هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد مری فریز باود
پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
اول اینکه اگر از ادیان نام بردم در دو پست آخر از کلیه دوستان عذر خواهی میکنم . این فقط نظایر شخصی بنده و به من وارد است .

بلیز زابینی :

نقل قول:
1- چه برنامه هایی برای وزارت این دوره و چه راه حلهایی برای تحقق آنها دارید؟

تک تک با راهکارهایی که به ذهنم میرسه با شماره میگم .

نقل قول:
آیا برنامه خاصی برای ارتش وزارت سحر و جادو دارید؟

ارتش رو میخوام برای جنگ با دیگر گروهها منتهی فقط برای دفاع از وزارت !

جزو برنامه هاست توضیح میدم ، اگر بشه بسطش داد که عالی میشه .

( اینو یادت باشه اگر تا روز آخر هی سرگرم بودیم و نگفتم حتما یادم بنداز ، چون توی ستاد قبلیم هست و ممکنه به خاطر همون یهو یادم بره )

نقل قول:
3- تا چه حد خودتونو موظف میدونید که با مشاورین، ناظرین و مدیران و سایر گروه های سایت در مورد قسمتهای مختلف ایفای نقش برنامه ریزی و همکاری داشته باشید؟

سوال 4 پیوز.

نقل قول:
4- با توجه به اینکه یکی از فاکتور های اصلی موفقیت در وزارت ایجاد روابط قابل قبول و همکاری با اعضا هست فکر نمیکنید اینجور بحث ها و جبهه گیری هایی که پیشتر و در این تاپیک شاهدش بودیم در صورت وزیر شدنتون تولید اشکال میکنه و ممکنه دیگران همکاری لازم رو با شما نداشته باشند و آیا برای مقابله با این قبیل مشکلات راه حلی دارید؟

خب ما دوست داریم تعامل کنیم منتهی تا جایی که جا داشته باشه دیگه ،خب کسی رو نباید بیاریم داخل وزارت که دو روز نشده پدرمونو در بیاره که .
آفت به درد هیچ مزرعه ای نمیخوره ، حالا این مزرعه هر داشت و هر کاشتی داشته باشه .

نقل قول:
5- در صورت وزیر شدنتون آیا شما با همین ادبیات با کاربران مواجه میشید یا عکس العمل های فعلی تنها محدود به دوران تبلیغاتتون میشود؟

ادبیات مربوط به موقعست میشه ... شما قطعا سر کلاس همونطوری صحبت نمیکنین که در زمان گردش دوستانه !

دامبلدور هم مثل لرد ولدومورت صحبت نمیکنه !

دامبلدور هم با پیتر پتی گرو همونطوری صحبت نمیکنه که با هری پاتر صحبت میکنه !

نقل قول:
6- اگر مصلحت ایفای نقش ایجاب کنه که شما در کادر وزارت از کسانی استفاده کنید که در قدیم به هر جهت مشکلاتی با آنها داشتید( مانند: مورگانا، بلاتریکس، تدی، هوکی، من و ....)؛ آیا ازشون استفاده میکنید یا ترجیح میدید از نزدیکان کمک بگیرید؟

بحث سر نزدیکان نیست . با کسی هم مشکلی نداریم .

دیگران مشکل داشتند ازشون استفاده نمیکنیم .

هر دوی دوستان :

راستی اینم الان یادم اومد :
اسم بردین بگم :
مشکل من و مورگانا از سنمونه و عقایدمون ...
مشکلی با تدی نیست ، یه سری طرفداری ها از دوستانمون بود .
مشکلی با بلیز هم نیست ، من و بلیز به خاطر شخصیتهای متفاوت و سر عرصه های مختلف همیشه جنگیدیم و البته چندین بار هم رول ترکودیم . منتهی این مشکلی بوجود نمیاره ...
( گرچه خارج سایتی صحبت نکردم ، وگرنه بیرون سایت کلی با هم اختلاف نظر داریم ، تفاهم = صفر )
مشکل با هوکی ، قدیمیه برمیگرده به زمان وزارت آسپ منتهی از نظر من تموم شده ، مطرحش نمیکنم ، منتهی همیشه یادمه !
مشکل با بلاتریکس ، نیست کمی زودرنجه ، همونطوری باهاش رفتار میکنم که روزی با گابر میکردم . منتهی آن بوقی منو میزد ، بلا ناراحت میشد ( ازشم در موقعیتهای مختلف معذرت خواستم )

ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۷ ۲۱:۱۲:۲۰
ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۹ ۲۱:۱۵:۰۴

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۷ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پروفسور گرابلی پلنگ :

من گفتم چه ربطی داریم به الف دال !

جوابی برای شما ندارم صحبتهای من در مورد الف دال یه مثال بود .

مورگان الکتو :

1. در مورد شخصیت وزیر :

این شخصیت باید با موقعیت ساخته بشه ، من ممکنه با یک سوژه شروع کنم که قطعاً به خاطر شخصیت زن داشتنم به این سمت میره اول منتهی با گذشت زمان باید تغییر کنه ، و من خودم رو با جو آدابته میکنم .

2. در مورد فعالیت من :

من فعالیتم باید متناسب باشه ، یعنی یه روزی شاید به 5 تا پست هم برسه ولی ممکنه 5 روز هم پستی زده نشه ، منتهی من سعی میکنم افرادی رو که دورم قرار میدم در دسترس و فعالها باشند که هیچ گونه مشکلی از بابت نبود ثانیه ای من وجود نداشته باشه .

منتهی من فعالیتم روب رای شروع تا فعال شدن وزارت به سرمایه گذاری زیاد و تغییرات بسیار لینک میکنم .
و این مطمئنا از هفته ما رو به روز محدود میکنه برای پست زدن .

3. در مورد درگیری :

هیچ فردی دنبال درگیری نیست . منتهی انتظاری به هیچ کس هم نیست در مقابل چکی که به صورتش میزنن بایسته . اگر اینطوری بود من مسیحی بودم . در دین من که اسلام هست گفتند تا جای قصاص پیش برو نه کمتر و نه بیشتر .

فکر میکنم جوابم روشن بود .

در مورد بُلد کردن ها ، من یک سری سر خط کردنها رو بُلد میکنم که باعث میشه اگر یک نفر به این تاپیک برای یه لحظه سر میزنه بتونه چند جمله رو به صورت ضمنی بخونه و وقتی براش جذابتر شد ادامه بده به خوندن جاهای کلیدی تر و و شاید کل متن . ( این نظر منه )

پیوز :

نقل قول:
چقدر میتونی به وعده هایی که میدی عمل کنی ؟!

در جواب این جمله میتونم بگم که من سعی خودم رو تا آخرین توانی که دارم در سیت انجام میدم . منهی میدونی که برای به ثمر نشستن یک عمل فاکتورهای دیگه ای هم لازم هست .

نقل قول:
در وزارتت چقدر از این جسارت استفاده میکنی ! آیا حاضری برای اجرای طرح های خودت در مقابل مدیران سایت یا افرادی با رده های بالا موضع بگیری ؟

من در مقابل کسی که نمیگم می ایستم اما روی طرحهای خودم پافشاری میکنم . حالا اگر این طرحها با قوانین سایت منافات نداشته باشه کی میتونه جلوی ما رو برای عملی کردنش بگیره ؟

نقل قول:
با توجه به محدودیت اختیارات وزیر ، برای اجرای اهدافت در مقیاس وسیع در ایفای نقش از چه کسانی کمک میگیری و با چه کسانی همکاری خواهی کرد ؟

احتیاج به کمک همه هست . چه اونایی که مدیر و مشاور و ناظر و دستیار و .. هستند و چه افرادی که همین امروز تازه لاگین میکنن . منتهی یک سری افرد که امنیتر هستند به صورت دسه بندی در هر جایی که لازمهو در هر سمتی تقسیم میشن تا بتونیم ازشون کمک بگیریم .

نقل قول:
با توجه به اینکه گفتی ایفای نقش رو قانونمند تر میخوای و تصمیم داری اصلوب مشخصی برای رول نوشتن و نقد کردن ارائه کنی ، آیا این طرح تو باعث محدود شدن و از بین رفتن جذابیت تفریحی ایفای نقش نخواهد شد ؟

این سوالت باعث میشه من یک برنامه خودم رو هم توضیح بدم .

5.
اسلوب مند کردن متن تا جایی باید پیش بره که اولا متن دستکاری نشه ، دوما نویسنده متن شناسایی بشه و ازش حمایت بشه ، سوما از حدود خارج نشیم .

شاید پیوز توی تالار های خصوصی محفل رفته باشه ، پس باید به چنین جمله ای برخورد کرده باشه :

- اه فلانی چرا اینطوری پست زده ، من دیگه نمیتونم ادامه بدم .

یا

- بفرمایین اینم از افرادی که ادعای رول میکنن ، کل سوژه رو خراب کرد .

این موارد درد انجمن مرگخواران به شدت و به مراتب بیشتر دیده میشه .

منتهی راهکار چیه ؟ یعنی آن فردیکه پست زده ر باید سریع قلع و قمع کنیم ؟ یا سوژه جدیدی رو که بوجود آمده رو از بین ببریم و برگردونیم به قبل ؟

تا حالا بازی رو دیدی که دو تا پایان داره ؟ یعنی هر فردی با توجه به بازی که در طول کار انجام میده به سمت یک پایان سوق داده میشه .

مرجع تشخیص یکی از وظایفی که داره ، باید به سرعت پستهای مربوطه رو شناسایی کنه و آنها رو به دوشکل و به طوری که هم سوژ قبلی ِ از دست رفته و هم سوژه تازه وارد شده رو در یک ست رول به هم مربوط کنه . منتهی به دو شیوه برخورد میکنیم با توجه به تاپیک و انجمن مربوطه .

1. پست رول دو جناحه است منتهی کل متن یکی است ، که سبب میشه خود فرد بعدی که پست میزنه هردو و یا یکی از سوژه ها رو برداره و ادامه بده .

(چیزی که هم اکون هم کمی اتفاق میفته )

2. متنی در دو قسمت نوشته میشه ، که سبب میشه فرد بعدی برای نوشتن رول فقط یکی از دو موضوع الف و یا ب رو که کاملاً جدا و تمایز نوشته میشن رو انتخاب کنه و ادامه بده .

این مفهوم رزرو رو هم کمی تجلی میده .

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
سلام و خسته نباشید.

من بعد از مطالعه ستاد انتخاباتی شما سوالاتی برام مطرح شده که لازم میبینم برای بررسی بیشتر کاندید ها و انتخاب مناسب تر از شما بپرسم.

1- چه برنامه هایی برای وزارت این دوره و چه راه حلهایی برای تحقق آنها دارید؟

2- این مطلب چون مهم هست لازم دیدم به طور جداگانه بپرسم، آیا برنامه خاصی برای ارتش وزارت سحر و جادو دارید؟

3- تا چه حد خودتونو موظف میدونید که با مشاورین، ناظرین و مدیران و سایر گروه های سایت در مورد قسمتهای مختلف ایفای نقش برنامه ریزی و همکاری داشته باشید؟

4- با توجه به اینکه یکی از فاکتور های اصلی موفقیت در وزارت ایجاد روابط قابل قبول و همکاری با اعضا هست فکر نمیکنید اینجور بحث ها و جبهه گیری هایی که پیشتر و در این تاپیک شاهدش بودیم در صورت وزیر شدنتون تولید اشکال میکنه و ممکنه دیگران همکاری لازم رو با شما نداشته باشند و آیا برای مقابله با این قبیل مشکلات راه حلی دارید؟

5- در صورت وزیر شدنتون آیا شما با همین ادبیات با کاربران مواجه میشید یا عکس العمل های فعلی تنها محدود به دوران تبلیغاتتون میشود؟

6- اگر مصلحت ایفای نقش ایجاب کنه که شما در کادر وزارت از کسانی استفاده کنید که در قدیم به هر جهت مشکلاتی با آنها داشتید( مانند: مورگانا، بلاتریکس، تدی، هوکی، من و ....)؛ آیا ازشون استفاده میکنید یا ترجیح میدید از نزدیکان کمک بگیرید؟

با تشکر ....

پیام زده شده در: ۱۷:۴۱ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

صحبت هات رو خوندم ! ببین مری جان ! همه میدونیم که حرف زدن آسونه ... چیزی که مهمه عمل کردنه ! اکثرا میدونن که دور قبل من خودم به عنوان یکی از کاندیداهایی که طرفداران کمی هم نداشتم به نفع تو کنار کشیدم چون فکر میکردم توانایی اداره وزارت جادو رو داری ...

اما الان یک سوال بزرگ ازت دارم :

چقدر میتونی به وعده هایی که میدی عمل کنی ؟!

من دوره قبل به تو رای دادم چون تو جسارتت اونقدر بود که بتونی یک وزیر قدرتمند بشی و حتی در مواقع لازم به نفع ایفای نقش جلوی بزرگترین اعضا هم وایسی ! همین که بعضی ها عیب میدونن یعنی حاضر جواب بودن و جسور بودن تو رو من یک مزیت برای یک وزیر خوب میدونم ...

اما سوال من اینه :

در وزارتت چقدر از این جسارت استفاده میکنی ! آیا حاضری برای اجرای طرح های خودت در مقابل مدیران سایت یا افرادی با رده های بالا موضع بگیری ؟

و خوب ... همه میدونیم که اختیارات وزیر به انجمن وزارت محدوده ! اما تو داری میگی تغییر ! تغییر برای ایفای نقش یعنی همه انجمن های ایفای نقش ! یعنی فرهنگ سازی ! یعنی مدیر ، ناظرین و اعضای ایفای نقش ! با توجه به این حرف ها ...

سوال من اینه :

با توجه به محدودیت اختیارات وزیر ، برای اجرای اهدافت در مقیاس وسیع در ایفای نقش از چه کسانی کمک میگیری و با چه کسانی همکاری خواهی کرد ؟

در ضمن ، همه میدونیم که ما برای تفریح اینجاییم ! همه میدونیم که ملت دوست دارن به سبک های خودشون رول بزنن ! همه میدونیم که ناظرا دوست دارن با توجه به ارزش ها و اخلاق خودشون نظارت کنن ! مشاورین دوست دارن با توجه به دیدگاه خودشون نقد کنن ...

پس بهتره این سوال رو هم پاسخ بدی :

با توجه به اینکه گفتی ایفای نقش رو قانونمند تر میخوای و تصمیم داری اصلوب مشخصی برای رول نوشتن و نقد کردن ارائه کنی ، آیا این طرح تو باعث محدود شدن و از بین رفتن جذابیت تفریحی ایفای نقش نخواهد شد ؟

فعلا همین ...
ممنون ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۶:۴۷ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
سلام

هومک... خوب من سعی می کنم تا جایی که ممکنه بی طرفانه سوال بپرسم و البته یه انتقاد کوچولو هم داشتم و اون این بود که به شخصه از این روش بولد کردن بعضی جملاتی که حالت شعارگونه دارن خوشم نمیاد، البته نظر شخصی منه. یه جورایی آدم حس می کنه بی دلیل قراره به متن حالت حماسی القا بشه. به هر جهت پیشنهاد می کنم که برنامه ها رو در یک یا دو پست جمع بندی کنی تا بعضی از اعضا که چندان از انتخابات خوششون نمیاد و بنابراین حال و حوصله ی خوندن سه صفحه سوال و جواب رو ندارن ، بتونن برنامه های کلیت رو بفهمن .البته سوال و جواب لازمه ولی الان خیلی حالت فی البداهه پیدا کرده. به هر حال پیشنهاد دوستانه ای بود.

خوب ، می رسیم به سوالات ، که البته چند موردش رو در ستاد انتخاباتی نامزد رقیب هم پرسیدم.

اولا، از لحاظ رول چه شخصیتی برای وزیری که تو باشی، در نظر می گیری و می سازی، قبول دارم که بخش اعظمی از این موضوع مربوط به خود اعضاست ولی وزیر هم نقش زیادی در ارائه ی یه شخصیت وزیر داره. مثلا یه وزیر آداسی یا یه وزیر ریون پرست( دقیقا نمی دونم که همچین چیزی وجود داشته باشه ولی به عنوان مثال گفتم!!). این رو از این باب می پرسم که سوژه ای که وزیر می تونه درست کنه تا حد زیادی به این موضوع بستگی داره، چه بسا یکی از وزرای سابق که نام نمی برم به دلیل شخصیت رواعصابی که داشت خیلی ها رو به فعالیت وا می داشت( برای گرفتن حال وزیر توسط رول!!!)

ثانیا، از نسل نسبتا جدید هستی( معیار این نسل بندی ها چیه؟! ) و این تا حدودی من رو امیدوار می کنه که فعالیت خوبی داشته باشی، به همین دلیل هم بود که یکی دو بار توی چت باکس گفتم که برنامه هات رو اعلام کنی و فکر می کنم یا ندیدی یا اهمیتی ندادی، به هر حال منتظر بودم که ببینم کاندید نسبتا جدید( کاندید جدید داریم، متوسط داریم، قدیمی هم داریم. این است تنوع انتخابی استر!! ) چه برنامه ها و شخصیتی داره. این قدر حرف زدم تا به سوالم برسم: در صورت وزیر شدن، قول چه مقدار فعالیتی رو از جانب خودت میدی؟ جزئی تر بگم، قول میدی که در هفته حداقل چند پست بزنی؟ این برای شخص من ، واقعا مهمه.

ثالثا، من بدترین بلای جادوگران رو ، درگیری هایی می دونم که به نظر میاد به طور متوسط هر سه چهار ماه یه بار پیش میاد و در این جریان ها ، معمولا تعداد قابل توجهی از اعضا یا فعالیتشون کم میشه یا کلا مهدم میشن.فکر می کنم آخرین دعوا، ربط زیادی به وزارت داشت. سوالی رو که مطرح می کنم طی یکی دو روز آینده از دو کاندید دیگه هم خواهم پرسید. قول میدی که تا جای امکان از درگیری پرهیز کنی؟ حتی اگر در جاهایی به سودت نباشه؟این سوال فقط به این دلیل پرسیده میشه تا مدرکی باشه برای آینده و برای یادآوری در وضعیت های وخیم!

خوب ، سوال آخر رو قبول دارم یه مقدار عجیبه ولی حق خودم دونستم بپرسم. درسته که من یه جا از یه کاندید به خصوص حمایت کردم ولی هر وقت خواستم می تونم نظرم رو تغییر بدم و این رو واقعا میگم ، چون وابستگی خاصی ندارم.

تموم شد... فعلا البته.

ویرایش شده توسط مورگان الکتو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۷ ۱۶:۴۹:۰۳
ویرایش شده توسط مورگان الکتو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۷ ۱۶:۵۰:۳۴

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۸ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
سلام

ببخشید من یه چندتا سوال و یه چند تا جواب داشتم!!

نقل قول:
اما موردی که کمی در سایت به فراموشی سپرده شده وارد جو کردن این اعضا هست ، تاپیک و گروه تزه وارد ساز ما به شدت تخریب شده ! گروهی به اسم الف دال ...

در این مورد اول جوابم رو میگم و بعد سوالاتم رو مطرح میکنم. ببینید الف دال گروهیه که به تازه واردا خیلی بها میده و اینو خودشون هم احساس میکنن.
به خصوص اعضای تازه وارد با ورود به الف دال که امروز تو سایت مطرح هم هست، هویت تازه ای پیدا میکنن و مطرح میشن، به عنوان یه الف دالی.

ساختن تازه واردا توی الف دال خیلی خوب و دقیق انجام میگیره. من نیازی نمی بینم که این ساختن با نقد های طولانی و خسته کننده باشه. میتونید از همه ی اعضای الف دال هم بپرسید که این آموزش و به قول شما سازندگی چطور انجام میگیره. خوشبختانه ارتباط میان اعضای الف دال بسیار صمیمی و دوستانه است و همین کمک میکنه تا بشه خیلی راحت و در هر پست و به صورت دوستانه از طرق مختلف(مسنجر، پخ و ...)ایرادات اعضا رو به اونها گوشزد کرد تا روز به روز بهتر بشن که شما شاهد پیشرفتشون هستید...یا حداقل باید باشید ولی نمیخواید.

حالا سوالاتم:

1- وزارت چه اختیاری روی الف دال داره که بخواد اونو درست کنه؟

2- بدون هماهنگی و سوال و جواب چطور همچین توهینی به الف دال وارد شده؟

3- برنامه شما برای به اصطلاح، اطلاح کردن ارتش دامبلدور چیه؟

با تشکر
بای

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

پیام زده شده در: ۱۱:۳۸ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بادراد عزیز :

3.

در مورد نقد نکته ای که مد نظر همه ما هست اینه که یک فرد بشینه و در مورد نقاط ضعیف یک متن حرف بزنه .

حال یک سری از افراد که خیلی روشنفکر جلوه میکنن میگن که ما علاوه بر نقاط ضعف نقاط قوت رو هم میگیم تا فرد بتونه استفاده کنه .

این موضوعات مطرح هست ولی کامل نیست .

من نقد رو اینطور براتون تعریف میکنم :

نقد یعنی برشمردن نکات ، نکاتی که ،

من خواننده متن ،
من منتقد ،
من نویسنده ،
من طرفدار ،
من مخالف
و...

عنوان میکنیم .

اینکه ما یک متن رو بررسی کنیم و فقط بگیم اینجا و آنجا خوب بود کاری هست که چندان جالب نیست . من از بیرون مثال نمیارم که متناسب سایت هم نیست . ولی این نکته رو بیرون میکشم .

ما متنی رو انتخاب میکنیم و در انجمنی به بحث میزاریم ،در آنجا هست که هر عضوی با هر منسبی از قدیم و جدید ، عضو خاکستری و یا تازه وارد میتونه در مورد این متن حرف بزنه و عنوان کنه که از چی آن خوشش اومده ، چیش عالی بوده ، چی از نظر بد بوده ، و چیش جای کار داشته .

این روش رو میگن دلفی !

ما خیلی جاها در صدد پیشرفت اعضا بودیم ، منتهی واقعاً چند تا از افرادی که اینجا هستند میتونن همون انشای دبیرستان خودشون رو بدون اشکال بنویسن ؟
ما خیلی جاها دنبال تفریح بودیم ا واقعاً چند نفر از اعضا میتونن یک هفته هر روز پشت هم یک پست بز روی تفریح در سایت ارسال کنن ؟

این دو مورد و موارد دیگه فقط در صورتی پیش میاد که نکته اول یعنی همون روش دلفی رو بتونیم به خوبی به اجرا بزاریم .
دوم اینکه فضایی رو پدید بیاریم که هر فردی با هر تاریخ عضویت به راحتی بتونه متنی رو که همه انتظار دارن بنویسه .

4.

شاید تا حالا دیده باشی که زر پستهای ادامه دار برخی از اعضای در مورد شیوه داستان و روند رو به حلو بردنش بحث میکنن ، این مورد از نظرت درسته ؟رول رو محدود نمیکنه ؟

این با تعال بین همین مشاورین ایفای نقش به بهترین شکل میتونه انجام بشه ، یعنی تا پستی کمی داستان رو منحرف کرد ما به کمک اعضای مشاور و ستادی که من در وزارت تشکیل میدم تا بتونه این جو و اوضاع رو به سرعت تشخیص بد اقدام میکنیم و روند داستان رو به سرعت تصحیح میکنیم .

تا شاهد پستهایی نباشیم که عنوان میکنن ، ببخشید بد شد ، یا اگر بده پاکش کنیم ، یا پستهایی که به راحتی از روی آنها عبور میکنیم .

یکی از ستادهای وزارت که مرجع تشخیص هست رو من اینجا معرفی کردم و فکر میکنم که بتونیم این اعضا رو شناسایی و برای پیشبرد سایت از آنها استفاده کنیم .

حالا در مورد وظایف کلی این گروه من بیشتر توضیح میدم که کمی برای دوستان روشنتر باشه .

مرسی مری .

اینیگوی عزیز :

شما اگر تاریخهایی رو که از پیامهای من و شما و مشکلات من و مورگنا می بررسی کنی ، این موارد ابهام هم برات حل میشه ...

ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۷ ۱۱:۴۲:۴۶

ستاد مری فریز باود
پیام زده شده در: ۱۱:۲۸ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
فکر کنم توی مسنجر بعدش ازتون عذرخواهی کردم و گفتم که شرمنده، خیلی دقیق در جریان نبودم که اون پیام شخصی رو زدم مری عزیز. نگفتم؟!

من دیگران رو تحریک نمیکنم. شک نکن اگه قصد ترور شخصیتی داشتم من یا فرد دیگه ای طوری اینکارو میکردیم که دیگه طرف سایت نیای. نه. این عقیده درست نیست. استفاده از بنر تبلیغاتی بر اساس میل خودم بوده. دقیقا متوجه نشدم کجای پست های خودتون این موضوع رو رد کردید. چرا که خیلی به اصطلاح همه توی جو تخریب و دعوا بودند و داغ تشریف داشتن با تمرکز کامل روی متن پست ها نبودم. الان یادآوری کردی فهمیدم که جایی گفته بودی که دوست نداری بنر تبلیغاتی داشته باشی.

شما اگه بعد از اون قضیه وزارت واقعا مشکل خاصی نداشتید پس اون دعواها و صحبت ها چی بود توی چت باکس. دیگه همه شاهد هستن. کسی اشتباه حرکت نمیکنه. نه من و نه شما. برخوردهای غلط انجام میشه. بخشی توسط شما انجام شده و بخشی توسط من. اینکه شما دفاع میکنی به من ارتباطی نداره. گفتم که تمایلی ندارم از تخریب های دیشب صحبتی کنم. چون که خودم رو مقصر میدونم و پیام شخصی شما رو تایید میکنم و البته چت ما در مسنجر که ازتون عذرخواهی کردم همون موقع ها ! و اینکه چرا دیروز مجددا بحث مورگانا رو آوردم. دلیل این بود که اگر من اون موقع عذرخواهی کردم و شما راست میگفتین که مشکلی ندارین پس چرا بعدا ما اون همه مشل و دعوا دیدیم از دو طرف؟!

اینه که مسائل ابهام داره. تضاد هست بین حرفاتون که من ترجیح میدم صحبتی نکنم ازشون. حمایت و رای بنده به شما هم بر اساس شناخت از شما بوده. شباهت فکری زیادی هست بین برنامه های و اهداف شما با برنامه ها و اهدافی که موقعی در ذهنم داشتم.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۱۲ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خب اول بگم خیلی جالبه من الان متهم شدم به کوبوندن و زیر سوال بردن دیگران . منتهی نمیدونم کی میتونه منطق چندین پست قبل رو بیان کنه . پستهایی که با توهینات کمال و تمام داره پیش میره و من موندم واقعاً وجدان هم چیز عالی هست !

قضیه من و مورگانا شخصی هست ، من تا خود ایشون نخوان چیزی رو مطرح نمیکنم .

منتهی اصول کلیش شاید سر بیان اسم ایشون ، و وزارت دوره قبل بود ، که من برای هر دوی آنها مدارک زیادی دارم که چون مطرح نکردم و چیزی نگفتم ایشون از من ناراحت شدن و چون فردی هستم که هیچ وقت یزی رو کامل نمیگه به دلایل فراوان هیچ توضیحی در این مورد به ایشون ندادم و از اشتباه بیرون نیاوردمشون که خب البته بازم میگم این بین من و ایشون هست .

گرچه خودشون هیچ وقت چنین تقاضایی از من نکردند وگرنه پستها و پیام شخصیهای مربوطه از خودم رودر اختیارشون میزاشتم تا بدونن :

1. دوره قبل وزارت من ...

2. در مورد بیان اسامی در وبلاگ من از تمام افرادی که قبلا بهم گفته بودن نامی ازشون برده نشه اجازه اکید گرفته بودم .

اما در مورد اینیگو که الان فهمیدم من و ایشون در مورد مورگانا در مسنجر صحبت کردیم .

دوست عزیز من و شما یک بار فکر میکنم در مسنجر با هم روبرو شیم ، اونم صحبتی از کسی نبود .

پیامهای شما که اکنون در مورد حقوق افراد و تفریحات حرف میزنین پیش من هست :

در مقابل تهدید شما در چت باکس من این حرف زو به شما زدم :

نقل قول:
مری باود نوشته : ...
اصلا منظورت رو متوجه نشدم ...
برا من فرقی نمیکنه کسی بهم همینطوری حرفی بزنه یا بلاک کنه ، اتفاقا دومیش همچین زیادم برام اهمیت نداره !

منتهی بازم میگم حرفی هست و اگر میبینی من با کسی مشکل دارم بگو تا برات توضیح بدم ..چون هیچ مشکلی بین من و فرد خاصی نیست .... حالا اینکه تو به کی تذکر دادی و نمیدونم قبولم کرده برام جالبتر هم شد

شما پاسخ دادی ... پاسخی که دیگران باید قضاوت کنن برای خوابوندن اوضاع بود یا چیز دیگه ای :

نقل قول:

اینیگو نوشته : ...

در مقامی نیستی که از من توضیح بخوای
، دلیلی نداره که توضیح بخوای. خودت میدونی منظورم کی و چی هست.

جدی هم نگیر. هدف من گسترده کردن جو دوستانه سایت و دوستی های پشت پرده رول هست که چندین ساله افراد امثال من بهش وابسته هستن و باهاش بزرگ شدن. این جو رو خراب نکنیم.

فقط تذکر بود. تمایلی نشون نمیدم تا ریشه یابی کنم واسه مقر.

که من به شما چنین پاسخ دادم :

نقل قول:

مری باود نوشته : ...

خب من فکر مینم چیزی نیست که بتونی بگی برای همین هم برای خود مقام .. تعیین میکنی

وگرنه من به صرف مقام توضیحی نخواستم ، چون مطمئنم داری اشتباه میکنی ، میخواستم از اشتباه در بیای اما اگر دوست نداری هیچ مشکلی نیست .

و پاسخ شما رو ببینیم که فکر نمیکنی با تحکم بود ؟

نقل قول:

اینیگو نوشته : ...

خب. منظورم نارسیسا مالفوی بود. خب توضیح بده، بگو فکر کردی من چه برداشتی میکنم. اصلا منو از اشتباه در بیار... !!! منتظرم

و پاسخ من :

نقل قول:
مری باود نوشته:

الان جا داره بگم در مقامی نیستی که بخوای از اشتباه در بیای ...

اما چون هیچ مشکلی بین من و نارسیسا نیست نمیدونم از کجا و چطور به چنین ذهنیتی رسیدی ... اگر در پستهایی مخالت خودمون رو با نظرات همدیگه ابراز میکنیم دلیل بر این نیست که بخوایم همدیگه رو ضایع کنیم و بهمدیگه بی احتمرامی کنیم ....

چون نه من و نه نارسی سنمون کم نیست و آنقدر بزرگ شدیم که بدونیم توی فروم نباید بی حرمتی بوجود آورد گرچه عده ای دقیقاً برعکس این منزلت رو دارند که خب همیشه گذاشتم به حساب جوگیر شدن و روحیه های کودکانه ! یک مدت با هم اختلاف سلیقه داشتیم که اونم حل شد ... اگر از اشتباه در نیومدی که دیگه فکر میکنم تا عمق زیادی رفتی و از من کاری بر نمیاد ...

و شما تازه آیدیتون رو به من دادین ، پس صحبتی توی مسنجر نمیتونیم داشته باشیم .

در ضمن تمام این اتفاقات برای زمانی بود که از دی ماه که من و نارسیسای آن زمان هیچ مشکلی باهم نداشتیم ...

چون سر قضیه وزارت ایشون از دست من ناراحت بود و من چون دوست ندارم کسی از دستم ناراحت باشه با وساطتت لرد ولدومورت از ایشون معذرت خواستم .

پستی که در این مورد با ایشون صحبت کردم هم موجود هست .

حالا شما واقعاً چه اصراری به تحریک دیگران داری ؟

شما اگر واقعاً طرفدار من بودی از بنر که من طرفدارام رو منع کردم استفاده نمیکردی ، این نشون میده این هم یک ترور شخصیتی دیگه هست که بای تازه ای از شمایی هست که تازه وارد اجتماع کوچک زندگی شدین .

من فکر میکنم کمی تجدید نظر برای شما واقعاً لازم باشه . و امیدوارم واقعاً در جهت درست حرکت کنین . با آرزوی توفیق برای شما .

دوست عزیز مورگانا لی فای :

از آنجایی که میدونم هیچ کدوممون دوست نداریم ر جمع بحث کنیم . اگر تمایلی به شنیدن حرفهای من و یا سوالهای خودت داشتی ترجیح میدم در مقام و مکان و دیگه ای باهم صحبت کنیم . و با حضور افرادی که شاید لازم باشه کمی بیشتر با هم آشنا هم بشیم .

بچه های عزیز لطف کنین حرفهاتون فقط به من باشه و در مورد مسال ستاد ، نکات دیگه ای که من مطرح میکنم فقط از طرف من بیان و حل بشه و نه شخصا ً پیشاپیش متشکر .

بادراد عزیز من پاسخ شما رو حتما در اسرع وقت ارسال میکنم .

پیام زده شده در: ۱۰:۱۰ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
ببین مری می دونم فشار بسیار زیادی توی این تاپیک بهت وارد میشه چون خودم نه توی وزارت بلکه جاهای دیگه این رو احساس می کردم.

یک جو که سنگینه و داره مدام فشار میاره و من هم نمی خواستم از این هم که شده سنگین ترش بکنم ولی فقط برای یکی دو سوال اومدم که فشار آوردن نیست.

نقل قول:
و نه نقد به معنای کوباندن ! بر شمردن نقطه ضعفها !

بلکه برشمردن نقاط عطف !

بنده خودم به عنوان کسی که زمانی کارگاه نمایشنامه نویسی رو تائید می کرد و بعدش هم داوری خیلی جاهای دیگه رو به عهده داشت این نکته برام ابهام انگیز جلوه داده شده!

ببین یک نفر با یک پست متوسط درخواست نقد میده. ما فرض می کنیم پاراگراف بندی و روند داستانش خوب بوده ولی توصیف و استفاده از شخصیت هاش بد!

حالا ما میایم نقد می کنیم میگیم به به چه روند داستانی و سیر خوبی! چه پاراگراف های مناسبی! و بعدش هم میگیم آفرین پستت خوبه !

وقتی که خودم به شخصه نقد می کردم این سر فصل رو رعایت می کردم:
نکات مثبت
نکات دارای اشکال
جمع بندی کلی

اینجوری فرد مقابل قرار نیست فقط تشویق بشه ، و قرار هم نیست که فقط محروم به بد نوشتن بشه. اینجوری کاملا میتونه از نقد پستش نهایت بهره رو ببره.

حالا اگر ممکنه ابهاماتی رو که برام پیش اومده رو برطرفی کنی ممنون میشم.

در ضمن ، خواهشا از مسائل ناخوشایندی که در سایت کاملا اثبات شده که نه مربوط به رفیق بازی نه مربوط به انتخابات و نه مربوط به شماست جهت توضیح بعضی موارد استفاده نکنی من ممنونت میشم.

موفق باشی.

ویرایش شده توسط بادراد ريشو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۷ ۱۰:۱۱:۳۵

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.