هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شورای هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۱:۴۸ پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب ترم جدید شروع شد و شورای هاگوارتز دوباره به راه میفته!

------------
من میخوام که این ترم شورا خیلی فعال باشه.در واقع یه همفکری باشه برای مدیر هاگوارتز که ایشون هم در موارد ضروری بتونه با مشورت با شورا مشکلات رو حل کنه.

و همچنین مثل ترم قبل هر جا قانونی مشکل داشت به راحتی با مشورت مشکل حل بشه!

لطف کنید و نماینده هر گروه رو همینجا معرفی کنید.

من نماینده گروه اسلیترین هستم در این دور شورا و هر موقع هر چهار نماینده معرفی شدن با مشورت هم پنجمین نفر رو هم انتخاب خواهیم کرد.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۷

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
بسیار خب!
هر سه عضو شورا و نماینده گروه ها نظرات خودشون رو بدین شرح اعلام کردند :
4 رای موافق و 0 رای مخالف!

با این حساب ، قانون نمرات مستمر هاگوارتز بدین شکل به اطلاع مدیریت محترم خواهد رسید :

طبق مخالفت گروه ها با شیوه قبلی امتیاز دهی نمرات مستمر شورای هاگوراتز بر آن شد که قانونی را تنوین و طرح کند که مستوجب رضایت هر چهار گروه هاگوارتز باشد.

بنابراین طرحی در شورا به نظر هر چهار نماینده شورا رسید که هر چهار نماینده ( البته با شرایطی که ذکر خواهد شد ) موافقت خود را با انجام طرح فعلی اعلام کردند.

این طرح اینگونه است که نمرات مستمری که در کارنامه دانش آموز قرار می گیرد یک کار و اظهار نظر از استاد است نه صرفا فعالیت های دانش آموز بابت گرفتن نمرات بالا.
هر استاد باید طبق فاکتور کیفیت انجام تکلیف از بیست نمره به دانش آموز نمره ای را اختصاص دهد.

علت اینکه طرح کیفیت انجام تکلیف دارای شاخه های متفاوت نشد این است که استاد در حین امتیاز دهی دست بازی داشته باشد.

و اما دو نکته مهم که در رابطه با قانون مستمر ها لازم به ذکر است :
_ همانطور که گفته شد محور اصلی امتیاز دهی کیفیت انجام عمل می باشد در نتیجه تعداد شرکت کردن دانش آموز معیار نیست بلکه کیفیت مهم است لذا بادراد ریشو در کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه از چهار جلسه دو جلسه شرکت کرده است ولی استاد درس مربوطه از نحوه ی انجام تکالیف بادراد راضی می باشد پس به او نمره ی کاملی اختصاص می دهد.
ولی ممکن است آقایy در هر چهار جلسه دفاع در برابر جادوی سیاه شرکت کرده است ولی تکالیف ارائه شده اش قابل قبول نبودند پس نمره ایشون به عنوان مثال می تواند 12 از 20 باشد.

_ دانش آموزان حق هیچ گونه اعتراضی را به نمرات مستمر که از طریق استاد داده می شود را ندارند.

_ معیار اصلی نیز برای اساتید فقط کیفیت انجام تکلیف است.

تمامی این نوشته ها با نظر متفق القول هر چهار عضو شورا نوشته شده است.

با تشکر از نمایندگان عزیز بابت همکاری های همه جانبه اشون.
با نهایت احترام - بادراد

پ.ن : این پست در دفتر مدیریت با تغییرات اندک به اطلاع مدیریت محترم می رسد.

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱۴:۳۳ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۷

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
سلام.

عذرخواهی می کنم که یکمی دیر شد .

خب باید بگم که این روش خیلی خوبه منتها باید توجه داشت که اساتید باید با توجه به یک روش نمرات مستمر رو بدن..همه از یک قانون پیروری کنند. مثلا یک نفر به سه تا پست نمره مستمر نده یکی به هشت تا! و این مسئله باید به عنوان یک قانون به لیست قوانین اضافه بشه که بعدا هم حرفی توش نباشه.

درضمن فکر می کنم بهتره این نمرات مستمر بر پایه کیفیت پست ها باشه مثلا هرکی پست بهتری زد چه سه تا چه بیست تا (که بر می گرده به همون سهمیه بندی برای مستمر ها ) بر اساس کیفیت اونا مستمر داده بشه..یا حتی جمع نمرات تعداد مشخص پست (که باز بر اساس همون سهمیه بندی مستمر ) !

موفق باشید.

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۲۱:۴۶ سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

بله خوب این همون پیشنهادیه که منم توی پست دو-سه روز پیشم توی دفتر مدیریت گفتم و مسلما باهاش موافقم ! به نظرم مستمر رو میذاریم در اختیار استاد تا خودش و طبق نظر خودش نمره بده ! ممکنه به یک نفر که همه کلاسا رو شرکت کرده صفر بده و به یک نفر که فقط یک پست زده کامل بده !

البته باید حتما توی قانونش ذکر کنیم که هیچگونه اعتراضی به نمره مستمر که استاد میده وارد نباشه ! درست مثل مدارس ماگلی ! بر خلاف نمرات تکالیف که میشه بهش اعتراض کرد بهتره مستمر رو کاملا بذاریم در اختیار دبیر ...

با تشکر ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۱:۱۲ سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
هوم !

ممنون از بادراد عزیز که نظرش رو گفت ، نیاز بود که یکی از اعضای خوب نظرش رو در این مورد بگه که ترم ِ بعد بگیم لااقل شورا یه فعالیتی داشت تو این ترم

خب ، باید بگم که به نظرم بهترین کار هست برای مستمر ، ولی باید توجه داشت و با اساتید هماهنگ کرد که همه یک روش رو برای مستمر دادن در نظر بگیرن ! نظر ِ من روی کیفیت هست ! که اساتید کیفیت رو در نظر بگیرن تا کمیت !

یعنی یه استاد نیاد بر اساس اینکه این پنج تا پست زده ، اون یکی یه دونه ، به این پنج تایی که کیفیتش هم کمتر بوده 30 مستمر بده ، به اون یکی پنج !

یعنی دقیقا مثل ِ مدارس ِ ماگلی !
معلم نمیاد بگه این شش بار اومده پای تخته 20 ، اون یکی دو بار اومده ، 8 ! اگر کسی کیفیت پستش خوب بود ، امتیازه خوب میگیره ، بدم بود که کمتر !

هوم! اینطوری خوبه

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۷

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
با سلام دوباره خدمت اعضای شورا!

طبق بحث های پیشین که در مورد نمرات مستمر شده بود و مخالفت اکثر گروه ها با شیوه قبلی امتیاز دهی به نمرات مستمر دانش آموزان بر آن شدم تا با طرح پیشنهادی نمرات مستمر رو مفید تر بکنیم.

از نظر من بهتره تا اساتید به دانش آموزانی که در کلاسشون شرکت کردند نمره مستمر بدن.
به عنوان مثال بادراد ریشو سه جلسه در کلاس معجون سازی شرکت کرده حالا پرسی ویزلی که استاد این درس هست میاد و با فاکتور هایی که برای خودش معین کرده به من یک نمره مستمر میده!

به نظر من اینجوری لازم نیست دانش آموز تو همه ی جلسات شرکت کرده باشه بلکه مهم اون معیاری هست که استاد هر درس انتخاب کرده و اون دانش آموزان بر اساس همون معیار ها ( چه یک جلسه چه چهار جلسه ) تکلیف زده و نمره گرفته.

این طرح مزیت های زیادی داره اولیش اینه که مخالفت قبلی گروه ها رو به دنبال نداره.
دومین مزیتش اینه که وقت مدیر بابت این موضوع گرفته نمیشه.
سومین مزیت هم اینه که برای اینکه امتحان فقط در یک کلاس تشکیل میشه برای اساتید هم یک تنوعی میشه.

و اما میتونیم برای سرسرای عمومی هم یک نمره ای رو در کارنامه در نظر بگیریم ولی به این صورت که چون اساتید این درس متغیر هستند مدیریت به این یک درس نمره مستمر بده.

لطف کنید و فقط عزیزانی که عضو ثابت شورا هستند نظرشون رو اعلام بکنند تا نظر قطعی به مدیریت محترم ارسال بشه.

اسلایترین : بلاتریکس لسترنج و یا سوروس اسنیپ ( فقط یک نفر )
هافلپاف : پیوز
گریفیندور : پرسی ویزلی

با نهایت احترام

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ شنبه ۲۸ دی ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

با اجازه اعضای شورا و مدیر مدرسه و اینا ، یه نظرسنجی ساده ، بین مسئولین هاگوارتز !

از اونجایی که نمیخوایم اواسط ِ ترم بحث پیش بیاد برا ملت و گروها پیام شخصی بدن به ایکس و ایگرگ که چرا این هست و ما تحریم میکنیم و این بچه بازیا و اینکه اعصابه ما هم خورد نشه الکی ، اعضای شورا ، مدیر ، معاون و اساتید هاگوارتز تا دو روز آینده میتونن نظرشون رو در این تاپیک بگن که با بودن من به عنوان معاون هاگوارتز موافق هستن یا نه !

از اونجایی که مسئولیت داشتن توی هاگوارتز به جز اعصاب خوردی و انتقاد و ناراحتی و مسئولیت چیزی نداره ، برای من فرقی نمیکنه که نظر ها چی هست ، و چه کسانی موافق یا مخالف هستن ، این نظرسنجی برای اینه که من بدونم چطوریه و اگر ملت موافق نیستن ، الکی وقتِ خودم درگیر نکنم برای مسائل !

دلیل اینکه این پست رو زدم این هست که اولا تا یه چیزی شد ملت نیان بگن نظرسنجی نکردید و مشکل به وجود اومد و این حرفا و مسئله بعد اینکه ایگور عزیز ، میخواد بر پایه نظرات شورا پیش بره که به نظره منم کاره منطقی ای هست و این اهمیت به شورا توسط مدیر ، تا زمانی ادامه داره که اعضای شورا برای نظرسنجی هایی که میشه ارزش قائل بشن و نظر بدن ، این یه دلگرمی ای هم برای مدیر هست .

در نتیجه اینکه مسئولین هاگوارتز که بالا گفته شد کیا هستن :
1- نظرشون رو در این تاپیک بگن که با بودن من به عنوان معاون هاگوارتز موافق هستن یا نه !

2- با توجه به پست ایگور ، نظر بدن که با بودن مونتگومری به عنوان یک عضو آزاد در شورا موافق هستن یا نه !

====

من شخصا با بودن مونتگومری مشکلی ندارم و موافقم

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۱۶ شنبه ۲۸ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب دوستان گويا وقتي من رفتم ديگه كسي نيست كه اينجا رو اداره بكنه و اعضاي شورا رو تشويق به نظر دادن بكنه.

اعضاي شورا:

1-پرسي ويزلي
2-بادراد ريشو
3-پيوز

نارسيسا و من كه كنار كشيديم.من قبلا با مونتگومری صحبت كردم به عنوان عضو آزاد..اگر قبولش داريد بياد و يكي از اعضاي ديگه اين شورا بشه.نماينده اسليترين هم به زودي توسط ناظرشون اعلام ميشه.

پ.ن.اين ترم من همكاري كافي با شورا خواهم داشت براي همين ميخوام شوراي فعالي رو داشته باشيم تا ترم راحت و خوبي رو پشت سر بذاريم.

موفق باشيد.

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۳:۰۲ چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۳ سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 392
آفلاین
جهت جلوگیری از ارزشی بازی، پست قبلی پاک شد!

خوب، با توجه به اینکه جناب ایگور کارکاروف از سمت بازرسی کل استعفا دادن، و منم به عنوان نمایندۀ اسلیترین، منتخب ایشون بودم، استعفای خودم رو تقدیم می کنم تا بازرس کل بعدی، فرد مورد نظر خودشون رو انتخاب کنن. و البته من دیگه نیستم

موفق باشید

اضافه شده:

چون هنوز نماینده اسلی معلوم نشده، ناچار خودم میام این پیشنهاد رو میدم. گمونم ارزش بررسی داشته باشه.

برگی از صحبت های پشت پرده

از آنیتا پرسیدم:
الان کار بازرساتون چيه؟ مثلا بازرس ريون ميره نمره هاي بچه هاي ريون رو چک مي کنه؟

ایشون جواب دادن:
آره!

من پیشنهاد دادم:
خوب بايد بازرسا بي طرف باشن، سليقه اي هم کار نکنن! مثلا وقتي کسي اعتراض کرد، هر چهار نفر بازرس برن نمره بدن جداگانه، ميانگين نمره اونا بشه نمره طرف! ميشه همچين چيزي؟

ایشونم فرمودن در شورا مطح شود.

الانم شد

ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۲۵ ۲۳:۰۵:۰۸

پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
استرجس عزيز!

به نظر من اين طرز مديريت شما بسيار غلط هست.مديريت هاگوارتز با مديريت سايت يا هر جاي ديگه فرق ميكنه.تو هاگوارتز بايد دانش آموز محوري باشه.همون كاري كه من كردم موقع مديريتم.بايد نظرات دانش آموزاني كه قرار هست تو مدرسه شركت كنن قبول بشه.من نميفهمم مگه مدرسه مال توئه؟نكنه واقعا فكر كردي تو مدير هاگوارتز شدي و هاگوارتز هم واقعيه و تو صاحبشي و مام مجبوريم بياييم تو مدرست درس بخونيم؟عزيز من اين خيال رو از سرت بيرون كن.

من به شدت مديريت شما رو تحريم ميكنم..از شورا استعفا ميدم.بازرس كل هم نخواهم بود.

پ.ن.تو اسليترين هم نظر سنجي گذاشتيم كه كيا موافق تحريم هاگوارتز هستند.من فكر ميكنم با اين طرز مديريت شما ما فقط وقتمون رو تلف ميكنيم و هيچكس هم اينو دوست نداره!

پ.ن.بقيه اعضا لطفا يه عضو ديگه جاي نماينده آزاد انتخاب كنيد.من با پيتر پتي گرو صحبت كردم در اين مورد و موافق بوده.اون ميتونه جايگزين خوبي باشه.

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.