بودم. شما برو عینک همون کله زخمی رو بزن میبینی. این شایعات تقصیر رولینگه. من شدیدا تهمت شما رو تکذیب میکنم و برای هدایت شما دعا میکنم. بعدم درست صحبت کنید. فارسی را پاس بدارید. حالی به حولی خطاست. کارت قرمز میگیرید. خب چون اخراج شدید و نیستید به کی جواب بدم آخه.

نقل قول:
2- همان سوالهای چو چانگ. اینجا بوهای بدی می آید!

همان جوابهایی که به چو دادم. این بوهای بد هم به خاطر حضور شماست. خیلی وقته حموم نرفتی.

نقل قول:
3- جدی های شوخی و شوخی های جدی چه معنی ای می دهند؟ آیا قبول ندارید که گاهی شوخی شوخی جدی می شود و گاهی جدی جدی شوخی؟ اصلا مگر شما شوخی شوخی روی بزها طلسم نابخشودنی اجرا نکردید؟

جدی های شوخی و شوخی های جدی یکی از سرفصلهای کتابچه تبلیغاتی است. من فقط فهرست کتاب رو خوندم. بقیش رو هم به زودی میخونم تا کاملا متوجه بشید.
چرا من کاملا قبول دارم. جدی جدی شوخی میشه و شوخی شوخی جدی.
خیر. بزه کاملا جدی داشت به من حمله میکرد با اون شاخهای عظمتش و من هم از خودم دفاع کردم. زدم بز رو کشتم. مجبور بودم. وگرنه من جدی جدی کشته میشدم.

نقل قول:
در آخر یک حرف در گوشی : من از سوابق شما اطلاع دارم. هزار گالیون لو ندادن شما به آزکابان. هزار و پانصد تا رای من. پنج هزار تا هم رای طرفدارانم! شماره حساب 677(666+11) بانک گرینگاتز. حساب به نام کله زخمی است!

اول کلتو از روی گوشم بردار ، گوشم عرق کرد.
اطلاع داری که داری. بیا اطلاعاتتو خودم میخرم.
میخوای یه چک سفید امضا با جغد واست بفرستم خوشحال شی؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
سوال یک و سه رو طفره رفتید و جواب مناسبی ندادید. حاشیه رفتید!

سوال دو هم زیاد مهم نیست.

درخواست تجدید نظر در جوابها رو دارم!

بوگندو و کور هم شمایید آقا چرا توهین می کنید؟

در ضمن یک سوال دیگر هم دارم :

- شنیده شده که شما اگر وزیر شوید فقط در راه توسعه و پیشرفت کافه ها و تونل های مخفی و صنعت بزپروری تلاش خواهید کرد. آیا این خبر صحت داره؟

در ضمن شیطون بلا تکذیب نکن دیگه با بزها اهم اهم و حالی به حولی! من که می دونم!

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام بر کاندیدای وزارت .

همی چند سوال داشتیم.

شما که اینقدر عصبانی هستید که زدید بینی برادر خوردتو رو شکستید چطور میخواهید وزیر شوید؟ ایا این روش شومی براش شکستن های بیشتر نیست؟ راستشو بگو با کدوم یکی از این دکترهای ماگل بینی عمل کن قرار داد داری؟

اصولا شما با بزها روابط حسنه دارید. این روابط بر پایه های دیپلوماتیک است؟ ایا این رابطه از نظر آسلام تایید می شود؟ ایا این یک رابطه قزوینی می باشد؟ شفاف توضیح دهید.

برای گرفتن رای چقدر می خواهید پول خرج کنید؟

ایا شما طرحی برای جمع اوری اراذل و اوباش در جامعه جادوگری دارید؟

به نظر شما وزیر جادو می تواند چند با ازدواج کند؟

"جمع آوری رای و جلب رضایت جادوگران و ساحره ها" چطور میخواهید این کار را انجام دهید؟

ایا شما خوابگاه مختلط برای کارمندان وزارت خواهید ساخت?

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.