هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل
پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۱۳:۳۶:۲۶ سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
#1
سلام کلاه جونم
خوب من یه ادم فانتزییم و خوب کلا ادم مهربونیم و ولی اگه لازم باشه جدی هم میشم نحوه رفتارم با ادما بستگی به رفتار خودشون داره و خوب به خاطر همین رفتارم خیلی تنهام یعنی دوستی ندارم و خوب کسی رو به معنا ی واقعیه دوست داخل زندگیم ندارم
خوب از اون طرف هم باهوشم هم یکمی عجیب قریب به قول یکی باهوش نادون
راستی کلاه!
الویتم ریونکلاو و بعد هافلپافه
یه چیزیی....
داخل سایت ویزینگ ورلد (مال ماگل هاست من وقتی ماگل بودم رفتم اون جا) ریونکلاویی شدم
خداحفظ کلاه به بقیه هم سلام برسونپاسخ به: بازي با كلمات
پیام زده شده در: ۱۷:۲۷:۵۰ شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲
#2
دختر در اتاق نشسته بود و اهنگی را زیر لب زمزمه می کرد،دست هایش را به دیواره ی اتاق میزد و صدایی که ادم را عصبانی میساخت به وجود می اورد.
جغد تازه رسیده بود و از پنجره ی اتاق داشت ان دختر ماگل را نگاه می کرد.او در فکر بود چگونه قرار است زمانی جادوگر شود و او انگار دیوانه بود . از اتاقش معلوم بود .اتاقی رنگارنگیی داشت ، رنگ ها چشم را میزدند ؛از صورتی،ابی و قرمز جیغ گرفته تا سیاه و طوسی و...
اتاقش غیر طبیعیی تر هم بود . در کنار عکس باب اسفنجی عکسی از اژدهایی هولناک جلب توجه می کرد .در وسط اتاق شاخه ایی که باز هم ان رنگی رنگی بود با نخ اویزان بود و هر بار که دختر بلند می شد سرش به ان میخورد و می خندید . صدای خندیدنش مانند صدای رعد و برق هراس اور بود.
غد که در اصل جغد نبود ئ حانورنمایی بود که برای ماگل ها نامه می برد و برای انها دنیا ی جادئگری را توضیح می داد . نوکی به پنچره زد و نگاهش به دخترک بود که با ترس به سوی او می امد تا نامه اش را بگیرد .وقتی پنچره باز شد جغد دعا کرد که این بار کارش زود تر و بی جیغ و داد تر تمام بشود و وارد شد و...داستان جالب و متفاوتی بود. فقط یکم اشکالات تایپی و نگارشیت زیاد بود که با یه دور خوندن از روی پست قبل از ارسال رفع می‌شه که توصیه می‌کنم بعد از ورود به ایفای نقش حتما انجامش بدی. ضمنا علائم نگارشی همیشه به کلمه قبل از خودشون می‌چسبن و با یه اسپیس از کلمه بعدی فاصله پیدا می‌کنن.

تایید شد.

مرحله بعد: گروهبندی


ویرایش شده توسط Nazanii در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ ۱۷:۳۱:۰۸
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ ۲۱:۲۰:۱۵


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.