هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
به استر:

استر جان..اولا كه امسال به اون سال خيلي فرق كرده.خيلي از اعضاي جادوگران از سايت رفتن و گروه ها خالي شده.اون موقع كه ما اين قانون رو ميذاشتيم،هر گروه 20 تا ثبت نامي داشت كه 5 تاشون شركت ميكردن ولي وقتي الان از اسلي و هافل 10 تا ثبت نامي هم نداريم،چجوري 5 نفر شركت بديم؟

نصف افرادي كه ثبت نام ميكنن يا تازه واردن و بالاخره تو كتاب هاگوارتز رو ديدن و جالب ميدونن و ميان ثبت نام ميكنن..يه عده ثبت نام ميكنن تا اگر يه زماني خواستن يه پست بزنن تو هاگوارتز،محدوديتي براشون نباشه..ما نميتونيم اصلا رو اينا حساب كنيم كه تو ميگي 5 نفر ثبت نام كردن.

اگر اون زمان اعلام شد كه ديگه(!!!)عوض نميشه بسيار حرف اشتباهي بوده(اگرچه خودم تو بحث ها بودم)چون ممكن بود راه بهتر باشه يا شرايط عوض بشه كه اين قانون هم ميشد ويرايش كوچيك كردش!

در صورتي كه محدوديت 5 نفره تو قانون بمونه واقعا اسليترين كم مياره.چون همين الان كه داريم برنامه ريزي ميكنيم تعداد كسايي كه مايل هستن و وقت شركت دارن سه تا هم به زور ميشه،ديگه ملت به خاطر ريش سفيد ما دو تا پست هم قول دادن بزنن..يه ذره رحم كن جيگرتو بخورم!

-------------
باب پيوز اينقدر حرص نخور،براي قلبت ضرر داره..بي خيالش!آخرش اينه كه تحريم ميكنيد ديگه!با آرامش بحث ميكنيم،هاگ خوشبختانه سه تا مدير داره و گير آستاكبار استرجس نميفتيم ما!

موفق باشم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۰:۵۴ جمعه ۱۳ دی ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:
شما همین الان 5 نفر ثبت نامی توی ترم داری ! این یعنی اینکه توی هر کلاس میتونین 5 نفر 5 نفر شرکت کنین ! جوابی که سال پیش برای این سوال مطرح شد همین بود ... این تعداد 5 نفر باید توجه به تعداد ثبت نامی از هر گروه هستش ! نه اینکه بیایم بگیم خب هافل کسی رو نداره تقسیم بر 2 کنیم ! این در حالی هستش که تعداد ثبت نامی های هافل زیاده !

عجـــــــــــــــــب !
استر جان ترم قبلی اینقدر شوخ طبع نبودی ...

عزیز من ! کدوم ثبت نامی ؟ کدوم پنج نفر ! تو اگر یه ذره روی آمار ثبت نامی های این ترم تسلط داشته باشی میفهمی هافلپاف تا حالا فقط یک نفر ثبت نام داشته و اگر فرض کنیم من و آسپ و آنتونین هم ثبت نام کنیم بازم به پنج نفر نمیرسه ...

دلیلی نداره نظر ناظرین امروز هم با نظر ناظرین یکسال پیش یکسان باشه ! یکسال پیش هافلپاف بیشتر از سه برابر الان عوض فعال داشت ! شما هم اگر مدیر هوشمندی باشی باید قوانینت رو با توجه به موقعیت تنظیم کنی !؟

اون شورای هاگوارتس که هر ترم توی تنظیم قوانین کمک میکرد چی شد ؟ شپلخ ؟

شما اگر بخواین به تعداد ثبت نامی های هافل هم تقسیم کنید باید تقسیم بر 1 کنید !!!!!

هنوزم منتظر ریز کامل قوانین هستم ! ولی امیدی به شرکت هافل در این ترم نیست گویا ... یا باید قوانین عوض بشه ، یا شرایط هافلپاف با قوانین یکسان بشه !!

ممنون ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۷:۴۸ جمعه ۱۳ دی ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
در مورد امتیاز دهی:

من متوجه نشدم مشکل این نوع امتیاز دهی چیه ؟
جوابی که برای این دارم همون جواب سال پیش گروه طراحی این قانون هستش !

میگین هافل یا راون 5 نفر نداره توی هر کلاس شرکت کنه؟

جواب:
شما همین الان 5 نفر ثبت نامی توی ترم داری ! این یعنی اینکه توی هر کلاس میتونین 5 نفر 5 نفر شرکت کنین ! جوابی که سال پیش برای این سوال مطرح شد همین بود ... این تعداد 5 نفر باید توجه به تعداد ثبت نامی از هر گروه هستش ! نه اینکه بیایم بگیم خب هافل کسی رو نداره تقسیم بر 2 کنیم ! این در حالی هستش که تعداد ثبت نامی های هافل زیاده !

این تصمیم تصمیم های چهار ناظر سال پیش گروه های خصوصی بود !
در همون زمان هم اعلام شد که این بهترین قانون برای هاگ هستش و تعویض نمیشه دیگه !

در هر صورت هر کس مشکلی داره من بازم جواب میدم !

نقل قول:

سوال آخر هم اینکه برای استاد شدن برنامه های تدریس رو باید چجوری ارائه بدیم؟ خب شما نه تعداد جلسات رو مشخص کردید، نه محدودیتی گذاشتید و ... برای ارائه یک برنامه خوب و کامل استاد باید تعداد جلسات کلاس هاشو از قبل بدونه. اینطوری دید بهتری نسبت به کلاسش و آینده داره.

آسپ عزیز ... تمام قوانین رو من مینویسم ! امشب یا فردا صبح قوانین حاضره و اعلام میشه ! برنامه کوییدیچ هم همین طور ...
تعداد جلسات هم به همراه محدودیت ها و برنامه ی تدریس ها اعلام میشه همراه قوانین !

موفق باشی

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
ااااااا... سه روز من نبودم چقدر رفت و آمد شده اینجا. من واقعا از اینکه می بینم سطح فرهنگی-علمی-آموزشی دنیای جادوگری تا این حد رفته بالا و مسائل هاگوارتز برای پیر و جوون با اهمیته به خودم و رییس سازمان فرهنگ و هنر وزارت قبلی (همین ایگور!) افتخار می کنم.

----

در مورد امتیازدهی با طرح های پیوز و ایگور موافقم. بسیار منطقی و معقولانست!

نقل قول:
گروه اول:

تدريس 2 كلاس ِ اين گروه، دقيقا به شيوه ي كتاب خواهد بود. به شكل تدريس ترم اول هاگوارتز.

تكاليف خواسته شده از دانش آموزان: غير رول و به مانند كتاب و ترم اول هاگوارتز خواسته خواهند شد.

اینو میشه یکم واضح تر توضیح بدید؟ من نه ترم اول هاگوارتز بودم نه کتاب ها رو یادمه!

و در هر سه گروه کلاس ها، اساتید تدریس های خودشون رو در قالب رول میزنن دیگه، آره؟

سوال آخر هم اینکه برای استاد شدن برنامه های تدریس رو باید چجوری ارائه بدیم؟ خب شما نه تعداد جلسات رو مشخص کردید، نه محدودیتی گذاشتید و ... برای ارائه یک برنامه خوب و کامل استاد باید تعداد جلسات کلاس هاشو از قبل بدونه. اینطوری دید بهتری نسبت به کلاسش و آینده داره.

ممنون!

پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
خب با توجه به جواب آنیت یه پیشنهاد ...

جام باشگاهها میبینی ؟ ... نمیبینی ؟ ... اسکی ... اسکی بیا براش توضیح بده ببینم

اما مخلص کلام اینطوری برخورد میشه یعنی اگر چند تیم هم شهری در یک دور قرار بگیرن اول تیمهای غیر همشهری رو قرعه میندازن اگر مجبور شدند رو میارن به تیمهای همشهری !

حالا همینو پیسوت کن به اساتید و گروهها !

اول به هر گروه مهلت بدی که برای هر درس یک استاد رو معرفی کنه ! یعنی از هر گروه چهار استاد برای چهار درس ، بعدش تاییدش بمونه برای مدیران !

حالا یه جا میبینیم توی هر چهار درس اساتید گریفی بهترین هستند و انتخاب میشن و یا دو به دو به هافل و از هر گروه یکی !

هوم؟

---------------------------------------------------
نظر من اینه البته ...

نه حرف تو ... نه حرف ما ... با چهار نفر هر درس تاییدش کن بره !

ولی جداً فکرشو بکن اگر برای هر کلاس چهار نفر از یک گروه نتونن شرکت کنن ، خب این دیگه اصلاً رقابتی نیست که با نبود یه گروه بخواد از بین بره ...

..................................

پ.ن : بادراد ( کینگزلی ) بحث الکی نکن باب ...

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۷

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
در مورد امتياز دهي:

اين مورد رو استر بهش رسيدگي ميكنه. چون من در جريان ترم هاي قبل نبودم تا در مقام قياس بر بيام.

در مورد ايگور:

توي قوانين نوشته بودم كه تو بازرس كلي! فقط با نام شناسه قبليت! پس اسم تو رو هم اعلام كرديم!

در مورد انتخاب اساتيد: بله باهات همفكري ميشه حتما.

در مورد انتخاب بازرس ها:

اگه تو بخواي انتخاب كني، پس فردا هزار جور غر ميزنن كه طرفو انتخاب كردين و اين حرفا! منم حوصله اين حرفا رو ندارم.

هر گروهي، 1 نفر رو به عنوان بازرس معرفي ميكنه و اون به شما گزارش ميده و شما هم بايد هر از چند گاهي، همينجوري شانسي يه كاريشو چك ميكني تا ببيني درست كارشو انجام داده يا نه و برنامه هاي ديگه و الخ!

به نارسيسا:

اينجا تفريحيه و بايدم تفريحي بمونه. اگه حضور و غيابي در كار باشه، كار ميشه تحميلي و اين يعني دل زدگي!

فك نميكنم اين كار درستي باشه. حالا ببينم راجر و استر چي ميگن.

تعداد اعضاي گروه ها هم نميشه مساوي باشه. همونجور كه يه نگاهي به ثبت نام بندازي، كاملا مشخصه كه بعضي گروه ها واقعا داراي كمبود دانش آموزن و كلا كم هستن. مثلا همين ريون، زور بزنه به 5 نفرم نميرسه. نتيجتا نميشه از 10 نفر عضو گريف، 5 نفرو حذف كرد كه با ريون برابر شن. ناعادلانست.

به مري:

يكي از مواردي كه توي كنفرانس مشاورين روش تمركز شد، همين قضيه اساتيد بود كه از نظر مديران هم بايد روش تمركز بيشتري بشه.

اين ترم، اساتيد حتما بايد به تاييد 3 تا مدير برسن. مخصوصا اينكه فقط 4 نفر، غير مشاورينن.

اما اينكه اساتيد رو گروه بندي كنيم، نميشه.

شما فك كن از طرف همين ريون خودمون، فقط شناسه ي فرضي " تينا گرنجر" !! اومده گفته من بشم استاد و يه برنامه در حد جام جهاني ارائه بده. بعد بايد قبول بشه؟ در صورتي كه مثلا بالفرض همون درس رو، بلاتريكس پيشنهاد داده با يه برنامه ي عالي؟؟

مهم برنامه هاي ارائه شدست. تا ببينيم چي ميشه.

به لوسيوس:

ترم اول هاگوارتز، درست مثل كتاب بود. تدريس ها تخيلي بود و جواب ها هم تخيلي بود و رول نبودن!

مثلا ، استاد ميگفت:

اول بايد چشم غورباقه رو با پور بال مگش قاطي كرد. شما بگين اگه جابه جا بشن اين مواد، چي ميشه؟

يا مثلا بچه ها بايد مقاله مي نوشتن كه اضافه كردن پودر گياه" صنوبر" به معجون فيليكس فليسيس، چه تغييري در اون ايجاد ميكنه و كلا چي ميشه.

دقيقا مثل كتاب. يادتونه توي كتاب، سر كلاس اسنيپ چجوري بود؟ همونجوري.

ثبت نام اساتيد هم شروع شده. زودتر اقدام كنيد!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۳:۲۸ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
استر ... ارزشی ... غیره

خوب تو الان رفتی این پستو ویرایش کردی بعد لینکاشو زدی خراب کردی ، فک نکردی ملت سال ها بعد میان و با نبود ِ لینکا نمیدونن چی به چیه ؟!

خب میخوای جوری از پنجره تهه تالار ِ گریف پرتت کنم بیرون که جلوی آنیت و راجر که از یه گروهه بیگانه ان دیگه روت نشه بیای دفتره مدیریت ؟! میخوای ؟! برو درستشون کن پخ !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۲ ۱۳:۳۱:۲۸

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۰:۵۱ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
اولا:

كينگزلي عزيز شما نقل قول دو تا حرف متفاوت من و تازه اونم تغيير يافته رو اينجا كپي كردي.

من گفتم محدوديت نميتونيم بذاريم كه كي ثبت نام كنه،كي نكنه و يه جا ديگه هم كه اصلا بحث ديگه بود سر تقسيم امتيازات بود گفتم ميشه محدوديت تقسيم رو كمتر كرد.

به نظرم شما دچار مشكل شدي و حرفا رو قاطي كردي.

دوما:

هممم پيوز طرح جالبي گفت ولي با كمي اصلاح ميشه بهترش كرد.همون حرفي كه من زدم رو پيش بگيريم..يعني بگيم كه اگر سه نفر تو يه كلاس شركت كردن،تقسيم بر سه بشه،اگر 4 نفر تقسيم به چهار و الي آخر..در واقع يعني همين شكلي كه الان هست ولي جاي 5 نفر بكنيمش سه نفر!

اون طرحي كه پيوز گفت هم تقريبا همين بود ولي يه اشكالي داشت و اون اين بود كه اگر 5 نفر شركت ميكردن،باز هم تفسيم بر 4 ميشد و اينجوري نميشه كه!

به نظرم پيوز يه اشتباه لفظي كرد و در واقع منظورش همين بود كه من گفتم.فكر ميكنم به همين صورت خيلي خوب باشه و به نفع تمام گروه ها باشه.

سوما:

من هم هنوز منتظر جواب مديران هستم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۸:۲۷ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۷

کینگزلی شکلبولت old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۷ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۸:۱۴ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 7
آفلاین
به ایگور :
شما به مری گفتی پستت خودشو نقض می کنه ولی خودت گفتی :
نقل قول:
ميشه تعداد شركت كننده ها رو محدود كرد

و

نقل قول:
ولي ميشه يه كار ديگه كرد.بياييم و محدوديت رو كمتر كنيم

ببین تو اول میگی نباید هاگوارتز رو بسته نگه داشت و از اون طرف هم میگی که یک محدودیت بزارین.
این محدودیت سه نفره که شما میگین یک جور خودخواهی گروهی هست!!
راونکلاو مطئناً بیش از سه نفر برای هاگوارتز تلاش مستمر می کنه! شاید مثل ترم تابستونی.
با پیشنهاد پیوز موافقم ولی خب تو یک کلاس دو نفر شرکت کنن بشن 30 ولی این ها چون سه نفر نشدن تقسیم بر 3 میشه و میشه 20 امتیاز و اون وقت این حق گروه هست که خورده میشه متاسفانه.

به نظر من این ترم اینجوری باشه که تعداد پست ها تقسیم بر خودشون بشه ! از همون اول نه از وقتی که از 5 بیشتر میشه. یعنی گروهی دو تا پست میزد اون پست ها و امتیازاتشون تقسیم بر 2 بشه تا امتیاز واقعی بدست بیاد.

ویرایش شده توسط كينگزلی شكلبوت در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۲ ۸:۲۸:۴۶

black or White

پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:
با پیشنهاد ایگور مخالفم ، تعداد اراد ثبت نامی با تعداد افراد شرکت کننده همیشه فرق داشته ... مثلاً افرادی هستند که همیشه اسمشون رو ثبت میکنن ، بعد اصلاً در طول هاگوارتز اصلاً پیداشونم نمیشه ...

پیشنهاد ایگور این بود که معیار تقسیم هر گروه رو برحسب ثبت نام کنندگانش قرار بدیم ! مثلا 30 درصد از اسلی !

به نظر من این خیلی منطقیه ! اگر شما خیلی بابت ثبت نامی هایی که شرکت نمیکنن ناراحتی کار ساده ایه !

شما بیاین به جای 30 درصد ثبت نام کنندگان ، یک سری معیار های مشخص برای هر کلاس تعریف کنید ! مثلا میتونیم اینطوری بگیم که در هر کلاس

1 تا 3 شرکت کننده تقسیم بر 3 میشه :
3 تا 5 شرکت کننده تقسیم بر 4 میشه
بیش از 5 هم تقسیم بر تعداد ...

اینطوری اگر در یک کلاس سه نفر شرکت کنن و هر سه سی بگیرن نمرشون میشه 30 و اگر چهار نفر شرکت کنند و باز هم همه 30 بگیرن نمره میشه 30 !

فکر میکنم اینطوری برای همه گروه ها بهتره ! یعنی اگر هافل سه تا عضو فعال داشته باشه میتونه سی نمره رو بگیره و گریف هم که هزارتا عضو داره امتیازاتش تقسیم بر هزار میشه !

به شخص این پیشنهاد رو دارای هیچ اشکالی نمیدونم ! منتظر جواب مدیرا و نظر ایگور در موردش هستم !

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۱ ۲۲:۲۱:۵۵
ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۱ ۲۲:۲۴:۰۵

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.